PDA

View Full Version : Comentarii la Balaci vs Starsteel(reloaded) (?)



Elphax
6th February 2007, 08:33
Nu sunt sigur ca lupta aceasta va avea loc, vad ca Starsteel evita sa intre in ArenA, desi a fost provocat de mai multe ori.

Totusi am facut acest thread pt. a aduce toate comentariile aici. Deci va rog sa nu scrieti pe threadul de FIGHT, ci doar aici.

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=80428

Bumbescu
6th February 2007, 08:44
Aceeasi situatie ca si la cea de ieri: care-i scopul luptei?

tchibos
6th February 2007, 08:49
bine face starsteel ca evita lupta.. e o decizie inteleapta .. e greu sa ai asa decizii avand in vedere desfasurarea ultimelor evenimente pe forum.. cu atat mai mult cu cat e decizia corecta :ok:

Bumbescu
6th February 2007, 08:52
Bine, dar care lupta, care e motivul? Aici nu merge cu "m-ai jignit, hai sa ne batem", ar trebui sa fie definit clar un scop.
Ca sa nu mai spun ca sunt prea multi coalizati impotriva lui starsteel in clipa de fata.

Elphax
6th February 2007, 08:54
eu cred ca de data asta balaci si-a motivat initiativa, fata de relansat ieri ...

poate ar trebui sa bage niste citate, exemple

Bumbescu
6th February 2007, 08:55
Bun, a fost jignit, dar ce urmareste?

relansat
6th February 2007, 09:45
balaci, hai ca-ti dai doctoratu, motiveaza ca lumea mah ... nu mai abera :lol:

Leutzz-Korn
6th February 2007, 10:34
Comunismul nu a murit...nu-i asa vadim?

Cristian
6th February 2007, 11:08
:happy

SORINULTRA
6th February 2007, 15:31
I-am lasat lui starsteel cele 10 ore la dispozitie,deci de acuma pot scrie consecutive.In primul rand argumentarea cred eu este destul de clara.Prin atitudinea lui,starsteel a prejudiciat si jignit nu numai pe mine,dar si pe ceilallti forumisti olteni,plus relansat,plus si-a batut practic joc de intreg forumul prin comicaria cu "clona".Nu o sa dau inca citate,o sa vina timpul si pentru ele daca provocarea va fi acceptata.
Scopul este simplu:ori sa il fac pe starsteel,prin argumente sa isi ceara scuze in fata mea si a celorlalti forumisti(eu am facut-o cand am gresit fata de el),ori sa il inving prin vot(vot care ar veni ca o confirmare a faptului ca a gresit).In caz contrar,sunt gata sa imi cer scuze eu pentru ca i-am defaimat,tarat numele in noroi in arena.Este o lupta de onoare si sper ca starsteel sa aiba acea onoare necesara pentru a o accepta.

ss daca esti barbat accepta si dovedeste ca esti mai bun , daca nu si tacerea e un raspuns

Doctor_Satan
6th February 2007, 15:37
Da, e raspuns ca e mai bun!
Lasa-i in pace, sa-l provoace pana se plictisec!
Pana acum e 1-0 pt SS impotriva celor care l-au provocat!

@Balaci Cred ca regula cu consecutivele se aplica numai daca accepta SS lupta!

Doctor_Satan
6th February 2007, 15:41
Pai, ce? Numai voi sa ne faceti faze naspa? Vroiam sa-ti tinem de urat pana te refuza SS!
Gata, promit ca eu nu mai scriu aici!

bada_otelul
6th February 2007, 15:51
se plictisesc oltenii,numai provocari au in cap

YoYoyOi
6th February 2007, 19:30
:hmm: ce-i aici?

iar razboi? :rolleyes:

astia n-au de lucru, sa moara Veta daca nu...tot dueluri peste dueluri :sleep:

YoYoyOi
6th February 2007, 19:55
ce tare e ca balaci si delaparis chiar iau in serios treaba asta :happy

delaparis
6th February 2007, 19:56
eu sunt obligat ... ce sa-i faci ... ZEUS :D

YoYoyOi
6th February 2007, 19:58
inchide mai threadul si hai sa vorbim despre alte vrajeli, ca duelul asta e mort de la stadiul de embrion.

dj_jaxxx
6th February 2007, 20:00
starsteel nu o sa accepte niciodata sa se lupte pe Arena pentru ca stie ca nu are cum sa castige...altfel nu-mi explic. a lovit, a profitat, a ras, si-a luat jucariile si a plecat.

delaparis
6th February 2007, 20:00
yoyo: nu am voie :P

regulamentul nu prevede asa ceva :D

relansat
6th February 2007, 20:00
lol balaci, vezi ca`ti da si tie rosu :happy

citeste regulamentul si incearca sa`l iei in modul cel mai serios posibil, fii constiincios :D

YoYoyOi
6th February 2007, 20:07
ce regulament mai? tu esti zus, poti face ce vrei:D

relansat
6th February 2007, 20:11
Da, eu sunt "zus" :lol:

delaparis
6th February 2007, 20:13
ce regulament mai? tu esti zus, poti face ce vrei:D

si cand vreau :D

iar acum nu vreau :P
:happy

YoYoyOi
6th February 2007, 20:23
pai spune si tu ca nu vrei, nu ma baga in negura regulamentului:P

bada_otelul
6th February 2007, 21:53
da de votat cand se voteaza ca sa se puna in miscare masina de votat olteneasca

inter
6th February 2007, 22:21
ce masina mey? limuzina poate vrei sa zici :P

bada_otelul
6th February 2007, 22:31
pai da,la voi oltcitul e limuzina

Jus7M3
6th February 2007, 23:50
pai da,la voi oltcitul e limuzina

si la voi carurta e masina :happy

Ulysses
10th February 2007, 07:52
si la voi carurta e masina :happy

si pentru balaci buseurile sunt prajituri:happy :happy :happy :happy :happy

hamsterutz
11th February 2007, 17:05
si la voi carurta e masina :happy

aham si la voi creka e elicopter deja :))

Jus7M3
12th February 2007, 13:45
aham si la voi creka e elicopter deja :))

e o chestie mare ca stiti si voi ce e ala elicopter si nu mai dati cu pietre dupa el :D

nr.zece
12th February 2007, 16:29
e o chestie mare ca stiti si voi ce e ala elicopter si nu mai dati cu pietre dupa el :D

acum ca au aflat poate nu mai arunca boabe de porumb peste tot si astepta sa se aseze la mancat :happy

starsteel
12th February 2007, 16:44
e o chestie mare ca stiti si voi ce e ala elicopter si nu mai dati cu pietre dupa el :D
Ce remarca impresionanta denota un mare bagaj de cunostinte si un spirit extrem de fin in materie de ironie. Ce mai, oltenism 100%.......remarca ta. :D
P.S. Te-a completat frumos 10.....tot 100%. :happy

nr.zece
12th February 2007, 16:50
Ce remarca impresionanta denota un mare bagaj de cunostinte si un spirit extrem de fin in materie de ironie. Ce mai, oltenism 100%.......remarca ta. :D
P.S. Te-a completat frumos 10.....tot 100%. :happy

mai bine vezi cine a inceput cu povestea masinii
daca te duce capul bineinteles

starsteel
12th February 2007, 19:45
Nu era necesar Quote, semnatura neregulamentara, mesajele adevarate zerouri.....modest ca intotdeauna, zeroule! :lol:
"daca te duce capul" - ce academic suna, m-ai facut praf si cu asta, chiar nu stiu pe unde sa scot camasa :headbang: ..........:happy

Jus7M3
13th February 2007, 00:25
Ce remarca impresionanta denota un mare bagaj de cunostinte si un spirit extrem de fin in materie de ironie. Ce mai, oltenism 100%.......remarca ta. :D
P.S. Te-a completat frumos 10.....tot 100%. :happy

"tinere" .. suferi de nebagare`n seama ?! :happy :happy

nr.zece
13th February 2007, 11:53
Nu era necesar Quote, semnatura neregulamentara, mesajele adevarate zerouri.....modest ca intotdeauna, zeroule! :lol:
"daca te duce capul" - ce academic suna, m-ai facut praf si cu asta, chiar nu stiu pe unde sa scot camasa :headbang: ..........:happy

tu nu ai pe unde sa scoti camasa ca nu ai cap
ma faci pe mine zero? tu care esti complexat de mine :happy :happy :happy

starsteel
13th February 2007, 11:57
Nici o schimbare in postarile tale.....mereu aceleasi, adica insipide, inodore, fara substanta. :P

Elphax
13th February 2007, 13:17
ce viteaz esti tu acuma, unde te-ai ascuns dupa ce ai fost provocat?
:P

relansat
13th February 2007, 14:20
Inodore :lol: :drak: :D

..............................................

Ulysses
13th February 2007, 18:18
ce viteaz esti tu acuma, unde te-ai ascuns dupa ce ai fost provocat?
:P

in desert print al arabiei... vezi sa nu te ciocnesti cu o camila:happy :happy :happy
starsteel a fost cel mai competent moderator dupa delaparis. despre restul nu zic nimik fiindca se stiu ei si fara sa le spuna cineva :happy :happy :happy :happy

Cra10veanu
13th February 2007, 21:36
Nici o schimbare in postarile tale.....mereu aceleasi, adica insipide, inodore, fara substanta. :P

la comentarii esti cel mai tare :D in arena esti ca femeile, shortzu-n cap si fuga acasa :evil:

Hard
14th February 2007, 01:50
oltenia-restul lumii reloaded

starsteel
14th February 2007, 10:37
la comentarii esti cel mai tare :D in arena esti ca femeile, shortzu-n cap si fuga acasa :evil:
Capitane al echipei oltene sa reamintesc aici ca la 28 de ore dupa inceperea bataliei din arena care avea durata de 10 zile ai bagat capul in nisip si l-ai scos doar in momentul votarii adica dupa mai bine de 10 zile. Cum naiba de nu te-ai asfixiat? Ti-ai amenajat locul si pt. alte ocazii, ai un tub cu oxigen nebunaticule. Strutule!.... asta ar trebui sa-ti fie nick-nameul. :happy
P.S. Am facut o verificare pt. a demonstra veridicitatea celor afirmate de mine....ai iesit din arena pe 23 ian. ora 0,19 si ai reintrat pe forum exact la threadul cu votarea in data de 3 feb ora 22,32 adica dupa 11 zile fara 2 ore. Halal capitan.....Strutule! :ras-plans:


Inodore :lol: :drak: :D
..............................................
Traducere pt. tine desi nu credeam ca e nevoie, mesajele lui sunt fara gust(insipide), fara miros(inodore)....tradatorule!

relansat
14th February 2007, 10:53
Hahaha, punctele se vroiau a fi continuare a ceea ce vroiam sa spun despre mirosul lasat de postarile tale, insa m`am abtinut.

hamsterutz
15th February 2007, 00:43
e o chestie mare ca stiti si voi ce e ala elicopter si nu mai dati cu pietre dupa el :D

esti inteligent pana in oase...mi-au dat lacrimile la cat de profund ai fost...apropo va mai fura aia portile de la politie?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Jus7M3
15th February 2007, 04:31
esti inteligent pana in oase...mi-au dat lacrimile la cat de profund ai fost...apropo va mai fura aia portile de la politie?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

bah hamstere nu mai vb de "inteligenta" ca te depaseste rau de tot subiectul .. moldovean inteligent e ceva utopic .. revino`ti la activitatile cu care esti familiarizat .. mulsu` caprelor, bautura si batutul nevestei ;)

Doctor_Satan
15th February 2007, 09:24
Vezi-ti tu de prazul tau, ca ai avea parte de mai multa liniste!

Jus7M3
15th February 2007, 14:22
mamaligare eu oricum am parte de foarta multa liniste .. deci hai fuga la oi nu mai pierde vremea p`aci ;)

bada_otelul
15th February 2007, 19:48
ai parte de liniste nu te deranjeaza prazul ca e prea mic,tre sa il cauti cu penseta si lupa nu?

Jus7M3
15th February 2007, 23:44
ai parte de liniste nu te deranjeaza prazul ca e prea mic,tre sa il cauti cu penseta si lupa nu?

o replica atat de idioata ar merita un raspuns pe masura ceva de genul "prietena ta nu s-a plans aseara" .. dar eu o sa ma abtin ;)

p.s. asta presupunand ca ai avut in viata ta(aia patetica) o prietena .. cam greu de presupus dar totush hai sa presupunem prin absurd !!

YoYoyOi
15th February 2007, 23:50
poate imi explica si mie cineva de ce mai este deschis threadul asta :groggy:

delaparis
15th February 2007, 23:56
thread inchis ...