PDA

View Full Version : de ce nu mai pot posta?



the lion king
4th February 2007, 14:38
am si eu o intrebare :de ce nu mai pot posta?:sleep:

Elphax
4th February 2007, 14:40
pai cred ca esti banat

the lion king
4th February 2007, 14:44
pai vad si eu acum...ma intreb de cine si de ce?trebuia sa fiu avertizat,propus pe lista neagra si apoi banat...dar eu am fost direct....asa se respecta regulile forumului de cattre cei care au putere sa faca astfel de lucruri?

Kainsashiki
4th February 2007, 14:47
Acum cateva zile ai primit de la mine ban pentru o zi, si te-ai dat in spectacol pe Valea Plangerii postand urmatorul mesaj:


Sa dea Dumnezeu ca in drum spre Sevilla steaua sa cada cu avionul.....iar moldova sa fie lovita de foamete ca acum 60 de ani....dar de data asta sa moara toti ....:ok: :ok: :ok: :rock: :rock: :rock:

Ai fost trecut pe lista de interzisi sa nu mai poti posta nici macar pe Valea Plangerii, iar dupa ce banul a expirat, s-a dus si interdictia de a posta, asa ca ai fost banat din nou, de data asta permanent:




Pe moment te-am trecut pe lista de interizisi ca sa nu ne mai deranjezi pe valea plangerii, care are alte scopuri.

Pe Lista neagra te-am trecut azi, la ora 14:32, cand ti-am dat ban-ul http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1069338&postcount=1468

Lordul
4th February 2007, 19:10
De ce am luat ban ? am deschis acel thread pentru a-i explica ceva lui Serjent

Celso
4th February 2007, 19:17
o zi si te vindeci!:)

Lordul
4th February 2007, 19:18
e mult o zi ; 1 ora e suficient pentru ce am facut ca nu a fost cu intentie

resita
4th February 2007, 19:34
e mult o zi ; 1 ora e suficient pentru ce am facut ca nu a fost cu intentie

stai la racoare, linisteste-te, ca si maine e o zi :D

pojomother
16th February 2007, 18:34
BUY - resita (http://www.onlinesport.ro)

Lordul
19th April 2007, 14:14
asta-i situatia

resita
19th April 2007, 14:26
lord, din nou la racoare, ce ai mai facut de data asta?

Lordul
19th April 2007, 14:38
nu pot sa spun ca iar intru la racoare , in schimb delaparis jigneste si nu ia nimic , balaci m-a provocat , asta e am raspuns si intru la racoare , dar citez din delaparis : ,,tipul este un porc ,te asigur eu" si n-a primit nimic, de moderatorii nu iau ban

Hard
19th April 2007, 15:09
nu pot sa spun ca iar intru la racoare , in schimb delaparis jigneste si nu ia nimic , balaci m-a provocat , asta e am raspuns si intru la racoare , dar citez din delaparis : ,,tipul este un porc ,te asigur eu" si n-a primit nimic, de moderatorii nu iau ban

unde a scris asta delaparis ? :shocked:

White Shadow
19th April 2007, 16:18
A scris Delaparis asa ceva ? :shocked:

Lordul
19th April 2007, 20:07
dap a scris pe report post hardliner parca

Lordul
19th April 2007, 20:09
dap a scris pe report post sevilla 86 parca

si am impresia ca e si permanent banul!e o saptamana banul , nu se poate asa ceva ! e inacceptabil , delaparis jigneste si scapa..e incredibil ce se intampla pe acest forum ; pentru ce ban o saptamana?

delaparis
19th April 2007, 20:19
nu pot sa spun ca iar intru la racoare , in schimb delaparis jigneste si nu ia nimic , balaci m-a provocat , asta e am raspuns si intru la racoare , dar citez din delaparis : ,,tipul este un porc ,te asigur eu" si n-a primit nimic, de moderatorii nu iau ban


dap a scris pe report post hardliner parca

Esti un caracter infect !!!

in primul rand ai inceput sa injuri ca un birjar ieri pe la ora 15.00 pe diverse ... eu am sters repede sa nu te prinda altii sa te sanctioneze ... ai continuat seara cand nu eram online si ai fost sanctionat si apoi banat pentru ca nu ai tinut cont de nimic.
Ce ai facut dupa ? ... ai umplut VP cu posturi aiurea dintre care chiar unul jignitor la adresa mea :cool: ... eu care am incercat sa te protejez :angry:
Pe urma numai am postat si eu ceva la nervi deoarece am inghitit prea multe de la tine ...

Uite cum sta treaba:

1. Daca continui sa faci pe victima atunci nu vei mai avea dreptul sa postezi nici pe valea plangerii ...
2. Te sfatuiesc sa pleci pe alte meleaguri deoarece nu ai adus decat prostii pe forumul asta si esti un pic .... sa nu mai insist.
3. MAi da si tu un pic pe la scoala deoarece inca esti necopt la minte.


:sleep:

Lordul
19th April 2007, 20:24
Care e postul jignitor la adresa ta?

delaparis
19th April 2007, 20:26
iti bati joc de mine ?

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1234929&postcount=20

pleaca ...

Lordul
20th April 2007, 14:56
imi cer scuze pentru postul ala ....nu stiu ce a fost in capul meu cand l-am postat , vroiam sa spun despre balaci, imi cer inca odata scuze delaparis dar iti spun nu imi pare rau si nu regret ca l-am jignit pe balaci .







BASESCU ! BASESCU!

Sergio_D
21st April 2007, 10:37
cati ani ai ma ?

delaparis
21st April 2007, 12:36
imi cer scuze pentru postul ala ....nu stiu ce a fost in capul meu cand l-am postat , vroiam sa spun despre balaci, imi cer inca odata scuze delaparis dar iti spun nu imi pare rau si nu regret ca l-am jignit pe balaci .


!

foarte bine ... atunci vei astepta pana cand sanctiunea expira si la prima abatere de genul asta (la adresa oricui) vei fi sanctionat si mai sever.

Lordul
22nd April 2007, 13:29
am inteles...dar regulamentul e neclar ..adica trebuie facuta diferenta cand un user jigneste/insulta de bunavoie sau este provocat sa o faca

White Shadow
22nd April 2007, 19:10
Daca nu iti convine regulamentul atunci nu mai posta , deschdeti tu un forum "morti si raniti"........si scrie acolo regulamentul tau personal si clar pe care sa-l respecte toti mortii.........aaa.........scuze..............user ii.........

Lordul
5th July 2007, 23:02
regulamentul ar trebui modificat in unele puncte ,de asta ziceam