PDA

View Full Version : CM -proba de perechi



whisper
3rd February 2007, 07:35
Printre participanti se vor numara CE de anul acesta Savchenko/ Szolkowy ,Shen/Zhao,Zhang Zhang (CHN) (:thinkso: )
Daca aveti stiri mai bune cu cine participa va rog sa le ziceti si apoi votati(s-ar putea ce am scris eu sa nu fie de actualitate :P )

whisper
3rd February 2007, 14:47
Va rog eu daca nu ati votat ziceti pe cine sa pun in poll ca nu cred ca am pus bine .HELP!!!

peirsolgirl
3rd February 2007, 14:55
Stai linistita , ai pus foarte bine:ok:
Petrova& Tikhonov n-au sanse, mai degraba Zhang/Zhang si Pang/Tong, dar lupta cred ca se va da intre nemti si Shen& Zhao

whisper
3rd February 2007, 14:59
Mersi,Alex!http://yelims.free.fr/Coucou/Merci.gif Deci ar trebui sa ii pun si pe coreeni sau ce is ?:P

peirsolgirl
3rd February 2007, 16:12
Nu, sunt chinezi toti

whisper
3rd February 2007, 16:27
:P Ok .

Iulya
4th March 2007, 12:29
entries pt perechi http://www.isufs.org/events/cat00005655.htm

camichiu
5th March 2007, 09:43
Cred ca vor castiga chinezii detasat. Dar sa vedem care din ei ;)

corina_mee
5th March 2007, 10:35
Mie mi-ar placea sa castige germanii. Mi-a placut foarte mult programul lor de la europene. Oricum o sa fie o competitie mult mai interesanta decat cea de la europene...sunt sigura de asta.:)

ioanav88
5th March 2007, 10:37
si eu tin cu nemtii, dar si chinezii sunt foarte buni!

irinaidu
5th March 2007, 13:16
eu sunt pro shen si zhao. patineaza superb si ii apreciez mult pt abilitatea lor de-a evolua de-a lungul anilor si de a depasi momente dificile.

peirsolgirl
5th March 2007, 20:48
eu sunt pro shen si zhao. patineaza superb si ii apreciez mult pt abilitatea lor de-a evolua de-a lungul anilor si de a depasi momente dificile.
Asa e:)

irinaidu
12th March 2007, 23:51
deci , marti 20 martie ora 10.oo sp perechi in reluare la 20.00
miercuri, ora 12.45, eurosport lp- perechi

corina_mee
13th March 2007, 18:29
o sa ma uit seara in reluare. Dar nu o sa caut rezultatele inainte...sa fie totusi surpriza.:)

flying_dreamz
13th March 2007, 20:43
care sunt cei care au cazut rau de tot la torino?? shen si zhao sau zhang si zhang??? ii incurc tot timpul pe chinezi.

corina_mee
13th March 2007, 20:53
zhang si zhang au cazut.

flying_dreamz
13th March 2007, 21:12
mersiii!!!

corina_mee
19th March 2007, 21:25
Stie cineva daca LP de la perechi are reluare? Ca trebuie sa fiu la facultate la 13.00. Si e un se4minar la care nu pot sa lipsesc.:headbang:

peirsolgirl
19th March 2007, 21:31
Stie cineva daca LP de la perechi are reluare? Ca trebuie sa fiu la facultate la 13.00. Si e un se4minar la care nu pot sa lipsesc.:headbang:
Cred ca e seara la 8 in reluare.

peirsolgirl
20th March 2007, 17:39
Felicitari lui Shen&Zhao si Alionei si lui Robin.Din pacate pe chinezi n-am apucat sa-i vad , dar stiu ca au un program superb.Abia astept sa-l vad diseara :)
Si Pang&Tong au fost buni

irinaidu
20th March 2007, 18:56
nici eu nu am vazut in direct. astept reluarea. noroc ca mama a luat notite si ma astepta cu ele in mana cand am venit de la servici.

peirsolgirl
20th March 2007, 19:49
He, he , fain:)
Eu..pe cine naiba sa pun?Ca mama nu-i stie decat pe Navka si pe Brian.In ultima vreme s-a mai experimentat si ea.

ioanav88
20th March 2007, 20:46
datorita faptului ca m-am molipsit de gripa de la mama, azi am stat acasa si m-am uitat la cm:D programul chinezilor a fost superb, nici nemtii n-au avut un program rau:rolleyes: din pacate s-a terminat cu boieria :angry: maine ma duc la scoala si n-o sa vad sp-ul baietilor live

irinaidu
20th March 2007, 21:59
ce frumos au patinat shen si zhao!!!!!!

alyosha_87
20th March 2007, 22:02
eu n-am vazut nici o boaba de patinaj azi :cry: :cry: :cry: sper macar sa-i vad pe baieti

corina_mee
20th March 2007, 22:02
Tocmai am vazut proba de perechi. Superbe programe:) . Shen&Zhao, Aliona&Robin si Pang&Tong au patinat perfect si tehnic si interpretativ. Cred ca exact asa va ramane podiumul si dupa programul liber pe care abia astept sa il vad.:)

whisper
20th March 2007, 22:16
:( Ce s-a intamplat cu Petrova si Tihonov? Asa de jos sunt:( Pe 11 parca sau 9 :ras-plans: Am si uitat si doar i-am vazut(bine e un fel de a zice ca am vazut doar notele :P ).
Felicitari nemtilor si chinezilor(Shen/Zhao). Si Pang /Tong mi-au placut:)

corina_mee
20th March 2007, 22:29
Petrova si Tichonov sunt abia pe locul 11.:( Si mie imi pare super rau pentru ei.

flying_dreamz
21st March 2007, 15:08
acum e programul lung la perechi!!!!!!!!!!!!!!!! abia astept sa vad cine vor fi campioni mondiali anul asta!!!! totusi sper sa nu fie chinezoi. sau japonezi. ce or fi ca nu pot sa-i deosebesc. vreau sa fie aliona si robin/OLE/

peirsolgirl
21st March 2007, 18:46
Chinezii au fost superbi.Si Pang&Tong si Shen&Zhao mi-au placut la nebuniehttp://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super10.gif
Foarte mult mi-au placut si Volosozhar & Morozov( n-am idee daca se scrie asa..)

Iulya
21st March 2007, 18:53
Nici aici n-a mers cum am vrut eu! :( ... nemtii doar pe 3
Orikum mi-au plakut f mult programele perechilor chineze:yeah: .

rocs_a
21st March 2007, 20:36
de ce e asa mare diferenta intre longevivitatea patinatorilor la perechi si cei individuali? adik, mi se pare k la perechi, cei care urk podiumul sunt mult mai in varsta decat cei care urk podiumul la individual... d c p ei ai batrani d la perechi ii tin mai bine salele decat cei d la individual? sau o fi numai o parere precipitata de-a mea? :confused:

whisper
21st March 2007, 20:47
Si eu am observat asta :P Da felicitari perechilor chineze.:cheer:..desi favoriti mei erau nemtii,rusi si polonezi.... stie cineva pe ce loc s-au clasat? Rusi si polonezi?:D

corina_mee
21st March 2007, 20:50
Felicitari pentru Shen&Zhao si Pang&Tong. Au avut programe superbe, fara gresala. :yeah:
Imi pare rau pentru Aliona&Robin ca au terminat doar pe locul trei.:( . Dar sunt sigura ca vor avea rezultate din ce in ce mai bune.
M-au surprins foarte placut Volosozhar & Morozov. Ma bucur ca au terminat atat de aproape de podium. Au avut un program foarte bun si frumos interpretat.:ok:

peirsolgirl
21st March 2007, 20:54
M-au surprins foarte placut Volosozhar & Morozov. Ma bucur ca au terminat atat de aproape de podium. Au avut un program foarte bun si frumos interpretat.:ok:
Mi-au placut la nebunie, au avut un program superb

ioanav88
21st March 2007, 21:34
ce rau imi pare pentru aliona si robin! imi placea asa de mult programul lor, si muzica , si structura... tot:rolleyes: pacat ca au ratat. cat despre chinezi, ambele perechi au fost frumoase, ma declar fan qing pang, are niste aterizari incredibile fata asta, foarte sigure si curate:yeah: @rocs_a probele de perechi si dans sunt mai putin solicitante decat probele individuale ,nu sunt cvadruple, se executa sarituri mai usoare etc

irinaidu
25th March 2007, 11:21
imi pare rau ca par cam debila in dimineata asta si nu am alte cuvinte decat superb, minunat, frumos. dar asta e, dupa shen si zhao nu pot decat sa le zic din nou : superb, minunat,frumos!!!!