PDA

View Full Version : Etapa 20: Steaua - UTA Arad



Pages : [1] 2

Elphax
10th February 2007, 11:34
Etapa 20: Steaua - UTA Arad (3-0 in tur)
Duminica, 25 februarie, ora 14 la Oradea.

In direct la National TV

lucian_iasi
17th February 2007, 13:42
Aradenii ar putea avea o sansa,avand in vedere ca se va juca la Oradea si nu la Bucuresti,dar prevad un meci de 1...1-0 ptr Steaua

YoYoyOi
17th February 2007, 13:51
Hai ma Lucian lasa-ma nu ma clocoti. O sa castige Steaua clar, ca doar joaca cu UTA echipa lui Laca, Steaua are nevoie de puncte in campionat si de un moral bun si o sa castige la pas.
de ce? Pt ca e blat clar......


Next subject please, ca asta-i fumat ....

TaciAcolo
17th February 2007, 13:52
ia bataie Steaua si jiji nervos il da afara pe Oli de la poli

crissis
17th February 2007, 13:54
Daca stelistii vor juca la fel cum au jucat cu Sevilla atunci aradenii vor produce surpriza.

YoYoyOi
17th February 2007, 13:59
ce vorbesti frate? :o:

este cumva UTA la nivelul Sevillei si n-am stiut io? :shocked:

Elphax
17th February 2007, 14:00
sper la un egal

TaciAcolo
17th February 2007, 14:01
Pandurii e la nivelul stelei :ras-plans:

YoYoyOi
17th February 2007, 14:03
robyyy vezi ca ai trecut peste granita si ai pierdut subiectul principal ;)

crissis
17th February 2007, 14:08
La ce a aratat in primul meci oficial pe care Steaua l-a jucat nu trebuie sa fii peste Sevilla ca sa treci de Steaua.
Steaua a jucat ca ultima echipa din liga lui mitica la asta ma refeream cind am spus ca aradenii pot produce surpriza .

YoYoyOi
17th February 2007, 14:17
Steaua a ajucat ca ultima echipa din Liga in fata Sevillei, dar asta nu inseamna ca daca ar fi fost UTA in locul Stelei situatia ar fi fost asemanatoare. Ar fi fost 11 la 0 pt Sevilla.

Geografu
17th February 2007, 15:14
Steaua - UTA - 1

Ma bazez pe moralul baietilor care vor sa demonstreze ca ce s-a intamplat cu Sevilla e doar un accident :rolleyes: .

FORZZA STEAUA !!

Mai vorbim aici.:ok:

YoYoyOi
17th February 2007, 15:22
ce accident my friend? accidentul il pot demonstra in returul cu Sevilla, nicidecum cu UTA :o:

nu mai faceti asemanari de genul asta, va implor.

Geografu
17th February 2007, 15:30
ce accident my friend? accidentul il pot demonstra in returul cu Sevilla, nicidecum cu UTA :o:

nu mai faceti asemanari de genul asta, ca implor.

Cu meciul de la Sevilla e alta poveste dar in primul rand cu UTA pot demonstra ca Steaua joaca fotbal nu mimeaza cum au facut-o joi din pacate...:( !

YoYoyOi
17th February 2007, 15:32
pai cu UTA 70% din echipele din prima liga pot arata ca joaca fotbal...

Geografu
17th February 2007, 15:35
pai cu UTA 70% din echipele din prima liga pot arata ca joaca fotbal...

E adevarat si asta dar sa stii ca UTA e o echipa artagoasa , mai ales in deplasare , plus ca in iarna nu a stat cu mainile in san in ce priveste transferurile ! Asa ca nu va fi o plimbare printre maci si margarete meciul asta mai ales ca nu e pe Ghencea...:confused:

YoYoyOi
17th February 2007, 15:36
in ultima vreme nici meciurile de pe Ghencea n-au fost plimbari printre castraveti si rosii, deci.....

Geografu
17th February 2007, 15:37
in ultima vreme nici meciurile de pe Ghencea n-au fost plimbari printre castraveti si rosii, deci.....

Corect ! :(

malexoid
17th February 2007, 15:40
Steaua - UTA X
cu tot aportul lui Lacatush, steaua nu va reusi sa-si revina dupa momentul Sevilla...
se va lasa probabil cu geamuri sparte, bucatzi de tendon pierdute prin vestiar, istericale, demiteri, Hagi...

dede
17th February 2007, 16:29
in mod normal, Steaua va castiga ... chiar daca aradenii viseaza ca acest meci sa semene cu cel cu sevilla, nu au nicio sansa...

Cristian
17th February 2007, 16:52
Mi-as dori o surpriza in Ghencea :) Merg pe un X :)

dede
17th February 2007, 16:56
nu are decat sa fie x in Ghencea...
important e sa castige Steaua ... la Oradea :D

Elphax
17th February 2007, 16:57
Mi-as dori o surpriza in Ghencea :) Merg pe un X :)

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

se joaca la Oradea

Cristian
17th February 2007, 17:02
Ehhh n-am stiut ca nu ma intereseaza steaua... oricum oriunde ar juca egal ;)

THE HUN
17th February 2007, 17:39
Pronostic:surpriza la Oradea

grande
17th February 2007, 18:01
Meci de X solist !

Ferko
17th February 2007, 18:13
Nu prea vad cum o sa piarda Steaua cu UTA. Nu este imposil, dar diferenta e prea mare intre echipe.

Sevilla86
17th February 2007, 18:17
Bate Steaua fara probleme :ok:
UTA nu pare o echipa puternica, cel putin din amicalele disputate. Singura echipa pe care au reusit sa o invinga la mai mult de un gol a fost o echipa din liga a treia (Ungaria). Din 9 amicale in 4 nu au marcat nici un gol...
1 solist!

Si de ce mama naibi se joaca la Oradea? Mai bine se juca la Focsani cu UTA si cu FC Arges la Oradea.

Ioca10
17th February 2007, 18:55
Meci strans sper sa ne revenim:)

malexoid
17th February 2007, 19:02
e o 'aruncatura de batz' Arad - Oradea, probabil ca aradanii vor mobiliza o galerie numeroasa pt aceasta partida...la nivel de galerii confruntarea e a lor (stiu sa injure zgomotos si organizat, trust me!)...
steaua vine obosita, demoralizata, umilita de la Sevilla...sper ca UTA sa poata specula degringolada!

manolos39b
17th February 2007, 20:06
Oli Ce-ai Facut ? Cu Sevilla Ai Pierdut ?
Uefa E-acum Departe ...ani Lumina Ne Desparte !!!

:evil: Normal La Pariuri E ...solist
Dar Laca E-un Artist ...in Meserie !

la pariuri e de ...solist
dar laca e un artist ...
in surprize neplacute
si de nimeni ...stiute !

:evil:

YoYoyOi
17th February 2007, 20:07
a inviat Eminescu :shocked:

YoYoyOi
17th February 2007, 20:26
manolos ceva proza nu stii? :rolleyes:

Kainsashiki
17th February 2007, 21:43
9-0, scorul campionatului in acest meci !

lucian_iasi
17th February 2007, 21:44
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sevilla86
17th February 2007, 21:55
steaua vine obosita, demoralizata, umilita de la Sevilla...sper ca UTA sa poata specula degringolada!

Adevarat... la fel de adevarat ca si faptul ca venim "de la Sevilla" :rosu:

DiabLo :ok:

Patratzel89
18th February 2007, 00:33
Steaua pleaca din postura de favorita (3-0 in tur) dar UTA poate produce o surpriza (macar un egal)

Patratzel89
18th February 2007, 00:45
Are toate shansele shi calitatzile...

arad80
18th February 2007, 01:40
eu zic 1-1...totusi UTA a cumparat 12 jucatori noi,pe cand Steaua n-a luat apropape nimic si echipa lor nu mai merge bine de ceva vreme!
vom vedea ce va fi peste o saptamana!

hai UTA!!!

chinezu
18th February 2007, 09:17
0-0 uta rateaza 11 metri in min 90

Patratzel89
18th February 2007, 09:46
0-0 uta rateaza 11 metri in min 90

U deja incepi sa aberezi ...

Patratzel89
18th February 2007, 09:47
eu zic 1-1...totusi UTA a cumparat 12 jucatori noi,pe cand Steaua n-a luat apropape nimic si echipa lor nu mai merge bine de ceva vreme!
vom vedea ce va fi peste o saptamana!

hai UTA!!!

Eu sper sa ai dreptate..dar nu shtiu cum s`au integrat jucatorii aia 12..:D

chinezu
18th February 2007, 10:04
U deja incepi sa aberezi ...

daca tie ti se pare o aberatie ratarea unui penalty si un scor de 0-0...asta e.

Sevilla86
18th February 2007, 10:07
Au ajuns sa se certe dinamovistii intre ei pe threadul meciului Steaua - UTA :happy
Voi nu aveti ce face? :no:

Ontopic: 3-0 pt Steaua.

Ulysses
18th February 2007, 10:43
0-0 uta rateaza 11 metri in min 90

du-te in china!
on topic =daca nu castiga STEAUA la pas e jale mare ...:headbang:

Cipus
18th February 2007, 10:57
UTA nu cred ca are forta sa inscrie in poarta Stelei, dupa plecarea lui Mara atacul a slabit foarte mult, s-a dovedit si in amicale. Steaua fara Dica, arata ca vaporul fara capitan, pluteste in deriva. Totusi cum UTA nu-i Sevilla (nu putem compara cele 2 meciuri), se poate sa sparga Victoras gheata si sa aduca un 1-0 pentru Steaua

Ferko
18th February 2007, 11:42
....
Si de ce mama naibi se joaca la Oradea? Mai bine se juca la Focsani cu UTA si cu FC Arges la Oradea.

Simplu : asa prevede regulamentul !

Lauryca
18th February 2007, 11:45
Meciul se termina 0-0; joc anost, cu putina faze de poarta si cateva ratari.:D Nu mai e Steaua ce fost sezonul trecut.

Luis Garcia10
18th February 2007, 11:51
Sa speram la o victorie! ( in mod normal ar fi obligatorie , dar asa :( )

YoYoyOi
18th February 2007, 11:57
, se poate sa sparga Victoras gheata si sa aduca un 1-0 pentru Steaua

asta daca intra :rolleyes:

Cipus
18th February 2007, 12:12
Pai nu are de ce sa nu intre, doar daca e accidentat, si asta nu am de unde sa stiu

YoYoyOi
18th February 2007, 12:18
Poate il baga pe final de meci, in functie de evolutia scorului...dar kkciosul asta de Oli se cam teme sa foloseasca fostii accidentati...se teme de recidive :headbang:

Leo
18th February 2007, 12:20
oricat de mult mi as dori sa piarda STEAUA , asta nu se va intampla, doar LACATUS e stelist . Si la nevoie se ajuta .

Sevilla86
18th February 2007, 12:24
Chiar nu inteleg de ce nu joaca Iacob... a revenit la echipa inca de anul trecut... ar fi trebuit sa fie apt de joc si pus la punct cu pregatirea fizica. :thinkso:

six
18th February 2007, 12:42
Pronostic:surpriza la Oradeadoua echipe foarte iubite de noi dar totusi sper sa castige......UZINELE TEXTILE aRAD :yeah: :yeah: :yeah:

resita
18th February 2007, 13:19
castiga steaua fara probleme.

Elphax
18th February 2007, 13:30
doua echipe foarte iubite de noi dar totusi sper sa castige......UZINELE TEXTILE aRAD :yeah: :yeah: :yeah:

nu mai sunt de mult uzine , e doar uta

be@
18th February 2007, 13:50
Forza Aversa. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! :D

Elphax
18th February 2007, 13:54
0-0

Lauryca
18th February 2007, 14:02
oricat de mult mi as dori sa piarda STEAUA , asta nu se va intampla, doar LACATUS e stelist . Si la nevoie se ajuta .
Eu cred ca Lacatus e un profesionist si nici macar nu se va gândi la asta.

Cipus
18th February 2007, 14:34
La Arad a batut Steaua cu 3-0, 2 goluri Dica, si s-a zvonit ca ar fi fost aranjat, mai ales ca UTA venise dupa un categoric 5-2 la Vaslui. Personal nu cred asta, il stiu pe Lacatus, atat putea echipa atunci. Acum s-au mai schimbat datele problemei, UTA s-a mai intarit la mijloc, acolo unde erau problemele cele mai mari, de fapt a schimbat aproape toata linia de mijloc. Chiar daca l-a pierdut pa Mara, are sanse sa produca ceva surprize in retur. Insa nu cred ca va incepe chiar cu Steaua.

CFR1907
18th February 2007, 14:46
Eu zic ca se va termina 6-6 (aradenii vor egala in minutul 90+6, dupa ce stelistii au condus cu 6-0 in minutul 80).

Elphax
18th February 2007, 14:47
asa o sa fie, si apoi steaua castiga cupa (Davis)

Liviu
18th February 2007, 16:16
Eu zic un 3-2 pentru Steaua , cu o echipa UTA care va avea mari probleme in acest retur .

mateiasi
18th February 2007, 16:42
oricat de mult mi as dori sa piarda STEAUA , asta nu se va intampla, doar LACATUS e stelist . Si la nevoie se ajuta .
Esti nedrept cu Fiara. Pe cand antrena la Galati, i-a batut pe Steaua, care a pierdut campionatul in urma acelei infrangeri. E un profesionist adevarat.

Cipus
18th February 2007, 17:11
Lacatus e corect, dar asa e in Romania, daca echipa mai slab cotata pierde e banuita de blat de catre unii... valoarea nu mai conteaza. A incercat UTA sa se intareasca, chiar a adus jucatori bunisori, insa are in continuare probleme in atac. Culmea e ca echipa unui fost atacant nu prea inscrie. Totusi, eu am incredere in Danalache, Apostu si Simion ca isi vor reveni intr-o zi

nr.zece
18th February 2007, 17:29
uta ... capra

CrAzY92
18th February 2007, 18:40
Pandurii e la nivelul stelei :ras-plans:

nu .... este foarte urat ce ai spus .... Panduri este la Nivelul Barcelonei :D

rhadoo
18th February 2007, 18:52
Bate steaua,ca sa se razbune pt umilinta din cupa uefa
HAI JIUL PETROSANI!

Cipus
18th February 2007, 21:45
Bate steaua,ca sa se razbune pt umilinta din cupa uefa
HAI JIUL PETROSANI!

De ce nu mai ai avatarul? si mai am o intrebare, mai crezi in salvarea Jiului? Crezi ca sunt cel putin 4 echipe mai slabe decat Jiul? Nu vreau sa fiu rau, doar am vorbit pe topicul Jiului toata iarna cu tine despre Jiul, insa observ ca incurajezi toate echipele care nu se afla in lupta pentru evitarea retrogradarii, si de asemenea vezi in toate echipele mai mici o potentiala retrogradata in locul Jiului. Problema e ca trebuie sa fie nu una, ci 4 echipe. Oricum nu e nimic rau in asta, esti un suporter adevarat al Jiului. La meciul asta UTA cel mai probabil va pierde 3 puncte, insa nu are nici o valoare daca Jiul nu scoate macar un punct la Dinamo. :ok:

NEAGA
18th February 2007, 23:37
steaua a platit acest meci..3-0 pt steaua

Vladek
19th February 2007, 09:04
Mda ... ne intoarcem la balacareala din liga lui Mitica ...

Bineinteles, toti groparii si podarii sunt la post sa ne explice blatul/hotia ce urmeaza sa se intample cu UTA, ca doar Lacatus .... e Lacatus. In caz ca nu stiati aflati frustratii lui tata ca din vreo 5 meciuri ca antrenor contra Stelei, Lacatus a pierdut 3, a facut 1 egal si ne-a batut o data cand era la Otelul si aveam nevoie disperata de puncte. Asta ca sa nu ziceti ca n-ati stiut .... desi sunt convins ca nu va intra nimic in cap.

On-topic : meci care ar trebui sa fie de dificultate moderata spre greu, insa cu marele antrenor Zerolaroiu si vedetele sale Gigel/Petre sunt convins ca va fi greu spre chin. Mai ales ca vine dupa meciul cu Sevilla si sunt convins ca Oli va aparea cu scuza gata pregatita "Oboseala, drumul lung , etc, etc".
Sper intr-o victorie, dar cred ca va fi mai curand un X mare si lat. Si daca un egal dupa ratarea calificarii in optimi in UEFA l-ar face pe marele antrenor sa-l ia pe Coman de manuta si sa se duca naibii incotro or vedea cu ochii, zau ca ar fi un pret mic daca in schimb scapam de el.

Ferko
19th February 2007, 12:02
Nici nu poate fi vorba de blat. In caz de esec gaseste Olaroiu destule scuze, ca e mare mester in asa ceva.

Patratzel89
19th February 2007, 13:06
Doar daca o sa cashtige steaua l ao diferentza astronomica e vorba de blat..o sa fie un meci greu pe stelishti...cei de la arad au pretentzii mari

SORENSEN
19th February 2007, 13:44
Se pare ca e un interes important la Oradea...se pare ca se vor pune in vanzare 10 000 de bilete ..pretul la peluze va fid e 10 lei.

dardar_3
19th February 2007, 14:11
Doar daca o sa cashtige steaua l ao diferentza astronomica e vorba de blat..o sa fie un meci greu pe stelishti...cei de la arad au pretentzii mari

Ca cei de la Ceahlaul... Sa fim serioshi....

Blatul la tine se pune de la 7 goluri in sus?....

Sau 4-0:evil: sah mat:lol:





Intrebare: Voi ati tinut cu Aversa(echipa care a remizat cu Steaua)?.... Pacat pentru voi ca era numai un amical

STEAUA-MANIA
19th February 2007, 14:20
Se pare ca e un interes important la Oradea...se pare ca se vor pune in vanzare 10 000 de bilete ..pretul la peluze va fid e 10 lei.
Se pun in vanzare?!Pai si pentru abonati?
Daca as face si eu ca non-stelistii..m-as putea duce pe topicurile echipelor pe care sustin..si sa scriu la greu "blat,clar!":yeah:

micutzu
19th February 2007, 16:18
Chiar daca l-a pierdut pa Mara, are sanse sa produca ceva surprize in retur. Insa nu cred ca va incepe chiar cu Steaua.
Stojanovici e peste Mara, Edson nu a intrat in ultimul amical. Cam asta va fi atacul, pe care Olaroiu nu il cunoaste de fel.

uta ... capra
Hm, ...da, ... traiasca prazu.

Se pun in vanzare?!Pai si pentru abonati?

Pai in asta si consta suspendarea. Asa suferim noi suporterii si pentru prostia "albastreilor".

STEAUA-MANIA
19th February 2007, 16:55
Pai in asta si consta suspendarea. Asa suferim noi suporterii si pentru prostia "albastreilor".
Alo,suspendarea consta in mutarea meciului la cel putin 150 km de Bucuresti,nu in interzicerea suporterilor pe stadion....daca nu voiau spectatori,jucau cu portile inchise pe stad.STEAUA.
Micutzule,nu fii atat de razvratit..e DOAR UN JOC DE FOTBAL!:ok:

danpuric78
19th February 2007, 17:51
Cand era antrenor la galati si la Piatra neamt lacatus a incurcat steaua. Asa cred ca daca va depinde de el UTA va juca pe bune. Insa mai sunt si altii pe la echipa.
In tur s-au dat la o parte. daca se vor da si acum, inseamna ca UTa s-a inscris pe lista lui GG.
Sau poate va fi un meci corect.

dardar_3
19th February 2007, 17:53
Eu cred ca unii se gandesc la altceva decat la fotbal daca isi pun semne de intrebare ca Steaua n-ar putea sa o bata pe UTA numai daca era Borcea sau Copos actionar la ei...

Sa fim serioshi nenica... Daca nici pe ei atunci pe cine...?

07Ex
19th February 2007, 18:42
Parerea mea este ca UTA poate scoate un punct cu Steaua.

Patratzel89
19th February 2007, 20:07
Parerea mea este ca UTA poate scoate un punct cu Steaua.

:ok:

caine19
19th February 2007, 20:46
Daca nu era lacatus antrenor la UTA avea sanse , dar cum sclavul stelei e acolo cred ca vor castiga:( .

YoYoyOi
19th February 2007, 20:51
Pai daca nu era Lacatus antrenor acolo ne batea UTA de ne cacam pe noi...Asa mai avem si noi farame de sperante....

caine19
19th February 2007, 20:55
Zi-mi si mie cate meciuri a castigat steaua in deplasare:mda: ? Cu 3-0 nici nu mai zic:rosu: .

ASta e blat pe fata:( .

blaga
19th February 2007, 22:47
on topic =daca nu castiga STEAUA la pas e jale mare ...:headbang:

SAMBA :great: :kiss: :happy ::cheer: :cheer: :cheer: :no1 :ban: /hello happy ..... HAI BAIETII !!!

Vai ce rau imi pare de Mirel!!!!!!!! superpanarama, am auzit ca face taras cu stelistii prin vestiar.
Lentule, lentule mai ai armata lunga cat calea ferata.
Trenu in gara , trenu in gara patineeaza T.R.-ul se libereaza.

Kooler
19th February 2007, 22:54
Steaua nu se vede in atac in ultimele meciurii, ramane de vazut daca Uta are puterea de a castiga meciul, caci acum este momentul optim.

STEAUA-MANIA
19th February 2007, 23:24
Nu inteleg cum unii pot face comparatie intre un meci din cupa uefa cu Sevilla Fc si un meci cu Uta...acu,inteleg ca fiecare tinem cu o echipa,insa nu putem fi atat de subiectivi,incat,sa nu vedem ca cel putin teoretic si practic,STEAUA este superiora lui Uta...desigur,ca orice meci,se incepe de la 0-0,exista o sansa ca UTA sa nu piarda..insa,cand dam pronosticuri,tre sa ne bazam pe ceva CONCRET..asa,si eu ma pot duce pe topicul lui dinamo si sa zic,ca,jiul poate produce surpriza.Sa nu ne lasam "orbiti" de pasiunea fata de o anumita echipa..sa fim rationali,asta ne distinge de animale...

Geografu
19th February 2007, 23:33
Dupa parerea mea important e deznodamantul meciului de joi de la Sevilla.Foarte interesant e cum se vor intoarce baietii,in ce stare fizica si mai ales psihica.Mai va pana atunci totusi...:)

Sunchase
20th February 2007, 00:01
Atentie la arbitraj

Cipus
20th February 2007, 01:45
Stojanovici e peste Mara, Edson nu a intrat in ultimul amical. Cam asta va fi atacul, pe care Olaroiu nu il cunoaste de fel.


Pai si cu Danalache ce face? ca a dat 3 goluri intr-un amical. Stoajanovic a jucat doar un amical in care a inscris singurul gol al meciului. E corecta o parere dupa un singur meci?

malexoid
20th February 2007, 02:10
Pai daca nu era Lacatus antrenor acolo ne batea UTA de ne cacam pe noi...Asa mai avem si noi farame de sperante....

nu e exclus sa o faca chiar si in conditiile date (sa se cace pe ei, dar ce mai conteaza un rahat in plus, dupa ce i-a manjit toata Europa din cap pana in picioare???)...
interesant limbajul tau YoYoyOi...:happy

BAK
20th February 2007, 02:48
duap ce pierde steaua la spanioli cu 4-0, le mai da si UTA vreo 3 boabe, deci as spune steaua-UTA 1-3

Patratzel89
20th February 2007, 07:30
Daca dupa meciu` cu sevilla aveau meci in dplasare sigur pierdeau :D.

Geografu
20th February 2007, 09:47
Daca dupa meciu` cu sevilla aveau meci in dplasare sigur pierdeau :D.

Pai se poate considera si un meci in deplasare ca jucam la Oradea :( , desi acolo este o comunitate destul de importanta de stelisti dar acest oras frumos e foarte aproape de Arad.Deci...:mda:

Cipus
20th February 2007, 10:33
Nu stiam ca returul cu Sevilla e saptamana asta, credeam ca e saptamana viitoare. O sa fie greu pentru Steaua, mi-e teama sa nu doarma pe ei la Oradea

micutzu
20th February 2007, 10:43
Pai si cu Danalache ce face? ca a dat 3 goluri intr-un amical. Stoajanovic a jucat doar un amical in care a inscris singurul gol al meciului. E corecta o parere dupa un singur meci?

Danalache? Sa fim seriosi. A inscris un singur gol in toamna, pe cand sarbul are 54 de goluri in ultimele 2 sezoane in prima liga sarba. In plus el a ajuns la Arad cu 12 ore inainte de meci si in 45 de min. a reusit sa dea un gol si o pasa de gol. Iti spune ceva treaba asta?
Edson a fost menajat dupa o contractura.

Cipus
20th February 2007, 10:45
Ok, atunci o sa joace care e mai bun si sa castige echipa mai buna

Vladek
20th February 2007, 13:11
In tur s-au dat la o parte. daca se vor da si acum, inseamna ca UTa s-a inscris pe lista lui GG.
Sau poate va fi un meci corect.

Vezi ca o iei pe urmele lui remysor si bianco-rossi. Ca de la o vreme vad ca dupa tine orice meci castigat de Steaua e blat ... UTA s-a "dat la o parte", Farul si Vasluiul sunt "sateliti" ... mai las-o jos dom'le ca macane. Daca e s-o iei asa atunci meciurile jucate de DInamo cu triunghiul moldav Bistrita-Ceahlau-Iasi au fost de tot rasu-plansu, la ce a fost pe teren (ghici la ce echipa a plecat Goian, ala de la Dinamo). Ori iar nu mai are Steaua voie sa bata pe nimeni ??

UTA e o nuca tare si cu marele antrenor pe banca orice meci a inceput sa devina greu. Insa Steaua poate sa-i bata, ca doar n-or fi si astia pe locurile din frunte in Spania.

Liviu
20th February 2007, 13:25
In tur s-au dat la o parte. daca se vor da si acum, inseamna ca UTa s-a inscris pe lista lui GG.
Sau poate va fi un meci corect.
Si ce inseamna meci corect ? Meciul in care Steaua nu bate , nu ? Daca invinge ba e blat , ba e arbitrul de vina .

Patratzel89
20th February 2007, 14:56
Si ce inseamna meci corect ? Meciul in care Steaua nu bate , nu ? Daca invinge ba e blat , ba e arbitrul de vina .

Remember meciu` cu Faru din Ghencea cand portaru constantzean a scapat mingea la 2 din cele 3 goluri...shi celalalt a fost gol de portar... shi cu Dinamo au mancat gazonu`..

YoYoyOi
20th February 2007, 14:58
Remember meciul lui Dinamo cu Craiova cand a bagat Ganea 4 goluri? Iar in meciul cu Steaua craiovenii au arat gazonul? :rolleyes:

Patratzel89
20th February 2007, 15:00
Atunci am jucat noi prea bine .... Craiovenii erau pornitzi sa ne bata...

Cipus
20th February 2007, 16:28
Remember meciu` cu Faru din Ghencea cand portaru constantzean a scapat mingea la 2 din cele 3 goluri...shi celalalt a fost gol de portar... shi cu Dinamo au mancat gazonu`..

Si gazonul din Giulesti l-au mancat saracii constanteni :evil: a aparat Curca tot la meciul ala si s-a terminat 0-0

andreas_hector
20th February 2007, 21:37
:headbang: wai pe mine nu prea ma intereseaza *** altora eu tin` cu FC VASLUI dar cred ca steaua va face un egalllll........" asta sunt eu gandesc ca un parior."

Marcus99Narci
20th February 2007, 23:51
Forza UTA 2-1 Steaua Bucuresti

White Shadow
21st February 2007, 00:10
Hai UTA :ok: ............

Sunchase
21st February 2007, 13:48
Cine o sa fie arbitrul ? Augustus ?:D

Aurel.D
21st February 2007, 13:59
As fi foarte fericit sa nu mai vad vorbindu-se de blaturi, arbitrii ai alte de-astea, returul asta, desi vad ca ati dat deja startul. Va rog frumos! :)
Despre meci: steaua nu are cum sa piarda meciul asta. UTA poate fi o nuca tare, insa nu cred ca ii va rezista stelei. 1 solist

Kooler
21st February 2007, 15:17
Si totusi Uta are sanse... Il are pe Pascovici care e un fundas bun... La Farul se descurca bine in fata atacului stelist..

lucian_iasi
21st February 2007, 16:08
Cine o sa fie arbitrul ? Augustus ?:D

off-topic:Nu..Augustus vine la iasi :headbang: :headbang: :headbang:

crissis
21st February 2007, 22:34
Si totusi Uta are sanse... Il are pe Pascovici care e un fundas bun... La Farul se descurca bine in fata atacului stelist..

Daca era bun ramanea la dinamo . Greu sau usor cistiga Steaua .

Cipus
22nd February 2007, 01:16
Daca era bun ramanea la dinamo


A avut unele probleme si i-a luat Pulhac fata. E bun Pascovici insa atat timp cat sta doar pe linia de fund. e cam lipsit de tehnica, cand are mingea la picior devine haotic :mda:

Dennis
22nd February 2007, 01:44
2-0 Steaua....nu o sa ne bata Uta...

apparte
22nd February 2007, 02:52
Cand era antrenor la galati si la Piatra neamt lacatus a incurcat steaua. Asa cred ca daca va depinde de el UTA va juca pe bune. Insa mai sunt si altii pe la echipa.
In tur s-au dat la o parte. daca se vor da si acum, inseamna ca UTa s-a inscris pe lista lui GG.
Sau poate va fi un meci corect.

Cine e de vina ca rapidistii au ratat din toate pozitiile posibile pana la eliminarea lui Zicu?Daca-ti aduci aminte meciurile au avut un scenariu asemanator(ocazii UTA,ocazii ceilalti,dupa pauza idem).Noi am avut norocul sa marcam,iar de la 1-0,am avut meciul in mana.
Biletele costa 10 lei peluza,20 lei tribuna 1 si 50 lei tribuna 0.La tribuna a doua nu se vand bilete deoarece urmeaza sa fie demolata(dar fanii Bihorului i-ar vrea acolo pe aradeni,se stie de ce)!

Marcus99Narci
22nd February 2007, 03:50
Cum sa nu batem Steaua ?! Nici nu se pune problema ! ! !
2-1 pt UTA si luam punctele din tur inapoi, exact ca si cu Vaslui ... nici o problema .... pe urma batem pe Dinamo, pierdem in Giulesti si umilim pe poli timisoara....

2-1 la Oradea pt UTA

YoYoyOi
22nd February 2007, 07:29
Pai daca tot sunteti asa porniti sa bateti tot ce va apare in cale, pe Rapid de ce sa nu bateti? :hmm:

micutzu
22nd February 2007, 12:00
Ar bate la ochi, ar zice lumea ca suntem invincibil. Poate am ajunge sa tragem la titlu si nu avem stadiona de CL. :D

Hatzu
22nd February 2007, 12:04
Da da, parca il si vad pe Lacatus cum o sa-si puna echipa-n capra, nu cumva sa ii enerveze pe supereroii, pe uefantasticii cum sa ii bata Lacatus pe steaua cand ei sunt obositi si suparati (sper) dupa meciul cu Sevilla....
O sa fie un meci de toata rusinea, sunt din Oradea si nu ma duc la meci tocmai din aceasta cauza.

Elphax
22nd February 2007, 12:06
Da da, parca il si vad pe Lacatus cum o sa-si puna echipa-n capra, nu cumva sa ii enerveze pe supereroii, pe uefantasticii cum sa ii bata Lacatus pe steaua cand ei sunt obositi si suparati (sper) dupa meciul cu Sevilla....
O sa fie un meci de toata rusinea, sunt din Oradea si nu ma duc la meci tocmai din aceasta cauza.

pai cel mai bine e sa stai acasa, la fel si ceilalti care gandesc similar

micutzu
22nd February 2007, 12:07
Da da, parca il si vad pe Lacatus cum o sa-si puna echipa-n capra, nu cumva sa ii enerveze pe supereroii, pe uefantasticii cum sa ii bata Lacatus pe steaua cand ei sunt obositi si suparati (sper) dupa meciul cu Sevilla....
O sa fie un meci de toata rusinea, sunt din Oradea si nu ma duc la meci tocmai din aceasta cauza.

Micul Nosdradamus graise. Nu stiam ca avem asa ceva pe aici.
Cum le stii tu pe toate. Iti spun eu sigur ca nu va sta nimeni capra.
Eu ti-as propune sa mai mananci din cand in cand. Foamea produce halucinatii.

Cipus
23rd February 2007, 00:54
Thereau am inteles ca a facut o indigestie ceva, dar cred ca isi va reveni complet pana la ora meciului cu UTA, Badea a ratat cateva ocazii bune la Sevilla cred ca o sa mai faca tusa o perioada. Pare ca Nicolita vrea sa ma contrazica si a inceput sa faca meciuri mai bunicele.

Diodude
23rd February 2007, 06:55
Pronostic X2.steaua sunt varza la ora actuala.Nu termina campionatul in primele 3.Iar primul pas gresit va fi duminica la oradea.

Cipus
23rd February 2007, 09:59
sa vedem daca isi va reveni Thereau. UTA are si multi indisponibili dar e capabila de o semisurpriza

MIREL6RADOI
23rd February 2007, 10:29
Ne vom impune pentru ca istoria ne obliga :D
Campionatul e obiectivul principal si acum ca jucatorii nu o sa mai acuze "oboseala" ,sunt sigur ca vom termina campionatul cel putin pe locul 2

YoYoyOi
23rd February 2007, 11:31
nu va mai ajitati mai ca e blat;)

micutzu
23rd February 2007, 13:44
Gata aranjat. S-au stabilit si marcatorii. :D

Diodude
23rd February 2007, 20:39
Campionatul e obiectivul principal si acum ca jucatorii nu o sa mai acuze "oboseala" ,sunt sigur ca vom termina campionatul cel putin pe locul 2
Odihneste-te in pace!!!Din pacate observ ca ai fost "becalizat".Campionatul ,obiectiv principal???Adica cum,ce vrei sa zici cand te referi la campioant ca obiectiv???Sper ca nu la castigarea titlului de steaua!!!!Daca asta vrei sa zici esti "vai mama ta".Eu zic sa va axati pe locul 3,ca pe 2 se pare ca termina aia de sub pod,iar pentru 3,la ce "valori" aveti in echipa(nicolita,stancu,cernea,cristocea,radoi...)v a fi greu de acontat si ala in fata CFR-ului sau a timisoarei.

malexoid
23rd February 2007, 20:46
Ar bate la ochi, ar zice lumea ca suntem invincibil. Poate am ajunge sa tragem la titlu si nu avem stadiona de CL. :D


sunteti mereu bineveniti pe DP, doar ati contribuit si voi la construire...:kiss:

six
23rd February 2007, 21:14
sunteti mereu bineveniti pe DP, doar ati contribuit si voi la construire...:kiss:: aoleu.....:no:

starsteel
23rd February 2007, 21:29
Asta inseamna Steaua in Romania.....suntem peste tot acasa. Nimeni nu poate realiza ceva asemanator.
http://img329.imageshack.us/img329/3028/stwv5.jpg (http://imageshack.us).....http://img251.imageshack.us/img251/7804/st1vu8.jpg (http://imageshack.us)

YoYoyOi
23rd February 2007, 21:30
astea-s cozile de la Arad? :shocked:

Sevilla86
23rd February 2007, 22:04
Nu sunt din Arad... sunt din Oradea. Pozele le gasesti pe stelisti.ro
Ce de ros-albastru pe acolo :yeah:

apparte
23rd February 2007, 22:31
Dupa 3 ore de stat la coada,nu mi-am luat bilet!!!Organizare de tot rahatul...cand am ajuns (pe la 11) s-a spus ca biletele se vor pune in vanzare la toate casele...m-am asezat linistit la casa de unde-mi iau bilet cand merg pe stadion...dupa vreo ora in care coada la casa unde stateam eu se dublase iar cea de la casa cealalta de la tr.1 se triplase,ne anunta ca nu se vor vinde bilete decat la casa cealalta...dupa nervii si injuraturile de rigoare la adresa lui Sandu Toth,am mers la cealalta casa unde in decurs de o ora jumate,biletele s-au terminat!Maine se vor pune in vanzare restul de bilete,sper sa fiu mai norocos!

YoYoyOi
23rd February 2007, 23:21
si eu care ma gandeam ca duminica gasesc bilete :(

MIREL6RADOI
24th February 2007, 02:27
Pentru meciul cu UTA se pare ca l-am pierdut pe Marin ,care s-a accidentat in prima repriza a meciului cu Sevilla . Thereau s-a antrenat ieri la intensitate maxima si probabil ca va fi titular.
Astfel ,asa ar putea arata echipa:

Andrey-Saban,Goian,Ghionea,Coman-Nicolita,Radoi,Paraschiv,Bostina-Badea,Thereau

Dennis
24th February 2007, 03:25
Dupa 3 ore de stat la coada,nu mi-am luat bilet!!!Organizare de tot rahatul...cand am ajuns (pe la 11) s-a spus ca biletele se vor pune in vanzare la toate casele...m-am asezat linistit la casa de unde-mi iau bilet cand merg pe stadion...dupa vreo ora in care coada la casa unde stateam eu se dublase iar cea de la casa cealalta de la tr.1 se triplase,ne anunta ca nu se vor vinde bilete decat la casa cealalta...dupa nervii si injuraturile de rigoare la adresa lui Sandu Toth,am mers la cealalta casa unde in decurs de o ora jumate,biletele s-au terminat!Maine se vor pune in vanzare restul de bilete,sper sa fiu mai norocos!

Mult noroc pt. maine!

Sper sa facem un meci bun la Oradea, pronosticul meu e 2-0 Steaua..

Sevilla86
24th February 2007, 10:28
Andrey-Saban,Goian,Ghionea,Coman-Nicolita,Radoi,Paraschiv,Bostina-Badea,Thereau

Ar fi bine sa-i mai dea o sansa lui Saban si abia astept sa-l vad pe Andrey.
N-ar fi exclus sa-i vedem in teren pe Cristocea sau chiar si Iacob pe sfarsit de meci.
Cel putin Cristocea am inteles ca a facut un meci bun la Sevilla.

Geografu
24th February 2007, 11:18
S-ar putea sa nu mai vad meciul ca ma duc la spectacolul de patinaj din Bucuresti :( .Dar eu sper ca baietii sa nu dezamageasca si sa reusim un rezultat bun.Macar 1-0 si tot 3 puncte inseamna ! :yes:

FORZZA STEAUA !!! :yeah:

RAIKKONEN
24th February 2007, 11:34
Steaua - Uta 2-3

georgebz
24th February 2007, 11:37
Era de asteptat ca biletele sa se vanda foarte repede ... asa se intampla de cele mai multe ori cand Steaua joaca in provincie ... in rest sper sa faca un meci bun si sa isi revina dupa cele 2 infrangeri cu Sevilla

albrosu
24th February 2007, 11:46
Cum dracu sa se vanda 9.000 de bilete in 2 ore la o singura cassa in conditiile in care s-au dat 2 tichete de persoana? Voi stiti ce ziceti? S-au pus in vanzare cel mult 2.000, mai se pun in vanzare azi inca 1500 si restul sunt la bisnitari.
Da, asa e cand joaca Steaua in provincie. Ca doar prosti sunt peste tot.

RAIKKONEN
24th February 2007, 13:44
se mai intampla

Kainsashiki
24th February 2007, 13:49
RAIKKONEN, esti nou si probabil nu stii cum sta treaba pe aici. fara jigniri, trolling sau alte nebunii.

georg40
24th February 2007, 14:41
Pe ce post de televiziune si de la ce ora se transmite meciul ? Stie cineva un livestream ?

YoYoyOi
24th February 2007, 15:10
se da pe Antena 1 de la ora 14,00

mark111
24th February 2007, 16:05
DE DATA ASTA TIN CU UTA,DECI steaua-uta1-2...

Elphax
24th February 2007, 16:32
macar egal sa iasa :)

Sevilla86
24th February 2007, 16:32
Chiar daca nu jucam in Ghencea, meciul asta e considerat ca fiind meci jucat acasa, asa ca trebuie sa ne mentinem media de 3 goluri marcate pe meci acasa.
Steaua 3-1 UTA :ok:

KappA 2006
24th February 2007, 16:38
In ultimul timp Steaua nu joaca nimic asa ca 3 puncte nu sunt greu de obtinut...vom trai si vom vedea

maryan red
24th February 2007, 16:46
hai steaua
sinteti cei mai buni.Sigur o sa luam 3 puncte pt ca UTA nu este SeviliA,iar ultimul joc din Spania ne da sperante.

starsteel
24th February 2007, 16:52
Dupa 3 ore de stat la coada,nu mi-am luat bilet!!!...
Da-mi un semn daca ai nevoie de bilet.

.... Da, asa e cand joaca Steaua in provincie. Ca doar prosti sunt peste tot.
Si nesimtiti sunt peste tot.....ai o oglinda la indemana? Daca da, considera ca ti-am aratat eu unul. :drak: :evil:

danpuric78
24th February 2007, 17:04
Chiar daca nu jucam in Ghencea, meciul asta e considerat ca fiind meci jucat acasa, asa ca trebuie sa ne mentinem media de 3 goluri marcate pe meci acasa.
Steaua 3-1 UTA :ok:
Daca se lasa UTA da, va mentineti.
Insa la ora actuala Steaua nu e capabila sa inscrie nici macar un gol. Spune-mi cine de la steaua da gol, daca meciul e pe bune?:D :D

YoYoyOi
24th February 2007, 17:08
hai ba ma lasi ca deja esti enervant cu obsesiile tale:mda:

Bag de seama ca UTA e o super echipa de nu poate Steaua sa-i bage gol.....:shocked: Cam asa cum e si Jiul o super echipa :rolleyes:

Sevilla86
24th February 2007, 17:10
Insa la ora actuala Steaua nu e capabila sa inscrie nici macar un gol. Spune-mi cine de la steaua da gol, daca meciul e pe bune?:D :D

Lasa ca are cine sa dea gol... ai si tu ceva dreptate pt ca Iacob inca nu e 100% si l-am pierdut pe Dica, dar ii avem pe Badea si Thereau. Lui Bostina nu i-ar fi rusine sa marcheze si nici lu' Cristocea. Are cine.

YoYoyOi
24th February 2007, 17:14
La meciul asta poate baga gol si Goian, care-i problema?
Nu noi trebuie sa ne facem probleme ca n-are cine marca....sunt altii care stau mai prost cu atacul :rolleyes:

Geografu
24th February 2007, 17:15
se da pe Antena 1 de la ora 14,00

Meciul Stelei se da in direct pe NATIONAL TV ! si nu pe Antena 1 ( din fericire :ok: ) ! Tot de la ora 14,00.HAI STEAUA !! :yes:

YoYoyOi
24th February 2007, 17:19
in fine, eu asa am citit pe undeva :P

oricum o sa fie blat, indiferent de canal;)

White Shadow
24th February 2007, 17:40
0-0...........Steaua doar in Ghencea joaca bine , in rest nu joaca nimik......

KappA 2006
24th February 2007, 19:09
hai ba ma lasi ca deja esti enervant cu obsesiile tale:mda:

Bag de seama ca UTA e o super echipa de nu poate Steaua sa-i bage gol.....:shocked: Cam asa cum e si Jiul o super echipa :rolleyes:

Nu e UTA super echipa da nici Steaua nu e de speriat, Steaua joaca bine numai cu aia care se dau la o parte, sper ca Lacatus sa demonstreze ca e antrenor si sa castigam...

bada_otelul
24th February 2007, 19:17
Toate biletele scoase la vanzare s-au vandut ieri, astfel incat partida dintre Steaua si UTA se va disputa cu casa inchisa. Potrivit intelegerii dintre cele doua cluburi, Steaua a pus la dispozitia aradenilor 400 de bilete. Stadionul Municipal din Arad are o capacitate de 18.000 de locuri.

Sedinta de pregatire a fost deschisa publicului, tehnicianul Cosmin Olaroiu permitand si accesul presei. Antrenorul campioanei s-a declarat nemultumit de starea terenului, insa a fost impresionat de primirea pe care fanii din localitate au facut-o Stelei.


articol luat de pe stelisti.ro,arad-oradea diferenta de cateva litere:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

georg40
24th February 2007, 20:02
Toate biletele scoase la vanzare s-au vandut ieri, astfel incat partida dintre Steaua si UTA se va disputa cu casa inchisa. Potrivit intelegerii dintre cele doua cluburi, Steaua a pus la dispozitia aradenilor 400 de bilete. Stadionul Municipal din Arad are o capacitate de 18.000 de locuri.

Sedinta de pregatire a fost deschisa publicului, tehnicianul Cosmin Olaroiu permitand si accesul presei. Antrenorul campioanei s-a declarat nemultumit de starea terenului, insa a fost impresionat de primirea pe care fanii din localitate au facut-o Stelei.


articol luat de pe stelisti.ro,arad-oradea diferenta de cateva litere:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Cred ca ai vrut sa scrii de stadionul din Oradea ? Nu ? El va avea 18 mii de locuri, momentan sunt doar 9 mii si ceva disponibile !

caine19
24th February 2007, 20:08
Cred ca sTEAUA va castiga lejer :( .

la conferinta de presa lacatus vorbea numai de steaua , cred ca a uitat ca antreneaza la UTA :angry: .

BLAT:rosu:

p.s. sper sa ma insel

YoYoyOi
24th February 2007, 20:11
mai dar chiar nu inteleg de ce va mai agitati atat....e blat clar. Altfel Steaua nu are cum sa castige cu UTA, ce atata vorbarie?
Inchideti naibii threadul, ca n-are rost sa fie deschis....

delaparis
24th February 2007, 20:13
Steaua va avea un meci greu ... foarte greu :D

Dar pana la urma se va termina cu bine pentru Olaroiu :rolleyes:

redneck
24th February 2007, 21:07
Vad ca destui ne dau victime sigure...e adevarat ca steaua porneste favorita si probabil isi va reveni dupa Sevilla, dar sa nu credeti c-am pierdut deja, dinainte sa inceapa meciul...
O sa fie pe bune, nu cum se speculeaza pe aici...Poate va fi chiar o surpriza !
Mai vorbim dupa meci.

danpuric78
24th February 2007, 21:45
Vad ca destui ne dau victime sigure...e adevarat ca steaua porneste favorita si probabil isi va reveni dupa Sevilla, dar sa nu credeti c-am pierdut deja, dinainte sa inceapa meciul...
O sa fie pe bune, nu cum se speculeaza pe aici...Poate va fi chiar o surpriza !
Mai vorbim dupa meci.

Daca o dati la o mica intelegere cum ati facut in tur, sigur sunteti victime sigure.
Daca jucati pe bune castigati lejer. Lao ra actuala steaua e o echipa pe care pot sa o bata si juniorii.:D :D

YoYoyOi
24th February 2007, 21:49
hai nu mai spune :shocked:

Kainsashiki
24th February 2007, 22:07
Cred ca sTEAUA va castiga lejer :( .

la conferinta de presa lacatus vorbea numai de steaua , cred ca a uitat ca antreneaza la UTA :angry: .

BLAT:rosu:

p.s. sper sa ma insel

ori e blat ori speri sa te inseli ? iti dovedesti capacitatea ta mintala in fiecare post...

Celso
24th February 2007, 22:13
1-0...chiar daca va juca bine Steaua...1-0!:)

YoYoyOi
24th February 2007, 22:13
celso vezi ca Steaua e gazda;)

Celso
24th February 2007, 22:27
pt Steaua ma ...ce ai?:o: ...:D ...am zis io ceva.!:D

dede
24th February 2007, 22:28
iar au inceput discutiile :mda:
castiga Steaua...blatul blaturilor
pierde Steaua...cel mai corect meci...
ca'ntotdeauna... :mda:

maine va castiga Steaua, ca sa aiba frustratii ce comenta...

YoYoyOi
24th February 2007, 22:29
pt Steaua ma ...ce ai?:o: ...:D ...am zis io ceva.!:D

pai tocmai:D

daca ai zis 1-0 si n-ai pomenit de blat, ori ai incurcat gazda meciului, ori esti stelist undercover:D

Celso
24th February 2007, 22:39
in alta parte se incurca Steaua!:evil: nu cred ca e vba de blat maine! ...stelist undercover in nici un caz nu sunt:sneaky: ...dar sunt mult mai calm, fata de altii!:D

YoYoyOi
24th February 2007, 22:44
ia vezi ca deja te-au lut unii la ochi:sneaky:

prea te dai tu destept pe aici sa spui ca nu va fi blat...o sa ai probleme, ai grija:D

brandacadabra
24th February 2007, 22:46
Ut Arad Nu Pierde Acest Meci !

YoYoyOi
24th February 2007, 22:53
pt ca daca-l pierde e blat, nu? :D

Sevilla86
24th February 2007, 22:55
Dupa ce ne-am plans de mila ca nu avem nici un meci oficial inaintea dublei cu Sevilla, acum avem avantajul de a fi jucat deja doua meciuri oficiale, in timp ce UTA nu are inca nici un meci oficial anul asta.
Dupa ce ca la capitolul valoare suntem net superiori :D avem si avantajul celor doua meciuri oficiale cu Sevilla. Nu putem sa pierdem maine :ok:

MIREL6RADOI
24th February 2007, 23:03
Plus ca avem tot stadionul de partea noastra :D E imposibil sa nu luam cele trei puncte . HAIDE BAIETII , repetati scorul din tur :)

YoYoyOi
24th February 2007, 23:06
da:happy de la blatul din tur :ras-plans:

danpuric78
24th February 2007, 23:09
Dupa ce ne-am plans de mila ca nu avem nici un meci oficial inaintea dublei cu Sevilla, acum avem avantajul de a fi jucat deja doua meciuri oficiale, in timp ce UTA nu are inca nici un meci oficial anul asta.
Dupa ce ca la capitolul valoare suntem net superiori :D avem si avantajul celor doua meciuri oficiale cu Sevilla. Nu putem sa pierdem maine :ok:

stii si tu ce toata lumea banuieste, de esti asa sigur ca nu pierdeti maiine?:D :D

OK. Pornim de la premisa ca o sa se joace corect. daca steaua vrea sa mai spere la titlu, atunci trebuie sa castige.
ar avea nevoie de puncte si pentru locul doi.

GG a zis ca vrea titlul. Sper sa fie numai o declaratie isterica de-a lui. Insa avand in vedere ca nu-i displac banii din CL, ma tem ca iar o sa construiasca "magica steaua" de aniii trecuti care o sa bata tot pe la vaslui UTA, Farul si asa mai departe.

YoYoyOi
24th February 2007, 23:13
Pai luandu-ne dupa declaratiile sefilor din Groapa si aia isi doresc la fel de mult sa ajunga la banii din CL. Deci si ei o sa umble pe ici, pe colo, prin partile esentiale sa-si atinga obiectivul?

danpuric78
24th February 2007, 23:20
Pai luandu-ne dupa declaratiile sefilor din Groapa si aia isi doresc la fel de mult sa ajunga la banii din CL. Deci si ei o sa umble pe ici, pe colo, prin partile esentiale sa-si atinga obiectivul?

In mod normal dinamo nu mai are nevoie de nici un ajutor pentru a-si atinge obiectivul.
becali si cu MM ar fi mult mai tentati.
eu sper ca sa se joace corect.

YoYoyOi
24th February 2007, 23:27
eu nu ma refeream doar la meciurile de acum inainte ci si la cele din tur ;)

Kainsashiki
24th February 2007, 23:28
hai cu blatuuuuuu :yeah: sper ca jiji a aranjat ceva ca doar cu blat poate castiga steaua :yeah: bine expertiiiii

YoYoyOi
24th February 2007, 23:31
:happy vad ca am tot mai multi adepti :ras-plans:

Cappone
24th February 2007, 23:38
bate steaua la cel putin 2 diferenta!!!

Vladek
24th February 2007, 23:38
In mod normal dinamo nu mai are nevoie de nici un ajutor pentru a-si atinge obiectivul.
becali si cu MM ar fi mult mai tentati.
eu sper ca sa se joace corect.

Mah mai ia o pauza ***. Ca de la o vreme ai devenit obositor. Si plictisitor. Ai o singura placa : Steaua e slaba si Steaua face blaturi. Cu UTA e blat, cu Vaslui e blat, cu Jiul e blat, daca se joaca pe bune ne bate si echipa caminului de pensionari nr 5, etc, etc. Numai Steaua a facut blaturi, ca e ceva normal ca o echipa adunata asta-vara de pe drumuri ca Dinamo sa castige nu stiu cate meciuri la rand. Mai las-o moarta ca nici cu meciurile lui Dinamo contra triunghiului Iasi - Ceahlau - Bistrita prieteni traditionali ai baietilor din groapa) nu mi-e rusine. Daca facea Steaua blaturi era la 3-4 puncte de Dinamo, nu la 13.

Vezi-ti mai mult de invincibilii aia de militieni. Aia care au jucat ultimele 3 meciuri cu echipe tari fara nenea Porcodean si le-au pierdut pe toate.

danpuric78
25th February 2007, 06:07
Daca facea Steaua blaturi era la 3-4 puncte de Dinamo, nu la 13.
Nici nu vreau sa ma gandesc unde era steaua acum fara blaturi. IN primul rand nu prea jucau in CL fara ajutorul baietilot de la vaslui.
Ma rog ce-a fost a fost.
O sa vedem cum sta treaba cu UTA. Daca se joaca corect o sa fiu primul care recunoaste.

Ammadeus
25th February 2007, 06:47
blat previzibil, 2-0; oficialii uta declara contrariul, doar fumigene

Sevilla86
25th February 2007, 09:07
Nici nu vreau sa ma gandesc unde era steaua acum fara blaturi. IN primul rand nu prea jucau in CL fara ajutorul baietilot de la vaslui.


La Vaslui a fost blat, dar a fost comandat de Borcea ca sa joace Dinamo in Uefa :D
Hai Gigi cu sacosa cu bani!!! Sa moara toti de ciuda :D

AxinTe
25th February 2007, 11:04
meci de 1x.. depinde cum merge atacul.. fara Dica nu au prea aratat nimic.

georg40
25th February 2007, 13:59
La Oradea, datorita unei rivalitati mai vechi cu Aradul, dar se pare si datorita faptului ca UTA a preluat locul in liga I de la Salonta, oras aflat in judetul Bihor la 40 km de Oradea si de la care FC Bihor a sperat sa primeasca pozitia castigata la finele campionatului trecut ( pare complicat dar nu e !), publicul local va tine mai mult ca sigur cu stelistii. Ce sa zic ?
Lupta Steaua !!

Elphax
25th February 2007, 14:01
incepe meciul, hai UTA !

Kainsashiki
25th February 2007, 14:02
Atmosfera superba la Oradea ! Mi se pare mie sau meciul a inceput mai devreme ?

fmmmmmmmm toti taranii se apuca de fotbal..l-a rupt pe radoi :mda:

coman ... petarda..de doua ori a atins mingea, de doua ori a dat-o-n aut :mda:

YoYoyOi
25th February 2007, 14:05
a inceput cu un minut mai devreme :confused:

nr.zece
25th February 2007, 14:09
La Oradea, datorita unei rivalitati mai vechi cu Aradul, dar se pare si datorita faptului ca UTA a preluat locul in liga I de la Salonta, oras aflat in judetul Bihor la 40 km de Oradea si de la care FC Bihor a sperat sa primeasca pozitia castigata la finele campionatului trecut ( pare complicat dar nu e !), publicul local va tine mai mult ca sigur cu stelistii. Ce sa zic ?
Lupta Steaua !!

deci uta joaca acasa :evil: :evil:

georg40
25th February 2007, 14:11
deci uta joaca acasa :evil: :evil:

Exact. Numai ca invers !

White Shadow
25th February 2007, 14:18
Comentatori stelisti idioti , "mi se pare gol"...nimeni nu vede nimik . doar asta spune ca a fost gol............comentatori idioti............

Kainsashiki
25th February 2007, 14:19
eu zic ca a intrat mingea in poarta...portaru era cu totu bagat in poarta dreaq...

http://img213.imageshack.us/img213/282/image02251415tv18pc9.jpg

Elphax
25th February 2007, 14:20
dupa poza e aproape gol

Bega
25th February 2007, 14:20
A fost gol, din ce s-a vazut pe TV. Dar ma bucur ca nu l-a dictat arbitrul.

Curaj UTA.

YoYoyOi
25th February 2007, 14:22
a fost gol clar :angry:

White Shadow
25th February 2007, 14:26
Nu a fost nici un gol , nu se vede mingea , hai ca deja îi obosita faza , deshideti un thread si vorbiti acolo..........

YoYoyOi
25th February 2007, 14:31
Cum adica e obosita faza mai? :mda:

a fost gol si se vede clar pe imagini....

de ce sa deschidem alt thread? e vorba despre o faza din meciul Steaua-UTA, deci suntem ontopic:P

White Shadow
25th February 2007, 14:35
Nu mai conteaza , nu a vazut nimeni , a trecut faza , îi obosita , trebuie sa uitati trecutul si sa priviti in viitor............

TaciAcolo
25th February 2007, 14:39
x se termina:P

Vladek
25th February 2007, 14:42
Mah dar ce tare e tactica lui Oli. Probabil crede ca daca bubuim suficiente mingi pe sus, fundasii aradeni isi vor suci capul pana cand vor ameti. Si poate-poate intra una ... daca nu intra nu-i nimic ca el e antrenor pe viata.

Mi se pare edificator faptul ca deocamdata cel mai periculos om al Stelei a fost ... Ghionea :rolleyes: :rolleyes:

PS: Faza dificila aia cu golul. Posibil sa fi fost, dar din cate s-a vazut la TV imposibil de zis cu siguranta.

Celso
25th February 2007, 14:44
cand o sa aiva si Olaroiu oare ceva minte si sa il tina pe Banel vreo 2 meciuri rezerva!?!:rolleyes: ...da ma rog...nu prea are pe cine baga!:D

edit: ce ratareeeee UTA

brandacadabra
25th February 2007, 14:47
comentatori tembeli urla ca din gura de .....pt steaua

rezultatul firesc azi este egalul

delaparis
25th February 2007, 14:47
Prea multi nervi la Steaua si prea putin joc

White Shadow
25th February 2007, 14:47
Fundasii stelei in plop si plopu in aer..........pacat de acea ratare.........

Ca de obicei Radoi are nervi , îi recomand 2 banane pe zi........

Celso
25th February 2007, 14:49
saracele vestiare....saracile usi de la vestiare:( ...nici nu vreau sa ma gandesc ce le asteapta!:D

TaciAcolo
25th February 2007, 14:50
:lol: joaca prost rau steaua ...nu mai prinde oli si meciu urmator daca nu bate

Kainsashiki
25th February 2007, 14:52
arbitru ala petarda rau..vede ca zidu e la 6 metri si`i da galben lu radoi, da nu se oboseste sa dea zidul mai in spate, tot asa..

Ferko
25th February 2007, 14:52
Steaua - un simplu licurici, dar cu cei 10-15% acordate de arbitru Steaua trebuie sa castige. Nu conteaza cum. Steaua pana acum a jucat numai pe contraatac. Cred ca se teme de UTA, dar poate in pauza o sa li se explice ca vor castiga oricum. Locul 2 ??? Jenant.

Sevilla86
25th February 2007, 14:53
Ar trebui sa joace la firul ierbii!!! Nu facem nimic cu mingile alea pe sus... poate ca joaca asa din cauza gazonului prost, dar am fost periculosi cand am pus mingea jos. Coman ar trebui schimbat si Thereau trebuie sa fie ceva mai curajos si sa traga la poarta cand are culoar, nu sa paseze!
La faza aia cred ca a fost gol, portarul intrase aproape cu tot corpul in poarta, doar picioarele erau in spatele liniei.

YoYoyOi
25th February 2007, 14:54
cu cei 10-15% ce?!?!?!?

Sevilla86
25th February 2007, 14:55
Nu cred ca s-a uitat la meci. Daca s-ar fi uitat ar fi spus -15% pt Steaua

YoYoyOi
25th February 2007, 14:56
dar....stati asa :shocked:

nu e blat? :o:

kinderash
25th February 2007, 14:58
Sa vina odata Lacatus la Steaua ca nu se mai poate cu olaroiu trebuie sa se shime ceain echipa asta sa nu-l mai bage pe paraschiv titular si chiar si pe radoi, acestia doi s-au vazut pe teren de cateva ori si atunci facand fault sau luand cartonas galben. Tin sa spun a sunt stelist si ca nu mai au ce cauta astfel de jucatori pe teren. Hai Steaua stiu ca se poate/OLE/

Celso
25th February 2007, 14:59
dar....stati asa :shocked:

nu e blat? :o:

ce marfa a dat Simion gol in ultimele minute!:D

Kainsashiki
25th February 2007, 15:00
Steaua - un simplu licurici, dar cu cei 10-15% acordate de arbitru Steaua trebuie sa castige. Nu conteaza cum. Steaua pana acum a jucat numai pe contraatac. Cred ca se teme de UTA, dar poate in pauza o sa li se explice ca vor castiga oricum. Locul 2 ??? Jenant.

una bucata pereche de ochelari pentru Ferko va rog frumos, auzi la el ..steaua a jucat pe contraatac si aia au stat numai in careu la ei :happy :happy :happy

bai baiatule, tie tre sa-ti facem rost de un ghid pentru incepatori cand te mai uiti la meciuri de fotbal

Ferko
25th February 2007, 15:00
e blat 100%. nu vezi cum o fura pe Steaua?

Nu e blat ! Se fura DOAR PENTRU Steaua ! Cat ? 10-15% !

Sevilla86
25th February 2007, 15:02
Nu e blat ! Se fura DOAR PENTRU Steaua ! Cat ? 10-15% !

Tu la ce meci te uiti? Singura echipa dezavantajata in prima repriza a fost Steaua!!!

Ferko
25th February 2007, 15:03
una bucata pereche de ochelari pentru Ferko va rog frumos, auzi la el ..steaua a jucat pe contraatac si aia au stat numai in careu la ei :happy :happy :happy

bai baiatule, tie tre sa-ti facem rost de un ghid pentru incepatori cand te mai uiti la meciuri de fotbal

Vad bine ! Oricum multa'm fain ! Esti un samaritean, dar eu n-am nevoie. Ofera stelistilor si arbitrilor.

Kainsashiki
25th February 2007, 15:03
ferko, hai ca-ti platesc eu un control la oftalmolog, cum facem ? chiar mi-e mila de tine cand te vad asa neajutorat :( poate esti rromul ala din borat care se plangea la nea jiji ca e chior
http://img3.rol.ro/images/2007/01/15-vedete-1_5283.jpg

on topic: odata si-odata tot o sa intre .. 2-0 final :D

kinderash
25th February 2007, 15:03
Sa vina odata Lacatus la Steaua ca nu se mai poate cu olaroiu trebuie sa se shime ceain echipa asta sa nu-l mai bage pe paraschiv titular si chiar si pe radoi, acestia doi s-au vazut pe teren de cateva ori si atunci facand fault sau luand cartonas galben. Tin sa spun a sunt stelist si ca nu mai au ce cauta astfel de jucatori pe teren. Hai Steaua stiu ca se poate/OLE/

Si aceeasi jucatori au avut aceleasi evolutii in ultimele partide bine ca a mai stat patraschiv pe banca un meci cel cu Sevillia acasa. Daca era titular poate era 0-4 ptr Sevillia

Ferko
25th February 2007, 15:05
Tu la ce meci te uiti? Singura echipa dezavantajata in prima repriza a fost Steaua!!!

Eu ma uit la Steua-UTA. Pana acum UTA a fost dezavantajata. Oricum , stai cumonte ca Steaua trebuie sa castige si o sa castige !

White Shadow
25th February 2007, 15:05
Vai , saracii , au fost dezavantajati , saracii , vai , vai

YoYoyOi
25th February 2007, 15:06
Ferko inchide radioul si da pe National TV :groggy:

Ferko
25th February 2007, 15:07
Acum va uitati ce fain jaoca Steaua ?

Sevilla86
25th February 2007, 15:07
Eu ma uit la Steua-UTA. Pana acum UTA a fost dezavantajata. Oricum , stai cumonte ca Steaua trebuie sa castige si o sa castige !

Vedeti-va ma de treaba... orientati-va spre alte sporturi ca tablele si shahul ca la fotbal nu va pricepeti. Si tu si SHADOW. Cel putin Radoi a primit un galben gratuit si am avut un gol nevalidat.

TaciAcolo
25th February 2007, 15:09
galben corect acordat lui radoi ....da vaiiii e radoi cum ia el galben :ras-plans:

YoYoyOi
25th February 2007, 15:09
Pana in momentul de fata meciul este unul super corect...Steaua nu conduce, golul nu a fost validat, deci nu e nici blat si nici nu ne avantajeaza arbitrul.

Celso
25th February 2007, 15:09
Sevilla@... dupa litera regulamentuluuui arbitrul e acoperit!:D in leg cu galbenul lui Radoi!:)

delaparis
25th February 2007, 15:11
Pana in momentul de fata meciul este unul super corect...Steaua nu conduce, golul nu a fost validat, deci nu e nici blat si nici nu ne avantajeaza arbitrul.

in schimb daca Steaua va marca :rolleyes:
:happy

White Shadow
25th February 2007, 15:11
Radoi a primit galben din simplu motiv ca a uitat sa mance 2 banane pe zi.

Datorita cantitatii mari de potasiu, bananele au un rol deosebit in buna functionare a sistemului nervos si in reglarea tensiunii arteriale.

Ferko
25th February 2007, 15:12
Nu e galben, doar nu l-a dezbracat de tot !

Kainsashiki
25th February 2007, 15:13
rosu radoi.........mireeeeel radoooooooi este unul dintre noooooooi :yeah:

YoYoyOi
25th February 2007, 15:13
in schimb daca Steaua va marca :rolleyes:
:happy

acum chiar ca e blat:happy

Radoi :rosu:

Celso
25th February 2007, 15:14
pfffff..ce criminal :|!:rosu:

TaciAcolo
25th February 2007, 15:14
da vai a ratat radoi sutu` :ras-plans: daca manca 2 banane il reusea

da vaii ce arbitraj steaua in 10 :happy

Ferko
25th February 2007, 15:14
Corect ! In sfarsit Radoi a primit ce a meritat ! Este prea dur pentru fotbal, sa joace altceva ! MARELE RADOI !

kinderash
25th February 2007, 15:15
Ce va spuneam de radoi si parashiv,. bine ca nu mai joaca urmatorul meci sa stea p banca nu o partida sau doua sa stea tot restul campionatului

kinderash
25th February 2007, 15:16
Lacatus sa vina

Vladek
25th February 2007, 15:16
Mah ce ne avantajeaza arbitrii ... vai, vai, hotie pe fata, nu se poate sa fie Steaua ajutata in halul asta, sa se ia masuri, etc, etc.

De altfel rosu perfect meritat pentru vedeta noastra. Daca nu avea galben, trebuia sa ia rosu direct.

Ferko
25th February 2007, 15:16
S-a saturat si GIGI.