PDA

View Full Version : PAZEA!VIN CAINII!



Jhan
26th September 2003, 21:48
Inraiti si cu un super moral cainii rosii vor face duminica asta o "excursie la tara". 8)
In ciuda dorintei extreme a oltenilor de a bate pe Dinamo,acest fapt nu se va realiza pt simplul motiv ca "degeaba e vointza daca nu e si putirintza". :happy
Fanii dinamovisti promit sa vina in nr cat mai mare la Craiova pt a-i umili inca o data pe domnii consumatori de praz. :yeah: :yeah: :yeah:
Forza Dinamo!

Gerson
26th September 2003, 22:42
iti faci singur curaj? :D multi nu inseamna 30-40 maxim 100 , multi inseamna 30 000 ,intelegi acum ce inseamna multi? Pe urma gandeste-te ca in Craiova este interzis cainilor si ciorilor iar voi aveti ambele defecte deci aveti mare grija sa puteti sa va si intoarceti in buCURResti :D /fu/

Jhan
27th September 2003, 00:54
Vai,da ce rautate mica esti!Curios lucru "interzis ciorilor in Bucuresti",parca erati galerii infratite.Sau v-a trecut?

Jhan
27th September 2003, 01:02
Cat despre faptul ca ar fi ciori in galeria lui Dinamo,ce sa zic acum.Eu unul am fost si in galeriile :Stelei,Rapidului si a Petrolului(inainte de desfiintare pt ca acum nu mai exista Petrolul,din pacate)si cu toata obiectivitatea iti spun ca de departe dinamovistii numara printre randurile lor cei mai putini "bronzati",pot sa spun chiar ca sunt raritati,si asta nu o spun ca sunt dinamovist ci pt ca ASA E!Daca nu crezi n-ai decat sa vii odata la un meci de-a lui Dinamo si ai sa te convingi. :happy .
Hai sa traim!

Sorin
27th September 2003, 02:59
dupa poza esti cam inchis la fata :D
iar veniti 40 de oameni paziti de 40 de TAB-uri? :drak: eroilor ! :D
Din afara Bucurestiului nu se vede nici o diferenta intre galeriile bucurestene, poate voi intre voi sa sesizati vreo diferenta minuscula :D
voi in plus, mai sinteti si copii de militeni scoliti la rusi
:D

Albastreata
27th September 2003, 04:53
Nu vad rostul chestionarului... se pot vedea previziunile tuturor pentru etapa a 7 a in topicul respectiv... Cat despre cum se va desfasura meciul, depinde de oltenii de la Dinamo! :D Fara ei s-a vazut in retur... :D :D :D Apropo' ce inseamna Jhan? Sunt curios doar pentru ca numele asta asociat cu statutul de caine rosu, suna asemanator cu jihadul rosu! :drak:

Sir
27th September 2003, 05:03
cateii au prins un pic de curaj dupa turul de cupa UEFA si se cred balena.aratati-le ca inoata totusi intr-un pahar.Victorie pentru Craiova!

Blue
27th September 2003, 05:05
http://www.jurnalul.ro/themes/JNv3/images/poze/3157/03.gif
se ridica o noua generatie :D :D :D

VICTORIE :yeah:


P.S.: cel mai cautat animal din Romania este Shoghitele roshu :D :D :D
nu-i asa catzei ? :D :D :D

Pacala
27th September 2003, 09:47
Blue,noi ca noi dar sa vezi noua generatie de suporteri olteni cat de antidinamovisti vor fi :yeah: trebuie crescuti si educati in acest spirit :happy
vreau sa reiau un indemn devenit legendar dar la care cineva a renutat:
dinamo desfiintarea :no: :no: :no: :no: :no:
:yeah:

inter
27th September 2003, 11:42
Jhane, ai inceput sa latri?


Aaaa,am uitat ceva.M-am semnat Jhan ,fiindca stiu ca e un nume f drag prietenului meu Deep Purple(zis si Led Zeppelin).

de aici iti vine numele?, oricum deep care nu prea e agreat de majoritatea oltenilor :P , s-a delimitat imediat de afirmatia ta :happy

si mai ai curajul sa spui ca esti timisorean :drak: :drak: , iar ei te-au renegat :yeah: :yeah: :yeah:

Dorin
27th September 2003, 12:01
Chiar daca am fost fericit pentru performanta lui Dinamo nu pot sa nu fiu realist si sa vad faptul ca U Craiova are prima sansa .E aproape normal cu o relaxare dupa asa isprava . Pronostic mai mult ca sigur 1 :yeah: Dorin

ady_azzuro
27th September 2003, 12:15
Meci pt incredere Dorin.
Cainele asta maidanez incearca sa se mai bucure de viata inaintea masacrului de la CRAIOVA :evil: :evil: :evil:

Cea fost pana acuma la CRAIOVA in meciurile cu dinamo nu se va compara cu ce va fi maine.

O sa va para rau ca v-ati infiintat :D :D :D

Tudose
27th September 2003, 13:42
Am vazut pe Dinamo in meciul cu Sahtior, un joc bun, dar nu stralucitor. Vad insa Craiova favorita in acest meci. Posibil, "cainii" a fie si putin obositi dupa meciul de miercuri.

P.S. ady_azzuro, multumesc anticipat pentru ca apreciezi faptul ca am incredere in voi. :D

Jhan
27th September 2003, 15:47
Inter,te apreciez pt pasiunea ta de a scotoci forumurile de pe toate site-urile de fotbal,dar chestia aia cu prietenul meu Deep rea o ironie(se pare ca prea subtila ca sa te prinzi tu).Chiar trebuia sa pun si ghilimelele iainte si dupa?

ady_azzuro
27th September 2003, 15:55
cu placere tudose 8) 8) 8)

Pacala
27th September 2003, 16:41
ai un pm, ady

EDMOND_
27th September 2003, 16:43
Victorie Craiova la un gol diferenta!

ady_azzuro
27th September 2003, 21:12
merci Pacala :bere: :ok:

FORZZA STIINTA :yeah: :yeah: :yeah:

csehi
28th September 2003, 16:42
Sper sa-i bateti pe caini.Pt orice echipa din Romania nimic nu se compara cu o victorie in fata lui dinamo sau a stelei :yeah: !
Sper sa-i faceti pe Stoican si Niculescu sa regrete ziua in care s-au nascut :P !

ady_azzuro
28th September 2003, 16:56
Si fi sigur de asta
O sa regrete faptul ca s-au nascut olteni si evolueaza la dinamo :ciocan: :ciocan: :ciocan:

Jhan
28th September 2003, 21:54
Prima repriza a aratat o echipa Dinamo mult mai periculoasa,dar ratarile...la fel ca la Galati.Andoneeeeeee!Pune-i sa traga pe coltul portii! :x

Jhan
28th September 2003, 22:58
Baieti!Va ascult.Ce-o sa mai spuneti acum?Arbitraj,vreun aranjament ceva?Nu m-a crezut nimeni cand v-am spus ca v-o tragem...ce dracu ba baieti s-a vazut ca Dinamo joaca super fotbal,cu cine vroiati voi sa ne bateti cu toti anonimii aia:moti,boberly,bengondo sau cu obositii aia de stanga sau badea.V-au impleticit picioarele d'alde Semeghin sau Zicu.Toate cele bune! :yeah:

Tudose
29th September 2003, 00:26
Dinamo a jucat mai bine. Oltenii au avut cateva ocazii in final, dar au parut lipsiti de vlaga si de motivatie.

Jhan
29th September 2003, 01:51
Lipsiti de motivatie?!?Cred ca pot fi acuzati de orice numai de asta nu.Pai numai ce a inceput partida si au inceput sa alerge ca nebunii dupa minge.Lipsa de valoare insa nu a putut fi compensata (asa cum am anticipat) de vointa peste masura.Boberly ala vroia sa fie el peste tot,a intrat f tare,l-a accidentat pe Stoican,in general toti jucatorii Craiovei au alergat mult mai mult decat intr-un meci oarecare.
P.S. Pe Papura ala,cred ca l-as linsa daca l-as intalni pe strada. :x Mai aveam eu o "feblete",pe Zanc,daca acum nu mai stiu nimic de el.

Tudose
29th September 2003, 01:54
Vorbeam de lipsa de motivatie IN FINALUL MECIULUI. Oltenii au ratat atunci cateva ocazii, apoi au parut resemnati, ca si cum nu mai sperau nimic.

Dorin
29th September 2003, 02:19
Dinamo este pe val !!!Impresionant . :yeah: Dorin

Pacala
29th September 2003, 03:21
Pai mai jigodane, Papura daca -ti da o palma ramai surd :D dar mandru ca ti-a facut onoarea sa te atinga :D Pana sa-l intalnesti tu pe strada pe paura sa-i pupi mana, il intalnim noi pe cl.niculescu :drak:
Nu stiu ce meci ati vazut voi. Dupa numarul de mari ocazii ,Craiova a avut mai multe per total.
In prima repriza Craiova a avut ratarea lui Bundea, Dinamo pe cele al lui Cl. Niculescu si Danciulescu deci 2-1 pentru dinamo la ocazii
In a doua Dinamo a mai avut doua, lovitura libera a lui Niculescu si golul lui danciulescu. Craiova a avut ratarea singur cu portarul a lui N'jock, bara lui N'jock si ocaziile din final ale lui Moti si Badea de 4-2 pentru Craiova la ocazii.
in repriza a doua deci per total inseamna 5-4 la ocazii pentru Craiova, deci nu mai vorbiti de ocazii, vorbiti de gol. Dar nu denaturati adevarul :ciocan:

Pacala
29th September 2003, 03:27
sa nu uit, galeria dinamovista, la fel de penibila ca intotdeauna o ceata de cocalari speriati putini si absolut analfabeti, care n-au reusit decat sa sta cu muia in gura de trei ori si parca au strigat o data dinamo la gol.
Ce diferenta colosala intre galerii, ce spectacol in tribune, cred ca daca ne-am face noi suporterii un lot de jucatori am juca mai bine decat fotbalistii astia penibili care nici sa alerge nu sint in stare, cand vad ca nu alearga sau alearga in reluare cum face Njock ma apuca nervii. Jigodane, cred ca tu ai vazut alt meci sau te uiti la televizor din spatele televizorului, vezi ca trebuie sa te uiti din partea aia mai luminoasa :D studentule ! :D

Pacala
29th September 2003, 03:32
Mi-a placut totusi gestul galeriei cu tragerea cortinei, o metafora prea greu de intzeles pentru niste jucatori fara vana si niste conducatori blazati.
Acea imagine este poate cea mai emotionanta imagine pe care am vazut-o in tribunele din Romania. Galeria Craiovei este cu adevarat inimitabila, dar ce folos daca nu putem juca noi in teren, sau poate vom face si asta pana la urma :happy

Kidu
29th September 2003, 09:14
Nu tzin partea nimanui, imi exprima doar punctul de vedere. Parerea mea ca Dinamo v-a predat astazi o lectzie de fotbal. Cat despre voi, atzi avut o galerie frumoasa, shi cam atat. Va imbatatzi prea ushor cu apa rece, shi in final ce atzi demonstrat ?! NIMIC !!!
Asta e, poate o sa rasara soarele si pe strada voastra. Bafta !

Utilizator
29th September 2003, 10:22
Pt. olteni:
Imi pare rau pentru voi, dar rezultatul este pe masura urii voastre inutile... Atat galeria cat si echipa s-au lasat manate de ura si ati pierdut, pentru ca fotbalul se joaca cu inteligenta nu cu sentimentalisme.
Oricum, problema Craiovei este pe plan local si nu se datoreaza agenturilor sau lui Dinamo. De aceea au plecat toti de acolo, de aceea va pleca si Cartu... Uitati-va in curtea voastra mai intai si vedeti ce va trebuie ca sa faceti perfomanta...Primul pas vi-l spun eu: eliberati-va de complexul regional si luati jucatori buni, aveti rabdare cu antrenorii sa faca o echipa si apoi veti avea si satisfactii...

Ferko
29th September 2003, 10:25
Ma bucur pentru victoria lui Dinamo. O asteptam. Nu inteleg de unde atata ura fata de jucatorii lui Dinamo. Mai ales fata de cei proveniti din Oltenia - e clar cred ca astia nu sunt adusi de Stalin. Oare de ce au plecat din Oltenia ? De ce n-ati stiut sa-i pastrati ? Tot asa o sa-i pierdeti si pe altii. Nu aveti rabdare, vreti rezultate imediate si numai foarte bune. Voi va injurati jucatorii dupa 2 meciuri pierdute, dinamovistii nu i-au injurat nici dupa 7. Rezultatele se vad acuma.Oltenii nu trebuie sa se supere ca au pierdut un meci cu o echipa superioara lor. Asta este.

viole(n)t
29th September 2003, 12:06
Mi-a placut enorm lozinca cu curvele,netzoiu-pestele shi dinamo - bordel.

Mah oltenilor, shtie careva cine a conceput-o. Vreau sa-i transmit felicitari!!!!

Jhan
29th September 2003, 12:27
Pai mai jigodane, Papura daca -ti da o palma ramai surd
Whahahahahahahahahahaha!Whahahahahahahahaha! :ciocan:
i'm gonna kill da' fuckin' bastard! :D

rasheedkpenny
29th September 2003, 12:57
Mai bine trageati cortina peste galeria lui Dinamo! Cred ca ar fi fost ceva "deosebit" daca ati fi pus cortina aia in fata galeriei dinamoviste... sa nu mai vada nimic din meci! Nu v-ati gandit la asta???

Adevarul e ca trebuia facuta cortina dintr-un material ignifug... ca altfel i-ar fi dat dinamovistii foc!

Super idee oricum! Felicitari!!!

inter
29th September 2003, 13:13
ar putea sa se ocupe timisorenii de "sugestia" ta Rasheed :thinkso:

viole(n)t
29th September 2003, 14:05
inter, nu la trebuie cortina la "caini" in timisoara...

...trebuie sa indure umilintza cu ochii deschisi

P.S.: Oricum, super ideea.

ieppy
29th September 2003, 18:10
Mai baieti, eu inteleg ca muriti de oftica ca va batut Dinamo, dusmanul vostru nr 1. Ce nu inteleg este de ce trebuie sa o luati cu galeriile si cu ce spectacol ati facut voi. Pe degeaba aveti galerie daca nu aveti echipa. Cand o sa jucati fotbal atunci sa comentati despre Dinamo. Pana atunci nu va ramane decat sa va rugati la Cel De SUS sa nu plece Cartu ca daca pleaca retrogradati instant. Eu sper sa nu se ajunga la asta pentru ca Craiova merita sa aiba o echipa in A macar din cauza istoriei acestei echipe. Bafta voua si Hai Dinamo.

Jhan
29th September 2003, 18:33
inter, nu la trebuie cortina la "caini" in timisoara...

...trebuie sa indure umilintza cu ochii deschisi



Asa este!La ce echipa aveti,cred ca pe putin ne dati vreo 3-0.Sunteti....valorosi,ce mai! :D

nemuritor
29th September 2003, 19:26
Ai dreptate viole(n)t.

"Popescu, Niculescu, Stoican, Grigorie, Burca, Barcauan - Voi sinteti curvele. Netoiu e pestele. Bordelul...intotdeauna Dinamo"

foarte inspirata si ...realista. Nu se supara nimeni de la Craiova daca lozinca se va referi la toti jucatorii ldinamovisti si va fi strigata pe toate stadioanele din tara.

UNIONE
29th September 2003, 21:37
Misto e ca voi puteti sa afisati aceste mesaje in timpul meciului... In Bucuresti garda iti confisca aproape orice... Lol...

EDMOND_
29th September 2003, 22:40
Si la noi sunt probleme! Sunt "lupte" mereu cu jandarmii!

viole(n)t
30th September 2003, 13:37
Jhane, ce combinatzie nefericita shi penibila eshti:

moldovean dinamovist care se da timishorean

Timisoreanul
30th September 2003, 13:53
Ieppy nu sint de acord cu tine vis-a-vis de galerii si suporteri. Poti sa ai super echipa, sa cistigi si campionatul daca nu ai suporteri ca si club tot zero barat esti (vezi Nationalul). Intr-o tara cu o economie functionala o astfel de echipa gen National, Bistrita, Sportul, nu si-ar avea rostul.
Pe de alta parte daca ai suporteri doar cind echipa cistiga, iar in rest ii injuri de origini sau ii astepti cu ciomagul cind ies de la antrenamente este si mai deplorabil: vezi dinamo, steaua.
In rest sa auzim numai de bine! :thinkso:

Jhan
30th September 2003, 14:01
Jhane, ce combinatzie nefericita shi penibila eshti:

moldovean dinamovist care se da timishorean
--------------------------------------------------------------------------------

Vai vai vai!Ma faci sa ma simt prost!Shit!Don't be bad to me!Vrei sa ma demoralizez de tot?!?
Si acum pe bune,de ce mi-ai scris asta?Cu ce ti-am gresit?Daca ai ceva sa-mi reprosezi,chiar nu ma supar numai sa fii concis si sa te referi strict la ce te doare pe tine.
P.S.Nu sunt timisorean;doar ca ai mei se trag din zona aia,dar ne-am mutat cand eu eram fff mic.

CAPRA
30th September 2003, 16:10
La Timisoara vom veni in etapa 29.
Cu aceasta ocazie va vom retrimite acolo unde va e locul, in serie B.

PS: Poli a lui Zambon a ajuns la Dragasani, Valcea. Ce credeti, avem sanse sa vedem si AEk-ul pe la Radauti? :D

the_big
30th September 2003, 16:31
Oltenilor felicitari ptr coregrafie ! A fost super dar trebuie sa recunoasteti ca este plagiata ! vezi meciul Rapid-steaua 2000 !http://domino.kappa.ro/PaginiPersonale/Rapidulet.nsf/d069101d0a792fafc2256618004b8214/ec365a0f25b6f8dac2256c6d006855bd/$FILE/ATTU4SIT.jpg

vialli
30th September 2003, 19:22
nu pricep de ce ne ataci, e cu totul altceva ce am facut noi.De fapt tu stii asta dar iti face placere sa ne ataci. Acum se vede cine ne este dusman si cine prieten. Multi s-au repezit sa atace Craiova si pe suporterii craioveni profitand de supararea noastra. Oricum mersi, este bine sa cada mastile unora

ady_azzuro
30th September 2003, 19:32
mai bigule despre ce plagiere vb?
NOI SUNTEM INIMITABILI NU COPIEM DUPA NIMENI.
COREGRAFIA A FOST 100% ORIGINALA
NEAM DE NEAMU VOSTRU NU A AVUT CORTINA CARE SA SE INCHIDA SI SA SE DESCHIDA ASA CA CIOCU MIC :D :D :D

gicu
30th September 2003, 19:57
ady_azzuro, suna frumos ce spui tu acolo, dar nu e adevarat 100% (ca sa te copiez) :P
In primul rand as fi acceptat comentariul daca venea de la cel care a a venit cu propunerea asta. Asa ca-ti place tie sa crezi ca aveti "cea mai cea" galerie e frumos, nu insa si adevarat :D
In alta ordine de idei, din cate stiu eu pt. prima data in Ro "cortina" la peluza a fost folosita in meciul de care amintea the_big. Daca altcineva stie de ceva mai vechi, sa imi zica si mie...caci recunosc caci e o chestie faina.

ady_azzuro
30th September 2003, 20:29
Degeaba comentezi ca tot

Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!!!!!!!!!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!!!!!!!!!!!!!!

:yeah: :yeah: :yeah:

viole(n)t
30th September 2003, 23:14
Si acum pe bune,de ce mi-ai scris asta?Cu ce ti-am gresit?Daca ai ceva sa-mi reprosezi,chiar nu ma supar numai sa fii concis si sa te referi strict la ce te doare pe tine.


OK, poate am fost cam dur, dar m-a deranjat faptul ca te-ai dat timishorean pe forumul lui Poli. Mi s-a parut cam penibila chestia!! Pana atunci aveam o parere oarecum buna despre tine.

In rest nu ma deranjeaza nimic. Nici chiar obsesia ta pentru Poli AEK (sau doar AEK, cum itzi place tzie sa-i spui). E firesc sa urashti Timishoara dupa cum se manifesta acest orash fatza de favoritzii tai. Ar fi totushi mai bine daca ai intzelege shi de unde vine aversiunea asta fatza de Dinamo.

Daca te-am jignit cu ceva, imi cer scuze. In general atac pe Dinamo, nu pe dinamovishti.

Pacala
1st October 2003, 01:34
Trebuie sa-l iertam pe violent, nu e baiat rau dar citeodata nu stie ce face si
se trezeste ca a gresit doar dupa ce faptul e consumat

deep purple
1st October 2003, 05:01
Totusi, decat ca altii care nu stiu niciodata ce spun si nu gandesc niciodata... :D

Pacala
1st October 2003, 06:28
nu fi asa dur cu tine :D desi autocritica este un punct de plecare :D

the_big
1st October 2003, 09:35
vialli si azzuro eu am avut bunul simt sa va felicit ptr coregrafia facuta cu maidanezii,dar voi tot tatranusi ramaneti orice ati face,vreti nu vreti ideea cu cortina a fost a noastra ,ca voi ati facut-o altfel ,ca nu a fost lasata si a fost trasa asta este cu totul altceva ! in rest numai de bine !

si aveti grija sa nu copiati vreodata ce fac cainii sau spurcatii !!! nu de alta dar vad ca voi nu va prea dati seama cand copiati ceva ......si dupa aceia o sa rada jegosii aia de voi !

the_big
1st October 2003, 09:41
si inca ceva vialli eu nu am cum sa fiu prieten cu voi atata timp cat voi sustineti peste tot ca suntetia antibuCUResti ! nu va suport nu v-am suportat si nu o sa va uit niciodata cum va bucurati in 97 la 2-2 ca a castigat steaua campionatul !
cred ca sunteti cei mai perversi dintre romani ! :ciocan:

viole(n)t
1st October 2003, 09:48
Trebuie sa-l iertam pe violent, nu e baiat rau dar citeodata nu stie ce face si
se trezeste ca a gresit doar dupa ce faptul e consumat

Se poate intampla sa mai shi gresheshti, iar cand o faci e bine sa recunoshti. Altfel...

INCAPATZANARE=PROSTIE

Daca ai citit atent ce i-am scris lui Jhan, eu nu "am dat-o la intors" ci pur shi simplu i-am explicat de ce l-am atacat. La sfarshit i-am scris ca daca se simte jignit sa ma scuze. Atata tot...

Sorin
1st October 2003, 10:12
nu o sa va uit niciodata cum va bucurati in 97 la 2-2 ca a castigat steaua campionatul !cred ca sunteti cei mai perversi dintre romani ! Galeriile erau certate atunci, toti credeam ca ati reusit sa blatuiti tot lotul. Pana atunci erati singura echipa in afara Stiintei pe care o simpatizam, de atunci si eu va consider cei mai pervesi dintre romani iar in ultimii 10 ani ati facut aceleasi porcarii pe care le fac dinamo si steaua deci nu vad de ce am face discriminari intre hoti.De la meciul ala s-a distrus atmosfera la Craiova si asta nu se iarta. Culmea,tocmai tu deschizi subiectul :ciocan:

Sorin
1st October 2003, 10:19
Aia a voastra nu se poate numi cortina, poate doar o panza agatata ca rufele la uscat :D Totusi e mult spus ca nu va suport ,imi sinteti indiferenti, tin cu voi totusi cand jucati cu securitatea sau armata si atat. In rest sa fiti sanatosi

the_big
1st October 2003, 10:23
pai Sorine atunci ati dat dovada ca sunteti cei mai prosti romani ati jucat impotriva voastra crezand ca in finala o sa castigati dreptul de a va califica in cupa Uefa dar v-am batut si ce ati primit !? o simpla masa la Intercontinental data de fratele celui care a distrus Stiinta gcpaunescu !
Iar daca era sa va blatuim nu puteam sa o facem ca voi erati deja blat cu steaua !
De fapt bannerul cre l-ati facut duminica va reprezinta ! ati fost curvele lui steaua,apoi a lui dinamo ,iar netoiu si-a batut joc de voi in cel mai pur stil tiganesvc si voi ce ati facut!? l-ati pus pe dinel un fost militian .....sincer imi pare rau ptr adevarata Craiova !
1.Lung
2.Negrila
3.Tilihoi
4.Ungureanu
5.Ticleanu
6.Stefanescu
7.Geolgau
8.Balaci
9.Camataru
10.Donose
11.Cirtu

pacat ptr aceasta echipa ,acum sunteti bataia de joc a ********ilor si miltienilor din fotbalul romanesc ,pacat eu chiar va simpatizam,dar incapatanarea vostra tipic olteneasca va trage in jos ! cum merge putin echipa faceti voi ceva si o stricati !de ce !? simplu : sunteti olteni cei mai prosti dintre romani !

Sorin
1st October 2003, 10:32
faptul ca in ultimii ani din doua echipe de hoti, s-au facut trei a distrus si mai mult campionatul intern. Blat este atunci cand il lasi pe adversar sa castige si Craiova nu s-a dat la o parte din fata stlei si nici a rapidului.
faptul ca netoiu si-a obligat cateii sa blatuiasca meciuri nu ne atinge pe noi pentru ca noi am fost intotdeauna impotriva lui. deci noi n-am fost nici prosti , nici curve.
Iar pe dinel nu l-am pus noi, el a venit sa cumpere echipa. La fel cum nu voi l-ati adus pe copos, la fel de comunist dar parca mai libidinos ca dinel. In ultimii ani a inselat toate cluburile de la care a luat jucatori. si au iesit scandalauri.
Nu credeam ca poti sa-ti pierzi controlul si sa jignesti in halul asta, dar vorba aia, tiganul tot tigan.

Sorin
1st October 2003, 10:39
Si pana la urma ce vroiai ? Tu vroiai sa iesim de pe teren ca sa luati voi un titlu nemeritat. Care e diferenta daca il luati voi sau stelistii? Niciuna.
Ati stat ca milogii sa cumparati o echipa intreaga,toata saptamana premergatoare meciului .

Sorin
1st October 2003, 10:42
la fel sinteti si voi,bataia de joc a ********ilor si vamesilor din fotbalul romanesc. Caposu a fost secretarul de utc pe tara , apoi ********ul loturilor nationale , inca cel oficial, mai ******** decat oricare altul. Numai ca in timp ce noi il huiduim pe dinel de luni de zile, voi sinteti curve si o singura data ati strigat impotriva lui copos. Asta inseamna ca nu numai cei mai prosti dar sinteti neam de slugoi

Sorin
1st October 2003, 10:47
ati ajuns toti coloratii sa va gudurati pe langa un chelios fost ******** , desi
cum a mers echipa a si inceput sa vanda jucatorii, pe Rat l-a dat pe nimic inaintea meciului cu Anderlecht.Mai prost de asa nici ca se poate .
In stadionul vostru nu au fost bagati banii
vostri ai suporterilor sau macar ai bucurestenilor, au fost bagati ca si la dinamo , banii tuturor romanilor. Care e diferenta intre dinamo si rapid in privinta asta?

Sorin
1st October 2003, 10:52
Sau in loc de vechea roata inaripata, acum v-ati pus o ciora si l-ati pus pe rada si dinu vama si ati devenit intelectuali ? :D
Sau ati ajuns si voi sa va bateti la titlu de citiva ani si incepeti sa judecati pe toata lumea. Nu uitati ca va bateti la titlu nu pentru ca ati crescut sute de fotbalisti valorosi si ati creeat cine stie ce echipe.Ati ajuns acolo pentru ca s-a nimerit ca copos sa se razgandeasca in ultima clipa si in loc sa aleaga dinamo a ales rapidul.Ai uitat? Si nu a facut altceva decat sa fure niste jucatori , sa creeze un lant de magazine Samsung pentru arbitrii si gata sinteti tari.

Sorin
1st October 2003, 11:16
Ai ajuns sa-mi strigi tu mie de curve, prostie si ca a murit spiritul Craiovei?
Spiritul Craiovei da dainui in inimile noastre, in visele noastre , in mandria noastra a suporterilor , a acelora care au tras cortina , nu in sufletul unui netoiu care s-a folosit de un prilej favorabil datorat situatiei nenorocite in care a ajuns tara asta. Nu in sufletul acelor fotbalisti care auvandut meciuri pe vremea lui netoiu, aceiasi care au luat bani si de la voi.
Dar vechiul spirit al Rapidului pe care-l respectam odata unde este? Mai exista? Nu nu .
Unde sa fie, in sufletul unuia ca tine care ne jigneste ca nu s-a dat Craiova la o parte sa blatuiasca ei in voie? Sau in inimile pupincuristilor care ii cereau autografe lui copos acum trei ani? Ca in nici un caz nu mai este la echipa.

the_big
1st October 2003, 11:51
Vezi taranila astia sunteti : olteni atat si nimc mai mult ,nu te-a jignit nimeni ,ti-am spus doar ce sunteti !oricum imi pare rau ca m-am bagat in seama cu un oltean ! succes in continuare aveti grija !

Sorin
1st October 2003, 16:26
nu m-ai jignit, n-ai spus adevarul, doar te-ai exprimat, in nota obisnuita etniei tale, frustrarea ca n-ati fost lasati sa furati .
Si ca n-ai voi sa intrii in oras :drak:

Ayrton
1st October 2003, 17:10
Hai Mariane, tu cu oltenii intri in discutie si astepti sa-ti dea dreptate? Lasa-i in pace cu dineii lor...

Sorin
1st October 2003, 17:28
corb la corb ,nu-si scoate ochii :evil:

the_big
1st October 2003, 22:15
Noroc Dane cum e pe acolo ?

the_big
2nd October 2003, 11:33
sorine ce facurati neica !? hahahaha olteni atata tot !

Ayrton
2nd October 2003, 12:07
Vorbim pe mail!