PDA

View Full Version : Etapa 3: Pandurii Tg. Jiu - Poli Iasi



ADelPiero
14th August 2005, 22:47
Duminica, 21 august 2005: Pandurii Tg. Jiu - Poli Iasi, ora 18,00, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

DanielAndrei
15th August 2005, 00:23
daca nu dam gol ne-am parlit, si nu e a bine :(

P.S. baga-ti naibii Telesportul, sau la anu nu le mai dati meciuri :headbang: :headbang:

ce_bine_e
15th August 2005, 00:42
mergem la victorie! fortza POLI!! ce o fi om vedea..

Hard
15th August 2005, 00:45
daca aceste 2 echipe vor retrograda la sfarsitul campionatului, nu va mira pe nimeni.cred ca va fi un meci plictisitor,daca ne uitam cate goluri au marcat cele 2 echipe la un loc pana acum. 1 pauza , 1 final:D

DanielAndrei
15th August 2005, 00:47
dimpotriva, eu bat cu tine la pariu ca nu va fi deloc asa...bombalaule

ce_bine_e
15th August 2005, 00:50
ehehehe, ce meci va fi..incredibil....cred ca o sa moara multi...de ciuda

Hard
15th August 2005, 00:51
depinde cat de multi va duceti la deplasarea asta:happy

DanielAndrei
15th August 2005, 00:52
cred ca asta va fi votat duminica viitoare pe vremea asta la Meciul Etapei :P, golul va fi al lui Miclea

DanielAndrei
15th August 2005, 00:53
depinde cat de multi va duceti la deplasarea asta:happy
au sa se duca destui...oricum mai multi decat au venit cei de la Galati la Iasi :rosu:

ce_bine_e
15th August 2005, 00:55
io daca am sa fiu sanatos, am sa merg la meci....sper sa nu fiu dezamagit..dar ma refeream la alti care vor muri de ciuda:D..se stiu ei care.....olteni contra moldoveni:D...nici nu se pune problema cine va birui, nu?

Hard
15th August 2005, 00:56
pt trineo:atunci ii dau dreptate lui ce_bini_e vor muri multi de ciuda:D


pt ce_bini_e:nu baga oltenii in discutie,ca nu e cazul:Dei mai lipseau aici

DanielAndrei
15th August 2005, 01:00
@seby..nu stiu ce vrei sa-mi "transmiti", dar si astia sunt olteni :ciocan:

ce_bine_e
15th August 2005, 01:02
mah daca tot razi de u ca si u esti moldav, scrie ci_bini_ii..despre meci nu mai zic nimik, am zis MERGEM LA VICTORIE!! venim cu vrea Dumnezeu!!

ce_bine_e
15th August 2005, 01:03
pai nu e logik...tg jiu e in jud olt, deci in oltenia:D

Hard
15th August 2005, 01:06
am vrut sa spun sa nu apara cuvantul oltean pe aici, ca se trezesc oltenii acum si incep sa abereze .si sunt satuuuuul de ei

pt ce_bine_e : sau mai degraba ci_ghini_ii

DanielAndrei
15th August 2005, 01:07
tot cu niste olteni am facut 0-0, si am avut ocazia partidei, cand miclea a ratat singur cu Guso...si acum Iasul sper sa faca o figura frumoasa

p.s.: @seby...atentie mare, am scris IASUL (cum e corect)--si nu e numai pt tine :D

Hard
15th August 2005, 01:08
iasul, bine ma:happy,am inteles,nu locuiesc in orasul ala,si nici nu mi-as dori,insa m-am luat dupa altul,care culmea,locuieste in iasi.

ce_bine_e
15th August 2005, 01:12
mah sa nu o dam in aberati mai bine zicem:what_well_it_is

DanielAndrei
15th August 2005, 01:14
nu te teme ca nu o sa cazare...pt tine este destul loc in Parcul Copou, ca doar stii ce este acolo :drak:. O sa te simti ca acasa ;)

duxdeorum
15th August 2005, 01:16
pai nu e logik...tg jiu e in jud olt, deci in oltenia:D
cu cine ai facut mah låkete geografia? :no:

Hard
15th August 2005, 01:18
hahahaha, ce v-am zis.acum sa va mai vad cand nu ascultati de mine:D....duxdeorum iarta-i nu toti moldovenii sunt mai destepti ca oltenii,olt, gorj, tot aia e pt unii:happy

duxdeorum
15th August 2005, 01:21
da` u ce`ai mah impersare cu oltenii? cu ce te deranjeaza? ca nu inteleg ce`i cu aluziile de mai devreme...

ce_bine_e
15th August 2005, 01:22
mie culpa...tg jiu e in gorj...da nah..tot in oltenia!.trece oltu:D

Hard
15th August 2005, 01:24
da` u ce`ai mah impersare cu oltenii? cu ce te deranjeaza? ca nu inteleg ce`i cu aluziile de mai devreme...
pai daca esti oltean,nu ai cum sa intelegi. divizia B cu voi!

duxdeorum
15th August 2005, 01:26
mai bine ai face sa te duci la culcare mah... ia o harta a romaniei si vezi de unde izvoraste oltul si pe unde trece. poate bagi si ardealul tot in oltenia...nu m`ar mira...

duxdeorum
15th August 2005, 01:27
pai daca esti oltean,nu ai cum sa intelegi. divizia B cu voi!
bine k esti tu in prima divizie la impresii mah. :rosu:

Hard
15th August 2005, 01:31
[QUOTE=Traian_Stiinta.
Ia fa socoteala, cati dintre fotbalistii buni de pe la echipele bucurestene sint olteni si cati moldoveni ...

[QUOTE]


asa e, cand Steaua avea in echipa numai olteni, au terminat un sezon pe locul 3 si adio europa ,iar acum cu o echipa alcatuita din moldoveni, au jucat primavara europeana si acum sunt cu un picior in CL.

ce_bine_e
15th August 2005, 01:31
oltu izvoraste din hasmasu mare, impreuna cu muresu, mah ce naiba, am avut capacitatea anu asta:D

ce_bine_e
15th August 2005, 01:33
Hai Pandurii!
la furat?

duxdeorum
15th August 2005, 01:33
si ai luat`o? sa nu`mi spui ca ai dat la geografie... de fapt: romania = tara tuturor posibilitatilor...

duxdeorum
15th August 2005, 01:37
Si pe principiul: cine cedeaza primul, bine face... eu zic sa nu ne mai atacam (mai bine zis sa nu mai rasp. la atacurile voastre... ca din partea voastra nici nu ma astept dar sincer nici nu ma intereseaza...) si sa vb on-topic. adik despre meci.
parerea mea ca bat pandurii... dar vom vedea...

DanielAndrei
15th August 2005, 01:39
oltene...tu macar ai facut scoala, ai dat pe la scoala sau stii ca nu esti in jud Olt doar ca locuiesti in Tg Jiu???

duxdeorum
15th August 2005, 01:43
Trineo: exact ce spuneam in penultimul post. cand ai zis "oltene" cred ca ti s`au mai parlit vreo 70 de neuroni.. lasa, nu`i nimic... nu vad la ce ai avea nevoie de ei... risipa de energie sa`i tii acolo...
imi place ca te atacasi singur. nu cred ca ti`am adresat tie vreun post... :D

ce_bine_e
15th August 2005, 01:43
mah voi sunteti de vina, ca nu va intzelege nimeni...si raurile au un CURs ciudata pe acolo:D

Hard
15th August 2005, 01:45
mai seby, cati moldovenbi are steaua si cati olteni?
ghioane e singurul titular cert mai sint lovin care joaca pentru ca e suspendat dica...tot oltean la origini si baciu care joaca numai cand nu joaca Radoi

dar lasa asta, eu vreau sa te intreb, de ce simtiti voi nevoia sa jigniti? Pe threadul asta, cine a inceput?
ghioane joaca la dinamo kiev si nu e moldovean:P...lovin joaca cand e dica suspendat?:happy,hai ca asta nu am mai auzit-o de la nimeni.si cum se face ca azi au jucat amandoi?:happy pura intamplare?:happy...mai sunt moldoveni,nu stau acum sa ti-i spun,exista internet.
nu am jignit pe nimeni,tot ce am zis este demonstrat :happy

ce_bine_e
15th August 2005, 01:46
mai prazarilor...dc nu faceti nani?..stiu ca suna nasol prazari, sper sa nu va suparati;):D..toata lumea va striga pe nume:D

ce_bine_e
15th August 2005, 01:47
traiane, vb serios, da stiu dc ganditi asa nisipos..in campia olteniei sunt cele mai multe dune de nisip:D

DanielAndrei
15th August 2005, 01:47
nu meriti sa imi risipesc neuronii cu tine. De fapt neuronii trag mai mult la moldoveni (uita-te cate personalitati ale tarii au avut legatura cu Moldova si mai ales cu Iasul)

ce_bine_e
15th August 2005, 01:48
trineo, nu ca sunt naiv, dar ai perfecta dreptate:D

duxdeorum
15th August 2005, 01:49
u make me laugh... ce bine e ca mai exista si mascarici pe lumea asta... un pic de entertainment de duzina ca sa`ti vina somnul... :D

DanielAndrei
15th August 2005, 01:50
sa vedeti voi maine dimineata cate posturi sterse. De la 4 pagini se ajunge din nou la 2

duxdeorum
15th August 2005, 01:52
traiane, lasa`i mah, nu vezi cum fierb pe aici... e si caldura mare, face rau la inima.. ii avem apoi pe constiinta :D

ce_bine_e
15th August 2005, 01:52
bai asta din tj jiu, poate ne vedem la meci, apropo sunt fata mah;)

DanielAndrei
15th August 2005, 01:53
cine fierbe mai? la noi e fain afara, poate la tine e arsita in cap

duxdeorum
15th August 2005, 01:53
si daca esti fata ce? ma scoti la un suc? :P ca te iert atunci... :d

ce_bine_e
15th August 2005, 01:55
mai: gilort, oltet, topolog, sau de astea ai uitat...bleah si cica esti oltean si nu sti afluenti:D....sti care e diferentza dintre un mar si un oltean??? maru macar e cultivat:D

DanielAndrei
15th August 2005, 01:55
gata...imi cer scuze oltenilor daca v-am jignit. Cel mai bun sa castige si cel mai bun sa fi e Poli Iasi

ce_bine_e
15th August 2005, 01:56
duxdeorum..mah ce naiba...te dai la baieti??? :drak: :drak: .. e grav

Hard
15th August 2005, 01:57
seby, exista si moldoveni ....dar nu la steaua...mai este semeghin la dinamo :evil:

ghionea , vorbeam de ghionea, fundasul central.
Lovin vei vedea ca va fi rezerva cand va juca si Dica, nu e jucator de prim 11.
MAi ai timp sa inveti si despre echipa ta favorita.Apropo, de ce nu tii cu o echipa moldoveneasca ,oltelul de exemplu si tii cu o echipa din bucuresti care nu prea are nici macar moldoveni in echipa ? De ce tii cu steaua si nu cu moldovenii tai?
mai baiatule, bea un pahar rece si apoi citeste postul meu.dica a jucat si in seara asta,nu e accidentat.au jucat amandoi.si dica, si lovin.joaca pe posturi diferita(daca ai idee ce inseamna).clar?Steaua este plina de moldoveni,crede-ma,macar.si cunosc multi olteni care tin cu Steaua.offfffffffff,greu mai e pt unii.Tin cu Steaua de mic, tatal meu m-a crescut asa,ce vrei sa fac eu acum?Sunt mandru de asta!

duxdeorum
15th August 2005, 01:58
no comment. prostia e in floare... si apropo, omul dadea un exemplu.. cred ca ar fi umplut baza de date daca se apuca sa enumere toate firicelele de apa care trec prin spatele curtilor oamenilor :D

ce_bine_e
15th August 2005, 01:59
bah voi ma faceti gagik peste noapte..nu m-a facut mama si am faceti voi?? ..a veti vointza!! fortza POLI!!

DanielAndrei
15th August 2005, 01:59
daca ati sti ce buna e moldoveanca asta...mai degreaba ar trebui sa o cheme ce_buna_e :D

ce_bine_e
15th August 2005, 02:02
numai la fete va ganditi mah..nu prea aveti in oltenia pe acolo...nah..de asta tot veniti in moldova:D, apropo, sti dc fuge un oltean dupa salvare???? - ca sa pupe crucea
va salut, pe maine, ciao prazarilor, fortza POLI !!!! bah asta din tg jiu, ne vedem la meci, da ai grija unde pui mana!!

DanielAndrei
15th August 2005, 02:02
GATAAAAAAA baieti si fete!!! e de ajuns cu jignirile si cu atatea mesaje off-topic. Mai vb si despre meci.
Eu cred ca baate arbitrul, doar daca face blat cu jucatorii, dar pana la urma se termina egal, sau bat moldovenii

Hard
15th August 2005, 02:09
baiatule,stau de 7 ani in galeria Stelei cand joaca la galati.nu am nici o treaba cu echipa din galati.De 4 ani locuiesc in Bucuresti,asadar nu am ratat multe meciuri ale Stelei in Ghencea.Sunt stelist,lasa-ma cu echipele din moldova.nu are nici o legatura ca STeaua e mai buna decat otelul.Tot ce conteaza e ca Steaua e mai buna decat orice echipa din oltenia,ok?
SI LOVIN E TITULAR DE ACUM, sa le spui si la toti de pe acolo care nu prea sunt informati

duxdeorum
15th August 2005, 02:12
in sfarsit iau si pandurii 3 puncte... ca au cam dat rateuri in primele 2 etape. sorry pt moldoveni... dar mai aveti de asteptat :)

duxdeorum
15th August 2005, 02:18
poate e si una si alta... o specie de hermafrodit din punct de vedere fizico-tehnic sau o avea dubla personalitate... who knows? :))

duxdeorum
15th August 2005, 02:24
nu stiu. ce ma intriga pe mine... uita`te la profilul meu si al ei/lui. (la ziua de nastere) lol

duxdeorum
15th August 2005, 02:37
looooool. noapte buna! HAI PANDURII! :D

Hard
15th August 2005, 03:21
:happy


:happy
Hai faceti pariurile, de fapt este fetitza sau baiat ...:"Ce bini_e" sau "ce_buna_e" ?
cat am ras :happy asta e o premira pe forum, persoana nu stie exact daca este fata sau baiat ............

probabil e fata ..... voi ce pariati? :happy


sebyo, lovin ala tot nu va fi titular meci de meci, rezerva moare, pt ca e prea...moldovean ma :D te oftici?
aha, deci te-ai mutat in bucale si esti stelist mare, bun asa :happy
eu nu-i inteleg pe astia care nu cunosc o echipa dar o fac pe atotstiutorii.lovin joaca titular de cateva meciuri,mai precis de cand e protasov antrenor.
nu m-am mutat la bucuresti,sunt student acolo...student..cuvant nou pt tine,iti explic alta data ce inseamna. si sa nu mai vorbim despre ce inseamna sa tii cu o echipa ca vad ca tu tii cu toate echipele din oltenia:happy.macar una din ele sa reziste 2 campionate in divizia a,nu?:happy.la 15 ani plecam 250 km cu trenul pt un meci cu Steaua,tu nici la tv nu o vezi bine, de zici ca Dica e suspendat:happy.

hamsterutz
15th August 2005, 09:35
woi traian (ce nume ai ma apuca rasu) tu n-ai treaba la matineu? lasa-ma omule in pace ca am citit 6 pagini numa cu aberatzii. seby ......du-te tata acas ia un concediu lasa-ne ma si tu ca esti penibil m-am saturat de tine. Lasa-tzi ma olteni in pace ce avetzi cu ei? nu tot romani sunt si ei?
sper sa bata poli la Tg-Jiu repet sper nu zic 100% daca astia nu aduna 1 pct pana in etapa a 6 sa-mi zici mie bolovan, pun pariu ca numa atat scot si pct ala il scot la bacau sau la Tg_jiu depinde.
nu mai incercatzi sa va luatzi de St. cel Mare de moldoveni din bucuresti de altzi marifotbalisti, oricum o luatzi fiecare parte a tarzii a dat personalitati in diferite domenii. deci toti suntem egali!!! nu va mai kkt atat pe voi.

vlad1607
15th August 2005, 11:18
o sansa buna pt ieseni sa recupereze punctele pierdute rusinos acasa cu Galatiul.....cred ca nu o sa piarda Poli Iasi acest meci....dar mai buna ar fi,normal,victoria!

Hard
15th August 2005, 13:43
titular de circumstanta, 2 meciuri, n-are stofa,moldovean:happy si tu esti student? unde esti student,la fac de legume?Hai sa discutam despre alte domenii,sa vedem. Daca tu esti student in adevaratul sens al cuvantului, nu din aia la chita, atunci eu sint Werner Von Brown.
Se vede cu cine tin si e normal sa simpatizez Pandurii,nu o echipa din Moldova, cu care tu ar trebui sa simpatizezi.Felicitari moldovenilor care tin cu o echipa din zona lor:Iasi etc...daca vorbesc frumos si nu jignesc, am tot respectul pt ei. Mare smecherie ca ai fost o data cu trenul sa vezi echipa pe care o sustii doar pt ca are rezulate, desi de 50 de ani,impreuna cu alt club departamental, a facut toate mizeriile din fotbal.Daca un an, nu joaca bine, te faci dinamovist, rapidist sau alta ganganie. :happy Afla ca am luat si avionul sa vad echipa favorita jucand si..pierzand si tot cu ea tin, chiar daca acum a retrogradat, asa ca scuteste-ma.Ai fost cu trenul si studiezi. Ce stii tu? habar n-ai, ia fa pasi
Werner Von Brown,
e normal ca simpatizezi pandurii,ca doar e in divizia A(inca),eu ce am spus?cand ti-am citit postul de mai sus,m-ai facut sa rad la cat de mare clovn poti sa fii.cum ma sa tin cu dinamo sau rapid?tu stii ce vorbesti?de fapt nu stii,din moment ce simpatizezi o echipa tot din oltenia:happy.a retrogradat craiova,si acum SIMPATIZEZI PANDURII,o echipa de care nu stiai nimic.din ce am citit mi-am dat seama ca nu ai scoala cat am eu vacanta,asa ca :la revedere,esti veriga slaba! vezi ca divizia B e in alta parte, te-ai ratacit pe aici.

Hard
15th August 2005, 16:08
daca vrei sa-mi spui teoria ta plina de aberatii nu ai decat sa ma gasesti pe messenger.mai bine ti-ai spune parerile despre acest meci daca esti in stare.eu ma indoiesc.

Hard
15th August 2005, 16:39
esti penibil, iata de ce:
1.nu am zis ca am facut UN DRUM cu trenul,lucru ce vad in ultimele 3 interventii ale tale in acest thread.
2.nu m-am laudat ca sunt student,ci doar am precizat,nu e vina mea ca altzii nu sunt in stare sa faca macar o facultate.
3.cimpanzeu e tatal tau,de a facut un copil idiot ca tine:happy.am mai spus si mai sus, daca vrei sa ma uimesti,cauta-ma pe mess,nu e nevoie sa iti vada toata lumea prostiile
iti mai spun o singura data,insa nu ma astept sa intelegi : eu sunt un suporter radical, nu tin si nu simpatizez nici o alta echipa in afara de Steaua.ma ... pe celelalte echipe din romania.

ontopic:succes echipei din oltenia!

Hard
15th August 2005, 17:06
de la 15 ani tot merg cu trenul,in fiecare saptamana,frustrantule:happy.crede-ma eu stiu cel mai bine ce inseamna sa fii student.sa stai intr-un complex studentesc, plin de distractii,betii si studente(oltence)fierbinti.iar la faza cu laudatul: e bine ca macar unii au cu ce se lauda,tu nu prea ai(in afara de tatal tau:happy).
ps:Stea galbena,gen feminin.

Hard
15th August 2005, 17:14
de ce ma? ti-e rusine cu tatal tau?:happynu e vina mea.
daca imi spui cu cuvintele tale ce inseamna "student"(fara dex pls),o sa-ti spun:D

Later edit:te-am inchis:happy

ce_bine_e
15th August 2005, 18:03
hai bah va intalniti sa o ardetzi?:D

Hard
15th August 2005, 18:04
vorbim unde vrei tu,dar nu aici.threadul asta are ca subiect un meci de fotbal nu demonstratia unei teorii prezentate de tine.
STUDÉNT, -Ă, studenţi, -te s.m. şi f. Persoană care urmează cursurile unei universităţi sau ale unui institut de īnvăţămānt superior.(sursa www.dexonline.ro)
ti-am mai demonstrat o data ca nu esti atent la ce postez eu.am spus,cu cuvintele tale.m-am lamurit.ca sa-ti demonstrez ca ma tin de cuvant:Univ Politehnica Bucuresti,Fac.Transporturi(facultate de stat pt nestiutori),iar cel care posteaza acum a intrat primul la specialitatea lui, si bursier 4 ani la rand,fara intrerupere.ce e pe specialitatea mea stiu,stai tu linistit,ca nu m-am nascut ieri.

Hard
15th August 2005, 18:18
:lol:nu cautasem in dex
altii sint medaliati la olimpiade, studiaza in strainatate cu burse internationale, nu spun cine...unii care au dreptul sa se numesca studenti.

ok...esti student la transporturi..sau poate la drumuri si poduri :lol:


ce destept esti:happy,ti-a mai zis-o cineva?

altzii studiaza in strainatate,si daca observi unde ma aflu acum o sa observi ca si eu sunt unul dintre ei,si mi se pare normal sa port o discutie de specialitate cu cineva care este in stare,nu cu cineva care nici macar nu si-a prezentat studiile.nu vorbesc cu orice aurolac care o tine intr-una cu teoria lui.prefer ceva practic, ca doar am studiat 4 ani o facultate tehnica:).

Hard
15th August 2005, 18:34
1982-2001 galati
2001-2005 bucuresti
in prezent worcester la Worcester Polytechnic Institute (WPI) (drumuri si poduri cum ii zici tu)
pt documentare,ca vad ca le ai cu internetul(macar atat):www.wpi.edu,vezi poate ma gasesti si pe mine pe acolo,mr. Werner Von Brown .Nu ma dau mare expert insa in specialitatea mea, cea a tehnicii transporturilor,sunt in tema si nu este o greseala ca am ajuns unde am ajuns.
nu-ti mai pierde timpul pretios vazand cum altii sunt mai inteligenti decat tine...bye bye :sleep: mult succes in discutii cu cei care dau la sapa zi de zi si cu care poti avea un discurs legat de ce stii tu cel mai bine sa faci.

cip_81
15th August 2005, 19:08
Sa dea dracu' daca nu esti pacala...numai ala avea o parere buna despre el, dar era un tolomac. Nu te intreb despre studii...sa dai cu o sapa, sa mulgi o vaca (sau poate un bou in cazul tau), indeletniciri de zi cu zi ale tale, nu-ti trebuie studii.

Referitor la meci: se intalnesc ultimele 2 echipe din clasament (singurele fara nici un punct)...merg pe un x.

DanielAndrei
15th August 2005, 19:11
si tin sa te completez, una fara gol, ceea ce va duce la un meci deloc plictisitor ;)

cip_81
15th August 2005, 19:19
Bai, dar tu esti mai prost dect prevede si cea mai permisiva lege...am zis eu ca sunt student, bai, rama? Din pacate pentru tine, sunt cam 14 luni (uite, iti fac si socoteala...1 an si 2 luni) de cand am terminat. Altceva?

Daca nu mai ai nimic de comentat iti arat o poza si-ti pun niste intrebari:


http://img356.imageshack.us/img356/7444/peluzasud9ve.gif (http://imageshack.us)

Acum vin intrebarile.Ia spune, te recunosti? Care esti tu? Sapa, grebla sau boul? Eu stiu raspunsul.

DanielAndrei
15th August 2005, 20:34
Traiane, aici se vorbeste doar despre fotbal sau macar asta incercam. Poti si tu??

raducubengosu
15th August 2005, 21:43
traiane ...seby nu mai bine vorbiti voi pe private pe ce post joaca lovin daca e titular daca esti student daca ai facut deplasari la 15 ani daca.....etc. Lasati-ne si pe noi sa vorbim aici despre meciul nostru cu pandurii.
Daca nu vom lua macar un punct de la tg jiu o sa fie nasol ca dupa aia vin dinamo si farul acasa dupa aia la bacau si apoi steaua si rapidul....naspa program. Sansele sunt 50%-50%. Poate castiga oricine :)

orixontel
15th August 2005, 22:19
pai nu e logik...tg jiu e in jud olt, deci in oltenia:Daoleu! geografiaaaa :o: ! cred k ai chiulit de pe la scoala la ora de geografie! Tg Jiu e in judetul Gorj nu in Olt! in ce clasa esti eu banuiesc k in a douaa! :o:

ce_bine_e
15th August 2005, 23:52
chiar nu ai ce face decat sa te bagi in seama??? am scris dupa aia corect...nu am nevoie de lecti de la tine mah olteanule...dupa gandire sunt sigur ca esti oltean

Hard
16th August 2005, 00:28
regret deja ca am pierdut timp aiurea si am intrat in discutii de genul ala, nu mai intru pe aici, au disparut tipii interesanti si s-a umplut de tipi gen sebyo etc..generatia pro.....imi pare rau de timp....regret discutiile astea...va las sa terminati "facultatile", sa mergeti cu trenurile etc
gata :cool:
"nu m-am mutat la bucuresti,sunt student acolo...student..cuvant nou pt tine." daca nu stii,si cand pleci cu o bursa in strainatate,de fapt reprezinti facultatea de unde provii,asta am vrut sa spun.la urma urmei nu esti obligat sa crezi ce iti spun,insa daca tot te dai zmeu,ar fi mai bine sa te vad cu ce te lauzi.ca de vorbit,am auzit pe multi aberand.nu esti primul si nu vei fi nici ultimul.tind sa cred ca esti exponentul zonei din care provii.
era si cazul sa pleci,ne-ai saturat cu aberatiile scrise pe aici.e bine ca ai ras de unul singur ca prostul,probabil stii si tu vorba:in viitor cel grasi vor slabi ,iar cei slabi vor muri,si probabil tu nu vrei sa mori.dar sa ai grija ca rasul poate dauna mult capacitatii tale mintale,scuze,la tine nu e cazul.
dupa :headbang: :headbang: sper ca te vei simti mai bine si iti vei reveni dupa aceasta zi plina de invidie.stai fara grija, si tu poti ajunge ca mine,invatand mult.succes! si lasa sapa ca nu asta e viitorul. :ok:

ADelPiero
16th August 2005, 04:00
fara suparare :D si fara sa necajesc pe nici o formatie.... le doresc sa termine aceasta partida, la egalitate:ok:

DanielAndrei
16th August 2005, 09:29
am vazut aseara la o emisiune un interviu cu Popa. Era cu nervii la pamant, dar sigur ii va motiva la maximum. E de ajuns sa dea un gol

GeKuRA
16th August 2005, 19:03
am vazut o gramada dea "Originally Posted by Traian_Stiinta" dar nu ii vad posturile ...
ce s-a intamplat ...?? off-topic, jigniri ?? :D:D

IASUL trebuie sa invinga la Tg. Jiu, dar nici un egal nu e rau intr-o deplasare, macar pana ne revenim si incepem sa jucam bine acasa.
FORZA POLI IASI !!!

DanielAndrei
16th August 2005, 20:44
dupa modul cum gandesti si la cum te expui verbal, esti in urma rau de tot...te-au uitat ai tai in epoca de piatra? Aici se vorbeste doar de fotbal ( sau macar se incearca), pana cand apar specimene ca tine. RU-SI-NI-CA

p.s. :dc tre sa sariti imediat cu comparatii?? Suntem romani ce naiba...sau Oltenia nu e in Romania?

ce_bine_e
16th August 2005, 22:04
bai spartziule, dc schimbi bancurile care le iei de pe net????????? era cu olteni !

jiulistul16
16th August 2005, 22:43
ar fi fain un egal ca ii ajuta pe jiu mai mult

GeKuRA
16th August 2005, 23:34
si pe Iasi de ce nu i-ar ajuta un egal sau o victorie ??
in etapa viitoare au cu Dinamo ... deci greu.
daca pierdem meciul asta e posibil sa nu avem nici un punct dupa 4 etape...
:D:D dar nu e un capat de tara asta...

FORZA IASU !!!

CU IASU, MEREU,
LA BINE SI LA GREU !!!

raducubengosu
17th August 2005, 00:21
mah balaci...mai lasa-ne si tu. Abia au terminat astia 2 sa se certe si apari tu?? Ai intrebat cand a mai castigat o echipa din Moldova titlul....dar de la tine?? te lauzi cu craiova ca altfel... :happy :happy Esti penibil mah...te lauzi pe aici cu performantele altei echipe! Du-te acasa si ciocu mic ca iar incepem cearta din cauza unui .....(hai sa nu te jignesc ca apoi iar se discuta 4 pagini despre altceva)...si din cate stiu aici se vb despre fotbal ce ma iei tu cu frumusetile locale?? ce treaba are banatul aici?? Esti din tg jiu si te lauzi cu performantele Craiovei...hai pleaca wa de aici "ultras" de tastatura!

Hard
17th August 2005, 11:04
daca nu ar fi clone pe lumea asta,as fi asa de plictisitor...:happy.

Succes echipei poli iasi !

ce_bine_e
18th August 2005, 00:30
hai mah, care mergeti la meci?

Zebrone
18th August 2005, 00:32
vezi ca merge balba :D

ce_bine_e
18th August 2005, 00:52
da-l naibi si pe ala...si pe toti atacanti iasului...la ora actuala daca ramanem in A ramanem cu mare noroc...nu sunt pesimist, sunt realist....la meciu cu otzelu sincer sa fiu m-am ingrozit...:(

cioc
18th August 2005, 01:01
Cautati moldoveni la steua,bacaul a vindut acolo 4 anul trecut.

ce_bine_e
18th August 2005, 01:23
pt ce sa cautam noi moldoveni la steaua? esti ciudat ciocule...

GeKuRA
18th August 2005, 15:50
dupa ce s-a sters off-topicurile cam rar mai da lumea pe aici :D:D
prea multe nici nu sunt de spus, asteptam cu totii meciul, care cred ca este deschis oricarui rezultat...

orixontel
18th August 2005, 15:56
cel mai nasol meci din acest campionat!!! joaca codasele campionatului beahhh!!! 0-0 sau1-0 tras de par........

jiulistul16
18th August 2005, 16:52
cel mai nasol meci din acest campionat!!! joaca codasele campionatului beahhh!!! 0-0 sau1-0 tras de par........
cred ca ii mai bun un egal ca ii avabtajeaza pe jiu :yeah:

GeKuRA
18th August 2005, 17:56
cel mai nasol meci din acest campionat!!! joaca codasele campionatului beahhh!!! 0-0 sau1-0 tras de par........
vezi tu ce vorbesti de codasele campionatului ...
s-ar putea sa vorbesti acusi despre Jiul ...
despre codase mai bine vorbim la sfarsitul turului.

raducubengosu
18th August 2005, 20:44
ce bine e...ce ai fi tu fata sau baiat ca inca nici tu nu esti sigur/a daca dupa 2 meciuri pierdute ai ajuns sa vorbesti asa inseamna ca nu esti suporter/itza! E adevarat...si eu am fost nervos ca am luat-o de la Otelu' da tre sa ne treaca frate/surioara.
Ai afirmat ca daca ramanem in A ramanem cu mare noroc....asta e gandire de adevarat suporter?? Si zi-mi sincer esti suporter de acu de cand a intrat in A,nu?

ce_bine_e
18th August 2005, 21:58
sincer...sunt suporter de cand eram in C, si meciul cu otzelu a fost catastrofal....pur si simplu nu am mai avut atacant...avem un lot mult mai valoros, decat am demonstrat...si cand am zis in momentul de fatza, m-am referit la meciu cu otzelu, daca jucam la fel, e jale..

Hard
18th August 2005, 22:33
este este:Dtreziti-va la realitate cat mai aveti timp!daca nu, asta este,nu e mare bai ca moldova va avea cu o echipa mai putina in divizia A la anul:happy

eddy_steaua
18th August 2005, 22:45
cu toate ca anul trecut poli 'ne-a tras-o ' acasa imi doresc ca ei sa castige...nu stiu de ce dar am o simpatie pt oli iasi....bafta multa shi spor la succes...iar daca ar fi sa dau un pronostic ar fi ...x...

ce_bine_e
18th August 2005, 23:12
ms edy..pt seby asta..intradevar, e o nimik toata, numai ca echipa va fi a cea din VASULUI

ce_bine_e
18th August 2005, 23:54
mah, daca este vreun jiulit, care are curaj sa dea ochi in ochi cu mine sa zica acuma:D...ne vedem la o bere;)

Pacala
19th August 2005, 03:49
1
victorie Pandurii
posibil chiar la scor

GeKuRA
19th August 2005, 11:05
posibil, posibil... :ok:
la scorul de 0-1 te-ai gandit :D:D??

ce_bine_e
19th August 2005, 13:31
eu m-am gandit:D

Pacala
19th August 2005, 16:10
ti-e mai greu cand trebuie sa tragi concluziile :D
pana la urma, te-ai decis, esti fata sau baiat?

ce_bine_e
19th August 2005, 16:19
jumi juma...ziceati mah care mergeti la meci?

Pacala
19th August 2005, 16:39
:D ok..... ai totusi ceva umor......
sa nu pleci singur(a) ....ca la cata geografie stii, nu cred sa gasesti singur(a) Targu Jiul :D
glumesc .........Hai Pandurii! :yeah:

GeKuRA
19th August 2005, 17:00
eu nu merg la meci... :D

ce_bine_e
19th August 2005, 18:53
bah asta glumetzu din tg jiu...contacteaza-ma pe mess

GeKuRA
19th August 2005, 20:08
HAIDE IASU !!!!

cred ca e bine si un egal pana la urma in deplasare... dar ar fi mai bine o victorie ca vine Dinamo . . . si e cam greu.

Rechinul Ucigas
19th August 2005, 21:15
ar trebui sa spargeti gheatza !!! e o paine de mancat acolo , mai ales ca au pierdut 2 meciuri la rand ...
SUCCES !!!

GeKuRA
19th August 2005, 21:33
Multzumim :ok: ...
succes si voua, razbunati-va pe caini

DanielAndrei
19th August 2005, 21:41
egalitate perfecta la pronosticuri, dar sa speram ca nu va fi si in teren. Ma repet, TREBUIE sa marcam. Doamne ajuta.

GeKuRA
20th August 2005, 10:36
Formatiile probabile
Pandurii: T. Lung - Bertea, R. Radoi, Bogoi, Trofin - D. Radoi, Keca, Vancea, Ursu - I. Stefan, Disney.
Politehnica: Branet - Toma, Onut, Ilie, Bordeanu - Arhire, Mitruc, Gavatorta, Rednic - Onofras, Bilba.
Arbitri: Tiberiu Lajos - Dan Birgaoanu, Flaviu Damaschin (Codrut Nicoara - rezerva).
Observatori: Octavian Gheorghe, Gheorghe Constantin.

DanielAndrei
20th August 2005, 10:42
sa vedeti cat sunt de rupti de realitate oltenii astia..." Antrenor fără charismă, palmares şi poate chiar valoare, dar din cale-afară de tupeist, Popa a dat primul tun īn Ghencea şi la finalul sezonului a rămas deasupra liniei, cu multă şansă. Totuşi, īn vara aceasta ieşenii nu s-au īntărit, ba chiar arată mai rău ca anul trecut. Astfel, Pandurii are prima şansă adevărată să cāştige un meci īn Divizia A."...cate prostii pot sa debiteze :ciocan: :ciocan: :jerk:

http://www.editie.ro/mod.php?mod=stiri&idstire=15829

GeKuRA
20th August 2005, 10:47
Pandurii se bazeaza in acest meci pe centrari :no:
aceeasi sursa...

ce_bine_e
20th August 2005, 17:47
nu merg la tg jiu..prob de sanatate:D..asa ca voi merge la un prieten sa vad meciu la telesport;)

sarmak
21st August 2005, 05:24
Haida IASU !
batem ... trebuie !!

la mine se vede Telesportu' dar e codat, se vede de parca as fi beat.
oare cum s-o vedea daca m-as uita beat chiar fiind :D :ok:
o sa incerc :D

hamsterutz
21st August 2005, 08:58
bai astia din editie speciala de oltenia crk is prosti, n-au vazut ca avem al 4-lea buget din tara de transferuri? cum poa sa zica ca nu ne-am intarit?

DanielAndrei
21st August 2005, 09:24
sunt olteni, ar trebui sa ii intelegem...;)

DanielAndrei
21st August 2005, 09:26
Haida IASU !
batem ... trebuie !!

la mine se vede Telesportu' dar e codat, se vede de parca as fi beat.
oare cum s-o vedea daca m-as uita beat chiar fiind :D :ok:
o sa incerc :D

se pare ca noi astia de la bit stam mai bine, suntem mai privilegiati :P :ok:

be@
21st August 2005, 16:00
Batem Pandurii si gata! Ura si la gara !!! :yeah:

raducubengosu
21st August 2005, 16:18
Oare oltenii citesc panarama aia de editie olteneasca??

mah care stie vreun local unde se prinde telesport??

Rechinul Ucigas
21st August 2005, 16:39
1-4 pt ieseni
SALUTARE Hamsterutz

Pacala
21st August 2005, 17:07
bai astia din editie speciala de oltenia crk is prosti, n-au vazut ca avem al 4-lea buget din tara de transferuri? cum poa sa zica ca nu ne-am intarit? :D bai moldovenilor, treziti-va...al -4-lea buget? :D
sinteti toti chiar gramada.Doamne!
era prea galant articolul ala, uite moldovenii citesc ziare printre etichete :happy

duxdeorum
21st August 2005, 17:09
1-4 pt ieseni
SALUTARE Hamsterutz
we'll see... :D

be@
21st August 2005, 18:16
:D bai moldovenilor, treziti-va...al -4-lea buget? :D
sinteti toti chiar gramada.Doamne!
era prea galant articolul ala, uite moldovenii citesc ziare printre etichete :happy
Daca nu stii, mai bine taci din gura, ca te faci de ras !DA, avem al patrulea buget la transferuri, dupa tm., dinamo si Rapid !

be@
21st August 2005, 18:19
Goooollllllll BALBA!!!!!

sulin
21st August 2005, 18:20
1-0 pt poli iasi :yeah:

Rechinul Ucigas
21st August 2005, 18:23
goool iasu !!!!

alamar
21st August 2005, 19:54
S-au dat si cartonase rosii. Joc cu scantei. Aici pe Onlinesport live la Poli Iasi scrie ca antrenor este Protasov.

be@
21st August 2005, 19:57
Prazarilor, v-am facut-o ! :drak: :D :yeah:
3 puncte de care aveam nevoie ca de aer !

P.S: Ca de obicei,acolo unde se intalnesc oltenii si moldovenii ies scantei ! :D
O gramada de cartonase galbene,si doua :rosu: !

lucas
21st August 2005, 20:00
Esteee ... Bine Poli ! Aveam mare nevoie de punctele astea.

Alin12
21st August 2005, 20:02
Poli a aratat ca o echipa de divizia A,pe cind ''prazarii mici'' parca erau prin divizia C.Se pare ca avem prima favorita la retrogradare(oricum au promovat pe naspa) :ciocan: :ciocan:

paranghele
21st August 2005, 20:02
ma, nu va mai luati de olteni, nu va e destul cit se iau altii de noi moldovenii?
bravo poli si la mai mare!

DanielAndrei
21st August 2005, 20:11
unde sunt mai astia??? nu au nici o treaba...am fost superiori lor. Bravo Iasul!!!!

alamar
21st August 2005, 20:15
Be@, felicitari, cred ca esti fericita. Ai avut un week-end minunat, doua zile, doua victorii, cum nu se putea mai bine.

DanielAndrei
21st August 2005, 20:16
ia uitati-va cum am vazut eu meciul :D....TOTUL pt POLI

be@
21st August 2005, 20:22
Be@, felicitari, cred ca esti fericita. Ai avut un week-end minunat, doua zile, doua victorii, cum nu se putea mai bine.
Asa e,alamar. Dupa etapa trecuta,de care nu vreau sa-mi mai amintesc.... :headbang:

ce_bine_e
21st August 2005, 20:40
ehehehehe...am fost tari...sper sa jucam cel putin la fel si etapa viitoare:)

be@
21st August 2005, 20:46
Hai , ma,chiar asa de bine a jucat Poli ? Spuneti-mi si mie, ca n-am avut unde sa vad meciul... :headbang:

ce_bine_e
21st August 2005, 20:48
pai..cum mi-a zis trineo mie..."a jucat bine si exact, mai ales in aparare"..sunt de acord cu el:D

DanielAndrei
21st August 2005, 20:51
Adi Ilie confirma in continuare ca va ajunge un fundas de meserie. Onut, omul meciului in viziunea celor de la TELESPORT, a facut una-doua gafe, dandu-mi niste palpitatii...Ce m-a surpins e ca s-a jucat direct pe varfuri (adica pe varf :P ); am gasit si noi fundasi mai slabi decat atacantii nostri :D

DanielAndrei
21st August 2005, 20:56
Branet nu a avut probleme in poarta; a fost o singura faza la care oltenii au cerut gol, dar a fost fault clar la portarul nostru, in plus, mingea nici nu intrase in poarta. Comentariul de pe OLS live e minciuna, am avut mai mult posesia mingii...pur si simplu in ultimele 10 minute ne-am jucat cu ei

Pacala
21st August 2005, 22:02
victorie meritata a iasului asta indiferent daca balba a inscris dupa o preluare cu mana vizibila si dupa marte sau ca arbitrul si-a batut joc de meci, fluiernad si intrerupand meciul in mod scandalos...cometatrul zicea la un moment dat ca nici la un meci de femei nu se fluiera chiar asa orice atingere.
Dar cu toate astea, cand ratezi 12 ocazii uriase din pozitii din care nu se poate sa ratezi , atat vantilescu cat si disney sau stefan, au dat cu ea oriunde dar numai la poarta.Si inca un amanunt, majoritatea marilor ocazii ale pandurilor au fost datorita unor gafe monumentale ale apararii si portarului din iasi, nu se datoresc unor actiuni construite cu adevarat de Pandurii.
Mult prea multe greseli de arbitraj, la golul anulat, disney a faultat portarul
la eliminare, arbitrul a lasat avantaj aiurea si s-a ajuns la faza urmatoare sa se faulteze si mai rau
meciul n-a fost dur si nici n-au iesit scantei, a fost unul anost cu prea multe greseli si pe care arbiotrul pur si simplu l-a distrus fluierand contacte care nici la basket nu se fluiera.
Dar nue de vina arbitrul, Pandurii au ratat ocazii cate are o echipa in 3 meciuri,nu se poate sa ratezi din pozitiile alea, disney ala a tras peste si 3 m , e o perfromanta unica, sa vrei sa dai pe langa de acolo si trebuie sa te concentrezi mult sa dai peste

trineo, n-ai vazut meciul , nu l-ai ascultat, dar vorbesti din imaginatie :D
las-o, felicitari pt victorie desi este excluisv dintr=un gol venit dupa un hent evident si ramas nesanctionat.

Apropo, i.popa ala e un maimutoi :lol: ce sint gesturile alea la el. bea sau mananca ceva stricat, baietelul ala nu e pe treaba lui, ce cauta ala pe un teren de fotbal? :D
nu e normal, in orice caz, tipa si se maimutarea la arbitri numai ca sa puna presiune asupra lor, ar trebui suspendat cel putin 6 luni, numai stefan mai facea asa ceva.

ce_bine_e
21st August 2005, 22:05
paote u nu ai vazut meciu nu trineo!

ce_bine_e
21st August 2005, 22:09
ce amuzan esti tipule:D

ce_bine_e
21st August 2005, 22:09
ce amuzant esti tipule:D

DanielAndrei
21st August 2005, 22:26
victorie meritata a iasului asta indiferent daca balba a inscris dupa o preluare cu mana vizibila
a fost preluare pe piept...trebuia sa protesteze un jucator sau macar portarul vostru. Cand s-a dat golul, era o liniste deplina la TV (asa mi s-a parut, vreau sa cred ca nu a cazut sunetul :D ) si nici spectatorii nu au ripostat




trineo, n-ai vazut meciul , nu l-ai ascultat, dar vorbesti din imaginatie :D
las-o, felicitari pt victorie desi este excluisv dintr=un gol venit dupa un hent evident si ramas nesanctionat.
de unde esti tu asa de sigur, uitate la poze, si crede-ma, cred ca am vazut si am inteles mult mai multe decat ai vazut tu (sa nu spui ca ai fost la fata locului)


Apropo, i.popa ala e un maimutoi :lol: ce sint gesturile alea la el. bea sau mananca ceva stricat, baietelul ala nu e pe treaba lui, ce cauta ala pe un teren de fotbal? :D
nu e normal, in orice caz, tipa si se maimutarea la arbitri numai ca sa puna presiune asupra lor, ar trebui suspendat cel putin 6 luni, numai stefan mai facea asa ceva.
hai ca mai dat gata...tu l-ai vazut pe andone cum injura?? si care e problema ta ?? ce ai cu el. E carismatic tipu' si chiar are valoare, nu cum zicea nu stiu ce ziar de nivel european.

ce_bine_e
21st August 2005, 22:34
am fost, v-am batut, am plecat!

Kainsashiki
21st August 2005, 22:45
si cand ma gandesc ca de la anu vor fi 18 echipe in A ma iau durerile de cap...e diferenta prea mare intre divizia a si divizia b .. :|

Stefany
21st August 2005, 22:46
Bravoooooooooooooooo Poliiiiiiiiiiiiiiii - Multumim Pentru Victorie - Asteptam Victorie In Urmatoarea Etapa :yeah: :yeah: :yeah:

ce_bine_e
21st August 2005, 22:49
cu 18 echipe in div A, nu cred ca o sa avem probleme, in fine....nu mai scriu aici..ma duc la POLI IASI-DINAMO:D

Balaci
21st August 2005, 23:17
Pai n-o sa aveti probleme ca retrogradati de anu asta in B,si stati linistiti acolo!Nu va bucurati degeaba,ca mai e mult pana departe!

Stefany
21st August 2005, 23:21
Ce-ai patit olteanule? Vreau sa-ti spun ca dupa 6 etape veti avea 0 puncte, sunteti prima echipa retrogradata.Oricum locul pandurilor e in B :yeah:

Balaci
21st August 2005, 23:24
Mai vorbim la sfarsitul sezonului!Nu te bucura degeaba ca ati batut si voi un meci!

Stefany
21st August 2005, 23:33
Ce sa mai vorbim? E clara situatia, retrogradeaza Pandurii si una dintre Vaslui sau Jiul. Nu ne bucuram noi prea mult ca am castigat la voi, pentru ca veti fi ciuca batailor desi as dori sa le puneti probleme altor echipe macar la Targu-Jiu, sa mai piarda puncte.

Quartz@nu
22nd August 2005, 00:25
felicitari poli ....s-a dat startul !!!la mai multe puncte !!!

ce_bine_e
22nd August 2005, 01:34
ms ms ms ms , felicitari si voua

GeKuRA
22nd August 2005, 01:37
multzumim ... felicitari Farului...
am fost frati data asta si Poli Iasi si Farul Constanta au batut in DEPLASARE !!! :ok: :ok:
speram sa le-o tragem si noi Dinamovistilor etapa viitoare.
HAIDE IASU' !!!

a .. si ... Adi Ilie ... este meserie .. :ok: :D

iasisud
22nd August 2005, 09:23
Bravo Poli!!!

vlad1607
22nd August 2005, 10:45
pandurii ratacitzi in A...acasa in B !

DanielAndrei
22nd August 2005, 10:46
se patre ca oltenii sunt niste nesuferiti si necivilizati..."In dimineata partidei, Ionut Popa si-a scos trupa la plimbare, intentionind sa le arate operele lui Brancusi din Tirgu Jiu. Dupa ce elevii sai au fost sicanati verbal, tehnicianul iesean a renuntat la a-i mai duce pe fotbalisti la Coloana Infinitului.." --- http://www.ziaruldeiasi.ro/sport/02.ro.html

bizarr
22nd August 2005, 13:17
BRAVO IASHU !!! FELICITARI :ok: ASTEPTAM REVANSA IN FATA CATEILOR :evil:

vlad1607
22nd August 2005, 13:29
o sa asteptzi mult si bine

Kainsashiki
22nd August 2005, 13:50
se vede ca pandurii au ajuns in A cu ajutorul lui netzoiu care a cumparat niste meciuri pe final.. si stiu asta din sursa sigura din pacate :(

ce_bine_e
22nd August 2005, 14:19
"Ieseni la Poarta Sarutului, gorjeni la Masa Tacerii"

be@
22nd August 2005, 21:10
Prazari, in week-endul care a trecut, am fost nasii vostri ! :drak:

<<Echipa ieşeană de rugby a īnvins fără mari probleme formaţia Ştiinţa din Tārgu Jiu . Scorul a fost deschis prin eseul lui Caliţescu, transformat apoi de Mocanu, scorul fiind la pauză 31- 5 īn favoarea gazdelor Ieşenii au evoluat mai bine īn repriza secundă, scorul final fiind 55 -15 .>>

hamsterutz
23rd August 2005, 00:32
undes acum olteni super optimisti care ziceau ca bat la scor? :)

tynutzu
23rd August 2005, 03:07
bah, Tinu de la galerie aici, mi-am rupt gatu pentru poli, si acu sunt ragusit. S-a jucat la rezultat, si daca e s-o luam dupa tactica... skill`ul nostru in aparere e la solid. Din pacate atacul dinamo`ului este la skill formidabil :D asa-i ca va place hattrick`ul :yeah: