PDA

View Full Version : Jucatorul vostru favorit!



Jerry20cm
8th February 2007, 22:57
Incep eu:

Ilie Iordache :yeah:

Sergio_D
8th February 2007, 22:58
:happy

Adnan Guso. Dar au intrat pe fir si Pacurar si Vasilache. Sa ii vad cum joaca si mai vedem :D

TaciAcolo
8th February 2007, 22:59
Vintilescu :D

*Coco*
8th February 2007, 23:00
Ilie Iordache:D

Sergio_D
8th February 2007, 23:00
Vintilescu :D

Du-ti maaa cu ratangiul asta :mda:
Nu-l halesc.

TaciAcolo
8th February 2007, 23:01
ma el ne-a promovat el a ingropat Rapidu` :ras-plans:

*Coco*
8th February 2007, 23:02
Lasa ca returul asta nu mai prinde el echipa:evil: :evil:
LA EMC in C acolo o prinde sigur:evil: :evil:

Sergio_D
8th February 2007, 23:02
Drum bun, cale batuta. :happy
Sper sa il tina Liviu Mihai pe banca :rolleyes:
Ah, si Radovanovic :D

TaciAcolo
8th February 2007, 23:07
da da isi da drumu la goluri acum Vintilescu ca are concurenta :evil:

*Coco*
8th February 2007, 23:09
Vintilescu e adormit rau:headbang:
Eu nu il halesc deloc cand il vad in teren mor:no:
Sare ca tampitu la cap si pierde mai toate duelurile:angry:

Sergio_D
8th February 2007, 23:10
Eu chiar sper sa nu mai joace... mai mult imi macina nervii. Liviu Mihai cred ca va face o figura frumoasa. :D

Pana acum, in meciurile de pregatire, Pandurii au marcat 12 goluri. :D

TaciAcolo
8th February 2007, 23:15
si cate de atacanti :) poate isi intra in forma in meciurile oficiale :evil:

Jerry20cm
8th February 2007, 23:16
Daca vom incepe toate meciurile cu Ilie Iordache titular sigur vom termina in prima jumatate a clasamentului ;)

Sergio_D
8th February 2007, 23:17
Jerry, ce treaba ziceai ca ai cu Iordache ? :D

Jerry20cm
8th February 2007, 23:18
am fost coleg cu el in liceu:D

Sergio_D
8th February 2007, 23:21
aaa da :cool:
cool. Pacat ca nu prea joaca... imi place de el, dribla de isi ametea adversarii pe flancul stang :D

*Coco*
8th February 2007, 23:21
Hai ma ca Ilie e spuer bun daca nu o sa aiba parte de accidentari o sa ajunga mare:)
Pacat de el ca e caine:no:

TaciAcolo
8th February 2007, 23:22
a fost accidentat da il baga neagoe :D ...

Jerry20cm
8th February 2007, 23:22
pe dreq...
e rapidist..da ce sa zica si el daca apartine de Dinamo.

Sergio_D
8th February 2007, 23:23
pe dreq...
e rapidist..da ce sa zica si el daca apartine de Dinamo.

:happy Stai calm, momentan, e pandurist :cool:

*Coco*
8th February 2007, 23:24
Si pe inca 2 ani:yeah: :yeah:

Jerry20cm
8th February 2007, 23:25
acum da :yeah:

*Coco*
8th February 2007, 23:29
Buey si Andrei Enescu de il aveam in lot e super bun :D
De l`am adus de la Steaua:D
Da lui Neagoe ii cam e frica sa il bage

Jerry20cm
8th February 2007, 23:30
Cat promitea si Enescu ala, da' l-au adus astia in Bucuresti si s-a prostit de tot, sper sa-si revina...

Sergio_D
8th February 2007, 23:32
Nu a prea jucat, nu i se acorda incredere... :(

*Coco*
8th February 2007, 23:33
Pfff ce line de mijloc de invidiat aveam:D
Orac-Stanga(Vancea)-Pacurar-Vasilache(Ilie Iordache):yeah:

Mie imi e ca Ilie nu o sa prinda primul 11:confused: Ii ia Vasilache locul:mda:

Jerry20cm
8th February 2007, 23:34
Ilie ar trebui jucat in spatele varfului...sa joace cu un varf retras si unul impins...:rolleyes:

TaciAcolo
8th February 2007, 23:35
orac iese din calcul :)

Sergio_D
8th February 2007, 23:36
Orac ma enerveaza. Nu stiu, e ceva cu fața lui care ma indispune :happy

*Coco*
8th February 2007, 23:37
Nu il scoate Neagoe pe Orac:headbang:
Stiu ca a si zis odata de ce joaca cu Orac si nu cu Ilie ca Orac face faza defensiva si Ilie nu:mda: Si de aia pe asta il baga titular si pe Ilie nu:confused:

Ar trebui jucat cu Liviu Mihai si cu Ilie in atac:)

Jerry20cm
8th February 2007, 23:40
pai cam are dreptate.
alearga tiganu de rupe:happy..numai alergand il vezi:happy

Balaci
28th February 2007, 17:22
Iordache si cu Orac momentan:D

TaciAcolo
28th February 2007, 22:21
clar iordache :D ..acum sper sa-l bage titular neagoe :mda:

*Coco*
28th February 2007, 22:26
/OLE/ Ilie/OLE/

Sergio_D
11th March 2007, 13:37
Orac a facut un meci bun la Cluj, dar eu tot nu il prea inghit :D

Balaci
11th March 2007, 13:49
Pai ce ai cu saracu om?:D
Chiar a jucat peste asteptari la Cluj!

Sergio_D
11th March 2007, 13:51
Da, a jucat bine acolo dar acum o sa revina la forma care l-a consacrat - adica slab spre mediocru :D

TaciAcolo
14th March 2007, 13:36
de acum si Gusso :D

Clubul este mai important decât naționala pentru Guso

Portarul echipei Pandurii Târgu Jiu, Adnan Guso, a declarat, marți, că este mai important meciul din etapa viitoare, cu Oțelul Galați, decât faptul că a fost convocat la echipa națională a Bosniei-Herțegovina.

"Înseamnă mult pentru mine o convocare la echipa națională, dar acum e mai important să batem aici, vineri, pe Oțelul și după aceea voi vedea ce fac la națională. E semn bun pentru mine că oamenii mă vor acolo la națională, mai ales acum după schimbarea antrenorului, pentru că timp de cinci ani nu m-au chemat. Acum a venit un nou antrenor care are încredere în mine”, a spus Guso.

Jucătorul consideră că el va fi titularul postului de portar la prima reprezentativă, deoarece contracandidații săi sunt mai tineri. ”Mă așteptam, pentru că mi-a spus antrenorul de când eram în cantonament în Turcia că este posibil să mă cheme la națională. Atunci mi-a spus că am șanse mari să mă cheme la echipa națională și acum am primit convocarea. Mai este un portar de la Locomotiv Moscova și unul de la noi, din Bosnia. Din ce mi s-a spus, cred că voi apăra eu. Am mai multă experiență și asta la portari contează foarte mult. Ceilalți sunt și mai tineri, unul are 22 de ani, iar altul 27 de ani”, a precizat portarul în vârstă de 31 de ani.

TaciAcolo
4th June 2007, 14:01
Guso, din nou erou în Bosnia

Portarul pandurilor Adnan Guso îi face mândrii pe oficialii echipei gorjene. De când goalkeeper-ul s-a întors între buturile echipei lui naționale, a înregistrat numai victorii. Victorie în Norvegia, și acum un nou succes în fața Turciei la Sarajevo sunt ultimele rezultate ale Bosniei cu Guso în poartă. În ultima partidă, Bosnia cu Adnan Guso între buturi a reușit să câștige la limită, scor 3-2 în fața Turciei. Portarul pandurilor a fost învins de două ori, însă de alte trei ori a reușit să intervină salvator în fața jucătorilor turci. În urma acestui rezultat, Bosnia ocupă locul trei în grupă la trei puncte în spatele Turciei, echipă pe care o poate egala miercuri atunci când la Sarajevo se va deplasa modesta echipă a Maltei. Echipa de pe locul doi din grupă va merge la Europenele din Austria și Elveția, iar Bosnia are în acest moment șanse reale de a ajunge în premieră la un turneu final.
Nu mai pleacă

Ofertat de o echipă din liga a doua din Germania, portarul pandurilor are șanse foarte mici să părăsească Târgu Jiu în această vară. „Cine vrea să-l ia pe Guso, poate să vină la negocieri. Prețul transferului este între 300 și 500 de mii de euro”, a fost anunțul făcut de președintele pandurilor. „Cer prea mult pe mine, nu știu dacă va da cineva atât. Eu mă simt bine la Pandurii și vreau să rămân”, a declarat Guso în presa centrală.

Si s epare ca o s aramna la Tg-Jiu ..probabil cel mai bun jucator el si cu Iordache din lot