PDA

View Full Version : Etapa 2: Gloria Bistrita - CS Vaslui



ADelPiero
7th August 2005, 22:35
Sambata, 13 august 2005: Gloria Bistrita - CS Vaslui, ora 18,00
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Paul
7th August 2005, 22:37
Bate Gloria lejer , si dupa 2 etape o sa fim lideri :P

Angelina Jolie
7th August 2005, 22:42
Asa zic si eu. Sabau o sa schimbe Gloria.
FORZA ARDEALUL!

Hard
7th August 2005, 22:49
meci de X

ce_bine_e
8th August 2005, 14:15
castiga gloria...:D

cmarian
8th August 2005, 15:02
castiga gloria...:D

you wish :D

Hai Vasluiul!! /hello /hello

Paul
8th August 2005, 15:04
la table ? Ca la fotbal nici o sansa;

Stire de ultima ora:

Se pare ca va sosi la Bistrita Claudiu Raducanu cu yahtul sau de ultima generatie.
Deja s-a amenjat pe raul Bistrita (cel care trece prin spatele stadionului) o platforma , unde sa fie ancorat luxosul yacht , marca Mercedes.

esku
8th August 2005, 17:27
Gloria 3-1 Vaslui

GeKuRA
8th August 2005, 22:54
Vasluiul va juca mai deschis decat a facut-o in meciul cu Rapidul, are nevoie sa isi ia punctele inapoi...
totusi cred ca o sa castige Gloria...

eddy_steaua
9th August 2005, 00:15
meci neinteresant....dar oricum cred ca va bate gloria...

ADelPiero
9th August 2005, 05:13
Doamne da sa bata Gloria... sa ramana vasluiul acolo unde e acuma :ok:

raducubengosu
9th August 2005, 15:23
bate gloria....sigur 1-0

cmarian
9th August 2005, 18:08
Doamne da sa bata Gloria... sa ramana vasluiul acolo unde e acuma :ok:

Ce-ai domnule cu Vasluiul? Atata rautate...

Hai Vasluiul!!

GeKuRA
9th August 2005, 20:05
"Atata rautate..."
sa stii ca te inteleg... probabil ai mai capatat si tu o alta mentalitate decat cei din Vaslui...
dar cand vezi ca un Vasluian iti zice " Va uram si atat..." fara nici o explicatie... :|
nu zic ca toti is la fel... chiar voiam sa fim fair-play ... dar discutiile avute cu vreo cativa pe Suporter > FC Vaslui ne-au facut sa ne lasam la mana noastra si aproape ca devenim antiVaslui ... ceea ce nu e chiar bine.

Hard
10th August 2005, 00:13
dupa etapa a 2-a vor avea ambele echipe 3 puncte:D

Paul
10th August 2005, 00:31
Aha.
Gloria +3 la adevar , si Vaslui -3 la adevar :evil:

cmarian
10th August 2005, 00:31
RA']"Atata rautate..."
sa stii ca te inteleg... probabil ai mai capatat si tu o alta mentalitate decat cei din Vaslui...
dar cand vezi ca un Vasluian iti zice " Va uram si atat..." fara nici o explicatie... :|
nu zic ca toti is la fel... chiar voiam sa fim fair-play ... dar discutiile avute cu vreo cativa pe Suporter > FC Vaslui ne-au facut sa ne lasam la mana noastra si aproape ca devenim antiVaslui ... ceea ce nu e chiar bine.

Hmmm...pai daca ar fi sa generalizez ar insemna ca toti sa fim antiRomania!..cred totusi ca generalizarea asta nu e buna decat pentru statistici.

/hello /hello Steaua si FC Vaslui /hello /hello

baez
10th August 2005, 01:41
dupa meciul asta Vasluiul face zero la adevar, eu tot sper ca scapam de Gloria asta desi tata Jean s-a orientat iar (a cata oara?)

BOGGIECOOL
10th August 2005, 06:04
Bate Gloria, bineinteles, si cu putin noroc o sa fim pe primul loc dupa 2 etape. Incerc si un pronostic 3-0, cel putin, :yeah:

Paul
10th August 2005, 14:07
dupa meciul asta Vasluiul face zero la adevar, eu tot sper ca scapam de Gloria asta desi tata Jean s-a orientat iar (a cata oara?)

Ce va oftice pe unii dintre voi Gloria .
Cu Sabau , viitorul este asigurat minim 10 ani.
A tinut Tata Jean echipa in A in conditii mult mai grele ... 16 echipe cu 3 picate , fara bani (s-a imprumutat de la Pazkany de la CFR Cluj) , d`apoi acuma cand in Divizia A sunt echipa "panarama" , mult sub Gloria ... cele 3 promovate , Otelul , Bacau , Iasi ...

Uite ca sunt cel putin 6 mai slabe ca si Gloria , deci terminam de la locul 10 in sus.

Unde mai pui , ca acuma ca acuma Gloria are si bani ...
Ma rog nu `i baga in echipa , ci face stadionul ....

Nocturna de la 1 martie 2006 , tribuna II acoperita din 1 iulie 2007.

Ghici cine e prima echipa care va juca in nocturna la Bistrita ... Jiul , adica minerii joaca in nocturna :D

Paul
10th August 2005, 14:13
Gresesti grav de tot .

Vaslui`ul si Jiul sunt pe lista neagra a lui nea Jean (Jiul - fiindca are Sabau o mica oftica pe ei , si Vaslui-ul fiindca prietenul Chivorchian de la Bacau asa vrea) , si anu asta trebe sa pice.

Daca chiar vrei sa stii , anu asta "fratia " e formata pe axa National - Gloria - Bacau - Arges .

Ai sa vezi ca intre echipele astea nu va fi nici un egal !

Paul
10th August 2005, 16:04
vb aiurea
bacau - steaua 2-2;
gol steaua , min 90+5;

be@
10th August 2005, 16:12
Gresesti grav de tot .


Daca chiar vrei sa stii , anu asta "fratia " e formata pe axa National - Gloria - Bacau - Arges .

Ai sa vezi ca intre echipele astea nu va fi nici un egal !

Paule, nu stiu cum faci, dar iar o dai in penibil.

Sezonul trecut:
Gloria -FCN 0-1
FCN-Gloria 1-0

FC Arges- FCN 0-1
FCN- FC Arges 2-1

P.S: De unde stii tu ce va fi sezonul asta ? Esti Nostradamus, cumva?

Paul
10th August 2005, 16:18
Dai in gropi ...
Gloria - National 0-0

be@
10th August 2005, 16:21
Ai dreptate. Si ce, asta inseamna ca a fost blat? Daca pierdeam , mai ziceam, dar asa...Noi le-am luat 4 puncte !

Paul
10th August 2005, 16:25
si noi am luat 4 p lu FC Arges
si parca voi cu Argesul ati facut niste tranzactii de jucatori

e prea complicata treaba ca sa intelegi , cert ca e ca Gino si Jean tot timpul au fost in relatii bune si vor fi ;

Trust me !

CCOMISARU
13th August 2005, 15:15
Vasluiul Face Cel Putin Egal

t.b.
13th August 2005, 18:51
Lol 1-0 pt Vaslui la pauza

gloria in B :yeah:

trotica
13th August 2005, 20:04
Nu-l subestimaţi pe Panduru! :drak:

t.b.
13th August 2005, 20:16
Sunt de acord, Panduru e printre cei mai buni antrenori tineri... Daca ar mai avea grija un pic de comportamentul fata de presa ar ajunge mare

florin_vaslui
13th August 2005, 20:40
e fratilor...na...cam luat un punct la bistrita...e bine si asa...decat deloc...iar rapidul...ce sa mai zic le-a fost o frica teribila dee f.c. vaslui de a recurs la tertipuri de...gradinita...insa nu-i nimic...o sa vada ei...DREPTATEA...

BOGGIECOOL
13th August 2005, 23:20
Felicitari Vasluiului, nu credeam ca o sa ia un punct

Nexus
13th August 2005, 23:56
Brava V

Ultras
14th August 2005, 20:13
Mi-a placut atitudinea lui Panduru, dar este regretabil ca un antrenor trebuie sa reactioneze astfel la atitudinea unor jucatori in teren. Raducanu ar trebui sa aibe grija pentru ca acum Canicula are acum un nou nume: Panduru! :evil:

be@
21st August 2005, 14:30
Sunt de acord, Panduru e printre cei mai buni antrenori tineri... Daca ar mai avea grija un pic de comportamentul fata de presa ar ajunge mare

Looooooolllllll..........Lasa-ma cu ratatul asta.Auzi, unul dintre cei mai buni din antrenorii tineri.... :happy :happy :happy