PDA

View Full Version : SICA:comentarii la biletele mele



sica84
1st August 2005, 10:54
Aici putem vorbi despre meciurile pe care le aleg,strategie si idei noi,
Recomandari pe care le avetzi.
DAca vretzi mai intru si pe mess cu id-ul: sicabets-mai putem vb acolo

cyber_goool
1st August 2005, 11:30
Salut Sica! Bine ai revenit!

Dintre toate metodele care le-am vazut, a ta este cea mai buna. Insa pe langa metoda mai conteaza si meciurile care le alegi. Si surprize (si blaturi) se intampla tot timpul, pe care daca nu le stii, pierzi. Ca sa castigi ceva ar trebui sa-ti iasa cam 3 bilete din 4. Desi am oarece indoieli eu sper sa reusesti :ok:

krististar
1st August 2005, 13:12
Care este metoda ta ?? :D

Paul
1st August 2005, 14:23
sica , am pariat azi un bilet identic cu al tau :P

5 E

krististar
1st August 2005, 15:01
si eu am pus unl dar cu inca o dubla pe guingcamp -sedan 1x ca sunt obligat de conditie :mda: 100 euroi SA NE IASA LA TOTI :drak:

Lucky_OLD_G's
1st August 2005, 18:06
sica............welcome back.......numa ca esti putzin cam eronat........ce te bagi in campionatelea alea fantoma..........nu joci in fiecare zi doar de dragu de a juca......yoo unu nu as juca meciurile alea.......desi esti cel mai tare parior in viazta:))))..........de pe aici de pe forum macar.....::::::P..noroc chior la totzi

Paul
1st August 2005, 18:09
vezi ca si eu am jucat identic ca si sica

Lucky_OLD_G's
1st August 2005, 18:18
:)))..........treaba ta......incredere totala in sica....si predictiile lui:)
bafta la amandoi dawgs....

Neamtu
1st August 2005, 20:04
Bine ai venit, Sica.
M-am apucat si io de metoda ta, dar cu sume mici pentru inceput, ca sa vad ce iese. In weekendu asta mi-au iesit 4 bilete din 6, cote intre 1,5 si 2, deci am iesit putin pe plus.
Astazi eram in pana de inspiratie la pariuri si am vazut biletul tau postat, asa ca l-am pus si eu. :D
Asa ca daca nu iese, pe langa Paul o sa ma ai si pe mine pe constiinta. :D

Paul
1st August 2005, 20:33
18:00 31 Goteborg 0 : 0 Hacken
18:00 31 Brommapojkarna 1 : 0 Vastera

Suntem in grafic /OLE/

marius135
1st August 2005, 20:50
18:00 45 Goteborg 0 : 0 Hacken
18:00 45 Brommapojkarna 1 : 2 Vastera

nu mai suntem:P
hai cu egalarea:)

Paul
1st August 2005, 20:57
ffffffffffffffffffffffffffff

Neamtu
1st August 2005, 21:30
Gata, am luat banii
3-2
Traiasca Sica /hello

Paul
1st August 2005, 21:37
Deci , Sica ,

for (int i=0; i; i++)
while (sica!=0)
{:bere: ++ ;
}

endl;

Lucky_OLD_G's
1st August 2005, 22:26
TRAIASCA SICA...tzine-o tot asa boy.....:))

krististar
2nd August 2005, 13:41
Deci luati-o ca pe un comentariu constructiv si nu ca pee o critica ...............
2. Derry City v Bohemians 1 to score 1.20
-derby intre pozitiile fruntase.ambele echipe au un atac bun, dar in ultimele etape bohemians sufera in aparare, primind cate 1-2 goluri pe meci.va fi un meci cu cel putzin doua goluri.


Aici ultimile verificari facute de mine mi-au dat ca rezultat urmatoarele :

1. derry -bohemias ----> ultimile 2 meciuri pe terenul lui derry s-au terminat 0-0
2. la casa de pariuri stanley bet din europa cota la meciul acesta pe mai putin de 3 goluri este 1,30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Este posibil sa iasa pariul tau ca esti inspirat dar " cel putin 2 goluri " este un pic riscant
bafta la toti sa fiti inspirati !!!! bravo sica pt ieri !!!!!!

krististar
2nd August 2005, 21:59
bravo pentru biletul 3

marius135
2nd August 2005, 23:45
biletul 2:(
m-a scutit si pe mine de 8 euro dublin city:((((((((

sica84
2nd August 2005, 23:47
ete ca am prins si eu prima tzeapa.
a saric ghinionul de unde nu ma asteptam.
asta e voi recupera maine.

Djibril
2nd August 2005, 23:55
sica84 baga repede la ghinionisti. cota aia minuscula sa o pierzi

dlgicu
3rd August 2005, 02:23
Sper sa ai bafta cu biletul 4, dar nu prea inteleg de ce te-ai bagat la baseball. Mai ales cu Yankeii, intr-un an in care sunt doar la 56-47 pana acumm (wins-losses), deci nu mai sunt chiar un sure shot. In plus, Cleveland sunt si ei la 55-51 si vor trage si ei din greu cel putin luna asta.

Sunt multe motive pentru care ar trebui sa bata in seara asta NYY (3-1 in meciurile directe pe anul asta, intrarea in ultimele doua luni, incheierea perioadei de transferuri si inceperea unei noi etape, diferenta de valoare) dar sunt cel putin doua motive importante pentru care ar putea pierde, si anume cei doi pitcheri: Leiter, abia sosit la NY (3 starturi, record 1-2, cu un ERA destul de bun) contra Elarton (19 starturi, record 6-5, ERA asemanator cu Leiter, cu el au batut Cleveland in singura victorie pe anul asta contra Yankeilor).

Bineinteles, astea sunt doar amanunte, pentru ca in baseball doar prin modul in care e conceput jocul se poate intampla ABSOLUT orice in ABSOLUT orice meci, daca fotbalul e oarecum riscant, atunci baseball-ul e loterie pura. As zice ca statistic ai sanse cam 60%, dar statistica e neputincioasa in fata viitorului, asa ca BAFTA! Oricum, in principiu nu as paria pe baseball, cred ca e cel mai nesigur dintre sporturi.

dlgicu
3rd August 2005, 16:15
Iata ca am avut dreptate, Yankees au pierdut, iar meciul a fost decis de starting pitchers. Leiter a primit 5 runs in 2+ innings, Elarton 3 runs in 6 innings. Yankees au revenit de la 1-6 la 5-6, dar atat.

Oricum, ideea de baza este ca in MLB in general doar 2-3 echipe au procentaj de victorii intre 60-70%, alte 2-3 sub 40%, iar restul pana la 30 intre 40-60%; asta arata ca 1. practic oricine poate bate pe oricine oricand, iar 2. in general nu vei fi mai sigur de 70% de o victorie, si atunci pe o cota infima. TOO MUCH RISK!

P.S.: in baseball se joaca aproape in fiecare zi din aprilie pana in octombrie, fiecare echipa are in sezonul regulat 162 de meciuri, deci statisticile chiar au baza.

Neamtu
3rd August 2005, 16:44
@dlgicu: Esti primul roman pe care-l "cunosc" care se pricepe la baseball. :ok:
Eu unul nu inteleg sportul asta, dar nici nu am avut ocazia sa urmaresc un meci adevarat, decat secvente prin filme. :D
Oricum, nu m-as baga sa pariez pe baseball. Dar daca ai ponturi "sigure" te asteptam cu ele sa vedem ce iese. :ok:

Paul
3rd August 2005, 16:48
Asta zic si eu asteptam sugestii sigure in oricare domeniu in orice domeniul in afara da fotbal si formula 1 unde se pricepe toata lumea;

Aveti ponturi din orice , basseball , criket , calarie , altetism , etc , nu ezitati si postatile !

Lucky_OLD_G's
3rd August 2005, 18:11
basseball........sper sa nu se supere yankeii pe mine...da fratzilor..ala e cel mai stupid sport cu putintyza din cate am vazut......si curling-ul de mai interesant sau chiar si darts-u..........anyway...nu are rost sa pariezi acolo......sica wezi ca te duci eronat...
da-i rateuri......cam multe evenimente...multe bilete...mi se pare mie sau tu postezi acum doar de dragu de a posta....ptr ca alea nu pot fi numite ponturi sau bilete bune de jucat...ciao baftaaa

dlgicu
3rd August 2005, 20:02
Referitor la baseball, daca vii in Boston si spui ca "baseball-ul e cel mai stupid sport cu putinta" risti sa fii linsat :)
Totusi cam ai dreptate, eu il urmaresc doar din punct de vedere al statisticilor, si de multe ori doar la radio, asa, pe fundal. Poate o sa incep sa imi incerc norocul cu bilete virtuale din baseball, doar de amorul artei :)... pana la ponturi e drum lung. Ieri am avut dreptate doar ca e foarte riscant sa pariezi pe Yankees la meciul respectiv pentru o cota de 1.81, dar nu as fi pariat nicidecum nici pe Cleveland.

Despre sica, ai dreptate Lucky_OLD_G's, cand i-am citit azi biletele m-am gandit ca i-a hackerit cineva contul si a scris in locul lui... cel putin faza cu "necunoscutul Monfils" m-a dat pe spate; nu zic ca nu avea sanse mari Monaco sa ii ia un set, dar Gael Monfils nu e deloc un necunoscut, chiar imi este cam frica pentru Hanescu in meciul din sferturi cu el. Iar Monfils si Monaco erau destul de apropiati in clasament si nu se intalnisera niciodata, chiar as fi curios care erau toate cotele.

Paul
3rd August 2005, 20:17
basseball........sper sa nu se supere yankeii pe mine...da fratzilor..ala e cel mai stupid sport cu putintyza din cate am vazut......si curling-ul de mai interesant sau chiar si darts-u..........anyway...nu are rost sa pariezi acolo......sica wezi ca te duci eronat...
da-i rateuri......cam multe evenimente...multe bilete...mi se pare mie sau tu postezi acum doar de dragu de a posta....ptr ca alea nu pot fi numite ponturi sau bilete bune de jucat...ciao baftaaa

Hehe , sica nu da ponturi.
El isi posteaza biletele si demonstreaza cum se castiga.
Nu e nimeni obgligat sa se ia dupa el .

sica84
4th August 2005, 13:26
-avetzi dreptate.dupa surpriza aia din irlanda, acel 0-0 stupid, cota 1.09 m-am enervat putzin, si de aceea am jucat meciul ala de bassb vroiam sa recuperez ce pierdusem.stiu ca meciurile alea sunt fantoma , dar ma gandisem ca era cazul sa mai si castige yankei aia ca in ultima vreme au cam dat-o in bara.in fine nu a iesit asta e.
-la meciul lui monaco sincer mi-am luat tzeapa.am pariat doar din cunostintzele mele. si sincer nu auzisem de adversarul lui.greseala a fost ca nu m-am uitat peste clasament.stiam doar ca in ultimele partide monaco jucase bine si facuse cateva surprize-si pariasem doar pe castiga cel putzin un set.
-oricum au fost doua zile de incalzire, cam putzin productive.dar incepand de vineri apar meciurile normale asa ca astept sa scot cat mai mult.
-oricum merci pt observatzii chiar sunt constructive!!!!
-vad ca incepem sa ne adunam cat mai multzi care avem treaba si ceva experientza deci n vad de ce nu am putea castiga sume mari din pariuri, daca ne ajutam reciproc.
-sincer am ramas placut surprins de recomandarile voastre si de metodele fiecaruia.fiecare e buna in felul ei si putem ca din mai multe sa facem una buna care chiar sa aiba randament mai mare de 80%(saptamana asta nu prea ma incadrez in el - dar cred ca il voi atinge in max 2 saptamani)
-astept cu cea mai mare placere criticile la meciurile alese.oricum tot ce voi gandi eu voi paria, dar unele argumente si idei oricand le pot accepta.

Oricum felicitari tuturor si bafta!!!!!!
daca continuam asa vom realiza ceva constructiv aici si cine stie poate vom ajunge sa luam cat ma imultzi bani de la casele de pariuri.

cyber_goool
4th August 2005, 14:17
Sica si mie mi s-a parut ca te-ai pripit, insa citind acum m-am linistit: esti pe drumul cel bun :D (credeam ca ai inceput sa te pripesti, din cauza presiuni care o exercita ceilalti asupra ta: hai sica, bravo Sica, prost Sica etc etc :D :D).
Eu zic ca o chestie buna e afisarea mai din timp a biletelor (legat de asta vreau sa zic ceva la sfarsit). De ex. la bassball si eu cred ca te-ai pripit: mi se pare un sport foarte imprevizibil, cred ca acolo conteaza mai mult norocul decat gradul de pregatire si performanta al jucatorilor (cand eram mic am jucat si eu baseball si nici pana acum nu stiu regulile :D :D :d, bine ca nici nu m-am chinuit sa le invat). Deci nu cred ca se merita baseball-ul jucat la pariuri (decat la risc, surprize). Sa vedem poate ne face dlGicu sa ne razgandim :)
Nu functioneaza regula (de la soccer): ca daca n-a castigat demult trebuie sa mai si castige, ca altfel ramane codasa in clasament. Sper sa functioneze acum cu Djugarden care cam sufera de ceva vreme (2 infrangeri consecutive), si eu merg pe mana lor.
Vroiam sa zic ca o chestie invatata acum in ultima vreme (de pe-aici cred) e ca la felul asta "mai sigur" de a juca trebuie sa te gandesti mai mult la ce sa nu pui, decat ce sa pui. De pus poti sa pui toata oferta, insa ca sa fi sigur ca(,) castigi trebuie sa elimini orice pare suspect, orice ar putea fi o surpriza (sau nu, dupa caz :) ). Se poate juca si la surpriza, insa aia alta mancare de peste (nu conteaza aici). :ok:
Lucky_Old_G's am inteles, odata e deajuns :D

marius135
4th August 2005, 15:18
Koreea de Sud-Vs Koreea de Nord pripeala mare:)
cota 1.11 to score si Koreea de Nord a batut la 0 toate meciurile din competitia asta
inclusiv Japonia:)

tremur si eu asteptand acest gol:P

sica84
4th August 2005, 15:32
-aparent se va termina 0-0.iar o iau pe cococasa cu un meci pe care nu l-am analizat prea mult, l-amales dupa ceea ce stiam eu.
-gata de maine incep iar analiza stricta a statisticilor nu ma mai las la cunostintzele mele-mare greseala.
-bine ca de acum incep meciurile normale,partea proasta e ca sunt abia la inceputul campionatului si nu prea se stieforma fiecarei echipe.

dar prin octombrie vor veni poturile cele mari


bafta all si cine stie poate dau golul koreeni aia.

marius135
4th August 2005, 15:34
korenii dar care:P

Lucky_OLD_G's
4th August 2005, 15:39
CYBER ...normal ca o singura data e de ajuns.......insa yoo am postat o data si mi-a aparut o chestie cum ca error nush...si dupa aia am tot incercat sa postez mesaju in continuare...insa imi aparea acelasi lucru.......se pare ca aici aparuse postat de prima data....sorry.....ms

Paul
4th August 2005, 15:40
-aparent se va termina 0-0.iar o iau pe cococasa cu un meci pe care nu l-am analizat prea mult, l-amales dupa ceea ce stiam eu.
-gata de maine incep iar analiza stricta a statisticilor nu ma mai las la cunostintzele mele-mare greseala.
-bine ca de acum incep meciurile normale,partea proasta e ca sunt abia la inceputul campionatului si nu prea se stieforma fiecarei echipe.

dar prin octombrie vor veni poturile cele mari


bafta all si cine stie poate dau golul koreeni aia.

eu am pus live pe 0-0 , sa`mi acoper enetuala paguba :P

marius135
4th August 2005, 15:58
si eu:P
dar din pacate am pus foarte putin

SICA sa fii mai atent ca am avut incredere orbeste in tine:P sa nu ma mai dezamagesti :)

cyber_goool
6th August 2005, 13:32
Sica nu ti-e frica sa pui pe germani si englezi in prima etapa (cand nu prea stii cum merg echipele)? Dar daca te pricepi atunci :ok:, eu nu prea le am cu ligile astea inferioare :)

sica84
6th August 2005, 13:41
de obicei in primele etape echipele gazda marcheaza.in germania am pus oar pe favorite, iar in anglia in ligile inferioare am jucat de multe ori pe ecjhipele alea si oarecum le stiu.exista riscul de a nu le sti forma dar merg pe aceeasi idee ca in primele etape se inscriu goluri de echipele gazda.fiecare este entuziasmata de inceputul campionatului.desigur mai exista si surprize dar sunt mai rare.oricum vom vedea ...............sper sa fiede bun augur inceputul asta de campioante. :ok:

Djibril
6th August 2005, 15:27
anglia championship nu e chiar asa de greu de prezis. am mai multe meciuri prinse decat pierdute in anglia championship, dar nu ma bag in prima etapa. deobicei pariez pe ipswich, reading cand joaca acasa. pariam cand pe wigan acasa dar acum a promovat.

Moshu
6th August 2005, 16:57
de obicei in anglia in ligile inferioare....iese Mai mult de 2,5

cyber_goool
8th August 2005, 13:18
Sica ce-i cu meciul: Santangelo M. v Kleinova S. ca vad ca l-au blocat. Stii ceva mai multe despre el?

marius135
9th August 2005, 23:50
sunt curios daca se poate
sa ne zici cum ai ales meciurile pe care sa pui 1 to score ca erau multe si ai ales o leaca

???

ady51a
11th August 2005, 14:58
eu cred ca era miza 5 pe ultimul bilet!

Paul
11th August 2005, 15:13
probabil ;
asa joaca pe biletele la risc 50.000 adik 5 lei noi ;

sica84
11th August 2005, 15:36
-acolo am gresit era de fapt 5 nu 50
sorry
oricum vad ca v-atzi prins.
bafta all!!!

cyber_goool
13th August 2005, 12:18
sunt curios daca se poate
sa ne zici cum ai ales meciurile pe care sa pui 1 to score ca erau multe si ai ales o leaca

???

Daca chiar (mai ales ca am vazut ca vrei sa stai pana la iarna) ce criterii ti se par cele mai bune cand alegi meciurile to score, care sunt cele mai sigure dupa cate imi dau eu seama si pe care le joci cel mai mult.

(Din experienta ta) conteaza criteriile statistice: de exemplu: daca o echipa n-a dat gol de 3 etape, urmeaza sa dea? Sau dincontra: daca da mai mereu inseamna ca va da si in continuare. Ce ti se pare ca conteaza cel mai mult: forma echipei, ce-au facut in intalnirile directe din anii trecuti, statistica nr. de goluri?
De unde mai iei poturi? Cred ca ar fi bine (pt. toata lumea) sa mai scrie la threadul ala cu site-uri (utile)

ady51a
14th August 2005, 00:50
Sunt de acord cu tine ca cea mai buna metoda este aia cu cel mult 3 evenimente pe bilet, si cele mai multe sanse sunt la pariurile de tipul marcheaza / nu marcheaza. Am sa o testez si eu in zilele urmatoare - evident studiind evenimentele si jucand sa spunem un numar de 2, 3 sau 4 bilete pe zi in functie de numarul de evenimente din ziua respectiva chiar in eventualitatea ca se pierde un bilet maxim 2 per total rezultatul sa fie pe + sau in - dar nu foarte mult.

Paul
14th August 2005, 00:53
ady, combinatia letala este GM si duble pe favorite;

Eficienta merge pe la 85 % !

Ai grija la Franta ca acolo sunt puturosi si nu marcheaza , merge 1x mai bine ...

ady51a
14th August 2005, 01:05
Stiu asta cu Franta desi astazi au cam avut pofta de goluri azi. S-au marcat 20 de goluri in 8 meciuri adica o medie de exact 2.5 goluri pe meci - peste media campionatului trecut.

ady51a
14th August 2005, 01:23
Sunt de acord cu tine ca cea mai buna metoda este aia cu cel mult 3 evenimente pe bilet, si cele mai multe sanse sunt la pariurile de tipul marcheaza / nu marcheaza. Am sa o testez si eu in zilele urmatoare - evident studiind evenimentele si jucand sa spunem un numar de 2, 3 sau 4 bilete pe zi in functie de numarul de evenimente din ziua respectiva chiar in eventualitatea ca se pierde un bilet maxim 2 per total rezultatul sa fie pe + sau in - dar nu foarte mult.

Incerc sa postez si eu niste bilete pentru Duminica 14.08.2005 sa vedem ce se intampla.

Bilet nr.1

Arsenal v Newcastle 1 to score 1.11
Wigan v Chelsea 2 to score 1.09
Mainz 05 v Werder [To scor... 2 to score 1.23

Cota:1.49

Bilet nr.2

SV Pasching v Admira [To s... 1 to score 1.15
Austria Wien v Sturm Graz ... 1 to score 1.11
SV Mattersburg v Ried [To ... 1 to score 1.20

Cota:1.53

Bilet nr.3

Lugano v SC YF Juventus [T... 1 to score 1.18
Urawa Reds v Shimizu 1X 1.12
Marinos v Omiya 1X 1.13

Cota: 1.49

Bilet nr. 4

Arsenal v Newcastle 1 1.40
Wigan v Chelsea 2 1.30
Feyenoord v NAC 1 1.45

Cota: 2.63

sica84
14th August 2005, 01:30
incepi sa te prinzi, sunt bune biletele doar ca e o mica problema.
avand 4 bilete daca te arzi cu doua ai cam intrat in gaura,avand si cote de pana in 1.5.
eu itzi recomand sa alegi doar doua pe care sa le joci.
marea greseala pe care am facut-o si inca o mai fac si eu este ca aleg prea multe meciuri, imi ies 9 din 10 si ma ard iurea.asa ca e mai binealegi 3 pui 1-2 milionane si mai scotzi inca 50% din suma.
daca te arzi cu ambele esti peminus, iara douaziartrebui sa maresti miza pt a recupera pierderea.
daca tearzi cu unu se compenseazasau poate iese si pe +\
daca le prinzi peambele atunic iesi si mult pe +.
oricum bafta si incearca metoda, nu trebuie sa fii super expert ca sa o potzi aplica.sunt doar 3 meciuri pe zi, 3 echipe care ar trebu sa inscrie un gol acolo.

ady51a
14th August 2005, 10:32
Dar sunt intr-adevar cote mici dar am respectat regula cu maxim 3 meciuri pe bilet.

ozone
14th August 2005, 11:35
ady, combinatia letala este GM si duble pe favorite;

Eficienta merge pe la 85 % !

Ai grija la Franta ca acolo sunt puturosi si nu marcheaza , merge 1x mai bine ...

please help:

Ce inseamna GM ? Goluri Multe ?

duble pe favorite.. adica daca 1 este favorit, sa joci 1x ?

Neamtu
14th August 2005, 11:37
please help:

Ce inseamna GM ? Goluri Multe ?

duble pe favorite.. adica daca 1 este favorit, sa joci 1x ?

GM=gol marcat

ady51a
14th August 2005, 20:05
Sica nu ai riscat putin cu GM Strasbourg? Monaco nu prea primeste goluri in deplasare!

ady51a
14th August 2005, 21:30
Incerc sa postez si eu niste bilete pentru Duminica 14.08.2005 sa vedem ce se intampla.

Bilet nr.1

Arsenal v Newcastle 1 to score 1.11
Wigan v Chelsea 2 to score 1.09
Mainz 05 v Werder [To scor... 2 to score 1.23

Cota:1.49

Bilet nr.2

SV Pasching v Admira [To s... 1 to score 1.15
Austria Wien v Sturm Graz ... 1 to score 1.11
SV Mattersburg v Ried [To ... 1 to score 1.20

Cota:1.53

Bilet nr.3

Lugano v SC YF Juventus [T... 1 to score 1.18
Urawa Reds v Shimizu 1X 1.12
Marinos v Omiya 1X 1.13

Cota: 1.49

Bilet nr. 4

Arsenal v Newcastle 1 1.40
Wigan v Chelsea 2 1.30
Feyenoord v NAC 1 1.45

Cota: 2.63

100 %
:ok:

Tyres
14th August 2005, 21:48
bravo ma :)
trebuie sa fiu mai atent de acuma la biletele tale ;)

archaeus
15th August 2005, 13:28
sunt 4 :P

ady51a
15th August 2005, 13:31
O sa postez si pentru Luni 15.08.2005 4 bilete
Bilet nr. 1

Orebro v Åtvidaberg 1X 1.17
POL v SMN 2 to score 1.40
UKR v ISR 1 to score 1.11
Cota: 1.82

Bilet nr. 2

Koubek v Ferrero 2 1.30
Sugiyama v Kostanic 1 1.25
Asagoe v Wozniacki C. 1 1.15


Cota: 1.87

Bilet nr. 3

Santoro v Ljubicic 2 1.36
Youzhny v Saulnier 1 1.25

cota:1.7

Bilet nr. 4

Gasquet R. v Lopez F. 1 1.45
Pavel v Nalbandian 2 1.30
Kiefer v Lapentti N. 1 1.33


Cota:2.51

:ok:

archaeus
15th August 2005, 13:35
asa mai merge, bafta :ok:

ady51a
16th August 2005, 10:46
O sa postez si pentru Luni 15.08.2005 4 bilete
Bilet nr. 1

Orebro v Åtvidaberg 1X 1.17
POL v SMN 2 to score 1.40
UKR v ISR 1 to score 1.11
Cota: 1.82

Bilet nr. 2

Koubek v Ferrero 2 1.30
Sugiyama v Kostanic 1 1.25
Asagoe v Wozniacki C. 1 1.15


Cota: 1.87

Bilet nr. 3

Santoro v Ljubicic 2 1.36
Youzhny v Saulnier 1 1.25

cota:1.7

Bilet nr. 4

Gasquet R. v Lopez F. 1 1.45
Pavel v Nalbandian 2 1.30
Kiefer v Lapentti N. 1 1.33


Cota:2.51

:ok:

2 bilete din 4
Santoro v Ljubicic 1 si UKR v ISR 1 to score :headbang:

Oricum a fost o zi pe + datorita cotei de 2.51 de la biletul 4 castigator. :ok:

ady51a
16th August 2005, 10:47
Am pariat miza egala pe toate cele 4 bilete!

dtraiansorin
16th August 2005, 14:37
ai dracu astia de la casa stanleybet. au scos cotele la romania cu andorra
a ramas doar scor final si in ce minut se marcheaza primul gol

tchibos
17th August 2005, 00:04
sica mai asteptam bielete tale

Tyres
17th August 2005, 10:53
da sica ce faci ? ai intrat in vacanta avem nevoie de ponturile tale :P

ady51a
18th August 2005, 22:58
Ce se intampla cu Sica? De ce nu mai posteaza nimic?

Moshu
18th August 2005, 23:02
o fi si omu plecat in vacanta :p

Neamtu
9th October 2005, 20:55
Sica, bine ai venit.:ok:
Vad ca ai inceput in forta, cu bilet castigator.

Goliat, stii ba ce inseamna "1 to score"? Du-te si culca-te:degete:
Ca sa nu mai zic ca omu a scis CLAR sa nu postati pe threadul lui

ady51a
10th October 2005, 16:35
Bun revenit Sica!

tchibos
10th October 2005, 17:14
salutari si noroc sica:ok:

ovelu
4th November 2005, 16:21
ba vreau sio un pont pt azi

DR. LITTO
5th November 2005, 01:13
iata cum arata un bilet sigur

Schalke 04 -Duisburg 1.32
Arsenal Sunderland 1.20
Alkmaar Heracles 1.20
Hearts Dundee Utd. 1.30