PDA

View Full Version : CFR Echipa de AUR A CLUJULUI!!!



andrei_cj
24th August 2005, 14:02
„Am stīrnit invidie”
Radu Bichiş

- Domnule Doboş, a īnceput Poli să deranjeze echipele mari din Bucureşti?
- Nu cred că deranjăm, e mult spus. Poate sīnt invidioşi pe ce se īntīmplă la Timişoara, nu le cade bine. Să nu uităm de investiţiile făcute aici, de transferuri, de faptul că am adus Brazilia şi mai ales că am jucat un amical cu Juventus. Poate am stīrnit puţină invidie, dar e normal. Eu cred că e bine că au apărut şi alte echipe, ca noi, Clujul, Constanţa, Naţional sau chiar Sportul. Campionatul a devenit mai atractiv.

P.S. Se pare ca deja suntem numiti CLUJUL deci baieti suntem echipa de AUR A orasului CLUJ NAPOCA! SI IN CURAND (sper ca a unei intregi tari)

ioana20
24th August 2005, 14:50
pai deocamdata puteti zice si asa, echipa de aur a Clujului, fiindca sa fim seriosi, divizia B nu conteaza, iar in A doar CFR CLUJ este; sau mai are Clujul si alta echipa in A si eu nu stiu? Oricum CFR a aratat ca si Clujul poate conta din punct de vedere fotbalistic in tara si ca se poate lupat de la egal la egal cu echipe mult mai puternice din punct de vedere financiar.

Angelina Jolie
24th August 2005, 22:09
Oare chiar ne trebuie 10 threaduri pe care sa ne laudam?
HAI CFR!

andrei_cj
25th August 2005, 12:18
T.B. nu te mai obosi sa scrii ca ori ti se sterg mesajele din cauza faptului ca esti badaran ori ca esti pe langa subiect..deci asta dovedeste ce om esti......Multumim Ioana20 pt cuvintele frumoase spuse despre noi!

P.S. Marilyn Monroe crezi ca nu avem cu ce ne lauda?

Angelina Jolie
26th August 2005, 02:23
Ba da ma, da deja este unul cu "Felicitari CFR Cluj!". Ne mai trebuia inca unul?
Hai sa ne laudam: suntem magnifici, rupem tot in Cupa si campionat.
HAI CFR!

andrei_cj
27th August 2005, 13:30
Lasa ma ca e bine faza e urmatoarea: FORZA CFR AZI BATEM ARGESUL si Doamne DA sa urcam o pozitie in clasament si deja stam bine!

kurany
27th August 2005, 21:51
Felicitari CFR-ului din Cluj pentru frumoasa performanta din Cupa Uefa Intertoto.
Va asteptam la Bucuresti si va uram multa bafta dupa meciul cu noi. :D

andrei_cj
28th August 2005, 15:15
Sper ca CFR sa faca minim un punct in deplasarea de la FC NATIONAL!

Virus
14th October 2005, 08:01
Presimt ca iar vom avea motive sa scrie aici, dupa meciul cu Dinamo :)
CFR CLUJ RULLLZZZZZZZZZ!!!

andrei_cj
14th October 2005, 20:15
Si eu sper dar sa nu zicem hop pana nu am sarit FORZA CFR si daca jucam fotbal asa cum stim noi nu vom avea mari probleme!!!!

don_denver
14th October 2005, 20:33
sincer..si eu va doresc sa scrieti numai de bine despre cluj dupa meciul cu dinamo....prietenii mei dinamovistii ii rog sa ma ierte pt aceasta mica rautate..:D

andrei_cj
15th October 2005, 13:24
Merci don_denver sper sa reusim o victorie in "GROAPA"

roxana_cj
15th October 2005, 20:02
HAI CFR!
Azi facem senzatie!

don_denver
15th October 2005, 20:23
Roxana..sa dea domnul sa faceti senzatie...binenteles..aceeasi scuza pt toti prietenii mei dinamovisti..:D

Rossi
15th October 2005, 23:52
/hello /hello
HAI DINAMOOOOO EEEE...HAI DINAMOOOO OOOOO .HAI DINAMO EEEEE ..HAI DINAMO AEE AOOO ...

DINAMO SI FARA BRATU & NICULESCU A SPULBERAT CLUJUL LUI DORINEL !!!!!

Dinamo CFR Cluj
5 - 0

TZARANII VISAU LA UN REZULTAT BUN ...... HMMM .....DAR AU UITAT CA :
CINE VINE'N GROAPA FARA 5 NU SCAPA !!!!!!!!!!!
/hello /hello /hello

ERA CLAR : CLUJ A MANCAT BATAIE IN CUPA DE LA CRAIOVA ..PE CARE I-AM VAZUT ASEARA CU PERTROLU ( SUNT VARZA ) ......A MANCAT BATAIE ETAPA TRECUTA ACASA DE LA PANDURII ......ERA DE ASTEPTAT CA IN STEFAN CEL MARE SA FIE SPULBERATI ...... DAR UITE CA AU FOST CHIAR UMILITI ....... DINAMO SI-A BATUT JOC DE CFR-ISTI

AVEM ECHIPA AVEM VALOARE , NOI SUNTEM CAINII DIN STEFAN CEL MARE !!!!!!/hello /hello

PS: SI DUPA MECIUL ASTA MAI AVETI INDOIELI PRIVIND TRUPA LUI DINAMO ?
DINAMO BUCURESTI CAMPIOANA 2005-2006/hello /hello

Virus
16th October 2005, 10:05
dinamo :degete: dinamo

andrei_cj
18th October 2005, 01:15
DINAMO :degete: DINAMO!!!!

P.S. RUSINTE PT INFLUENTELE FACUTE ASUPRA ARBITRIILOR!!!!

marcel
18th October 2005, 11:59
DINAMO :degete: DINAMO!!!!

P.S. RUSINTE PT INFLUENTELE FACUTE ASUPRA ARBITRIILOR!!!!
de acord cu voi!:degete:

andrei_cj
18th October 2005, 21:15
Multumim pt sustinere Marcel!

t.b.
18th October 2005, 21:25
Tu de partea cui esti marcele?

De partea voastra in nici un caz....


clujul are o singura echipa - U (frumoasa galerie aveti ,am fost la meci la Lupeni)

:)

Numa` ca orice oltean are boala pe Dinamo :D

andrei_cj
18th October 2005, 21:33
Da normal tine cu u! T.B. esti RIDICOL! Pleca si fa galerie...ca are u meci greu....!!!!! NU EXISTATI PE HARTA FOTBALULUI ROMANESC!

t.b.
18th October 2005, 21:42
Da` maine la baschet o sa fac galerie, jucam cu campionii Asesoft, cica-i derby-ul campionatului, joaca cele mai bune echipe din tara... oare cand o sa-si faca pletosul finantator si sectie de baschet? :D

Virus
18th October 2005, 22:56
Ma, ce bine ca v-ati reprofilat pe baschet. Credeam ca iubiti echipa de fotbal dar se pare ca iubiti doar numele. Din ce in ce mai penibili. Cum spuneam, voi nu existati! Eh... succes la baschet :evil:

t.b.
18th October 2005, 23:10
Iubim clubul UNIVERSITATEA, toate sectiile sportive, e drept suntem o galerie de fotbal (printre cele mai tari din tara), dar pentru noi "U" e ceva sfant, indiferent ca-i vorba despre fotbal, rugby, handbal, volei sau orice alt sport...

Si voi ar trebui sa incurajati si cealalta sectie a clubului cfr, cea de popice :happy

Angelina Jolie
18th October 2005, 23:38
Decat ciuca batailor in zeci de sporturi mai bine buni la fotbal.
DESFIINTATI-VA!

t.b.
18th October 2005, 23:48
Ete cine vorbeste de ciuca batailor, echipa voastra tocmai a luat-o cu 5-0 :happy:happy:happy mai intereseaza-te, la baschet am ajuns in semifinale si labaieti si la fete, la rugby am terminat pe 3, vorbeste invidia din voi,

Hai mergeti faceti-le galerie si la aia de la popice, le faceti o bucurie sarmanilor acari :D

Virus
18th October 2005, 23:53
Cand omu nu are cu ce se lauda trece la capitolul baschet. De ce nu te lauzi mah ca ati facut doar egal in ultimele doua etape, si va cam luati adio de la promovare?
P.S. era sa uit... multa :degete:

Angelina Jolie
18th October 2005, 23:54
Cu toate ca am o stransa legatura cu dl. prof. dr. Gheorghe Roman (daca ai auzit de el) imi permit sa afirm ca ma doare-n c** de toate performantele voastre baschetbalistice sau rugbystice.
Pentru mine fotbalul conteaza si la asta va dam clasa. Mai bine sa pierzi 5-0 cu DINAMO decat sa faci 0-0 la Minerul Lupeni. Parerea mea.
DESFIINTATI-VA!

t.b.
19th October 2005, 00:12
De promovat o sa promovam ca sa crapati voi de ciuda, la fotbal nu are sens sa facem o comparatie intre performantele noastre si cele ale voastre... numa` va facem de ras


MM, din partea mea poti sa ai relatii de orice fel cu cine vrei tu :drak:

Cu popicele cum ramane :)

Angelina Jolie
19th October 2005, 02:00
Da nu are sens sa ne comparam cu voi. Sunteti nesemnificativi, exact ca niste paduchi precum ziceam. La ora asta noi facem istorie, voi doar asistati.
DESFIINTAREA!

andrei_cj
20th October 2005, 18:28
T.B. istoria voastra este 0 atata timp cat in prezent noi scire pagini importante de istorie in fotbalul clujean iar voi asistati invidiosi!

P.S. DIVIZIA B....e performanta...jucati cu orase care nu-s pe harta...ale...ale...ale...ale...sa moara "u" - n mizerie!

t.b.
21st October 2005, 00:00
Ma nu vi un pic jena sa vorbiti de asistat la meciurile altora? Din 1919 ne-am batut joc de voi, habar nu aveati ce-i aia divizia A, numa` prin B si mai ales C stateati... da` normal ca nu stiti pentru ca atunci nici nu aveati habar de existenta unei echipe a regionalei de trenuri

andrei_cj
21st October 2005, 00:44
Da din 1919 va bateati joc de noi dar acum s-a intors roata si pt urmatorii 100 de ani e randul nostru asa ca pregati-va au trecut de abea 2 mai sunt 98! /OLE/

P.S. Ole Ole u cluj inseamna divizia B!

Angelina Jolie
21st October 2005, 02:30
Ma Andrei da ce rost mai are sa-i raspunzi? Pentru tb exista doar::degete: Altceva nu merita. Pana se plictiseste si dispare de aici, doar :degete: .

andrei_cj
21st October 2005, 12:11
Ok atunci pt t.b. si toti uistii fustrati din cluj (adika 2 t.b. si hiv) multa multa :degete: :degete: :degete:

andrei_cj
22nd October 2005, 11:57
„Munti e perfect”
Valentin Şchiopu



Ieri, emisiunea "Culise", realizată de TVR Cluj în colaborare cu Gazeta Sporturilor, i-a avut în studio pe antrenorul-jucător al feroviarilor, Dorinel Munteanu, şi pe Cătălin Ciorman, unul dintre secunzii lui. Prieten din copilărie cu Ciorman, Dorinel a ţinut să justifice rolul secundului său. "Toţi au spus că munca de antrenor-jucător este foarte grea. Fiecare antrenor îşi ia colaboratori de încredere. Cătălin mă ajută foarte mult la pregătirea jocului şi a antrenamentelor, se ocupă de statistici", a explicat "Munti", în timp ce secundul său a oferit o mostră din dialogul dintre banca tehnică şi antrenorul-jucător al clujenilor. "Urmăresc reacţiile lui Dorinel în timpul jocului. Cu un ochi mă uit la Dorinel, cu celălalt la joc", a spus Ciorman, caracterizîndu-şi apoi prietenul: "Nu cred că după atîţia ani în Germania mai pot exista puncte slabe la Dorinel. Calităţi negative? Eu zic că nu are. E perfect!".

Gigel Sportul
2nd November 2005, 00:03
„Am stîrnit invidie”
Radu Bichiş

- Domnule Doboş, a început Poli să deranjeze echipele mari din Bucureşti?
- Nu cred că deranjăm, e mult spus. Poate sînt invidioşi pe ce se întîmplă la Timişoara, nu le cade bine. Să nu uităm de investiţiile făcute aici, de transferuri, de faptul că am adus Brazilia şi mai ales că am jucat un amical cu Juventus. Poate am stîrnit puţină invidie, dar e normal. Eu cred că e bine că au apărut şi alte echipe, ca noi, Clujul, Constanţa, Naţional sau chiar Sportul. Campionatul a devenit mai atractiv.

P.S. Se pare ca deja suntem numiti CLUJUL deci baieti suntem echipa de AUR A orasului CLUJ NAPOCA! SI IN CURAND (sper ca a unei intregi tari)

Cred ca in titlul acestui topic s-a strecurat o regretabila si grava eroare. Corect ar fi fost: "Universitatea: Echipa de AUR A CLUJULUI!!!" In rest totul suna OK, inclusiv cu infiintarea in 1905 a echipei MAV Kolozsvar :D (scuze pentru lipsa accentelor, nu mi-am instalat tastatura maghiara).

Rila
2nd November 2005, 02:37
Chiar respect Sportul pentru ceea ce este si ce face asa ca te rog gigel nu ma fa sa-mi schimb parerea. Multumsc anticipat.

Angelina Jolie
2nd November 2005, 04:21
Cred ca in titlul acestui topic s-a strecurat o regretabila si grava eroare. Corect ar fi fost: "universitatea: Echipa de AUR A CLUJULUI!!!" In rest totul suna OK, inclusiv cu infiintarea in 1905 a echipei MAV Kolozsvar :D (scuze pentru lipsa accentelor, nu mi-am instalat tastatura maghiara).
Bai da pe tine de unde te-au mai scos? Vezi-ti ma de miticii tai si nu te baga unde nu te priveste.
PS In bucuresti exista doar steaua si nici aia nu mai exista ca-si bate jiji joc de ea.

Balaci
2nd November 2005, 18:22
Ba,sunteti jenanti cu faze de astea cu echipa de aur a Clujului!Stiu eu cum sunteti voi astia,habar n-aveati de fotbal pana acum 2 ani cand a intrat CFR in A si acum gata,va vazurati mari suporteri.Normal,e usor sa tii cu o echipa care merge bine!Eu ii admir pe U-isti,pt.ca ei tin cu echipa lor indiferent de divizie!Voi acum cinci ani,imi puteti spune cu cine tineati?Ca nu va prea cred ca mergeati la meciurile CFR-ului din C!

Bbi's rules
2nd November 2005, 19:23
Sa Nu Crezi, Treaba Ta...

Angelina Jolie
3rd November 2005, 02:48
Ba,sunteti jenanti cu faze de astea cu echipa de aur a Clujului!Stiu eu cum sunteti voi astia,habar n-aveati de fotbal pana acum 2 ani cand a intrat CFR in A si acum gata,va vazurati mari suporteri.Normal,e usor sa tii cu o echipa care merge bine!Eu ii admir pe U-isti,pt.ca ei tin cu echipa lor indiferent de divizie!Voi acum cinci ani,imi puteti spune cu cine tineati?Ca nu va prea cred ca mergeati la meciurile CFR-ului din C!
Numai prostii generalizeaza asa cum o faci tu. Eu de exemplu mergeam la toate meciurile si in C. Si mai mult decat asta nu mergeam in veci sa-i vad pe aia din parc, cu toata Dacia Felix si toate valorile care le aveau ei atunci.
La fel poti sa zici si de aialalti care atunci cand jucau in A aveau poate 10 mii de spectatori si acum au maxim 1000, dintre care intre 50 si 200 in galerie.
CONCLUZIE: Meciul cu pandurii a trecut, ala cu craiova la fel, vorbim in retur. Pana atunci FORZA CFR! :degete la restul.

t.b.
3rd November 2005, 16:29
50 :o: la noi in galerie? :happy:happy:happy:happy si in deplasari mergem minim 100 si pe banii nostri nu ai conducatorilor cum merg aia 15 de la voi
La meciurile de acasa suntem cel putin 500 in galerie, dar noah tu de acolo din SF n-ai de unde sa stii, dar e enervant ca nu ai bunul simt sa nu vorbesti despre lucruri pe care nu le cunosti
Tu poate ca ai asistat la marile derby-uri cu Somcuta Mare, Minerul Iara sau Olimpia Gherla, dar marea majoritate a actualilor "ceferisti pana la moarte" nu aveau habar in urma cu 3 ani unde e stadionul regionalei de trenuri (poate doar aia care mergeau la congresul martorilor lui Iehova :happy )

andrei_cj
3rd November 2005, 17:13
Nu are rost sa generalizati..poate ca unii habar nu avea poate aveau dar important este ca acuma totata lumea iubeste echipa CFR cluj mai putin 1000 (cel mult) de frustrati care iubesc pe u mai mult de cat pe propria mama!!!! :rosu: JENANT!!!!

Angelina Jolie
4th November 2005, 01:36
50 :o: la noi in galerie? :happy:happy:happy:happy si in deplasari mergem minim 100 si pe banii nostri nu ai conducatorilor cum merg aia 15 de la voi
La meciurile de acasa suntem cel putin 500 in galerie, dar noah tu de acolo din SF n-ai de unde sa stii, dar e enervant ca nu ai bunul simt sa nu vorbesti despre lucruri pe care nu le cunosti
Tu poate ca ai asistat la marile derby-uri cu Somcuta Mare, Minerul Iara sau Olimpia Gherla, dar marea majoritate a actualilor "ceferisti pana la moarte" nu aveau habar in urma cu 3 ani unde e stadionul regionalei de trenuri (poate doar aia care mergeau la congresul martorilor lui Iehova :happy )
Eu cred ca mai degraba 500 in jumatatea de stadion in care sta galeria, dintre care 50 maxim 100 chiar canta.
HAI CFR!

Rila
4th November 2005, 01:45
50 :o: la noi in galerie? :happy:happy:happy:happy si in deplasari mergem minim 100 si pe banii nostri nu ai conducatorilor cum merg aia 15 de la voi
La meciurile de acasa suntem cel putin 500 in galerie, dar noah tu de acolo din SF n-ai de unde sa stii, dar e enervant ca nu ai bunul simt sa nu vorbesti despre lucruri pe care nu le cunosti
Tu poate ca ai asistat la marile derby-uri cu Somcuta Mare, Minerul Iara sau Olimpia Gherla, dar marea majoritate a actualilor "ceferisti pana la moarte" nu aveau habar in urma cu 3 ani unde e stadionul regionalei de trenuri (poate doar aia care mergeau la congresul martorilor lui Iehova :happy )
Regret sa-ti spun dar acele congrese se tin pe Moina!!!!!!!!:no:

andrei_cj
4th November 2005, 11:56
Da ai sa razi t.b. dar cand trec pe acolo uneori....vad masini parcate si foarte multa lume si nu meci...deci acolo se tin va spun eu!

t.b.
4th November 2005, 13:41
Eu cred ca mai degraba 500 in jumatatea de stadion in care sta galeria, dintre care 50 maxim 100 chiar canta.
HAI CFR!

Iar vorbesti fara sa ai habar, la noi toti aia care vin in galerie canta tot meciul nu doar in momentele bune, si vin destui te asigur, noi la un meci cu Sannicolaul avem galerie mai numeroasa decat voi la unul cu Steaua (crestina sau cum o fi :D ). Sa nu mai vorbim de deplasari unde mergem pe banii nostri nu pe ai conducerii si la toate meciurile din deplasare au fost cel putin 100 de suporteri...

Despre congrese, s-au tinut vreo 2 si pe Moina dar stadionul vostru a fost renovat pe banii lor, altfel s-ar fi daramat caricatura aia...

King of Hell
4th November 2005, 13:49
Ba porcarie mai mare n-am auzit veci ma!!! cFR echipa de aur a Cl"U"j"U"l"U"i???? Ba imi vine sa vomit, sa rad, sa plang, nici eu nu stiu ce sa fac. Da-le Doamne minte la suboameni.

Virus
4th November 2005, 14:25
Aveti grija sa va treziti Sambata dimineata ca aveti program

andrei_cj
4th November 2005, 23:33
Zi-le Viruse!!!! /OLE/

100 minim in deplasari? patetic....anul trecut cand ati mers 10 sau cati in deplasare aia ce a fost?
P.S. Numele acestui thread este CFR ECHIPA DE AUR A CLUJULUI deci nu are ce cauta numele de u pe acest thread....asa ca sa nu ne mai coboram la asemenea nivele suburbane...de discutii cu "studentii" cica!
HAI DESFINTAREA!!!!

Angelina Jolie
5th November 2005, 03:12
Ba imi vine sa vomit, sa rad, sa plang, nici eu nu stiu ce sa fac.
Vomita razand in timp ce plangi!:happy :happy
HAI CFR SI PROSTITUATA DE LANGA TURDA!

andrei_cj
5th November 2005, 10:41
Mai bine te-ai apuca de scoala King of Hell daca tot esti asa de debusolat!!

P.S. CFR este echipa de aur a clujului prin performante si prin atitudine REMEMBER? Finala cupei Intertoto ce frumoas a fost var asta!!

Angelina Jolie
5th November 2005, 20:17
Vomita razand in timp ce plangi!:happy :happy
HAI CFR SI PROSTITUATA DE LANGA TURDA!
Vai ce porc am fost. Trebuie sa-mi cer scuze minunatilor jucatori de la ISCT care prin rezultatul de azi mi-au produs o imensa bucurie. Bravo baietii! Acum aia din parc o iau in jos spre retrogradare unde le e locul.

andrei_cj
6th November 2005, 08:51
E nici chiar dar inca vreo 2-3 din astea si adio PROMOVARE!

Angelina Jolie
6th November 2005, 08:57
RETROGRADARE, ,eu ii vreau la retrogradare! Acolo li locul.
FORZA CFR!

andrei_cj
6th November 2005, 09:02
Sa fie cum zici tu RETROGRADAREA si apoi DESFINTAREA! CFR ECHIPA CLUJULUI!

cfr_ista2000
6th November 2005, 09:10
u cluj 2-2 isct :)))))) hahahahaahahahah
ADIO PROMOVARE.....va duceti l FUND
HAI CFR...!!!

Virus
6th November 2005, 09:55
Hai ca acum au dat de necaz concetatenii nostrii. Urmeaza si la ei etapa de foc: dar cu Liberty, si cu Medias.
Ce penibil poate fi omul asta, isi face reclama la galerie la un meci cu Sannicolau... Vezi ca s-ar putea sa aveti galerie mai mare cu Fc Avantul Prabusirea. :lol:

Dark Horror
6th November 2005, 17:44
Nu conteaza ce fac astia de pe Somes,conteaza ca a batut CFR pe Steaua:yeah: :yeah: :yeah:

andrei_cj
6th November 2005, 20:50
CFR RULE!!!!! /OLE/ /OLE/

CLASAMENT ETAPA XII

1. Dinamo 29 pct.
2. Steaua 24 pct.
3. CFR 22 pct. /OLE/ /OLE/

King of Hell
11th November 2005, 11:49
Valy esti un prost. Andrei cj esti o proasta. punct

Ammadeus
11th November 2005, 17:57
bah KoH, nici in blaturi cu sirma nu putetzi sa batetzi, u e jalnica nowadays...deh, ce sa-i faci cind totzi mafiotzii si-au facut cuib acolo...si o sa mai terminatzi si pe 3, dupa liberty...va face echipa austriacului de oradea....

andrei_cj
11th November 2005, 23:38
Ammadeus noi tot le spunem dar ei jignes in stanga si in dreapta ce sa facem atata pot!

Angelina Jolie
12th November 2005, 04:00
Valy esti un prost. Andrei cj esti o proasta. punct
No hai ma nu fii suparat. Punct. Nu suntem noi de vina ca nu aveti valoare. Punct. Mai stati vreo 15 ani in B sa vedeti si voi cum e si apoi mai vb.Punct.
HAI CFR!! Punct.:happy :happy

Ammadeus
12th November 2005, 05:21
u a devenit echipa suporterilor frustratzi de neputintza propriei lor echipe, de mafia de interese personale din asa zisa conducere a clubului si de ascensiunea neverosimila a tzeferului...la sfarsitul turului pronosticul meu e de 5 puncte devans fatza de lider-gazu' si locul 3.

Ammadeus
12th November 2005, 05:40
totushi, cruda soarta, in aceeasi duminica, tzeferu bate campioana si u strica blatu' si inca acasa...cum sa nu fi fr"u"strat in aceste conditzii?

Angelina Jolie
12th November 2005, 08:12
Si sa si ai autocar Yutong ??? Pai m-as sinucide pe cuvantul meu.

Gorbi
12th November 2005, 10:33
sincer..si eu va doresc sa scrieti numai de bine despre cluj dupa meciul cu dinamo....prietenii mei dinamovistii ii rog sa ma ierte pt aceasta mica rautate..:D
Dinamovistii ne-au rupt (...ii asteptam cu nerabdare la Cluj) dar Steaua a :yeah: luat-o pe coaja la Cluj, ceea ce se va intampla si cu Rapid in Giulesti.

andrei_cj
12th November 2005, 11:14
Da trebuie sa reusim sa-i batem pe Rapidisti in Giulesti avand in vedere faptul ca profitam de faptul ca o sa se joace fara suporeteri!!! FORZA CFR!

Angelina Jolie
13th November 2005, 01:46
O sa le aratam care-i intaia echipa feroviara a tzarii.
HAI CFR!

Ammadeus
13th November 2005, 06:48
Si sa si ai autocar Yutong ??? Pai m-as sinucide pe cuvantul meu.
yutong, zici? in cazu asta nici nu mai are rost sa tastez...

Angelina Jolie
13th November 2005, 07:06
Da ma yutong. Un fel de Reobek al autocarelor.:happy :happy Vai de amaru' lor!

andrei_cj
14th November 2005, 00:10
Cfr bate si steau si dinamo pierd!!

Ammadeus
14th November 2005, 01:41
Da ma yutong. Un fel de Reobek al autocarelor.:happy :happy Vai de amaru' lor!



dude, ikarusz e lux in cazu'asta...se vede ca e o echipa de mana a treia...ce sa-i faci, greu sa faci performantza cu mafiotzii din conducere...

Angelina Jolie
14th November 2005, 01:54
yutong, 35-ul de la Ratuc, tot pe acolo is.

andrei_cj
14th November 2005, 11:14
Super

Angelina Jolie
14th November 2005, 22:03
Super penibil indeed.

Dark Horror
15th November 2005, 23:29
Hai ma sa ii lasam cu autocarul ala.E fix problema lor cu ce merg,ca oricum merg cam pe loc,adica mereu in B!!!

Angelina Jolie
16th November 2005, 02:21
De ce ma? Las sa ne batem joc de ei ca si ei si-au batut joc de noi destul. Sa profitam pana suntem sus.

andrei_cj
17th November 2005, 21:30
SI se pare ca daca pierd cu Gazul pierd cam orice sansa de promovare! Asa ca nici nu mai are rost sa vorbim despre ei!

vlad_albvisiniu
16th January 2007, 15:21
clar ca noi suntem echipa CLUJULUI...echipa fanion e fc gilau=))FORZA CFR