PDA

View Full Version : Felicitari CFR Cluj!



S2K
25th July 2005, 13:11
Nu sunt suporterul acestei echipe, dar ca unul care a facut facultatea la Cluj nu pot decat sa ma bucur pentru performantele echipei si Intertoto si sa sper ca va ajunge intr-un final chiar si in Cupa UEFA.

FELICITARI CFR CLUJ! FELICITARI CONDUCERII! CLUJ-UL MERITA O ASTFEL DE ECHIPA!

SORENSEN
25th July 2005, 13:28
Felicitari , nu am crezut dar nu pot decat sa felicit aceasta echipa .
Iar DORINEL E MAREEEEEEEEEEEE de tot..

don_denver
25th July 2005, 13:36
Cuvintele sunt de prisos...tot asa...vedea-v-as in primavara europeana..:D

andrei_cj
25th July 2005, 16:12
Da......foarte frumos este un vis care in sfarsit se implineste CFR CUCERESTE EUROPA!

dragosblue
25th July 2005, 17:07
Inca o data FELICITARI si succes mai departe. BRAVO :ok:

andrei_cj
25th July 2005, 17:34
Dumitru Dragomir a afirmat că oficialii grupării CFR Cluj pot conduce oricând chiar şi un club ca Real Madrid.
"Am spus de mult timp că am încredere în CFR Cluj, care se va bate chiar şi pentru titlu. Le ghicesc al dracului de bine. Calificarea în semifinalele Cupei UEFA Intertoto nu este doar meritul lui Dorinel Munteanu, ci al întregii conduceri, una profesionistă, care poate să preia şi pe Real Madrid", a spus Dragomir.

kurany
25th July 2005, 17:46
Felicitari CFR CLUJ !!! De mult timp nu m-am simtit mandru ca sunt roman....
Bravo !!! Aveti o echipa buna care stie sa joace...sper sa faceti o figura frumosa si in campionat !!!
Felicitari din partea suporterilor Progresului !!!!

roxana_cj
25th July 2005, 21:03
Felicitari baietilor!
Ne-au adus o mare bucurie prin aceasta calificare!
Acum fiecare dintre suporteri spera la castigarea cupei!
La mai mare baietii!

Virus
25th July 2005, 23:31
CFR CFR, toata tara striga FORZA CFR!!!

don_denver
26th July 2005, 10:57
un articol de azi din prosport spune multe despre cfr:

Reabilitarea Ardealului
Cândva un teritoriu fain al fotbalului românesc, Ardealul s-a pipernicit cu timpul, căzând în derizoriu. I-a rămas CFR-ului Cluj să-l reabiliteze, chiar dacă sub sudalmele şi ghionţii concitadinilor neconsolaţi şi geloşi după ce stindardul alb-negru al iubitei “U” coborâse în bernă.Luptându-se cu mai-marii campionatului, CFR se uzase, devenind o şandrama, ce-i drept aerisită şi bine măturată, cu chiria plătită la timp având în vedere că e unul dintre puţinele cluburi fără datorii la fisc. Clătinându-se, avea nevoie de un cric ca s-o susţină, găsindu-l până la urmă în persoana lui Dorinel Munteanu, care-i bănăţean, adică tot un fel de ardelean, dar mai fudul. Dorinel a potenţat la maximum însuşirile formaţiei, modelându-i jocul în funcţie de adversar, injectându-i un moral robust, sfărâmând ancestrala noastră resemnare cadenţată de behăitul Mioriţei. Fericit exemplu personal, Dorinel nu e numai stâlp, ci şi icoană pentru coechipierii săi, sugestionându-i că le îndrumă paşii şi le poartă noroc.Răpunerea lui Saint-Etienne a însemnat o mostră de fanatism eroic. Pătrunşi în ograda clujeană ca un stol de ereţi, francezii au fost alungaţi de păsările de curte ale lui Dorinel. Agili, tehnici, rapizi, setoşi de succes, ei au fost domoliţi şi măcinaţi sistematic. Dorinel e mai mult decât un antrenor inimos şi un veteran merituos. E un simbol.
ion.cupen

andrei_cj
31st July 2005, 01:20
Da spune multe......multumim Paszkany & Muresan, Dorinel si intregii echipe si tuturor celor care pun osu' pt ca echipa asta sa creasca pe zi ce trece!

Rossi
16th October 2005, 00:38
FELICITARI CFR CLUJ !!!!! SUNTETI PILAF !!!!! V-AM UMILIT !!!!!!:rosu:

DACA SI VOI AVETI ECHIPA ....... DINAMO TREBUIE SA CASTIGE LIGA CAMPIONILOR

V-AM UMILIT ... V-AM DESFIINTZAT VARZARILOR !!!!

AVETI ECHIPA DE MERS LA CULES DE CAPSUNI PRIN SPANIA ....

Rila
16th October 2005, 01:23
Esti penibil. Intr-adevar Dinamo a jucat bine da numai in a doua repriza. Daca aveam acel penalty pe care sunt sigur ca l-ai vazut si tu era altfel problema. Orcium felicitari echipei Dinamo si :degete: suporterilor ca tine si ca cei care au ajuns sa-si distruga propriul stadion din lipsa de ocupatie. Lasa-ne.:rosu: :rosu:

Virus
16th October 2005, 10:10
Pana-mi iau ban pana atunci, dinamo :degete: dinamo!
Va asteptam cu mare drag la CLuJ :evil:

andrei_cj
16th October 2005, 15:20
Eu deja le zic sa nu indrazneasca sa calce in CLUJ ca au belit-o! La cum s-au comportat aseara....e clar sunt ca si morit!
Inca ceva : DINAMO CLUB DE HOTI DE BANDITI SI MAFIOTI!!!!!

HIV
16th October 2005, 17:43
Eu deja le zic sa nu indrazneasca sa calce in CLUJ ca au belit-o! La cum s-au comportat aseara....e clar sunt ca si morit!
Inca ceva : DINAMO CLUB DE HOTI DE BANDITI SI MAFIOTI!!!!!

Pfoai ma , da ce o sa le faceti ? aaaa , sau stai ca stiu. ii asteptati cu bate la intrarea in Cluj si ii bateti de se kk pe ei .
Vai de voi ma ! Voi va dati seama ce vorbiti ? Va e frica sa purtati insemnele de la cfr prin Cluj si voi aveti curajul sa ii amenintati pe dinamovisti ! :headbang: :headbang:

:degete: :degete: :degete: :degete: :degete: :degete: :degete: :degete:

t.b.
16th October 2005, 18:05
Da, o adunatura care foloseste abuziv numele de "galerie", cu o medie de varsta de 15 ani vrea razboi cu dinamovistii :happy :happy :happy
Mereti ma ca vin 20 din zel si va rup in doua pe toti... cum puteti sa faceti amenintari din astea cand voua v-a fost frica sa stati pana la sfarsitul meciului slugilor voastre cu NOI, pe net vad ca sunteti mari si tari, dar realitatea o stie toata tara...

marcel
16th October 2005, 19:02
clujul are o singura echipa - u (frumoasa galerie aveti ,am fost la meci la Lupeni)

roxana_cj
16th October 2005, 19:09
clujul are o singura echipa - u (frumoasa galerie aveti ,am fost la meci la Lupeni)Mai citeste Marcellino, mai citeste! :D

marcel
16th October 2005, 19:12
DA, DA, felicitari!

Rossi
16th October 2005, 19:12
Eu deja le zic sa nu indrazneasca sa calce in CLUJ ca au belit-o! La cum s-au comportat aseara....e clar sunt ca si morit!

LOL ....50 de ultrasi de la Dinamo sau de la Steaua sau chiar si de la Rapid ... va ,,demoleaza'' toata ,,tentativa'' voastra de galerie ....
cu replica aia nu ai reusit sa-mi smulgi decat un zambet in coltzul gurii ...

Dorinel a jucat la Dinamo .... a iesit campion cu Dinamo ..a plecat afara pe bani multi din postura de campion ....si vine sa bata in ,,groapa'' ? vine sa muste mana care la hranit ?! ...sa zica merci ca nu a fost bagat in spital ...daca era loc... era linsat ....

a luat Rapidul 5 bucati ..... care sa fim seriosi are trupa de 3 ori mai buna ca Cfr-ul ..... la ce va asteptati ?!

ce ma deranjeaza ...ca dupa ce ca sunteti o echipa mai mult decat modesta ...mai sunteti si cu nasul pe sus ....v-am felicitat si o mai fac inca o data pt
performanta din cupa Inertoto .... dar daca a'ti castigat 2 meciuri in intertoto nu incepeti sa aruncati cu noroi in echipele din capitala ...care au facut istorie in Europa

adevarata echipa din Cluj care are cei mai multi fani si care este cu adevarat respectata este UNIVERSITATEA ....asta cred Eu

roxana_cj
16th October 2005, 19:15
[B]sa zica merci ca nu a fost bagat in spital ...daca era loc... era linsat ....Mai lipseste sa ziceti ca l-ati fi impuscat, ca si Columbienii pe saracu ala! :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

andrei_cj
16th October 2005, 21:26
Achiles toate titlurile obtinute de RAPID DINAMO SI STEAUA sunt FLASE pt ca toate au facut in fiecare campionat blaturi dar voi nu va dati seama ca iubiti o MINCIUNA!!!!! :rosu: :rosu:

HIV
16th October 2005, 21:48
pfoai ma , ce inteligent esti , steaua si dinamo inteleg , au fost infiintate de comunisti . Da` rapid de ce o castigat prin blaturi ? Da auzi ma voi nu ati promovat tot printr-un blat jegos ? ia zii !
Bai ce bine ma amuz citind ce scrieti voi ( lol ) .

andrei_cj
16th October 2005, 23:30
Noi prin blat? Mai baiatu' esti JENANT!

U cluj U cluj in cluj sunteti pe locul doi
Campionii suntem noi
Iar Unirea e pe 2

t.b.
16th October 2005, 23:42
Intreaba-i pe prietenii din Petrosani, sa va zica ei cum a stat treaba...
Noua ne-a zis un antrenor care nu a stat capra in fata ********ului, si a fost amendat de catre clubul pe care-l antrena atunci din aceasta cauza. Antrenorul respectiv a fost rasplatit pentru corectitudine de catre Divinitate, care i-a dat ocazia sa antreneze "SIMBOLUL UNOR INIMI ROMANESTI"

andrei_cj
17th October 2005, 00:18
Normal ca ei o sa zica ca e blat ca doar le-a picat fata lor si lui simota dupa ce au facut blat cu toate echipele ca tot nu au promovat!

P.S. CFR ESTE ECHIPA DE AUR A CLUJULUI.!!!!!

t.b.
17th October 2005, 01:27
Lasa vrajeala ca a intrat in istorie gestul penibil de a plati adversarul din lupta pentru promovare ca sa faca egal... e ca si cum ai cumpara un loc in A. :no:

Asa ca nu mai faceti voi pe sfintii ca nu sunteti...

andrei_cj
17th October 2005, 19:50
T.B. vorbesti niste prostii mai mari ca tine dar nu ma stresez ca oricum sunteti numai 2 si nu va baga nimeni in Seama!

marcel
17th October 2005, 20:50
daca or uitat cum au promovat le aduc eu aminte!

Virus
17th October 2005, 23:58
Alooo. CFR a oferit bani celor de la Medias, dar ei nu au acceptat nici un leu. E clar ca sunteti pe langa cu evenimentele.
Pana si Romaniei i-a stat capul sa plateasca Finlanda, nu mai aberati aiurea!

t.b.
18th October 2005, 00:08
Si pe langa banii care i-a luat mediasul ********u` a mai dat inca o valiza cu mai mare greutate baietilor din Petrosani, si uita asa a facut Simota bani pentru a promova anul urmator... despre asta mi-a zis cineva din Petrosani, care e cu mult mai bine informat decat voi, soldateii pletosului vostru finantator

Ca sa nu mai vorbim de tentativa de corupere a lui Leo Grozavu, asta nu aveti cum sa o negati...

andrei_cj
18th October 2005, 01:12
Cu Armatura au vrut sa vorbeasca ca sa-i ajute nu contra banilor dar marele antrenor Leo Grozavu de care nu am auzit in viata mea nu a vrut...poate a dat mai mult JIU' deco T.B. ti-e ciuda de mori pt ca vezi pe zi ce trece cum infloreste fenomenul CFR iar u se OFILESTE!!!!!

t.b.
18th October 2005, 01:31
Nu pe bani.... nuuuuuuu, pe fire de par de-a lu` paskany :happy de-aia a ramas chel ca a trebuit sa-si doneze parul pentru a fi ajutat da catre echipele din serie ca sa promoveze...

Ma de ce nu recunoasteti ce a fost, oricum nu se mai poate schimba nimic...

Ti-am mai zis nu vorbi de fenomene pe care nu le intelegi, fenomenul "U" e ceva care te depaseste

andrei_cj
18th October 2005, 01:41
Ma depaseste prin lipsa de fair play prin huliganism...prin lipsa de valoarea...aici trebuie sa-ti dau dreaptate :rosu: !!!!!

marcel
18th October 2005, 11:55
+ceva actiuni la cfr marfa +altele!

andrei_cj
18th October 2005, 21:15
Tu de partea cui esti marcele?

marcel
18th October 2005, 21:59
Tu de partea cui esti marcele?
io stiu cum a-ti promovat!:degete:

Dark Horror
18th October 2005, 22:38
Io shtiu cum atzi retogradat:degete: :degete: :degete: :drak: :degete: :degete: :degete:

Virus
18th October 2005, 22:59
Daca am trecut la capitolul degetzele hai sa-i dam si la t.b. poate ne mai scuteste :lol:
:degete: bah!!!

t.b.
18th October 2005, 23:12
Cam atata puteti voi astia cu caile ferate, deh asa se intampla cand ramai fara argumente, incepi sa-ti etalezi gradul de civilizatie

Virus
18th October 2005, 23:18
Gradul de civilizatie l-ati etalat cand ne-ati batut jucatorii. Nu te da mare domn cand de fapt esti un mare birjar in realitate! Si fac ceva pe ceea ce crezi tu despre mine, pt ca oricum parerea unui g"u"noi pt mine nu conteaza. Asa ca, in scarba iti ridic degetul, poate iti las impresia totusi, ca e cazul sa ne scutesti.

t.b.
18th October 2005, 23:42
Pe bune ca mi se face mila de tine... esti cel mai bun exemplu de individ devenit peste noapte mare suporter al ecomaxului, unul dintre spalatii pe creieri construiti de catre ********, nu esti in stare sa porti o discutie civilizata, tu chiar crezi ca mie imi pasa ca imi arata unul ca tine chestia asta :degete: prin asta dovedesti cam cat iti poate tie capul, nu ai argumente si treci la injurii...

Mama ce dur esti ma viruse, esti ca un perete ma :happy

Virus
18th October 2005, 23:50
Cand iti da omul argumente, le eviti si te iei de nimicuri. Cu tine toata lumea de pe aici a incercat sa poarte o discutie civilizata, dar se pare ca esti atat de redus ca nu iti dai seama ca esti in plus. Poate daca incepe lumea sa te ignore si sa iti dea :degete: ai sa-ti dai seama ca e cazul sa-ti vezi de baschet.

Angelina Jolie
18th October 2005, 23:56
Da portie dubla de :degete: si din partea mea.
DESFIINTAREA!

t.b.
18th October 2005, 23:57
Virus tu nu esti in stare sa legi doua fraze ma, si tu ai tupeu sa zici la altii ca-s redusi, te deranjeaza ceea ce zic eu pentru ca esti constient ca asta-i adevarul, un adevar pe care tu incerci din rasputeri sa nu-l vezi, din pacate pentru tine adevarul iese intotdeauna la lumina ;)

Angelina Jolie
18th October 2005, 23:59
Ma da nesuferit poti sa fii. Mai rau ca un paduche din ala de care nu poti scapa nici cum.
Las ca daca exista dreptate pe lumea asta va face Bodu felul cat de curand. =))

t.b.
19th October 2005, 00:05
Nu stiu ca io n-am avut paduchi niciodata...

Si datorii la stat nu avem, asa ca Bodu o sa vina doar sa verifice contractele voastre de sponsorizare

Virus
19th October 2005, 00:10
Mah... daca tu crezi ca inteligenta consta in cine stie mai multa gramatica te inseli amarnic. In viata mea am dat clasa la multi profesori universitari, si doar pentru ca, fiecare e bun la ceea ce studiaza mai mult. Daca tu ai studiat mai multa gramatica, bravo tie, pt mine a fost altceva mai important.
Pana la urma pe forumul acesta se vorbeste despre fotbal si nu despre gramatica. Si ca sa nu fiu off topic, asa intre suporteri imi permit sa fiu incultul care da :degete: unui domn inteligent ca dumneata!

t.b.
19th October 2005, 00:21
In viata mea am dat clasa la multi profesori universitari
si marmota...

:happy:happy:happy:happy:happy
Hai ca asta a fost tare, incultii dreq de profesori universitari :) "s-a vine toti ca sa ieie lecti de l-a Virus" :happy

Gramatica elementara se invata in clasele primare si se foloseste toata viata, macar cand tre` sa pui cratima si cand nu ar trebui sa stie oricine a terminat 8 clase ;)

Pe forumul asta se vorbeste iar greselile gramaticale deranjeaza... si fac o impresie proasta, asta nu-i un loc in care suporterii echipelor rivale sa se injure intre ei, dar noah nu poti sa ai pretentii de la toti...

Angelina Jolie
19th October 2005, 01:33
Nu stiu ca io n-am avut paduchi niciodata...

Pai tu esti un paduche, cum dracu sa mai ai si altii? :happy :happy


Si datorii la stat nu avem, asa ca Bodu o sa vina doar sa verifice contractele voastre de sponsorizare
Se pare ca fiscul clujean e de alta parere si aveti numai bine vreo 40 de miliarde(vezi ziua de cj). Adica triplu fatza de cat va valoreaza clubul ala jenant cu tot cu jucatori si cu trabantul ala pe care voi il numiti autocar.

Virus
19th October 2005, 12:10
Crede-ma ca la ceea ce am studiat iti dau clasa cu ochii inchisi. Dar pe cine intereseaza pana la urma, ca tu faci pe aici pe inteligentul cand de fapt esti un g"u"noi al societatii. Eu pot sa fac pariu ca la voi in galerie sunt mai multi inculti decat la noi. Si sa nu uitam de seful galeriei de la voi, cel cu nume de fata :)
Oricum ca sa nu fiu off topic: multa :degete: pana te saturi!

andrei_cj
19th October 2005, 21:41
Portie tripla din partea mea si a majoritatii clujenilor care tin cu adevarata echipa a clujului CFR! :degete:

Angelina Jolie
19th October 2005, 21:55
Si din partea mea, cu drag de peste ocean: :degete:
Sambata facem macel cu moldovenii. HAI CFR!

andrei_cj
20th October 2005, 18:22
HAI CFR! Si Doamne Ajuta' sa reusim un rezultat bun care sa ne ajute sa trecem peste aceasta perioada destul de grea!

t.b.
21st October 2005, 00:16
Crede-ma ca la ceea ce am studiat iti dau clasa cu ochii inchisi. Dar pe cine intereseaza pana la urma, ca tu faci pe aici pe inteligentul cand de fapt esti un g"u"noi al societatii. Eu pot sa fac pariu ca la voi in galerie sunt mai multi inculti decat la noi. Si sa nu uitam de seful galeriei de la voi, cel cu nume de fata :)


Unul care cica a studiat ceva in viata lui si nu stie sa scrie corect a studiat degeaba, iti recomand manualul pentru clasa a II-a, poti descoperi lucruri extrem de interesante de care nu ai auzit inca, cum ar fi: subiectul, predicatul si acordul intre ele. Astia is cei mai josnici oameni care se lauda cu cat au studiat si ca "dau clasa profesorilor universitari" si cand isi deschid gura nu stiu sa lege doua vorbe...

Da` sunt mai multi "inculti" la noi in galerie decat la voi dar sunt si mai multi intelectuali decat la voi, nu poti compara o galerie de 1000 de oameni cu una de 100...
Asa ca fapt divers, Mircea nu-i nume de fata, chiar daca se termina cu "a" dar noah ce sa-i faci, pentru unii e tare grea viata


Pai tu esti un paduche, cum dracu sa mai ai si altii?

Ma jegule io nu te-am jignit pe tine, stiu ca-i greu sa cauti o replica inteligenta prin capatana obosita de atata slugarit la straini da` incearca macar

andrei_cj
21st October 2005, 00:39
T.B. eu iti recomand sa ne scutesti ca o sa iei atata :degete: pana o sa te saturi de acest forum si o sa mergi sa plangi pe umarul prietenilor (uisit) adika o sa plangeti impreuna de frustrare ca echipa voastra tot nu a promovat!

t.b.
21st October 2005, 00:49
Sa-ti zic unde sa-ti bagi recomandarile? Poate asa o sa te satisfaci :), ca in rest vai de tine... trubadurule

andrei_cj
21st October 2005, 00:56
Lasa ma mai bine trubadur la Academia de Muzica de cat zugrav ca ai vostrii batuti prin baruri! :rosu:

P.S. u cluj inseamna DIVIZIa B!!!!!

Angelina Jolie
21st October 2005, 02:32
tb uita-te, CFR-istii iti dau :degete:
Sa vina "batrana doamna" sa isi bata joc de voi ca si anul trecut.
HAI CFR!

andrei_cj
21st October 2005, 12:10
Pai cred ca ii bate UTA de nu mai stiu pe unde sa-si scoata camasa!

P.S. u cluj inseamna DIVIZIa B!

OVIDIU 62
8th April 2006, 22:51
La timisoara a-ti fost mai buni.Cred ca rezultatul este nedrept.

Angelina Jolie
9th April 2006, 05:42
Ma jegule io nu te-am jignit pe tine, stiu ca-i greu sa cauti o replica inteligenta prin capatana obosita de atata slugarit la straini da` incearca macar
Cu ocazia asta vad si io cum mi s-o adresat tantalaul asta.:degete: Moderator dom'le.
HAI CFR! Aialalti in C!

OVIDIU 62
9th April 2006, 20:01
Aveti o echipa buna condusa de un meserias care i-a dat lectii lui HAGI.BRAVO,

CheFeRe
10th April 2006, 16:56
Pana la urma si CFR si POLI au dat clasa fotbalului din Romania. Au demostrat ca sunt singurele echipe care fac cat de cat fata tavalugului blatist din capitala (cu exceptia RAPID) si a *****ilor care joaca orice numai fotbal nu!
BRAVO CFR; BRAVO POLI TM:

Cat despre descreieratii de la U care vb pe acest forum numia kkt:

Mai tata chiar nu am nimic impotriva ta (stie el cine), nu am nimic impotriva lui U. Si U Cluj si CFR Cluj sunt 2 echipe ce fac cinste Clujulöui, ardealului. Cand au sa fie amandoiua in A o sa fim cu totii f fericiti. Mai lasa shiturile ce iti ies pe gura s nu va mai puneti inteligenta doar in slujba kktului. Nu stici ce replici sa mai inventati si cum sa va mai spurcati intre voi. Pacat!

PS - TB tata, mai incetuc copile cu CFR-ul ca eu stiu f bine (am cunoscut gunoaie din cionducerea lui U, am vazut cum lucra) cum merg treburile pe acolo. Cati HOTI si MINCINOSI si KKTZI au fost pe la U in ultimul timp, si numai au furat cat au putut, nu au existat in tot fotbalul romanesc. Si voi stiti asta! E PACAT CA VOI SUPORTERII LUI U NU FACETI NIMIC! IN LOC SA BLAMATI MEREU SI MEREU CFR (asta pare mai degraba ca o complexare) MAI BINE LUATII PE AIA DIN CONDUCEREA SI din C.A. A LUI U SI BATETII FRATILOR PANA SCOT TOTI BANII FURATI DE LA U SI PANA PLEACA: ATATA VREME CAT VOI INGITITI TOTI SMENARII SI HOTII LA U NICIODATA NU O SA MAI REVENITI IN A! SI SINCER MI-AR PAREA TARE RAU!

t.b.
10th April 2006, 17:06
nenea atotstiutor :happy in caz ca n-ai aflat (la)Bagiu nu mai e de mult timp in CA al lui "U", si-a facut el alta echipa care joaca in Floresti :D acum presedintele clubului e Lucian Danciu despre care nu se poate spune nimic de rau.
Si cel mai bine ar fi sa va uitati voi astia cu caile ferate in propria ograda, ca deocamdata voi aveti presedinte de club un fost ofiter al Securitatii

ParazitU 1919
11th April 2006, 10:27
numai atat va spun .... !! ADUCETZIVA AMINTE CINE ESTE ECHIPA CLUJULUI !!
sau bagat si sudisti in vorba...

mblue
12th April 2006, 09:02
numai atat va spun .... !! ADUCETZIVA AMINTE CINE ESTE ECHIPA CLUJULUI !!
sau bagat si sudisti in vorba...
deocamdat cfr-ul este in divizia a , iar suporterii lor nu ataca oameni in plina zi in parcul central. chiar nu ma intereseaza ce denumire poarta echipa fanion a clujului atata timp cat aduce performanta. cred doar ca esti un frustrat si jumatate. eu inca sper sa fie o singura echipa puternica in cluj si un stadion de nivel european.

RAMMSTEIN
12th April 2006, 14:59
deocamdat cfr-ul este in divizia a , iar suporterii lor nu ataca oameni in plina zi in parcul central. chiar nu ma intereseaza ce denumire poarta echipa fanion a clujului atata timp cat aduce performanta. cred doar ca esti un frustrat si jumatate. eu inca sper sa fie o singura echipa puternica in cluj si un stadion de nivel european.
chiar mai exista cineva care gandeste asa la varsta ta? :ok: sunt de acord cu tine, desi ma doare sufletul de echipa tineretii mele (U Cluj)

ParazitU 1919
12th April 2006, 17:22
deocamdat cfr-ul este in divizia a , iar suporterii lor nu ataca oameni in plina zi in parcul central. chiar nu ma intereseaza ce denumire poarta echipa fanion a clujului atata timp cat aduce performanta. cred doar ca esti un frustrat si jumatate. eu inca sper sa fie o singura echipa puternica in cluj si un stadion de nivel european.

voi nu avetzi rivala in oras
1. o stat la hotel la max 10 m de stadion
2. stateau pe sacriele hotelului si isi bateau joc de galeria UNIVERSITII:headbang: :headbang:
AU FOST PROVOCATZI !!:headbang: :headbang:
ai vrea sa stea sa se uite la ei ??

t.b.
12th April 2006, 18:23
Felicitari echipei din deal pentru inteleapta decizie de a se muta la Dej :drak: :evil:

ParazitU 1919
12th April 2006, 18:27
ai dreptate :)) mi'ar place sa se mute pt TODEAUNA !
ce fain o sa sune C.F.R. dej:))

boshcUtza
12th April 2006, 19:16
Felicitari echipei din deal pentru inteleapta decizie de a se muta la Dej :drak: :evil:
se pare ca numa vesti bune avem azi
felicitari si pentru a nush cata infrangere pe teren propriu

King of Hell
13th April 2006, 02:32
si ca sa parafrazez titlul acestui topic "felicitari cfr pentru decizia de a juca la dej, adica la sat, adica unde ti-e locul"

RAMMSTEIN
13th April 2006, 02:55
si ca sa parafrazez titlul acestui topic "felicitari cfr pentru decizia de a juca la dej, adica la sat, adica unde ti-e locul"
ce idiot tanar esti

RAMMSTEIN
13th April 2006, 02:57
se pare ca numa vesti bune avem azi
felicitari si pentru a nush cata infrangere pe teren propriu
sper sa ai copii mai desteptzi ca tine

boshcUtza
13th April 2006, 21:39
mah tu alteca inafara de a injura nu stii sa zici
mai era unu p-aci tot ca si tine dar vad ca de cateva zile nu mai zice nimic

OVIDIU 62
13th April 2006, 22:14
GRIGORAS a fost mai tare ca MUNTI asta da satisfactie pentru toti galatenii care nu au uitat rezultatul din tur cand CFR-ul a avut o ocazie si a fost transformata.

starsteel
14th April 2006, 15:01
Asa e, in ciuda faptului ca am avut o echipa de tot rasul in turul campionatului victoria lui CFR in tur obtinuta pe finalul meciului nu a fost meritata.

andrei_cj
16th April 2006, 12:47
CFR joaca la dej din motive pe care tu numai in vise le poti concretiza....o sa vezi in toamna in gruia de nivel european cum u nu o sa aiba NICIODATA pt ca in divizia B sau poate chiar C nu are rost!

Parang_CLAN
23rd April 2006, 14:17
sper sa ai copii mai desteptzi ca tine
Genele se mostenesc:yeah:

Razvy1
24th November 2006, 10:52
Ceao!sunt fan al echipei CFR CLUJ si am nevoie de un wallpaper calumea CFR.are cineva???sau poate un skin pt winamp? plsss

delboca
24th November 2006, 16:47
ptrr razvy ......cauta pe google ca gasesti sigur......