PDA

View Full Version : Intrebare...



*Coco*
2nd February 2007, 13:59
Imi poate spune si mie un moderator daca aceste 2 cuvinte se sanctioneaza(banuiesc ca 1 da dar celalat in nici un caz)
Pentru ca am zis "Mai pralea" primesc scantiune 4 puncte firesc de la starsteel
Pentru ca am zis "ca la mintea ta" primesc sanctiune 4 puncte firesc tot de la starsteel

TaciAcolo
2nd February 2007, 14:00
au boala pe olteni :cry:

Balaci
2nd February 2007, 14:27
Eu am luat 2 puncte pentru ca am link in semnatura TOT de la starsteel.asa ca ce sa mai zici?Trebuie facut ceva cu omul asta,a stricat si continua sa strice lupta din Arena

relansat
2nd February 2007, 14:46
De ce sa fii sanctionat pt ca la mintea ta? Nu ar trebui sa fie nicio problema, daca nu s-ar simti cu musca pe caciula. Acest personaj, de starsteel este vorba, a instigat in doua randuri aseara; in prima instanta a aplaudat postarea unui coleg forumist ce facea referire la "prosperitatea" zonei din care provin, exprimandu-si totodata regretul ca a trebuit sa dea sanctiune ... si a doua faza a fost editarea unui mesaj care suna cam ashe: Sariti pe relansat olteni ! ... de ce nu se ia masuri in legatura cu acest justitiar care a ajuns sa numere smile-urile din semnatura userilor, aplicand regulamentul ad literam?

Hard
2nd February 2007, 14:49
"pralea" este de sanctionat.
sorry coco,limbajul tau e de mahala:ok:

Balaci
2nd February 2007, 14:54
relansat,scoate te rog link-ul din semnatura,ca iei 2 puncte penalizare de la ss.Mai las-o naibii de bunoak:D

relansat
2nd February 2007, 14:56
Mda, au mai incercat si alti moderatori sa ma convinga, insa nu le-o mers. :P

Balaci
2nd February 2007, 14:58
Pai inseamna ca eu pot sa imi pun la loc link-ul?Ca nu mai inteleg...

Balaci
2nd February 2007, 14:59
"pralea"este o localitate in judetul bacau.Nu inteleg ce e asa de sanctionat,hardliner.

relansat
2nd February 2007, 15:01
Lojic balaci, atata timp cat e link catre un thread de pe ols, why the fuck not? Pune-l mah inapoi, fara frica ;)

Hard
2nd February 2007, 15:07
"pralea"este o localitate in judetul bacau.Nu inteleg ce e asa de sanctionat,hardliner.

atunci trebuia sa scrie cu P:D

dardar_3
2nd February 2007, 15:15
"pralea"este o localitate in judetul bacau.Nu inteleg ce e asa de sanctionat,hardliner.

L-ai facut localitate....
:ras-plans:... de-aia:ok:....:ras-plans:

starsteel
2nd February 2007, 15:23
Un alt exemplu prost oferit de dardar ....balaci linkul sa stii ca e tot neregulamentar. Ai schimbat semnatura acum e "daca aveti ceva cu moldovenii.." ai realizat ca formula initiala era uratica. Oricum ai primit un exemplu de la alt moderator nr. zece care avea semnatura mult mai urata. Deci cum am spus exemple proaste ==> useri derutati.

dardar_3
2nd February 2007, 15:25
Si care mai sunt alte exemple proaste oferite de mine?....???....

starsteel
2nd February 2007, 15:31
.... in prima instanta a aplaudat postarea unui coleg forumist ce facea referire la "prosperitatea" zonei din care provin, exprimandu-si totodata regretul ca a trebuit sa dea sanctiune ... si a doua faza a fost editarea unui mesaj care suna cam ashe: Sariti pe relansat olteni ! ... de ce nu se ia masuri in legatura cu acest justitiar care a ajuns sa numere smile-urile din semnatura userilor, aplicand regulamentul ad literam?
Forma a fost "Tunurile pe relansat...olteni!" asta merita cei care isi tradeaza locurile natale. Tu ai votat Oltenia desi cunosti threadul iar oltenii s-au luat de tine atacand Vasluiului. Iti meriti soarta ....cei de acasa te reneaga iar "strainii" fac misto de tine. Tradatorule! :lol:
P.S. Ma acuzi ca aplic regulamentul ad literam. Tare de tot, iti multumesc pt. acest adevar. :kiss:

Jerry20cm
2nd February 2007, 15:31
pai faptul ca tii cu milan..:happy

tuxie
2nd February 2007, 15:41
This will soon become close to outdoor pr0n.

dardar_3
2nd February 2007, 15:43
pai faptul ca tii cu milan..:happy

Jerry te mananca?...:drak:

relansat
2nd February 2007, 15:50
@starsteel nu ai nicio treaba ... alte cuvinte ar fi de prisos. :mda:
Tu te-ai facut de ras punand pe Diablo sa dea reverse, apoi i-ai cerut socoteala in legatura cu treaba asta murdara pe care ai facut-o. Nu esti in stare sa aplici regulamentul, nici pana acum nu ai realizat ca e voie cu linkuri in semnatura (care duc spre un thread de pe ols), ai trecut cu vederea eliminarea lui Doctor_Satan si ai fost contestat de toti pe parcursul luptei. Multi iti cer sa renunti insa tu o tii pe-a ta si continui in aceeasi nota dezamagitoare.

starsteel
2nd February 2007, 15:54
Nu i-am cerut socotela am mentionat clar ca nu conteaza s.a.m.d. .....cum te simti in postura de tradator al cauzei moldave? :lol:

relansat
2nd February 2007, 16:00
Ma simt excelent cand nu sunt de partea ta ;)

starsteel
2nd February 2007, 16:10
Cum sa fii de partea mea eu sunt acasa in Moldova, mandru ca sunt moldovean, tu aici pe OLS reprezinti de acum incolo doar un moldovean-tradator. Cu stigmatul asta vei posta de acum pt. moldovenii care te cunosc....eu sunt un moldovean care te cunosc deci evita-ma, altfel iti voi aduce aminte mereu de tradarea ta.

TaciAcolo
2nd February 2007, 16:14
de ce a fost banat coco pt cuvintele din primul post de aici?

Hard
2nd February 2007, 16:29
iti e dor de el?:happy

starsteel
2nd February 2007, 16:32
de ce a fost banat coco pt cuvintele din primul post de aici?

A fost bad boy :nah: a gresit de 3 ori la rand si a primit o pauza pt. linistire. :cya:

dj_jaxxx
2nd February 2007, 16:44
Nu stiu de ce...dar in pozitie de observator impartial, mi se pare ca moderatorul spre care sunt directionate plangerile de pe acest thread are mana mult prea larga atunci cand e vorba de sanctiuni, mai ales cand userii sanctionati sunt olteni. Recunosc ca e obiectivitatea este un lucru la care se ajunge cu greu, insa macar de s-ar vedea un efort...

Alexz
2nd February 2007, 17:29
pai faptul ca tii cu milan..:happy

asa si ? ....Sa tii cu Milan e cel mai bun si misto lucru,mai bun decat sa tii cu Interul care nu a mai luat in cmapionat din '89 parca.

Hard
2nd February 2007, 17:30
tu treci ma la pinguini ca iti duce lumea dorul,lasa prostiile cu milan si inter:D

Balaci
2nd February 2007, 17:45
Nu stiu de ce...dar in pozitie de observator impartial, mi se pare ca moderatorul spre care sunt directionate plangerile de pe acest thread are mana mult prea larga atunci cand e vorba de sanctiuni, mai ales cand userii sanctionati sunt olteni. Recunosc ca e obiectivitatea este un lucru la care se ajunge cu greu, insa macar de s-ar vedea un efort...

Asa zic si eu,daca ai putere,nu trebuie sa si abuzezi de ea:ok:

GruppoApparte
2nd February 2007, 21:17
Am si eu o intrebare, de ce nu e Platanu moderator pe Poll ??? eu zic ca ar fi persoana potrivita alaturi de pink :)

delaparis
2nd February 2007, 21:20
Si eu am una ... ce vrei sa zici cu asta ? :cool:

GruppoApparte
2nd February 2007, 21:27
adika il propun ca imi place cum organizeaza campionatu e un baiat de treaba, pune suflet si pasiune in ceea ce face :)

Hard
2nd February 2007, 23:54
nu poll ma ci pool:happy

GruppoApparte
3rd February 2007, 01:46
lol am scris gresit scz ... ms hard de completare: pool :))

TaciAcolo
3rd February 2007, 10:42
Ce Moderator Penibil ..de Ce Mai Are Coco Ban?:)

Geografu
3rd February 2007, 14:12
Si eu il propun pe Platanul ca si moderator al forumului de biliard si snooker pentru ca face lucruri de calitate la threadurile pe care le are in subordine,e serios si inimos !
Ar fi frumos ca el sa fie ales si sa faca o mai mare publicitate campionatului de pool ( campionat pe care el il si organizeza de altfel ) !!

Bafta ...:)

*Coco*
3rd February 2007, 15:06
Ce Moderator Penibil ..de Ce Mai Are Coco Ban?:)

Penibil e prea putin spus...El pune conditii ca sa imi fie scos banul:happy :happy :happy

PS.Din intrebarea mea a ajus acest topic in propuneri de moderatori
Rog un moderator sa inchida acest topic:cool: