PDA

View Full Version : Etapa 3: FC National - Rapid



ADelPiero
14th August 2005, 22:46
Sambata, 20 august 2005: FC National - Rapid, ora 20,15, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Hard
15th August 2005, 01:17
2 echipe slabe,daca national se va apara ca azi,merg pe victoria coloratzilor.daca vor ataca, meciul va fi frumos, cu multe goluri,un 2-2 :)

Cristy
15th August 2005, 01:33
ce penibil esti 2 echipe slabe da da mai vedem noi.
si faza cu colorati tiganii striga tiganii yeah ...
oricum am murit de ras cand am auzit la tvr RAPID dinamu 3 1 1 , si toti au inceput sa cante ca se pisa intre ei la infinit ahahahahaaaaahahaha ce terminati.

Hard
15th August 2005, 01:38
e bine ca intelegi macar tu ce postezi, YEAH...

Cristy
15th August 2005, 01:40
inseamna ca nu ai vazut meciu lu stiaua , sau nu ai sunet la tv, sau daca ai fost pe stadion esti surd ....

Bancaru
15th August 2005, 10:26
Dupa ce am vazut ieri nu mai am curaj sa dau vreun pronostic. Adica daca as da unu as pune 2. Mai astept ca poate mi se face de un x, macar. Nici nu ma intereseaza ce a facut Rapid cu Arges. Absolut deloc. Rapidul are jucatori cu 2 clase peste ai nostri. Asta este adevarul acum.

Sunchase
15th August 2005, 12:41
Daca nu vom mai gresi in aparare putem castiga chiar la un scor mare.
Nu am vazut Progresul sezonul asta dar pare mai slaba ca anul trecut..

Totusi suntem o echipa imprevizibila..

Bancaru
15th August 2005, 13:40
In ce hal am ajuns... Nu mai ramane decat sa vina si cei de la Bistrita si sa spuna ca in etapa a 4-a vor sa-si refaca moralul si golaverajul pe spinarea noastra. Sper sa nu fim Cariova acestei editii de campionat, desi.... mai bine ma opresc!

vlad1607
15th August 2005, 13:43
meci de X2 in conditziile actuale .

alamar
15th August 2005, 13:53
Curaj, fratilor, ca nu s-a sfarsit lumea. Se termina cu scandalul la National, baietii pun osul la treaba si batem Rapidul. Ce simplu suna totul pe hartie ( pardon pe forum ).
Daca retrogradam? Am mai scris asta, Progresul "you'll never walk alone".
Dar tot batem Rapidul.
Haaaaaaaaai Progresuuuuuuuu'

eddy_steaua
15th August 2005, 14:03
rapid nu va mai repeta greselile din sezonul trecut shi nici sin meciul trecut cu argesul shi se va impune...cel putzin eu asa cred..cum spunea shi vlad1607 un x2 e mai mult sigur..asta daca vreti sa pariati...spor la succes..

Cristy
15th August 2005, 16:25
eu nu sunt asa sigur ca vom castiga , chiar daca nationalu nu prea a jucat ceva cu steaua, oricum daca lucescu jr. schimba si el fundasii aia o data si incepe cu perja titular si sper sa se refaca coman si niculae.
in rest sper sa batem .....
apropo cica s-a mutat ora disputarii meciului de la 20 15 la 17 deoarce s-a defectat nocturna , oricum meciul la tv nu se poate vedea pentru ca este transmis de televiziunea fantoma.

Luci@n333
15th August 2005, 16:42
eu nu sunt asa sigur ca vom castiga , chiar daca nationalu nu prea a jucat ceva cu steaua, oricum daca lucescu jr. schimba si el fundasii aia o data si incepe cu perja titular si sper sa se refaca coman si niculae.
in rest sper sa batem .....
apropo cica s-a mutat ora disputarii meciului de la 20 15 la 17 deoarce s-a defectat nocturna , oricum meciul la tv nu se poate vedea pentru ca este transmis de televiziunea fantoma.
Adevaru e ca ambele echipe vin dupa niste rezultate slabe... Eu sper sa castigam si sa ne revenim... macar un egal sa fie.

HAI NATIONAL

Bancaru
15th August 2005, 17:04
Rapidul are un lot mai omogen si poate, cu mai multe valori. Omogenitatea este ordinea de zi la noi. Pana nu se vor intelege intre ei, si pe teren si in vestiar, o sa tot luam bataie. Rapidul o sa fie numai o halta, urmeaza statiile mari: Jiul in Cotroceni, sau Pandurii sau Iasiul care are de razbunat acel 6 - 0. Atunci chiar ca nu mai zicem nimic. Si daca nu te trezesti din pumni nici nu te mai trezesti.

Hard
15th August 2005, 17:17
Meciul FC Naţional - Rapid, programat sāmbătă īn etapa a III-a a Diviziei A, se va disputa de la ora 17.00 şi nu de la ora 20.15, aşa cum fusese prevăzut iniţial, informează LPF. Această decizie a fost luată deoarece instalaţia de nocturnă a grupării bancare s-a defectat, iar reparaţiile vor dura două sau trei săptămāni.




TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL:happy

esku
15th August 2005, 18:03
1x ....

Cristy
15th August 2005, 19:03
ai gresit , aici e national rapid nu arges gloria

Bancaru
15th August 2005, 19:39
Adica numai 1

ADelPiero
16th August 2005, 04:07
meci de 1 ... dupa nenorocirea pe care a facut`o copos la echipa ..... nu ii mai vad bine pe jucatori ! :no:

saphicus
16th August 2005, 09:25
Cutremurul din Giulesti NU POATE SA NU AIBA URMARI !!
Prima, va fi in parcul cu platani!! Dusul rece de pe Ghencea i-a trezit ( sper! )
pe Landi &comp, care vor sa razbune esecul. Rapidul va juca cu gandul la
"ziua de maine" (nu stiu daca joaca Daniel Nicolae). Daca nu, atunci atentia trebuie indreptata catre Ilyes , omul cu golul providential.
Merg pe un pronostic de 1 solist.
Nu ma bucur de un eventual insucces al Rapidului, dar intr-un fel Copos,
acest catel care s-a gudurat pe langa toa'sa CODOI, "acadimiciana de renume mondial" in vremurile apuse si care face si desface acum, in cel mai.....PUR.. stil romanesc la guvernare, trebuie pedepsit printr-un nou esec!!
Cum poti sa dai afara un om care a muncit si a reusit sa imprime un stil echipei Rapid pentru un simplu meci egal, banal, la inceput de campionat ??!!Si in acelasi timp sa chemi din nou un antrenor pe care tu insuti l-ai dat afara de 2 ori. Poate eu nu stiu exact ce spun, ori vicele a luat-o razna rau de tot!!! :rosu:

miril
16th August 2005, 10:19
Vicele da dovada ca este un...Copos, parvenit cu iz inselator de Yves Saint Laurent, dar cu apucaturi de bulibasa (nici o referire adiacenta). Meciul devine astfel si mai interesant in perspectiva unei dispute intre cine administreaza mai bine criza interna. Eu sper ca "terapeutul" lui FC National sa fie mai bun, asta ca sa-i dea si peste nas... Blatuitorului, ramas, astfel, fara frisca.

Bancaru
16th August 2005, 10:26
Mie imi este teama. Se spune ca intotdeauna cand se produce un soc, echipa"socata" joaca mai bine. Desi si noi am cam suferit (sper). L-ati vazut pe Victoras care era socat dupa meciul cu Rosenborg...
Nucleul de baza al echipei a mai lucrat cu Rednic. Noii veniti nu. Poate pentru ei sa fie mai greu. In plus nu stiu ce se va intampla la nivelul suporterilor. Din cate am citit au iesit aseara pe strazile din Giulesti sa faca taraboi.
Partea proasta este ca noi iar intram cu o echipa diferita fata de etapele precedente.

Luci@n333
16th August 2005, 11:03
Mie imi este teama. Se spune ca intotdeauna cand se produce un soc, echipa"socata" joaca mai bine. Desi si noi am cam suferit (sper). L-ati vazut pe Victoras care era socat dupa meciul cu Rosenborg...
Nucleul de baza al echipei a mai lucrat cu Rednic. Noii veniti nu. Poate pentru ei sa fie mai greu. In plus nu stiu ce se va intampla la nivelul suporterilor. Din cate am citit au iesit aseara pe strazile din Giulesti sa faca taraboi.
Partea proasta este ca noi iar intram cu o echipa diferita fata de etapele precedente.
Pe Rednic i-l credeam un om cu onoare dar se pare ca m-am inselat.
A spus de atatea ori ca nu va mai revenii la rapid pentru felul in care s-au purtat cu el ... si acum pe langa faptul ca-si incalca cuvantul si accepta sa revina , acest lucru se intampla si intr-o conjunctura asemanatoar cu felul in care tocmai el a fost demis.

miril
16th August 2005, 12:07
Concluzia, nu este VRednic de respectul general. Nu ar fi primul. Hai Progresul... National!!!

eddy_steaua
16th August 2005, 13:14
parerea me a este ca rapid va castiga...desi nu-mi doresc...national are un lot ff slab...dupa mine lotul actual are doar maxim 50% din potentialul lotului de anul trecut...in timp ce rapidul a ramas aceeasi ekipa ba mai mult s-a shi intarit...un scor logic ar 0-2 ...

Bancaru
16th August 2005, 13:15
S-a intors Razvan Lucescu. Sau l-au repus aia in drepturi. Aoleu... Rocambolesc

Cristy
16th August 2005, 13:17
lol cica la voi 1 solist , razvan a ramas la echipa , acum jucatori sunt si mai motivati , auzi 1 solist , mai vedem sambata la meci daca v-a fii 1 solist.

Bancaru
16th August 2005, 13:25
Stai ca nu s-a terminat ziua. Ca sa nu mai zic ca pana sambata mai e mult comparabil cu ce se poate intampla. Cel putin la voi... Rednic fara angajament, Hizo fara, poate fi ofertat chiar si Dan Petrescu, Cartu a declarat ca vrea sa plece.

Cristy
16th August 2005, 13:28
cartu a zis ca nu mai vine niciodata la rapid, dan petrescu nu cred ca mai vine se stie , hizo la fel , se vorbea de boloni , daca nu ramane lucescu eu sper in venirea lui rednic, pe altcineva nu vad.
insa nu stiu cum sunteti voi asa siguri ca nationalu v-a castiga , pai la cum a jucat cu steaua ma indoiesc , si noi am facut 1 1 acasa da macar am jucat ceva pe langa national.

eddy_steaua
16th August 2005, 13:32
pt rapidisti...nu mai fit mah stresati....veti castiga...national e o ekipa slaba...

Cristy
16th August 2005, 13:34
n-am zis ca e slaba da dupa 4 0 luat de la steaua nu stiu cum poti sa zici 1 solist mda ...

alamar
16th August 2005, 13:52
pt rapidisti...nu mai fit mah stresati....veti castiga...national e o ekipa slaba...

Nu stresul este problema, de vina este morcovul.

eddy_steaua
16th August 2005, 14:17
Nu stresul este problema, de vina este morcovul.
ce sa faci...unii sunt agricultori... :evil: noi vorbim aici despre fotbal :ok:

Bancaru
16th August 2005, 16:20
Rapidul a ratat obiectivele si s-a clasat pe locul 3, la egalitate cu FC National, care nu are buget sa aprinda nocturna.
G. Copos

Iata declaratia unui om prost, care nu e la prima abatere de genul asta. Ma intreb cat o sa mai scape cu fata curata in urma unor declaratii care dovedesc ca gandeste cu curul (pardon pentru forumisti). Indiferent de adevaratul motiv, nu e treaba lui sa comenteze public asa ceva. Un nesimtit.
Nu stiu ce o sa fie sambata, stiu ce imi doresc, dar omul asta cu curu-n doua luntrii nu va impinge Rapidul spre performanta cu felul sau. Nu se gandeste cat la suta da Min. Transporturilor, pentru ca el sa tina lumina aia aprinsa.

Cristy
16th August 2005, 16:46
a fost tare , dar cam are dreptate stim ca era sa nu se dispute supercupa acolo ca nu aveau bani cei de la national sa plateasca necesitatile......

alamar
16th August 2005, 18:49
a fost tare , dar cam are dreptate stim ca era sa nu se dispute supercupa acolo ca nu aveau bani cei de la national sa plateasca necesitatile......
Pai ce la supercupa Nationalul ar fi trebuit sa plateasca necesitatile sau organizatorul, adica federatia?

miril
16th August 2005, 18:55
Cry, declaratia lui nu are de a face cu nocturna, ci cu desconsiderarea adversarului. Este ca si cum responsabilii gimnasticii feminine americane ar face o declaratie ca si-au ratat obiectivul in fata echipei unei tari aflate, mai degraba, in lumea a treia. Cum ai percepe atunci declaratia?

Bancaru
16th August 2005, 19:35
Cry, noi nu avem bani, poate, sa platim utilitatile. Necesitatile vi le faceti voi pe langa stadionul in forma de closet turcesc. Scuze, potcoava am vrut sa zic. Am vazut! E plin de necesitati...

Cristy
16th August 2005, 20:26
:D:D nu asa s-a vorbit mah inainte de supercupa ca s-ar putea sa nu se dispute pentru ca national nu si-a platit utilitatile si a intervenit sandu si s-a rezolvat?
asa ca nu ma luat cu ironii ieftine ca asta s-a vazut la televizor clar.

miril
16th August 2005, 20:30
Cry, nu Nationalul organiza meciul, ci FRF, asa ca stirea era menita sa faca diversiune si sa spele creierul publicului iubitor de fotbal si, se pare, a reusit.

krapulax
16th August 2005, 20:44
domne, vicentiu zice ca nu costa decat 300 de euro lumina la meci, asa ca da-o-ncolo de treaba. n-om avea bani sa-l cumparam pe rada, dar ca sa aprindem nopturna 3 ore cred ca avem.

Bancaru
16th August 2005, 21:39
Repet: nu se poate ca pentru o chestie ca asta, dorinta de a economisi(!), nu iti poti permite sa rupi contracte de publicitate. Si cu asta basta! Restul e fabulatie. Apoi, faza cu neplata UTILITATILOR s-a desfasurat inainte de anuntarea mirobolantului buget al Nationalului. Nu ca ma arunc orbeste cu capul in fata, dar daca jucatorii au venit gratis de banii aia, hai nu toti, 20%, tot platesc ce e nevoie pentru ca le-a bagat Bodu sula-n coaste.
Iar ca si concluzie, subscriu la ce au spus mai sus progresistii.
Copos ramane acelasi membru c... PUR nesimtit si ********ic. Am vazut la TV: chiar asa a zis.
EDIT:
Si inca ceva: cand noi aveam nocturna, pe Rapid arbitrul spera sa nu se intunece inainte de fluierul final. Ba mai mult, cateva meciuri le-ati jucat la noi pe teren, pentru ca aveati nevoie de nocturna, dar Copos nu avea buget sa va faca. Si nici Min. Transporturilor nu se angajase cu 40 si ceva % la club. Ce-i drept, echipele cu care ati socializat in cupele europene au admirat stadionul, pe care il credeau al vostru; cica "echipa nu aveti, dar stadionul e de nota 10". Asa au zis, parol!

Cristy
16th August 2005, 22:08
pai FRF platea dar la cei care trebuia nu mai vroiau pentru ca national nu platise de mult oricum nu ma intereseaza.
@bancaru daca stadionu era al vostru poate taceam da nu e asa ca ....

Bancaru
17th August 2005, 13:02
Dar al cui e? Stadionul Giulesti e al vostru? L-a construit cumva Copos? Al cui e Stadionul Cotroceni? A mai jucat si altcineva acolo si nu stiu eu? Din cate stiu eu, si ma repet, Min. Transporturilor detine 48% din clubul Rapid. Cred eu ca si terenul este al Garii. Sa fim seriosi. Hai sa nu trecem la acuze de genul asta ca nici o echipa din tara asta nu si-a facut stadion pe speze proprii. Corect?
Este corect ca ati jucat in cupele europene pe stadionul nostru? Este adevarat ca se pare ca noul nostru investitor a spus ca se intalneste cu representantii BNR, proprietarul bazei, sa plateasca "necesitatile"? Daca da, atunci las-o moarta si hai sa vorbim de meci si nu mai sustine pareri mitocanesti ca cea a lui Copos. Banuiesc ca nici cu aia despre "descultii" din Cluj nu ai fost de acord...

Cristy
17th August 2005, 13:14
lol , cine a zis ca stadionu e al clubului? e al MT
da tu cand zici este clar ca a-ti jucat pe stadionu nostru pe e al vostru ma? nu e, asa ca nu zice ca am jucat pe stadionu vostru ca nu e al clubului.

Luci@n333
17th August 2005, 14:19
lol , cine a zis ca stadionu e al clubului? e al MT
da tu cand zici este clar ca a-ti jucat pe stadionu nostru pe e al vostru ma? nu e, asa ca nu zice ca am jucat pe stadionu vostru ca nu e al clubului.
Bine atunci ... sa dea Domnu' ca noi sa jucam la anu in LC pe stadionul MT-ului.

Sunchase
17th August 2005, 14:22
Blestemul accidentarilor !

După ce Niculae a făcut entorsă şi a pierdut jocurile Romānia-Andorra şi FC Naţional-Rapid, giuleştenii mai pierd un atacant (acelaşi lucru, cu aceiaşi „actori”, s-a īntāmplat şi īn ultimul turneu din Elveţia, după meciul tur cu UE Sant Julia) şi se prezintă fără nici un vārf veritabil la jocul din Cotroceni.

Burdujan out 2 luni. Nu stiu ce se intampla :( :(

Cristy
17th August 2005, 14:42
am auzit-o pe asta sabin se intoarce acum sa vedem daca e adevarat...

Cristy
17th August 2005, 14:43
Bine atunci ... sa dea Domnu' ca noi sa jucam la anu in LC pe stadionul MT-ului.

sa nu jucati vreun baraj de retrogradare pe el mai bine

Bancaru
17th August 2005, 14:55
Ma Cry, nu am mai vazut asa ceva. Ma intelegi, ma? Se pare ca a gresi e omeneste, dar tu perseverzi asa ca nu vreau sa mai continuu discutia asta insipida. Mai citeste si tu, ma!

da tu cand zici este clar ca a-ti jucat pe stadionu nostru pe e al vostru ma?
Se pare ca Sabin Ilie a venit pur si simplu pe la club. O vizita de curtoazie. Nu pot sa cred ca din China a ajuns dimineata la club, in conditiile in care demiterea lui Lucescu a avut loc seara, catre miezul noptii mai mult. Sunt numai personaje la Rapid. Unul si unul: Copos, Dinu Vama, Costache, Rada - secundul, Razvan Lucescu, Tamango, Rednic (e tot de-al vostru)... Care mai de care mai pestrit.


sa nu jucati vreun baraj de retrogradare pe el mai bine
... cu Rapidul.

Luci@n333
17th August 2005, 14:56
Ideea e ca noi am pierdut un meci in deplasare ... voi ati pierdut 2 puncte acasa ...
Are grija gino sa-si ia bani pe jucatori si la anu' ... cei din divizia A se vand mai bine.
Aveti voi grija ce manevra va mai face cocos ...

Cristy
17th August 2005, 15:22
@ bancaru mai vedem despre sabin ilie
@ luci@an333 e abia etapa a 3 a , mie ca pierdeti voi acu 3 puncte acasa ....

Bancaru
17th August 2005, 16:43
Mai vedem. Hotarati-va! Ori cu Razvan ori cu Sabin...Pe unul trebuie sa-l decapitati. Si daca pierdem 3 puncte, ce? Cu atat mai mult ca e la inceput.
Adevarul e ca sambata ne vom da seama cate puncte urmeaza sa mai pierdem. Poate reuseste asta sa faca, totusi, o echipa. Sunt curios daca joaca Rada.
Apropo, a jucat titular in vreo etapa?

Cristy
17th August 2005, 18:15
inainte sa vina la voi a jucat acum deloc , si nu cred ca o sa joace prea curand.....

old lord
17th August 2005, 18:21
meci de X2 in conditziile actuale .

ba va bate rapid la scor, minim 3 goluri pentru rapid

cocomic
18th August 2005, 11:16
dupa meciul asta cine va fi noul antrenor al rapidului? :drak:

vedeti sa n-ajungeti ca oile lui jiji, sa nu mai vrea nimeni sa va conduca... foarte bun patron de club aveti... e bine totusi ca are hidrobicicleta (vezi interviu gsp), macar o chestie ce sta singura pe linia de plutire sa invete sa conduca.

alamar
18th August 2005, 11:37
ba va bate rapid la scor, minim 3 goluri pentru rapid
Unu sigur il da Copos, cu capul. Pentru celelalte 2 mai facem sapaturi.

jiulistul16
18th August 2005, 13:22
ii bate rapidul cu 4-0 ca national ii echipa slaba nu mai ii ca sezoanele trecute sia vandut toti jucatori de valoare :D

Bancaru
18th August 2005, 13:43
Asa ii jiulistule! Apai, dara, echipa te nu are mieci? Viezi-ti die iel!

orixontel
18th August 2005, 16:03
Vezi-ti tu de echipa ta si numai zi tu de Jiul!!!Bancarule la anul te gasesc pe forum la sectiunea de divizia B!!!! nu e problema k in b mai gasiti echipa din Timisoara la care sa va vindeti toata munca!!!!! Ex. Cfr timisoara,Um Timisoara

jiulistul16
18th August 2005, 16:16
Asa ii jiulistule! Apai, dara, echipa te nu are mieci? Viezi-ti die iel!
poi eu imi vad de echipa mea :ok:

alamar
18th August 2005, 22:11
Vezi-ti tu de echipa ta si numai zi tu de Jiul!!!Bancarule la anul te gasesc pe forum la sectiunea de divizia B!!!! nu e problema k in b mai gasiti echipa din Timisoara la care sa va vindeti toata munca!!!!! Ex. Cfr timisoara,Um Timisoara
Ce s-a intamplat mai baieti? Nu aveti de lucru pe Vale si v-ati mutat la noi? Aveti grija ca Divizia A se invata greu si se uita repede. Asta era, acum am citit, tii si cu Dinamo. Esti maidanez din Petrosani. Se vede ca lipsa de oxigen ti-a afectat grav creierul.

alamar
18th August 2005, 22:13
poi eu imi vad de echipa mea :ok:
Mai vezi ceva? Eu vad ca esti matol. Pe asta o vezi? :jerk:

jiulistul16
18th August 2005, 23:28
poate il vezi tu pe al meu :jerk: asa esti tu varza

Pacala
19th August 2005, 03:52
2 rapidistii inving clar, vama aranjeaza ceva ca sa tina junioru si sa nu mai simta mirosul puriului
natioanalul nu mai au lotul de anii trecuti , gino are insa in continuare nevoi

Luci@n333
19th August 2005, 09:08
2 rapidistii inving clar, vama aranjeaza ceva ca sa tina junioru si sa nu mai simta mirosul puriului
natioanalul nu mai au lotul de anii trecuti , gino are insa in continuare nevoi
Hai ca se poate ...
Acum incearca in limba romana, eventual si cu verbele articulate .

F.C. National - Rapid
1 - 0

Zebrone
19th August 2005, 11:31
si uite asa ai aparut tu direct cu casca pe cap. unde era clona lu' cozma, vedea-te-as in subteran la munca silnica.

Pacala
19th August 2005, 17:01
F.C. National - rrapid
1 - 0
national si-a vandut si camasa si ciorapii , iar gino iubeste sa danseze descult pe muzica de lautari rapidisti. Scuze lucica dar no chance
e jale mare prin giulesti, "oamenii are arme", "e nervosi" si "trage" iar nationalul oricum e pe moarte

krapulax
19th August 2005, 17:13
nationalul oricum e pe moarte

ati vrea voi sa fie pe moarte, da uite ca nu e!

Pacala
19th August 2005, 17:15
"iete" a :drak: ca tot da din picoare :D

Cristy
19th August 2005, 17:42
Hai ca se poate ...
Acum incearca in limba romana, eventual si cu verbele articulate .

F.C. National - rrapid
1 - 0

ce penibil si terminat esti ....

alamar
19th August 2005, 20:25
ce penibil si terminat esti ....
Penibil e Copos cu demiterile lui, iar terminat o sa fie Razvan dupa ce o ia Rapidul in Cotroceni.

Cristy
19th August 2005, 20:29
asa si trebuie sa-si bata joc de numele unei echipe ?

alamar
19th August 2005, 21:02
asa si trebuie sa-si bata joc de numele unei echipe ?
Domnule, se pare ca Divizia A aintrat sub semnul presedintilor penibili. Sandu "Nasul" la FRF, Dragomir "Corleone" la Liga, Gigi Becali la campioana, alt Becali, Giovani, la vicecampioana, Copos al vostru, care la o anumita perioada, cred ca este vorba de un ciclu la el, da in clocot si o face lata, la echipa de pe 3, si ultimul pe lista cu voia dumneavoastra al nostru Gino, inegalabilul, acest "salvatore de la patria" al Nationalului, pentru locul 4.

Angelina Jolie
20th August 2005, 04:45
Eu cred ca bate Nationalul si explodeaza situatia la Rapid.

junior
20th August 2005, 09:13
trebuie să bată Naţionalul!!!! ca să-l vedem ăe copos ce mai face...că a descoperit un mare caracter īn Răzvan :rosu: ...care zice că īi este ruşine de el... :headbang:

Bancaru
20th August 2005, 09:15
Ortacii mai au putin si vin a 7-a oara la Bucale, inainte de termen. Cica fara OFFTOPIC.
Sper sa invingem azi. Iar daca va fi sa facem egal, sa fie unul ca anul trecut. Adica un meci frumos. Nu mai e Nationalul ce a fost, dar nici Rapidul nu e june prim. Sa nu imi spuna mie cineva ca Rapidul merge ca anul trecut...

eddy_steaua
20th August 2005, 10:30
dA bancare aici ai dreptate ,rapidul nu merge ca anul trecut dar nationalul e mult,mult sub echipa care era anul trecut....eu cred ca rapidul va castiga desi m-as bucura sa ma insel :evil:

Cristy
20th August 2005, 17:21
il transmite pe vreun post de radio cumva ? ca nu prin televiziunea fantoma... :(

ady51a
20th August 2005, 17:27
Min. 19: Īntālnirea din Cotroceni este foarte plictisitoare. Pānă īn acest minut nu s-a īnregistrat nici o ocazie de gol

cip_81
20th August 2005, 17:38
Ba uite ca intre timp s-a inregistrat un gol pentru aia mai buni. National - Rapid 1-0.

Cristy
20th August 2005, 17:49
te cred si eu dupa ce iei 5 1 e greu sa nu le zici ca sunt buni ...

cip_81
20th August 2005, 17:56
Eu vorbesc de meciul asta...meciul ala a fost intors pe toate fetele. Iata ce zice la comentariul meciului:

Fluier final al primei reprize, in care oaspetii nu au reusit nici un sut pe spatiul portii adverse.

Vai de capul vostru.

andreiush
20th August 2005, 18:09
Uite ma ce zice pe OLS:
45' Rapidul termina repriza in atac, Razvan Lucescu se agita pe banca.
:D:D:D

bicu
20th August 2005, 18:32
Hai Rapidu

bicu
20th August 2005, 18:34
national-RAPID 1-2 /hello /hello

Cristy
20th August 2005, 18:35
e normal dupa ce s-a intamplat toata saptamana inainte de meci , da te feresti de 5 1 , ti-am zis normal sa-i consideri mai buni.
repriza a 2 a aia numai pe contraatac e clar ca i-am bagat in careu ca si argesu da ....

Kainsashiki
20th August 2005, 18:37
sunt curios cati dintre voi ati fi preferat sa ascultati comentariile plictisitoare de pe antena 1 in loc sa cititi rezumatul meciului pe un site :D

STEAUA-MANIA
20th August 2005, 19:08
Cate zeci de minute credeti ca il muce jr o sa mai fie antrenor la rapid?Eu zic pana in seara asta 8 ...next! :yeah:

miril
20th August 2005, 19:10
Victorie pentru refacerea moralului. Landi a gasit formula liniei de aparare. Copos a fost din nou surprins in offside cu declaratiile, care se...razbuna. Hai Progresul!

t.b.
20th August 2005, 19:12
Felicitari pt FC National, din pacate n-am vazut meciul :(

Kainsashiki
20th August 2005, 19:13
din ce am citit pe comentariul live...Dolha nu va mai prinde prea multe meciuri titular..

cip_81
20th August 2005, 19:14
Pai, da-i dracului cu postul lor...putini l-au vazut.

Se pare ca la National orice s-ar intampla tot isi fac echipa competitiva...meciul din etapa trecuta sa-l trecem la accidente.

Pacala
20th August 2005, 19:17
Sapunaru si ai lui i-au sapunit pe giulesteni.Zi "buna" pentru rapidisti :evil: rapid2 pierde acasa cu oltenii in strada veseliei,giulesteni fugariti pe strazi de suporterii olteni. Iar apoi National Bucuresti in fata a doar 5000 de spectatori si putini telespectatori care au receptionat meciul, le infig rapidistilor sabia in gat.Dolha, ca deobicei, aflat in zi "mare" :evil:
Pe cine mai ameninta azi corsicanu cu decapitarea?
o fi copos fara cap sau razvanica?
dinu vama cum o mai duce cu gatul? Vine puriul sa-i purifice?
parca se simte miros de puriu :evil: puneti mastile de gaze :drak: razvanel sustine ca puriului ii put picioarele :D

Sunchase
20th August 2005, 19:25
Meci slab. Lipsa unui atacant veritabil ( Burdu , Nico ) se vede din plin. Pe langa faptul ca n-am jucat cine stie ce ghinionul din ultimul timp s-a vazut si in meciul din azi.
Un rezultat de egalitate fi fost mai corect :(

Pacala
20th August 2005, 19:26
Cate zeci de minute credeti ca il muce jr o sa mai fie antrenor la rapid?Eu zic pana in seara asta 8 ...next! :yeah:
faceti pariurile
eu spun ca ramane pana la noapte antrenor, copos schimba intodeauna antrenorii dupa lasarea intunericului :D

alamar
20th August 2005, 20:19
HAAAAAAAAAAAAAI PROGRESUUUUUUUUUU'
National a dominat tactic tot meciul. Landi a castigat. Imi pare rau pentru Razvan dar s-a vazut ca nu are solutii. Rapidul joaca acelasi lucru de ceva timp si a devenit o echipa previzibila. Prima repriza a fost total a Nationalului, iar in a doua, mai ales dupa iesirea lui Abiodun, s-a facut pasul inapoi in cel mai pur stil italian. Meci bun facut de National, o mare diferenta fata de cel cu Steaua, parca a fost alta echipa in teren. Daca jucam asa in continuare vom face pe multi sa sufere.
HAAAAAAAAAAAAI PROGRESUUUUUUUUUUUUU'

alamar
20th August 2005, 20:22
Un rezultat de egalitate fi fost mai corect :(
De ce, numai pentru ca ati avut o bara (dealtfel singura ocazie a Rapidului)?
Esti subiectiv. Nationalul a dominat tactic meciul si chiar a avut ocazii.

Sunchase
20th August 2005, 20:33
Mai mare decat bara mi s-a parut ocazia lui Mara care nu a reusit din 8 m central sa bage mingea in ate...
la 1-1 in minutul 50 puteam chiar si castiga...

Cristy
20th August 2005, 20:37
lasa-i ma ca ei au dominat tactic , auzi au dominat tactic, dupa gol s-au bagat in aparare ca argesu si au mai avut pe contraatac cateva faze ......
nu meritam victoria da nu ma luati pe mine ca ati dominat tactic .....

Bancaru
20th August 2005, 20:56
Cry, se pare ca nu ai vazut meciul, dar iti dai cu parerea. Sa fie tipic voua? Asa erau destui pe stadion. Nu aveau nici cel mai mic habar, dar il dadeau m*&# lui Lita sau lui Abiodun, pentru ca aveau in teren niste favoriti oribili. Nu a mers Rapidul astazi. Asta este. Nu meritati nici macar un egal. Si asa eu cred ca arbitrul v-a iertat de niste faulturi in pozitie periculoasa. Pana cand galeria a inceput sa-i dea la ... bot lui Tudor. Asa sunteti voi. Nu va dezmintiti. Sa spun... necivilizati ca sa fiu domn. In timpul momentului de reculgere nu s-au putut abtine nesimtitii din galerie sa nu injure pe Steaua. Sa arunce cu obiecte in teren, sa faca gesturi obscene si, mai presus de orice, sa se usureze de preocuparea lor majora, chit ca le prepara chit ca le ingurgiteaza, sa arunce semintele. Ploua cu pungi de seminte in zona in care am stat.
Concluzia este ca Rapidul, echipa cu 5 milioane $ buget, nu a aratat nimic cu amaratii care nu au putut deschide instalatia de nocturna. Din acest motiv nu ati meritat nimic. Si vor mai veni...

miril
20th August 2005, 21:02
Asa se numeste cand castigi meciul. Si GSP a spus ca Nationalul a castigat meritat. Este ceva pntru o echipa complet noua care joaca impotriva unei echipe ai carui jucatori au jucat impreuna campionatul trecut. Lipsa atacantilor s-a simtit la Rapid. Bravo Landi! Imi pare rau pentru Razvan.

saphicus
20th August 2005, 21:05
Bancarule,pronosticul nostru s-a adeverit !!!
Rapiduletul a devenit....marfar!! Marfa a fost descarcata in gara...PROGRESU'
si apoi el a plecat ...gol!! Scuze adica cu gol :) :) :) :)
Kra****x, ai pierdut la concursul de pronosticuri!! (Toma Necredinciosule!!)
Dar "ezitantul" Miril ce zice????
Ia spuneti , macar sa dam pronosticuri gresite dar Nationalul sa-si vada de treaba lui!!
Bravo baieti!! Hai ca treaba incepe sa mearga!! Va sosi momentul cand vom
incepe si colectare de puncte de afara !! Simt eu asta !! Si va rog sa ma credeti ca nu simt gresit!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAI PROGRESU' !!!!!!!!!!(asa-mi place mai mult sa spun) :ok: :ok: :ok: :ok:

miril
20th August 2005, 21:22
Zice bine si mai zice si...HAI PROGRESUL!!! Asa imi place mai mult sa spun. Ce zici Saph, e bine? Intre timp, Poli T joaca cu o linie mediana made in...Cotroceni. A National stuff! Saph, ce crezi ca faceti la Timisoara?

saphicus
20th August 2005, 21:33
Eu ma dau mare cu pronostic 2, dar este foarte greu!!
Poli are o echipa solida insa nu stiu cat de omogena!! Si pe deasupra are si 2
jucatori dupa care Steaua a tanjit, dar Berbecali nu a facut nimic, cei doi Gigei, Bucur si Coman. Vom vedea ce va fi !!
Am mai spus , nu ma intereseaza meciul asta, cat cel de MARTI!! Of,Doamne,ajuta-i atunci, macar cu un 2-2!! :ok: :ok:

miril
20th August 2005, 21:37
Sa dea Dumnezeu!!! Se pare ca Bucur nu s-a integrat, inca.

esku
20th August 2005, 23:26
lasa-i ma ca ei au dominat tactic , auzi au dominat tactic, dupa gol s-au bagat in aparare ca argesu si au mai avut pe contraatac cateva faze ......

Tu chiar esti bolnav bah baiatule :degete: ..... ai ramas blocat de la meciul de etapa trecuta....Foarte bine NATIONAL, ati dat gol si v-ati bagat in poarta... EXCELENT JUCAT!!!! :ok:

Cristy
20th August 2005, 23:46
dupa ce ca ati luat un punct nemeritat noua ati mai furat si pe gloria penalty dat pe degeaba si rosu la fel iar alte 3 puncte nemeritate.

esku
21st August 2005, 00:50
asa e cry...e ca tine....as putea eu cumva sa te contrazic?? :drak: .....BV NATIONAL!

SORENSEN
21st August 2005, 01:14
hopa , 1-0 ce surpriza aud dupa ce ajung obosit de la mare :evil:

Cristy
21st August 2005, 02:44
EMOŢII / Pentru că nu au plătit factura pentru energie electrică, bancarii nu au putut juca cu Rapidul īn nocturnă. Īn repriza a doua, un nor a acoperit cerul şi pe arenă a īnceput să se lase īntunericul, dīnd emoţii organizatorilor partidei. y Radu Oprişan
gsp

ca sa nu zici ca nu e adevarat ....bancare ...

Kainsashiki
21st August 2005, 03:21
nu mai conteaza acum ca au sau nu bani de nocturna..

ce am observat in ultimu timp la jucatorii rapidului e ca mai mult se gandesc la meciurile adversarelor lor cu alte echipe decat cu rapid...

dupa meciu din returu trecut fc arges - dinamo se intrebau de ce n-au jucat cum au jucat cu ei si cu dinamo...

dupa national - rapid de azi se intrebau de ce n-au jucat si cu steaua etapa trecuta asa de bine...

le pasa prea mult de celelalte echipe si mai putzin de ei..

Bancaru
21st August 2005, 09:59
Cry, tu ai ce ai cu factura aia. Tu chiar crezi ce scriu cretinii astia in ziare? Astia sunt amatori de scandal si de mizerii. Eu iti spun ca nu e cazul. Erau lumini aprinse la stadion. In parcare, la hotel, probabil ca si in vestiare. Sa stii ca nu e alta sursa de curent. A fost Oprisan, asta, la Electrica sa vada daca a venit Gino cu banii. Poate nu a vezit ca e in Saint Tropez. Da-mi voie sa cred ca mai presus decat factura aia erau contractele de publicitate precum si banii de la Liga pentru drepturi TV. Daca ai habar putin ai realiza ca una e sa vezi reclama la ora 17.00 si alte la ora 20.00. Se cheama PRIME TIME.
Dar hai sa vb. de fotbal.

cip_81
21st August 2005, 10:05
ce am observat in ultimu timp la jucatorii rapidului e ca mai mult se gandesc la meciurile adversarelor lor cu alte echipe decat cu rapid...

dupa meciu din returu trecut fc arges - dinamo se intrebau de ce n-au jucat cum au jucat cu ei si cu dinamo...

dupa national - rapid de azi se intrebau de ce n-au jucat si cu steaua etapa trecuta asa de bine...

Pai, da, asa sunt ei invatati. IN loc sa-si vada lipsurile, care sunt si multe si mari, pe ei ii intereseaza ce se intampla in alta ograda. Asa au facut si anul trecut inaintea unui meci cu Apulum, si rezultatul s-a vazut...asa au facut si acum, rezultatul iar s-a vazut. Mai bine s-ar intreba de ce au jucat penibil in Cotroceni? De ce au avut prima ocazie cu adevarat mare abia in prelungiri? De ce jocul scartie din toate incheieturile? Si de ce rapidul are mers de marfar?

bancar100%
21st August 2005, 10:29
FELICITARI ECHIPEI SI ANTRENORILOR! Aveam nevoie de aceasta victorie. Si apropo....decat sa spui inaintea meciului ca o sa bagi 4 goluri (stancu), mai bine mai modest in declaratii si mai bun pe teren. Rapidistilor, etapa viitoare trebuie sa-i bateti pe timisoreni.

krapulax
21st August 2005, 10:44
Rapidistilor, etapa viitoare trebuie sa-i bateti pe timisoreni.
de ce, ti-e dor de olaroiu?

Cristy
21st August 2005, 13:36
auzi singura ocazie in prelungiri asta e tare ...
si stancu nu a zis ca o sa dea 4 , l-a intrebat ce ar face ei ca sa nu mai fie egalati si dupa parerea lui ar fii dat 1 gol mai mult adica 4 goluri da nu s-a pus problema ...

be@
21st August 2005, 13:45
Trebuie sa recunosc ca m-am temut foarte mult de acest meci..Se pare, insa, ca ne-am revenit dupa rusinea din ghencea...
Capul sus,Rapid, si BATETI TIMISOARA !!!!!!!!!!!

miril
21st August 2005, 13:46
Si cum problema...nu s-a pus, e ca si cum n-ar fi fost. Discutiile ipotetice nu aduc nici goluri si nici puncte.

miril
21st August 2005, 13:47
Bine ai (re)venit, Be@! Cum a fost la mare(?)? On topic: Progresul a administrat mai bine criza interna decat Rapidul. Terapeutul...Landi a fost mai bun, ieri. Imi pare rau pentru Razvan!

be@
21st August 2005, 13:52
Merci, miril. Cum sa fie? Bine, numai ca m-a intristat meciul cu steaua :headbang: , si faptul ca Poli a pierdut acasa cu Otelul. :headbang:

Cristy
21st August 2005, 15:48
cum sa-ti para rau pentru razvan miril ? nu are valoare demisia, cred ca ai spus-o la misto ca ati batut ....

be@
21st August 2005, 15:57
Cry, ai sa razi, dar si mie imi pare rau de Razvan, pentru ca atrecut prin curtea noastra si e un tip extraordinar !

Cristy
21st August 2005, 16:28
stiu ca este , mai bine ar fii presedinte , cand am luat ultimu titlu el a fost presedinte , ca antrenor nu are valoare sau poate are dar fara experienta

miril
21st August 2005, 17:50
Cry, vad ca Be@ ti-a raspuns si pentru mine. Eu nu fac misto, mai ales cand adversarul pierde. Ambele echipe au fost in criza, iar Nationalul a iesit mai bine din situatie.

Bancaru
22nd August 2005, 13:15
Din presa de azi vad un lucru care ma nemultumeste: Nationalul nu are nici un merit ca a castigat, iar Rapidul poarta toata vina. Si nu e prima data. Asa s-a intamplat si dupa 5-1 cu Dinamo, 1-0 su Steaua, 3-3 cu Rapid. De fiecare data Nationalul face astea din intamplare. Deh, ce mananca domnii ziaristi acasa, daca la serviciu nu inghit putin rahat garnisit cu limba. Se stie unde e limba...

eddy_steaua
22nd August 2005, 13:40
felicitari bancarilor pt victorie...imi retrag cuvintele ,cand ziceam ca avetzi o ekipa slaba...dar asa am avut impresia dupa steaua-national...spor la succes

be@
22nd August 2005, 15:25
Mda, repede v-ati dat voi cu parerea dupa un meci cu steaua, in care ne-au lipsit mai multi jucatori...


<<Rapid se intoarce in timp, devreme totusi, la epoca in care un egal cu Progresul, in deplasare, facea cit o victorie. Infringerea cu Nationalul echivaleaza, insa, cu o nota de plata . Trupa lui Landi a invins o formatie pregatita o saptamina pentru infringere. Cind s-a terminat partida din Cotroceni, in cartier era aproape intuneric. Si meciul fusese la fel, unul intunecat, confuz si trist. Giulestiul a suferit din primul si pina in ultimul minut, atunci cind bara lui Ionut Stancu ar fi putut intoarce un destin parsiv si ciudat. Rapid a parut o echipa incapabila de mai mult si asta spune totul. Golul lui Ionut Savu a facut parte din lovitura de picior a sortii, asa cum tratamentul lui Copos a pregatit culoarul pentru curajosii baieti ai lui Landi. Apropo, doua vorbe despre ce face italianul acolo: pur si simplu i-a invatat fotbal. Apararea iese modern din pressing, strinsa in jurul unui Mehmetovici impresionant, de departe cel mai bun de pe teren.
Mijlocul coordonat de pustiul cu nume de actor, John Wayne, a inchis toate sectoarele, nesfiindu-se sa se si tavaleasca productiv pe jos, daca intersele poporului o cereau. In atac, acolo unde Oprea n-a mai fost lasat sa joace, dar asta pentru ca i se daduse in circa flancul sting, soldatul Ryan (Alan Grifiths) si sergentul Savu au facut ce-au vrut, noroc ca n-au vrut prea multe si noroc ca uneori a fost si Rada prin preajma. Daca Nationalul a jucat economic si pragmatic, Rapidul n-a jucat nimic, lasind sa se vada rana inca deschisa de scandalul generat de Copos fara nici o remuscare. Fara remuscare, dar iata cu cite consecinte.
O analiza a meciului nu poate face abstractie de traiectoria lui Razvan din ultimele zile. Sigur, Landi i-a pus bine in teren pe ai lui, dar asta si pentru ca Lucescu i-a pus extrem de prost pe ai sai. Fara reactie pe intreg parcursul partidei, antrenorul guilestenilor a mutat hilar, cu Nae Constantin, trimis in fata pentru trei minute. A fost dovada unui inceput de disperare sau a unui sfirsit de neputinta. Cine stie?

Turnul. Folosit stoper, sirbul Mehmetovici, a impresionat nu numai prin acuratetea cu care a rezolvat simulacrele de atacuri rapidiste, dar si prin eleganta cu care si-a pus coechipierii pe atac, atunci cind faza se derula in raza sa de actiune. Un jucator deosebit, un fundas cum n-am mai vazut de la Sames incoace. Adica, de vreo 25 de ani.
Deschizatorul. Australianul John Wayne Shroj a manevrat toata linia mediana a Nationalului. A inchis si a deschis culoare, a fost alaturi de Lita, omul care a decis suprematia bancarilor exact acolo unde conteaza, adica la mijlocul terenului. Nu in ultimul rind, de la el a plecat si faza singurului gol al partidei, pasa la Abiodun, lobul acestuia in transversala si reluarea ca in curtea scolii a lui Savu.
Ciudatul. Arbitrul Alexandru Tudor a facut parte din cheile meciului, desi nu ar fi trebuit sa ajunga la aceasta rubrica. Nu a gresit nimic esential, dar a incurcat cu pasiune un joc sI asa incilcit si urit. Injurat copios de galeria rapidista, el a parut bizar in unele decizii, desi regulamentar probabil ca ne-ar putea dovedi altceva.
Inspiratul. Linia cosmopolita a bancarilor trebuie sa il aiba neaparat inclus si pe italianul Landi. Antrenorul cu alura de actor din filmele neo-realiste ale lui De Sica a ghicit toate cheile meciului. Cind Abiodun s-a sufocat in triunghiul Buga-Karamian-Rada, a schimbat imediat cu Bundea, cind Oprea n-a mai putut, l-a aruncat pe argentinianul Bazzi, iar cind Razvan i-a pus in fata o echipa mica si fricoasa, el a venit cu una solida si tupeista.

Landi, laudat
Presedintele CA al bancarilor, Constantin Iacov, a tinut sa-l felicite pe antrenorul Roberto Landi “pentru modul in care a asezat echipa pe teren”. Vizavi de afirmatia lui George Copos, cum ca este inadmisibil ca Rapidul sa termine un campionat la egalitate de puncte cu o echipa care n-are bani sa-si plateasca energia electrica, o aluzie clara la FC National, Iacov a precizat: “As vrea ca ceilalti presedinti de club sa ne lase sa ne facem treaba”.


Recompensa suplimentara
Pentru victoria de simbata, pe linga primele obisnuite, jucatorii lui Roberto Landi au toate sansele sa mai primeasca si un bonus. Acest lucru se va hotari in cadrul sedintei CA, programata pe 2 septembrie. “Nu pot sa va spun deocamdata ce sume vor primi drept recompensa, dar, fiind vorba despre un succes obtinut in fata uneia dintre echipele de top, cu siguranta vom suplimenta cistigul prevazut in ROI”, a mentionat Constantin Iacov. Din cite se pare, fiecare titular va primi in plus cite 300 de dolari.

Totalsport


<<Modelul australian
Cristian Geambaşu


Thwaite, Srhoj şi Griffiths au contribuit esenţial la victoria Naţionalului. Fotbalul e o meserie pe care ei au īnvăţat-o, iar noi am uitat-o.

Papa Benedict al XVI-lea l-a īntrebat cu bunătate pe marele Pele: Sīnteţi brazilian? Deşi nu avem 78 de ani, noi ne-am pierdut candoarea. Altfel ne lua şi pe noi gura pe dinainte cu Thwaite, Srhoj sau Griffiths. Sīnteţi australieni? Chiar sīnteţi australieni? Noi ştiam că vă jucaţi de-a cangurii, nu de-a fotbalul. Mai ştiam că faceţi surf, iar atunci cīnd cădeţi de pe plăcuţa aceea īncepeţi şi īnotaţi. Băteţi recorduri mondiale. Ca nebunul de Ian Thorpe. Dar ce treabă aveţi voi cu fotbalul? Se zvonea că staţi foarte bine la capitolul condiţie fizică, īnsă observăm că umblaţi şi la procedee tehnice. Pe ce bază? Unde vă e tradiţia? N-aţi auzit că fotbalistul romān e mingicar şi inteligent? Că s-a născut cu tehnica īn vīrful bocancului? Intenţionaţi să ne ironizaţi? Aveţi ceva cu Rapidul? Cu Maftei, cu Rada, cu Marius Constantin? Cu Răzvan? Cu domnul investitor Gheorghe Copos?

Dragi jucători de la Rapid şi din toată ţara, priviţi la aceşti flăcăi veniţi de peste mări şi ţări! Au tot două picioare, ca şi voi. Sīnt ceva mai blonzi, poate un pic mai īnalţi. Totuşi, aparţin aceleiaşi specii. Mănīncă, respiră, dorm, se distrează, muncesc. Īşi fac treaba conştiincios. Fără farafastīcuri. Nu tulbură liniştea publică decīt prin rezultate-surpriză. Pe scurt, au devenit modele de urmat. Dar cine are nevoie la noi de modele īn afara celor care defilează pe podium?>>

Ei, da, iata si niste articole in care mai suntem si noi laudati...

be@
22nd August 2005, 15:34
Ha ha, multumesc lui Dumnezeu c-am scapat de mercenarul ala.Altfel mai castigam noi ultimile 7 partide ale campionatului trecut in veci si-n pururi...Sper sa nu mai revina niciodata la FCN !

deja-vu
25th August 2005, 10:19
La Cine Te Referi, Be@?

be@
25th August 2005, 10:22
la (d)olaroiu, si era un raspuns la mesajul lui bancar100%, care a fost sters.