PDA

View Full Version : Etapa 1: FC Unirea - Gaz Metan Medias



ADelPiero
9th August 2005, 12:47
Sambata, 20.08.2005, de la ... 11:00, Apulum Alba-Iulia - Gaz metan Medias, transmis pe... Stadion
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ultra_alba
16th August 2005, 11:54
2-0 pentru unirea

jorgensen
16th August 2005, 15:22
1-1. Toata seria vrea acest rezultat

spmihai
16th August 2005, 18:29
sunt sigur ca vom invinge, fiindca sunt mari orgolii la meciul asta. HAI UNIREA!!! /hello /hello /hello /hello /hello

bill
17th August 2005, 12:23
Sper sa vedem ca avem o echipa puternica cu toate ca apar tot felul de stiri contradictorii. Ii batem si ne instalam pe primul loc:D

spmihai
18th August 2005, 00:12
Ar fi un cadou excelent pentru suporteri o victorie in fata gazarilor, ca si-asa platim cam mult gaz :D . lasand gluma la o parte, daca vrem sa emitem pretentii la promovare, nu avem voie sa pierdem cu gazu, mai ales ca jucam acasa. sper sa vina lumea la stadion, chiar daca jucam acum in B.

giginamol
19th August 2005, 06:09
Fratilor lasati-o mai moale cu promovarea , ca sunteti ca si Craiova si nu m-as mira sa va treziti la anu in C

giginamol
19th August 2005, 06:49
0-1 ptr. GAZU'

spmihai
19th August 2005, 13:06
Si daca ne bate Gazu, noi tot dam gol, 0-1 nu este o varianta plauzibila. dar nici nu-mi fac griji sa pierdem, in cel mai rau caz facem egal. Pun pariu pe cat vreti ca da Stanciu gol. :yeah:

spmihai
20th August 2005, 17:21
Cea mai mincinoasa infrangere pe care a suferit-o unirea in ultimul timp. e clar ca nu meritam sa pierdem, am fost mult peste Gazu', dar din pacate, inca se vede ca echipa este inchegata pe ultima suta de metri. la finalizare stam cel mai prost, am avut ocazii clare de gol, dar nu am reusit sa le concretizam, mai ales alea doua ale lui Gego din prima repriza. nu inteleg cum a reusit performanta sa preia si apoi sa nu fie in stare sa traga spre poarta. sa nu uitam nici cea mai mare ocazie de gol, lobul lui zagrean peste portar, mingea mergea in poarta, dar o trebuit sa vina si ala sa o respinga. la faza aia cred ca o fost si 11 m, nu am fost pe faza, dar asa zicea lumea din tribuna. oricum si arbitrul o fost penal, era pe marte, nu stia unde se afla. pacat, o infrangere dureroasa, dar sa speram ca ne redresam in etapa a 2-a la oradea.

zuzubuoy
21st August 2005, 11:40
De ce crezi, ca l-am dat pe Gego...? :drak:

spmihai
22nd August 2005, 11:42
Daca stai si te uiti la Gego, asa fizic, e perfect pentru atacant, ca e inalt. Problema e ca nu prea gandeste cand are mingea la picior. Ori se apuca aiurea de driblat, ori da niste pase de-alea de-ti vine raul, sau in cel mai rau caz, preia si nu e in stare sa traga la poarta din 6 metri :headbang: . Sper totusi sa se omogenizeze mai repede echipa, si macar sa scoatem un egal la oradea, ca ar fi foarte naspa sa nu avem nici un punct dupa doua etape. Apropo, care stie cate etape mai are scarlat suspendare? ca am auzit ca mai sta doua etape.

zuzubuoy
25th August 2005, 08:28
Va doresc succes!!!........De la etapa a III-a 'ncolo, bine'nteles.... :ok:

spmihai
25th August 2005, 12:33
succes si voua, dar tot incepand cu etapa a 3-a :D . Sper in continuare sa scoatem un rezultat bun la voi la Oradea, fiindca e nevoie de puncte la noi. Voi oricum o sa promovati (parerea mea) fiindca pe Gaz Metan i-am vazut sambata la noi, nu au jucat nimic, iar noi pana ne omogenizam lotul, poate fi prea tarziu.