PDA

View Full Version : Phoenix Suns



Profetu
14th February 2007, 17:59
M-am ofticat cand am descoperit ca Phoenix nu are topic de discutii pentru fanii ei ...

N-or fi ei multi ... dar prin topicul asta se dovedeste ca sunt .... :confused:

urlacher9
22nd February 2007, 02:53
poate n-o avea PHX multi fani, personal sunt fan Chicago, dar cred k toti ar trebui sa recunoasca k Mike D'Antonni a revolutionat baschetul si de 3 ani de zile PHX e cea mai spectaculoasa echipa din NBA. Nash e senzational, isi merita pe deplin cele 2 titluri MVP si as merge chiar mai departe, considerand k ar trebui sa-l primeasca si in acest an. Amare e de neoprit si are un procentaj uimitor din actiune si la libere, asa k GO SUNS !!! - atat timp cat nu joaca cu BULLS dar deja s-au jucat cele 2 meciuri intre CHI si PHX, primul castigat de SUNS la United Center al 2lea de BULLS in ARIZONA.

BAK
22nd February 2007, 05:08
dap , suns sunt buni insa cred ca meritul il are nash mai mult decat d'antoni.adica uitati-va ce s-au chinuit fara el.....

raja_bell
5th March 2007, 05:57
senzational!!! :happy :happy :happy
pai hai sa dovedesk si io ca iegzista fani ai celor din valea soarelui! :yes: :D

just_me
5th March 2007, 19:33
WOW esti super-tare

Profetu
8th August 2007, 15:40
Grant Hill a fost inrolat ...

Se cauta inlocuitor pentru Kurt Thomas ...

za_horse
16th August 2007, 12:00
... Boris Diaw? Nu de alta dar pe SF va juca Hill probabil si cum Diaw a mai jucat C cat a lipsit Amare eu zic ca iar se va apela la el.

Profetu
30th August 2007, 16:48
Este o solutie, insa tot mai trebe unu, in caz ca apar accidentari.

PJ Brawn se pare ca nu mai e disponibil .... still looking !!!!