PDA

View Full Version : Dilema!



apparte
14th August 2005, 00:33
Ultima calificare a Stelei in CL a fost precedata de o semicatastrofa:1-5 acasa cu Bacaul!Intrebarea mea este:ati accepta o infringere cu 1-5 la Timisoara pt un 2-2 la Trondheim(2-2 a fost scorul realizat atunci de Steaua la Bruges)?Aceasta e dilema la care as dori sa-mi raspundeti!

iulian
14th August 2005, 11:02
Dar daca ii mai batem la Tim cu 1-8...si batem si la Trondheim cu 1-3....nu e bine ? :D
Dilema intra-adevar ...este extrem de important parcursul Stelei in CL dar pentru orgoliiile noastre este la fel de important o victorie categorica impotriva Timisoarei...ca prea se cred buricul pamantului de la un timp...noroc ca i-a mai readus cu picioarele pe pamant din "Everest" Bacaul :D

SORENSEN
14th August 2005, 12:25
E greu dar intotdeauna trebuie sa dai ca apoi sa primesti , desi se poate sa primesti si apoi ti se va lua altceva...

uti2102
14th August 2005, 17:11
Eu unul cred k meciul de la Timishoara este tocmai bine-venit inaintea confruntarii de la Trondheim. Jucatorii vor face o repetitzie extrem de utila; important este ca la finalul meciului sa nu existe accidentatzi. Cat despre rezultat....nu m-ar deranja nici o infrangere daca pe 23 am reushi calificarea. Pana una alta meciul se joaca pe terenul uneia din "contracandidatele" la titlu, deci teoretic o infrangere n-ar fi chiar atat de greu de digerat. Eu totushi cred k Steaua are puterea sa scoata doua rezultate pozitive la Timishoara shi apoi la Trondheim.
HAI BAIETZI !

don_denver
14th August 2005, 22:29
cel mai bine se va vedea atunci...totul e realtiv...eu sper insa sa iesim basma curata :P...din ambele meciuri..ca asa e mai "cuser".:D

P_DANIEL
19th August 2005, 12:27
Ultima calificare a Stelei in CL a fost precedata de o semicatastrofa:1-5 acasa cu Bacaul!Intrebarea mea este:ati accepta o infringere cu 1-5 la Timisoara pt un 2-2 la Trondheim(2-2 a fost scorul realizat atunci de Steaua la Bruges)?Aceasta e dilema la care as dori sa-mi raspundeti!
Orice s-ar intampla la Poli nu-i nimic daca se califica in grupe

orice s-ar intampla la poli asta e,dar sa ne calificam mai departe in grupe

SORENSEN
21st August 2005, 00:48
Am trecut de meciul cu Poli echitabil, un egal ...urmeaza o victorie la Trondheim

uti2102
21st August 2005, 14:54
Sa dea Dumnezeu !

Mariusmadmax
3rd September 2005, 10:01
Ultima calificare a Stelei in CL a fost precedata de o semicatastrofa:1-5 acasa cu Bacaul!Intrebarea mea este:ati accepta o infringere cu 1-5 la Timisoara pt un 2-2 la Trondheim(2-2 a fost scorul realizat atunci de Steaua la Bruges)?Aceasta e dilema la care as dori sa-mi raspundeti!
Cum vrei sa fii bogat si bolnav sau sarac si sanatos ?
N-am nici o dilema :
Sanatos si bogat !