PDA

View Full Version : Solicitare



Lordul
4th February 2007, 19:17
Solicit moderatorului diablo ridicarea banului intrucat am deschis threadul pe diverse pentru a-i explica ceva lui Serjent nici de cum pentru a-i defaima imaginea .

Vadim
4th February 2007, 19:18
Trebuia sa o faci pe PM. banarea ramane.

Kainsashiki
4th February 2007, 19:20
ti-am explicat si acolo.

primul thread a fost ca o gluma, serjent ne-a rugat sa inchidem threadul asa ca l-am inchis. daca ai vazut ca un thread este inchis nu trebuia sa deschizi un thread asemanator.

ps: asa ai facut si cu threadul "cel mai mare criminal din istorie". ti-a fost inchis primul thread si ieri ai deschis altul identic.

Lordul
10th February 2007, 19:43
cer lui YoYoyOi anularea banului intrucat am rumegat , am ctitit si regulamentul si l-am inteles si imi voi schimba si avatarul , cu stima
Lord

YoYoyOi
10th February 2007, 19:49
ai banul ridicat, dar daca mai calci inca o data pe bec o iei mai rau si nu vei mai fi iertat.

tuxie
12th February 2007, 07:52
ai banul ridicat, dar daca mai calci inca o data pe bec o iei mai rau si nu vei mai fi iertat.

Tre' sa recunosti ca e stilat Mr. Skull :)

YoYoyOi
12th February 2007, 07:53
yap :groggy:

Elphax
12th February 2007, 08:09
si-o fi luat vitaminele...

Lordul
15th February 2007, 14:54
solicit ridicare banului de aseara intrucat m-am linsitit (aseara eram nervos si suparat ) si doresc sa comentez alaturi de ceilalti forumisti meciul steaua-sevilla ;
e foarte greu de indurat sa pierzi a treia oara in min 90 credeti-ma ,am cedat nervos aseara recunosc , da neaga m-a poovacat

delaparis
15th February 2007, 14:56
Solicit moderatorului diablo ridicarea banului intrucat am deschis threadul pe diverse pentru a-i explica ceva lui Serjent nici de cum pentru a-i defaima imaginea .


cer lui YoYoyOi anularea banului intrucat am rumegat , am ctitit si regulamentul si l-am inteles si imi voi schimba si avatarul , cu stima
Lord


solicit ridicare banului de aseara intrucat m-am linsitit (aseara eram nervos si suparat ) si doresc sa comentez alaturi de ceilalti forumisti meciul steaua-sevilla ;
e foarte greu de indurat sa pierzi a treia oara in min 90 credeti-ma ,am cedat nervos aseara recunosc , da neaga m-a poovacat


a devenit un joc ? :D

Lordul
15th February 2007, 14:57
nici vorba ti-am zis ca eram nervos aseara si am cedat si de asta am injurat ...a fost foarte grue am si plans ....

Kainsashiki
15th February 2007, 15:05
trebuie sa-ti asumi raspunderea pentru faptele tale. daca omorai pe cineva aseara la nervi, ce faceai ? le ziceai politistilor ca ai avut nervi si ca ai plans, dar ca iti pare rau si ei sa-ti dea drumu?

Lordul
15th February 2007, 15:41
asta e altceva nu compara omorul care e o fapta deosebit de grava cu niste injuriii

Kainsashiki
15th February 2007, 15:46
esti recidivist, nu se mai poate da pedeapsa cu suspendare:D

Lordul
15th February 2007, 15:50
sunt recidivist , dar ma fac baiat cuminte )ati vazut si voi ca pot fi baiat cumine); hai va rog eu ca diseara imi dati ban inapoi (duap meci disearai mi dati ban din nou )

White Shadow
15th February 2007, 15:56
e foarte greu de indurat sa pierzi a treia oara in min 90 credeti-ma ,am cedat nervos aseara recunosc , da neaga m-a provocat

Trebuie sa te obisnuiesti baietas cu aceste lucruri , esti pe un forum si îi plin pe aici de oameni din astia care cauta sa intre in polemica cu tine , alea , alea , tu nu trebuie sa fi prost si sa cedezi nervos , nu rezolvi nimik , mai bine îi bagi o replica inteligenta sau una din aia cu crime si ai terminat cu el..........daca intelegi ce vreau sa spun.

Lordul
15th February 2007, 16:02
ma eu am inteles da eu eram suparat dupa meci,nervos , am si palns si n-am putut sa dorm toata noaptea de ciuda si surare ;e foarte furstant sa pierzi in min 90 , mai ales ca nu e prima data; nu m-am putut abitne ; era chiar enervant omul

Kainsashiki
15th February 2007, 16:03
doar delaparis iti poate scoate ban-ul, cu el negociezi:D

shadow: ma che fai ?

delaparis
15th February 2007, 16:26
Bun ...

Lordule citeaza-mi cinci jucatori de la PSG ... repede ... :D

White Shadow
15th February 2007, 16:53
ma eu am inteles da eu eram suparat dupa meci,nervos , am si palns si n-am putut sa dorm toata noaptea de ciuda si surare ; e foarte furstant sa pierzi in min 90 , mai ales ca nu e prima data; nu m-am putut abitne ; era chiar enervant omul

Trebuie sa te obisnuiesti si cu acest lucru , cam cu multe lucruri trebuie sa te obisnuiesti dar lasa ca esti tanar , ai tot viitorul in fata , un sfat de la batranu Shadow , nu mai intra pe forum cand esti suparat pe cineva , a pierdut echipa favorita , ai pierdut la pocker , te-a batut nevasta , ti-a murit cainele , soacra etc....nu rezolvi nimik , mai apare un ciumeg care e de ajuns sa spuna un singur lucru si tu incepi sa te certi cu el , ce rezolvi ?....nimik , ajungi rosu.

PS Diablo , uite pe aici prin zona.

YoYoyOi
15th February 2007, 19:29
saracutul Lord ce ar mai posta el la ora asta si rautatea de delaparis nu-l lasa:D

pacat ca si-a luat banul la o ora tarzie si va putea intra mult dupa ce se va analiza meciul din seara asta:D

White Shadow
15th February 2007, 19:45
Pacat , el chiar pune suflet in ceea ce posteaza.

Lordul
15th February 2007, 20:20
am ghinion ; cine stie poate imi va scoate totusi banul pana incepe meciul sau imediat dupa meci

Lordul
15th February 2007, 20:23
5 jucatori PSG : Landreau (portarul ) , Mario Yepes (fundas ) , Pauleta , Bunaventure Kalou (atacanti ) , Mendy (mijlocas ) , Dhorasoo (echiap a-ii-a certat cu antrenorul ,asa era pe vremeal ui Guy Lacombe ), Rothne Jeromme (omul cu centrarile)

YoYoyOi
15th February 2007, 20:23
tu stai cumintel la locul tau si asteapta rezultatul :)

Lordul
15th February 2007, 20:31
i-am postat acum pentru ca acum am vazuty mesajul pentru ca del a 14.15 am ieist de pe net si am intrat abia acum

delaparis
15th February 2007, 20:33
ok ... ban ridicat :D

pojomother
16th February 2007, 18:32
BUY - solicitare (http://www.onlinesport.ro)

Lordul
18th April 2007, 19:01
Acum numai solicit nimic ,desi ma simt nedraptatit

Lordul
19th April 2007, 14:08
Mai e necesar sa fiu banat?