PDA

View Full Version : Dialog cu Panduru



Laur_Farul
14th February 2007, 11:09
Ce l-ati intreba pe Panduru ?

Incep eu : Vei reusi sa faci un retur mai bun si sa ridica Farul in primele 10 locuri din Liga I ? :D

Kooler
14th February 2007, 12:04
Si-a revenit Farul?

Care e problema la Farul, conditiia fizica a jucatorilor sau valoarea lor?

Ar trebuii imbunatatit lotul sau omogenizat?

Cu lotul actual poate ataca la anul locurile 1-4?

tchibos
16th February 2007, 19:04
eu l-as intreba cat crede ca va rezista la Farul

bahaus_84
17th February 2007, 00:36
vom putea sa ne calificam in viitorul apropiat direct in cupa UEFA,prin campionat sau prin Cupa Romaniei?

dorryn
17th February 2007, 06:13
as vrea sa stiu ce crede despre cei din conducere ..

danny del corco
17th February 2007, 19:24
as vrea sa stiu ce crede despre cei din conducere ..
Hartia, ca si monitorul suporta multe. Nu cred ca ar folosi cuiva, in scop educativ, evident, sa il asculte pe Panduru macar vreo cinci minute facand referiri la conducerea Farului.:lol:

Laur_Farul
18th February 2007, 01:25
Cum explici rezultatul meciului cu Delta Tulcea ?

tchibos
18th February 2007, 01:45
asta e intrebare grea :)

Laur_Farul
18th February 2007, 12:34
Asa e :P !

tchibos
18th February 2007, 18:50
Care va fi nucleul de baza in meciul cu Vaslui?

sebi_farul
18th February 2007, 19:06
Domnule Panduru, de ce nu faceti un imprumut de la Marian Iancu ca sa luati jucatorii pe care ii vreti? (E o solutie, daca Bosanceanu e mai zgarcit decat oricine altcineva:angry: .... Imi pare rau.... Apropo.... A venit anul porcului.... Cine simte cu musca pe caciula, sa-si dea demisia de onoare de la Farul... :evil: :happy :yes:

trotica
18th February 2007, 23:21
Domnule Panduru, de ce nu faceti un imprumut de la Marian Iancu...:D dar mai degrabă :happy la idee :)

Sebi, tu n-ai putut vedea conferința de presă de la meciul nostru cu voi! A scos Pandi artileria grea pe conducerea actuală de la noi, crede-mă :drak:

dorryn
19th February 2007, 04:25
...si as mai avea o nelamurire... cand are de gand sa plece ? in primele 5 etape(cum ar fi normal in conditiile in care isi cam bat joc SI de el caricaturile astea care conduc clubul) sau e chiar atat de ambitios si se va lupta cu morile de vant pana la sfarsit? chiar risca sa-si pateze cariera cu o retrogradare ? si nu intreb asta doar pt ca am vazut meciul cu delta tulcea. el se zbate dar din pacate ne-ar trebui 11 panduru ..si inca vreo 2-3 in conducere.e un adevarat exemplu dar nu mai cred ca ne va salva nici el..e om doar..deci daca va pleca inainte nu-l voi condamna.

danny del corco
20th February 2007, 00:01
Apropo.... A venit anul porcului.... Cine simte cu musca pe caciula, sa-si dea demisia de onoare de la Farul... :evil: :happy :yes:

Daca se va intampla asa: lumina cine o stinge?:happy

tchibos
20th February 2007, 00:23
:happy ala de la sunet.. nemuritoru' :D