PDA

View Full Version : Pe ce loc vom termina in sezonul 05/06 ?



ADelPiero
9th August 2005, 05:29
Discutii privind subiectul pe ce loc vom termina in acest sezon in divizia B, aici. :ok: /hello

spmihai
16th August 2005, 18:34
Nu cred ca avem forta de a termina pe primul loc, dar sunt sigur ca noi vom fi cei care vor da verdictul echipei care va promova direct. care echipa reuseste sa ne bata pe noi, aceea va promova. si daca nu reuseste nici una din echipele "mari" sa ne bata, atunci vom lua noi locul 1 :yeah: . ar fi super, dar e lung drumul. oricum, FORZA UNIREA PANA LA MOARTE !!!

bill
17th August 2005, 13:14
Inainte de a da un pronostic astept sa vedem cum merge acesta noua echipa. De optimist sunt optimist dar sa vedem daca este vreo sansa la promovare dupa primele etape.

spmihai
17th August 2005, 16:33
si eu sunt foarte curios sa vad cum merge echipa intr-un meci oficial. pacat totusi ca debutam chiar asa de tare, cu (parerea mea) cea mai dificila echipa din serie. oricum, jucatorii trebuie sa realizeze ca este un meci foarte important, si ca trebuie sa bata. nu ma intereseaza scorul, sa fie 1-0, 2-1, 3-2, chiar si 5-4 (deja fabulez), atata timp cat UNIREA marcheaza cu un gol mai mult decat adversarul, eu sunt fericit. si inca ceva, prefer sa ne instalam pe primul loc dupa etapa a 2-a, cand deja suntem scapati de cele mai tari echipe din serie (exceptand echipa noastra). /hello /hello /hello

ADelPiero
29th August 2005, 16:13
sper intr`o clasare in 2-5 :D sau sub locul 9 :P

spmihai
30th August 2005, 14:26
Poate ca pe locurile 2-5 ne vom situa dupa finalul campionatului, dar sub 9 nici nu vreau sa ma gandesc :rosu: . ar fi cea mai mare rusine din istoria clubului, sa retrogradeze doi ani la rand, si sa ajunga din A direct in C. Dar nu-mi fac eu probleme chiar asa, ca nu avem echipa asa rea incat sa retrogradeze, ca mai sunt si altele, care nu au nici un numitor comun cu fotbalul.

gabi_brabus
31st August 2005, 12:39
Presupun k avem un lot suficient de valoros incat sa nu ajungem sa ne zbatem in jumatatea a doua a clasamentului....nu e obligatoriu sa promovam anu asta , dar macar sa se creeze un grup..sa se cunoasca si la anu .....poate...cu putin noroc.....SA PROMOVAM..........din nou :great:

andreiush
31st August 2005, 12:45
Mai... dupa cum ati inceput... mie nu mi se pare ca trageti la promovare chiar deloc... mai repede veniti in divizia noastra si voi :D Nu zic care... :D

spmihai
31st August 2005, 14:44
Nu trebuie sa zici care divizie, ca stiu ca Baia Mare joaca in Divizia C. Acolo nu vom mai ajunge niciodata, mai degraba in 2-3 ani ajungem in "A" /hello /hello /hello

makeG
9th November 2005, 11:15
Ce vă mai faceţi griji mă? Noi tot pe locurile 1----4 akolo v-om sta in Clasament daka nu Le Dau:rosu:la arbitri si tot promovam :P


.................................................H AI UNIREAAAAAAAAAAAAAAA.............................. .

ADelPiero
2nd December 2005, 18:37
turul l`am terminat pe locul 14 la egalitate de puncte cu locul 15 ... si la 6 puncte de loc neretrogradabil ...

ramane de vazut ce vom face in retur... Doamne ajuta!

King of Hell
2nd December 2005, 18:55
Doamne ajuta, ca n-ar fi gigel de loc sa picati fix voi. Desi nu imi sunteti dragi, nu va doresc sa retrogradati. Totusi, cred ca o sa picati.:(

ADelPiero
3rd December 2005, 23:43
nu cunosc conducerea asa bine sa imi pot expune punctul meu de vedere cum as vedea viitorul clubului ... dupa declaratii e greu ... s-a vazut ce s-a facut la echipa pana in acest moment

makeG
1st January 2006, 14:55
In Sezonul 2005-2006 vom termina intre locurilee 3-6..

ADelPiero
12th April 2006, 00:23
make, pe ce loc vom termina ?:D

makeG
12th April 2006, 07:06
:rosu: eu zic ca terminam pe 9/10 :D

ADelPiero
14th April 2006, 00:05
:D nu vrei pe 2 ? :P ca echipa merge destul de bine ;)

spmihai
17th April 2006, 10:09
o sa terminam p locul 1, voi c credeati? :evil: Acuma lasand gluma la o parte, eu zic k nu mai avem nici o sansa sa scapam, mai ales k nu avem un lot cine stie ce. Sa speram k totusi la vara se va cumpara un loc in B, k ar fi prea rusinos sa ajungem sa vedem meciuri de Divizia C pe Cetate, dupa ce in urma cu un sezon veneau aici Steaua, Rapid, Dinamo si celelalte divizionare A.

ultra_alba
17th April 2006, 17:57
o sa terminam p locul 1, voi c credeati? :evil: Acuma lasand gluma la o parte, eu zic k nu mai avem nici o sansa sa scapam, mai ales k nu avem un lot cine stie ce. Sa speram k totusi la vara se va cumpara un loc in B, k ar fi prea rusinos sa ajungem sa vedem meciuri de Divizia C pe Cetate, dupa ce in urma cu un sezon veneau aici Steaua, Rapid, Dinamo si celelalte divizionare A.
daca va fi sa cumparam un loc in B si sa ajungem ca Timisoara, eu nu ma mai duc la nici un meci pe Cetate,mai bine in C...

Angelina Jolie
18th April 2006, 04:36
Nu fiti tristi ma. Vrajitoarea Norvegia, pretena buna cu omul o zis ca bateti vargatii din Cluj si va salvati in extremis. Succes.:ok:

spmihai
18th April 2006, 10:34
daca va fi sa cumparam un loc in B si sa ajungem ca Timisoara, eu nu ma mai duc la nici un meci pe Cetate,mai bine in C...
Ai dreptate intr-un fel, sunt de acord cu tine. Dar oricum actuala echipa nu mai este cea veche, practic echipa nu are nici un palmares, e infiintata in 2005, asa k nu avem nimik d pierdut, parerea mea. oricum e rusinos k s-a ajuns pana aici, dar noi suporterii nu avem c face din pacate

Angelina Jolie
3rd May 2006, 00:43
Nu fiti tristi ma. Vrajitoarea Norvegia, pretena buna cu omul o zis ca bateti vargatii din Cluj si va salvati in extremis. Succes.:ok:
Norvegia is never wrong. Bravo ostasi.:D

BrasovFans
5th May 2006, 19:22
Sper sa scapati de retrogradare si sa promovati la anul in divizia A... acolo este locul echipe din orasul Unirii. Eu as dori ca in divizia A sa fie echipe cu traditie, echipe din orase frumoase si cu suporteri adevarti. As vrea ca intr-un viitor apropiat sa fie in Divizia UTA Arad, FC Bihor, FC Unirea, FC Brasov si cam atat. In divizia A nu au ce cauta: Jiul Petrosani, Pandurii Tg Jiu etc. multe altele.

Anu trecut cei de la Alba Iulia aveau un Banner pe care erau scrise numele echipelor din Transilvania... a fost o idee excelenta.
Imi aduc aminte de un meci intre FC Brasov si Apulum stiu k atunci o parte semnificati-va din galeria lui FC Brasov sa dus in galeria celor de la Apulum. A fost ceva minunat. Stiu ca cei din galeria lui Apulum strigau FC Brasov iar cei din galeria "stegarilor" strigau Apulum.

spmihai
5th May 2006, 21:43
da imi aduc aminte, a fost un moment frumos. noi ardelenii trebuie sa fim uniti si sa speram k in mai scurt timp posibil vom reveni acolo unde ne este locul, adik in Divizia A :D (da' cu lotul asta nu avem c cauta in A, sa cumpere alti jucatori :yeah: )

BrasovFans
5th May 2006, 23:49
Voi stiti mai bine. Tzine-ti voi pumni stransi lui FC Brasov. Maine 06.05.2006 TV Sport transmite in direct meciul dintre FC Botosani si FC Brasov.

Eu sper intr-un succes al "stegarilor"!!!

Forza Steagu' & Forza Unirea Alba Iulia !!!

ADelPiero
9th May 2006, 11:06
bv brasovule :)

sa speram ca vom termina pe 9 :D

makeG
10th May 2006, 19:46
da eu zic ca vom termina pe 9/10 cum ti`am mai zis ADelpiero

Pepsi-Cola
15th May 2006, 14:46
pe locul 7 as fi spus dar acuma stiu vor retrograda ...sper din toata inima sa nu se intample asta dar nu avem ce face .......HAI UNIREA !!!!