PDA

View Full Version : Furia Viola



ovidiu27
10th August 2005, 22:18
suporteri violeti....de maine vom avea o biografie al echipei favorite....sper ca la lansarea oficiala sa fim cati mai multi cu sange violet acolo....sa aratam romaniei ca suntem cei mai tari....FURIA viola..... :yeah:

Sergio
11th August 2005, 19:43
Am modificat titlul ca se se inteleaga mai bine... E vorba de Furia, cartea lui Marius Ghilezan, un vechi polist, care e disponibila in librarii pt cei interesati de istoria fotbalului timisorean..

b3bito
5th November 2005, 13:22
Felicitari Pt Ce Mai Tare Galerie Din Tara (sper Sa Apuc Shi Yo Vreodata O Atmosfera K La Timisoara Si In Constanta)

ULTRAS-CT
18th February 2006, 00:14
suporteri violeti....de maine vom avea o biografie al echipei favorite....sper ca la lansarea oficiala sa fim cati mai multi cu sange violet acolo....sa aratam romaniei ca suntem cei mai tari....FURIA viola..... :yeah:

va respect , sunt ultras constantean ...dar FURIA viola mi se pare cam mult :) furie doar cand suntetzi acasa...in deplasari liniste ca la teatru :) poate va datzi si voi seama de lungul nasului :) hai ca v-am lasat !

Sergio
18th February 2006, 10:44
i-auzi ca la teatru...:happy mai bine taceai si nu te umpleai de penibil. Bine ca sunteti voi furiosi prin deplasari. :drak:

the lion king
26th April 2006, 20:28
penibil rau.......NO COMMENT!!!FORZA VIOLA &FORZA STIINTA!!!!