PDA

View Full Version : Barbatilor , va plac filmele de dragoste ?



White Shadow
5th February 2007, 01:08
http://img293.imageshack.us/img293/9626/capture210nu1.jpg

Femeile nu au voie sa posteze pe acest thread

tchibos
5th February 2007, 01:10
eu recunosc ca imi plac :)

White Shadow
5th February 2007, 01:17
Ceva lacrimi Tchibos ?....asa , cateva ?...la final , cand se termina filmul.

tchibos
5th February 2007, 01:28
rauri intregi :)

tu esti in categoria celor din studiu :)

serios acum: filmele din topul preferintelor personale chiar sunt de dragoste.. dar nu seci asa ci comedii romantice

White Shadow
5th February 2007, 01:38
Comediile romantice cu Ben Stiller imi plac cel mai mult , in rest , nu stiu , parca incep fain si se termina prost , comediile astea romantice se transforma in drame , dar e ceva logic , nu ?....si in viata de zi cu zi , intr-o relatie , totul merge perfect si dintr-o data apar tot felul de probleme , alea , alea.

Dar eu sunt copil micut pe langa Relansat , el îi tata filmelor romantice , daca vrei sa vezi un film romantic si nu stii la ce sa te uiti , atunci vorbeste cu Relansat , a vazut foarte multe.

Gontel
5th February 2007, 19:14
Nu imi plac deloc. Ce naiba sa vezi la ele?

relansat
5th February 2007, 19:28
Imi plac foarte mult comediile romatice, vazut-am doua in ultima vreme, Before sunset si Something new, super filme. In ultima vreme m-a impresionat A walk to remember si filmul lui Jim Carrey (nu-mi vine acum in minte titlul). Bineinteles, pt a urmari aceste filme trebuie sa ai o stare anume, de melancolie, in cazul meu. Din categoria filmelor bune as incadra si Titanicul, film care mi-o placut la nebunie. A girl next door si multe alte filme pe care acum, sincer nu mi le amintesc. Au inceput sa imi placa si filmele care nu au un happy end, semn ca trecerea anilor isi face efectul :).
@Asta iarasi se baga in seama, nu sunt un tatic al filmelor romantice, ci doar imi plac. Probabil am pierdut multe dintre ele, puteti sa imi recomandati prin pm ceva material nou, eventual.

White Shadow
5th February 2007, 19:37
A girl next door , tare filmu , l-am vazut de foarte multe ori.

Relansat , vrei ceva material nou ? :ras-plans:

TaciAcolo
5th February 2007, 19:40
is nasoale mey ...ma uit decat la astea care mai sunt si comedi ca deobicei ai ce vedea fete bune

relansat
5th February 2007, 19:42
Mah razaretzule dupe ce ca ai sters postarea lui Caramel (semn clar de discriminare sexuala), acum nu ai ce face si`mi vii cu smile`uri d`astea aducatoare de scandal. Asteptam mai mult din partea ta :rolleyes:

White Shadow
5th February 2007, 19:42
Robyyy , ai vazut The Girl Next Door ?...sa te uiti omule , sa vezi acolo una buna.

TaciAcolo
5th February 2007, 19:43
il pusei pe lista:D

White Shadow
5th February 2007, 19:44
Mah razaretzule dupe ce ca ai sters postarea lui Caramel (semn clar de discriminare sexuala), acum nu ai ce face si`mi vii cu smile`uri d`astea aducatoare de scandal. Asteptam mai mult din partea ta :rolleyes:

Am spus clar ceva si nu ma pun sa repet de fiecare data , citeste si tu sa vezi ce am scris cu rosu.

Si nu mai comenta.

relansat
5th February 2007, 19:45
Bine mey comunistule, am inteles :D

Zabriskie
5th February 2007, 20:02
A girl next door , tare filmu , l-am vazut de foarte multe ori.

Foarte tare filmu', uitati-va.
Comediile romantice sunt misto :D
Alea simple sunt naspa.

Sasuke Uchiha
8th February 2007, 00:24
daca filme le romantice sunt toate genul the girl next door atunci da, imi plac :D

CrisS
8th February 2007, 10:18
Poate cel mai frumos film de dragoste pe care l-am vazut este Titanic! Pacat ca are un final cam tragic...:(, dar per total este un film de exceptie

Alexz
8th February 2007, 10:44
Ceva lacrimi Tchibos ?....asa , cateva ?...la final , cand se termina filmul.

la titanic am plans o lacrima :D

little_earl
8th February 2007, 11:14
singur film la care mi-a dat o lacrima a fost Armageddon :D

Sasuke Uchiha
8th February 2007, 12:39
armaggedon... ?¿?¿ a fost chiar de comedie :D
ultimul film care mi-a scos o lacrima...mult mai mult decat o lacrima a fost click :D:D

07Ex
19th August 2007, 20:08
Nu, nu-mi plac.

Doctor_Satan
22nd August 2007, 11:18
Titanicul mi s-a parut ca a avut un happy-ending! Ma enerveaza DiCacao la culme!
On-topic: nu-mi plac filmele romantice, am vazut cateva, dar nu m-a impresionat niciunul!

paul30
22nd August 2007, 11:34
Imi plac toate filmele bune deci si cele romantice.

Sper ca nu intelegi prin filme romantice telenovelele.

Universal
27th August 2007, 16:18
Filmul acela cu Jack Nicholson si Diane Keaton...

Prome
27th August 2007, 22:57
Unele da , majoritatea nu

Unul din cele care imi plac este Lost in Translation

Titan nu a fost cine stie ce :rolleyes:

kain
28th August 2007, 04:17
Am votat "da".

Insa nu-mi plac toate filmele romantice, doar unele dintre ele ;)