PDA

View Full Version : Etapa 3: CS Vaslui - CFR Cluj



ADelPiero
14th August 2005, 22:44
Sambata, 20 august 2005: CS Vaslui - CFR Ecomax Cluj, ora 18,00, TVR 2
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

t.b.
14th August 2005, 22:58
Pronostic FC Vaslui - c frecomax gruia 2 - 0, sau macar unu... numa` sa ramana aia din deal cu 2 pct si dupa etapa asta :D

DanielAndrei
15th August 2005, 00:32
Hai CFR, jucati fotbal ca vreau sa vad pe teren si un meci de box :D :drak:

Virus
15th August 2005, 00:41
Cred ca o sa avem un meci foarte greu la Vaslui. Oricum ceea ce conteaza pentru noi este meciul cu Lens.

Hard
15th August 2005, 00:42
meci de 1 solist,cred ca in acest meci raducanu va sparge gheata si va marca 2 goluri.cfr a aratat ca este o echipe prea slaba pentru obiectivul propus, deocamdata.ramane sa ma contrazica in acesta etapa.

t.b.
15th August 2005, 01:41
Un hattrick pentru Claudiu... :D

TZEFERU
15th August 2005, 03:49
Nu cred ca pierde CFR la Vaslui, egal in cel mai rau caz dar poate nu va fi chiar asa simplu daca se rateaza asa la exasperare. Cred ca CFR isi va da drumul in acest meci. Pentru CFR nu prea conteaza ca e meci "acasa" sau "deplasare".

HAI CFR!!!

Hard
15th August 2005, 04:11
isi va da drumul de nervi:)

Angelina Jolie
15th August 2005, 06:46
Pe estia ii executam clar. SImt eu ca le facem magia. HAI CFR!

DanielAndrei
15th August 2005, 09:52
Meci in care joaca echipele pe care nu le suport, de asta ii tin pumnii arbitrului, ca sa castige el ;)

Hard
15th August 2005, 14:12
nici pe voi nu va suportati, ce pretentii sa ai de la alte echipe?:happy. dorinel nu isi poate pregati prea bine acest meci din cauza convocarii la nationala.un plus pt vaslui.

eddy_steaua
15th August 2005, 14:16
cred ca se va termina x...desi im doresc sa castige clujul....

roxana_cj
15th August 2005, 18:54
Meci in care joaca echipele pe care nu le suport, de asta ii tin pumnii arbitrului, ca sa castige el ;)Dar de ce nu ne suporti? :scared: Ca nu inteleg...
Ca sa nu fiu off topic ... Castigam la Vaslui! Asta e clar! Cu sau fara antrenor!
HAI CFR! /hello

Angelina Jolie
15th August 2005, 22:15
Da ce ne intereseaza pe noi ca nu ne suporta el?

Virus
15th August 2005, 22:19
Macar omul e sincer si nu ca altii care te iau din alte parti.

ce_bine_e
15th August 2005, 23:56
daca nu castiga Cluju, ma supar...

Hard
16th August 2005, 00:37
sunteti invidiosi rau pe vasluieni:D.si asta pt ca sunt mai buni decat voi.

ADelPiero
16th August 2005, 03:58
dupa 2 egaluri .... ar trebui sa vina o victorie ! ;) sa speram ca asa va fi ! 1-2 scor final!

esku
16th August 2005, 13:42
CFR va mai face un egal....;)

Virus
16th August 2005, 16:03
Nu ma doare daca mai facem un egal doar sa facem un 2-2 cu Lens... sau de ce nu sa ii batem. In rest nu ma doare.

Angelina Jolie
16th August 2005, 20:36
Ba pe mine ma cam doare. Ca vreau sa executam toti moldovenii anul asta.
HAI CFR!

Balaci
16th August 2005, 20:47
Asa-i,moldovenii trebuie arsi neaparat,ca daca nu se invata prost.Si mai ales marlanii de la Vaslui,ca astia sunt cei mai rai!

GeKuRA
16th August 2005, 20:47
care suporteri va duceti la Vaslui ... luati jandarmeria langa voi... :D

Angelina Jolie
16th August 2005, 20:49
Pai las ca luam intariri de la Iasi ca am inteles ca vom sta la un hotel de acolo.
HAI CFR!

roxana_cj
16th August 2005, 20:50
Eram curioasa de ce nu ne suporta... Asa ca fapt divers!
Eu n-am nimic cu nimeni de pe-aici si vreau sa stiu daca cineva are ceva cu mine!
Oricum castigam! :D

metallic_rain
16th August 2005, 21:43
Aceeasi eterna greseala.... voi cei de la MAVO Kolosvar va subestimati adversarii, si de multe ori asta e o chestie perdanta... Copii... meciul pleaca de la 0-0 si vasluienii is o nuca tare. Mai vb pe tema asta chiar sambata seara.
Allah

jiulistul16
16th August 2005, 21:56
o sa le fure si Vasluiul un punct la CFR si atunci o sa ma rad eu de ceferisti :)

t.b.
16th August 2005, 22:04
voi cei de la MAVO Kolosvar
Allah

Te rog frumos gruiavar :D

orixontel
16th August 2005, 22:31
ba dupa meciul de la vaslui ne dam seama daca cfr ramane in A!!! si asa nu e loc de 2 echipe din Cluj ptr la anu'!!! U merita mai mult k cfr acest loc!

jiulistul16
16th August 2005, 22:33
poi daca nu facea anul trecut jiul egal cu gazul cfr era tot in B SA LE MULTUMESCA LA JIU

t.b.
16th August 2005, 22:39
ba dupa meciul de la vaslui ne dam seama daca cfr ramane in A!!! si asa nu e loc de 2 echipe din Cluj ptr la anu'!!! U merita mai mult k cfr acest loc!

Respect! :ok: La anul veniti la Cluj pentru adevaratul derby al Ardealului, tot in divizia A normal

jiulistul16
16th August 2005, 22:41
corect iti zic eu ca o savina cu o mare placere

Virus
16th August 2005, 23:04
Aici e vorba despre U Craiova??? Dar mi-a placut... noi ne propunem titlul si uite a retrogradat. La anul "u" Cluj se scalda in C :lol:

t.b.
16th August 2005, 23:08
Ai vrea tu... da1 nu o sa ai asa bucurie... :degete:

PS: v-a facut patronul rezervari la trenul de marfa de vineri spre Vaslui?

Triphat
16th August 2005, 23:13
PS: v-a facut patronul rezervari la trenul de marfa de vineri spre Vaslui?

LOL /hello :D :evil:

VeXu
16th August 2005, 23:15
hmm...vad ca sunt destui care n`au ce face si se baga aiurea in seama pe topicuri cu care n`au nici o treaba..de ce sunt "indivizi" din Iasi care tot timpu` posteaza pe topicurile legate de Vaslui ? invidia va roade..nu ? :D pt ca doar de asta dati dovada..vedeti`va de echipa voastra..de suporterii vostri..nu uitati ca sunteti pe ultimu` loc !si acu ca sa fiu fair play..cred ca scorul poate fi oricare..in fotbal orice e posibil..oricum..speram sa castigam..mai ales ca baietii au jucat f bine la bistrita.iar pt baietii care vor veni de la cluj..daca vor veni..sa nu cumva sa se scape sa ne injure inaintea meciului..sau sa faca vreun gest prostesc pe strada..sa nu cada pacatu pe voi de la bataia cu rapidistii..nu o zic in nume de rau..e un sfat. Doar Vaslui !

raducubengosu
17th August 2005, 00:34
dc ma sa fim invidiosi pe voi??? Ca sa fim inviiosi ar trebui sa aveti ceva ce noi nu avem....(un semafor 2 terase un hotel o gara si 3 blocuri in centru(asta e Vasluiul). Noi le avem pe toate acestea...deci noi nu suntem invidiosi pe voi....ca nu va suportam asta e altceva( si sti tu bine bine a cui este vina daca esti suporter adevarat al lui "Feshe Vaslui"

Hard
17th August 2005, 00:53
vaslui are galerie, are ultrasi care se bat pt echipa lor favorita. iasiul are un public "femeiesc" ca sa spun asa: haidi iasul si cam atat.:(..pacat.
respect pt fc vaslui, o echipa care o sa ajunga mare in viitorul apropiat, multumita lui porumboiu,cel mai mare latifundiar din moldova.

raducubengosu
17th August 2005, 02:10
ultrasi...?? :happy :happy :happy iti zic eu mah ca astia nu stiu ce reprezinta acest cuvant :ok: . Ai fost tu la vreun meci al Iasiului?? ..aa..probabil cand am batut in Ghencea...frumos meci,nu? :rosu: :degete:

Hard
17th August 2005, 02:35
da, un meci in care ati stat 93 min cu fundul in poarta,frumos intradevar. si pana la urma cum se spune corect: iasiului sau iasului :happy ca vad ca nici macar voi nu stiti, cetatenii acestui oras.

vasluiul are cea mai tare galerie din moldova.si in B erau peste iasi.

raducubengosu
17th August 2005, 02:56
Sincer am intalnit in ambele feluri dar corect cred ca este Iasiului....am vazut si o data cand scria in ziar: Victoria Iasiului=umilinta in Ghencea.
iti zic eu ca nu am stat 93 de min...e adevarat ne-am aparat ,dar ce conteaza??cat a fost scorul final?? care e SINGURA echipa din ROMANIA care a batut in GHENCEA in ultimii 2 ani???
galeria Vasluiului a fost destul de frumusika la meciul cu Rapidul...adevarat. Deci zici ca au galeria si mai frumoasa decat a Galatiului?? sau pe un thead esti galatean pe altul esti stelist....eh..si iti mai zic ceva....aia vin la stadion si tipa ca le da porumboiu vin ,bani etc....tu crezi ca ei is fraieri sa vina degeaba??

Hard
17th August 2005, 03:06
galatiul nu are galerie mai mare de 100 de insi nici acasa,lasa-i pe aia.vorbeam de vaslui,de ce schimbi subiectul? bravo lor ca primesc banii lui porumboiu,au cu ce se lauda,voi ce aveti?
este adevarat ca a fost umilinta.am luat bataie de la cea mai slaba echipa din divizia A.si culmea, au scapat si de la retrogradare.dar ulciorul nu merge de mai multe ori la apa.Divizia B va mananca anul asta la cum jucati.:happy

GeKuRA
17th August 2005, 10:45
Vasluiul are cea mai tare galerie din Moldova... deocamdata, de fapt mai tari sunt la coregrafii, caci la strigat tot "Vaslui, Vaslui..." se striga...
...si se zice Iasul. probabil ca iesenii n-au mai folosit in scris Iasul si de aia au tendinta sa puna IASI+ul, dar se intalnesc doua vocale... una cade. :D

Hard
17th August 2005, 11:09
interesant argumentul tau , atunci cum se spune corect : Tecuciul sau Tecucul ?:happy,ca tot 2 vocale se intalnesc:happy.nici voi cetatenii,nu stiti.e jale.

Virus
17th August 2005, 12:40
Hmmm... cred ca ar trebui deschis un subiect in care sa se discute numai despre gramatica.
Totusi aici topicul este despre meciul dintre CS Vaslui si CFR CLUJ. Daca doresc sa se certe cei din Iasi cu cei din Vaslui o pot face si pe intern. De asemenea acest lucru se aplica si domnului t.b. care nu se poate abtine de a ne scuti de basme demult uitate.
La Vaslui va aparea o galerie micuta, multi pregatindu-se pentru deplasarea in Franta pentru finala cupei intertoto de marti cu Rc Lens, unde speram sa ne calificam in cupa Uefa!!!

VeXu
17th August 2005, 13:55
:))) Doamne fereste..da..ai dreptate..de asta vin eu la stadion..venim la stadion cu sticle ca sa luam vin si portofele ca sa luam bani de la porumboiu ? :)))) "ca doar n`o sa vina degeaba" da pt ce vine lumea la stadion ma ? sa incurajeze o echipa..daca in iasi inca nu s`a auzit de cuvantul mentalitate nu e problema vasluienilor.nu ati fost voi acasa la meciu cu otelul cati am fost noi la bistrita "oraseanule".va invit sa veniti la vaslui vineri sa vedeti atmosfera ! :D

VeXu
17th August 2005, 13:58
apropo...vino in peluza nord..sa vezi daca o sa primesti bani sau vin..sau ce mai era ? :)) ooff...ai sa vezi ca lumea canta din suflet si este o iubire imensa pt galben-verzi !

OXz0n3
17th August 2005, 13:58
Vreau sa cred ca vineri vom avea parte de un spectacol frumos si de o prima victorie in divizia A. deci pronostic :1 ... Forza Vaslui!

GeKuRA
17th August 2005, 14:32
interesant argumentul tau , atunci cum se spune corect : Tecuciul sau Tecucul ?:happy,ca tot 2 vocale se intalnesc:happy.nici voi cetatenii,nu stiti.e jale.
vezi ca cu "Tecuci" e alta treaba...
probabil se accepta ambele variante..


on-topic: bate Vaslui cu 2-0. :mda:

Anca,Oncica&CO.
17th August 2005, 14:48
Meci greu,deschis oricarui rezultat 1x2??? Sper sa invinga CFR!!

Hard
17th August 2005, 14:51
corect se spune :"iasiul" pe orice site oficial al orasului asa o sa gasesti. ia aminte! in fine, voi puteti sa-i spuneti cum vreti,nu e de mirare.

raducubengosu
17th August 2005, 16:44
pai nu Porumboiu zicea ca va da 1000 de litri de vin daca bateti rapidul....si pt fiecare gol marcat de voi primiti o anumita suma de bani??Noi la meciul cu Otelu am fost 6-7000 iar voi la Bistrita nu cred ca ati fost 7-800!
gek[_]ra au coregrafii pentru ca au bani....nu cred ca vreun vasluian pune bani din buzunar sa faca o coregrafie asa cum facem noi....clubul va da bani voua...noi punem din buzunar(astia de la galerie ca ceilaltii mananca seminte si mai au si cioku mare ca nu se aude galeria) :ok:

VeXu
17th August 2005, 18:52
raducule...deci..
1.vinul a fost promis de prefectul orasului si nu de porumboiu si era pt lumea care a venit la stadion..nu pt cei din galerie
2.cand am zis de bistrita m`am referit la galerie..probabil ati fost 7000 la stadion..da eu m`am referit la cei din peluza
3.apropo de buget..porumboiu baga doar jumate..cealalta jumate o dau primaria si ceilalti sponsori
4.da..am primit in cateva randuri bani pt coregrafii..dar raducule...sa faci o coregrafie reusita ai nevoie de milioane bune,si cam toate coregrafiile facute de steaua,dinamo,rapid..sunt facute din banii clubului..probabil ai citit presa zilele astea(dinamo).
5.noi acei din Dorobantii cotizam in fiecare saptamana..nu ne`a dat nimeni bani pt tricouri,fulare,steaguri,bani etc.
5.sper ca esti lamurit :drak:

VeXu
17th August 2005, 18:53
apropo..raducu..ce coregrafii ati facut voi ?! :D

roxana_cj
17th August 2005, 19:40
Sunteti off-topic! :drak:

TZEFERU
17th August 2005, 21:28
Da au devenit off topic pentru ca isi dau seama ca ei vor lupta, dar vor pierde.
Sper sa nu se accidenteze jucatori si sa nu se joace la rupere...doar mai avem si o finala de jucat.

HAI CFR!!!

VeXu
17th August 2005, 22:47
Tzeferu...cat de comic poti sa fii.. :rosu:

GeKuRA
17th August 2005, 23:54
5.noi acei din Dorobantii cotizam in fiecare saptamana..nu ne`a dat nimeni bani pt tricouri,fulare,steaguri,bani etc.

as vrea sa dau si eu primesc si eu 10000 lei noi si sa dau 1 leu nou... :happy :happy :happy

Vasluieni ... tot moldoveni sunteti ... nu e prea mare diferenta intre Ieseni si voi ... doar ca va dati in petec, aiurea tare.
la meciul asta cred ca Raducanu va avea bulan, si marca 3 goale.:ok: :P

ce_bine_e
18th August 2005, 00:49
tzin cu CFR-U, dar le va fi greu

cat despre Clujeni, imi sunt dragi....nu am nimik cu ei, nici chiar cu ala care are ciuda pe moldoveni(se stie el care)

Angelina Jolie
18th August 2005, 05:25
Iar te legi de mine, ma? :happy
FORZA CFR! Rupem la Vaslui.

old lord
18th August 2005, 09:47
dupa cum arata sondajul lumea e indecisa
io zic ca va bate fc vaslui
pare mai buna in acest inceput de campionat chiar daca nu a obtinut nici o victorie

VeXu
18th August 2005, 11:25
:))) Gekra..am scris in graba..era vorba de bannere :)

roxana_cj
18th August 2005, 15:58
Off topic!
Bate Clujul! :D
HAI CFR!

orixontel
18th August 2005, 16:37
o ia cfr cu 2-0

jiulistul16
18th August 2005, 16:43
o ia cfr cu 2-0
daca o sa piarda 3 puncte la vaslui atunci se omoara munteanu :evil:

OXz0n3
18th August 2005, 17:09
Nu se omoara stai linistit..

jiulistul16
18th August 2005, 17:13
Nu se omoara stai linistit..
a fost o gluma :evil:

Hard
18th August 2005, 18:24
demisia, demisia

ce_bine_e
18th August 2005, 20:08
mah...oare dc cfr-ul sta in iasi?:D:D:D...vai de voi astia din vaslui!!

VeXu
18th August 2005, 20:34
"ce bine e" -s`au certat cu de`al de porumboiu..si probabil sunt orgoliosi oamenii..treaba lor..puteau sa se cazeze la alt hotel..nu stiu de ce n`au vrut sa stea in Vaslui..

t.b.
18th August 2005, 20:36
Nu mai, iar n-a gasit iulia intrerupatoarele de la becuri... :evil:

raducubengosu
18th August 2005, 20:50
am vazut ce curg banii la dinamo(si normal ca la toate echipele din bucuresti) pt coregrafii.... Ce coregrafii a avut Iasu?? Dar voi ce coregrafii ati avut?? Atat la meciul cu Rapid steagu ala mare...ce sa zic?? a iesit super..bv voua dar in rest??

eddy_steaua
18th August 2005, 22:39
mah astia voi cu vaslui ...mai aveti vreun hotel in afara de cel al lui porumboiu?...sa dea dumnzeu sa va dea 3-0 cfr-ul numai pt ca adoptati tot felul de tactici jegoase..voi shi zalgiris...

metallic_rain
18th August 2005, 22:52
Bai fratilor.. la cate preziceri faceti ar trebui sa falimentati casele de pariuri :)) Datorita voua are cefereu o cota de moare lumea!

Pacala
19th August 2005, 03:55
x sau poate 2
vaslui, gretosi ca toti moldovenii dar cei ai lui porumboiu au un surplus
gestul porumbuloilui cu hotelul este de neam de traista

Angelina Jolie
19th August 2005, 06:42
FORZA CFR! Este momentul sa obtinem prima victorie din acest campionat. Apoi luam Cupa Intertoto si dupa aia om mai vedea.

roxana_cj
19th August 2005, 11:45
Mai eu cred ca vaslui o ia rau! Numai pentru faza cu hotelul!
Cand a fost scandalul cu vizele sarbilor baietii au zis ca numa de ciuda ii bat. Si-asa au si facut! Asa ca... Pregatiti-va sa o luati! :D

jiulistul16
19th August 2005, 11:51
FORZA CFR! Este momentul sa obtinem prima victorie din acest campionat. Apoi luam Cupa Intertoto si dupa aia om mai vedea.
si dupaia vreti sa luati si campionatul :evil:

roxana_cj
19th August 2005, 12:20
@jiulistul16 Te cam mananca grija vad ca.... :D

ce_bine_e
19th August 2005, 13:33
bah ceferistilor, ramaneti datori Iasului pt ospitalitate:D

VeXu
19th August 2005, 13:46
"Ar fi putut să mă sune oricine de la Cluj şi am fi rezolvat într-un fel, aşa încât să se poată caza în condiţii civilizate în Vaslui. Eu n-am ştiut că vor veni la Racova."
Adrian Porumboiu, finanţator FC Vaslui, răspunzând acuzaţiilor preşedintelui clujean Iuliu Mureşan care a declarat că ardelenii n-au fost lăsaţi să se cazeze la hotelul patronului moldovenilor

roxana_cj
19th August 2005, 13:51
Ar fi rezolvat...
I-ar fi cazat 4 in camera probabil! :)

VeXu
19th August 2005, 14:52
:happy

ce_bine_e
19th August 2005, 15:01
va intzeleg, vasluiei is "rau cu duhu":D...norocu nostru ca nu va trebui sa stam prea mult in vs...numai ii batem si venim la iasi:D...bafta mah cfr! am pariat azi pe voi, am pus x la celelalte 2 meciuri, si 2 la voi;)..poate ma fac cu ceva bani, sper sa nu ma dezamagiti!

Pacala
19th August 2005, 16:44
FORZA CFR! Este momentul sa obtinem prima victorie din acest campionat. Apoi luam Cupa Intertoto si dupa aia om mai vedea. mai MM,cupa Intertoto nu se castiga, se joaca in ea dar trofeu nu exista, la fel ca la Marilyn Monroe, multi se culcau cu ea dar de castigat n-aveau ce sa castige :D

ce_bine_e
19th August 2005, 18:51
0-2 la pauza:D...ehehe vai de voi vasluienilor

Anca,Oncica&CO.
19th August 2005, 18:57
0-2 gol Tilinca min.19 si Anca min.46! Bravo CFR! HAI CFR!! Hai prima VICTORIE in acest campionat!!!

STEAUA-MANIA
19th August 2005, 19:08
Doamne,slabi is astia de la Vaslui...daca aduna 18 pct in tot campionatu ,atc e superbine!

Anca,Oncica&CO.
19th August 2005, 19:26
Surdu de la CFR Cluj 0-3!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAI CFR!!!!

Carlos Gambino
19th August 2005, 19:30
Phui, ce o fura Vasluiul ! :D

dragosblue
19th August 2005, 19:34
Iata ca un singur om, Dorinel Munteanu, poate schimba din radacini o echipa.
Inca o data FELICITARI lui Dorinel si coechipierilor sai, ce sint in acelasi timp si elevi.

claudio25ro
19th August 2005, 19:38
vaslui si jiul..deja adio divizia A...

Angelina Jolie
19th August 2005, 19:45
mai MM,cupa Intertoto nu se castiga, se joaca in ea dar trofeu nu exista, la fel ca la Marilyn Monroe, multi se culcau cu ea dar de castigat n-aveau ce sa castige :D
Da ma esti bunoc. Tocmai ca se castiga. Si se ia si cupa. La fel ca si cu acele. Multi si le baga in vena si castiga doar SIDA.
Vad ca i-am executat pe vasluieni de nici nu stiu ce i-a lovit.
HAI CFR!

bazz
19th August 2005, 19:48
Hai Vasluiu'!!!!!hai In B!!!! :evil: :ciocan:

GeKuRA
19th August 2005, 20:01
:)
mai mai..... ce s-a intamplat...?!
:D
asta e ... sa vedem toata etapa si pe urma ne mai dam seama ce si cum :ok:

Flope
19th August 2005, 20:53
Lupta CFR!
Bravo baieti. Asa va vrem mereu! :yeah:

Pacala
19th August 2005, 21:00
Da ma esti bunoc. Tocmai ca se castiga. Si se ia si cupa. La fel ca si cu acele. Multi si le baga in vena si castiga doar SIDA.
Vad ca i-am executat pe vasluieni de nici nu stiu ce i-a lovit.
HAI CFR! bravo , felicitari, si-o merita din plin porumboiul, mai ales dupa faza aia cu hotelul. Porumboiul, boierul local :no:
nu-ti baga acu in vena, lasa ca mai e nevoie de tine pe aici, dai farmec aici, ramane cfr cluj fara stegar. Esti simpatic in felul tau si cfr cluj la fel.Daca va calificati in cupa Uefa, nu stiu cine ti-a spus tie ca asta insamna ca luati vreo cupa, dar nu conteaza, chiar face un lucru demn de tot respectul :ok:
Succes cu lens! si cat mai multe selectii pt Dorinel, macar inca una , doua acolo.

DIXX
19th August 2005, 21:04
Bravo Cluj,voi sinteti mindria Ardealului acum asa cum am fost si noi odata.Daca o tineti tot asa e bine.

t.b.
19th August 2005, 21:10
Ma, nu mai vorbiti daca nu stiti, se da o cupa pentru castigatoarea IT...

V-am atasat ca sa vedeti ce o sa primeasca aia de la Lens :evil:

NY_giants05
19th August 2005, 21:14
I-au zdrobit clujenii !..Bravo Cluj :ok: ....Mi-a mai ieshit shi mie un punct la concursu' ala de pariuri :)

Angelina Jolie
19th August 2005, 21:59
. Esti simpatic in felul tau si cfr cluj la fel.Daca va calificati in cupa Uefa, nu stiu cine ti-a spus tie ca asta insamna ca luati vreo cupa, dar nu conteaza, chiar face un lucru demn de tot respectul :ok:
Succes cu lens! si cat mai multe selectii pt Dorinel, macar inca una , doua acolo.
Chiar luam o cupa ma. Nush ce-i asa greu de inteles.
HAI CFR! Sa continuam umilirea de moldoveni.

GeKuRA
19th August 2005, 22:34
hm...
Valy vezi ca vin la Cluj in etapa a 10-a.:D :ok:

ce_bine_e
19th August 2005, 22:41
bv bah da nu v-o luati in cap! GATA!

Angelina Jolie
19th August 2005, 22:59
RA']hm...
Valy vezi ca vin la Cluj in etapa a 10-a.:D :ok:
Pai du-te linistit! Daca vii in SF bem si o bere.
HAI CFR!

esku
20th August 2005, 01:04
se pare ca nou promovatele sunt VARZA....:D

Kainsashiki
20th August 2005, 02:07
nu pot sa zic decat ca ma bucur ca Pesici ala n-a venit la Steaua. Mai avea si pretentii sa fie titular :)))

Vasluiul si Jiul n-au fatza de A!

esku
20th August 2005, 02:23
nici pandurii !!!!

Anca,Oncica&CO.
20th August 2005, 02:36
Sa vazut clar valoarea,macar nu au stat cu o sarmaluta si 8-9 f.....i in poarta ca Jiul! Dar ce sa intimplat cu net-ul la Vaslui????? Liniste totala!!! :rolleyes:

huskers
20th August 2005, 02:43
o ia cfr cu 2-0

Uite asa Sportul v-a servit 3 fara bata si ciocan cum stit voi de la Miron si CFR-ul a dat 3 la Vaslui ca inchida gura mancatorilor de *****.

Angelina Jolie
20th August 2005, 03:08
Ma de ce vorbesti urat cu ei? Cica mancatorilor. :happy Ce urat. :happy

saphicus
20th August 2005, 09:45
CFR face repetitie generala inaintea partidei cu Lens!!
Tilinca si Anca isi fac in continuare datoria!!
Dar cand ii ai pe Dorinel si Martin in echipa pare ca totul merge uns!!CFR ul va
fi pentru toate partenerele din Divizia A, o... nuca prea tare de spart !!!
Bravo baieti!
Vasluiul cu cateva achizitii de marca si o mana forte, tehnician redutabil la
timona, viseaza !! Vise placute!! :sleep: :sleep: :sleep:

eddy_steaua
20th August 2005, 10:22
mah astia voi cu vaslui ...mai aveti vreun hotel in afara de cel al lui porumboiu?...sa dea dumnzeu sa va dea 3-0 cfr-ul numai pt ca adoptati tot felul de tactici jegoase..voi shi zalgiris...
mah ce fericit sunt...!!!! inu pt 'prezicere' ci pt cluj....bravo dorinel,felicitari cfr....da-ti-le :degete: la francezi!!!!! :evil: spor la succes :ok: :ok:

GeKuRA
20th August 2005, 11:25
fan FC VASLUI !!! :D:D:D:D

http://www.grupposado.lx.ro/2005-2006/PoliT-PoliIasi_files/Photos/Aug08238.jpg

roxana_cj
20th August 2005, 13:40
Ma, nu mai vorbiti daca nu stiti, se da o cupa pentru castigatoarea IT...

V-am atasat ca sa vedeti ce o sa primeasca aia de la Lens :evil:Cupa aceea va veni la Cluj!
Dar in GRUIA! La CFR! Nu la u!
HAI CFR!
@GEK Te asteptam! :D

GeKuRA
20th August 2005, 17:07
vin aproape sigur...
tu cu mai cine ma asteapta ??
chiar am sa stau si vreo 2-3 zile pe acolo... poate mergem la un suc ;);) :ok:

VeXu
21st August 2005, 01:48
felicitari clujenilor pt victorie..ati fost mai buni..pacat ca pesici a fost al 12`lea jucator al vostru :)..lotul nostru inca nu`i omogen deloc..sper sa se mai obisnuiasca baietii intre ei pe parcurs..da sa nu fie prea tarziu :)

esku
21st August 2005, 03:10
o sa avem un meci fff greu cu clujenii astia....:D

Angelina Jolie
21st August 2005, 03:40
Si noi cu voi, parca vad. Greu de tot.

esku
21st August 2005, 03:56
macar sa iasa un meci frumos, care sa dovedeasca ca provincia creste in valoare...:ok:

sarmak
21st August 2005, 06:17
Marilyn : "Fara legatura cu sportul: "The first time I saw Tommy's dick, I was speechless ... until my throat healed." -- Pamela Anderson "
poate nu are legatura cu fotbalul :) se inventeaza un sport si pentru asta.

oricum, vasluienii la furat deocamdata.:D

be@
21st August 2005, 20:43
Varza au fost vasluienii...Cred ca vor retrograda, cu idiotul ala de panduru ca antrenor !

old lord
22nd August 2005, 09:52
bravo clujul
succes in uefa intertoto