PDA

View Full Version : Petre Marin



YoYoyOi
11th February 2007, 14:49
Petre Marin (n 8 septembrie 1973, București) evoluează pe postul de fundaș stânga.

A început fotbalul la vârsta de 7 ani și jumătate la Sportul Studențesc ca portar. A ajuns jucător de câmp în urma unui turneu de sală când și-a rupt mâna și a decis să abandoneze cariera de portar. Când a fost întrebat pe ce post vrea să evolueze a zis că vrea să fie mijlocaș sau atacant. Timp de 10 ani avea să joace pentru echipa din Parcul cu Platani cu o întrerupere de 6 luni, timp în care a evoluat pentru Rapid București. Cu FC Național, Petre Marin a jucat împotriva Valenciei și AC Milan. Când a primit propunerea de a semna un contract cu Steaua București a acceptat imediat motivând: "Steaua nu poate fi refuzată".

A debutat în echipa națională pe 27 mai 2004, Irlanda - Romania (1-0). A mai evoluat la: Sportul Studențesc, FC Național, Rapid, FC Național. Debutul în Divizia A a avut loc pe 24 octombrie 1993, Sportul Studențesc-FC Inter Sibiu (1-0). Palmares la Steaua: semifinala Cupei UEFA, 2 titluri de campion și o Supercupă a României .

În afară de fotbal, Petre Marin a mai practicat și box-ul, arma lui secretă fiind croșeul de stânga.

http://img231.imageshack.us/img231/440/pmakh6.png (http://imageshack.us)

YoYoyOi
11th February 2007, 14:49
Goluri marcate

- Champions League 2006-2007
- Standard Liege 2-2 Steaua (1)

Total goluri in sezon :1

Total goluri:1


Data nasterii : 08.09.1973
Locul nasterii : Bucuresti
Post : fundas
Nr tricou : 18
Debut in Liga I : 24.10.1993 Sportul Stud - Fc Inter Sibiu 1-0
Jocuri in Liga I : 364
Jocuri la Steaua : 51
Jocuri in sezonul curent : 12
Cartonase galbene in sezonul curent : 3
Cartonase rosii in sezonul curent : 0
Goluri marcate in Liga I : 9
Goluri marcate pentru Steaua : 0
Goluri marcate in sezonul curent : 0

Ioca10
12th February 2007, 15:24
Fenomenal ca jucator sper sa o mai duca asa macar 2 ani;)

YoYoyOi
12th February 2007, 18:14
pe mine ma surprinde ca la varsta lui, 34 de ani :o:,inca ma aleara cot la cot cu cei de 20 de ani. Si nu face doar figuratie pe teren. E chiar una dintre stelele Stelei:D

Gontel
12th February 2007, 21:36
E unul din cei mai constanti fotbalisti stelisti. Un jucator modest, muncitor, fara fite.

Ioca10
12th February 2007, 21:47
Va spun un secret nu mai citeste nimeni:D
Fumeaza omu:great:

YoYoyOi
12th February 2007, 23:00
:happy de parca ar fi singurul :D

Sevilla86
12th February 2007, 23:03
In fiecare zi aflam cate ceva nou... se stia doar de Carlos ca fumeaza si se spunea ca e singurul :rolleyes:
Si cred ca mai sunt si altii.

YoYoyOi
12th February 2007, 23:07
fiti mai seriosi, voi chiar credeti tot ce se declara? Ar fi culmea sa spuna MM intr-o conferinta de presa ca 12 jucatori din lot fumeaza frecvent, 17 au amante, 4 au ciuperci genitale, 12 se imbata cel putin o data pe saptamana si 3 dintre ei sunt gay :ras-plans:

E normal sa se ascunda astfel de informatii "private" :rolleyes:

numai Ioca nu crede ca-s private :evil:

Ioca10
13th February 2007, 11:17
E daca va mai spun eu secrete:D(mai stiam cateva:P )

YoYoyOi
13th February 2007, 11:47
lasa....mai bine nu, sa nu afle si dusmanii ;)

Mar|us
13th February 2007, 12:09
Din partea mea sa fumeze si doua pachete pe zi daca da acelasi randament pe teren.

YoYoyOi
24th February 2007, 17:59
Accidentat cu Sevilla, este posibil ca Petre Marin să nu joace împotriva echipei UTA

Singurul jucător care nu a participat nici la antrenament, nici la programul de recuperare a fost Petre Marin. Fundașul stînga s-a accidentat joi seară, in partida cu FC Sevilla, la mușchii inghinali și a fost scutit de la orice efort la antrenamentul de ieri. Prezența lui pe teren la meciul cu UTA este pusă sub semnul întrebării.

:( pacat ca s-a accidentat.

Gontel
24th February 2007, 18:41
vai de capul nostru...il baga pe gigel coman?

on topic: poate sa faca p.marin ce vrea muschiul lui, numai sa nu-i afecteze performanta pe terenul de joc.

pinki
5th March 2007, 18:01
parca vroiau sa-l vanda.... bine ca nu mai pleaca :D

YoYoyOi
5th March 2007, 19:45
unde sa-l mai vanda ca e aproape de pensionare...cine-l mai ia la varsta asta? cu toate ca e unul din cei mai buni din tara pe postul lui.

Sevilla86
5th March 2007, 20:00
Sa ramana la Steaua pt ca bani multi nu iei pe el asa ca nu are rost sa-l dai pe doi lei... inca mai poate si de multe ori e unul dintre cei mai buni jucatori ai nostri. Mai ales acum i se simte lipsa :( stie cineva cand revine pe teren?

YoYoyOi
5th March 2007, 20:01
s-a vorbit foarte putin despre accidentarea lui... eu nici nu stiu pe unde e si ce are.:(

Sevilla86
5th March 2007, 20:14
Accidentat cu Sevilla, este posibil ca Petre Marin să nu joace împotriva echipei UTA

Singurul jucător care nu a participat nici la antrenament, nici la programul de recuperare a fost Petre Marin. Fundașul stînga s-a accidentat joi seară, in partida cu FC Sevilla, la mușchii inghinali și a fost scutit de la orice efort la antrenamentul de ieri. Prezența lui pe teren la meciul cu UTA este pusă sub semnul întrebării.

Meciul Steaua-UTA Arad va avea loc duminica, de la 14:00. Partida se disputa la Oradea din cauza faptului ca terenul Stelei este suspendat.

Articolul asta e din 24 februarie. Se punea problema unei absente cu UTA, dar vad ca s-a prelungit si nu stiu de ce...

YoYoyOi
5th March 2007, 20:17
pai asta e ca n-a mai zis nimeni nimic, daca e bine, daca e in recuperare :groggy:

pinki
5th March 2007, 20:20
muschii inghinali, ups, cred ca doare :D

YoYoyOi
18th March 2007, 23:27
oare o sa-si revina in astea doua saptamani de pauza? Avem mare nevoie de el pt meciurile mortale cu Rapid si Dinamo :(

Snake_21
18th March 2007, 23:48
Pai cred ca isi revine :D pana la meciul cu Rapid :D

YoYoyOi
19th March 2007, 06:59
deocamdata face antrenament separat de ceilalti coechipieri. Saptamana asta cred ca o sa intre la antrenamente alaturi de echipa. Dar eu ma refeream sa fie 100% refacut, nu doar sa poata juca.

dede
19th March 2007, 15:42
sa speram ca isi va reveni :D

Snake_21
19th March 2007, 21:48
Si eu :D inteleg la ce te referi Yoyo :P

YoYoyOi
26th March 2007, 09:25
Sînt OK

În amicalul cu Juventus București (4-1), Olăroiu i-a avut la dispoziție pe refăcuții Ovidiu Petre și Petre Marin. Cosmin Olăroiu s-a confruntat cu mari probleme de efectiv în ultima perioadă. Rînd pe rînd, accidentații Oprița, Dică, Ghionea, Ovidiu Petre, Petre Marin, plus suspendările lui Gigel Coman și Thereau, l-au adus în pragul disperării pe tehnicianul stelist. Dacă în cazurile lui Oprița și Dică nu se pune problema să evolueze pînă la finalul lunii aprilie, Oli are motive de bucurie în ceea ce-i privește pe fundașul lateral "Jair" și pe mijlocașul Ovidiu Petre, ambii apți pentru derby-ul cu Rapid, de duminică.

Lovit în prima repriză a meciului de la Sevilla, Petre Marin a revenit săptămîna trecută la antrenamente alături de coechipieri și a evoluat împotriva celor de la Juventus ca fundaș dreapta. Și celălalt Petre, Ovidiu, este refăcut 100% după accidentarea la genunchi, el arătînd o mare disponibilitate la efort în amicalul de sîmbătă.

Singurul semn de întrebare rămîne în privința lui Sorin Ghionea, care nu este încă refăcut după accidentarea la genunchi suferită la Oradea, în partida cu UTA (0-0), din prima etapă a returului, dar staff-ul medical face eforturi pentru ca fundașul central să fie apt la ora jocului din Giulești.

Nu stiu cat de refacut este Petre Marin si cat poate duce, dar incep sa vad mai cu optimism viitorul :D

dede
26th March 2007, 15:20
incet incet revin titularii :rolleyes:

Snake_21
26th March 2007, 18:09
Yupee :D eu de abia astept sa revina Dica :P

Sevilla86
26th March 2007, 20:22
E bine ca revine Petre Marin, dar inainte sa ma bucur astept mai intai sa vad cum joaca. M-am bucurat si la revenirea lui Nesu, dar mai tarziu am fost dezamagit... sper ca Petre sa joace abia cand o sa fie 100%.

YoYoyOi
26th March 2007, 20:26
nu e inca 100%, doar dupa cateva meciuri va putea ajunge la nivel maxim.
De aia a facut Oli meciul cu Juventus Buc, ca sa-l rodeze pe Marin.

YoYoyOi
7th April 2007, 20:16
un joc bun facut de Marin, dar inca nu si-a revenit complet....

Snake_21
7th April 2007, 20:25
Oricum a miscat fata de altii ;)

YoYoyOi
19th April 2007, 11:30
Alaturi de Nesu si Radoi P Marin a fost unul dintre cei mai buni.... daca o prestatie catastrofala poate fi numit buna. Dar dintre toate catastrofele, mai putin catastrofe au fost cei trei.
De laudat faptul ca la varsta pe care o are, Marin a avut curajul si initiativa de a urca de cateva ori in atac, cu riscul de a ramane decoperiti. Cred ca si el s-a saturat de ineficacitatea mijlocului si atacului stelist.

dede
19th April 2007, 12:49
he he, pai el, la cat e de mos, poate face mai multe decat altu' cu vreo 10 ani mai tanar :groggy:
inca avem nevoie de jucatori mai batrani, mai experimentati...

Luis Garcia10
19th April 2007, 14:25
Nu mi-a placut de el aseara! Poate mult mai mult... E unul din jucatorii cu care sunt exigent!

Brian
19th April 2007, 14:27
Ai dreptate...kiar poate mai mult...sper sa isi revina cat mai rpd la forma pe care o avea inainte de accidentare....:ok:

Snake_21
19th April 2007, 19:25
Oricum nu e un jucator de lepadat Petre Marin , desi nu stiu cat o sa mai poata sa joace si el la nivel inalt la varsta pe care o are :thinkso:

dede
10th May 2007, 00:31
sper sa nu ma insel, dar azi, cu ceahlaul, P.Marin a inscris primul gol pt Steaua in campionat :ok:

Universal
10th May 2007, 00:33
Cati ani are Marin??

dede
10th May 2007, 00:39
vreo 33...

YoYoyOi
10th May 2007, 00:41
34 cred :groggy:

dede
10th May 2007, 00:44
inca nu are 34... in septembrie implineste...
cam batranel, dar e bun :D inca merge :rolleyes:

Snake_21
10th May 2007, 12:23
La aia 34 de ani alearga de rupe pamantul :P

dede
10th May 2007, 12:26
inca nu are 34, mey :no: nu-l imbatrani :happy

P.Marin e unul dintre cei mai buni jucatori stelisti :D pacat ca e cam batranel :( dar daca mai prinde vreo 2 ani pe la noi, e bine :cool:

Snake_21
10th May 2007, 12:32
Pai cred ca o sa mai prinda :P

dan
10th May 2007, 14:55
e in cel maibun moment al carierei...asta de cand a plecat ogararu de la steaua.
multe meciuri bune facute de el la steaua:ok:

YoYoyOi
10th May 2007, 15:15
daca nu era el in aparare, nu eram asa de sus :rolleyes:

Liviu
10th May 2007, 15:23
E tare moshu'...:cool:

Ioca10
10th May 2007, 18:47
Am zis ca se tzine bine :D

Universal
17th July 2007, 01:22
cum a jucat in amicale?

Snake_21
17th July 2007, 09:44
Din cate am citit eu pe ici pe colo a jucat bine :D

eventHorizon
17th July 2007, 16:03
Omu din avataru meu merita sa fie titular pe banda stanga in aparare! :ok: Emeghara mai are de supt tzatza pana sa ii ia locu lui roberto carlos :evil:

YoYoyOi
2nd September 2007, 15:41
poi ma... Marin e doar odihnit pt meciul de azi sau e exclus din lot? :angry:

Vladek
2nd September 2007, 16:42
Marin e odihnit Yoyo. A jucat in fiecare meci doar !

YoYoyOi
2nd September 2007, 17:56
pai zic kktii astia din presa ca a fost exclus din lot de Hagi pt ca a fost unul dintre jucatorii care i s-au plans lui GG de nush ce chestii :mda:

Kainsashiki
2nd September 2007, 17:59
Si-a revenit Emeghara, nu putea sa bage doi fundasi laterali in lot pt postul de rezerva.

Nu va mai luati dupa toti tampitii, pe Petre Marin l-a menajat pt ca si asa o sa fie convocat la nationala.

dede
8th September 2007, 13:52
P.Marin implineste azi 34 de ani
La Multi Ani! :D

Snake_21
8th September 2007, 14:14
La multi ani! :D

Geografu
8th September 2007, 16:19
La multi ani Marine si sa fii sanatos ca avem nevoie de tine ! :ok:

YoYoyOi
8th September 2007, 22:11
La multi ani, batrane :D acum mi-am amintit :)

Kainsashiki
17th November 2007, 16:01
Reporterii CANCAN au trimis mesaje provocatoare pe telefoanele mobile ale unor vedete care au si muscat "momeala"!


CANCAN a pus la cale o farsa unor vedete din showbiz, politica si sport ca sa le demonstreze cat de usor sunt de agatat acestea! Astfel, reporterii nostri au trimis zilele trecute mesaje amoroase pe telefoanele mobile ale vedetelor si au asteptat raspunsurile. Unele dintre persoanele provocate au cazut in plasa, altele au refuzat categoric avansurile noastre. Afla azi ce reactie au avut Cristina Rus, Anamaria Ferentz, Maria Marinescu, dar si fostul ministru Sebastian Vladescu, Gabriel Cotabita sau stelistul Petre Marin.

Petre Marin ne-a dat 29 de sms-uri

Barbatii abordati prin sms cu mesajul "Buna. Mi-e dor de tine!" au fost mult mai receptivi. Daca fostul ministru al Finantelor, Sebastian Vladescu, ne-a intrebat "Tu esti?" (n.n. - nu stim la cine se gandea, dar vom afla!), iar fostul presedinte al Stelei, MM Stoica, ne-a scris "Terminati cu glumele proaste?!", alti doi barbati au ajuns sa ne propuna intalniri. Fundasul Stelei Petre Marin, convocat si la "nationala" Romaniei ne-a trimis 29 de sms-uri! Casatorit si, totodata, tata, Petre Marin a fost cucerit de CANCAN: "Sunt mort dupa tine, dar cine esti ca ai spus ca te confund (?) Da-mi niste detalii despre tine (?) Poti intra pe net? (?) N-ai terminat treaba? (?) Nu mai spui nimic? (?) Ce faci, dormi? (?) Eu te las pe tine sa spui sa vad ce vrei, dar mai bine suna s-au raspunde sa vorbim sa ne antelegem?"

Gontel
19th November 2007, 18:35
:happy mare gagicar petrica al nostru... :ras-plans:

dede
19th November 2007, 21:05
:happy
Eu te las pe tine sa spui sa vad ce vrei, dar mai bine suna s-au raspunde sa vorbim sa ne antelegem?"

asta a scris-o P.Marin? :happy :happy
:cry:

moty
19th November 2007, 21:18
:happy

asta a scris-o P.Marin? :happy :happy
:cry:

ce, nu-ti vine a crede?:happy mie mi se pare foarte plauzibil

APPopescu
12th December 2007, 18:51
si eu am 30 de ani ... putin mai putin decat Petre Marin ... dar am si eu vreo 167 cm ... nu stiu daca e prea batran, dar nu mai joaca cum a facut-o inainte. Ma rog, si eu mai rezist la 30 de ani la Kickers Hagen pe postul de fundas dreapta sau stanga, poate inca vreo 6-8 ani. dar cred ca ar trebui sa se lase ... sa se duca la alt club, nu stiu daca mai da randament la Steaua

Snake_21
13th December 2007, 16:20
Din pacate cred ca o sa fie ultimu sezon pentru Petre Marin oricum a jucat bine :D cat a jucat pt Steaua :d

Liviu
15th December 2007, 22:25
Am vazut la Petre Marin in ultima vreme multe greseli tactice, de marcaj, faze interpretate gresit, majoritatea paselor in fata aiurea, pot fi si din cauza varstei, nu e proaspat si se vede si in concentrarea lui.
Nu mai e niciun motiv sa-l mai tinem din vara, ne-a obisnuit cu evolutii bune si pentru binele lui si al echipei e bine sa ramanem cu aceasta amintire.

effect
15th December 2007, 22:33
Petre Marin va pleca la o echipa din campionatul intern unde sa fie titular meci de meci in retur si astfel sa poata ajunge si el la o competitie majora(CE) . Emeghara si Golanski vor fi titularii pe benzile laterale , iar Petrica nu-si poate permite la varsta aceasta sa rateze singura lui sansa de a juca la un turneu final ;)
Printre echipele care l-ar putea tinti in iarna : Vaslui sau Urziceni :ok:

dede
15th December 2007, 22:53
si crezi ca Piturca ar chema un jucator de la vaslui sau urziceni? :groggy:

effect
15th December 2007, 23:07
si crezi ca Piturca ar chema un jucator de la vaslui sau urziceni? :groggy:

Dorinel Munteanu e un exemplu
Si apoi, nu stam grozav pe benzile terenului , avem putine solutii si cred ca poate sa apeleze la Petrica ,asa cu conditia sa joace meci de meci
De ce nu ar apela la un jucator de la Urziceni care in acest moment e peste nivelul Stelei

Novac
10th June 2009, 13:39
"Am spus-o de foarte mult timp ca mi-as dori sa castige Urziceni titlul pentru Dan si pentru MM Stoica. In plus, au fost o echipa constanta pe toata durata campionatului si merita sa castige campionatul", a spus Petre Marin pentru Antena 1. Asta cu o zi inaintea meciului direct de la Urziceni, bravo Petrica!

danny91sv
14th September 2009, 14:33
De la revolutie, dinamo a avut mai putine meciuri in Europa decat Petre Marin ...
Asa ca va rog, nu aveti ce sa-i reprosati ...
Daca era african si isi falsifica ca multi altii varsta, mai putea evolua inca 5 ani ...
La 36 de ani, zici ca are vreo 26 ...
Cel mai bun exemplu de fotbalist, si de fair-play, si de ce vreti...

danny91sv
14th September 2009, 14:36
ce dorinel ba, ca nici nu stiu de ce l-a luat Steaua atunci ca jucator ...
Piturca l-o luat ca bou` la nationala, doar asa, ca intre olteni, si ca sa-i doboare recordu Lu Hagi ...
Ma mir ca nu l-o luat si la Euro...
Mai va amintiti amicalu pierdut cu Germania 3-1, sau acel 2-0 cu Turcia ...
ce a facut Dorniel, a dat pase la adversari de gol ....

moty
15th September 2009, 00:04
ce dorinel ba, ca nici nu stiu de ce l-a luat Steaua atunci ca jucator ...
Piturca l-o luat ca bou` la nationala, doar asa, ca intre olteni, si ca sa-i doboare recordu Lu Hagi ...
Ma mir ca nu l-o luat si la Euro...
Mai va amintiti amicalu pierdut cu Germania 3-1, sau acel 2-0 cu Turcia ...
ce a facut Dorniel, a dat pase la adversari de gol ....

aici se vede clar ca ai 17 ani :(

Ted
15th September 2009, 00:13
cand Dorinel facea meciuri mari in tricoul nationalei el abia daca era pe teava :groggy:

rtl
15th September 2009, 00:21
Arheologie pe forumuri. Asta cred ca e o meserie interesanta.

WhyN0t
21st September 2009, 14:05
Oricum nu e un jucator de lepadat Petre Marin , desi nu stiu cat o sa mai poata sa joace si el la nivel inalt la varsta pe care o are :thinkso:

Doamneeeeee !!! "sa joace la nivel inalt" :) OMFG Snake, dupa avatar vad ca esti stelist, dar nu m-am putut abtine sa nu ma bufneasca rasul. Pai fratioareeeee, Petre Marin joaca la Real Madrid, la Liverpool, la Barcelona ? Despre ce fotbal la nivel inalt vorbesti ? Daca Petre Marin vrea sa mai joace, o sa joace inca 10 ani, la cat de inalt e fotbalul care se practica acum in Ghencea. Si asta ti-o spune un stelist. BTW, sunt fan Petre Marin de cand juca la Progresul. Intotdeauna l-am dorit la Steaua, iar in meciul cu Sherif Tiraspol au fost doar 3 jucatori in teren. Rufay, Rada, P.Marin...
In rest, numai de bine !

danny91sv
25th September 2009, 14:56
cand Dorinel facea meciuri mari in tricoul nationalei el abia daca era pe teava :groggy:

Exemple te rog.

Eu am justificat ca Dorinel nu avea ce cauta la nationala, ca a dat efectiv pasa de gol nemtilor, si era adus de Piturca asa... ca o ambitie de oltean, sa depaseasca recordu lu Hagi.

danny91sv
25th September 2009, 14:57
Imi cer scuze ca m-am repetat la faza cu Hagi si Dorinel, nu am vazut ca am mai postat asta o data . :)

Niku_94
27th December 2009, 15:49
Va salut
nu pleaca nicaieri p.marin stati linistiti;) cel putin momentan.........
http://www.sport.ro/liga-1/cel-mai-frumos-cadou-pentru-p-marin-va-ramane-la-steaua-pana-in-2011.html

Paul Atreides
7th April 2010, 19:09
Ultimul sezon.

delaoltenia
7th April 2010, 19:10
Pensie cat mai lunga :D

Gontel
9th June 2010, 23:01
Multumin, Petre Marin!

Capitanul Stelei si-a luat ramas bun dupa cei sase ani petrecuti in Ghencea. Petre Marin a dorit sa transmita un mesaj tuturor stelistilor prin intermediul site-ului oficial al clubului.

"A fost o despărțire pe cale amiabilă. Mi s-a terminat contractul cu Steaua. Eu mi-am spus doleanțele vis a vis de rămânerea în Ghencea. Nu s-a întâmplat acest lucru. În viața unui jucător vin și astfel de momente. Este dureroasă această despărțire însă trebuie să mergem înainte. După 6 ani știam fiecare fir de iarbă din această bază. Eu le mulțumesc celor care au fost alături de mine, de la ultimul angajat până la președintele clubului. Le doresc multă sănătate jucătorilor. Cred ca voi simți ceva aparte în meciurile împotriva Stelei. Le urez suporterilor să fie alături de echipă și să o susțină. În Ghencea este nevoie de ei", a spus Petre Marin pentru site-ul oficial al Stelei

Cifre Petre Marin:

Are in palmares doua titluri de campion cu Steaua, o semifinala a Cupei UEFA, in sezonul 2005/2006 si trei participari consecutive in UEFA Champions League.

Petre Marin, total Liga Intai: 449 jocuri / 11 goluri
A debutat la Steaua in editia 2004/05
A jucat pentru Steaua in Liga Intai: 136 jocuri / 2 goluri
A evoluat pentru Steaua in Europa: 43 jocuri / 2 goluri (dintr-un total de 68 / 2 în carieră)
In Cupa Romaniei are 6 partide cu echipa din Ghencea

www.fcsteaua.ro

A fost poate cel mai bun stelist alaturi de Kapetanos in sezonul de trista amintire la care am fost martori, iar becalul l-a aruncat ca pe o bucata de telemea stricata. Cred totusi ca Emeghara nu il va face regretat pe Petrica in sezonul urmator.

Snake_21
14th June 2010, 21:29
Sa speram :) Pacat de Petre Marin :(

Arkadiusz
14th June 2010, 22:11
Acu' sper sa nu-l vedem pe Banel capitan...:mda:

Dan Rares
6th August 2010, 11:42
pacat ca a plecat ....

phoenixman
6th August 2010, 15:03
intr-adevar ,pacat ca a plecat , inca dadea randament,dar asa e cand nu esti in gratiile stim noi cui.

phoenixman
6th August 2010, 15:06
Acu' sper sa nu-l vedem pe Banel capitan...:mda:

Dar ce are banel ? in afara de faptul ca e tigan ,sau de fapt asta e problema la tine?:drak:

phoenixman
6th August 2010, 15:07
Daca toti ar lupta pe teren cum o face el am fi fost departe acum.

kubuntu
8th August 2010, 11:18
mai putea juca macar un an

delaoltenia
8th September 2017, 17:14
La Multi Ani, Petre!