PDA

View Full Version : Cine este cel mai talentat jucator din Primera Division ?



Laur_Farul
28th January 2007, 22:32
Lionel Messi are o intreaga cariera in fata :ok: !

kain
28th January 2007, 23:09
Robinho, Messi, Higuain, Gago, Iniesta, Saviola.. etc.

Sasuke Uchiha
3rd February 2007, 13:35
gago, robinho, alves, higuain, messi, aguero, prea multi, nu poti alege unul

CrisS
6th February 2007, 20:33
Messi fara indoiala este in prim plan, sa vedem acum cat de bine isi va reveni dupa accidentare!

Laur_Farul
7th February 2007, 19:22
Messi cred ca va ajunge al doilea "Maradona" :P !

rocky_da_pebble
8th February 2007, 13:22
cred ca messi ... mai sunt robinho, iniesta dar la mare distanta

vicente_vcf
11th March 2007, 21:56
Hai Lasa-ti Gogosile Astea D Villa E Draq De Aceea Da Abramovich 90 Pe El

rocky_da_pebble
13th March 2007, 11:18
Hai Lasa-ti Gogosile Astea D Villa E Draq De Aceea Da Abramovich 90 Pe El

normal ca el e ... doar joaca la Valencia echipa ta favorita :D. si pe Messi Inter ofera 90 mil E + Adriano

Sasuke Uchiha
13th March 2007, 21:07
rocky unde ai auzit si prostia aia ?¿?¿

Celso
13th March 2007, 21:17
Robinho! Messi e mic copil pe langa ce stie Robinho! pacat ca nu are un mediu propice unde sa se desfasoare!:(

kain
13th March 2007, 21:33
Daca e sa vorbim de tehnica, Robinho este superior lui Messi, in schimb argentinianul este un pic mai rapid ca brazilianul :ok:

rocky_da_pebble
15th March 2007, 13:16
rocky unde ai auzit si prostia aia ?¿?¿

este reala oferta. barca nu ii da voie sub 100 mil E. nu blufez :sleep:

Andreiy
15th March 2007, 13:18
Ronaldinho a fost si va ramane cel mai talentat jucator din lume, nu doar din Primera.

rocky_da_pebble
20th March 2007, 12:17
Ronaldinho a fost si va ramane cel mai talentat jucator din lume, nu doar din Primera.

Si tu cine esti sa ne obligi pe noi sa credem ce vrei tu? :confused:
Io sincer nu il vad dribland. L'a vazut cineva in ult 2 ani pe Ron cu un dribling reusit? :)

bets
20th March 2007, 12:34
Pe departe cel mai talentat tanar jucator din primera este jucatorul BARCELONEI mesi

dani3lll
21st March 2007, 01:49
Poi eu zic ca Barcelona are vre`o 3 jucatori fantastici Eto`o , Messi si Ronaldinho ;)

Elphax
21st March 2007, 01:55
Cel mai talentat a fost Ronaldo, intotdeauna

din pacate e prea puturos :)

riva
21st March 2007, 09:01
fara indoiala Ronaldinho!

Sergiu
21st March 2007, 09:11
Messi nici nu incape discutie, la cat de frumos simuleaza faulturile trebe sa zicem clar ca e cel mai talentat, desi si Eto'o si Ronaldinho cu dansul lor de maimuta au si ei ceva talent, dar mai trebe finisat pentru ca mai mult ii huiduie lumea pe stadion.

stefy_deva
21st March 2007, 09:42
ronaldinho a fost, dar ia cam trecut momentul de glorie cam scurt pt o vedeta! in momentul de fata cred k messi e vedeta in Spania!! totusi 3 goluri in poarta lui RM in El Clasico?!?!? e mult pt un pusti

kain
21st March 2007, 13:58
ronaldinho a fost, dar ia cam trecut momentul de glorie cam scurt pt o vedeta! in momentul de fata cred k messi e vedeta in Spania!! totusi 3 goluri in poarta lui RM in El Clasico?!?!? e mult pt un pusti

A dat 3 goluri, dintre care 1 singur din proprie actiune, celelalte au fost din pasele mult prea bune ale lui Xavi si Ronaldinho ;)

Ma incanta Messi cu viteza lui.. are talent, insa daca ar avea cu cine in momentul de fata, Robinho ar fi mult mai bun.. :yeah:

LUCKY_AMARU
21st March 2007, 14:29
Frate se vede ca esty pusti si habar n-ai de fotbal...fara suparare......cel mai bun cel mai talentat cel mai muncitor cel mai "golgeter" e fara indoiala samuel eto'o.....pacat de accidentarea din toamna ca anu asta baga peste 50 de goluri.......

kain
21st March 2007, 14:35
Frate se vede ca esty pusti si habar n-ai de fotbal...fara suparare......cel mai bun cel mai talentat cel mai muncitor cel mai "golgeter" e fara indoiala samuel eto'o.....pacat de accidentarea din toamna ca anu asta baga peste 50 de goluri.......

Ce glumet esti, aici vorbeam de talent, nu de cine da mai multe goluri.. Ai deviat de la subiect prietene "atotstiutor" :mda:

LUCKY_AMARU
21st March 2007, 17:04
SA ZICI ca eto'o nu are talent e ca si cum mi-ai zice ca robinho nu e brazilian ci finlandez.........oricum ramane la parerea fiecaruia cel mai talentat..talentu nu poate fi masurat la urma urmei

rocky_da_pebble
21st March 2007, 18:33
SA ZICI ca eto'o nu are talent e ca si cum mi-ai zice ca robinho nu e brazilian ci finlandez.........oricum ramane la parerea fiecaruia cel mai talentat..talentu nu poate fi masurat la urma urmei

Evident ca talentul poate fi masurat, dar pe o durata lunga de timp si stim cu totii ca Messi e jucatorul cel mai greu de marcat sau deposedat din Spania si chiar din loome as zice. Cam asta inseamna talent. Se poate afirma cu usurinta ca Messi e mai talentat ca Ronaldinho (de exemplu) argumentand ca Messi fenteaza 10 pe repriza iar Ron unu' pe sezon.

Eto`o e golgeter ... si un inrudit cu regnul primatelor ... :D. El nu e injurat ca e negru. Asta e doar o scuza/ un pretext :no:

Luis Garcia10
21st March 2007, 18:47
Top 5 talente in Primera : - 1.Ronaldinho 2.Messi 3.Villa 4.Joaquin 5.D`Alessandro :D

rocky_da_pebble
21st March 2007, 19:02
A dat 3 goluri, dintre care 1 singur din proprie actiune, celelalte au fost din pasele mult prea bune ale lui Xavi si Ronaldinho ;)


o spui ca si cum ar fi ceva rau ... :o:
primul gol a fost din pasa lui Eto'o si nu a fost nimic genial la chestia asta, era chiar previzibil dar cum apararea Realului a fost visatoare ... iar cel de'al doilea din respingerea lui Casillas ... esti sugur ca ai vazut meciu'? sau ceva rezumate macar?

kain
21st March 2007, 19:20
o spui ca si cum ar fi ceva rau ... :o:
primul gol a fost din pasa lui Eto'o si nu a fost nimic genial la chestia asta, era chiar previzibil dar cum apararea Realului a fost visatoare ... iar cel de'al doilea din respingerea lui Casillas ... esti sugur ca ai vazut meciu'? sau ceva rezumate macar?

Am vazut chiar tot meciul, dar am gresit autorii paselor, si daca te uiti bine la al doilea gol al lui a venit dupa actiunea lui Ronaldinho, dupa care a fost respingerea lui Casillas iar apoi gol.. Si zic ca in pozitia in care era Messi.. multi jucatori ar fi marcat :yeah:


SA ZICI ca eto'o nu are talent e ca si cum mi-ai zice ca robinho nu e brazilian ci finlandez.........oricum ramane la parerea fiecaruia cel mai talentat..talentu nu poate fi masurat la urma urmei

Are talent de a da gol, sa zicem ca el are si cu driblingurile, insa cand zici ca un jucator are talent inseamna ca stie cu mingea.. poate sa fie un jucator slab, si sa stie doar sa bage mingea in poarta, de exemplu Inzaghi :P

rocky_da_pebble
21st March 2007, 21:00
Am vazut chiar tot meciul, dar am gresit autorii paselor, si daca te uiti bine la al doilea gol al lui a venit dupa actiunea lui Ronaldinho, dupa care a fost respingerea lui Casillas iar apoi gol.. Si zic ca in pozitia in care era Messi.. multi jucatori ar fi marcat :yeah:


ok si ce'i cu asta? ce vrei sa zici? nu are voie sa inscrie si goluri comune?

cu siguranta ca nu inscria oricine din vole intr'un meci cu atata tensiune si cu un sut asa precis care s'a dus peste capul fundasului si sub bara dar deh ... obiectivitatea la tine lipseste cu desavarsire !

btw actiunea lu' Ron a fost posibila pt ca fundasul Realului nu a intervenit si l'a lasat sa se apropie de poarta ... crtitica'ti fundasii, nu jucatorii adversi fiindca sunt prea buni

Lionel Messi e cel mai talentat jucator din Spania!

kain
21st March 2007, 22:37
Lionel Messi e cel mai talentat jucator din Spania!

Parerea ta, eu zic ca Robinho, si nu pentru ca tin cu Real :P

Lordul
21st March 2007, 22:40
Messi clar urmat de Ronaldinho

Jerry20cm
21st March 2007, 22:48
bah, terminati-va.
Ronaldinho pe departe, apoi vin urmatorii, ce mama dreq.

Sasuke Uchiha
21st March 2007, 22:53
ronaldinho are talent, dar cred ca e vorba de tinerii jucatori, robinho, messi si gago sunt cei mai talentati din primera
vad ca e dintosul in poll, trebuia sa-l fi sters si pe el :mda:

Luis Garcia10
21st March 2007, 22:58
Tocmai aia e ca nu vorbim de jucatori tineri neaparat :D

Sasuke Uchiha
21st March 2007, 23:02
pai atunci ronaldo , eto'o si ronaldinho

YoYoyOi
21st March 2007, 23:05
Deco :cool:

Luis Garcia10
21st March 2007, 23:15
Talentati sunt multi , dar unii sunt geniali de-a dreptul ...aici intra si Dintosul :D

rocky_da_pebble
22nd March 2007, 00:33
mah io nu vad nimic genial la el ... chiar nimic... nu stie sa dribleze :confused:

pinki
22nd March 2007, 12:42
dintosul meu preferat, urmat foarte foarte indeaproape de messi, iar apoi, la ceva distanta, robinho si david villa :D

Quaresma
13th April 2007, 09:54
eu nu styu ce vedety voi la messi macar de ar stye cat stye Robinho cu stangu, Robinho ii cel mai bun din Primera Division si urmatoru clar Fernando Torres, toty care vorbesc de ronaldinho zic doar asa ca normal sunt fanii lui barca da sa fim seriosi ce-o mai facut ronaldinho in ultymu tymp si pun pariu ca nu ea barcelona campionatu.

Quaresma
13th April 2007, 09:57
cea mai in forma echipa in acest moment este LAZIO uitatyva si voi in clasament pe ce loc ii si nu uitaty o inceput campionatu cu - 11 puncte

Quaresma
13th April 2007, 10:04
normal cei mai buni jucatori din lume sunt Cristiano Ronaldo si Ricardo Quaresma ,ce jucator poate face ce face c.ronaldo meci de meci sa fie tot tympu cel mai bun in meciu respectyv el face toate fazele si ce jucator poate sa dribleze sau sa dee cu exterioru asa ca Quaresma uitatyva si voi pe youtube cum joaca acest jucator

kain
13th April 2007, 11:24
Cu adevarat e foarte bun Quaresma, insa nu-l depaseste pe Cristiano Ronaldo :D

pinki
13th April 2007, 11:35
dar cristiano ronaldo nu joaca in primera :D

altfel, nimeni nu i-a contestat valoarea... eu chiar o apreciez :D

Mad_max
13th April 2007, 23:05
fiecare are dreptul la opinie insa se vede clar majoritatea:ronaldinho si messi, si toata lumea stie ca atunci cand dintosu joaca la capacitate maxima e senzational,cat despre quaresma sa fim seriosi nu-i ajunge nici la glezne lui ronaldinho

Luis Garcia10
13th April 2007, 23:37
Quaresma e la Porto ..ce treaba o avea cu Primera de a-ti adus vorba..:( Da Ronaldinho e cel mai talentat..evident :D

rocky_da_pebble
14th April 2007, 12:27
fiecare are dreptul la opinie insa se vede clar majoritatea:ronaldinho si messi, si toata lumea stie ca atunci cand dintosu joaca la capacitate maxima e senzational,cat despre quaresma sa fim seriosi nu-i ajunge nici la glezne lui ronaldinho

ha ha. din poll parca se intelege ca messi apoi la maaaaaaaaare distanta robinho. ron e al treilea abia :yeah:

SoBo
11th June 2007, 18:26
Ruud Van Nistelrooy

Andreiy
12th June 2007, 11:48
haha!
de departe Messi.

Luis Garcia10
22nd June 2007, 23:23
Silva nu avea voie sa lipseasca din poll :rosu: Acum..asta e :(