PDA

View Full Version : Rapid - Vardar Skopje



andreiush
29th July 2005, 15:21
Vardar Skopje - Rapid in turul 2 preliminar al cupei Uefa.

Cristy
29th July 2005, 15:22
yep e bine ca jucam primu meci la ei , in rest calificarea in turul 1 :D

don_denver
29th July 2005, 15:26
sper sa se califice...cum sper ca toate echipele sa se califice

t.b.
29th July 2005, 15:35
Meci usor, se putea si mai bine... de exemplu cu Vaduz, dar sunt convins ca o sa se califice in turul 1, insa acolo o sa apara problemele serioase...

strainu
29th July 2005, 15:50
Parerea mea e ca din cele 6 echipe cu care puteam sa picam asta e cea mai dificila. Am totusi incredere in echipa.
Daca picam iar cu amatori ce bine ar fi fost... :mda:

Paul
29th July 2005, 15:59
De ce ar fi fost bine cu amatori din nou ?
Pai ce facem , ne chinuim cu niste amarati de macedoneni sau ciprioti , dar ne laudam cu bugete de n miliaone de dolari , visam la grupele uefa si primavara europeana ?

Eu zic ca Rapid are sansa mari se treaca , insa e important sa joace serios ...

Cristy
29th July 2005, 16:00
cine se lauda cu bugete mari ?
nu steaua dinamo si aek ?

t.b.
29th July 2005, 16:07
Cu Rijeka era mult mai greu...
Daca ar fi jucat cu Vaduz jucau degeaba, trebuie un adversar un pic mai bun decat St Julia pentru a va obisnui ca aerul tare... Ca echipa cu care o sa jucati in turul 1 sigur nu o sa fie una de amatori...

Sorin Blaj
29th July 2005, 16:10
Cred ca Rapid se va califica in turul 1.

Pustoai-k
29th July 2005, 16:36
Ne calificam :ok:

Paul
29th July 2005, 16:41
Cu Rijeka era mult mai greu...
Daca ar fi jucat cu Vaduz jucau degeaba, trebuie un adversar un pic mai bun decat St Julia pentru a va obisnui ca aerul tare... Ca echipa cu care o sa jucati in turul 1 sigur nu o sa fie una de amatori...

Poate pica cu alde AS Roma si atunci isi pun italienii problema ... Rapid de Budapest ? ori Rapid de Buchrarest ?

Bucharest in Roosija ?

Cristy
29th July 2005, 16:42
eu zic ca roma e foarte slaba si daca reusim un meci bun putem sa-i scoatem, asa ca nu se stie.

Paul
29th July 2005, 16:52
Roma e slaba in Italia , insa cu voi face instructie ...
Totti , Casana , Delvechio , Montella , Chivu , Dellas , Mancini (brazilianul ) ...asa 6 nume de super jucatori care vin in minte la o prima strigare ...

Si mai sunt ...

Cristy
29th July 2005, 16:53
si voi ii bateti sigur nu ? ahahha

Paul
29th July 2005, 17:08
Am zis undeva asta ?
Oricum la un Steaua - AS ROma altfel ar sta treburile.
Avem aparare super , le-am putea face fatza.
Una e un duel Radoi - Totti si Ghionea - Cassano , si alta e un Totti - M. Constantin si Casano - Perja ;

Ma rog nu asta e discutia , vedem cand vine tragerea la sorti ...

Cristy
29th July 2005, 17:11
da eram sigur ca steaua e mai buna ca ea ar face fata hai ma fii serios si uita-te la meciul cu iralndezii ca nu ati jucat nimic.
deap si pe flavius moldovan l-ai uitat e peste ghionea, curt, baciu, nesu si pe cine mai aveti .

DanielAndrei
29th July 2005, 17:18
Una e un duel Radoi - Totti si Ghionea - Cassano , si alta e un Totti - M. Constantin si Casano - Perja ;

Ma rog nu asta e discutia , vedem cand vine tragerea la sorti ...

M. Constantin ar face fata, e jucator de perspectiva, dar imi este cam teama in privinta lui Perja. Legat de meci, singurul lucru pe care il tin minte de la meciul AS Roma-Vardar, despre echipa din Skopje este echipamentul foarte demodat. In rest, e si ea destul de limitata din punct de vedere tehnic, zic ca Rapidul are sanse ( 95-100%)

Paul
29th July 2005, 17:30
hai bre era o idee ...
Sa` vezi apararea Rapidului contra atacantilor de la ROma...

Nici nu stiu daca M. Constanti joaca titular ...

t.b.
29th July 2005, 18:29
Roma e slaba in Italia , insa cu voi face instructie ...
Totti , Casana , Delvechio , Montella , Chivu , Dellas , Mancini (brazilianul ) ...asa 6 nume de super jucatori care vin in minte la o prima strigare ...

Si mai sunt ...

Panuci, Cufre, Ferrari... plus tinerii De Rosi, D`Agostino, Corvia care au aratat ca au viitor...

Roma nu discuta cu nici o echipa de la noi...

Cristy
29th July 2005, 20:19
apararea este asta: constatin dreapta , maftei central , iar stanga moldovan nu perja.

strainu
29th July 2005, 23:10
Stai linistit Paul, nu l-ai auzit pe Chivu: Roma are jucatori, ii lipseste echipa. Oricum, eu sunt mai pesimist din fire, asa ca as fi preferat o echipa de amatori

ciobax_jr
1st August 2005, 11:16
daia marele radoi si compania nu a reusit sa bata rapidu in campionatu trecut....sigur ca da,...ghionea ...ala e jucator de fotbal....offf....numai expirati...sa va vedem dragi campioni, anu asta cat mai dati ca sa luati campionatu, de fatp o sa fie bataie intre voi astia cu bani, cluburile cu begete mari gen dinamo si steaua...bafta voua, 2-0 pt shelobourne ! ! ! -dedicatie pt becali

Dan-11
3rd August 2005, 02:05
Am votat ca se califica mai departe Rapid.Ar fi un Dezastru sa nu treaca de Vardar, dar nu cred ca va fi foarte usor.

Sunchase
10th August 2005, 20:05
Important e sa nu primim gol.. de marcat vom da cel putin 3 /hello

lupisor lupetto
11th August 2005, 06:25
Hai Rapid! Cred ca giulestenii vor invinge la un scor comfortabil.

NY_giants05
11th August 2005, 11:38
Rapidul trece fara nici o problema. Se stie k in fotbal te potzi astepta la orice, dar aici nu e cazul..Hai Rapidu'!

Sunchase
11th August 2005, 14:34
Cei 11 gladiatori :

Dolha - M. Constantin, . Maftei, Fl. Moldovan - Bădoi, Măldărăşanu, R. Stancu, I. Stancu - Buga, D. Niculae, Ilyeş.

/hello

GoPens
11th August 2005, 19:55
da cineva la televizor meciu?

Paul
11th August 2005, 19:58
tvr 1

Paul
11th August 2005, 20:01
Dolha trimis în tribune din motive medicale!

Favorit pentru a începe ca titular în partida Rapid - Vardar Skopje din această seară, Emilian Dolha a fost trimis în tribune de Răzvan Lucescu din motive medicale. Titular va fi Mincă, iar Danuţ Coman rezervă de portar. Primul 11 al Rapidului pentru meciul de astăzi : Mincă - Fl. Moldovan, Maftei, M. Constantin - I. Stancu, R. Stancu, Măldărăşanu, Bădoi - D. Niculae, Vasilache, Buga.

Ilyes nu joace , isi face bagajele pentru CFR CLuj

t.b.
11th August 2005, 20:06
Da` ce-i cu gazonul ala vestit de pe Giulesti :o:

Paul
11th August 2005, 20:09
i-a expirtat termenul de garantie ;

t.b.
11th August 2005, 20:38
hehe, iar nu le putem da gol la desculti, abia astept sfarsitul meciului sa vad un gol :evil:

Paul
11th August 2005, 20:39
joc penibil al rapidului , insa nu ma pot bucura , fiindca am pariat pe ei :degete:

Is si omor , daca nu bat !

t.b.
11th August 2005, 20:43
De-aia nu bat ca sa pierzi tu la pariuri :happy , ce cota aveau 1,2 :happy

Paul
11th August 2005, 20:44
1,35 la GameBookers

NY_giants05
11th August 2005, 20:45
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll ll !!!! /ole/

Paul
11th August 2005, 20:45
goooooooool Rapidu

:yeah:

Cristy
11th August 2005, 20:49
@ paul penibil ca intotdeauna ii dominam clar aia se apara cu 10 jucatori mda..
@ tb la fel de penibil vb aiurea

andreiush
11th August 2005, 20:50
Ce vedeti voi la gazon ma?! E mai bun ghencea sau ce?

Paul
11th August 2005, 20:52
@ paul penibil ca intotdeauna ii dominam clar aia se apara cu 10 jucatori mda..
@ tb la fel de penibil vb aiurea

am zis eu ca nu ii dominati;
macedonenii astia intruchipeaza in modul cel mai clar notiunea de "desculti" , si uite ca va chinuiti ;
oricum mie imi convine ca imi vine banu!

Cristy
11th August 2005, 20:54
da ne chinuim voi vb de meciu de aseara .....

Paul
11th August 2005, 20:56
pai ce mah noi ne-am chinuit cumva ?
am facut ce-am vrut cu ei , numa ca nu a fost sa fie... ;)

si ma suporteru lu tata , di ce nu esti pe stadion ?

t.b.
11th August 2005, 20:56
Cam atatea ocazii ati avut si voi ca Steaua, si ei au dominat si... rezultatul il stii, asa ca asteapta finalul, sa nu ai surprize

Cristy
11th August 2005, 20:57
nu mai comentez ca iar i-au suspendare pe degeaba .

Paul
11th August 2005, 20:57
da`ti peste bot!

Cristy
11th August 2005, 20:58
peste bot iti dai tu, nu ma asemana cu voi stelisti

andreiush
11th August 2005, 20:58
Te suspenda Craciunescu :D

Cristy
11th August 2005, 20:59
da sigur n-am putut posta 3 zile ca ma injura un taran fan aek.

huskers
11th August 2005, 21:00
pentru "intelectualul "Paul: de cand ma stiu eu se numera goulrile si nu ocaziile dar asta nu se aplica la romani din pacate. Noi tot mancam ***** cu ocaziile si aia se bucura de calificare. Mai scriu si ziarele ca noi suntem de fapt cei castigati nu ei.
FORZA "U"!!

Sergio
11th August 2005, 21:03
da sigur n-am putut posta 3 zile ca ma injura un taran fan aek.
Saracu de tine... Si tu ai mania persecutiei? :cool:

Paul
11th August 2005, 21:07
peste bot iti dai tu, nu ma asemana cu voi stelisti

i`am zis sa-si dea peste bot , lu t.b. ca a zis ca se termina egal ca si aseara ;
Si eu am interese financiar f. mari pe meciul asta , cat si pe dinamo ;

2-0 , s-a terminat !

Cristy
11th August 2005, 21:10
aahahaa sergio m-am luat de unu care tine cu aek ai si sarit nu ai vazut cum ma injurat ...

Sergio
11th August 2005, 21:13
N-am vazut si nici nu stiu cine te-a injurat, dar daca ti-ai luat ban inseamna ca nu esti chiar nevinovat.

Cam adormita galeria in seara asta. Noroc de ala cu portavocea ca mai dinamizeaza atmosfera. :D

t.b.
11th August 2005, 21:13
cum? zi-ne :evil:

Paul
11th August 2005, 21:13
da sigur n-am putut posta 3 zile ca ma injura un taran fan aek.



aahahaa sergio m-am luat de unu care tine cu aek ai si sarit nu ai vazut cum ma injurat ...

Uite doar cuvinte in legatura directa : taran si cel care scrie cuvantul "ma"format dintr`un pronuma si un vb auxiliar ...

Rusine!

Sergio
11th August 2005, 21:16
http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/98.gif Haideti sa nu deturnam si topicul asta... http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/sign0101.gif

t.b.
11th August 2005, 21:17
nu mai comentez ca iar i-au suspendare pe degeaba .

Paul asta ti-a scapat...

Cristy
11th August 2005, 21:31
pronuma ?
ce e asta ?

Paul
11th August 2005, 21:34
Paul asta ti-a scapat...

grev :headbang:

Cristy
11th August 2005, 21:34
[B]

Ilyes nu joace , isi face bagajele pentru CFR CLuj

fac frate greseli ca nu ma intereseaza parerea voastra da asta ...

t.b.
11th August 2005, 21:35
Pronume = parte de vorbire, care substituie un substantiv, in cazul de fata
m-a injurat pronume personal, cazul acuzativ forma nearticulata, persoana I :evil:

Cristy
11th August 2005, 21:36
doamne tb ...
PRONUMA asta te intreb nu pronume ....

Paul
11th August 2005, 21:40
e este langa a;

hai ca inchidem discutia , nu are era ideea;
insa felul in care foloseai cuvantul "taran" despre un forumist , si tu nu ai habar de gramatica elementara

Cristy
11th August 2005, 21:43
asa e paul oricum scuze ca te-am deranjat , tu care esti cel mai destept de pe forum.

huskers
11th August 2005, 21:49
e este langa a;

hai ca inchidem discutia , nu are era ideea;
insa felul in care foloseai cuvantul "taran" despre un forumist , si tu nu ai habar de gramatica elementara
asta este problema la romani, mananca rahat, sa nu spun ***** (a se vedea maestru' Paul) cu lingurita. Am crezut ca se vorbeste de meciul Rapid-Vardar si nu de gramatica elementara a limbii romane facuta de un asa zis intelectual.
"U" 4ever

Siljanoski
12th August 2005, 09:06
M-am uitat si eu la prima repriza, ca la a doua n-am mai rezistat...Rapidu asta trebuie sa fie cea mai plicticoasa echipa din lume. A luat o optiune buna pentru calificare, dar nu cred ca au ce sa comenteze de Steaua atata timp cat joaca asa!

rasheedkpenny
12th August 2005, 10:29
Pentru poze de la acest meci: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?goto=newpost&t=7174

Plictisitor... ieri... poate! Totusi sa nu generalizam. In prima repriza a fost putina tatonare, nu trebuia ca Rapid sa se arunce cu capul inainte, ca nu tot timpul iese cum vrei (vezi miercuri seara). In partea a doua a fost o alta poveste! Sa nu uitam totusi ca au mijlocul a fost foarte schimbat fata de sezonul trecut!

FYI, Rapid a avut sezonul trecut - pe teren propriu vorbind - foarte multe meciuri spectaculoase... si foarte multe.. victorii! :D

ktl19
12th August 2005, 13:09
[QUOTE]Rapid a avut sezonul trecut - pe teren propriu vorbind - foarte multe meciuri spectaculoase... si foarte multe.. victorii!
doar nu te astepti ca un stelist sa recunoasca asa ceva! :nah: remeber rapid vs. steaua din sezonul trecut!!! Oricum din prima repriza nu puteau sa se arunce peste o echipa despre care nu stiau nimik (fata de rosenborg care joaca an de an in CL si mai mult este un dintre echipele cautate la casele de pariuri pt campionatul norvegiei), iar macedonenii s-au aratat periculosi la inceput. Repriza a doua a aratat klar diferenta dintre echipe si fotbalul practicat de rapid. Un + pentru atmosfera deaseara din peluza nord. Atentie Dinamo atentie Steaua! :drak:

Siljanoski
12th August 2005, 14:28
Atentie la ce?

Cristy
12th August 2005, 16:02
M-am uitat si eu la prima repriza, ca la a doua n-am mai rezistat...Rapidu asta trebuie sa fie cea mai plicticoasa echipa din lume. A luat o optiune buna pentru calificare, dar nu cred ca au ce sa comenteze de Steaua atata timp cat joaca asa!


lol lol lol , da meciu are 45 de min ? are 90 daca ai vazut repriza a 2 a ocazii peste ocazii .
in afara de cele 3 goluri mai trebuiau 1 2 , plus ca aia au ajuns de 2 ori la poarta printr-un corner si sutu ala in bara din ultimele minute.
sau la div b se joaca fara aparare si ai multe goluri si nu te plictisesti?
eu cand ma uit la div b la 11 la un meci oarecare adorm imediat asa ca ....

Sunchase
12th August 2005, 16:19
Da` ce-i cu gazonul ala vestit de pe Giulesti :o:


Terenul arata prost datorita celor de la TVR 1 din cauza transmisiei. E la fel ca in campionatul trecut , excelent.

Cei prezent la meci pot confirma.

old lord
12th August 2005, 16:41
felicitari rapid
prima echipa romaneasca care are calificarea asigurata

Paul
12th August 2005, 17:02
lol lol lol , da meciu are 45 de min ? are 90 daca ai vazut repriza a 2 a ocazii peste ocazii .
in afara de cele 3 goluri mai trebuiau 1 2 , plus ca aia au ajuns de 2 ori la poarta printr-un corner si sutu ala in bara din ultimele minute.
sau la div b se joaca fara aparare si ai multe goluri si nu te plictisesti?
eu cand ma uit la div b la 11 la un meci oarecare adorm imediat asa ca ....

uau , ce minune la 3-0 v`ati creat ocazii peste ocazii , cu o echipa care an de an joaca in prima liga din macedonia;

Totusi , pentru cei care am mai privit meciuri de Ch. League la TV , jucatori ca Frode Johnsen , Basma , Roar Starnd si Helstand ne zic ceva ...

Faptul ca au o varsta nu inseamna ca nu au valoare;

Sa va vedem si pe voi intr-un meci adevarat , ca la batut andorezi si macedoneni sunteti primii...

Cristy
12th August 2005, 18:26
ce vb eu si ce intelegi tu paul care esti desteptul forumului of of .....

t.b.
12th August 2005, 18:54
Terenul arata prost datorita celor de la TVR 1 din cauza transmisiei. E la fel ca in campionatul trecut , excelent.

Cei prezent la meci pot confirma.

Am trait s-o aud si pe asta :happy :happy :happy
Pai omule tu din tribuna vezi altfel pentru ca nu vezi perpendicular, de sus asa se vede cum ai vazut la tv.
Gazonul s-a vazut ca e deteriorat, si asta din cauza ploilor...

Sunchase
12th August 2005, 18:58
Citeste din nou ce ai scris.

t.b.
12th August 2005, 19:02
Ce anume n-ai inteles? :o:

apparte
12th August 2005, 19:28
Am trait s-o aud si pe asta :happy :happy :happy
Pai omule tu din tribuna vezi altfel pentru ca nu vezi perpendicular, de sus asa se vede cum ai vazut la tv.
Gazonul s-a vazut ca e deteriorat, si asta din cauza ploilor...
Pe dracu...l-au furat! :evil: :evil: :happy

ronaldinho
13th August 2005, 04:01
victorie previzibila. Chiar daca meciul a fost " plictisitor" RAPIDUL SI-A INDEPLINIT OBIECTIVUL, CALIFICANDU-SE in turul I.
@ paulica ........cu parere de rau iti spun, cu toate ca imi esti foarte simpatic uneori :P , ca intinzi coarda cam mult. nu sunt eu moderatorul aici, dar jumate din mesajele postate de tine doar pe forumul acestui meci au fost complet off-topic, sau sa zic complect? :D

nicu26
13th August 2005, 10:02
Felicitari Rapidului pentru victorie. Astept sa vad cu cine pica in turul 1 si poate ... are noroc de o clificare in grupe.

delaparis
24th August 2005, 19:10
De Rapid nu mai zice nimeni nimic ?

NY_giants05
24th August 2005, 21:05
Ce sa zicem...Asteptam maine sa vedem ce vor face rapidistii. Oricum, nu prea cred k vor avea vreo problema cu cei de la Vardar. Ar fi un MARE dezastru sa nu se califice Rapidu'.

Cristy
24th August 2005, 21:58
De Rapid nu mai zice nimeni nimic ?

pe forumu asta se vorbeste despre echipele marii nu despre noi ....
noi suntem prea mici ...

be@
24th August 2005, 22:57
Nu sunteti mici, dar nu prea sunt multe de spus despere meciul asta. Sunteti aproape ca si calificati.

t.b.
24th August 2005, 23:11
Asteapta sa aveti si voi un adversar mai tare, despre St. Julia si Vardar n-ai ce zice, bateti si acolo cel putin la 2 goluri... are you happy now?

Cristy
24th August 2005, 23:30
stai calm ca nu o sa fie asa, din pacate nu sunt prea multi rapidisti pe forumul asta, unul de altfel foarte interesant.

Sunchase
25th August 2005, 12:20
Meci fara miza

Dan-11
25th August 2005, 16:33
Meci de antrenament pentru meciul cu Timisoara.
Dar ar fi bine sa batem sa luam punctele alea care ne-ar ajuta sa ajungem pe 21 si sa avem 3 echipe in Uefa...si fara accidentari sau suspendari.

eddy_steaua
25th August 2005, 16:39
hai rapid!!!! am shi pariat pe voi...macar un 2-0 scurt...

Hard
25th August 2005, 16:39
ce trebuie sa mai faca rapid ca sa plece lucescu jr.?:)

eddy_steaua
25th August 2005, 16:56
oare...pey cred ca un vardar-rapid cu pronostic 1 ar fi de ajuns....s-ar putea ca scorul sa nu conteze...numai sa se termine 1...copos stie de ce.. :evil:

delaparis
25th August 2005, 17:17
pentru optimisti:

Macedonia este aproape de nivelul romaniei la fotbal daca judecam dupe rezultatele cluburilor in Europa.

Vor presa un pic la inceput, normal sint la ei acasa si nu au ce pierde. Provocari individuale, lovituri la glezne, nervi, un rapidist se enerveaza si da un pumn , Rapid in zece , 2-0 la pauza pentru ei , probleme in repriza a doua si ne calificam cu sufletul la gura pentru ca arbitrul a refuzat un 11 metri pentru ei in minutul 88.

Swisstec
25th August 2005, 17:22
va fi 2-0 la pauza pentru Rapid, iar in repriza a doua vor da si ei un gol. scorul final va fi 4-1 pentru Rapid! /hello

Hard
25th August 2005, 17:23
2-0 la pauza pt ei, 3-0 in min 70 si 4-0 min 81...dupa 8 min de asediu la poarta macedonenilor, se dicteaza penalty pt rapid. ilyes rateaza....senzational...apara portarul in fatza, de unde vine maldarasanu si marcheaza...4-1..ce calificare...extraordinar, bravo baieti.

Swisstec
25th August 2005, 17:34
Eu zic tot 4-1 pentru Rapid!

delaparis
25th August 2005, 17:49
stie cineva unde se poate vedea meciul pe internet ?

Swisstec
25th August 2005, 19:54
stie cineva unde se poate vedea meciul pe internet ?
Nu se poate vedea nici unde pe net. Doar pe www.gsp.ro sub forma de text!
Hai Jiul!!! /hello

Hai-U
25th August 2005, 20:00
Sa se califice Rapidu` ca n-am nimic cu astia, numa de si-ar schimba echipamentu ca tare urat ii visiniu ala... stiu ca franarii o furat de la voi da` no, mie mi-ar fi jena s-am aceleasi culori cu aia

STEAUA-MANIA
25th August 2005, 20:52
1-0 vardar!super-marfar...hai,inca 2 goluri!vardar vardar!

Swisstec
25th August 2005, 21:12
Bre steaua-mania pe site-ul Stelei nu este forum ca sa te exprimi si tu printre-ai tai???
Hai Jiul!!! /hello

Cristy
25th August 2005, 21:13
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :D:D:D
vasilache abia a intrat gol :P

STEAUA-MANIA
25th August 2005, 21:13
1-1 s-au calificat rapedu`

Swisstec
25th August 2005, 21:13
1-1 baietzi!
Hai Rapid!!! /hello

The Surveyor
25th August 2005, 21:14
Catre toti stelistii

Baieti, stati ascunsi cateva saptamani.
E jale de la un capat la altul al fotbalului romanesc si ironiile voastre, acum, suna ca dracu

Dan-11
25th August 2005, 21:18
Bine Razvan !
Bina ba pustiule (Vasilache > 10x Mara).
Daca faceau aia 2-0 la psihicul rapidului mai bine ieseam de pe teren pierdeam 3-0 la masa verde si poate aveam o sansa la penaltyuri :D.
Bine ca a fost doar un Foc de Paie

Schimbati TVR pe Dinamo acolo e drama !
Hai Dinamo !

Cristy
25th August 2005, 21:27
a dat tvr la reclame pana incepe a lu dinamo ....

Hai-U
25th August 2005, 21:28
Vasilache e mult mai bun decat Mara, ar trebui sa fie titular incontestabil la Rapid

Cristy
25th August 2005, 21:30
stim da cand joaca de la inceputul meciului , joaca foarte slab , iar cand intra la pauza foarte bine nu-l inteleg.
a jucat de multe ori titular si nu a facut mare lucru, in schimb cand intra dupa pauza ma uimeste :)

NY_giants05
25th August 2005, 23:10
Felicitari rapidistilor ! :ok:
N-aveau de ce sa se teama, macedonenii sunt varza la fotbal.
Sper sa ajungeti cat mai departe in UEFA. GO Rapid !

delaparis
26th August 2005, 00:24
Bravo Lucescu

Dar chiar nimeni nu a vazut offside la golul lui Rapid ???

Hard
26th August 2005, 01:12
rapid se opreste in turul urmator la cum a jucat.

Cristy
26th August 2005, 01:36
delaparis mai conteaza 1 0 sau 1 1 ?
sebyo ne oprim noi in turu urmator, da voi cum ati jucat ?

Sunchase
26th August 2005, 02:10
au jucat ? :happy

Mai micutza gura stelistilor :rosu:

old lord
26th August 2005, 09:09
ce te lauzi ma
joc sec
aseara nimeni nu a jucat fotbal
rapid s-a calificat fara glorie
felicitari

vagus
26th August 2005, 09:42
un meci ... ca sa fie. Prima data au fost bucatarii si apoi ospatarii ... Acum sper sa aibe Rapid-ul parte si de ceva fotbal si sa arate ce poate ...

RstInPc
26th August 2005, 10:32
Bravo Lucescu

Dar chiar nimeni nu a vazut offside la golul lui Rapid ???
Ba da, l-am vazut eu. Doi jucatori erau intr-un offside mare cat roata carului. Insa Rapidul putea sa traga la victorie macar pentru coeficientul UEFA. Dinamo atat a putut aseara dar Rapidul putea mai mult.

Cristy
26th August 2005, 14:58
nu a fost offside , au fost pe linia careului mic vasilache si unu de la aia.
da mai conteaza daca nu , oricum la cata rautate aveti si in cupele europene e normal sa te oftici ....oricum 1 0 1 1 tot aia .... :no:

andreiush
26th August 2005, 15:05
Ce offside ma? Era un jucator de la Vardar aproape pe linia de fund, intr-un plan mai indepartat, poate de aceea n-ati vazut. Nici vorba de offside...

Oricum, meciu asta e deja istorie...