PDA

View Full Version : Cine paraseste Premiership ?



Laur_Farul
1st February 2007, 00:02
West Ham, Charlton, Watford

Bogdy LFC
1st February 2007, 08:29
Interesant topic deschis.

Eu cred ( si sper totodata) k vor retrograda Watford,Charlton,West Ham.. pur si simplu NU inghit ehipele astea.Premier League-ului ar arata mult mai bine fara ele:ok:

Sunt satul de Charlton care le-au furat atatea puncte lui LIVERPOOL sezoanele trecute si le-au dat lui Dirty Scum atatea meciuri in EPL in ultimile sezoane si de west Ham - care a incercat sa fure ce apartinea lui LIVERPOOL sezonul trecut pe data de 13 Mai si de Watford - care i-au impiedicat pe Leeds sa revina pe planul de elita af fotbalului englezesc.

MULT GHINION acestor echipe in Championship League:headbang: :rosu:

Val
1st February 2007, 13:44
Watford va pica cu siguranta, Wigan e si ea in cader libera si cred ca se va duce si ea iar pt. celalalt loc se bat Charlton, Sheffield si West Ham.

Bogdy LFC
5th March 2007, 21:12
Interesant topic deschis.

Eu cred ( si sper totodata) k vor retrograda Watford,Charlton,West Ham.. pur si simplu NU inghit ehipele astea.Premier League-ului ar arata mult mai bine fara ele:ok:

Sunt satul de Charlton care le-au furat atatea puncte lui LIVERPOOL sezoanele trecute si le-au dat lui Dirty Scum atatea meciuri in EPL in ultimile sezoane si de west Ham - care a incercat sa fure ce apartinea lui LIVERPOOL sezonul trecut pe data de 13 Mai si de Watford - care i-au impiedicat pe Leeds sa revina pe planul de elita af fotbalului englezesc.

MULT GHINION acestor echipe in Championship League:headbang: :rosu:

Rest In Peace - Watford,West Ham & Charlton :drak: :drak: :drak:

Celso
5th March 2007, 21:31
bravo tata!:D dar sa le lasam sperantza:drak: :D

Kan
7th March 2007, 16:29
pacat pt watford...imi placeau intr-un timp....f bn k pica west ham...vreu acolo 1 2 jucatori de la ei...la fel si charlton :D

Andreiy
19th March 2007, 00:14
Watford, Charlton, West Ham