PDA

View Full Version : Etapa 20: Dinamo - Jiul Petrosani



Pages : [1] 2

Elphax
10th February 2007, 11:39
Etapa 20: Dinamo - Jiul Petrosani (1-0 in tur)
Luni, 26 februarie. ora 20:45

In direct la Antena1

BigStar
17th February 2007, 13:01
Jiul nu pierde in "Groapa": 1-1 :drak:

nr.zece
17th February 2007, 13:08
sa vedem daca jiul aduna 11 jucatori
sau poate nu va fi programata din cauza datoriilor

lucian_iasi
17th February 2007, 13:40
Cel mai dezechilibrat meci al etapei...4-0 ptr Dinamo :cool:

BigStar
17th February 2007, 14:10
sa vedem daca jiul aduna 11 jucatori
sau poate nu va fi programata din cauza datoriilor

Hai ma fi serios. Lotul Jiului este compus din 28 de jucatori, cum poti sa spui ca nu aduna 11 oameni? Nu te mai angrena intr-o discutie in care nu ai nicio treaba.:groggy:

crissis
17th February 2007, 14:13
Ce dracu cistiga lejer Jiul :happy

YoYoyOi
17th February 2007, 14:28
scorul etapei :ok:

rhadoo
17th February 2007, 14:55
bate JIUL
HAI JIUL PETROSANI!

PaRazytul
17th February 2007, 15:36
Sa-i lasam pe baietasi sa se creada ''superiori''..nici o problema..pana luni....rezultatu final sa fie altul...si mai mult ca sigur asa va fi..sa dau si un pronostic..1-1 !!!

*Coco*
17th February 2007, 15:43
Hai ma fi serios. Lotul Jiului este compus din 28 de jucatori, cum poti sa spui ca nu aduna 11 oameni? Nu te mai angrena intr-o discutie in care nu ai nicio treaba.:groggy:

Ati platit cumva datoriile fata de U.Craiova?
Nu!
Era un termen pana cand sa platiti, in caz ca nu platiti nu ve`ti fi programati in prima etapa din retur
Asa ca mai asteptati ca banii nu i`ati dat inca:ok:

malexoid
17th February 2007, 15:45
Dinamo - Jiul 1
...oricat imi storc creierii sa gasesc vre-o varianta de surpriza imensa, nu o gasesc...:mda:

Geografu
17th February 2007, 15:50
Eu zic sa fim realisti.Din nou 1-solist ! ( din pacate...:( )

THE HUN
17th February 2007, 17:43
95%pronostic1 si 5% pronostic1X.

Datenshi
17th February 2007, 17:53
Bate Dinamo, dar se vor chinui sa inscrie.

grande
17th February 2007, 18:00
Pronostic 1

Ferko
17th February 2007, 18:18
Nu prea este de comentat aici.

kain
17th February 2007, 18:57
Pronostic : X

BigStar
17th February 2007, 19:05
Asa s-a intamplat si anul trecut. Dinamo era pe val, iar Jiul era pasta, iar meciul s-a incheiat la egalitate. Jiul poate produce surpriza :yeah:

YoYoyOi
17th February 2007, 21:08
de ce se joaca meciul luni? :o:

Alberto
17th February 2007, 22:56
Dinamo joaca joi in uefa...sa aiba mai multe zile de recuperare ;)

Cipus
18th February 2007, 00:22
un meci in care se poate incerca o surpriza, un X, pentru cei care au sange... In deplasare, Jiul e o echipa bunicica in aparare, si daca nu primeste gol repede, echipei gazda ii va fi foarte greu. Nu ii stiu inca pe cei 2 portari, Anton si Lipitor, dar personal cred ca Jiul mai mult de un gol nu cred ca ia, 1-0, gol Niculescu sau Adrian Cristea.

Patratzel89
18th February 2007, 00:24
Jiu este in cautare disperata de puncte insa nu cred ca poate sa produca o surpriza...

Patratzel89
18th February 2007, 00:48
dinamo poate pierde si in fata unei echipe de bucatari si constructori.mingea e rotunda.

Lol..obishnuieshte`te ca nu mai este acel Dinamo care era cand am fost Agentzi 007. :drak:

Alberto
18th February 2007, 01:03
1 solist....va fi o victorie clara a lui Dinamo....:ok:

Patratzel89
18th February 2007, 01:12
Cu sigurantza..

lucian_iasi
18th February 2007, 01:20
Probabil ca la acest meci ,Dinamo va stabili si scorul etapei...

chinezu
18th February 2007, 09:19
6-0(ze kalanga6)

Patratzel89
18th February 2007, 09:45
6-0(ze kalanga6)

Mha u cred ca postezi aici numa de dragu` de a posta..

Patratzel89
18th February 2007, 09:46
Probabil ca la acest meci ,Dinamo va stabili si scorul etapei...

Va fi greu dupa un meci cu Benfica...Oricum probleme cu cred ca o sa puna echipa din Petrosani..

chinezu
18th February 2007, 10:09
Mha u cred ca postezi aici numa de dragu` de a posta..

ti se pare vreo minune sa bata Dinamo cu 6-0 pe jiul?

Patratzel89
18th February 2007, 10:14
Nu ..da` cum postezi ca da ZeKa 6 goluri...ala vrea sa plece de la Dinamo..

Patratzel89
18th February 2007, 10:15
Fi mai realist :) :ok:

chinezu
18th February 2007, 10:21
Recunosc! Asta cu 6 goluri Ze am zis-o mai mult asa de necaz(posibila lui plecare)

Sevilla86
18th February 2007, 10:25
Sper la un egal. 0-0
Nici Dinamo nu a inceput cu dreptul anul asta si nici nu a aratat un joc bun. iul poate produce surpriza.:ok:

Ulysses
18th February 2007, 11:04
in aceasta etapa se vor recupera 2 puncte:ok:

Cipus
18th February 2007, 11:14
In conditiile in care Ze nu va mai fi folosit, si banuiesc ca asa va fi, Cristea va trece mijlocas dreapta, Catalin Munteanu, in centru pe postul care-i place lui, (in cazul in care Rednic nu va mai fi "Rednic cel fricos" si va juca cu 2 inchizatori), iar asa i se va face loc lui Balace mijlocas stanga. De la Jiul astept sa-l vad jucand pe Bicfalvi

Luis Garcia10
18th February 2007, 12:07
Un 1 solist!

Leo
18th February 2007, 12:12
DINAMO castiga lejer fara sa se forteze . PT cei fara creier sau un singur neuron : mai lasati ne !

YoYoyOi
18th February 2007, 12:15
de ce se joaca meciul luni? :o:

nu stie nimeni? :rolleyes:

Ferko
18th February 2007, 12:20
in aceasta etapa se vor recupera 2 puncte:ok:
Cine recupereaza 2 puncte ?

Luis Garcia10
18th February 2007, 12:20
Sa aiba timp caini sa-si linga ranile dupa meciul cu Benfica :happy

resita
18th February 2007, 13:17
nu stie nimeni? :rolleyes:


antena 1 are programata duminica la ora 20:00 o super emisiune :happy :happy :happy care face audienta.:ok:

crissis
18th February 2007, 13:34
Nu ca ar fi mai buni Jiul decit Benfica dar as vrea sa cistige Jiul cu 1-0 in groapa ca sa moara rednic de ciuda .

Lauryca
18th February 2007, 14:01
Oricât de mult mi-as dori sa câstige Jiul, nu sunt nici 5% macar pentru un egal. Asa ca 1 solist.

aLEX_U_1919
18th February 2007, 18:31
Castiga Dinamo fara probleme http://img265.imageshack.us/img265/7679/cfrinapoiincos8.gif (http://imageshack.us)

rhadoo
18th February 2007, 18:33
nu mor caii(JIUL),cand vor cainii
sper sa batem si sa continuam parcursul bun inceput in acest retur
HAI JIUL PETROSANI!

CrAzY92
18th February 2007, 18:44
2 sper :evil:

rhadoo
18th February 2007, 18:59
asa va fi!
HAI JIUL PETROSANI!

Leviss
18th February 2007, 19:43
Speranta moare ultima , deci sper ca baietii sa ne faca o bucurie maare de tot.Hai JIUL!!! Batem cu 2-1.

Sergio_D
18th February 2007, 19:44
ati vrea sau v-ati dori ? :evil:

Parerea mea sincera... Dinamo matura pe jos cu Jiul ! :lol:

Leviss
18th February 2007, 19:47
Bai da' voi astia din gorj vad ca va tot bagati ca musca'n c...t peste tot unde e vorba de JIUL.Oricum nimeni nu uita ca voi sunteti in A, in urma jocurilor de culise din jurul nasului sandu, asa ca deocamdata ciocu' mic si joc de glezne...

Cipus
18th February 2007, 21:11
Am impresia ca Moti e suspendat, deci e posibil sa-l vedem titular pe lituanian. Pulhac am inteles ca avea ceva probleme la un picior dupa meciul cu Benfica, atacantii lui Dinamo sunt cam in criza de forma, mai ales Danciulescu. Cam acestea sunt problemele lui Dinamo. De partea cealalta, Ciprian Dinu daca nu ma insel a fost trimis la echipa II, cum si Scarlatache nu mai este, iar Badoiu e inca accidentat, vor fi probleme pe flacuri, dar nu se stie, Jiul a mai facut un 1-1 in groapa. De data asta va fi mult mai greu pentru Jiul, aproape imposibil

rhadoo
18th February 2007, 21:36
pot spune ca anul trecut nimeni nu se astepta la egal si totusi am facut egal in groapa,dupa niste rezultate dezastruoase,acum sper la mai mult avand in vedere victoriile din meciurile cu arges si cu rapid
HAI JIUL PETROSANI!

Cipus
18th February 2007, 22:16
Din pacate Jiul nu prea are atacanti si nu stiu cine ar putea sa ii dea gol lui Lobont. Mai mult de atat Dinamo nu mai are apararea aia varza pe care o avea sezonul trecut. Si mai mult de atat, autorul golului de atunci Badoiu e accidentat acum

rhadoo
18th February 2007, 23:01
cine stie de unde sare iepurele si mananca catelusul
HAI JIUL PETROSANI!

Patratzel89
18th February 2007, 23:19
La ce echipa are Jiu..N`are nicio shansa in fatza lu` Dinamo..

Kooler
19th February 2007, 12:48
Dinamo are prima sansa. Plus ca are deja un meci oficial in picioare.

Patratzel89
19th February 2007, 13:02
Shi daca nu avea meci oficila in desfashuirare tot avea prima shansa,.(locu I in clasament)

r3my
19th February 2007, 13:40
Pronosticul probabil este 1.
Dar... nu se stie... poate dinam0vistii vor fi obositi, iar ai nostri in forma de zile mari... e posibil si X sau 2... Doamne-ajuta!

Sergio_D
19th February 2007, 13:47
Bai da' voi astia din gorj vad ca va tot bagati ca musca'n c...t peste tot unde e vorba de JIUL.Oricum nimeni nu uita ca voi sunteti in A, in urma jocurilor de culise din jurul nasului sandu, asa ca deocamdata ciocu' mic si joc de glezne...

Extraordinar... eu sunt musca iar Jiul e c*****l ?:happy :happy :happy
No bine, hai ca inchid ciocul si ma apuc de un joc de glezne. Happy ? :ras-plans:

Deci serios, Jiul retrogradeaza anul acesta, exact cum v-am transmis inca de anul trecut, cand urla fericirea in voi ca ati scapat si ca au picat Pandurii.

Hai ciao ciao, nu aveti fata de Liga I cu tentativa aia de echipa. Ce transferuri ati facut ? :ras-plans:

Cat despre meci, sincer, valoric vorbind, Dinamo e cu 20 de clase peste Jiul. Va fi o ploaie de goluri in directia portii petrosanene.

:cya: Liga I ! :lol:

BigStar
19th February 2007, 13:52
Extraordinar... eu sunt musca iar Jiul e c*****l ?:happy :happy :happy
No bine, hai ca inchid ciocul si ma apuc de un joc de glezne. Happy ? :ras-plans:

Deci serios, Jiul retrogradeaza anul acesta, exact cum v-am transmis inca de anul trecut, cand urla fericirea in voi ca ati scapat si ca au picat Pandurii.

Hai ciao ciao, nu aveti fata de Liga I cu tentativa aia de echipa. Ce transferuri ati facut ? :ras-plans:

Cat despre meci, sincer, valoric vorbind, Dinamo e cu 20 de clase peste Jiul. Va fi o ploaie de goluri in directia portii petrosanene.

:cya: Liga I ! :lol:

Sergiu te lungesti cu vorba. Sincer nici nu ma intereseaza opinia ta de chibit de tribuna care vb doar sa nu taca. Asta nu inseamna ca intre Valea Jiului si Gorj este vreun razboi sau cel putin eu nu stiu despre asa ceva. In locul tau as prefera sa scriu la echipa favorita si sa nu intervin cu jigniri la adresa unei alte echipe din Liga I. In rest, toate bune!

CFR1907
19th February 2007, 13:59
Rezultatul final va fi un sec 0-1 pentru Jiul (gol inscris dintr-un penalty inexistent). Doar e timpul ca si Dinamo sa mai fie dezavantajata de arbitrii, nu?:D

dardar_3
19th February 2007, 14:11
Clar bate Jiul....:ras-plans::ras-plans::ras-plans:...

O sa vedeti:ok:

Sergio_D
19th February 2007, 15:50
Sergiu te lungesti cu vorba. Sincer nici nu ma intereseaza opinia ta de chibit de tribuna care vb doar sa nu taca. Asta nu inseamna ca intre Valea Jiului si Gorj este vreun razboi sau cel putin eu nu stiu despre asa ceva. In locul tau as prefera sa scriu la echipa favorita si sa nu intervin cu jigniri la adresa unei alte echipe din Liga I. In rest, toate bune!

Pot spune ca te-am remarcat ca fiind un om cu un caracter placut, critic si obiectiv. :) Dar sa revin la subiect... ei bine, asa cum simpaticii vecini petrosaneni s-au lungit cu vorba anul trecut, cand ne urau toate cele rele si cand sareau in capul nostru ca vai... "daca Pandurii acccepta locul in prima liga, o sa fie cea mai hulita echipa..." - lucru care nu a avut, nu are si nu va avea realizare - tot asa de bine pot si eu sa ii ironizez pe aceasta tema.

Ce pot spune daca analizez situatia de la Jiul: degringolada, jucatori care vor sa plece, lipsa banilor, aportul suporterilor foarte scazut (dar deh, pe forum, unii sunt ZMEI), apatie, resemnare cu retrogradarea chiar. Intentia mea nu este de a jigni vreun forumist sau vreo echipa din Liga I. Realitatea este ca la Petrosani, situatia este de toata jena. Daca va simtiti jigniti de aceasta afirmatie, va simtiti jigniti de fapte reale.
Jignire... te referi la faptul ca am spus ca "ma bag ca musca in c***t ? Eu doar am extras aceasta propozitie din postul unui petrosanean. :P

E vreo problema faptul ca eu consider ca Jiul are 0,5% sanse sa ia macar un punct de la Dinamo ?

Toata stima pentru cei care respecta si arata ca merita sa fie respectati. :ok:

Patratzel89
19th February 2007, 16:37
Doar e timpul ca si Dinamo sa mai fie dezavantajata de arbitrii, nu?:D

Relax...Shi cand a fost Dinamo avantajata de arbitrii?

Patratzel89
19th February 2007, 16:38
E vreo problema faptul ca eu consider ca Jiul are 0,5% sanse sa ia macar un punct de la Dinamo ?


Nici pe departe..multzi ishi pun sperantze in Jiu ca poa` sa incurce pe Dinamo...

dardar_3
19th February 2007, 16:44
@Patratzel89.... Iti pui problema ca Dinamo nu bate pe Jiul...

Sa fim serios...

Dinamo-Jiul 3-0.... hattrick Ganea:yeah:...:P

BigStar
19th February 2007, 18:26
Deci serios, Jiul retrogradeaza anul acesta, exact cum v-am transmis inca de anul trecut, cand urla fericirea in voi ca ati scapat si ca au picat Pandurii.

Hai ciao ciao, nu aveti fata de Liga I cu tentativa aia de echipa. Ce transferuri ati facut ? :ras-plans:

Cat despre meci, sincer, valoric vorbind, Dinamo e cu 20 de clase peste Jiul. Va fi o ploaie de goluri in directia portii petrosanene.

:cya: Liga I ! :lol:

Uite Sergio aici jignirea adusa atat echipei din Valea Jiului cat si fanilor sai. Nu cred ca era cazul sa abuzezi de caracterizari ale Jiului. Nu cred ca Jiul a facut mari transferuri in aceasta iarna asa cum nu stiu ce transferuri bomba a facut Pandurii.

07Ex
19th February 2007, 18:39
Parerea mea este ca asta e meci de 1 solist.

rhadoo
19th February 2007, 19:44
da e un meci de 1,care se va termina cu 2,pt JIUL
in ce priveste toata porcaria pe care o vomita olteanu,ar fi bine sa iti vezi de treaba si sa ne lasi in amaru nostru,ca va vine si voua randu cat de curand si va intoarceti unde va e locul si unde ati stat toata viata,in ligile inferioare
sper intr-un rezultat bun in acest meci si cred ca se poate obtine avand in vedere ca suntem la egalitate cu dinamo in retur cu 2 victorii din 2 meciuri din care unul impotriva rapidului
HAI JIUL PETROSANI!

Patratzel89
19th February 2007, 19:58
@Patratzel89.... Iti pui problema ca Dinamo nu bate pe Jiul...

Sa fim serios...

Dinamo-Jiul 3-0.... hattrick Ganea:yeah:...:P

Nu am zis ca imi pun problema...

Am zis ca multzi spera ca Jiu sa incurce pe Dinamo.

PaRazytul
19th February 2007, 20:36
Nu am zis ca imi pun problema...

Am zis ca multzi spera ca Jiu sa incurce pe Dinamo.




Cata tzaranime in valea asta...mie scarba de oameni ca tine.....din cauza unor pers ca tine...suntem cu toti bagati in aceasi oala.....'suporteri' de 2 bani.....

Inca o chestie...jiu e apa...mai esti si din vale....ma abtin sa nu spun mai multe...!!!

caine19
19th February 2007, 20:43
Un meci bun pentru reinceperea campionatului , un binevenit antrenament dupa calificarea cu Benfica:yeah: ! Noi avem sanse... nu ca altii:evil: :evil: ...

*Coco*
19th February 2007, 22:20
Jiul risca excluderea din campionat

Liga Profesionista de Fotbal a comunicat prin vocea presedintelui Dumitru Dragomir ca Jiul Petrosani si Poli Timisoara risca sa nu fie programate in etapa a 20 a Ligii I, daca nu isi vor achita datoriile pana la finalul acestei saptamani.
Jiul trebuie sa achite Universitatii Craiova aproximativ 150.000 de dolari, ceea ce reprezinta 25% din transferul lui Alexandru Badoiu la Poli Timisoara. Desi au pierdut acest caz in toate procesele, oficialii Jiului sunt decisi sa depuna memoriu la Tribunalul Sportiv de la Lausanne pentru ca s-a facut un mare abuz in acest caz

Cum patronu ala bogat al vostru are sechestru pe avere nu vad de unde ati avea sa dati banii astia
Asa ca :cya: :cya: SERIE B:yes:

rhadoo
19th February 2007, 22:29
Jiul risca excluderea din campionat

Liga Profesionista de Fotbal a comunicat prin vocea presedintelui Dumitru Dragomir ca Jiul Petrosani si Poli Timisoara risca sa nu fie programate in etapa a 20 a Ligii I, daca nu isi vor achita datoriile pana la finalul acestei saptamani.
Jiul trebuie sa achite Universitatii Craiova aproximativ 150.000 de dolari, ceea ce reprezinta 25% din transferul lui Alexandru Badoiu la Poli Timisoara. Desi au pierdut acest caz in toate procesele, oficialii Jiului sunt decisi sa depuna memoriu la Tribunalul Sportiv de la Lausanne pentru ca s-a facut un mare abuz in acest caz

Cum patronu ala bogat al vostru are sechestru pe avere nu vad de unde ati avea sa dati banii astia
Asa ca :cya: :cya: SERIE B:yes:

da care e problema ta?sau nu poti sa dormi la noapte?
lasa-ne ca o scoatem noi la capat
HAI JIUL PETROSANI!

*Coco*
19th February 2007, 22:41
lasa-ne ca o scoatem noi la capat!
Da clar o scoateti:happy :happy :happy Daca de 3-4 luni nu ati fost in stare sa dati banii... acuma ii dati in 5 zile:happy :happy :happy :happy :happy
:cya: SERIE B nu de alta dar nu aveti nici echipa si pacat ptr voi sa fiti ciuca batailor prin Liga I:evil:

Sergio_D
19th February 2007, 22:52
Uite Sergio aici jignirea adusa atat echipei din Valea Jiului cat si fanilor sai. Nu cred ca era cazul sa abuzezi de caracterizari ale Jiului. Nu cred ca Jiul a facut mari transferuri in aceasta iarna asa cum nu stiu ce transferuri bomba a facut Pandurii.

Nu vad jignirea... Iar ironia nu poate fi considerata jignire :rolleyes:
Pandurii nu au facut transferuri bomba... doar au luat 3 jucatori cu potential, zic eu, dintre care doi au confirmat deja. Ma refer la Vasilache si la Pacurar. Mai este si Liviu Mihai, dar nu a rupt gura targului inca. :cool:

Ah, cat de mult ma irita persoanele ce scriu asemenea mesaje, ca cel de mai jos... :mda: Imi provoaca o repulsie nemaipomenita. Daca asemenea indivizi ar fi mai temperati in ceea ce scriu, crede-ma, nu as avea absolut nimic impotriva lor. Dar nu pot sta degeaba, privind cum echipa mea de suflet este denigrata de asemenea... forumisti. Nu cred ca este nevoie sa reamintesc cate jigniri si cate ofense au fost aduse la adresa Pandurilor, dar culmea, si a oltenilor in general...


da e un meci de 1,care se va termina cu 2,pt JIUL
in ce priveste toata porcaria pe care o vomita olteanu,ar fi bine sa iti vezi de treaba si sa ne lasi in amaru nostru,ca va vine si voua randu cat de curand si va intoarceti unde va e locul si unde ati stat toata viata,in ligile inferioare
sper intr-un rezultat bun in acest meci si cred ca se poate obtine avand in vedere ca suntem la egalitate cu dinamo in retur cu 2 victorii din 2 meciuri din care unul impotriva rapidului
HAI JIUL PETROSANI!

Mister rhadoo, mare ultras, ceva mai ingenios nu ai gasit ? :rolleyes: Eu chiar iti propun un dialog civilizat, fara insulte... Ironia este permisa, dar in limitele bunului simt. ;)

Si da-mi voie sa iti amintesc... sintagma "HAI JIUL PETROSANI!" o poti trece la semnatura, ca sa nu mai fii nevoit sa o scrii la fiecare mesaj. :ras-plans:

Imi mentin parerea, Jiul va pierde acest meci, si chiar intr-o maniera categorica. Asta e, de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere. :D

rhadoo
19th February 2007, 23:16
si ce vrei sa spui?sau pandurii a fost o echipa invizibila in div a de-a lungul anilor si nu a vazut-o nimeni?
tu stai flexat si vomita acolo la pandurii si lasa-ne pe noi
eu nu sunt ultras si nici nu am nimic cu fenomenu da cand citesc ce poti sa debitezi nu pot sa nu iti raspund la ironiile si veninul pe care il versi,probabil din cauza frustrarii pe care ai tinut-o in tine de-a lungul anilor
in ce priveste meciul cred ca noi avem sansa noastra
multumesc de informatie "desteptule" stiu asta ,dar imi face placere sa scriu asta de fiecare data cand postez"HAI JIUL PETROSANI!" cu toate ca tu nici nu cred ca aveai internet cand eu postam pe forumul asta
si vezi ca mai sunt si alte forumuri unde se discuta de fenomen si gasesti acolo vechi forumisti,dar ma bucur ca nu chinui si acolo
HAI JIUL PETROSANI!

Patratzel89
19th February 2007, 23:20
Cata tzaranime in valea asta...mie scarba de oameni ca tine.....din cauza unor pers ca tine...suntem cu toti bagati in aceasi oala.....'suporteri' de 2 bani.....

Inca o chestie...jiu e apa...mai esti si din vale....ma abtin sa nu spun mai multe...!!!

Potzi sa itzi exprimi parerile shi in alta parte..nu neaparat aici..

Sergio_D
19th February 2007, 23:29
Wow, ce de presupuneri... :ras-plans:
Da-mi voie sa iti aduc la cunostinta: exista optiunea IGNORE, in caz de probleme ! :happy

Dinamo - Jiul 4-0 cred ca e de ajuns... :rolleyes:

HAI JIUL PETROSANI!
In Liga a II-a :evil:

:cya:

Aurel.D
20th February 2007, 09:37
:D Ce aveti frate, parca este Dinamo-Steaua aici! Mai usor cu jignirile va rog frumos! :ok:

r3my
20th February 2007, 15:44
[...]
Cum patronu ala bogat al vostru are sechestru pe avere nu vad de unde ati avea sa dati banii astia
voi vorbiti, pandurilor? voi, care mancati banii statului??? Stai relax ca pana la urma vi se taie fondurile... noi macar avem patron, nu ca voi:


Mugur Ciuvică, președintele Grupului de Investigații Politice, susține că Pandurii Târgu Jiu, clubul de fotbal condus de sindicalistul Marin Condescu, a primit 60 miliarde de lei vechi de la trei companii de stat din domeniul energetic

În 2006, trei companii de stat din domeniul energetic, Complexul Energetic Turceni, Complexul Energetic Rovinari și Societatea Națională a Lignitului Oltenia (SNLO), ar fi dat 60 miliarde de lei (1,8 milioane de euro) clubului de fotbal la care sunt asociate, Pandurii Târgu Jiu, condus de Marin Condescu, președintele sindicatului Centrala Națională Minieră.

Potrivit unui comunicat remis presei ieri de Mugur Ciuvică, președintele Grupului de Investigații Politice (GIP), banii au fost cheltuiți în contextul în care, în 2006, cele două complexuri energetice au anunțat scumpirea prețului energiei. Motivul acestor scumpiri a fost, potrivit directorilor celor două complexuri energetice, "asigurarea de fonduri pentru investiții și protecția mediului". Una dintre aceste "investiții" este echipa de fotbal Pandurii Târgu Jiu, se arată în documentul publicat de GIP.

Investigația grupului condus de Mugur Ciuvică arată că în 2006 suma alocată în total de cele trei companii de stat clubului de fotbal condus de sindicalistul Marin Condescu a fost de 60.500.000.000 de lei, cu aproape 20 miliarde de lei mai mare decât cea alocată în 2005. Creșterea se datorează Complexului Energetic Turceni și Complexului Energetic Rovinari care au dat în 2006 echipei Pandurii de trei ori mai mulți bani decât au dat în 2005. Turceni a alocat 21 miliarde lei în 2006, față de opt miliarde de lei în 2005, iar C.E. Rovinari a alocat 14,5 miliarde de lei în 2006, față de cinci miliarde de lei în 2005.

Datorii la buget vs bani pentru echipa de fotbal

În cazul SNLO, aceasta plătește cei mai mulți bani echipei de fotbal, societatea de stat alocând, în 2006, clubului Pandurii, 25 miliarde de lei. Cu acești bani, susține GIP, SNLO ar fi putut acoperi datoriile pe care le avea la bugetul asigurărilor de sănătate și la bugetul asigurărilor pentru somaj. La sfârșitul lui septembrie 2006, societatea avea datorii totale la stat de 844.578.150.000 de lei și era în executare silită. La începutul lui ianuarie 2007, subliniază raportul GIP, Dan Burlan, directorul general al SNLO, anunța că și în acest an Pandurii Târgu Jiu va avea aceeași susținere financiară de la SNLO ca și în 2006.

Firmă privată, afaceri cu statul

Investigația GIP arată că, deși între asociații clubului Pandurii există și o firmă privată, ARTEGO SA, banii acesteia provin tot de la stat, mai exact din contractele de milioane de euro pe care ARTEGO le primește chiar de la cele trei companii din domeniul energetic menționate mai sus. Complexul Energetic Turceni, Complexul Energetic Rovinari și Societatea Națională a Lignitului Oltenia cumpără de la ARTEGO aproape orice, de la materiale din cauciuc, piese de schimb și soluții de vulcanizare la salopete și produse alimentare lactate. Numai în perioada ianuarie 2005 – iunie 2006, ARTEGO a primit de la "colegele" din asociația Pandurii contracte de 10 milioane de euro.

Condescu: „Ciuvică nu știe ce spune"

Marin Condescu, președintele clubului Pandurii Târgu Jiu, susține că singurii bani publici pe care îi folosește sunt cei alocați de Consiliul Local al primăriei, adică 10 miliarde anual. Raportul lui Ciuvică l-a enervat pe Condescu.

"Clubul Pandurii nu ia bani de la stat, nici subvenții. Ciuvică vrea să fie băgat în seamă. Este mintea unui om care nu știe ce spune", ne-a spus oficialul gorjenilor. Condescu recunoaște că, anul trecut, Pandurii a primit circa 1,8 milioane de euro din partea complexurilor energetice Turceni, Rovinari și SNLO, dar spune că banii au fost alocați pentru a finanța toate secțiile clubului Pandurii, nu numai fotbalul, iar suma este deductibilă financiar.

"Ciuvică vrea să nu fie uitat de lume și se bagă astfel în seamă. SNLO, dar și complexurile energetice nu sunt subvenționate de stat. Ar trebui să înțeleagă acest domn că Oltenia de Nord nu este o colonie și că mai trebuie să trăiască și localitățile din zonă".

Cine susține clubul Pandurii Târgu Jiu?

Echipa de fotbal Pandurii Târgu Jiu este proprietatea Clubului Sportiv Lignitul Pandurii Târgu Jiu. În prezent, clubul sportiv are șapte asociați: Societatea Națională a Lignitului Oltenia, Complexul Energetic Turceni, Complexul Energetic Rovinari, Consiliul Lo-cal Târgu Jiu, ARTEGO SA, Consiliul Județean Gorj și Uniunea Sindicatelor Miniere din Oltenia. Toți asociații s-au obligat printr-un protocol să achite contribuții, în calitate de asociați la club. Președintele clubului este președintele USMO, Marin Condescu.

:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Cipus
20th February 2007, 16:12
Dinamo-Jiul 3-0.... hattrick Ganea:yeah:...:P


Ai gresit echipele, ai vrut sa spui Rapid-Poli 3-0, in cazul in care da Ganea 3 goluri, sau poate te refereai la Liviu Ganea

chinezu
20th February 2007, 17:04
Ce se intampla aici fratilor? Se cearta aici suporterii galacticilor si ai extraterestilor(jiul vs pandurii)... Vai de capul nostru! 6-0.

BigStar
20th February 2007, 18:07
Oameni buni deja v-ati intins cu vorba. Acesta este un poll in care voi trebuie sa dati un pronostic in vederea meciului Dinamo - Jiul, nu o cearta intre doua galerii de ultrasi, care intra cu totii intr-un microbuz. Asa ca nu stiu ce sens are sa incepeti sa va injurati ca la usa cortului.:rosu:

Cipus
20th February 2007, 19:03
Lasa-i pe ei sa se certe ca noi comunicam klumea. Care mai e starea de spirit a jucatorilor Jiului, merg la lupta sau le e frica de meciul asta? M.Voicu trebuie sa faca un meci mare. Lipseste Moti, Jiul trebuie sa atace ca Smirnovs nu cred ca s-a adaptat. Daca se va apara tot meciul e victima sigura.

BigStar
20th February 2007, 20:31
Lasa-i pe ei sa se certe ca noi comunicam klumea. Care mai e starea de spirit a jucatorilor Jiului, merg la lupta sau le e frica de meciul asta? M.Voicu trebuie sa faca un meci mare. Lipseste Moti, Jiul trebuie sa atace ca Smirnovs nu cred ca s-a adaptat. Daca se va apara tot meciul e victima sigura.

E greu Cipus. Jiul risca sa nu fie programata la acest meci fiindca nu a platit datoria de 150 de mii de dolari Univ. Craiova si are termen pana vineri. In plus nu poate inregistra nici contractele jucatorilor la Liga tot din aceasta cauza. tudorache se plange ca are nevoie disperata de un fundasi si de un portar, dar pana acum nu a gasit nimic. Sa speram ca Jiul va reusi surpriza. :)

Sergio_D
20th February 2007, 20:36
cartitelor sa le sugi tu coada

30 de ani si degeaba... :sleep:

Momentan, totul pare a fi impotriva Jiului. Au datorii, jucatorii lor sunt pe picior de plecare, averea lui Simota e sub sechestru, deci, no money. Intr-o asemenea atmosfera, chiar credeti ca se poate juca fotbal ? Jucatorilor le sta gandul la bani si la plecare, nu la performanta...
Cine e titular in poarta la Jiul ? :thinkso:

rhadoo
21st February 2007, 00:15
Da Nu Am NiCi O Treaba, Totul E Perfect!

Cipus
21st February 2007, 02:48
E greu Cipus. Jiul risca sa nu fie programata la acest meci fiindca nu a platit datoria de 150 de mii de dolari Univ. Craiova si are termen pana vineri. In plus nu poate inregistra nici contractele jucatorilor la Liga tot din aceasta cauza. tudorache se plange ca are nevoie disperata de un fundasi si de un portar, dar pana acum nu a gasit nimic. Sa speram ca Jiul va reusi surpriza. :)

E de rau atunci, ce sa zic, sper sa se rezolve cumva situatia si sa poata juca cu Dinamo. Ar fi rusinos si trist sa pateasca asa ceva, practic neprogramarea la meci ar insemna excluderea din liga I.

Aurel.D
21st February 2007, 14:21
Ar fi ceva ca Rednic sa inceapa acest meci cu jucatorii adusi in iarna. Ar fi chiar recomandat!

chinezu
21st February 2007, 20:15
E de rau atunci, ce sa zic, sper sa se rezolve cumva situatia si sa poata juca cu Dinamo. Ar fi rusinos si trist sa pateasca asa ceva, practic neprogramarea la meci ar insemna excluderea din liga I.

Cred ca trebuie 2 neprezentari...

Cipus
21st February 2007, 20:19
Nicio echipa nu merita asa ceva. Eu sper sa fie mai flexibili si unii si altii, si sa nu se ajunga in situatia de anul trecut cu Sportul. Ne facem campionatul de ras prin astfel de practici

ReDog 4ever
22nd February 2007, 01:53
nu se gandeste nici dracu' la meciul asta, mai ales ca maine jucam cu benfica

dar nu se poate sa incepem returul pe picior gresit.... trebuie sa batem

r3my
22nd February 2007, 10:42
Se pare ca meciul se va disputa:

"Decizia reprezinta o eroara judiciara si a fost luata inca de pe 13 decembrie de catre niste oameni care intre timp au fost dati afara din aceasta comisie pentru incompetenta. Sunt sigur ca vom fi programati pentru meciul cu Dinamo pentru ca dreptatea e de partea noastra. Noii membrii s-au uitat din nou peste dosar si sunt sigur ca ne vor da castig de cauza"

Cipus
23rd February 2007, 00:59
E sansa Jiului, meciul se pare ca se va disputa, Dinamo e in regres dupa eliminarea din UEFA si cu psihicul cam zdruncinat. Doar ca am inteles ca Jiul nu poate inregistra contractele jucatorilor veniti in iarna. nu era o mare problema daca nu plecau ambii portari de la Jiul, asa sunt curios cine o sa apere

Diodude
23rd February 2007, 06:59
1 solist.Doar daca nu ne prezentam Jiul poate sa ia puncte in Groapa.Returul asta maturam tot,si termina campionatul la 18-20 de puncte de locul 2.Lobont e regele!!!

adalisima
23rd February 2007, 09:13
1 solist.Doar daca nu ne prezentam Jiul poate sa ia puncte in Groapa.Returul asta maturam tot,si termina campionatul la 18-20 de puncte de locul 2.!!!
:happy :happy :happy :happy

Buna asta "Lobont e regele":happy :happy

Celso
23rd February 2007, 09:22
E sansa Jiului, meciul se pare ca se va disputa, Dinamo e in regres dupa eliminarea din UEFA si cu psihicul cam zdruncinat. Doar ca am inteles ca Jiul nu poate inregistra contractele jucatorilor veniti in iarna. nu era o mare problema daca nu plecau ambii portari de la Jiul, asa sunt curios cine o sa apere

nu confunda Benfica cu Jiul!:groggy:

Cipus
23rd February 2007, 09:43
Dinamo e favorita certa, insa in fotbal se poate intampla orice. In plus si Pandurii au reusit un rezultat mare cu rezervele intr-un meci disputat in "groapa" in care Dianamo a folosit titularii. Jiul se va apara cu toata echipa sunt convins si a reusit cateva egaluri in deplasare la Cluj, Gloria sau Farul. Chiar daca a pierdut cativa jucatori, cel mai rau e ca nu are portar daca nu inregistreaza noile contract le liga. In rest doar Vrajitoarea e o pierdere, autorul golului victoriei cu Rapid

MIREL6RADOI
23rd February 2007, 10:41
Clar 1

iohannfus
23rd February 2007, 11:58
nu confunda Benfica cu Jiul!:groggy:

dar nici pe Dinamo cu Barcelona :)

Celso
23rd February 2007, 12:05
a zis cineva cuvantul "Barcelona" ! nu e din povestea asta!:(

r3my
23rd February 2007, 13:23
Dinamo e favorita certa, insa in fotbal se poate intampla orice. In plus si Pandurii au reusit un rezultat mare cu rezervele intr-un meci disputat in "groapa" in care Dianamo a folosit titularii. Jiul se va apara cu toata echipa sunt convins si a reusit cateva egaluri in deplasare la Cluj, Gloria sau Farul. Chiar daca a pierdut cativa jucatori, cel mai rau e ca nu are portar daca nu inregistreaza noile contract le liga. In rest doar Vrajitoarea e o pierdere, autorul golului victoriei cu Rapid
o analiza perfecta. Sigur nu esti jiulist?

BigStar
23rd February 2007, 13:35
Din pacate Jiul nu va putea folosi jucatorii transferati in aceasta iarna asa ca Tudorache va avea la dispozitie doar 16 jucatori. Tehnicianul a fost nevoit sa ii recheme la prima echipa pe Borza si Galdeanu pentru a incropi un "lot":(

iohannfus
23rd February 2007, 14:50
a zis cineva cuvantul "Barcelona" ! nu e din povestea asta!:(

o scuza-ma :yeah: ... cu Benfica :drak:

Luis Garcia10
23rd February 2007, 18:52
Ce incepe cu b si se termina cu t si e luni seara in direct pe antena 1? :happy ! Se reinoada sirul ! :lol:

boni2204
23rd February 2007, 22:13
Ce incepe cu b si se termina cu t si e luni seara in direct pe antena 1? :happy ! Se reinoada sirul ! :lol:

BoscheTmai esti:happy

RAIKKONEN
24th February 2007, 11:37
DINAMO - jiul 5-0
niculescu -2
caicedo -1
mendy -1
danciu -1

Kooler
24th February 2007, 12:26
Castiga Dinamo dar nu asa clar, da cu un gol maxim doua mai mult decat Jiul.

alinro
24th February 2007, 13:43
Forta jiul !!!!!!!!! Sper la o victorie a jiului, desi este o speranta de domeniul fantasticului, din pacate. Totusi, cred ca poate sa scoata un egal :)

danpuric78
24th February 2007, 15:06
Ce incepe cu b si se termina cu t si e luni seara in direct pe antena 1? :happy ! Se reinoada sirul ! :lol:
Meciul Stelei la Arad:D
Asta il castiga dinamo fara probleme.

caine19
24th February 2007, 20:06
Forta jiul !!!!!!!!! Sper la o victorie a jiului, desi este o speranta de domeniul fantasticului, din pacate.

:evil: :evil:

Un meci lejer , acstigam cu 3-0 :ok:

BAK
24th February 2007, 21:01
egal....1-1.....eventual bate dinamo cu 2-1 dupa ce jiul da primul gol

Celso
24th February 2007, 21:05
2-0 Dinamo! goluri date in repriza a doua!:)

Cappone
24th February 2007, 23:38
1 clar.
jiul este o echipa foarte slaba.

Vladek
24th February 2007, 23:44
Meci de 1 solist. Nu joaca gasca militiano-********a mare branza, dar Jiul e prea slaba ca sa profite.

PaRazytul
25th February 2007, 02:45
1 clar.
jiul este o echipa foarte slaba.

Nici poli nu e prea departe.....+ ca 'noi' nu avem ce bani aveti 'voi' asa ca las-o mai moale...si vezi-ti de topicurile cu poli...re !!!

Cipus
25th February 2007, 04:31
o analiza perfecta. Sigur nu esti jiulist?

iti multumesc. sunt doar un bun cunoscator al Ligii I :ok:

Cipus
25th February 2007, 04:36
Ce incepe cu b si se termina cu t si e luni seara in direct pe antena 1? :happy ! Se reinoada sirul ! :lol:

e... "bulshit" cumva? :drak:

boni2204
25th February 2007, 10:34
Meci de 1 solist. Nu joaca gasca militiano-********a mare branza, dar Jiul e prea slaba ca sa profite.
Eu cred ca ar trebui sa iti masori cuvintele si sa nu jignesti jucatorii care nici nu stiu cu ce se mananca perioada comunista:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:
Daca ai ceva cu cei din conducere e o.k., dar cred ca ar trebui sa incetam sa ne luam de munca unor oameni.
Nu cred ca jucatorii de la Dinamo nu muncesc la antrenamente, ci studiaza dosare ale fostei securitati:rolleyes:
P.S.:Pt moderator, nu cred ca ar trebui sa permiti asemenea exprimari ca de aici incep marile tragedii in sport. Eu am primit avertisment pt un singur cuvant stalcit pe alt forum.

brandacadabra
25th February 2007, 10:36
3-0 pt noi scurt si fara emotii

AxinTe
25th February 2007, 11:02
o sa fie un meci ca in tur.. jiul se va apara si Dinamo va da un gol care va fii de ajuns..

Sevilla86
25th February 2007, 11:06
meci de 1x.. depinde cum merge atacul.. fara Ganea nu au prea aratat nimic.

Vladek
25th February 2007, 11:24
Eu cred ca ar trebui sa iti masori cuvintele si sa nu jignesti jucatorii care nici nu stiu cu ce se mananca perioada comunista:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:


Ce, deranjeaza adevarul ? Nenea Netoiu (certat rau asta-toamna azi pupat si impacat cu onor conducere) a fost ******** de frunte. Badea era prieten la catarama cu Dinca. Iar cand stadionul echipei ( chipurile club privat) este refacut si modernizat cu banuti de la ministerul de interne .... "militieni" e cuvant bland.
Nu va bateti toti cu pumnu'n chept ca sunteti o mare familie ? Deci e clar, sunteti o mare familie militiano-********a. :evil: :evil: :evil:

boni2204
25th February 2007, 20:30
Ce, deranjeaza adevarul ? Nenea Netoiu (certat rau asta-toamna azi pupat si impacat cu onor conducere) a fost ******** de frunte. Badea era prieten la catarama cu Dinca. Iar cand stadionul echipei ( chipurile club privat) este refacut si modernizat cu banuti de la ministerul de interne .... "militieni" e cuvant bland.
Nu va bateti toti cu pumnu'n chept ca sunteti o mare familie ? Deci e clar, sunteti o mare familie militiano-********a. :evil: :evil: :evil:

Vad ca insisti in "inteligenta" ta asa ca...eu ti-am zis doar sa nu te iei de munca unor jucatori, dar tu aberezi in continuare si moderatorii dorm:rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

crissis
25th February 2007, 20:44
In aparenta cea mai dezechilibrata partida a etapei dar cred ca va fi si cea mai mare surpriza a etapei . Dinamo este varza , in cele doua meciuri din uefa nu a aratat nimic .

YoYoyOi
25th February 2007, 20:51
Vad ca insisti in "inteligenta" ta asa ca...eu ti-am zis doar sa nu te iei de munca unor jucatori, dar tu aberezi in continuare si moderatorii dorm:rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

ai citit regulamentul forumului?
Daca da, spune-mi punctual unde s-a incalcat.
Daca nu, citeste-l si apoi spune-mi punctual unde s-a incalcat.

delaparis
25th February 2007, 21:56
Nu va bateti toti cu pumnu'n chept ca sunteti o mare familie ? Deci e clar, sunteti o mare familie militiano-********a. :evil: :evil: :evil:

hmmm ... daca spui tu ...

in orice caz o zici cu respect deci e in regula :happy

boni2204
25th February 2007, 22:07
ai citit regulamentul forumului?
Daca da, spune-mi punctual unde s-a incalcat.
Daca nu, citeste-l si apoi spune-mi punctual unde s-a incalcat.
Da , cred ca jigneste munca unor oameni si nu cu acest mesaj, ci cu unul anterior la care i-am atras atentia.
Nu poti spune despre niste oameni care muncesc, in speta jucatorii lui Dinamo,
ca sunt o "gasca militiano-********a", parerea mea.
Unde mai pui ca eu am primit avertisment ca am stalcit numele unei echipe, de asta zic :se judeca cu aceeasi masura pt. toti de pe forum de catre moderatori sau se face discriminare:confused: ?????????????
toate bune

YoYoyOi
25th February 2007, 22:09
boni, stalcirea numelor forumistilor sau ale unei echipe se sanctioneaza.
Jignirea jucatorilor, conducatorilor, magazionerilor, si maturatorilor de la cluburi nu se sanctioneaza.

Toate bune si tie:)

boni2204
25th February 2007, 22:15
boni, stalcirea numelor forumistilor sau ale unei echipe se sanctioneaza.
Jignirea jucatorilor, conducatorilor, magazionerilor, si maturatorilor de la cluburi nu se sanctioneaza.

Toate bune si tie:)
Si ti se pare corect sa jignesti munca unor oameni:confused: ?
Parca nu se admit jigniri, dar in fine daca atat stiu unii oieri sa isi apere oile ros albastre, e corect? am stalcit vreun nume?:rolleyes: :evil: :evil: :evil:

boni2204
25th February 2007, 22:22
:headbang: 13:00 Gloria - Pandurii 0 - 0


14:00 Steaua - UTA 2 - 0 informatii de pe site:headbang:

YoYoyOi
25th February 2007, 22:26
Si ti se pare corect sa jignesti munca unor oameni:confused: ?
Parca nu se admit jigniri, dar in fine daca atat stiu unii oieri sa isi apere oile ros albastre, e corect? am stalcit vreun nume?:rolleyes: :evil: :evil: :evil:

pai daca nu e prevazut in regulament ce vrei?

Dar asta cu oierii si oile se sanctioneaza, conform regulamentului :rolleyes:

delaparis
25th February 2007, 22:30
hai sa terminam cu off-topic ...

Dinamo - Jiul : .... aaaahhh 7-0 ... ?

YoYoyOi
25th February 2007, 22:35
7-0 normal, ca nu e blat, ca de-ar fi blat :groggy:

boni2204
25th February 2007, 22:36
pai daca nu e prevazut in regulament ce vrei?

Dar asta cu oierii si oile se sanctioneaza, conform regulamentului :rolleyes:
Pai te contrazici singura ori se sanctioneaza ori nu.
Sau la mine da la stelisti nu, ce e asta un forum dedicat stelei?
Pai daca vladek a spus de "gasca militiano-********a" si tu spui ca nu e nimic, iar eu daca spun ceva de un biet animal, in speta oaia merit sanctionat???????????????????????????????
Sa fim realisti sau nu poti fi, te credeam mai obiectiva cum te poti contrazice in halul asta.
Pana la urma ai voie sa jignesti jucatorii, sclavii, slugille si ciobanii???

YoYoyOi
25th February 2007, 22:40
in fraza
dar in fine daca atat stiu unii oieri sa isi apere oile ros albastre, e corect? am stalcit vreun nume? te-ai referit la forumisti si se sanctioneaza.
Daca te refereai la conducerea clubului sau jucatori nu se sanctiona.

boni2204
25th February 2007, 22:41
:) prea tarziu delaparis, sorry:)

dannymoga
25th February 2007, 22:41
deja campionatul l-au castigat...deci s-ar putea sa se relaxeze dinamo si sa piarda:D ar fi ceva:>)))

crissis
25th February 2007, 22:42
7-0 normal, ca nu e blat, ca de-ar fi blat :groggy:

Daca ar fi blat ar cistiga Jiul cu 5-0 :happy

boni2204
25th February 2007, 22:47
cand vladek face aceasta afirmatie: "sunteti o mare familie militiano-********a" cred ca se refera si la suporterii dinamovisti si dintre acestia sunt si forumisti, deci judecand dupa logica ta yo(nu e stalcire de nume ci pur si simplu e prea lung numele) el a jignit si forumistii dinamovisti deci trebuie sanctionat sau nu ca el e stelist???????????????

YoYoyOi
25th February 2007, 22:47
Daca ar fi blat ar cistiga Jiul cu 5-0 :happy

eu zic doar cum a fost meciul Rapidului cu Otelul:D la 7-0 n-a fost blat.

Dar daca e un 3-0 4-0 atunci e....mie asa mi s-a explicat atunci :groggy:

@delaparis explica-i tu lui boni, ca eu nu mai stiu ce sa-i zic:groggy: si nici talent la facut schite n-am :(

delaparis
25th February 2007, 22:54
cand vladek face aceasta afirmatie: "sunteti o mare familie militiano-********a" cred ca se refera si la suporterii dinamovisti si dintre acestia sunt si forumisti, deci judecand dupa logica ta yo(nu e stalcire de nume ci pur si simplu e prea lung numele) el a jignit si forumistii dinamovisti deci trebuie sanctionat sau nu ca el e stelist???????????????

lasa oamenii sa-si exprime opinia ... :)

Ce daca transpira de invidie ? ... nu-i serveste decat sa se dea :headbang: asa ... :D

Se stie ca azi aceste afirmatii nu mai apartin decat unor copii dezinformati ... nu merita sa ne enervam pentru putin :P

15 puncte ... atat :lol:

boni2204
25th February 2007, 22:55
Hai nu mai fa pe inteligenta ca am inteles foarte bine ce zici tu, dar se pare ca tu nu intelegi sau nu vrei.
Eu tocmai iti explic ca am facut aceleasi erori ca vladek si tu imi spui ca numai eu ar trebui sa fiu sanctionat; aici e problema pe care tu nu poti sa o explici de ce se fac discriminari.
Am inteles foarte bine ca se sanctioneaza jignirea forumistilor, dar tu nu vrei sa intelegi ca ceea ce am facut eu a facut si vladek, dar tu foarte senina imi spui ca doar eu ar trebui sa fiu sanctionat????

YoYoyOi
25th February 2007, 23:02
bun: spune-mi tu concret de ce ai fost sanctionat si eu iti spun daca a fost corect sau nu:)

eu ti-am zis de ce ar fi trebuit sa fi sanctionat acum si de ce n-a fost sanctionat Vladek

boni2204
25th February 2007, 23:02
PSG- Saint-Etienne 0-2 la pauza pt delaparis:D

delaparis
25th February 2007, 23:04
PSG- Saint-Etienne 0-2 la pauza pt delaparis:D

da si ? .... :evil:

vrei "moderare" ? :D

Vladek
25th February 2007, 23:14
lasa oamenii sa-si exprime opinia ... :)

Ce daca transpira de invidie ? ... nu-i serveste decat sa se dea :headbang: asa ... :D

Se stie ca azi aceste afirmatii nu mai apartin decat unor copii dezinformati ... nu merita sa ne enervam pentru putin :P

15 puncte ... atat :lol:

Mai delaparis .. tu chiar crezi ca va invidiez ?? Domnu' frantuz eu sunt destul de batran sa-mi amintesc de niste vremuri cand se juca altceva si pierdeati in Ghencea la scor de maidan (5-0 in 98, 4-1 in 2000) ... Anul asta mergeti voi mai bine, la anul mergem noi mai bine. Nu mai pot eu de Dinamo ... deocamdata prioritatea nr. 1 e o despartire grabnica de Zerolaroiu :D . Vor mai fi campionate, meciuri in UEFA, CL, etc, etc.

@boni2204

Mah dar nici nu mi-am inchipuit ca o sa faci asa o criza din asa fleacuri. Afirmatia aia era oricum la misto :happy :happy dar esti amuzant cu tafna asta. Care-i problema ? Scrie "suporterii dinamovisti nu fac parte din familia Borcea-Netoiu" (asa cum nu toti stelistii fac parte din partidul lui GG) si gata, demonstrezi ca tu ai dreptate iar eu nu.

Bun, hai sa fiu politically corect si sa termin. Renunt la expresie ok ? Imi cer scuze tuturor celor care s-au simtit jigniti, etc, etc. Gata, ura si la gara. :D

Adi Da Samraj
25th February 2007, 23:15
Din cine e formata brigada de arbitrii ?

delaparis
25th February 2007, 23:21
.....cand se juca altceva si pierdeati in Ghencea la scor de maidan (5-0 in 98, 4-1 in 2000) ...

chiar ca maidan .. :D

nu mai revin pe alte cuvinte din postul tau pentru ca nu mai pot de ras ... :rolleyes:

Ce a fost a fost ... :ok:

acum e vorba de campioana 2007 , deci nu cred ca esti on-topic :lol:

fara rautate :)

Vladek
25th February 2007, 23:23
Credeam ca e vorba de Dinamo - Jiul ... da' daca ziceti mneavoastra sefu', asa e ! :) :) Sa traiti, sa infloriti ! :D

boni2204
25th February 2007, 23:29
Mai delaparis .. tu chiar crezi ca va invidiez ?? Domnu' frantuz eu sunt destul de batran sa-mi amintesc de niste vremuri cand se juca altceva si pierdeati in Ghencea la scor de maidan (5-0 in 98, 4-1 in 2000) ... Anul asta mergeti voi mai bine, la anul mergem noi mai bine. Nu mai pot eu de Dinamo ... deocamdata prioritatea nr. 1 e o despartire grabnica de Zerolaroiu :D . Vor mai fi campionate, meciuri in UEFA, CL, etc, etc.

@boni2204

Mah dar nici nu mi-am inchipuit ca o sa faci asa o criza din asa fleacuri. Afirmatia aia era oricum la misto :happy :happy dar esti amuzant cu tafna asta. Care-i problema ? Scrie "suporterii dinamovisti nu fac parte din familia Borcea-Netoiu" (asa cum nu toti stelistii fac parte din partidul lui GG) si gata, demonstrezi ca tu ai dreptate iar eu nu.

Bun, hai sa fiu politically corect si sa termin. Renunt la expresie ok ? Imi cer scuze tuturor celor care s-au simtit jigniti, etc, etc. Gata, ura si la gara. :D
Trebuie sa iti spun ca tu poate ca ai picat la mijloc, dar eu nu as fi devenit asa vehement daca aceasta modalitate copilareasca de a ataca munca unor jucatori nu ar fi devenit un curent sustinut de multi suporteri ai stelei.
Nu zic ca nu or fi prin structurilie clubului si ********i, dar asta nu inseamna ca jucatorii au vreo vina; cum nici stelistii nu trebuie sa fie inscrisi in partidul lui Becali ca sa fie suporteri si sunt de acord ca nu trebuie inclusi toti in aceeasi oala.
Sper ca ti-ai dat seama ca nu am nimic personal cu tine, ci doar am reactionat la acest curent creat ca jucatorii lui dinamo ar fi si ar face si ar....
in rest, te salut

Diodude
26th February 2007, 01:24
Ascultati bine la baiatu':De maine incepe DEFILAREA.Terminam campionatul asta la mai mult de 20 de puncte de locul 2 la ce lot avem!!!Tineti bine minte toti stelistii mesajul asta,vorbim la vara.Nu pierdem mai mult de 4-5 puncte tot returul.Urmariti de maine in spectacol pe N&D cum o sa va inchida gura la toti contestatarii.Batem Jiul cu 3-0!!!

whitewildstuff
26th February 2007, 01:34
Boni,tu chiar crezi??:"Nu zic ca nu or fi prin structurilie clubului si ********i, dar asta nu inseamna ca jucatorii au vreo vina""""???Nenica,crizele nervoase sunt permise@!!!!!Dar chiar sa fii un |**** DE UNDE ESTI???BLEAH!!!

Elphax
26th February 2007, 09:02
ce , mai aveti si voi meci?

neinteresant, deja sunteti campioni ...

Aurel.D
26th February 2007, 09:48
Cica este posibil sa intre Voika deseara...si poate chiar si Mateus...ar fi un moment bun sa vedem noile achizitii..:ok:


Din cine e formata brigada de arbitrii ?
Din doi arbitri de tusa, un arbitru de centru si unul de rezerva. :)

Ferko
26th February 2007, 16:48
arbitreaza corpodean?

Da, dar in meciul cu Steaua. No, ca ti-am facut pe plac. Si o sa fure de la Steaua. Esti multumit ?

Adi Da Samraj
26th February 2007, 17:41
Cica este posibil sa intre Voika deseara...si poate chiar si Mateus...ar fi un moment bun sa vedem noile achizitii..:ok:


Din doi arbitri de tusa, un arbitru de centru si unul de rezerva. :)

sigur ?

rhadoo
26th February 2007, 18:04
astazi va fi o surpriza si anume :BATE JIUL PETROSANI pe dinamo ca oricum sunt obisnuiti sa piarda pe propriul teren
HAI JIUL PETROSANI!

ReDog 4ever
26th February 2007, 18:06
o sa ne bata la cap poate....

magica_steaua
26th February 2007, 18:47
bate dinamo 3-0...........e diferenta de valoare intre echipe ,ce sperante sa ai ca o echipa sa incurce dinamo cand STEAUA nu mai castiga

ReDog 4ever
26th February 2007, 18:49
din pacate se pare nu ii vom vedea nici pe francez nici pe angolez

daca nu cu jiul, cand sa ii mai testezi si pe astia?

resita
26th February 2007, 18:57
dinamo va incepe a doua parte a campionatului cu o victorie. va fi greu dar pana la urma dinamo va castiga. pronosticul meu 1-0 :P :P :P :P :P

YoYoyOi
26th February 2007, 19:04
1-0 in primele zece minute, ai vrut sa spui, nu? :D

ReDog 4ever
26th February 2007, 19:05
dinamo va incepe a doua parte a campionatului cu o victorie. va fi greu dar pana la urma dinamo va castiga. pronosticul meu 1-0 :P :P :P :P :P

nu stiu de ce il vezi atat de greu meciul....eu zic ca batem usor

chinezu
26th February 2007, 19:37
6-0.

Leo
26th February 2007, 20:01
astazi batem la scor

YoYoyOi
26th February 2007, 20:03
incepe imediat meciul....sa ne luam la revedere, ca poate ne mai vedem pe la 10 :D

resita
26th February 2007, 20:03
nu stiu de ce dar am o presimtire tare rea legata de acest meci. :no: :no: :no:

*Coco*
26th February 2007, 20:36
Face scor dinamo...
Fara 5 jiul nu scapa

Luis Garcia10
26th February 2007, 20:37
Stai linistit ca e jucat deja ! :happy Nu lasa Borcica lucrurile la voia intamplarii si in plus trebuie sa se reabiliteze in fata suporterilor dupa meciul cu Benfica!
:D :P

alinro
26th February 2007, 20:45
0-1 .....dupa o eliminare la dinamo, si un penalty pt jiul ;)

blaga
26th February 2007, 20:53
in tribune o mare multime dinamovista, aproape 1850 de suporteri....

Cra10veanu
26th February 2007, 20:55
in tribune o mare multime dinamovista, aproape 1850 de suporteri....

mai mult de atat nu se pot strange, mai sint si locu 1 :lol:

YoYoyOi
26th February 2007, 20:58
iar joaca Dinamo cu casa inchisa? :happy

Cra10veanu
26th February 2007, 20:59
iar joaca Dinamo cu casa inchisa? :happy

1850, cred ca fu intrarea libera

YoYoyOi
26th February 2007, 21:03
:ras-plans: doar asa se explica afluxul de popor....intrarea libera, tare faza :ras-plans:

Cra10veanu
26th February 2007, 21:04
stai ca vine caine18 acuma si-ti arata el cea mai tare galerie de pe planeta :ras-plans:

Celso
26th February 2007, 21:05
ati invatat sa numarati:ras-plans:?...e luni seara...lumea maine se duce la munca...alti sunt la munca:mda:

Cra10veanu
26th February 2007, 21:06
sa inteleg ca intrara cainii in tura III-a ?

YoYoyOi
26th February 2007, 21:09
da mai :happy sunt de noapte cainii :D

si daca vine caine18, iti dai seama ca raman doar 17 prin tribune :happy

Cra10veanu
26th February 2007, 21:12
in groapa nici nu e nevoie de galerie, oricum borcea isi incurajeaza echipa (adversa), nu suporterii :evil:

blaga
26th February 2007, 21:14
ati invatat sa numarati:ras-plans:?...e luni seara...lumea maine se duce la munca...alti sunt la munca:mda:

asa e daca jucau duminica seara era altceva:lol: :lol: ....
a spus si comentatorul TV "Foarte multi copii in tribune"...parintii or fi sub acoperire mai stii.

delaparis
26th February 2007, 21:14
stai ca vine caine18 acuma si-ti arata el cea mai tare galerie de pe planeta :ras-plans:


sa inteleg ca intrara cainii in tura III-a ?


da mai :happy sunt de noapte cainii :D

si daca vine caine18, iti dai seama ca raman doar 17 prin tribune :happy

voi ce faceti aici ? ... trolling ? :cool:

hai sa revenim la fotbal va rog frumos ... ma rog ata cat puteti :D

Cra10veanu
26th February 2007, 21:16
ma delaparis, facuram si noi un misto ironic legat de numarul cainilor si asta sa-l trezim putin pe caine18 :evil: nu cred ca s-au folosit jigniri sau altceva :D
ot: meciul pare mai greu decat credeam :evil:

YoYoyOi
26th February 2007, 21:18
voi ce faceti aici ? ... trolling ? :cool:

hai sa revenim la fotbal va rog frumos ... ma rog ata cat puteti :D

pai nu prea putem, ca pana acum nu prea avem ce fotbla comenta:D
nu stim care faza ma spectaculoasa s-o propunem spre discutie :sleep:

Cra10veanu
26th February 2007, 21:19
sutul lu dulcea si parada lui lobont :ras-plans:

delaparis
26th February 2007, 21:20
: nu cred ca s-au folosit jigniri sau altceva :D
ot: meciul pare mai greu decat credeam :evil:

n-am zis ca sunt jigniri :P



nu stim care faza ma spectaculoasa s-o propunem spre discutie :sleep:

Lobont a prins o centrare inalta :D

inter
26th February 2007, 21:21
sa-nteleg ca "cainii" lasara computerele balta si detera navala in "groapa" ? ...
nu vreau sa fiu ironic ... dar nu pot vedea meciul .. ca joaca hotii de pe 102 la aceeasi ora... :D

YoYoyOi
26th February 2007, 21:23
Lobont a prins o centrare inalta :D

:shocked: serios? pfoai n-am fost pe faza, ca-mi lipeam cablul de la tuner:groggy:

si cum a fost? spectaculos? :happy


Doamneeeeeee ce-a facut Voicu:happy a umblat ca-n papusoi printre fundasii dinamovisti :happy

astia vor sa ne convinga ca-i pe bune :ras-plans:

Lordliv
26th February 2007, 21:30
pana acum ,dinamo arata valoarea sa ,de liga campionilor!

boni2204
26th February 2007, 21:31
Tu inca mai crezi ca nu e pe bune??

boni2204
26th February 2007, 21:34
x pauza o cota buna la pariuri:D :ok:

Ferko
26th February 2007, 21:38
Greu cu N&D !!!!!! Sau canta?/

Leviss
26th February 2007, 21:38
Dupa evolutia echipelor din prima repriza incep sa imi fac sperante la un rezultat bun al Jiului in Stefan Cel Mare...Hai baietii ca se poate!!!

Luis Garcia10
26th February 2007, 21:38
Super echipa Dinamo ! Daca era vreun meci de Champions League , acolo unde vor ei sa ajunga , era vreo 3/4-0 la pauza ! :happy

magica_steaua
26th February 2007, 21:38
x pauza o cota buna la pariuri:D :ok:

:D :D doar atat din pacate cred ca pana la urma bate dinamo..........e prea slaba jiul sa faca fata lui dinamo si in atmosfera incendiara din groapa........ii imping suporterii de la spate si castiga

Leviss
26th February 2007, 21:40
:D :D doar atat din pacate cred ca pana la urma bate dinamo..........e prea slaba jiul sa faca fata lui dinamo si in atmosfera incendiara din groapa........ii imping suporterii de la spate si castiga

Care suporteri?!?!:shocked:

Luis Garcia10
26th February 2007, 21:41
Se joaca iar cu casa inchisa? :happy ! Ce-i drept nici nu mai tin minte ce culoare au scaunele de atata lume ! N-ai loc sa arunci un ac! :D

manole alin
26th February 2007, 21:42
:ciocan: :ciocan: :rock: :rock: :rock: :rock:nu are sanse la victorie jiul ca e varza :ciocan: :ciocan: :ciocan:

magica_steaua
26th February 2007, 21:42
Care suporteri?!?!:shocked:

nu stiu.......iar n-au venit la meci???? sunt suparati ca au dat banii degeaba la meciul cu benfica..........

YoYoyOi
26th February 2007, 21:43
Tu inca mai crezi ca nu e pe bune??

astept finalul cum l-ati asteptat voi ieri;)

Daca o sa fie eliminat Adrian Cristea si o sa i se anuleze 2 goluri dinamovistilor atunci e posibil sa fie pe bune meciul :happy

rhadoo
26th February 2007, 21:43
:D :D doar atat din pacate cred ca pana la urma bate dinamo..........e prea slaba jiul sa faca fata lui dinamo si in atmosfera incendiara din groapa........ii imping suporterii de la spate si castiga

oricum cred ca JIUL e mai tare decat steaua si asta se vede,dar din pacate au disparut toti r....ii care spuneau ca o sa fie 1000-0
unde au disparut toti?
nimeni nu spune ca JIUL a jucat fotbal si dinamo nu a jucat nimic:rosu:
daca nu se intampla nimic la pauza eu zic ca o sa castigam
HAI JIUL PETROSANI!

rhadoo
26th February 2007, 21:44
Face scor dinamo...
Fara 5 jiul nu scapa

MARS OLTENE!
HAI JIUL PETROSANI!

Luis Garcia10
26th February 2007, 21:44
Cine face pariu ca Berbecaru ori le da un 11m la caini , ori face el ceva sa bata Dinamo? :(

Leviss
26th February 2007, 21:45
:ciocan: :ciocan: :rock: :rock: :rock: :rock:nu are sanse la victorie jiul ca e varza :ciocan: :ciocan: :ciocan:

Haida mai, daca Jiul e varza ,dupa jocul prestat dinamo cam ce crezi ca e?

crissis
26th February 2007, 21:45
In prima repriza Jiul a jucat curajos si rezultatul la pauza am putea spune ca e surprinzator , dinamo e varza.

magica_steaua
26th February 2007, 21:45
stati linistiti ca a coborat borcica la vestiare si le da indicatii "tactice" celor de la.............jiul bineinteles..........ia sa vezi cum dau din coada cei 1754 catei la sfarsitul meciului..........oricum valoare au de liga campionilor,ce mi-e jiul ce mi-e barcelona

rhadoo
26th February 2007, 21:47
stati linistiti ca a coborat borcica la vestiare si le da indicatii "tactice" celor de la.............jiul bineinteles..........ia sa vezi cum dau din coada cei 1754 catei la sfarsitul meciului..........oricum valoare au de liga campionilor,ce mi-e jiul ce mi-e barcelona

ba da ne lasi tu?vezi de steaua si lasa-ne!
HAI JIULEEEEEE!

ReDog 4ever
26th February 2007, 21:48
jiul e calare pe noi iar magica si cu ala din targoviste vad blat

nu e usor nici pt ei....

inter
26th February 2007, 21:49
cred ca ii spune borcica lui Simota ca va mai avea un dosar pe rol :D:D
si sa vezi "bulevarde" in a 2-a repriza :D:D

Sevilla86
26th February 2007, 21:50
A inceput pregatirea de CL :D
S-o fi terminat bulanu' din tur, sau or sa dea gol in min 90+2 :o:

magica_steaua
26th February 2007, 21:50
cred ca ii spune borcica lui Simota ca va mai avea un dosar pe rol :D:D
si sa vezi "bulevarde" in a 2-a repriza :D:D

:lol: :lol: :lol: golul pluteste in aer

rhadoo
26th February 2007, 21:52
pt JIUL

inter
26th February 2007, 21:52
mey .. acu fara caterinca ... Dinamo joaca cu portile inchise? e suspendata? ca nu se vad spectatori la meci....:evil:

boni2204
26th February 2007, 21:52
Cine face pariu ca Berbecaru ori le da un 11m la caini , ori face el ceva sa bata Dinamo? :(

Si nu crezi ca ar fi timpul sa i se acorde un penalty????
Ar fi primul in 20 de etape, cred ca e record :D

YoYoyOi
26th February 2007, 21:53
iote ca ultrasul Apercele nu e prin tribune:D n-a mai prins bilet, probabil :happy

Fain meci :ok:

Leviss
26th February 2007, 21:53
si au mai trecut 5 minute...

ReDog 4ever
26th February 2007, 21:54
iote ca ultrasul Apercele nu e prin tribune:D n-a mai prins bilet, probabil :happy

Fain meci :ok:

e cam greu sa vin la meci din california...dar mersi ca te-ai bagat in seama

Sevilla86
26th February 2007, 21:54
Ce simulare penibila!!! :happy :happy :happy

Leviss
26th February 2007, 21:55
Ce frumos stie sa cada Vranikovici...

magica_steaua
26th February 2007, 21:55
mey .. acu fara caterinca ... Dinamo joaca cu portile inchise? e suspendata? ca nu se vad spectatori la meci....:evil:

borcea face cat 5000 de spectatori..............oricum penalty la vranjcovic:happy

boni2204
26th February 2007, 21:56
Blaaaaaaaaaaaaaat, voisla a vandut meciul ca alta explicatie nu gasesc pt plonjonul in fata portarului advers:D

YoYoyOi
26th February 2007, 21:56
e cam greu sa vin la meci din california...dar mersi ca te-ai bagat in seama

scuze monseniore, dar la locatia ta zice Bucuresti :groggy:

ReDog 4ever
26th February 2007, 21:57
pai fac naveta :)

Leviss
26th February 2007, 21:57
Hihihi avem portar..

boni2204
26th February 2007, 21:59
Yo da de unde ti-a venit tie ca trebuie eliminat Adrian Cristea?
Deja i-a dat un galben, deci pe jumatate ti-a iesit, dar atat va ramane sau ai vorbit tu cu arbitrul la pauza?????????

Sevilla86
26th February 2007, 21:59
Ce frumos stie sa cada Vranikovici...

Trebuia un :galben:
Arbitrul ala e pus doar de decor? Da bine pe sticla?

blaga
26th February 2007, 21:59
cea mai penibila faza ever :
Vranikovici depaseste in viteza cativa adversari intr-un sprint inceput de la mijlocul terenului si reuseste sa ajunga in careul Jiului in pozitie perfecta de sut....in loc sa.....simuleaza ca este agatat de cineva, desi nu avea adversari care sa poata face asta, incredibil.
Pana acuma numai pe Balace si Radoi ii credeam in stare de asa ceva!

Leviss
26th February 2007, 22:01
Trebuia un :galben:
Arbitrul ala e pus doar de decor? Da bine pe sticla?

Mai sti , poate il vedem pe viitor in " Lacrimi de iubire" , pt dinamo...:D

rhadoo
26th February 2007, 22:01
pai fac naveta :)

VORBESTE cu andreea marin si poate iti vezi favoritii
ai grija cu quarterii sa nu iti rupa buzunaru:happy
una peste alta dinamovistii se enerveaza:headbang:
HAI JIULEEEEEE!

YoYoyOi
26th February 2007, 22:02
Yo da de unde ti-a venit tie ca trebuie eliminat Adrian Cristea?
Deja i-a dat un galben, deci pe jumatate ti-a iesit, dar atat va ramane sau ai vorbit tu cu arbitrul la pauza?????????

am zis si eu asa la plesneala:D

sa pun la pariuri? :shocked:

boni2204
26th February 2007, 22:02
cea mai penibila faza ever :
Vranikovici depaseste in viteza cativa adversari intr-un sprint inceput de la mijlocul terenului si reuseste sa ajunga in careul Jiului in pozitie perfecta de sut....in loc sa.....simuleaza ca este agatat de cineva, desi nu avea adversari care sa poata face asta, incredibil.
S-a impiedicat si omul de un smoc de iarba, tu nu ai vazut:evil: :evil: :evil:

RosAlbi..
26th February 2007, 22:03
A intrat Nedved De la dinamo >:) le arata fotbal.. la .. desculti .. astia >:)

Leviss
26th February 2007, 22:05
A intrat Nedved De la dinamo >:) le arata fotbal.. la .. desculti .. astia >:)
Deocamdata aia desculti sunteti voi ...
:rosu:

boni2204
26th February 2007, 22:05
VORBESTE cu andreea marin si poate iti vezi favoritii
ai grija cu quarterii sa nu iti rupa buzunaru:happy
una peste alta dinamovistii se enerveaza:headbang:
HAI JIULEEEEEE!

Nu avem de ce, ca stam bine la 13 puncte distanta nu e mare tragedie un egal cu jiul, ca oricum nu are cine sa ne ajunga:D

RosAlbi..
26th February 2007, 22:06
Mai e pana la sfarsit.. vedem finalu ..

boni2204
26th February 2007, 22:06
:yeah: Intra Mendy, presimt ca va fi eroul meciului:yeah:

YoYoyOi
26th February 2007, 22:07
i-auzi la ultrasii: hotii!!! hotii!!!:happy

RosAlbi..
26th February 2007, 22:08
Oricum.. suntem Prea sus.. nu mai ne ajunge Nimeni .. anu asta.. TItlu e in Stefan Cel mare >:) .. si toti caini or sa strige.. " Sa Moara JiJi de suparare.. Ca titlu este in STeFan Cel mare "

inter
26th February 2007, 22:08
i-auzi la ultrasii: hotii!!! hotii!!!:happy

pfoaiii si aia de la IGP dorm in post ?? :happy

Lordliv
26th February 2007, 22:08
Nu avem de ce, ca stam bine la 13 puncte distanta nu e mare tragedie un egal cu jiul, ca oricum nu are cine sa ne ajunga:D

stiu,va pregatiti pentru liga campionilor:happy :happy :happy

Leviss
26th February 2007, 22:08
E buna tanti asistenta, asta nu stie ca,conform calculelor cainii ar trebui sa castige?!? Uite asa au mai trecut 20 de minute si tot 0-0, HAI JIULETUL!!!

Sevilla86
26th February 2007, 22:08
Nu avem de ce, ca stam bine la 13 puncte distanta nu e mare tragedie un egal cu jiul, ca oricum nu are cine sa ne ajunga:D

Bine ma, da' tot cu astia va duceti si in CL? :happy o sa va bata si Levski... din nou :happy

rhadoo
26th February 2007, 22:09
A intrat Nedved De la dinamo >:) le arata fotbal.. la .. desculti .. astia >:)

zi sa mori tu!
da de unde stii tu?daca foloseam papuci ca dinamo poate ne impiedicam:happy
HAI JIULEEEEEEE!

delaparis
26th February 2007, 22:11
arbitrul dezavantajaza clar pe dinamovisti ... :D

boni2204
26th February 2007, 22:11
gool

RosAlbi..
26th February 2007, 22:11
E nah.. :)) "Lasatine sa ne pregatim pt Liga Campionilor "
=))))))))

Leviss
26th February 2007, 22:12
P..a mea !!!