PDA

View Full Version : CFR Cluj in Cupa UEFA



CheFeRe
1st August 2005, 15:30
Credeti ca va ajunge CFR Cluj in Cupa Uefa? Credeti ca parcursul bun o recomanda pentru accederea in Cupa Uefa si poate mai departe? Cat credeti ca va rezista, in primul rand fizic, acesta super echipa si ce viitor ii pronosticati?

CheFeRe
1st August 2005, 15:38
Votati mai, votati

Virus
1st August 2005, 17:29
Are sansa si posibilitatea sa o faca. Avem o echipa in crestere de forma si nicidecum in scadere.
Hai CFR!!!

Paul
1st August 2005, 18:32
Sincer ... nu cred ca trece din Wolfsburg , nici de Lens.
La fel am zis si cand a jucat cu St. Etienne , si m`am inselat.
Sper sa ma insel si de data asta !

Hard
1st August 2005, 18:54
chefere, lasa-i tata sa treaca intai de vilnius , te grabesti ca fecioara la maritis...

Angelina Jolie
1st August 2005, 19:22
Hai ma ca pe vilnius ii bate si o echipa din campionatu' ala "Monitorul 16 icre" sau cum dracu' ii zice.

Hard
1st August 2005, 19:24
e totusi un meci...si e prea repede deschis threadul....mai sunt meciuri de disputat pana la cupa uefa...

t.b.
1st August 2005, 19:35
Hai sa presupunem prin absurd ca o sa ajunga in UEFA... Intrebarea mea e unde naiba o sa joace in UEFA??? In gruia n-au nici o sansa sa-si puna la punct stadionul pana atunci... Pentru a juca in UEFA le trebuie un stadion cu nocturna, or in tot Ardealul nu exista un astfel de stadion...

Cristy
1st August 2005, 20:04
le dam noi stadionu , doar sunt fratii nostri :P

dragos_popa17
1st August 2005, 20:25
Parerea mea e ca nu sunt pregatiti de UEFA, si la asta ma refer ca au sanse mici sa ajunga in grupe. Pentru ca doar participarea, fara a strange ceva puncte, ar face mult rau Romaniei dpdv al coeficientului de tara. S-ar putea totusi sa ma insel, cum m-am inselat si la meciul cu St.Ettiene. Daca totusi ajung acolo, unii jucatori precum Anca ar trebui sa invete sa fuga mai mult si sa comenteze mai putin. Daca vreau performanta.

CheFeRe
3rd August 2005, 02:40
off..iudelor

don_denver
3rd August 2005, 11:04
CFR are sansa asta..si ar fii foarte frumos sa avem 4 echipe in europa..si care sa faca si figuri frumoase...Hai tzeferule...tata ca se poate...

vlad1607
3rd August 2005, 13:00
in finala va fi ff greu....pt ca e doar un pas pana la UEFA si indiferent cu cine va juca Lens sau Wolfsburg dorintza strainilor va fi mare...sunt obisnuitzi ai cupelor europene....au bugete mari sponsorii trebuie multumitzi,ar fi greu de digerat o eliminare chiar in finala

ar fi superb sa ajunga in UEFA

Hard
3rd August 2005, 16:57
clujul nu ajunge in uefa, intai sa-si construiasca stadion. ar fi superb sa-si construiasca stadion:D

claudio25ro
3rd August 2005, 18:30
am votat cu inima nu cu capul...m-as bucura sa ajunga, dar e greu tare in finala...

Zapada
3rd August 2005, 19:42
sansele au crescut considerabil si sper ca jucatorii sa nu se sperie de sansa care o au de a ne reprezenta in grupele UEFA

t.b.
3rd August 2005, 19:47
Ii speriem noi :happy:

vlad1607
3rd August 2005, 19:48
iarasi? :drak:

esku
3rd August 2005, 23:44
greu...dar nu imposibil

Angelina Jolie
4th August 2005, 01:26
Ce-i asa greu mai oameni?
Am trecut de ASSE? DA.
A terminat ASSE inaintea lui Lens anul trecut? DA
Ii batem pe Lens? DA.
Simplu ca buna ziua.
HAI CFR!

SORENSEN
4th August 2005, 01:32
Daca CFR invinge pe Lens in finala ar fi Senzational.
Si ar fi un pariu castigat , de ex Poli T nu a avut curajul/cheful/strategia .... sa se implice in asa ceva.
Dar dc ajunge in Uefa va fi si cam nasol pt coef Romaniei(putin probabil sa invinga o echipa de top gen Valencia,Newcastle sau unele eliminate din CL tur 3 prel.
Dar macar sa ne punem problema asta nu?

andreiush
4th August 2005, 02:16
Si de ce ar fi nasol daca ar pierde in Uefa? Daca nu s-ar califica n-ar fi aceeasi situatie? Macar asa mai este o sansa totusi sa ia ceva puncte.
Asa hai sa nu mai mearga nici o echipa romaneasca in cupele europene ca ne strica, vezi Doamne, coeficientul de tara. Iar daca nu va participa nimeni atunci va creste...mda...

Angelina Jolie
4th August 2005, 03:29
Pai faza e ca punctele se vor imparti la 4 nu la 3.

andreiush
4th August 2005, 03:58
Pai cum? Vor aduce puncte 4 echipe, nu 3. Sau nu e asa?:D

Angelina Jolie
4th August 2005, 04:03
Eu doresc sa ne calificam si daca scoatem 0 puncte. Nu ma intereseaza coeficientul de tara cat ma intereseaza CFR CLUJ. Apoi restul nu stiu ce parere au.
HAI CFR!

Anca,Oncica&CO.
4th August 2005, 04:20
Ii speriem noi :happy:
Ca bine spui ! Un oras intreg sa speriat de jocul prestat de "echipa"??? voastra !!!!! :D :D :D

sun
4th August 2005, 10:49
CFR CLUJ va intra in cupa Uefa , si va scoate cateva puncte si acolo . Coeficientul de tara nu e mai important decat rodajul echipelor romanesti in Europa , mai ales ca spre exemplu Rapidul a adus 2 puncte absolut gratuite cu Julia .

papusil
4th August 2005, 10:58
eu am votat ca nu intra in UEFA bazandu-ma pe faptul ca sunt obositi si nu cred ca Lens va rata ocazia sa participe in Uefa.
daca au batut pe Wolsburg cu 4-0, sunt extrem de motivati si au si cu ce, asa ca, oricat de mult mi-as dori sa treaca si de astia, nu ii vad castigand finala

SORENSEN
4th August 2005, 13:02
Eu doresc sa ne calificam si daca scoatem 0 puncte. Nu ma intereseaza coeficientul de tara cat ma intereseaza CFR CLUJ. Apoi restul nu stiu ce parere au.
HAI CFR!
Normal, frumos ar fi sa se califice CFR in turul 1 Uefa dar am spus ca exista si o parte naspa (intotdeauna exista cate ceva ).
Ar trebui sa-ti pese de coeficientul tari ca poate la anul de pe locul trei CFR poate ajunge direct in Cupa Uefa :ok:
Asta dc se califica Clujul ar fi f bine si dc nu ia nici un pct din Uefa si cam strica un pic coeficientul , macar ei au incercat nu ca alti care ne-au facut de ras (in turul 1 pot fi eliminati de echipe puternice nefiind cap de serie )in anii trecuti.

t.b.
4th August 2005, 20:09
Pai cum? Vor aduce puncte 4 echipe, nu 3. Sau nu e asa?:D

Nu e asa, numarul total de puncte adunate de echipele romanesti in comepetitiile europene se imparte la numarul de echipe ale tarii respective...

Deci daca cefere-ul nu intra in UEFA punctele adunate de Steaua, Dinamo si Rapid se impart la 3 care da coeficientul de tara pentru anul respectiv, in cazul nefericit in care cefere intra in UEFA printr-un bulan inimaginabil, punctele aduse de Steaua, Dinamo si Rapid se impart la 4 deci rezulta un coeficient de tara mai mic..

Hard
4th August 2005, 21:02
deci, forza Lens:D

Angelina Jolie
4th August 2005, 22:07
Ma tb voi nu trebuie sa va pregatiti pt ceva meci important cu Resita sau cu Zalaul?
seby0: FORZA ROSENBORG!

Hard
4th August 2005, 22:29
jucati cu rosenborg?:D

Angelina Jolie
4th August 2005, 22:56
Voi jucati cu Lens, galateanu' lui tata?

Hard
4th August 2005, 23:19
din cate vad este un thread despre cfr,nicidecum despre Steaua,in fine,...tatal tau e si el galatzean?:D

Angelina Jolie
4th August 2005, 23:30
M-a ferit bunul Dumnezeu. E clujean 100%. Dar sa terminam cu aiurelile.
FORZA CFR!

CheFeRe
10th August 2005, 03:34
CFR DOMINA CLUJUL - CFR DOMINA LENS :rosu:

cmarian
10th August 2005, 21:26
deci, forza Lens:D

Esti penal la faza asta! :(


Ma tb voi nu trebuie sa va pregatiti pt ceva meci important cu Resita sau cu Zalaul?
seby0: FORZA ROSENBORG!

Si tu de asemenea! :(