PDA

View Full Version : Comentarii la Starsteel vs. Relansat !



Elphax
5th February 2007, 18:22
un nou scandal sta sa inceapa
dupa lupta Olteni vs. Moldoveni, acum avem 2 actori pricipali, 2 moldoveni suparati, unul dintre ei votand cu 'inamicii' olteni - Relansat. Celalalt tocmai a renuntat la moderare - urmare a aceleiasi lupte

va accepta Starsteel lupta initiata de Relansat?

care vor fi urmarile?

YoYoyOi
5th February 2007, 18:31
huh?:shocked:

ce-i aici?:mda:

Elphax
5th February 2007, 18:33
ce sa fie...
catzelarie!

TaciAcolo
5th February 2007, 18:34
box:lol: :thinkso: :yes:

YoYoyOi
5th February 2007, 18:36
eu cred ca umbla un virus prin zona:mda:

Balaci
5th February 2007, 18:42
Nu accepta starsteel,e prea fricos,acuma ca nu mai are niciun fel de putere pe forum si nu mai poate taia si spanzura,stie ca nu e in stare sa invinga.Plus ca am inteles ca miza ar fi banarea pe o luna de pe forum pentru invins,ceea ce ridica miza!

starsteel
5th February 2007, 18:46
Buna gluma....relansat esti un tradator. Ti-am spus sa ma eviti!

Balaci
5th February 2007, 18:47
Starsteel,ai un galben pentru intrarea in tribuna.La urmatoarea abatere ai ban o luna:happy

Balaci
5th February 2007, 19:54
Stai linistit,relansat,nu o sa aiba loc lupta,e prea fricos starsteel.Plus ca sa se mai faca de rusine cu ce?Si-a banat fata pentru ca e clona,apoi a incercat ieri sa isi dea ban singur:happy
Chiar crezi ca poti reusi mai mult decat atat?:happy

dj_jaxxx
5th February 2007, 20:02
Normal ca nu o sa aiba loc lupta...frica este prea mare.

YoYoyOi
5th February 2007, 20:07
ce frica mai? starsteel so pe el:D

zaharel da-i la fileu:D

Hard
5th February 2007, 20:10
david si goliat :happy

Balaci
5th February 2007, 20:13
Care e david,care e goliat?:D

YoYoyOi
5th February 2007, 20:14
eu sunt amandoi :ras-plans:

TaciAcolo
5th February 2007, 20:17
incepe lupta?:hmm:

YoYoyOi
5th February 2007, 20:19
asteptam :mda:

Balaci
5th February 2007, 20:20
Nu,starsteel a fugit in Elvetia cu banii:happy

delaparis
5th February 2007, 20:23
un nou scandal sta sa inceapa
dupa lupta Olteni vs. Moldoveni, acum avem 2 actori pricipali, 2 moldoveni suparati, unul dintre ei votand cu 'inamicii' olteni - Relansat. Celalalt tocmai a renuntat la moderare - urmare a aceleiasi lupte

va accepta Starsteel lupta initiata de Relansat?

care vor fi urmarile?

nu va urma nimic daca relansat nu e in stare sa propuna ceva serios ... :angry:

Daca are ceva cu atitudinea lui starsteel sau cu postarile lui sau nu stiu eu ce , atunci sa o expuna clar si incontestabil ... improvizatii de genul "n-am ce face si hai sa ma iau de oameni" nu se mai tolereaza ...
prea multa superficialitate aici :no:

YoYoyOi
5th February 2007, 20:26
haidi bre, ca nu e chiar asa....si nici nu poti sa zici ca daca nu-si formuleaza bine scopul...victoria revine celuilalt:rolleyes:

Bumbescu
5th February 2007, 20:28
Nu e vorba de nici o victorie, dar e penibila situatia; adica voi stati si-l asteptati pe unu sa spuna de ce vrea sa se bata.
Adica ceva de genul"am ceva cu asta, vreau sa-l trosnesc, da nu-mi aduc aminte de ce":D

Balaci
5th February 2007, 20:28
Ii pot formula eu un scop?Ca stiu exact ce sa spun:D SS a fost chiar anti-NESIMTIT fata de relansat la mai multe faze,scopul e clar pentru cei care au urmarit lupta!

starsteel
5th February 2007, 20:28
..... Cel care deschide provocarea trebuie sa spuna clar scopul luptei. Provocari de genul “ Hai ma aici sa vedem daca te tine!!!” se soldeaza cu cartonaj rosu direct.
Propun spre studiere regulamentul arena .....am castigat cumva fara sa particip? :happy

delaparis
5th February 2007, 20:31
..... Cel care deschide provocarea trebuie sa spuna clar scopul luptei. Provocari de genul “ Hai ma aici sa vedem daca te tine!!!” se soldeaza cu cartonaj rosu direct.
Propun spre studiere regulamentul arena .....am castigat cumva fara sa particip? :happy


uite yoyo ce zice omul care stie regulamentul :rolleyes: ... credeai ca am postat aiurea la nervi :nah:

Balaci
5th February 2007, 20:32
Starsteel,viteazule,esti tare rau!Vezi ca daca ia bataie relansat,te mai provoc eu odata in Arena,si de data asta nu imi mai iau cuvantul inapoi:D

starsteel
5th February 2007, 20:32
Se pare ca l-am (s-a) facut din regulament :happy
Cititi copii regulamentele mereu am spus....si de la relansat aveam ceva pretentii chiar daca e un tradator.

Bumbescu
5th February 2007, 20:33
Misto:D
Oricum eu nu inteleg ce aveti cu starsteel; probabil ca n-ar fi trebuit sa fie implicat in batalia aia.

Balaci
5th February 2007, 20:34
Starsteel,daca era dupa regulament,tu acuma trebuia sa fii banat pentru ca ai avut clona.Asa ca nu te mai da tu mare si tare aicea cu cat de cinstit esti!

delaparis
5th February 2007, 20:36
Misto:D
Oricum eu nu inteleg ce aveti cu starsteel; probabil ca n-ar fi trebuit sa fie implicat in batalia aia.

te bagi tu ? :D


Starsteel,daca era dupa regulament,tu acuma trebuia sa fii banat pentru ca ai avut clona.Asa ca nu te mai da tu mare si tare aicea cu cat de cinstit esti!

clona trebuie sa fie banata sau unita cu contul initial ... iar starsteel a cerut singur banarea userului fetei lui ...

sa incurcam borcanele acum :cool:

am zis ... prea multa superficialitate in acuzatii si provocari ...

Bumbescu
5th February 2007, 20:37
te bagi tu ? :D

Eu ma refeream la olteni-moldoveni.
Unde dracu sa ma mai bag, nu m-am batut destul azi?:D
Da cu tine ma bat, iau motivul de la contestatarii tai, inprovizez si te fac arsice:D:happy

starsteel
5th February 2007, 20:38
Starsteel,daca era dupa regulament,tu acuma trebuia sa fii banat pentru ca ai avut clona.Asa ca nu te mai da tu mare si tare aicea cu cat de cinstit esti!
Te faci incontinuu de ras cauta la daughter ss sa vezi ce clona sunt.....ea a jucat la meciul Bistrita - Ceahlaul pronosticul X. Mai mult decat ridicol....eu nu puteam juca niciodata asa ceva, blaturile clasice le stiu dinaintea campionatului pt. ca sunt amator de fotbal.
P.S. Pt. clona oricum se baneaza numai clona nu si cel care a creat-o iar banarea e definitiva....fiica-mea are banare 2 saptamani deoarece nu am vrut si nu a vrut sa piarda ocazia de a juca la pronosticuri cand incepe campionatul. Intreaba moderatorii sa vezi daca iti confirma.

delaparis
5th February 2007, 20:40
Da cu tine ma bat, iau motivul de la contestatarii tai, inprovizez si te fac arsice:D:happy

pfsss ... ai nevoie de partid politic sa te iei de mine ? :D ... deja pleci cu un handicap ... recunosti inferioritatea :D

Bumbescu
5th February 2007, 20:43
Pai eu nu vreau ma sa ma bat cu tine, ca mi-e mila cand te vad toata ziua haituit de alde toshiro si altii, da daca trebuie o fac si p-asta:D

YoYoyOi
5th February 2007, 20:49
pana una alta cum sta treaba?
ca starsteel a postat de destule ori pe comentarii ca sa fie o problema acest lucru...iar relansat asteapta in ring....deci se continua sau mi-am facut popcoarne dejaba?

starsteel
5th February 2007, 20:50
Pai eu nu vreau ma sa ma bat cu tine, ca mi-e mila cand te vad toata ziua haituit de alde toshiro si altii, da daca trebuie o fac si p-asta:D
Nu!

Bumbescu
5th February 2007, 20:52
Nu, ce?

delaparis
5th February 2007, 20:52
Bumbescu ... Toshiro ma intereseaza la fel de mult ca si parcursul lui Nancy in cupa UEFA :D ... provocarile pe ArenA ma preocupa doar ca arbitraj ... in rest sectiunea asta o sa ma faca pana la urma sa-mi fie lehamite de citit in romaneste ... :( ... cred ca e mai bine sa lasam sa se scurga toate tensiunile incet incet iar apoi sa o lasam mai deoparte deoarece in sport sunt subiecte de discutat cate vrei ... :)

uite exemplu : OM-PSG : 1-1 :yeah: :ok:

starsteel
5th February 2007, 20:53
Nu vreau o confruntare delaparis vs. Bumbescu.

Bumbescu
5th February 2007, 20:55
Bumbescu ... Toshiro ma intereseaza la fel de mult ca si parcursul lui Nancy in cupa UEFA :D ... provocarile pe ArenA ma preocupa doar ca arbitraj ... in rest sectiunea asta o sa ma faca pana la urma sa-mi fie lehamite de citit in romaneste ... :( ... cred ca e mai bine sa lasam sa se scurga toate tensiunile incet incet iar apoi sa o lasam mai deoparte deoarece in sport sunt subiecte de discutat cate vrei ... :)

uite exemplu : OM-PSG : 1-1 :yeah: :ok:

Lasa ca citesti pe intern la greu in romaneste:D

Starsteel: ar fi frumos, interesant:D,dar putin probabil totusi:)

relansat
5th February 2007, 21:02
:lol: :lol: :lol:

Esti jenant pariziene, clar ... absolut jenant.

Si cu asta ma aleg cu primele mele puncte ca tot vine Valentine`s Day.

Ai inchis acest thread cu victoria galateanului, solidaritate intre moderatori, ce sa zic ... ma gandesc ca asta o sa ajunga iarasi mod pe ols. Scrupulozitatea ta mi-o dat de gandit ... dar ce mai conteaza acum? :) ...

delaparis
5th February 2007, 21:07
relansat ... esti suparat ... normal ... ai pierdut :)

Oricum contestatia ta e la fel de bine formulata ca si scopul luptei pe care ai incercat sa o lansezi :no:

am zis acolo cuvantul "regulament" ... ai citit ? ... ai ceva de contestat ? .... serios de data asta te rog :rolleyes:

dj_jaxxx
5th February 2007, 21:08
relansat...de ce n-ai scris mai un scop ca lumea al luptei...eu deabea asteptam sa castigi lupta :(

starsteel
5th February 2007, 21:10
... ma gandesc ca asta o sa ajunga iarasi mod pe ols. ...
Imposibil!

White Shadow
5th February 2007, 21:13
am zis acolo cuvantul "regulament" ... ai citit ? ... ai ceva de contestat ? .... serios de data asta te rog :rolleyes:

Interesant acest cuvant "regulament" , foarte interesant.

offline
5th February 2007, 22:27
cea mai scurta bataie din istorie :happy

starsteel a pierdut prin neprezentare! proprie , nu a adversarului
ce copil e relansat asta

relansat
5th February 2007, 22:38
Ce sa fac delaparis daca eu nu citesc regulamentele? :)

Oricum este jenant ceea ce ai facut, l-ai dat castigator pe starsteel din motive complet aiurea.

YoYoyOi
5th February 2007, 22:52
lasa mai zaharel, ca ocazii mai sunt;)

*Coco*
5th February 2007, 22:55
@relansat mai provoaca-l odata:happy :happy :happy

YoYoyOi
5th February 2007, 22:59
acuma n-are nici o sansa...ca-l musca rau:D

zaharel lasa pe altadata;)

relansat
5th February 2007, 23:14
Las` ca`mi iau "revansa", inca o data sistemul ticalosit m-a nimicit. :D
Ma deranjeaza ca sunt anumite persoane (printre care si delaparis) care vorbesc de regulament numai atunci cand ii convine. Mi-a dat rosu dupe ce starsteel postase de doua ori pe comentarii ceea ce, in mod normal, ar fi eliminare. Ma doare`n pix de lupta asta, oricum il bateam la spread pe galatean :rolleyes:

bada_otelul
5th February 2007, 23:29
un sfat muta-te in oltenia,te asteapta fratii tai adevarati la o mancare de praz udata cu mult zaibar

delaparis
5th February 2007, 23:32
Ma deranjeaza ca sunt anumite persoane (printre care si delaparis) care vorbesc de regulament numai atunci cand ii convine. Mi-a dat rosu dupe ce starsteel postase de doua ori pe comentarii ceea ce, in mod normal, ar fi eliminare. :

minti :angry: :rosu:

sa-ti fie rusine ...

Balaci
5th February 2007, 23:40
Delaparis,postase starsteel,asa e,dar regulamentul e ambiguu daca poate sau nu posta pana nu accepta provocarea.

Dudubetwin
5th February 2007, 23:45
asa este

delaparis
6th February 2007, 00:55
Ce tot vorbiti aici ? :angry:

DiabLo a zis si a avut dreptate din prima ... trebuia spus scopul luptei altfel este kko ... nu va intindeti atata ca nu mai are rost ... sunteti barbati ?

starsteel a fost si va fi un tip drept care va lupta pentru respect si mai ales pentru regulament ... :ok: nu pot decat sa fiu de acord cu el in acest subiect ... respect.

Va ramane pentru totdeauna un interlocutor privilegiat in discutii despre fotbal si sport in general ... un tip serios ... un tip inteligent ... unul cu valoare :ok: ... atat :cool:

pinki
6th February 2007, 10:49
cica relansat: Daca starsteel nu poate lupta, poate ca ma voi duela cu fiica sa, sigur ar fi mai interesant.

:ras-plans: :ras-plans:

Bumbescu
6th February 2007, 10:57
Mie nu prea mi se pare de ras, mai degraba miroase a mojicie; in fine, poate a vrut sa faca o gluma nevinovata desi ma cam indoiesc.

pinki
6th February 2007, 11:03
hai ca te stiu, ai fi avut si tu o replica de genul :P

Bumbescu
6th February 2007, 11:05
:D
Depinde de varsta fetei:D

Balaci
6th February 2007, 11:06
13 ani:D

relansat
6th February 2007, 11:07
se subintelegea, inca o data, ca ma luptam cu starsteel si nu cu fiica sa, userul daughter_ss fiind doar o magarie :)

Balaci
6th February 2007, 11:09
Bai,da serios acuma,ss are o fata sau nu?Sau e ca in filmul"Psycho"?:D Personalitate multipla...
@Bumbescu:consideri ca motivatia/scopul luptei cu ss sunt inca neclare?:D

Bumbescu
6th February 2007, 11:11
13 ani:D

Nu m-as baga:D

Magarie e mult spus, poate a vrut omul sa faca o gluma si nu i-a iesit.
N-am urmarit f atent ce sa intamplat pe olten- versus moldoveni dar mie starsteel mi s-a parut intotd super ok, in primul rand cu f mult bunsimt.

Balaci: nu, acum e ceva mai clar:D

Doctor_Satan
3rd May 2007, 14:31
Threadul asta nu trebuia inchis?

starsteel
3rd May 2007, 15:40
se subintelegea, inca o data, ca ma luptam cu starsteel si nu cu fiica sa, userul daughter_ss fiind doar o magarie :)
Oare in 3 luni nu a vazut nimeni mizeria asta?

daughter ss
18th May 2007, 16:19
Magarie???!!!! :angry:

Hard
18th May 2007, 22:22
nu nimic.