PDA

View Full Version : Votati : Olteni vs Moldoveni



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

bada_otelul
7th February 2007, 01:08
Eu nu Sergio,da sa te apuci sa jignesti oamenii bazat pe aspect,e deja rusinos!Bada,nu mai fi mandru de ce faci!

hai ca mi0ai smuls o lacrima,cry me a river,pacat de sergio,unul dintre putinii olteni care au demonstrat ca merita respect

Sergio_D
7th February 2007, 01:09
bada_otelul
This message has been deleted by DiabLo. Reason: termina cu atacurile

Presupun ca la mesajul acesta te referi. Nu aveam de unde sa stiu ce a scris aici... :)

@ bada, pacat ca unii se lasa dusi de val si apeleaza la insulte...

Balaci
7th February 2007, 01:10
Mai,respect din parte unora ca tine,care ajung sa recurga la jigniri cand nu mai argumente,mersi,da nu as vrea:ok:
@sergio:bada s-a apucat sa jigneasca lumea dupa infatisare,si asa ceva nu pot tolera!

bada_otelul
7th February 2007, 01:10
p.s. desi sunt convins ca nu ma injura cum mai fac unii olteni pe pm nu citesc mesajele de la diablo asa cum am zis ignor orice pm de la moderatori/admini/indezirabili

Balaci
7th February 2007, 01:11
ce olteni te-au injurat mai bada?Da si nume,nu numai acuzatii:rosu:

bada_otelul
7th February 2007, 01:12
Mai,respect din parte unora ca tine,care ajung sa recurga la jigniri cand nu mai argumente,mersi,da nu as vrea:ok:
@sergio:bada s-a apucat sa jigneasca lumea dupa infatisare,si asa ceva nu pot tolera!

stai linistit ca nici ceilalti nu te respecta
p.s. mare pacat pana la lupta asta chiar aveam o parere bunicica despre olteni acum doar vreo 2-3 au mai ramas,restul:rosu:

bada_otelul
7th February 2007, 01:13
ce olteni te-au injurat mai bada?Da si nume,nu numai acuzatii:rosu:

nu stii ca in conformitate cu unele credinte po****re numele necuratului nu se rosteste?:drak:
partea nashpa e ca vadim a ignorat complet comportamentul aluia pt simplul motiv ca e sub protectia sponsorului inter

Balaci
7th February 2007, 01:13
Eu unul nu am nimic cu moldovenii,imi sunt chiar simpatici,vorbesc foarte serios acuma;)
Insa nu imi plac persoanele din orice regiune care apeleaza la atacuri marsave!

bada_otelul
7th February 2007, 01:15
Eu unul nu am nimic cu moldovenii,imi sunt chiar simpatici,vorbesc foarte serios acuma;)
Insa nu imi plac persoanele din orice regiune care apeleaza la atacuri marsave!

inseamna ca te urasti foarte mult sincer:headbang:

Balaci
7th February 2007, 01:16
Zi-mi si mie un atac marsav la adresa TA si promit sa imi cer scuze! Ceea ce am spus la adresa moldovenilor nu gasesc jignitor,era umoristic mai degraba,chiar m-a distrat sa va vad reactionand:D

bada_otelul
7th February 2007, 01:18
Zi-mi si mie un atac marsav la adresa TA si promit sa imi cer scuze! Ceea ce am spus la adresa moldovenilor nu gasesc jignitor,era umoristic mai degraba,chiar m-a distrat sa va vad reactionand:D

daca a face pe cineva neam de sifilitici ti se pare tie umoristic imi pare rau dar ai o problema mare

Balaci
7th February 2007, 01:19
Nu am zis asa ceva.Am zis ca Eminescu a fost sifilitic.Daca tu imi arati post in care am facut pe moldoveni sifilitici,ma inclin in fata ta si iti cer scuze!

bada_otelul
7th February 2007, 01:20
nu prea cred ca mai exista au fost sterse multe postari

Balaci
7th February 2007, 01:22
Nu am zis de moldoveni ca sunt sifilitici,revin asupra ideii!Am zis de Eminescu si nu am gresit.Daca voi toti va raportati la Eminescu si dormiti cu cartea lui sub perna(vorba unui moldovean de-al vostru),atunci ce sa va fac eu?

Later edit:In legatura cu moldovencele.Imi povestea un prieten de-al meu din Piatra Neamt,care are afaceri prin sudul Moldovei,ca "la Barlad,daca te duci cu bucata de salam agati zece femei"(citez din el),iar la Onesti cica "daca ii dai o apa plata e a ta femeia:D"

Hard
7th February 2007, 01:32
Mai,respect din parte unora ca tine,care ajung sa recurga la jigniri cand nu mai argumente,mersi,da nu as vrea:ok:
@sergio:bada s-a apucat sa jigneasca lumea dupa infatisare,si asa ceva nu pot tolera!

ce tie nu iti place altuia nu-i face balaci.ai uitat capitolul hamsterutz in arena cu hi5-ul tau maretz?scoate-ti praful din ochi.

Balaci
7th February 2007, 01:34
Da,asta asa e:D Recunosc.Insa si ce a facut bada cu jignirile nu e tolerabil.Mi se pare urat sa te iei de infatisarea unui om:rosu:

Hard
7th February 2007, 01:34
Later edit:In legatura cu moldovencele.Imi povestea un prieten de-al meu din Piatra Neamt,care are afaceri prin sudul Moldovei,ca "la Barlad,daca te duci cu bucata de salam agati zece femei"(citez din el),iar la Onesti cica "daca ii dai o apa plata e a ta femeia:D"

si ziceai ca ai 22 de ani?:happy
daca eu iti spun ca Dunarea e jacuzzi, ce faci te arunci in ea?:)
glumesc,stai linisitit.

Balaci
7th February 2007, 01:35
Mai,nu stiu,da omu asa se lauda:D Si e moldovean,o sti el ce o sti:P
P.S. Pentru cei care nu au vazut inca poze cu hamsterutz,sa imi dea PM,sa le trimit link-ul:happy

Leutzz-Korn
7th February 2007, 09:36
Bada,sa iti fie rusine,atata am de zis:rosu:

Era o gluma, nu?

Leutzz-Korn
7th February 2007, 09:47
Nu am zis de moldoveni ca sunt sifilitici,revin asupra ideii!Am zis de Eminescu si nu am gresit.Daca voi toti va raportati la Eminescu si dormiti cu cartea lui sub perna(vorba unui moldovean de-al vostru),atunci ce sa va fac eu?

Later edit:In legatura cu moldovencele.Imi povestea un prieten de-al meu din Piatra Neamt,care are afaceri prin sudul Moldovei,ca "la Barlad,daca te duci cu bucata de salam agati zece femei"(citez din el),iar la Onesti cica "daca ii dai o apa plata e a ta femeia:D"

Am la facultate o fata din Onesti...si-a cumparat apartament in Galati, si are o masina de la Bavaria Motors...eu zic ca nu o duce chiar rau...acum depinde balaci cu ce fete intra in contact prietenul tau, ce grup de prieteni are...si eu de cate ori ma duc in Craiova in cluburi vad numai tigani, dar poate nu ma duc eu in cluburile care trebuie(ex: Angels):rolleyes:
Referitor la Eminescu...v-am insirat o lista fff lunga cu multi oameni de cultura si nu reprezinta nici 10%...nu stiu de ce va tot legati de Eminescu...si oricum daca a fost sau nu sifilitic nush cat de mult conteaza...conteaza ce a lasat in urma...incercati sa negati valoarea unor personalitati incontestabile doar pt. ca sunt din Moldova, uitand ca pana la urma si voi, fiind romani, va identificati cu ei...
Oricum, mersi mult ca ne-ati facut sifilitici...ati dat dovada unii din voi ca marlania e pusa la rang de arta...keep going!

nr.zece
7th February 2007, 10:32
banuiesc ca incetati curand
balaci, ce era de demonstrat s-a demonstrat

*Coco*
7th February 2007, 10:39
Buey Oltenilor lasatii in pace:cool:
Nu vedeti ca saraci de ei(unii) isi dau report post la postarile lor si cer infractiunii:happy :happy :happy
Asa ceva nu am mai vazut
Ar trebuii sa nu ne mai bagam in seama cu asemenea specimene
I`am batut asta e...GATA Nu mai intrati in polemici cu ei lasati in plata Domnului

tattae
7th February 2007, 13:57
Buey Oltenilor lasatii in pace:cool:
Nu vedeti ca saraci de ei(unii) isi dau report post la postarile lor si cer infractiunii:happy :happy :happy
Asa ceva nu am mai vazut
Ar trebuii sa nu ne mai bagam in seama cu asemenea specimene
I`am batut asta e...GATA Nu mai intrati in polemici cu ei lasati in plata Domnului

totzi oltenii is ca asta ... ??

bada_otelul
7th February 2007, 15:37
Buey Oltenilor lasatii in pace:cool:
Nu vedeti ca saraci de ei(unii) isi dau report post la postarile lor si cer infractiunii:happy :happy :happy
Asa ceva nu am mai vazut
Ar trebuii sa nu ne mai bagam in seama cu asemenea specimene
I`am batut asta e...GATA Nu mai intrati in polemici cu ei lasati in plata Domnului

aoleu doamne da ai tastatura in valuri ce dracu',sau mai degraba ai doar 2 clase terminate.te omoara gramatica mai mult decat singuratatea pe fratii tai:rosu: :rosu: :rosu:

*Coco*
7th February 2007, 15:42
Eream prea adormit...
Asta e mancai si eu cateva litere
Tu vb de mine ca n`am terminate 2 clase da tu esti vai de tine iti dau report post singur:happy :happy
Bine ca sunteti voi destepti ...Nu faceti nici o greseala de ortografie...

bada_otelul
7th February 2007, 15:47
Eream prea adormit...
Asta e mancai si eu cateva litere
Tu vb de mine ca n`am terminate 2 clase da tu esti vai de tine iti dau report post singur:happy :happy
Bine ca sunteti voi destepti ...Nu faceti nici o greseala de ortografie...

bai eu am stiut ce fac atunci cand am dat de 3 ori report post la postarile mele dar tu vad ca suferi de sindromul adormirii permanente,inteleg faci o greseala doua dar la tine sunt mai multe greseli decat cuvinte corecte.iti recomand sa termini macar gimnaziul,liceul oricum e peste posibilitatile tale

*Coco*
7th February 2007, 15:50
Sunt la gradinita:D
Nu am intrat nici la gimnaziu sa invatat macar si eu ceva... asta e
Mai e timp:drak:

Vadim
7th February 2007, 16:08
Am zis de Eminescu si nu am gresit.
Cu Eminescu e controversaat problema, nu da din ce se spune la scoala ca mai sunt si alte teorii.

relansat
7th February 2007, 17:15
@Vadim Cum ar fi implicarea lui in politica si deranjul pe care l`a provocat unor persoane, sau despre ce era vb? :thinkso:

Gica Chioru
7th February 2007, 17:19
Bey, care-i treaba?!? :cool: Cum vine asta olteni vs moldoveni? Pai au vreodata oltenii fata sa castige impotriva moldovenilor? Poate doar la fotbal...:cool: , in rest, oha!

Se spune ca geniile se nasc in procent mai mare acolo unde masa po****tiei este "terminata". ("traduceti" voi, oltenasilor:rolleyes: )

Mie-mi plac oltenii asa cum imi place clubul MI... :happy

Gica Chioru
7th February 2007, 17:28
Hai sa-i si votez. :lol:

dardar_3
7th February 2007, 17:33
Bey, care-i treaba?!? :cool: Cum vine asta olteni vs moldoveni? Pai au vreodata oltenii fata sa castige impotriva moldovenilor? Poate doar la fotbal...:cool: , in rest, oha!

Se spune ca geniile se nasc in procent mai mare acolo unde masa po****tiei este "terminata". ("traduceti" voi, oltenasilor:rolleyes: )

Mie-mi plac oltenii asa cum imi place clubul MI... :happy

Cam tarziu prietene pentru argumente...:ok:

Voturile au fost deja alocate:ok::evil:...

PS: Ramai cu geniile tale neintelese:ok:

Elphax
7th February 2007, 17:35
nu trebuia sa fie inchis poll-ul asta?

delaparis
7th February 2007, 17:42
e inchis de ieri ..

Gica Chioru
7th February 2007, 17:46
Cam tarziu prietene pentru argumente...:ok:

Voturile au fost deja alocate:ok::evil:...

PS: Ramai cu geniile tale neintelese:ok:

Pacat.:D
Cum vine asta, mah, un oltean sa tina cu Milan? Pai nu sunteti voi "cei mai buni dintre romani"?

Nu mai staui sa citesc ditamai topicul, fac pariu ca i-ati pus si pe gorjeni la olteni, hehehe, nu-i asa? Bah, de ce Marioara-i din Gorj si nu-i din Oltenia? V-ati gandit vreodata la chestia asta?

ps.pe timpuri va facusem niste dedicatii pe situl asta dar era unu gras pe aici care le-a sters... baiat bun, poet pe deasupra.:cool: foarte simpatic, pacat ca nu mai scrie aici. Ceva legat de moroi, de strigoi, si alte chestii obisnuite la olteni.

noir_desir
7th February 2007, 17:47
Dupa tot duelul asta, o singura concluzie se poate trage: Tampiti sunt peste tot, la fel cum si oameni inteligenti si cu bun simt sunt peste tot. :D
Poate dupa disputa asta invatam si noi sa judecam oamenii dupa calitatile/defectele lor, si nu dupa regiunea din care fac parte - aviz "vesticilor" :evil:

Gica Chioru
7th February 2007, 17:48
Bey, moldovenilor, fraieri ati fost.:( Bunicul meu, o namila de moldovean, a venit in Bucuresti taman din Bucovina, astazi la dusmanii nationali, ucrainienii, trebuia sa dati un semn, praf ii faceam pe oltenasi...:happy

inter
7th February 2007, 18:02
:happy .. la pescuitul la copca , la grupa mica sub 8 ani a celor de pe "Penguin Club" :cool:

dardar_3
7th February 2007, 18:02
Pacat.:D
Cum vine asta, mah, un oltean sa tina cu Milan? Pai nu sunteti voi "cei mai buni dintre romani"?

Nu mai staui sa citesc ditamai topicul, fac pariu ca i-ati pus si pe gorjeni la olteni, hehehe, nu-i asa? Bah, de ce Marioara-i din Gorj si nu-i din Oltenia? V-ati gandit vreodata la chestia asta?

ps.pe timpuri va facusem niste dedicatii pe situl asta dar era unu gras pe aici care le-a sters... baiat bun, poet pe deasupra.:cool: foarte simpatic, pacat ca nu mai scrie aici. Ceva legat de moroi, de strigoi, si alte chestii obisnuite la olteni.

Nea Gica nu te lua de Milan ca ne suparam...
Incep si eu cu vorbele bine stiute de voi...
Noi in vizita in Italia voi la ******:drak:...




Bey, moldovenilor, fraieri ati fost.:( Bunicul meu, o namila de moldovean, a venit in Bucuresti taman din Bucovina, astazi la dusmanii nationali, ucrainienii, trebuia sa dati un semn, praf ii faceam pe oltenasi...:happy

Acush incepi sa le canti prohodul moldovenilor... Nu sunt ei de vina:ok:...
Pacat ca nu te-ai inscris si tu la duel... Mi-ar fi facut placere

Gica Chioru
7th February 2007, 18:10
Iote-i, unu-i cu Inter, altu-i cu Milan si amandoi olteni. Asta e ca-n chestia aia cu ceaiul de moroi, nu stiti? Cica scoteau mortu din groapa ii scoteau inima, o parleau la foc si cu cenusa faceau un ceai sa nu-i mai bantuie...
:happy :happy :happy
Criminala faza...

Ce sa am eu cu Milan, bey? Io vreau sa castige LC.

ps.bah, Inter, oltean oltean dar nici chiar asa, de unde copca pe timpul asta? In clubul pinguinilor este fiu-meu, pe miniclip.:yeah:

edit.

Incep si eu cu vorbele bine stiute de voi...
Noi in vizita in Italia voi la ******...
???

dardar_3
7th February 2007, 18:19
Bine mey geniule...:drak:...

Nu mai zic nimika...:drak:...

Balaci
7th February 2007, 18:43
Nu mai staui sa citesc ditamai topicul, fac pariu ca i-ati pus si pe gorjeni la olteni, hehehe, nu-i asa? Bah, de ce Marioara-i din Gorj si nu-i din Oltenia? V-ati gandit vreodata la chestia asta?

Adica?Ca ma facusi curios!

Cra10veanu
7th February 2007, 20:04
ba da-l drecu, au ajuns moldovenii sa vina pe la noi in cluburi, ba ne lasi ?

Cra10veanu
7th February 2007, 20:10
???

stiam ca esti moldovean, de aia iti si place Steaua la nebunie :ras-plans:

Ulysses
7th February 2007, 20:24
Cu Eminescu e controversaat problema, nu da din ce se spune la scoala ca mai sunt si alte teorii.

te rog sa fii mai explicit

Ulysses
7th February 2007, 20:39
Dupa tot duelul asta, o singura concluzie se poate trage: Tampiti sunt peste tot, la fel cum si oameni inteligenti si cu bun simt sunt peste tot. :D
Poate dupa disputa asta invatam si noi sa judecam oamenii dupa calitatile/defectele lor, si nu dupa regiunea din care fac parte - aviz "vesticilor" :evil:

a iesit din carapace filozoful :headbang:

Gica Chioru
7th February 2007, 20:55
stiam ca esti moldovean, de aia iti si place Steaua la nebunie :ras-plans:

1.Ai grija cum te porti ca poate va trag o "Arena" Chioru vs Oltenii de pe online, praf va fac! N-or sa reuseasca moldovenii sa va adune de pe jos.:ok:
2.Faci o gafa, oltene. Craioveanu e stelist, ca si tac-su, iti spun eu daca nu stiai, schimba-ti nickul.
3.La o prima vedere oltenii au castigat datorita voturilor stelistilor, pana si Vasile v-a votat...:lol: , d'astea-mi esti, Vasile? Dupa 3 ani inteleg si eu de ce-mi stergeai topicurile alea cu olteni.:happy :happy :happy
4.Va las,mah,oltene, in clubul vostru.

Cra10veanu
7th February 2007, 21:26
Chiorule, si Radoi e rapidist, si gigi becali dinamovist, Mititelu stelist, mai ai ? esti atat de penibil incat si "tovarasii tai" stelisti :evil: nu vor sa auda de tine.

bada_otelul
7th February 2007, 22:21
baaaaaaaaaaaaa mititelu nu are cum sa fie stelist,din cauza regulei de un_singur_stab_cu_doua_clase_per_echipa_cu_pretent ii_de_champions_league
si cum steaua il are deja pe jiji dinamo pe borcea e clar ca mititelu e oltean 100%

noir_desir
8th February 2007, 09:07
a iesit din carapace filozoful :headbang:

asa, si? daca te deranjeaza, ignora-ma. hai ca devii penibil de acu'. :sleep:

tutye
8th February 2007, 11:40
Nu inteleg cum olteni contra moldoveni... la fotbal. Nu avem cum a ne compara. FORZZA STIINTA !!!!

Bah, voi unii chiar suntetzi cretini, Cum s-a numit ma frate oltean Confruntarea???Olteni la fotbal Vs Moldoveni la Fotbal???.....Doar atat stiti, universitatea Craiova.Ca sa nu mai zic ca Multi au votat din simpatie ptr una sau alta din regiuni si nu ptr argumentele care le-a adus o echipa sau alta cum ca regiunea pe care o reprezinta e mai "tare".hai bafta!

tutye
8th February 2007, 11:44
baaaaaaaaaaaaa mititelu nu are cum sa fie stelist,din cauza regulei de un_singur_stab_cu_doua_clase_per_echipa_cu_pretent ii_de_champions_league
si cum steaua il are deja pe jiji dinamo pe borcea e clar ca mititelu e oltean 100%


:happy :happy :happy :happy ...prea tare teoria ta...ai 100% dreptate..:happy :happy

Ulysses
8th February 2007, 13:30
asa, si? daca te deranjeaza, ignora-ma. hai ca devii penibil de acu'. :sleep:

vai , sunt oripilat cum de ati putut sa-mi spuneti "penibil"????:headbang: tocmai dumneavoastra , cumintzica forumului???!!!:no: nu cred ca -mi voi putea ierta vreodata ca v-am scos din pepeni !:( echilibratul dorinta_ neagra s-a dezechilibrat:happy :happy :happy :happy :happy

48
8th February 2007, 13:44
1.Ai grija cum te porti ca poate va trag o "Arena" Chioru vs Oltenii de pe online, praf va fac! N-or sa reuseasca moldovenii sa va adune de pe jos.:ok:
.tu se pare ca te-ai molipsit de la zeus de la forumu de la gesepe............totusi e bine ca recunosti ca esti moldovean dew origine!
P.S. voi in moldova nu stiti decat sa tineti cu zdrelutza?!

SORINULTRA
8th February 2007, 17:18
nu ma , voi cu cine tineti?

Jus7M3
8th February 2007, 17:43
nu ma , voi cu cine tineti?

continua hibernarea !!

p.s. intrebarea lu` 48 era retorica ;)

Balaci
8th February 2007, 20:15
nu ma , voi cu cine tineti?

:happy Suporterii Otelului!:evil:

ASP
8th February 2007, 21:33
gica cel cu ochi in limba. asta te pomenesti ca vroia sa voteze si saptamana viitoare.
ete si alta teorie: una_bucata_moldovean_stelist_pana_la_moarte_dar_nu _stiu_nici_un_jucator_forza_gigi_sa_moara_dusmanii

Zauri
8th February 2007, 22:19
gica cel cu ochi in limba. asta te pomenesti ca vroia sa voteze si saptamana viitoare.
ete si alta teorie: una_bucata_moldovean_stelist_pana_la_moarte_dar_nu _stiu_nici_un_jucator_forza_gigi_sa_moara_dusmanii

Esti bestial copile .Vad ca te tii de glume intr-o prostie.Esti tare...:ok:

ASP
8th February 2007, 22:23
chiar asa?!? te simti?
mesajul nu era pentru tine ci pentru un teoretician versat. tu esti inca in stadiul de "baietii de pe masina de gunoi".

Zauri
8th February 2007, 22:49
chiar asa?!? te simti?
mesajul nu era pentru tine ci pentru un teoretician versat. tu esti inca in stadiul de "baietii de pe masina de gunoi".

Nu-ti zic????Glume de imi vine sa :headbang: .Bafta:ok:

Balaci
8th February 2007, 22:50
Pai daca-ti vine,da-te,cine te opreste?

bada_otelul
8th February 2007, 23:02
nu vroiam sa zic nimic doar sa mi se vada semnatura

Jus7M3
8th February 2007, 23:59
nu vroiam sa zic nimic doar sa mi se vada semnatura

avatarul si iq`ul foarte mic !! :happy

delaparis
9th February 2007, 00:03
e clar ...:mda:

thread inchis