PDA

View Full Version : Editia a ll-a Grupa A



Metaforik
4th February 2007, 02:27
Prima etapa: s-a disputat partida Rams at Steelers, rezultat final :
Rams @ Steelers 28-38

Un caz cronic de subestimare a adversarului si, inainte sa-mi dau seama primisem deja 2 td-uri din interceptii. Am incercat sa revin pe final dar mtfk s-a tinut bine. Poate in meciul urmator.. Am atasat si statisticile editate intr-un mod interesant adica puse impreuna

mtfk
4th February 2007, 02:34
so...
td din interceptie din primele atacuri ale lui
fg
kick off, fumble recuperat d mn, jucatoru meu sa impeidicat de adversaru care era p jos la linia d 10y X(
bla bla bla
punt facut de mine, a inceput d la 1y
ma speriat cel mai rau cand am vz ca se apropia la un fg, atunci am zis ca ma bate..dar nu sa intamplat
si restul este istorie:D

georgebz
4th February 2007, 12:01
tare meciu' ....... timp de posesie aproape dublu si totusi Metaforik a pierdut ... si statisticile de la passing yards sunt tari 79-69 ...... cred ca dupa interceptiile alea ati cam evitat pasele

A.k.a
4th February 2007, 12:07
Bine ai zis ieri ca se poate analiza tare meciul asa, dar poate un jucator nu va juca la fel in doua meciuri :)

Metaforik
4th February 2007, 12:44
Nu cred ca timpul de posesie indica echipa care are mai mult succes in inscrierea eseurilor, ci dimpotriva. Daca o echipa intercepteaza (-> de multe ori asta inseamna eseu direct) sau paseaza bine, si obtine 1st down din prima sau a doua incercare, atunci va avea timp de posesie mai mic dar va inscrie mult mai multe puncte decat o echipa care se chinuie sa obtina 1st down dupa 1st down din progrese scurte.

In meciul asta, daca as fi facut doar rush poate aveam o sansa :) Dar interceptiile m-au mancat.. Adevarul e ca n-am avut nici o clipa sansa de a juca pentru victorie pentru ca si cand ma apropiasem la 3 puncte mai erau 2 minute si adversarul putea juca la trecerea timpului. Nu a facut-o, ci chiar a mai inscris un eseu, bravo lui.

Pana la meciul urmator, care se anunta MULT mai greu, o sa ma antrenez mult mai serios la pase :) asta e chiar sigur

mtfk
4th February 2007, 13:16
sg belea la pase la mn au fost mainile recieverilor sau rb,..pur si simplu le sarea mingea din mana cand le dadeam pasa..

Sinisther
9th February 2007, 22:39
Packers-Broncos 13-26

am aruncat 3 interceptii... una in sfertul 4 si un TD luat pe un busted coverage in sfertul 3.... un nou inceput de sezon promitator :headbang:

ElectroShock
9th February 2007, 22:43
22012

G.B @ DEN 13-26
primu half am jucat prost de tot , in a 2 parte am jucat putin mai bine....pot sa zic ca o parte din victorie ii revine defensului............dak nu conta meciu jucam normal ..dar din cauza ca a contat am jucat stresat si-am facut o gramada de greseli

era sa uit.....cunoscandumi norocul inainte de meci eram sigur de un lucru care binenteles ca sa intamplat accidentari la qb si wr...noroc cau fost de scurta durata :)

little_earl
14th February 2007, 17:43
ravens @ packers : 31-24
meciul s-a intrerupt cand mai erau 3:08 minute din sfertul 2, la scorul de 3-0 pt sinisther; am jucat apoi alte 3 sferturi si am reusit sa ma impun :D gratie unui kick return pt td, si a unei interceptii returnate pt td :)

mtfk
16th February 2007, 02:57
damn highlight stick 2 tduri din cauza chestiei aleia X(

A.k.a
16th February 2007, 09:01
Mai bine decat F, cand vad ca se invarte jucatorul ca un titirez pe teren :D

little_earl
16th February 2007, 09:42
damn highlight stick 2 tduri din cauza chestiei aleia X(
"am cu ce bah!", mai bine zis am cu cine :P Jamal Lewis :yeah:

mtfk
16th February 2007, 11:44
la mn nu merge chestia aia dak dau shift+sageata sus, jucatorul acopera mingea, ca si cum as apasa p e

little_earl
16th February 2007, 12:16
la mn nu merge chestia aia dak dau shift+sageata sus, jucatorul acopera mingea, ca si cum as apasa p e

tre sa-ti alegi momentul potrivit, daca apesi shift-sus cand nu e nimeni langa tine asa o sa faca

little_earl
16th February 2007, 21:13
am jucat cu mtfk : meciul s-a intrerupt cand mai erau 3 secunde din sf. al 2-lea, cu mine pe linia lui de 3 yds, pregatindu-ma sa execut un field goal
scorul in acel moment era : steelers @ ravens 7 - 21
dupa acea intrerupere am intampinat probleme cu jocul, si cred ca o sa-l reinstalez, deci o sa jucam restul meciului maine sau cat de curand

dupa ce am disputat restul meciului, rezultatul final este:
steelers @ ravens : 7-38

r0bby
16th February 2007, 21:28
GRUPA A
Grupa A

Rams [ metaforik ]
Steelers [ mtfk ]
Packers [ sinisther ]
Broncos [ electroshock]
Buccaneers [ cristy-xtreme ]
Giants [ cristane ]
Patriots [ kobe_linkin
Ravens [ little_earl ]





Programul grupei A :



WEEK 1

Rams at Steelers 28-38
Buccaneers at Giants
Packers at Broncos 13-26
Patriots at Ravens

WEEK 2

Giants at Rams
Ravens at Packers 31-24
Buccaneers at Steelers
Patriots at Broncos

WEEK 3

Rams at Patriots
Packers at Buccaneers
Steelers at Ravens
Broncos at Giants

WEEK 4

Ravens at Rams
Giants at Packers
Patriots at Steelers
Buccaneers at Broncos

WEEK 5

Rams at Packers
Buccaneers at Patriots
Steelers at Broncos
Giants at Ravens

Urmatoarele meciuri se joaca dupa data de 1 MARTIE :

WEEK 6

Broncos at Rams
Ravens at Buccaneers
Packers at Steelers
Patriots at Giants

WEEK 7

Rams at Buccaneers
Packers at Patriots
Steelers at Giants
Broncos at Ravens

ElectroShock
17th February 2007, 20:43
mda ce pot sa zic in afara unui kickoff ret TD ..a fost un meci foarte urat pt mine......qb a fost intro zi f proasta ( probabil din cauza ploii torentiale care a cazut pe toata durata partidei) , TE a avut " drops" pt tot campionatu( una chiar in endzone sf 4) wr liberi care nu prind mingea.....:no: ...doar bailey a fost iarasi la inaltime
uitasem.....singuru lucru bun care la facut tot meciu qb meu a fost un scramble .....results TD run de +10 yds in situatie de 4 & goal

mtfk
17th February 2007, 20:48
bell al tau ma innebunit la inceputul meciului
eu am avut un meci la fel d greu ca tn, parker al meu (rb) a scapat 3 mingi una dupa alta, am ramas d vreo 3 ori "intepenit" in proprii 20 y, am avut noroc cu o interceptie in proprium end zone ..dar am ramas intepenit

ca raspuns la kickoff return for td iam dat si eu un td la fel d urat..cu 2-3 oameni in carca, mam descotorosit d ei si am fugit..si am marcat..pakt cu sfarsitu si ca a plouat.

Sinisther
19th February 2007, 20:45
Giants @ Packers 30-28

eli a prins o si monstru... 4TD... si Farve tot 4 TD dar 1 INT si 1 fumble.... inca un meci pierdut la limita... 3 down...4 to go :headbang:

georgebz
19th February 2007, 21:46
baieti asta era meci ce trebuia jucat dupa 1 Martie ca era din etapa 7 ... acum nu mai avem ce face ... rezultatul ramane ...

little_earl
19th February 2007, 22:05
george, din ce vad eu e programat in week 4

georgebz
19th February 2007, 22:06
My bad :D am confundat Packers cu Steelers :D

oricum ma bucur ca a inceput sa se joace si in grupa A

A.k.a
19th February 2007, 22:49
....

Sinisther
19th February 2007, 23:20
Buccaneeres @ Packers 14-41 .... dupa 2 zile de tentative doar asa am reusit sa ne merga conexiunea

prima victorie.... inca mai sper sa nu se transforme grupa A in un "Bay of Pigs" .... in Madden de data asta.... ca in realitate perioda banuiesc ca o fost foarte "dureroasa" pt ambele echipe

cristy_xtreme
20th February 2007, 00:12
din pacate!!!!

cristy_xtreme
20th February 2007, 00:14
spre sa castig si io in meci in grupa asta!!!!!!!!! :((

mtfk
20th February 2007, 00:17
@ george esti al 2lea care a confundat steelers cu packers

so the game from today

Steelers vs Buccaneers 56 - 7

Sg TD al Piratilor a fost o interceptie foarte aproape d endzoneul lor + o fuga d 90 yarzi
La mn a fost o poveste lunga 2 TD intre sec 50 si 47 ale primului sfert si alte faze dar cel mai bn lasati pozele sa vorbeasca..

ElectroShock
20th February 2007, 00:22
pt cristi_xtreme..sa ma anunti cand vrei sa jucam meciu de campionat

little_earl
20th February 2007, 00:22
11 interceptii? :shocked:

cristy_xtreme
20th February 2007, 00:31
electroscock in seara asta nu joc da maine dimineata pe la 11 dak vrei dak nu mai pe seara pe la 8-9!!!nu mai tarziu de 9 juma k ma uit la meci dupa aia!!!

Sinisther
20th February 2007, 01:02
Rams@Packers 7-17

un meci jucat pe un vant de 11-15 m/s.... un meci in care Rams m-au distrus cu running game-ul...158 yd (GB... 8Yd rushing :( ).... si o posesie de peste 13 min....din pacate... passing game-ul nu a mers....si backfield-ul meu a rezistat admirabil.... iar Favre a aruncat pt 2 TD in Q4... al doilea creat dintr-un 4th&8 spre finalul sfertului ....TD fortat de vant(alternativa FG de 52YD cu un vant de 15 m/s direct din fata)

in plus....cred ca i primul meu meci in care un SS ii ales player of the game

cristane
20th February 2007, 01:05
@ georgebz: Pune te rog pe site si niste clasamente provizorii din cind in cind... sa stim si noi cum stam... :D

georgebz
20th February 2007, 09:12
Clasamentul va fi actualizat in momentul in care se jor juca toate meciurile din o etapa ... pana atunci am actualizat rezultatele : http://www.fotbal-american.go.ro/madden/grupaA.htm

( in grupa B e facut clasamentul pentru cele doua etape jucate complet )

Sinisther
20th February 2007, 10:36
se pare ca la noi in grupa singurii care joaca meciuri sunt eu si mtfk

Packers... 5 meciuri jucate
Steelers... 4 meciuri jucate

Restul... doar meciurile cu Steelers si Packers

Sinisther
20th February 2007, 10:37
@georgebz..... se pot juca si meciurile din etapele 6&7

s-ar putea sa nu fiu disponibil dupa 1 martie

georgebz
20th February 2007, 16:48
Daca sunt si ceilalti de acord nu e nici o problema ...

cristy_xtreme
20th February 2007, 21:24
pfff.....ce sa mai zic am dat un return touchdown!!!!!

ElectroShock
20th February 2007, 21:34
dap...primu meci in care am fost mai convingator.......de inceput am facut 2 mari gafe....am uitat sfertu de 3 min ..si pan la urma am jucat cu el asa.....apoi am luat un TD dintrun kickoff ret din cauza grabei sia prostiei.

Startul meciului a fost vulcanic 3 td consecutive in primele 3 driveuri ale meciului ( unu in urma unui fumble al kick returnului de la bucs pe linia lui de 10 yds)

Defensu si facut iar norma de int ( in nr de 3) dintre care una ret td

mtfk
21st February 2007, 00:19
se pare ca toti au profitat d cristy sa faca puncte..:( man im sorry 4 you..
dak reusesti sa marchezi 3 tduri intrun meci iti dau o bere, sper sa te motiveze sa castigi makr un meci...ca te asteapta niste meciuri cu little earl si cristane...

little_earl
21st February 2007, 00:35
giants @ ravens 28-41
inceput dezastruos
primul rushing atempt - fumble, returnat pt td
a treia posesie - interceptie, returnata pt td
cum necum, am reusit sa micsorez diferenta la 28-24 la pauza
in a doua repriza alta poveste, forced fumble (saracul eli a stat pe bara vreo 2 minute), interceptie pt td, un muffed punt recovered, si inca o interceptie in ultimele 2 minute..
multe turnovers, si de-o parte si de alta, sper sa nu mai am parte de astfel de meciuri tensionate

little_earl
21st February 2007, 02:29
ravens @ rams : 27-14
3 interceptii pt ed reed, una pt td, snickers hungriest player :)

Metaforik
21st February 2007, 14:38
Clasament intermediar (pe care georgebz nu vrea sa-l faca de parca ar fi mare lucru):


Ravens 4-0 1.000
Broncos 3-0 1.000
Steelers 2-2 .500
Giants 1-1 .500
------------
Packers 2-3 .400
Rams 0-3 .000
Buccaneers 0-3 .000
Patriots 0-0 --

ElectroShock
21st February 2007, 15:03
pt metaforik....sami zici cand vrei sa jucam meciu! ....ups am citit acum e dupa 1 martie

pt cristane atunci sa ma anunti cand vrei sa ne jucam meciu!

Metaforik
21st February 2007, 15:12
Pai conform programului.. dupa 1 martie !

georgebz
21st February 2007, 17:53
Multumesc pentru ajutorul cu clasamentul , crede-ma ca am invatat de la prima editie ce inseamna sa faci clasamentul dupa fiecare meci jucat , de aia am luat decizia sa il fac de indata ce se joaca toate meciurile din o etapa ;)

mtfk
21st February 2007, 19:40
cel cu patriots mai joaca?!!!! ca e sg care nu sia facut meciurile...

georgebz
21st February 2007, 19:50
Eu am vorbit cu el si a zis ca joaca , insa de cateva zile nu a mai raspuns , chiar cand era online ... stiu ca a incercat sa joace cu little_earl si nu au reusit , de atunci nu mai stiu nimik de el ... incercati si voi sa il provocati la meci si vedeti ce va raspunde

A.k.a
21st February 2007, 20:08
Acuma are la status ca vrea sa joace :)

georgebz
21st February 2007, 20:17
Nu cred ca e vorba de el ... ;)

georgebz
22nd February 2007, 10:03
Am vorbit cu kobe_linkin ( Patriots ) si mi-a spus ca in seara asta dupa 8 probabil va fi disponibil sa joace [ daca e online si nu raspunde trimiteti un mail , deoarece zice ca are unele probleme cu YM ]
Dar ... nu il mai provocati inainte la un amical , pentru ca spune ca nu prea are timp ... si cei care stati INVISIBLE incercati sa luati voi legatura cu el ...

mtfk
22nd February 2007, 21:06
am jucat primu sfert cu patriots dar sa deconectat:( din cauza netului meu ..:((
era 9-0 pt me (fg+td, extrapoint ratat pt ca era lag si nam apasat la timp pt accuracy:(), el mai avea 1 time out..sg prbl e ca nu mai stiu la ce linie ramasesem si cate atacuri mai aveam park 3 and 10...

georgebz
28th February 2007, 20:12
Clasament intermediar :

1.Ravens 5-0 (147-73)
2.Broncos 4-0 (116-41)
3.Steelers 3-2 (132-104)
4.Packers 3-3 (123-108)
5.Giants 2-1 (68-69)
6.Rams 1-3 (59-82)
7.Buccaneers 1-3 (38-146)
8.Patriots* 0-7 (0-70)

*exclus din competitie , toate meciurile pierdute 10-0

mtfk
28th February 2007, 21:40
giants park mai are un meci d jucat :-?

georgebz
28th February 2007, 21:43
Mai avea 3 ... oricum asa cum am zis pe threadul de discutii , cine nu isi va juca meciurile pana la data anuntata , va ramane cu linia de clasament ce o va avea la mom respectiv ... din mom asta puteti juca si meciurile celelalte , in orice ordine

Metaforik
1st March 2007, 00:42
Giants @ Rams 3-17

Un meci in care am jucat ultima sansa, adversarul m-a scos din minti cu pasele scurte spre margine. Dupa vreo doua d-astea stiam exact unde da, dar nu stiam ce sa fac pentru ca nu stiu foarte bine sa misc jucatorii in teren. Aveam omul acolo si nu facea nimic, noroc ca stiu cat de cat tactica si puneam de obicei ce trebuia. Sunt mandru ca l-am invins doar cu tactica :D

Pe final am cam tras de timp lucru de care NU sunt mandru dar.. era ultima mea sansa :) Rezumatul meciului:

georgebz
1st March 2007, 01:07
Giants - 3/3 atacuri ratate din RedZone .. probabil .... 1 Turnover & Down , 1 Interceptie si 1 Fumble ... se pare ca a avut si putin ghinion ...

Prima vicorie Rams .. era si timpul , ca eu te-am pus in primii 4 :D ... dar acum e greu

ElectroShock
1st March 2007, 01:15
metaforik poate ne jucam si noi meciu zilele astea....
in alta ordine de idei sper sami rezolv problemele cu conexiunea( care leam avut azi)

mtfk
5th March 2007, 22:31
steelers vs giants
am jucat pana in sfertu 3 min 1.57 at sa deconectat nush c eroare scor 28-23 pt stilari
apoi am continuat si sau marcat 13 puncte de ambele partii
scor final stilars 41-36 giants

cristane
5th March 2007, 23:11
Cel mai frustrant meci de cind joc Madden.
Am inceput excelent, am condus, apoi a urmat caderea specifica, pina cind s-a intrerupt la 28-23 pt el. (de la 23-14 pt mine).
Dupa intrerupere.... am pierdut un time-out pt ca nu stiam ca urmeaza sa-mi returneze mingea prin punt - conform intelegerii - tocmai atunci, m-am enervat, trebuia sa repun de la 30 yarzi, am repus de la 20 pt ca a dat el un punt in touchback, am pierdut atacul, m-am enervat si mai tare, mi s-a busit tastatura si nu mai aveam pauze disponibile sa mi-o repar, ceea ce m-a infuriat si mai rau. Am vrut sa renunt, am continuat, am adus meciul la 38-36 pt el cu 9 secunde inainte de final, am incercat 2 pt conversion care nu mi-a iesit (inca nu imi explic de ce), apoi onside kick-ul recuperat de el, FG si gata.
O sa am nevoie de ceva vreme sa-mi revin psihic dupa infringerea asta. :(

georgebz
5th March 2007, 23:18
un meci tare intr-adevar , multe puncte marcate , rasturnari de situatie ... sper ca tastatura e OK , si oricum stai linistit ca sanse de PO mai ai , deci incearca sa iti revii cat mai bine :D

mtfk
6th March 2007, 01:59
a fost o faza la primu tau td cand eu am zis sa incerc sa vad dak pot sa te opresc cu cover 3 si atunci ai marcat, apoi prin bltizu tau am reusit eu sa fug...vreo 70 d yarzi si am marcat..mia placut meciu asta:D...

A.k.a
6th March 2007, 10:20
Da cel mai mult asta imi place, rasturnarile de situatie, faptul ca trebuie sa iti aranjezi apararea cat mai bine in functie de atacul adversarului, meciul ramane deschis pana la fluierul final in cele mai multe cazuri. I love this game :D

cristy_xtreme
7th March 2007, 01:19
no comment!!

mtfk
7th March 2007, 01:27
dont worry se putea si mai rau...vezi meciu nostru cristy ..7 - 56 meciul din campionat cu cea mai mare diferenta de puncte..ai fost bun in campionatu asta..toti au profitat d tn sa faca puncte ..:D :( da n orice caz on the field esti mai bun decat la madden.

Metaforik
7th March 2007, 01:31
Bun meciul dar am avut emotii chiar daca, in principiu, a fost un meci usor. :)

In aparare prea multa nesiguranta si relaxare, o gramada de greseli care vor trebui remediate pana la meciul urmator
Pe jos, a mers bine, RB-ii mei fiind de aur. In aer, n-am incercat prea multe faze, au mers vreo doua pe care le-am tot incercat pana s-a prins adversarul si m-am trezit cu doua interceptii :)
In continuare statisticile complete ale meciului:

Mai erau minutele de posesie pe care nu le-am prins cam 9 si ceva la mine si 6 si ceva pt adversar.

Metaforik
7th March 2007, 01:50
Si acum o surpriza pentru fanii Rams (si sunt sigur ca sunt destui :P)

Statisticile echipei in primele meciuri:

Passing yards (in 4 meciuri, la unul lipsesc statisticile):
Average per game: 173,5
Average attempts per game: 20,75
Average per pass: 8,4

Rushing yards (in 5 meciuri):
Average per game: 132
Average attempts per game: 23,8
Average per rush: 5,5

TD din care Conversii incercate din care Conversii reusite:
17 - 8 - 6 (din 5 meciuri) adica 3,4 TD pe meci din care 47,1% incercate pt Conversie din care 75% reusite

Urmatoarele statistici sunt media pe meci (nu au fost disponibile in toate meciurile):
Sacks: 3,3 (din 4 meciuri)
3rd down Eff: 9-28 = 32,1% (din 4 meciuri)
4th down Eff: 9-11 = 81,8% (din 4 meciuri)

Be nice and wait for updates :D

georgebz
7th March 2007, 02:00
ai fost bun in campionatu asta..toti au profitat d tn sa faca puncte ..:D

e de apreciat ca isi joaca meciurile in continuare chiar daca este invins la scoruri foarte mari , si cel putin in atac vad ca a mai progresat :P ... trebuie sa ma gandesc la o distinctie pentru el la sfarsitul campionatului

cristane
8th March 2007, 21:21
Si totusi.... nu toata lumea face puncte cu Bucaneers.

Bucaneers at Giants 14-20 (OT)

Victorie obtinuta dupa un return TD la prima faza din prelungiri.

http://img161.imageshack.us/img161/3482/nflnoubt0.th.jpg (http://img161.imageshack.us/my.php?image=nflnoubt0.jpg)

cristy_xtreme
8th March 2007, 21:22
mama frate kt ghinion sa ai!!!sa iei td din kr in OT!!!!!!!! ::(

georgebz
8th March 2007, 21:47
Si totusi.... nu toata lumea face puncte cu Bucaneers.


important e rezultatul final :D .. oricum inca 1 data felicitari crisy_xtreme ;) pentru imbunatatiri in joc

mtfk
8th March 2007, 21:53
eu din nefericire si din lipsa timpului imi voi juca meciul maine seara cu sinisther. pe la ora 8...stiu ca e p ultim moment dar nu am cum sa rezolv problema cu timpul..

ElectroShock
8th March 2007, 22:46
metaforik sper sa apari cat mai curand sa ne jucam meciu...

georgebz
8th March 2007, 22:52
pai mai ai 3 meciuri de jucat , nu vad de ce acela cu Metaforik e prioritar

ElectroShock
8th March 2007, 23:06
pai cu cristane vb acum...cu learl cred ca dau maine de el ( dupa 8) si cu metaforik ar fi oarece probeme

georgebz
8th March 2007, 23:10
acum sper ca realizati si voi ca nu rezolvati nimik cu lasarea meciurilor in ultima zi ... ai jucat 3 meciuri in cam 35 zile ... si acum tre sa joci 3 in 24 ore ... mi se pare chiar aiurea ... sper sa ii gasesti

ElectroShock
9th March 2007, 00:54
ce ar mai fi de spus despre meciu asta...am reusit un fg de la 57 de yds ...am fost int de 3 ori dar noroc ca am si int de 5 ( una chiar eu am reusito).......am fortat 2 fumbles dar din pacate nam recuperat nici una....in schimb in sf 4 qb meu a facut un fumble si fumble ret td de o groaza de yds....si mam scos si eu cun td pass de 93 de yds

georgebz
9th March 2007, 00:58
Clasament actualizat :


1.Broncos 6-0 167-57
2.Ravens 5-0 147-73
3.Steelers 4-2 173-140
4.Packers 3-3 123-108
5.Rams 3-4 139-121
6.Giants 3-4 136-172
7.Buccaneers 1-5 71-225
8.Patriots 0-7 0-70

ElectroShock
9th March 2007, 02:49
al 2 meci care lam jucat in noaptea asta ..in nocturna ,cum a fost de asteptat dupa updateul de #$&@# mia facut echipa praf ( mai ales qb) care si asa aveam atacu "bun"......una peste alta meciu a fost tensionat, metaforik a luptat panan ultima secunda pt ca sia jucat calificarea in playoff........si ca plus al 2 meci consecutiv in care reusesc o int...

georgebz
9th March 2007, 03:10
am actualizat clasamentul ... pacat de Rams ca era printre cei ce meritau sa se califice , a avut inceputul mai slab ... ramane pe data viitoare ;)

meciuri decisive : Denver-Ravens ( pt loc 1-2 ) , Packers-Steelers ( pt loc 3-4 )

ElectroShock
9th March 2007, 03:15
pt Learl...sper ca maine reusim sa ne jucam meciu panan season deadline

little_earl
9th March 2007, 11:26
eu sunt available diseara de la 18, daca nu-s online dai un buzz ca-s invizibil :P

ElectroShock
9th March 2007, 19:36
am umbrit sezonu cu ultimu meci in care am luato cu 51-7 parca.....am fost int de 7 ori!!! nu de nebun mam zbatut sa jucam cu 5.0.....cele 7 int sunt rezultatu unui qb de 83 contra unor cb si ss printre cei mai tari din liga la overall...dak mai adaug si 2 fumbles........scoru si statsurile le pune learl

little_earl
9th March 2007, 19:39
broncos @ ravens : 7-51
prea multe turnovers pt electroshock, 7 interceptii din care 2 au fost returnate pt TD, plus 2 fumbleuri pierdute din totalul de 6
omul meciului a fost chris mcalister, 4 interceptii pt 116 yds si 1 TD

georgebz
9th March 2007, 20:54
calificati pentru PlayOff

1.Ravens
2.Broncos
3.Steelers / Packers
4.Packers / Steelers


Clasamentul final il voi pune dupa disputarea meciului amanat

georgebz
11th March 2007, 20:15
mtfk & sinisther - pana maine seara sper sa rezolvati treaba cu meciul

mtfk
11th March 2007, 21:33
si dak se intampla ca sa nu putem juca meciu, (prbl cu conexiunea) cum facem?
meci egal? 10-10? sau victorie pt me?:P:D

georgebz
11th March 2007, 21:36
pai eu sper sa se rezolve ... daca nu probabil asta va fi solutia de rezolvare , meci egal ( 0-0 :D ) ... doar daca nu vreti sa dati cu banu :P

mtfk
12th March 2007, 00:56
steelers vs packers 16-6

putea sa fie folosit favre mult mai mult d atat, sau poate din cauza fricii (5 interceptii >: D sa renuntat la pase)
inceput bun pt amandoi aparare f buna la ambele echipe
sg td al packersilor a fost la primul kickoff 94 yards run

bengals here i come :D

A.k.a
12th March 2007, 08:20
Bun o sa fie un meci intre doua rivale :P

georgebz
12th March 2007, 08:45
Clasament final Grupa A : www.fotbal-american.go.ro/madden/grupaA.htm

chiar daca unii au lasat pe ultimele zile multe din meciuri pentru a fi jucate , totusi meritati felicitari pentru ca ati jucat 99% din meciuri

r0bby
12th March 2007, 09:58
Threadul este inchis.