PDA

View Full Version : Echipele englezesti in Europa



Pages : [1] 2 3 4 5 6

Triphat
10th August 2005, 00:14
Vorbiti aici despre echipele englezesti in cupele europene.

Manchester United - Debrecen 3-0
Everton - Villareal 1-2 ...la revedere Everton.. nu cred ca mai au albastrii sanse la grupe. Au jucat bine.. dar n-au reusit sa sparga apararea Villarealului. Le urez noroc in meciul retur! :ok:

t.b.
10th August 2005, 00:53
Pacat de Everton, au avut si ghinion la tragerea la sorti, si ghinion ca n-au mai prea iesit in Europa in ultimul timp, nu cred ca mai au sane de calificare, tre` sa inscrie de cel putin 2 ori acolo...

Hard
10th August 2005, 01:12
oricum ,cred vom avea 5 echipe din Marea Britanie in CL: Chelsea,Arsenal,Liverpool,Man Utd si Glasgow Rangers.Asta inseamna 5 echipe in cele 8 grupe,ceea ce inseamna ca Steaua are 62,5 % sanse sa cada cu una din ele in prima faza a grupelor.Adica 62,5% sanse sa vad Steaua live anul acesta in UK:D

Triphat
10th August 2005, 02:23
SebyO daca pica Steaua cu vreo echipa englezeasca o sa incerc sa ma duc la meci... sper sa fie Chelsea ca e mai aproape! :)

Hard
10th August 2005, 02:30
lasa ca nu te dor picioarele daca o sa fie Arsenal:D.sa dea Domnul sa avem ocazia sa ne intalnim:)

Triphat
10th August 2005, 02:34
O sa ne intalnim si noi la o bere... si la mai multe dupa ce bate Steaua pe Highbury :D

Hard
10th August 2005, 02:40
ti-am adaugat id-ul de yahoo.pt orice eventualitate.stabilim:D

Triphat
11th August 2005, 19:16
Se pare ca Liverpool e deja calificata deja in grupe dupa o victoarie in deplasare cu 3-1.

Triphat
13th September 2005, 20:46
Astazi in CL:

Chelsea vs Anderlecht
Real Betis vs Liverpool

Triphat
16th September 2005, 13:01
Everton, Everton, Everton, slab ai jucat....

t.b.
16th September 2005, 13:23
Ce scrie prin presa despre meciul de aseara :)
Cred ca fanii lui Liverpool sunt in culmea fericirii, nici ei nu sperau sa piarda rivalii lor in asemenea hal...

Triphat
16th September 2005, 14:51
Chiar am vb cu profu meu de la scoala, tine cu Liverpool.. e super fericit. Presa... cam a dezmembrat Everton-ul.. :D

Triphat
4th October 2005, 15:55
Grupele cupei Uefa pentru echipele englezesti.

AZ Alkmaar
Middlesborough
Dnipro
Grasshoppers
Litex Lovech

Cred ca nu va avea Boro probleme in grupa asta daca joaca ca anul trecut.

Besiktas
Sevilla
Bolton
Zenit
Guimaraes

Aici o sa fie foarte greu pentru Bolton.. sa speram ca o sa se califice.

Kan
4th October 2005, 23:25
doamne mor d oftica cum poa sa fie middlesborough in ueffa si newcastle nu :no: asa ne trebuie dc nu e niciodata liniste p la noi asa o sa fim mereu:ciocan: mai lipseste sa fie si sunderland si chiar k ar pune capac:rosu:


fara ofensa celor care sustzin echipele mai sus mentzionate

Triphat
3rd November 2005, 14:24
Boro a avut un sezon bun anul trecut, de aia sunt in Cupa UEFA. In primul meci cu Grasshoppers Zurich au jucat bine de tot, combinatii, faze super frumoase. Au castigat 1-0.

Rezultate de saptamana asta:

Livepool - Anderlecht 3-0 (Morientes, Garcia, Cisse)

Meci modest din partea Liverpoolului. Au avut in fata un adversar destul de modest. Garcia a marcat un gol cu capul de la marginea careului. Extraordinar gol..

Real Betis - Chelsea 1-0 (Dani)

Chelsea a jucat super rau... cel mai slab meci de cand a sosit Mourinho. Cei de la Betis au simulat, au tras de timp, au injurat, au jucat nesportiv. Oricum Chelsea n-a meritat nimic.

Lille - Man Utd 1-0

N-am vazut meciul, deci nu pot spune multe, dar dupa cum arata scorul, United nu si-a revenit dupa rusinoasa infrangere de la Middlesborough, 4-1.

Arsenal - Sparta Praga 3-0 (Henry, Persie 2)

Meci bun din partea tunarilor. Henry a deschis scorul cu un sut de effect de la 25 de metrii. Ocaziile au urmat, dar n-a mai marcat nimeni, pana cand a intrat Robin van. Persie, care a adus un bonus echipei cu 2 goluri in minutele, 82 si 86. Acest fotbalist este in mare crestere si nu as fi surprins daca Wenger va incepe cu etapa ce vine. Important este ca Arsenal s-a calificat in faza urmatoare in urma celor 4 victorii consecutive.

Bolton joaca azi in deplasare cu Guimaraes, un meci care trebuie castigat. Iar Middlesborough, joaca in deplasare la AZ Alkmaar, un meci foarte dificil pentru ei.

2 echipe care au jucat rau saptamana asta in CL se intalnesc duminica, este vorba de Man. Utd shi Chelsea... astept cu nerabdare partida.

Andy1987
13th April 2006, 16:21
Arsenal si Middlesbrough sunt singurele supravietuitoare in Europa...

Ulio singuraticu
8th July 2006, 09:37
Tin cu ARSENAL.
Dar zic si thank you Boro!

VLAD@SIN
8th July 2006, 10:09
GLORY! GLORY!
MAN. UNITED/hello /hello

Ulio singuraticu
8th July 2006, 15:52
Arsenal for ever!

SILVIU99
15th July 2006, 21:05
in prima mansa din finala cupei intertoto Newcastle United - Lillestrom 1-1
pt Newcastle a marcat Alberto Luque in minutul 50 iar pt norvegieni a marcat Robert Koren in minutul 21

Triphat
16th July 2006, 02:37
O sa fiu dezamagit daca Newcastle nu se califica mai departe...

delaparis
16th July 2006, 02:39
Se duc mai departe nu-ti face griji ... :)

Triphat
16th July 2006, 02:46
Ai spune asa si in situatia Villarreal-ului, dar in fotbal nu se stie niciodata, mai ales cand echipa adversa a obinut un rezultat favorabil pe terenul tau..

delaparis
16th July 2006, 02:58
Cine sunt astia Lillestrom :o:
Sa fim seriosi ... ii bat englezii de nu se vad in retur ...

Triphat
16th July 2006, 03:16
Cine sunt astia Senegal ? Asta ziceau si francezii inainte sa piarda cu ei in 2002, nu ? Cine sunt astia Troyes ? Asa spuneau englezii in 2001, dar uite ca au pierdut finala intertoto cu ei atunci. Si te asigur ca atunci Newcaslte era mult mai tare decat acuma..

O sa vedem, eu unul sper ca Newcastle sa se califice mai departe.

Kan
16th July 2006, 23:39
as avea multe de spuns..dar sa ziceam k nu au prea multe meciuri in picioare....trip iti imaginezi cat de dezamagit as fi io dc nu s-ar califica.


finala aia cu troys nici acu nu imi dau seama cum au reusit sa rateze calificarea..cum frate 4-4??

oricum astept meciu viitor...si ASTEPT ACHIZITII DE ATACANTI...cum sa ai in lot doar 2 atacanti...ameobi si cu luque??.:no:

Elphax
16th July 2006, 23:47
newcastle sunt cam varza ...
si achizitii nu prea se anunta

delaparis
16th July 2006, 23:52
Pai stati ca mai e si Owen :)

Shearer mai joaca ?

Elphax
16th July 2006, 23:54
owen e accidenta, si va sta cel putin 6 luni
alan shearer a avut meciul de retragere acum cateva luni
cred ca e antrenor secund acum

Kan
17th July 2006, 12:01
mda...ce sa faci...intentii bune alegeri proaste....shepheard ar trebui sa se dea la deoparte...oricum daca nici sezonu asta nu iese bine nu cre ca mai rezista la conducere:rosu:

delaparis
23rd July 2006, 00:51
Cine sunt astia Lillestrom :o:
Sa fim seriosi ... ii bat englezii de nu se vad in retur ...

Ce am zis eu ?

Newcastle - Lilleström SK 3-0 in retur ...:)

Triphat ?
/hello

Kan
24th July 2006, 13:08
shearer e un fel de scout....incearca sa convinga conducerea ca M. Klose este un super atacant pe care ar trebui sa-l cumparam.


oricum 3-0 cu norvegienii..SUUPER:)...duff a semnat pe 5 ani..acu astept ale achizitii:D

mai stii poate luam si noi vro cupa anu asta:rolleyes:

Jerry20cm
24th July 2006, 13:29
shearer e un fel de scout....incearca sa convinga conducerea ca M. Klose este un super atacant pe care ar trebui sa-l cumparam.


oricum 3-0 cu norvegienii..SUUPER:)...duff a semnat pe 5 ani..acu astept ale achizitii:D

mai stii poate luam si noi vro cupa anu asta:rolleyes:

pai dak respectiva conducere nu stie nici pana acum ca Klose e un mare atacant :o:

SILVIU99
9th August 2006, 02:15
in turul 3 din CL Arsenal a castigat 3-0 in deplasare la Dinamo Zagreb prin golurile lui Fabregas2 si van Persie

Triphat
10th August 2006, 16:48
Liverpool 2 - 1 Maccabi Haifa, golul victoriei marcat in minutul 88. Liverpool o sa aiba mari probleme sezonul asta..

Bogdy LFC
11th December 2006, 22:34
La ora actuala,echipa englezeasca avand cel mai slab parcurs din CL in ultimile 4 sezoane este fara discutie ''Dirty Scum'' (Man U) si NU spun asta deoarece urasc manchester mai mult decat orice pe lumea asta:no: :rosu:

Triphat
11th December 2006, 22:47
Se stie... pana nu isi construiesc o echipa solida nu vor castiga nimic in europa.

Macar avem amadoi ceva in comun, uram pe Man Utd.

Celso
14th February 2007, 09:38
CUPA UEFA

* Feyenoord - Tottenham....Tottenham va merge mai departe, datorita eliminarii lui Feyenoord!
* in aceasta seara: Leverkusen - Blackburn
* maine: Waregem - Newcastle

Bogdy LFC
14th February 2007, 14:41
CUPA UEFA

* Feyenoord - Tottenham....Tottenham va merge mai departe, datorita eliminarii lui Feyenoord!
* in aceasta seara: Leverkusen - Blackburn
* maine: Waregem - Newcastle

Sper sa se califice si Lancashire si Maggpie dar ambele au meciuri grele.:P

Celso
14th February 2007, 14:56
daca nici pe Waregem nu elimina Newcastle...atunci pe cine!?:sleep:

Bogdy LFC
14th February 2007, 17:59
daca nici pe Waregem nu elimina Newcastle...atunci pe cine!?:sleep:

NU stiu sincer sa fiu....oricum echipele englezesti din UEFA vreau sa mearga cat mai departe...poat6e chiar una dintre ele sa castige trofeul....cea mai potrivita ar fi Spurs dupa care Blackburn dak va lupta cum a facut-o Boro sezonul trecut.Blackburn e o echipa care seamana cu Boro iar NUFC se va califica cu o oarecare greutate dak NU vor avea nroc:ok:

Elphax
14th February 2007, 18:02
Magpies Rule ! :D

Celso
14th February 2007, 21:30
Leverkusen - Blackburn 3-2
1-0 (18)CALLSEN-BRACKER
1-1 BENTLEY(39)
2-1 (43)RAMELOW
3-1 (56)SCHNEIDER
3-2 NONDA(86)

golul lui Nonda din minutul 86, da sperante pt o calificare!;)

Bogdy LFC
14th February 2007, 22:44
Leverkusen - Blackburn 3-2
1-0 (18)CALLSEN-BRACKER
1-1 BENTLEY(39)
2-1 (43)RAMELOW
3-1 (56)SCHNEIDER
3-2 NONDA(86)

golul lui Nonda din minutul 86, da sperante pt o calificare!;)

Haha,eu cred k este chiar golul calificarii! vei vedea:ok:

Celso
15th February 2007, 10:29
asta am zis si eu!..gol foarte important:ok: !

Kan
15th February 2007, 12:37
nu va mai dati cu parerea cn castiga cupa...e de-a dreptul clar :D .................................................. ..... Waregem:D :D :groggy:

Celso
16th February 2007, 09:59
Waregem - Newcastle 1:3
0-1 DINDELEUX(Own47)
0-2 MARTINS(Pen59)
1-2 (69)D HAENE
1-3 SIBIERSKI(76)

sarcina grea pt Newcastle in retur:( !

Kan
16th February 2007, 21:22
sa nu uitam k e vb d Newcastle aici...am incredere in aparatorii nostri k vor face tot posibilul sa avem am 17-lea meci in care reusim sa luam gol

Celso
20th February 2007, 16:57
UCL

PSV - Arsenal
Lille - Manchester Utd
Bacelona - Liverpool
Porto - Chelsea

CrisS
20th February 2007, 18:38
Liverpool zic eu ca va scoate din circuit pe Barcelona, MU nu vad ce probleme ar avea cu francezii, Chelsea ..nu stiu ce meci va face la Porto, dar va merge totusi mai departe, Arsenal a aratat ca este in revenire de forma, deci slabe sanse pentru olandezi de a accede in faza urmatoare.

Celso
21st February 2007, 11:25
una alba , alta neagra!

PSV - Arsenal 1:0
61~Mendez

Lille - Manchester Utd 0:1
83~Giggs

CrisS
21st February 2007, 12:03
Dap, ziua de marti a fost una de comsi comsa :D . MU a castigat printr-un gol in min 83, insa din cate am auzit a fost un gol perfect valabil pt Lille dar anulat, ma rog... Arsenal si-a furat-o de la olandezi...Asta e, sa vedem returul de pe Emirates Stadium.

Pt ziua de azi, avem Liverpool si Chelsea. Asteptam meciurile sa tragem niste concluzii.

Celso
22nd February 2007, 10:34
FC Porto - Chelsea 1:1
1-0 MEIRELES ~ 12'
1-1 SHEVCHENKO ~ 16'

Barcelona - Liverpool 1:2
1-0 DECO ~ 14'
1-1 BELLAMY ~ 43'
1-2 RIISE ~ 74'

se pare ca 3 echipe din Anglia au luat o optiune serioasa pt accederea in faza urmatoare:evil: ! mai ramane zic eu Arsenal, care sunt sigur ca nu ne vor dezamagii!:ok:

Celso
23rd February 2007, 09:42
Blackburn - Leverkusen 0:0

Newcastle - Waregem 1:0
1-0 Martins ~ 68'

In optimile cupei UEFA:

Newcastle - AZ Alkmaar
*meci greu pt Newcastle, chiar daca AZ sa calificat in extremis aseara!

Braga - Tottehnam
*la prima vedere nu pare o misiunea grea, Spurs plecand ca favoriti!

Celso
6th March 2007, 10:19
CHELSEA - FC PORTO

Pentru returul programat astazi pe “Stamford Bridge”, ambii tehnicieni se confrunta cu câte o problema în rândul titularilor obisnuiti. Jose Mourinho nu îl poate folosi pe John Terry , locul acestuia urmând sa fie luat de Boulahrouz, proaspat refacut dupa o accidentare. De cealalta parte, antrenorul lusitanilor, Manuel Jesualdo Ferreira, va începe partida fara fundasul Bosingwa, în locul sau urmând a fi titularizat Marek Cech.

LIVERPOOL - BARCELONA

“Este o alta partida, total diferita, si sper ca elevii mei sa înteleaga acest lucru si sa nu se gândeasca doar la conservarea acelui 2-1. Trebuie sa înscriem si sa câstigam, acesta este obiectivul nostru” Rafa Benitez

“Mai sunt 90 de minute de jucat în fata unei campioane europene care este oricând capabila sa întoarca rezultatul si soarta calificarii în favoarea ei” Sami Hyypia

Singura absenta din lotul britanicilor este cea a spaniolului Luis Garcia, în rest Rafa Benitez putând alinia cel mai bun unsprezece pe care îl are la dispozitie.

SUCCES LIV`POOL si CHELSEA!:ok:

CrisS
6th March 2007, 12:36
Chelsea va accede in faza urmatoare a UCL, la Liverpool situatia este incerta, parerea mea...

sickboy
6th March 2007, 23:58
Acum e certa ! :)

Celso
7th March 2007, 10:04
Liverpool - Barcelona ~0-1~
0-1 Gudjohnsen 75'

*Barcelona a castigat cu 1-0 partida jucata marti seara la Liverpool, insuficient dupa infrangerea suferita pe Camp Nou cu 2-1. Englezii merg mai departe gratie golului din deplasare.

Bravo Liv`pool si Benitez!:)

Chelsea - FC Porto ~2-1~
0-1 Quaresma 15'
1-1 Robben 48'
2-1 Ballack 79'

*Chelsea Londra a obtinut o calificare cu emotii in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, invingand cu 2-1 pe FC Porto, dupa ce lusitanii au condus la pauza cu 1-0, in urma reusitei lui Quaresma. Chelsea a intors soarta jocului si a calificarii in partea secunda prin reusitele lui Robben (48) si Ballack (79), la primul gol portarul Helton gafand incredibil

Bravo Chelsea!

CrisS
7th March 2007, 11:13
Cand am vazut ca Chelsea e condusa cu 1-0 am incremenit . :| , iar Liverpool a facut un meci bun, Benitez a ales tactica cea mai buna "atacul cea mai buna aparare". A avut nenumarate ocazii de a marca, pe cand spaniolii plimbau mingea in jurul careului ca la handbal pe semicerc. Nu erau culoare de gasit spre poarta lui Reina.
Asadar una din favoritele castigarii trofeului eliminata inca din optimi :ok: : FC Barcelona, cu ale ei "vedete" ronaldinho, messi, eto'o (practic nu a jucat nimic aseara camerunezul) si alte personaje din astea.
Chelsea a revenit de la 0-1 a egalat si a obtinut victoria prin golul lui Ballack, singur nemarcat in careul lusitanilor.

Sper ca anul acesta sa castige UCL ...FC Liverpool :drak:
Bafta!

Celso
7th March 2007, 16:43
MANCHESTER UTD - LILLE

Dupa ce in tur Manchester United s-a impus pe terenul lui Lille, printr-un gol a lui Ryan Giggs, francezii incearca imposibilul, si vor sa se califice in sferturile Ligii Campionilor.
Mathieu Bodmer si Yohan Cabaye vor lipsi de la Lille, iar Wayne Rooney va reveni pentru Manchester United.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/15249/avancronica-manchester-united--lille.htm

ARSENAL - PSV

Arsenal trebuie sa refaca handicapul din tur (0-1), ceea ce n-a mai izbutit în Europa din anul 1978.
Londonezii au o misiune dificila în aceasta seara, chiar daca va evolua pe teren propriu, în fata olandezilor de la PSV Eindhoven.

Hai cu 4 echipe engleze in sferturi! :/hello

Sasuke Uchiha
8th March 2007, 01:53
3 echipe engleze in sferturi
fotbalul englez e cel mai bun in acest moment, sper ca una dintre cele 3 sa castige trofeul, daca este chelsea e si mai bine :yeah:

Celso
8th March 2007, 09:55
Manchester - Lille ~1-0~
1-0 Larsson 72'

Manchester United s-a calificat fara probleme in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce a trecut si in retur de Lille, tot cu scorul de 1-0. Larsson a inscris pentru Manchester, intr-un meci cu putine ocazii de gol.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/15277/manchester-se-califica-fara-probleme-in-sferturi.htm

Arsenal - PSV ~1-1~
1-0 Alex 58' own
1-1 Alex 83'

Arsenal a pierdut miercuri seara calificarea in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa un meci incheiat 1-1 acasa cu PSV. Englezii pierdusera in tur cu 1-0 la Eindhoven si au dominat aproape cap-coada returul, nereusind sa marcheze de cate ori ar fi meritat. Ambele goluri ale partidei au fost marcate la indigo. Acelasi nume, Alex, cu capul, dupa corner - unul pentru Arsenal (autogol) si unul pentru PSV.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/15275/alex-muma-si-ciuma-califica-psv.htm

Manchester Utd. in sferturi!:ok: Arsenal la anul!:(

delaparis
8th March 2007, 09:59
3 echipe engleze in sferturi
fotbalul englez e cel mai bun in acest moment, sper ca una dintre cele 3 sa castige trofeul, daca este chelsea e si mai bine :yeah:

Daca Arsenal nu se prostea cu PSV englezii ar fi avut patru echipe in sferturi CL :shocked: ... cred ca ar fi fost record :rolleyes:

CrisS
8th March 2007, 10:03
E iata ca si Arsenalu' se duse...si se duse...:D
Asta e...acum batalia se da intre londonezii de la Chelsea si diavolii de la Manchester.

Celso
8th March 2007, 12:52
UEFA CUP

Newcastle - AZ Alkmaar ~> cred ca va fi un meci tare spectaculos;)
Sp. Braga - Tottenham ~> nu cred ca va fi un meci asa de usor precum pare!:rolleyes:

Celso
10th March 2007, 11:34
Newcastle - AZ Alkmaar ~4-2~ cum am zis, meci spectaculos
Braga - Tottehnam ~2-3~ cum am zis, meci greu!;)

UCL

Chelsea - Valencia
Roma - MU
PSV - Liverpool

Joaquin_Sanchez
11th March 2007, 01:47
O performanta extraordinara a echipelor engleze . Trei calificate in sferturile Champions League,chiar inseamna ceva.

Celso
15th March 2007, 10:38
UEFA CUP

Tottenham - Sp. Braga ~3-2~
0-1 HUDDLESTONE(Own24)
1-1 (28)BERBATOV
2-1 (42)BERBATOV
2-2 AMARAL(61)
3-2 (75)MALBRANQUE

Tottenham, calificare spectaculoasa

Tottenham Hotspurs s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei UEFA, dupa o dubla mansa in care s-au inscris zece goluri. Dupa ce in tur englezii au castigat in deplasare cu 3-2, acestia au reeditat isprava din urma cu o saptamana, si au reusit sa-i bata pe cei de la Braga inca o data, tot cu 3-2.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/cupa-uefa/15593/tottenham-calificare-spectaculoasa.htm

Celso
16th March 2007, 11:58
UEFA CUP

AZ Alkmaar - Newcastle ~2-0~
1-0 (14)ARVELADZE
2-0 (56)KOEVERMANS

Newcastle:( ...

Celso
16th March 2007, 14:34
Sferturi UEFA CUP

Sevilla - Tottenham

un meci super tare!:D ...o finala pot spune!:rolleyes:

Luis Garcia10
16th March 2007, 15:29
Va castiga SPURS :D

Bogdy LFC
16th March 2007, 15:58
Va castiga SPURS :D

Sper si eu:)

Celso
3rd April 2007, 11:57
http://img407.imageshack.us/img407/5862/psvpooley6.jpg (http://imageshack.us)

Celso
4th April 2007, 09:28
Liverpool, ca si calificata in semifinale

Liverpool a reusit o victorie categorica cu 3-0 in deplasarea de la PSV Eindhoven si este ca si calificata in semifinalele Ligii Campionilor. Gerrard, Riise si Crouch au fost cei care au semnat sentinta lui PSV.

Statistici:

Suturi: 10-12
Suturi pe poarta: 2-6
Faulturi comise: 15-13
Cornere: 3-2
Offside-uri: 2-2

PSV: 1 Gomes, 2 Kromkamp, 6 Simons, 7 Vayrynen, 8 Cocu, 11 Mendez, 14 Da Costa, 15 Culina, 17 Farfan, 23 Salcido, 26 Diego
Rezerve: 21 Moens, 9 Kluivert, 18 Eric Addo, 22 Feher, 28 Sun Xiang, 39 Marcellis
Antrenor: Ronald Koeman

Liverpool: 25 Reina, 3 Finnan, 5 Agger, 6 Riise, 8 Gerrard, 12 Fabio Aurelio, 14 Xavi Alonso, 15 Crouch, 18 Kuyt, 20 Mascherano, 23 Carragher
Rezerve: 1 Dudek, 2 Arbeola, 4 Hyypia, 11 Gonzalez, 16 Pennant, 17 Bellamy, 32 Zenden
Antrenor: Rafael Benitez

Celso
4th April 2007, 10:21
http://img231.imageshack.us/img231/2821/rommangz6.jpg (http://imageshack.us)

http://img261.imageshack.us/img261/699/chevalti5.jpg (http://imageshack.us)

Sasuke Uchiha
4th April 2007, 10:39
nu pot sa spun decat...HAI CHELSEA !!!!

Bogdy LFC
4th April 2007, 12:56
Hai AS Roma si Valencia:) :ok:

CrisS
4th April 2007, 19:31
Meci greu , foarte greu au MU in Italia

Chelsea ,daca vrea sa aibe un joc mai linsitit in Spania, va trebui sa invinga la scor pe "lilieci" astazi

Absint
4th April 2007, 20:44
Manchester are un sezon frumos si sper sa continue si dupa aceasta seara. Sunt admirator al acestei echipe din 1997 de cand Cantona a readus-o pe culmile Gloriei...si m-a facut fericit in 1999 cand a luat tripla Liga, cupa, campionat ...este un club echilibrat, potent financiar si contestat de catre rivali, tot ce trebuie unor campioni. Sezonul acesta pot sa castige trei trofee, iar in ultimele acte o pot avea drept contracandidata pe antipatica Chelsea. Va reusi Man United sa o ingenuncheze in toate cele trei competitii? Sper ca asa o sa fie
GLORY GLORY MAN UNITED!!!

VILI
5th April 2007, 07:26
Hai AS Roma si Valencia:) :ok:

Aproape bine...:D :ok: :yeah:

CrisS
5th April 2007, 09:39
asa cum am planuit MU a avut un meci muuuuult mia greu, a mancat si bataie :D
Chelsea doar 1-1 acasa cu Valencia :mda:

Celso
5th April 2007, 09:44
Chelsea - Valencia ~1-1~
Chelsea si Valencia au terminat la egalitate 1-1 in prima mansa a sferturilor de finala din Liga Campionilor. Dupa o prima repriza cu un ritm alert, cele doua formatii au lasat-o mai moale in cea de a doua parte si echipa calificata in semifinale se va decide pe Mestalla din Valencia.

Spaniolii au dat lovitura in minutul 30, cand Silva a preluat si a sutat imparabil din afara careului de 16 metri. Cech a plonjat inutil.
Gazdele au egalat repede in repriza a doua. Terry a aruncat o minge in adancime dupa o degajare a lui Canizares, Ayala a gresit, iar Drogba a inscris cu o lovitura de cap in minutul 53.

Statistici:

Suturi: 14-7
Suturi pe poarta: 3-2
Cornere: 7-5
Faulturi comise: 12-18
Offside-uri: 6-0
Posesie: 56%-44%

Calificarea se joaca la Valencia, cred eu ca va fi 2-2:D

AS Roma - Manchester ~2-1~

AS Roma a invins miercuri seara pe Manchester United cu 2-1, gratie unul gol decisiv reusit de Mirko Vucinic in minutul 66. Chivu a fost titular, iar United a jucat 58 de minute in zece oameni dupa ce Paul Scholes a fost

Golul vine cu un minut inainte de pauza, atunci cand Taddei introduce mingea in poarta printr-un sut pe centru, la o minge deviata de fundasul Brown. 1-0 pentru AS Roma, scor cu care se intra la pauza.

Minutul 60 a adus egalarea. Ronaldo a pornit cu mingea din careul lui United, a ajuns in jumatatea de teren a Romei, i-a pasat lui Solskjaer, mai departe spre Rooney pe partea stanga. Urmeaza un stop pe piept al englezului si un voleu imparabil!

Numai sase minute a durat egalitatea. Mancini a sutat bine spre poarta, Van der Sar a respins neglijent, iar Vucinic s-a aflat la locul potrivit si a dus scorul la 2-1 pentru AS Roma.

Meci frumos aseara la Roma, pt Manchester va fi dificil sa se califice, dupa cum am vz aseara Roma paseaza foarte bine, au jucatori tehnici si mai sunt si italieni!:drak: :D 2-1 posibil sa le ajunga!:rolleyes:

TaciAcolo
5th April 2007, 12:56
nu cred...o sa fie spulberati pe stadionul diavolilor 2-3 0 retur pt man :D

Celso
5th April 2007, 19:04
Nu cred! te arunci usor, MU nu e chiar asa sperietoare cum pare...sa vazut si aseara, i`au pasat Roma si pana sa fie ala eliminat de nu mai stiiau pe unde sunt:) ! italienii sunt italieni, stiu bine sa tina la rezultat si sa de`a un gol pe contraatac cand tie lumea mai draga!:D

Bogdy LFC
5th April 2007, 22:17
Nu cred! te arunci usor, MU nu e chiar asa sperietoare cum pare...sa vazut si aseara, i`au pasat Roma si pana sa fie ala eliminat de nu mai stiiau pe unde sunt:) ! italienii sunt italieni, stiu bine sa tina la rezultat si sa de`a un gol pe contraatac cand tie lumea mai draga!:D

Toatal de acord:)

YoYoyOi
5th April 2007, 22:19
Pana acum Liverpool sta cel mai bine si are calificarea aproape asigurata.
Chelsea si Manchester inca mai au de muncit in retur, dar eu cred ca vor parasi ambele competitia.

Sasuke Uchiha
5th April 2007, 22:55
eu nu cred, rezultatele nu sunt f slabe , ambele au nevoie de doar 1 gol pt a se califica

Celso
6th April 2007, 11:15
FC Sevilla a invins, joi, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, formatia Tottenham Hotspur, in prima mansa a sferturilor de finala ale Cupei UEFA. Returul este programat la 12 aprilie, la Londra.

Antrenorul echipei FC Sevilla, Juande Ramos, a declarat, dupa meciul cu Tottenham, scor 2-1, din prima mansa a sferturilor Cupei UEFA, ca detinatoarea trofeului va avea o misiune dificila in retur, pentru a se califica, iar tehnicianul Martin Jol crede ca formatia engleza are o sansa mare.

Bogdy LFC
6th April 2007, 14:07
Pana acum Liverpool sta cel mai bine si are calificarea aproape asigurata.
Chelsea si Manchester inca mai au de muncit in retur, dar eu cred ca vor parasi ambele competitia.

Fie-ti gura aurita si calificarea ESTE asigurata,NU aproape...era asigurata si la 0-0 pe Philips Arena ....

Dak Celski si Dirty Scum (oricum NU mi-e frik de ei pt k Scum NU mai e demult echipa de CL) parasesc competitia ,trofeul se-ntoarce ACASA (ANFIELD ROAD) dupa 2 ani:yeah: :ok: :)

Celso
10th April 2007, 10:58
Manchester United – AS Roma (ora 21.45)

Manchester United nu a reusit nici o data sa se califice mai departe in Liga Campionilor daca a avut de recuperat un deficit insa statisticile nu par sa-l inspaimante pe antrenorul Sir Alex Ferguson care nu concepe ca echipa sa sa nu ajunga in semifinalele Ligii.

Sir Alex Ferguson ar putea incepe cu Van Der Sar – O’Shea, Rio Ferdinand, W. Brown, Heinze – Cristiano Ronaldo, Carrick, Fletcher, Giggs – Rooney, Solskjaer, in timp ce Luciano Spalletti ar putea raspunde cu Doni – Cassetti, Chivu, Mexes, Panucci – De Rossi, D. Pizarro – Wilhelmsson, Taddei, Mancini – Totti.

FC Valencia – Chelsea Londra (ora 21.45)

Antrenorul gazdelor, Quique Sanchez Flores, a refuzat sa-si dezvaluie planurile tactice pentru returul cu Mourinho insa el a precizat ca si-a rugat elevii sa evolueze ca si cum prima mansa nu s-ar fi disputat si spera ca formatia sa sa presteze un pressing agresiv pentru a nu lasa formatia engleza sa-si faca jocul.

Valencia ar putea incepe cu Canizares – Miguel, Ayala, Morretti, Del Horno – Angulo, Raul Albiol, Albelda, Silva – Morientes, David Villa, in timp ce Chelsea ar putea raspunde cu Petr Cech – Diarra, Ricardo Carvalho, Terry, Ashley Cole – Essien, Obi Mikel, Ballack, Lampard – Drogba, Sevcenko.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/16620/meci-de-vis-pe-teatrul-viselor.htm

Celso
11th April 2007, 09:39
Spectacol divin oferit de diavolii rosii

Manchester United s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor dupa ce a umilit cu 7-1 pe AS Roma. Partida a fost una de cosmar pentru italieni, in timp ce englezilor le-a iesit tot. Carrick si Ronaldo au reusit cate o dubla, in timp ce Smith, Rooney si Evra si-au trecut si ei numele pe lista marcatorilor.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/16652/spectacol-divin-oferit-de-diavolii-rosii.htm

Chelsea continua suprematia englezilor

Chelsea Londra s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor dupa ce a invins Valencia chiar la ea acasa cu scorul de 2-1. Golul calificarii a fost marcat de Essien in ultimul minut de joc.

Valencia a deschis scorul prin Morientes si imediat dupa pauza Sevcencko a restabilit egalitatea! Lovitura de gratie a dat`o Essien in ultimul minut de joc.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/16654/chelsea-continua-suprematia-englezilor.htm

ANGLIA - 3 echipe in semifinalele UCL!
Una sigur in finala!:D

delaparis
11th April 2007, 10:10
Sunt cu o clasa peste toate celelalte in acest moment ... :ok:

E normal daca ne gandim bine ... stabilitate la cluburi , antrenorii nu se schimba ca sosetele , jucatori seriosi, conducatorii cluburilor au obiective sportive clare bine definite etc ...

Numai asa se face performanta ... degeaba ceilalti ( francezi, spanioli etc...) baga o groaza de bani in echipe daca nu au rabdare sa construiasca ceva cu timpul. :rolleyes:

Celso
12th April 2007, 10:01
Liverpool, calificare la pas

Liverpool s-a calificat miercuri seara in semifinalele Ligii Campionilor, invingand acasa pe PSV cu 1-0, dupa ce castigase in tur, in Olanda, cu 3-0. Unicul gol al partidei a fost marcat de Peter Crouch in repriza a doua.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/16701/liverpool-calificare-la-pas.htm

cei asta mai? Ch. League sau Cupa Angliei?:D

SEMIFINALE
Chelsea - Liverpool

Manchester - AC Milan

Celso
12th April 2007, 11:26
Tottenham – FC Sevilla (ora 21.45)

Antrenorul englezilor, olandezul Martin Jol, considera ca Tottenham este echipa momentului si favorita la calificare iar Jol va incerca tactica abordata de Manchester United in returul cu Roma.

Antrenorul lui Tottenham nu se asteapta ca echipa sa sa se impuna cu 7-1, chiar daca are de recuperat tot un 1-2, insa Jol crede ca daca formatia sa va juca agresiv inca din start si va sti sa profite de spatiile din spatele aparatorilor adversi isi va asigura calificarea.

De partea cealalta, Juande Ramos considera ca in acest moment sansele de calificare sunt egale si ca formatiile trebuie sa dea totul pe teren pentru a obtine biletele pentru semifinale dar Sevilla are probleme de efectiv in conditiile in care vor lipsi portarul titular Palop si golgeterul uruguaian Chevanton, ambii accidentati.

Tottenham va incepe cu Robinson – Tainio, Dawson, King, Chimbonda – A. Lennon, Zokora, Jenas, Malbranque – Berbatov, Robbie Keane, in timp ce Sevilla va raspunde cu David Cobeno – Hinkel, Javi Navarro, Escude, David Castedo – Daniel Alves, Poulsen, Maresca, Adriano Correia – Renato – Kanoute.

Kainsashiki
12th April 2007, 11:36
Monopol englez in CL:D

Celso
13th April 2007, 11:01
Tottenham - Sevilla ~2-2~
Sevilla a reusit calificarea in semifinalele Cupei UEFA dupa ce a terminat la egalitate, scor 2-2, cu Tottenham. Desi au fost condusi cu 2-0, englezii au reusit egalarea prin doua goluri in numai un minut si au readus speranta spectatorilor de pe White Hat Stadium, dar n-au avut forta necesara pentru a marca inca doua goluri.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/cupa-uefa/16747/sevilla-continua-cursa-pentru-pastrarea-trofeului.htm

CrisS
14th April 2007, 12:23
ce sa mai..anu' asta anu' englezilor.
Toata stima pentru echipele din insula! :ok:

Celso
24th April 2007, 10:56
http://img242.imageshack.us/img242/3909/manmilop9.jpg

Sasuke Uchiha
24th April 2007, 10:58
sper sa le scoate manchester la mumii fotbalu din cap :yeah:

dardar_3
24th April 2007, 11:06
Emotii la chelski maine ValiEnte?...

Sa te pregatesti de refrenul: You'll never walk alone!

Daca Mourino s-ar fi dus la Wrestling daca pierdea cu Valencia, acum ii propun un drum de pribegie de la Liverpool la Londra pe 1 Mai...:D...

Sasuke Uchiha
24th April 2007, 20:15
Emotii la chelski maine ValiEnte?...



absolut deloc ;)

Celso
25th April 2007, 11:18
Spectacol de cinci stele pe Teatrul Viselor

Manchester United a invins cu 3-2 pe AC Milan, in prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor, intr-o partida cum rar se vede in fotbalul european.

Manchester - AC Milan ~3:2~:drak:

Statistici:

Suturi: 23-15
Suturi pe poarta: 12-8
Faulturi comise: 16-13
Offside-uri: 2-2
Cornere: 10-2
Posesie: 51-49

Manchester United: 1.Van der Sar, 3.Evra, 4.Heinze, 6.Brown, 7.Cristiano Ronaldo, 8.Rooney, 11.Giggs, 16.Carrick, 18.Scholes, 22.O'Shea, 24.Fletcher
Antrenor: Alex Ferguson

AC Milan: 1.Dida - 44.Oddo, 13.Nesta, 3.Maldini (25.Bonera '46), 18.Jankulovski, 8.Gattuso (32.Brocchi '53), 21.Pirlo, 23.Ambrosini, 10.Seedorf - 22.Kaka, 11.Gilardino (20.Gourcuff '84)
Antrenor: Carlo Ancelotti

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/17230/spectacol-de-cinci-stele-pe-teatrul-viselor.htm

Deci Wayne Rooney a fost senzational aseara! ia dat clasa lui Ronaldo, super a jucat! mi`a placut mult devotamentul lui!:cool: bine MU!

Celso
25th April 2007, 12:30
http://img182.imageshack.us/img182/5997/untitledtd2.jpg

Chelsea: Petr Èech; Lassana Diarra, Ricardo Carvalho, John Terry, Ashley Cole; Shaun Wright-Phillips, Claude Makelele, Frank Lampard, Joe Cole; Didier Drogba, Andriy Shevchenko.

Liverpool: Pepe Reina; Steve Finnan, Daniel Agger, Jamie Carragher, John Arne Riise; Steven Gerrard, Mohamed Sissoko, Javier Mascherano, Xabi Alonso; Dirk Kuyt, Peter Crouch

Sasuke Uchiha
25th April 2007, 16:11
ma bucur ca r carvalho si a cole sau recuperat
1-0 ar fi perfect

Absint
25th April 2007, 16:12
1-0 prevad si eu pentru Chelski...

Celso
25th April 2007, 16:13
ar fi perfect! in deplasare i`am juca cum am vrea :drak:

Celso
26th April 2007, 10:32
si fu' 1-0:drak: ...perfect!

Legea lui Drogba

Chelsea Londra a obtinut o victorie la limita, scor 1-0, cu Liverpool, in prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor. Fotbalul spectacol a lipsit cu desavarsire in acest meci.

CHELSEA: 1-Petr Cech; 20-Paulo Ferreira, 6-Ricardo Carvalho, 26-John Terry, 3-Ashley Cole; 12-John Obi Mikel, 8-Frank Lampard, 4-Claude Makelele, 10-Joe Cole (24-Wright Phillips '85); 7-Andriy Shevchenko (21-Kalou '76), 11-Didier Drogba
Antrenor: Jose Mourinho

LIVERPOOL: 25-Pepe Reina; 2-Alvaro Arbeloa, 23-Jamie Carragher, 5-Daniel Agger, 6-John Arne Riise; 8-Steven Gerrard, 14-Xabi Alonso (16-Pennant '83), 20-Javier Mascherano, 32-Boudewijn Zenden; 17-Craig Bellamy (15-Peter Crouch '53), 18-Dirk Kuyt
Antrenor: Rafael Benitez

Suturi: 13-9
Suturi pe poarta: 4-4
Faulturi comise: 9-19
Offside-uri: 5-2
Cornere: 1-5
Posesie: 48-52

Iaco
26th April 2007, 13:12
Ba a terminat obi mikel in teren...la ce intrare a avut ala de la liverpool zicea ca l-a lasat fara mostenitori:D:D

Celso
26th April 2007, 13:19
:D :D tare ma pe picioare:D ...ce naibii ma...uite axul perfect

Cech - Terry - Lampard - Drogba

ce sa iti mai doresti:D ...cel mai bun portar, unul dintre cei mai buni fundasi, cel mai constant mijlocas si un atacant letal;) ...plus altii pe langa ei(care nu`s de ici de colo) :P

Iaco
26th April 2007, 14:40
eram in ceva bar..si se uitau ceva tipe la meci si cand o vazut faultul erau tare dezamagite:D:D...saracutu in sus saracutu in jos

Lavinia
28th April 2007, 19:25
styu k nua r trebui da m'am cam bucurat de "necazul" lu obi mikel...un singur regret am..k nu a fost cashley in locu lui:(

Celso
2nd May 2007, 10:09
http://img412.imageshack.us/img412/1253/chelseapooles0.jpg

sper sa fie o finala englezeasca!:D

Lavinia
2nd May 2007, 10:10
va fi...yo de o luna de zile tot zic k finala va fi man utd - liverpool si o sa vedeti k asa va fi;):cool:

Bogdy LFC
2nd May 2007, 15:19
va fi...yo de o luna de zile tot zic k finala va fi man utd - liverpool si o sa vedeti k asa va fi;):cool:

Eu sper sa NU fie asa.:ok: :D

Celso
2nd May 2007, 15:26
finalele reeditate sunt urate:P ! mergand pe zicala "ciorba reincalzita, nu mai are acelasi gust" (parca asa e:happy :D ):D

Celso
3rd May 2007, 10:13
re`editata:mda:
sper sa fie o finala frumoasa, desi sunt sigur ca nu va mai fi ce a fost acum 2 ani! echipele vor fi foarte prudente! totusi sper sa fie un meci deschis:rolleyes:

http://img91.imageshack.us/img91/5807/poolei9.jpg vs http://img91.imageshack.us/img91/9303/milanut2.jpg

23 MAI, ATENA

Lavinia
3rd May 2007, 11:26
yo as zice mai dgraba totusi sa castige liverpool:D

Absint
3rd May 2007, 11:38
in finala nu poti sa mergi pe o favorita...acolo totul se joaca pe o singura carte...intr-un singur meci


Poti sa ataci si sa pierzi(Milan 2005) poti sa te aperi si sa obtii un rezultat excelent(vezi Porto in 2004) pe contraatac pe greseala adversarului, sau se poate ca fotbalul spectacol sa aibe castig de cauza(Real 2000) sau o greseala a unui jucator sa intoarca soarta partidei(Barcelona 2006)...

Greu e sa ajungi in finala de acolo... este alceva...dar si gustul eliminarii este mai amar cand vezi ca esti asa aproape de trofeu si nu-l castigi

Lavinia
3rd May 2007, 12:03
da...da tot liverpool sa castige:happy
italienii au fost foarte mari cand englezii erau interzisi....

ducus
13th May 2007, 09:38
Conform UEFA, Aston Villa se va lupta cu alte 9 echipe din campionatele: german, francez, elvetian, slovac, norvegian, finlandez, estonian si danez, pentru castigarea unuia din cele 2 locuri Fair-Play puse-n joc pentru primul tur preliminar al cupei UEFA.
Cel de-al treilea loc a fost castigat deja de suedezi, care au terminat in varful clasamentului Fair-Play din acest sezon.
Deci sunt mari sanse ca Anglia sa joace cu 8 echipe +1 Intertoto, iar Germania cu 7 echipe+1 Intertoto.

Celso
23rd May 2007, 10:54
Totul despre AC Milan - FC Liverpool

Practic sezonul fotbalistic european se incheie pentru cluburi miercuri seara, o data cu disputarea finalei Ligii Campionilor dintre AC Milan si FC Liverpool, cel mai asteptat meci al sezonului.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/18361/totul-despre-ac-milan--fc-liverpool.htm

Drumul lui Liverpool catre finala

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/liga-campionilor/18348/liverpool--drumul-catre-atena.htm

Celso
24th May 2007, 13:24
Milan - Liverpool ~2:1~ :confused:

Felicitari Liverpool pt evolutia din acest an.:ok:

dardar_3
24th May 2007, 13:26
S-a terminat 2-1 celso....
http://www.starbucksq8.net/vb/galaxy/smilies/sports/aa_liverpool.gif

Celso
24th May 2007, 13:33
ahh...nush ce am avut impersia ca sa terminat 2-0:D ...nu prea a mai contat ala pt 2-1:rolleyes: , nu prea mai era timp....oricum felicitari pt LIGA.....Grande Inzaghi ..grande jucatore:great:

Sasuke Uchiha
24th May 2007, 21:20
benitez a pierdut finala cu schimbarile lui...

Celso
3rd August 2007, 20:26
SEZON 2007-2008

TURUL III UCL

Toulouse - Liverpool

Sparta Praga - Arsenal

Meciurile vor avea loc pe data de 14/15 august si returul pe 28/29 august.

CUPA UEFA , turul II

Myllykosken (Fin) - Blackburn Rovers

se vor califica toate mai departe, mai ales ca au primul meci in deplasare!

Celso
15th August 2007, 19:35
Toulouse - Liverpool 0:1 (Voronin '43)

si Liverpool este ca si calificata in grupe!

Celso
30th August 2007, 19:57
Champions League 2007-2008

Grupa A

Liverpool
Porto
Marseille
Besiktas

Grupa B

Chelsea
Valencia
Schalke 04
Rosenborg

Grupa F

Manchester United
AS Roma
Sporting Lisabona
Dynamo Kiev

GRUPA H

Arsenal
Sevilla/AEK Atena
Steaua
Slavia Praga


frumos:D ...interesante grupele lui Liverpool si Chelsea:rolleyes:

Sasuke Uchiha
30th August 2007, 20:11
dintre cele 4 manchester a avut cel mai mult noroc, insa sper sa treaca doar liverpool, chelsea si manchester
arsenal in uefa, sa o si castige :D

Celso
30th August 2007, 20:13
pai ce? termina Sevilla pe 1 si Slavia pe 2:D:evil:

Lavinia
30th August 2007, 20:14
dintre cele 4 manchester a avut cel mai mult noroc, insa sper sa treaca doar liverpool, chelsea si manchester
arsenal in uefa, sa o si castige :D

:angry::angry::angry::angry:

Sasuke Uchiha
30th August 2007, 20:17
:D:D:D:D
pe 1 arsenal si pe 2 steaua , asa cred ca e mai bine :D:D

Lavinia
30th August 2007, 20:18
asa e perfect;)ai grija ce scrii p'aci..sunt cu ochii pe tine:evil::P

lenny9
30th August 2007, 22:59
de departe.....Arsenal & Sevilla

lenny9
30th August 2007, 23:02
LIVERPOOL FC & Porto....Chelsea & Valencia....Man.utd & hmmmm......greu aici

YoNuTzz
30th August 2007, 23:23
m-am uitat bine pe grupe, si in afara de chelsea, man utd, arsenal si liverpool au grupe simple...man utd cea mai simpla...

Celso
19th September 2007, 19:29
Chelsea 1 - 1 Rosenborg :(
FC Porto 1 - 1 Liverpool :)

ReD_Devil
19th September 2007, 20:32
urmeaza 2 victorii Arsenal si Manchester :drak: in seara asta

Geografu
19th September 2007, 20:38
Pe Arsenal n-as miza total dar pe Manchester 100 % ! :ok:

Lordul
19th September 2007, 21:13
Arsenal nu bate pe Sevilla , dar Manchester bate 100%

Bogdy LFC
19th September 2007, 21:28
Arsenal - Sevilla e meci de 1X :D

Lavinia
20th September 2007, 00:07
Arsenal nu bate pe Sevilla , dar Manchester bate 100%

and yet...3-0 ptr arsenal:P

Bogdy LFC
20th September 2007, 14:13
seonul asta doar Barca si eventual Milan pot opri echipele englezesti din drumul lor catre fazele cele mai avansate ale CL.Sau poate chiar echipele din insula se vor elimina intre ele cine stie?:P

Bogdy LFC
20th September 2007, 22:36
Dak in CL totul merge exceptional pt echipele britanice,in UEFA situatia nu este prea roza,este de fapt chiar un dezastru in UEFA Cup.Blackburn a fost invinsa in GRecia cu un incredibil 2-0 si Bolton e condusa in acest moment de acea formatie,careia nici numele nu i-l pot pronunta.:(

Shame:rosu:

Proof AFC
24th September 2007, 19:12
Dintre echipele englezesti Arsenal are cea mai usoara grupa,bine ca am castigat cu Sevilla abia astept returul din Spania.Clasamentul final al grupei H era previzibil inca de la inceput insa Slavia are sanse mari sa prinda Cupa Uefa deoarece pot scoate un egal la Bucuresti, spun asta pentru ca cele doua echipe nu pot emite pretentii in meciurile cu Arsenal si Sevilla.

Bogdy LFC
24th September 2007, 21:27
Dintre echipele englezesti Arsenal are cea mai usoara grupa

Gresesti.Mufc are cea mai usoara grupa fara ''dar si poate'':headbang:

ReD_Devil
24th September 2007, 22:35
Gresesti.Mufc are cea mai usoara grupa fara ''dar si poate'':headbang:
"norocul tine cu cei buni " !:D:drak:

Bogdy LFC
25th September 2007, 13:41
"norocul tine cu cei buni " !:D:drak:

Asa a tinut si sezonul trecut pana in semi-finale cand pe parcurs ati intalnit numai echipe de mana a 2-a :ok:

Celso
6th March 2008, 18:34
revenim unde ne este locul, adica in varf:D...aproape 4 echipe in sferturi:D

Milan - Arsenal 0-2
Manchester Utd - Lyon 1-0
Chelsea - Olympiakos 3-0

Celso
14th March 2008, 17:17
Arsenal - Liverpool
Fenerbahce - Chelsea
AS ROMA - Manchester UTD
in sferturile UCL:ok:

cred ca vom avea cu siguranta in finala o echipa din Anglia:ok:

iuli
14th March 2008, 17:39
Si Manchester e in sferturi :D

Celso
14th March 2008, 17:44
da?:drak::Dvroiam sa ii trec direct in finala:D

Hard
14th March 2008, 18:13
Al naibii ,a cazut Arsenal cu Liverpool :no: ,asta speram sa fie finala...

Lavinia
14th March 2008, 18:27
nu putea sa pice chelski cu man sau cu liverpool ?:angry::drak::(

Celso
14th March 2008, 19:11
de ce nu cu Arsenal?:happy ...frica cumva?:lol:

Andrei_23
14th March 2008, 20:12
Cred ca va fi o semifinala fantastica , de mult asteptam un asa meci : Barcelona - Manchester

Lavinia
14th March 2008, 20:54
de ce nu cu Arsenal?:happy ...frica cumva?:lol:

mha..nu e vorba de asta..e vorba de norocu lu chelski care numa' cu echipe d'astea a picat:o:

YoNuTzz
14th March 2008, 20:58
eu zic ca la fel ca anul trecut, vor fi 3 echipe din anglia in semifinale, si barca...

Celso
9th April 2008, 17:53
dominam Europa:yeah:

Chelsea - Liverpool

in semifinalele UCL

dupa sfertul minunat de aseara :

--------------------------------Liverpool - Arsenal 4:2

Lavinia
9th April 2008, 18:23
eu zic ca la fel ca anul trecut, vor fi 3 echipe din anglia in semifinale, si barca...

asa sper...chelski nu vreau in niciun caz sa castige si nici nu merita....manchester nu mi se mai pare atat de extraordinara...cu siguranta nu o echipa atat de minunata incat sa merite sa reuseasca dubla[parerea mea]...iar liverpool....cat sa mai tina norocu?...daca va fi sa castige o echipa din anglia...sper sa fie man...merita cel mai mult...si asta e clar

Celso
9th April 2008, 18:42
asa sper...chelski nu vreau in niciun caz sa castige si nici nu merita....manchester nu mi se mai pare atat de extraordinara...cu siguranta nu o echipa atat de minunata incat sa merite sa reuseasca dubla[parerea mea]...iar liverpool....cat sa mai tina norocu?...daca va fi sa castige o echipa din anglia...sper sa fie man...merita cel mai mult...si asta e clar

da de ce nu merita ma? ia hai explica'mi tu mie:-w....

daca e sa o luam dupa merite, aseara Arsenal trebuia sa mearga mai departe zic eu...dar asta e fotbalul...

Chelsea e in a 4-a semifinala din ultimii 5 ani si sper ca acum vom ajunge in finala:angry:

in ceea de priveste Manchester, mai au un meci in seara asta... hai sa il lasam sa se termine

Lavinia
9th April 2008, 18:45
pentru ca nu mi se pare ca joaca cine stie ce...bine...niciodata nu mi s-a parut ca ar juca cine stie ce...da' acum mi se par si mai slabi...sincer mi se pare cea mai slaba echipa dintre cele 4...da' asa ziceam yo si de milan sezonu trecut:(

Sir. Eko
9th April 2008, 19:08
Celso dintr-un sezon care parea foarte prost pentru voi,va iesi unul foarte bun

Brady_12
9th April 2008, 19:14
asa sper...chelski nu vreau in niciun caz sa castige si nici nu merita....manchester nu mi se mai pare atat de extraordinara...cu siguranta nu o echipa atat de minunata incat sa merite sa reuseasca dubla[parerea mea]...iar liverpool....cat sa mai tina norocu?...daca va fi sa castige o echipa din anglia...sper sa fie man...merita cel mai mult...si asta e clar
Sper ca spunand cuvintele astea te gandesti la jocul nu foarte spectaculos pe care il impunea Murinho...dar acum Chelsea este destul de schimbata si a demonstrat ca poate castiga UCL...si nu uita ca este singura echipa neinvinsa in Premier League!!!:angry:

Lavinia
9th April 2008, 19:22
mie tot nu imi place...s-au mai schimbat intr-adevar...dar tot nu imi place stilul lor...

Iaco
9th April 2008, 20:23
Sper ca spunand cuvintele astea te gandesti la jocul nu foarte spectaculos pe care il impunea Murinho...dar acum Chelsea este destul de schimbata si a demonstrat ca poate castiga UCL...si nu uita ca este singura echipa neinvinsa in Premier League!!!:angry:

Acasa poate...noi i-am batut cu 2-0 si aston villa i-a batut tot cu 2-0
Arsenal trebuie sa isi faca banca de rezerve daca vrea sa castige ceva important...titularii de baza creaza o echipa fantastica iar wenger e un super antrenor dar trebuie sa mai lase pretentiile alea ca face performanta doar cu din aia sub 22 de ani...o echipa competitiva trebuie sa imbine tineretea si exuberanta cu seriozitatea si experienta veteranilor...aici este atuul lui man utd sezonu asta...si faptul ca au banca de rezerve puternica care poate oricand sa i-a locul titutalrilor de drept...chelsea joaca mai frumos ca anii trecuti dar nu e atat de exacta...iar liverpool in trendu anilor trecuti buna in europa inconsistenta in campionat...

Bogdy LFC
9th April 2008, 20:26
Acasa poate...noi i-am batut cu 2-0 si aston villa i-a batut tot cu 2-0
Arsenal trebuie sa isi faca banca de rezerve daca vrea sa castige ceva important...titularii de baza creaza o echipa fantastica iar wenger e un super antrenor dar trebuie sa mai lase pretentiile alea ca face performanta doar cu din aia sub 22 de ani...o echipa competitiva trebuie sa imbine tineretea si exuberanta cu seriozitatea si experienta veteranilor...aici este atuul lui man utd sezonu asta...si faptul ca au banca de rezerve puternica care poate oricand sa i-a locul titutalrilor de drept...chelsea joaca mai frumos ca anii trecuti dar nu e atat de exacta...iar liverpool in trendu anilor trecuti buna in europa inconsistenta in campionat...

In mare parte de acord cu tine :D dar brady se refera la Chelsea ca NU a fost invinsa in 2008 :D

Iaco
9th April 2008, 20:36
In mare parte de acord cu tine :D dar brady se refera la Chelsea ca NU a fost invinsa in 2008 :D

Trebuia sa mai puna un 2008 acolo...eu de unde sa stiu ce vrea el sa spuna...prin ce a spus el acolo putea foarte bine sa spuna ca nu a fost invinsa de cand a luat fiinta premier league:D:D

Brady_12
9th April 2008, 22:45
Trebuia sa mai puna un 2008 acolo...eu de unde sa stiu ce vrea el sa spuna...prin ce a spus el acolo putea foarte bine sa spuna ca nu a fost invinsa de cand a luat fiinta premier league:D:D
Imi pare rau ca nu am fost destul de explicit...:P

YoNuTzz
9th April 2008, 23:39
gata, acum e clar...sunt 3 echipe englezesti in semifinale, exact cele de anul trecut...
iar favorita mea dintre cele 3 e man utd :ok:

skateboard
10th April 2008, 12:09
de ce favorita ta este Man utd ?

skateboard
10th April 2008, 12:15
sunt fan ManUtd si in general tzin cu orice echipa din Anglia in competiile europene, pt spiritul lor de joc.
ce vreau sa spun este ca dintre cele 4, o preferam iesita acum pe Chelsea, joaca cel mai prost dintre ele.

Arsenal ar fi meritat un loc 2 in UCL de anu asta, dintrece cele 4

Celso
1st May 2008, 13:18
http://img33.picoodle.com/img/img33/4/5/1/f_2451408317m_d021792.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/4/5/1/f_2451408317m_d021792.jpg&srv=img33)

http://img34.picoodle.com/img/img34/4/5/1/f_chelseamancm_f6c9c81.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/4/5/1/f_chelseamancm_f6c9c81.jpg&srv=img34)

:drak::evil::D

nimic de spus!!! succes ambelor echipe in finala:D

YoNuTzz
4th May 2008, 15:01
nice pic...o sa fie o finala foarte interesanta...

skateboard
6th June 2008, 14:47
Președintele UEFA, Michel Platini, a declarat, într-un interviu acordat cotidianului L'Equipe, că în Liga Campionilor câștigă cluburile care trișează în ceea ce privește regulile financiare, informează AFP.

"Scopul nu mai este să se câștige titluri, ci bani pentru rambursarea datoriilor. Uitați-vă la deficitele cluburilor Chelsea și Manchester United ((1,9 miliarde de euro cumulat). FIFA și UEFA trebuie să combată acest aspect. Pentru că în prezent, cei care câștigă sunt trișorii", a declarat Platini.

În opinia șefului UEFA, marile cluburi joacă în Liga Campionilor pe credit. "Acest lucru mă deranjează. Va trebui să găsim mijloacele cu ECA (asociația cluburilor europene) de a ajuta cluburile să-și rezolve problemele. Nu mai trebuie ca înfrângerea să fie percepută ca o dramă financiară", a adăugat Platini.

"Sunt foarte îngrijorat de cumpărarea cluburilor de către străini", a mai spus Platini, întrebat despre situația cluburilor engleze. "Nu văd de ce vin americani să investească în aceste cluburi, dacă nu pentru profit. Este o cursă perpetuă pentru bani și astfel s-a ajuns la propunerea ca etapa a 39-a să se joace în străinătate", a subliniat Platini.

sursa Mediafax

Bogdy LFC
6th June 2008, 14:49
Platini este un cretin,un ******* si nu in ultimul rand un nesimtit dar in legatura cu profitul are perfecta dreptate dar doar atat! UCL in general se castiga de echipele mari (AC Milan) si/sau de echipele 'bulanoase' (Liverpool,Manchester)!

skateboard
6th June 2008, 17:19
echipa mai norocoasa care de obicei nu arata nimic ca Milan nu exista !

YoNuTzz
27th July 2008, 00:27
odata cu calificarea lui aston villa prin intertoto, anglia va incepe sezonul european cu un numar impresionant de 9 echipe !

Andrei_23
19th December 2008, 13:18
Chelsea - Juventus
Real Madrid - Liverpool
Arsenal - AS Roma
Inter - Manchester

Ce meciuri, ce meciuri !!!

YoNuTzz
19th December 2008, 13:43
3 echipe din anglia cu 3 din italia !

Tazz
19th December 2008, 18:41
Oare 3-0 pentru Anglia ?? :rolleyes: Ce frumos ar fi...

Sezione
11th March 2009, 17:28
Oare 3-0 pentru Anglia ?? :rolleyes: Ce frumos ar fi...

Sigur va fi 3-0 pentru cei mai buni,,,si aia nu sint italienii...

Tazz
11th March 2009, 19:40
Mi se pare normal :D

YoNuTzz
12th March 2009, 02:08
Oare 3-0 pentru Anglia ?? :rolleyes: Ce frumos ar fi...

corect, 3-0 ptr anglia ! si 4/4 in sferturi :D

Tazz
12th March 2009, 12:58
Pana acum e perfect. Sa vedem tragerea la sorti, poate trecem cu toate 4 si in semifinale :D

Celso
7th April 2009, 18:56
http://img253.imageshack.us/img253/2397/villarrealarsenal.png (http://img253.imageshack.us/my.php?image=villarrealarsenal.png)
http://img151.imageshack.us/img151/4775/mupo.png (http://img151.imageshack.us/my.php?image=mupo.png)

Celso
8th April 2009, 09:33
cam de oaie a facut-o aseara Manchester, cam neputinciosi, e prima oara cand ii vad asa, semn ca Scholes, van der Sar, Giggs, Neville ...nu prea mai pot... + vreo 2 jucatori cam praf: Evans,Park,Fletcher...

Manchester United - FC Porto 2-2
4' Rodriguez
15' Rooney
85' Tevez
89' Mariano

meciul lui Arsenal nu l-am vazut, dar au facut un pas spre calificare...

Villarreal - Arsenal Londra 1-1
10' Senna
66' Adebayor

Celso
8th April 2009, 13:35
http://img11.imageshack.us/img11/1797/livche.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=livche.jpg)
http://img11.imageshack.us/img11/2055/barbay.jpg (http://img11.imageshack.us/my.php?image=barbay.jpg)

Sir. Eko
8th April 2009, 19:36
Frumoasa prezentare Celso :)
Cred ca Liverpool si Barcelona vor castiga meciurile de astazi seara :D

Celso
9th April 2009, 10:32
Meci senzational facut aseara de Barca, dupa parerea mea favorita certa la castigarea UCL:o:

Barcelona - Bayern 4:0
9'Messi
12'Eto'o
38'Messi
43' Henry

In sfarsit am trecut de complexul Liverpool si le-am aplicat o bataie buna:D, insa calificarea nu e jucata inca:)...meci mare facut de Ivanovic:ok:

Liverpool - Chelsea 1:3
6'Torres
39'Ivanovic
62'Ivanovic
67'Drogba

Celso
9th April 2009, 14:34
http://img152.imageshack.us/img152/6357/hammcit.jpg (http://img152.imageshack.us/my.php?image=hammcit.jpg)

haide City, desi ai meci greu!

Celso
10th April 2009, 07:49
Hamburger SV - Manchester City 3:1
1'Ireland
9'Mathijsen
63'Trochowski (Penalty)
79'Guerrero

nu se stie in retur, sanse mai sunt:)

Celso
15th April 2009, 10:17
Chelsea - Liverpool 4:4 ...ca la teatru:D

19'Aurelio
28'Alonso[p]
51'Drogba
57'Alex
76'Lampard
81'Lucas
83'Kuyt
89'Lampard

pinki
15th April 2009, 10:52
frumos meci, muream de somn dar nu m-am putut dezlipi de el desi nu tin si nici nu-mi place vreuna dintre echipe

Sir. Eko
15th April 2009, 23:55
Careul de asi:Barcelona,Chelsea,Man United,Arsenal :D . O echipa din Anglia sigur va merge pe Olimpico(sper eu ca Arsenal :d )

YoNuTzz
16th April 2009, 13:52
2006-2007 - man utd, chelsea, liverpool in semi
2007-2008 - man utd, chelsea, liverpool in semi
2008-2009 - man utd, chelsea, arsenal in semi

WOW !

skateboard
17th April 2009, 09:02
si va fi a 4-a finala CONSECUTIV in care Anglia va fi prezenta !!!!

WOW !

Celso
28th April 2009, 11:43
http://img403.imageshack.us/img403/4817/barcachelsea.jpg (http://img403.imageshack.us/my.php?image=barcachelsea.jpg)
http://img403.imageshack.us/img403/3909/echipestart.jpg (http://img403.imageshack.us/my.php?image=echipestart.jpg)


http://img145.imageshack.us/img145/8633/noucampstadium1.jpg (http://img145.imageshack.us/my.php?image=noucampstadium1.jpg)
Barcelona rezerve:
# 22. E. Abidal
# 21. A. Hleb
# 7. E. Gudjohnsen
# 16. S. Sylvinho
# C. Busquets
# 15. S. Keita
# 25. A. Jorquera
# 2. M. Cáceres
# 11. K. Bojan
Chelsea rezerve:
* N. Anelka
* J. Belletti
* J. Mikel
* M. Mancienne
* H. Hilario
* F. Di Santo
* M. Stoch

Iaco
28th April 2009, 20:23
Nu mi vine sa cred ca zic asta...da Hai Chelsea...inca odata sa le dam peste nas alora de pe Spania...ca de Italia nu mai avem ce spune:)):))

Tazz
28th April 2009, 20:27
Sa sti ca si eu zic la fel, Hai Chelsea :evil:
Vreau ca fotbalul englezesc sa rupa tot...

Ma astept la un meci senzational!!

El Pistolero
28th April 2009, 21:20
Deco ce are ca nu l-am vazut de mult jucand?
Pacat ca ne lipseste Cole, in rest echipa e ok

Sasuke Uchiha
28th April 2009, 23:48
deco sincer nu are loc la chelsea ca titular , e bun pt ultimele minute

Celso
29th April 2009, 10:25
Barcelona - Chelsea 0:0

Meci greu in retur, unde trebuie sa ne si aparam sa nu luam gol, sa si atacam ca sa marcam.Cred ca se putea forta un pic mai mult aseara...:mda:

Iaco
29th April 2009, 13:09
Din cate am vazut eu aseara...Chelsea a studiat cu atentie casetele din semifinala de anul trecut:D:D:D....daca se califica ar trebui sa ii dea Hiddink un vin bun lui SAF::D:D

Celso
29th April 2009, 14:59
http://img2.imageshack.us/img2/5711/echipe.jpg (http://img2.imageshack.us/my.php?image=echipe.jpg)
http://img2.imageshack.us/img2/82/11le.jpg (http://img2.imageshack.us/my.php?image=11le.jpg)
http://img156.imageshack.us/img156/1628/oldtrafford5.jpg (http://img156.imageshack.us/my.php?image=oldtrafford5.jpg)

Tazz
29th April 2009, 19:24
O poza mai actuala cu stadionul n-ai gasit? :evil:

Celso
29th April 2009, 19:43
nu:evil:lasa ca merge si asta:D

Lavinia
29th April 2009, 20:31
doamne..de ce denilson?? de ce??? :headbang::sad::huhu:

Sir. Eko
29th April 2009, 20:44
^stai ca nu ii nimic oficial :D

nu cred ca va juca Denilson .va juca Diaby in locul lui ...mare diferenta nu ii :))

Celso
30th April 2009, 11:06
Manchester - Arsenal 1:0
17'O'shea


Dupa cum a aratat prima mansa, greu pt Arsenal sa treaca de MU, mai trebui investit ceva si la aparare, plus out Diaby ala...

pinki
30th April 2009, 11:23
:cheer:


mi-a placut meciul de aseara :D

Tazz
30th April 2009, 18:30
Da, frumos meci. Jucam finala cu Chelsea :ok:

pinki
30th April 2009, 20:38
nu, cu barca :D

Q-Djyni
30th April 2009, 21:14
Ma indoiesc.Se va reedita finala de anul trecut,numai ca acum,va iesi alt castigator.

Tazz
30th April 2009, 23:19
nu, cu barca :D

Parca as prefera si eu o finala cu Barca. Un duel direct Ronaldo - Messi :rolleyes:

Lavinia
1st May 2009, 16:05
^stai ca nu ii nimic oficial :D

nu cred ca va juca Denilson .va juca Diaby in locul lui ...mare diferenta nu ii :))

prefer orice jucator in fata lu denilson care mi se pare cel mai praf..pana si pe eboue...si bendtner imi displace mai putin

Andrei_23
4th May 2009, 21:27
Maine vom afla adversara lui Chelsea din finala...prefer Manchester, cu Arsenal ar fi prea usor.

Am fost destul de rau ? :D

Sir. Eko
4th May 2009, 22:11
brutal.

Andrei_23
4th May 2009, 22:17
Asa-i ? :)

Pe deoparte imi doresc sa-i bata Arsenal, da' parca vreau mai mult sa-si ia Chelsea revansa in finala in fata lui United.

Sir. Eko
4th May 2009, 22:23
Stii cum se zice?


`Totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare`

Tazz
4th May 2009, 22:32
Pe deoparte imi doresc sa-i bata Arsenal, da' parca vreau mai mult sa-si ia Chelsea revansa in finala in fata lui United.

Si parca vad ca nu-ti iese niciuna :evil:

Celso
6th May 2009, 11:15
ARSENAL - MANCHESTER UTD 1:3

MANCHESTER UNITED in finala UCL!:ok:

pinki
6th May 2009, 11:20
meritat :D

Tazz
6th May 2009, 21:16
Pe deplin meritat :ok:

Celso
7th May 2009, 09:43
Chelsea-Barcelona 1:1

FINALA UCL:

Manchester Utd - Barcelona

SUCCES DIAVOLILOR!:ok:

Andrei_23
7th May 2009, 10:18
SUCCES DIAVOLILOR!:ok:

Ca bine zici...3-1 Manchester, cu doua penalty-uri refuzate si gol Barca in min 94.

Iaco
7th May 2009, 11:24
ce-mi place cum "rivali" intorc armele:D...ati vrea vreo doua goluri date de Cristinel in finala?:D

Andrei_23
7th May 2009, 13:16
In proprie poarta, da...

Iaco
7th May 2009, 13:21
deci sa inteleg ca il urati atat de tare pe cristinel ca nici revansa pentru furanciune nu e destul de buna:D:D?

Andrei_23
7th May 2009, 13:24
Ba da, 3-1 United, hattrick Rooney, autogol Ronaldo :D

pinki
7th May 2009, 13:24
ce-aveti mai cu cristinel? :D

Iaco
7th May 2009, 13:33
Eu aveam pana cand l-a mustruluit un pic(prima oara de cand e la club) prin presa Ferguson si a inceput sa fuga baiatul, nu se mai vaita asha ca inainte si cam sta in picioare in ultimul timp...la Man Utd jucatorii mei favoriti sunt Rooney, Tevez, Anderson, Vidic, Giggs...jucatori care ar juca si intr-un picior pentru echipa...Ronaldo e bun, da goluri, creste un pic echipa la capitolu imagine:D(ca saracu Shrek) da nu imi place lipsa de loialitate(declaratii vreau la Real Madrid), cade prea repede(lipsa spiritului detinut de jucatorii enumerati mai sus) si este egoist(poate Man Utd poate inscrie mai mult daca cateodata ar drumul mai repede la minge)...oricum de ceva timp a inceput sa lucreze in bine la aspectele negative ale sale...

pinki
7th May 2009, 13:36
sunt de acord la partea cu jocul artistic, prea cade repede la cat e de mare :D e cam rasfatat. in rest, numai de bine :D

Andrei_23
8th May 2009, 08:30
Mie imi vine sa-i dau cu o bata in cap cand il vad cum se prosteste cand bate loviturile libere...

Iaco
8th May 2009, 09:33
Da da de ceva timp incoace le cam baga in ate:))

pinki
8th May 2009, 10:27
dar eu tot l-as invita sa ma invete fotbal :D

El Pistolero
8th May 2009, 10:40
dar eu tot l-as invita sa ma invete fotbal :D

:happy
am vrut sa zic ceva da mai bine ma abtin:D

pinki
8th May 2009, 10:45
poti sa si zici, ca oricum nu ma refeream la sensul propriu al afirmatiei :D

El Pistolero
8th May 2009, 10:48
poti sa si zici, ca oricum nu ma refeream la sensul propriu al afirmatiei :D

nici eu nu m-am gandit la sensul propriu:D

pinki
8th May 2009, 10:50
atunci e bine, ne-am inteles :D

ps: vezi ca semnatura aia e neregulamentara :D

El Pistolero
8th May 2009, 10:54
atunci e bine, ne-am inteles :D

ps: vezi ca semnatura aia e neregulamentara :D

nu cred ca e neregulamentara
pana imi trece supararea o las acolo:D

pinki
8th May 2009, 10:54
bine, maxim 1 zi :D

El Pistolero
8th May 2009, 10:57
bine, maxim 1 zi :D

doar atat:D
lasa ca te vad eu in finala ce mai zici:D

pinki
8th May 2009, 10:58
pai mie imi place si Manchester si Barca... so... chiar ma uit cu placere :D

dardar_3
8th May 2009, 11:00
pinki... tu esti rapidista? sau iti plac doar 'portughezii'? :D

pinki
8th May 2009, 11:02
nu, sunt stelista :D


dar imi plac portugheshii :D

El Pistolero
8th May 2009, 11:02
pai mie imi place si MU si Barca... so... chiar ma uit cu placere :D

doamne in loc de MU am vazut altceva:D

eeh trebuie sa ai o favorita:P

pinki
8th May 2009, 11:03
am corectat. perversule :D


pai nu, tin in mod egal cu ele :D

El Pistolero
8th May 2009, 11:05
am corectat. perversule :D


asa e mai bine:D

Iaco
8th May 2009, 11:56
Baieti ia schimbati topicu...si mutati-l pe messenger:P:D