PDA

View Full Version : Reorganizare sectiune pe suporter Farul



Laur_Farul
4th February 2007, 01:48
Pe sectiunea suporter Farul are cele mai multe treaduri deschise. Ma gandeam ca ar putea fi grupate in subforumuri pe categorii cum e ala cu concursul pentru rechini. Sunt multe treaduri despre galerie pe care am putea sa le punem separat, apoi discutiile despre sezoanele trecute tot separat. Voi ce credeti?

Kooler
4th February 2007, 02:27
Da, nu am nimic importiva, chiar as putea spune ca ar fi frumos.

tchibos
4th February 2007, 02:29
e o idee buna.. eu am zis si la FM-ul care l-am facut ca as vrea sa facem un subforum pe Farul care sa se numeasca Caseta tehnica Farul unde sa punem toate treadurile despre antrenori, jucatori, tactica, conducerea clubului... o sa vorbesc cu Vadim si daca tehnic se poate, facem asa. Daca sunt idei ce subforumuri se doreste, sa puneti aici numele la care v-ati gandit, eventual linkurile pe care sa le mut acolo.

danny del corco
4th February 2007, 05:51
Ideea este buna, mai ales ca sunt mai multe threaduri "inrudite".

rechin
6th February 2007, 15:28
ar fi bine sa se reorganizeze

tchibos
19th February 2007, 09:37
Dupa cum vedeti deja au fost create subforumurile sectiunii Farul. Daca aveti idei/sugestii pentru a umple aceste subforumuri le astept cu interes. Ce treaduri credeti ca ar trebui mutate acolo? Spuneti concret!

Spre exemplu linkul http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=67305&page=6 mutat in Caseta tehnica FC FARUL. Continuati voi. Eu in seara asta voi muta ce cred eu, dar daca aveti alte pareri nu ezitati sa imi spuneti aici, pe mess sau printr-un PM.

Laur_Farul
19th February 2007, 11:42
Propun un subforum despre Jucatori si despre conducere :D !

tchibos
19th February 2007, 12:41
Caseta tehnica asta cuprinde, printre altele

Laur_Farul
20th February 2007, 20:04
Felicitari tchibos, imi place, ai facut ordine pe sectiunea Farul si totul este perfect :ok: !

tchibos
20th February 2007, 21:03
o sa mai mut din posturi cand o sa mai am timp si dispozitie

kerosene
20th February 2007, 21:04
Acum la inceput e mai nasol pana ne obisnuim :D

tchibos
20th February 2007, 21:06
O sa fie bine. Pe masura ce ne vom dezvolta, subforumul Farul va fi mult mai atractiv datorita acestor subforumuri. Va fi un OLS in miniatura numai pentru noi, faristii :ok:

Kooler
16th July 2010, 22:57
Farul a intrat in insolventa, cel mai probabil clubul se va desfinta. Din club a mai ramas doar o emblema, 2 culori si un palmares. Si binenteles amintiri. Trebuie sters tot thredul asta cu Farul. Sa ramana si el amintire... Si ce amintire, ce suporteri...

Pedro1984
8th August 2010, 15:41
pacat ... oricum vine Viitorul Constanta din urma :) , poate isi v'or schimba numele la un moment dat in Farul