PDA

View Full Version : Ratati



77
16th August 2005, 17:20
Tin sa precizez din capul locului ca eu sunt cel care era pana ieri cu id-ul BornWild.Probabil ca cei care imi cunosc stilul isi vor da seama.Am facut acest id pt ca trebuie sa precizez unele chestii:
1.Un maimutoi, sau niste maimutoi au profitat de faptul ca am facut publica parola mea si am postat in numele meu, dupa care au si schimbat-o.Persoana care se afla in spatele acestei gainarii de toata jena, presupun ca va este cunoscuta.
2.Tin sa anunt pe aceasta cale ca daca era sa fiu eu acela care a postat pe "Valea Plangerii" ,cerandu-si scuze si implicand numele lui Edmond, faptul ca eu nu am mai avut nici un asa zis conflict cu Edmond de cateva luni bune, asadar, nici nu aveam cum cere scuze
Deocamdata, atat am avut de precizat, nu inainte de a anunta o persoana un lucru: "Stai cu ochii in patru prietene!" :rosu:

vlad1607
16th August 2005, 17:25
si de ce ai facut publica moshule parola? :happy

inter
16th August 2005, 17:25
eram sigur de asta Born ... nu trebuia sa specifici :D:D

77
16th August 2005, 17:28
Vlad1607895245245 ........daca nu stii care e treaba stai in banca ta si taci ca e mai bine asa

Al Dracu
16th August 2005, 17:29
http://www.funx.altervista.org/09.gif http://www.funx.altervista.org/10.gif
TVSPORT face prozelitzi! :happy Injositor! Penibil! Incredibil! Dar adevarat! Ahahahaaaaaaaa, ma doare burtaaaaaaaaaaa!
http://www.funx.altervista.org/09.gif

77
16th August 2005, 17:31
Alt prostovan......

Al Dracu
16th August 2005, 17:34
Bai shepte-shepte, prostovan esti tu si cu ala care te-a luat de la oi si te-a invatat sa folosesti computerul! Esti pe alaturi vere daca ai fost in stare sa-l emulezi pe TVSPORT! Pe lumea asta nu exista scuza pentru balaria care ti-ai facut-o. Oi fi vrut si tu administrator si ti-a cerut Costi Mocanu al nostru parola! Dashteptu' familei!

Vadim
16th August 2005, 17:34
Al Dracu, fii cu ochii in patru. Eu nu stiu daca asta e gluma sau e pe bune...

Al Dracu
16th August 2005, 17:35
Ce anume Vadime? Fi mai exact!

Vadim
16th August 2005, 17:37
Daca 77 asta e BornWild si daca intr-adevar parola lui BornWild a fost schimbata de cineva care a vazut ca el a dat parola. Eu am sters repede threadurile alea, dar e posibil sa fi fost vazuta si, daca era reala, ceea ce spune 77 sa fie adevarat 100%.

Ziceam sa fii cu ochii in 4, ca 77 nu stie multe. In rest, de acord, bornwild e la fel de prostovan ca si tv sport, atunci cind am murit de ris... :D

vlad1607
16th August 2005, 17:38
77 bornfunny se vede ca nu ai decentza necesara nici pt a raspunde unei intrebari normale.....ciocu mic si nu mai folosi cuvinte care te descriu perfect in spetza"prostovan"

77
16th August 2005, 17:39
Bai shepte-shepte, prostovan esti tu si cu ala care te-a luat de la oi si te-a invatat sa folosesti computerul! Esti pe alaturi vere daca ai fost in stare sa-l emulezi pe TVSPORT! Pe lumea asta nu exista scuza pentru balaria care ti-ai facut-o. Oi fi vrut si tu administrator si ti-a cerut Costi Mocanu al nostru parola! Dashteptu' familei!


Bai idiotule, eu am facut publica parola pt ca nu mai am nevoie sa mai intru pe acest forum infect, dar am cerut numai sa nu se scrie in numele meu......dar la mintea ta nu am ce sa-ti cer.....probabil ca faci parte din grupul purtatorilor "ilanca" .......si cu asta am terminat ceea ce am avut de spus pe acest forum.
Salut persoanele cu care m-am inteles bine de pe acest forum, pt ca sunt si astfel de persoane.
In rest, mai devreme sau mai tarziu, lumea se va convinge si va pleca din aceasta cocina.

Al Dracu
16th August 2005, 17:40
@Vadim: Da, multumesc de sfat, deja sint intimidat tot pe mine! Daca nu stie multe sa se duca la reciclare, nu si-a gasit in mine partenerul de barcutze!

Bai shepte-shepte eu zic sa stai de shese sa nu-ti fure careva si neuronul! Esti mai penibil in scuze decit TVSPORT!
Cind o sa ma supar si eu pe banca o sa fac public cardul cu pin cu tot!

Vadim
16th August 2005, 17:47
Eu chiar ma miram. Am zis, uite ca se poate, se mai da lumea pe brazda. Dar ti-ai gasit. A fost un misto si nimic mai mult... E de ris, dar sint dezamagit...

Oricum, daca imi aduc bine aminte, BornWild a spus atunci cind si-a anuntat parola public ca o face tocmai pentru ca nu il intereseaza si ca lumea sa scrie cu numele lui. Vad ca acum si-a schimbat parerea, nu vrea ca lumea sa ii foloseasca numele. Dar, atunci, de ce si-a facut publica parola? Thriller ca la Craiova... :D

Al Dracu
16th August 2005, 17:58
Vadime, nu te superi 5 minute pe forum! Ca as avea putina treaba! 5 minute, nu mai mult, ma misc repede!

ricky
16th August 2005, 18:26
77, pe aici se practica astfel de intrari in contul tau !
Si mie mi-a intrat cineva, precis "mai marii" il cunosc dar au refuzat sa-i dezvaluie numele !

Banuiesc ca e mana dreapta a cuiva ! :ok:

Al Dracu
16th August 2005, 18:44
Ricky, fara a pune la indoiala ce spui, aici era vorba de faptul ca pretinul shepte si-a dat parola singur! Dar ce pretentii sa ai de la unul care, cind se joaca cu shopirlele le spune sherpi de dudau!

Vadim
16th August 2005, 18:54
This message has been deleted by fia. Reason: lasa
Fia chiar face progrese... Bravo!

dlgicu
16th August 2005, 18:55
nu ma intereseaza conflictul in care a fost sau nu implicat bornwild pana ieri, cert e ca si eu am vazut ieri postul lui cu user: bornwild, pass: craiova, deci oricine putea sa-l vada. l-am vazut si pe cel de dimineata cu "imi cer iertare" si eram sigur ca e mana altcuiva. dar am crezut ca bornwild a anticipat toate consecintele gestului sau de ieri si, asa cum a zis si el, ca nu-l mai intereseaza nimic din ce se intampla cu acel user.

din pacate pentru el, astazi a venit cu aceasta reactie care il pune, asa cum si altii au sesizat inaintea mea, pe acelasi nivel intelectual cu TVSPORT; singura diferenta e ca baietelul ala a fost pacalit sa isi dea parola, bornwild a dat-o de bunavoie si nesilit de nimeni, absolut gratuit.

TVSPORT era fraierul perfect si cineva a profitat, bornwild a crezut ca face un gest inteligent si a doua zi a realizat ca era de fapt prostesc... pentru mine doar diferente de nuanta.

EDMOND_
16th August 2005, 19:52
Am stiut ca nu este vorba de Born... insa, in principiu, sunt foarte putini pe forum care ar face chestii din astea....

sun
16th August 2005, 19:59
BornWild , tu ti-ai cautat-o cu lumanarea. Ce rost avea sa dai parola cuiva. Stai sa judec un pic :

- Persoana care a folosit contul tau era evident bannata pentru ca altfel ar fi o aberatie ca un user "normal" sa foloseasca contul altuia :D
- Pacala oricum se descurca singur cu clonele asa ca nu poate fi vorba de el ... :P

Who could it be ? ......

dlgicu
16th August 2005, 20:04
sun, nu ai dreptate cu banul, persoana respectiva a folosit contul doar ca sa deschida un thread cu "imi cer iertare" in numele lui bornwild. parola a schimbat-o apoi cred doar asa, ca bonus, sa ramana doar "jucaria" lui. egoistul! :D

ps: pana la urma bornwild poate sa isi ia contul inapoi daca vrea cu "i forgot my password" pe mail... sau tot craiova aveai parola si la mail si peste tot? :happy

t.b.
16th August 2005, 20:32
Nu se poate verifica ip-ul de la care s-a postat, si se rezolva intreg "misterul"

realmadrid.com
16th August 2005, 20:57
Ba da, se poate :D..decat de administratori :D

Vadim
16th August 2005, 21:13
E un IP tip "N/A", probabil din spatele unui proxy.

inter
16th August 2005, 21:41
abureli , faptul ca born si-a "dezvaluit" parola ...e un gest de care n-ar trebui sa profite alti handicapati ... care n-au ce face!
daca niste cretini posteaza mesaje "undercover" e treaba propietarului forumului ..
iar asocierea mesajului lui Bornwild cu al lui tv ... e de rahat!