PDA

View Full Version : Finala Cupei Davis 2003



madridIZA
26th September 2003, 23:13
Cine sunt favoritzii vostri? Australia vs. Sapnia. Eu evident ca tzin cu Spania avand in vedere ca eu sunt o superfana Real Madrid (desi asta e la fotbal :P ) si pt. ca preferatul meu e Ferrero. Hewitt ma exaspereaza :x pt. ca e super increzut si arogant. Daca si-ar schimba putzin atitudinea poate ca ar fi mai agreat. Go Juan Carlos:love: arata-i cine-i mai tare!
Iza :angel:

Vadim
1st October 2003, 20:43
Fara discutie Australia. Ii cheama pe iarba, iar spaniolii vor da din colt in colt, nu au jucatori de iarba. Ultima oara cand au avut un finalist la Wimbledon a fost prin anii '60. Desi pariez numai la fotbal, voi pune cu incredere la acest meci victorie pentru "canguri". Cine voteaza cu Spania este inconstient sau nu citeste presa

madridIZA
2nd October 2003, 15:32
Intr-adevar australienii sunt avantajati. Dupa parerea mea, a fost o chestie incorecta. Favorizeaza prea tare Australia. Trebuia sa sa joace pe ciment. Daca ar fi fost pe zgura. Iar fi batut spaniolii cu 5-0. Las' ca s-or descurca ei.

Dorin
2nd October 2003, 16:10
Spania e pronosticul meu ! :yeah: Dorin

MaPaX
6th October 2003, 17:35
Important nu este cine castiga, important este sa fie un spectacol si sper sa fie televizata aceasta finala!