PDA

View Full Version : Etapa 1: Otelul - Dinamo



ADelPiero
18th July 2005, 16:58
Duminica, 7 august 2005: Otelul Galati - Dinamo Bucuresti, ora 18,00 , National TV
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bob
18th July 2005, 17:06
pregatiti-va sa o luati dupa olteni! la vale!

be@
18th July 2005, 23:18
Castiga Otelul . :drak:

Paul
18th July 2005, 23:30
Dinamo nu a castigat de 10 ani , nu castiga nici anu asta ...

Bate Otelul , 2-0 !

GeKuRA
19th July 2005, 00:26
pregatiti-va sa o luati dupa olteni! la vale!
la Dinamovisti te referi, nu ?? :D :evil: :evil:

Catalanul
19th July 2005, 01:03
sper sa bata otelul, dar avand in vedere situatia de la galati mi-e greu sa cred acest lucru. asa ca merg pe o victorie a dinamovistilor :mda:

PerVersion
19th July 2005, 04:02
Avand in vedere ca la Galati din bugetul acela de milioane de dolari au ramas doar vorbe si pagini scrise prin ziare, Dinamo nu va avea probleme, 0-2.

ADelPiero
19th July 2005, 04:41
fiind primul meci .... cred ca va fi egal :D

ieppy
19th July 2005, 10:58
iete stelistii, macaiar mama sa ii manance, ce grija ne duc. ia hai mai incolo pe threadul stelutei ca aici aberati mai mult decat acolo. Incredibil, dar adevarat.

don_denver
19th July 2005, 10:59
nu stiu daca va fii egal...cred..ca va bate dinamo....dar surprize pot fii oricand...

sun
19th July 2005, 15:11
Bate dinamo , dar nu foarte usor ( 1-2 ) .Otelul e una din echipele amenintate cu matineu`

cip_81
19th July 2005, 21:12
Mda, dupa prima etapa vom privi de sus la cimitiristi...cand zic sus ma refer la o diferenta de 3 puncte.

Paul
19th July 2005, 21:24
cip , vad ca stii foarte bine istoria meciurilor arges- steaua ;
fa un mic efort (sper ca nu`ti cer mult) si zi`ne de cand nu a mai batut Dinamo la Galati











PS. Daca nu ai aflat iti spun doar atat: nu aveai buletin pe cand se intampla fericitul eveniment pentru Dinamo ...

cip_81
19th July 2005, 21:31
Vesti proste pentru tine paulica...ultima data s-a intamplat in 95 (spre regretul tau chiar aveam buletin la acea data...dar nu stau sa discut problemele astea cu unul care pana in urma cu cativa ani se <beep> in gura), culmea cele 2 echipe s-au intalnit tot in prima etapa (e adevarta ca victoria a venit in retur).

Paul
19th July 2005, 21:37
Nop.

Deci se intampla in returul sezonului 94-95 , insa atunci prima etapa din retur s-a jucat pe 30.11.1994 !

30-11-94 Divizia A Otelul vs. Dinamo Buchares 0 - 2

Tu in mod normal ti`ai facut buletin pe data de 14.02.1995
Deci numai daca ti l`ai facut anticipat ... pana atunci ramane cum am stabilit ... nu aveai buletin la ultima victorie a lui Dinamo la Dunare...

cip_81
19th July 2005, 21:40
Gresit, draga Paulica...s-au intalnit in sezonul 95/96. Cateva etape din retur s-au jucat in sezonul de toamna pentru a comprima campionatul in vederea participarii nationalei la EURO 96. Mai documenteaza-te.

In sezonul 94-95 a fost 2-1...stiu bine ce vorbesc.

baez
20th July 2005, 00:06
io zic ca bate dinamo, conditia e sa nu fie "marele" miăitza pleshan titular :evil:

Rechinul Ucigas
20th July 2005, 15:38
am pus x ..... dinamo nu va castiga prima etapa !!!

Virus
20th July 2005, 19:31
meci de x2

esku
20th July 2005, 23:16
cred ca se va termina la egalitate acest meci.....

vlad1607
21st July 2005, 14:29
punem capat seriei negre la GL ! :D Victorie DINAMO! :D

Paul
21st July 2005, 19:13
Serie neagra ?

A , adik infrangerea cu Steaua , si cea din prel . UEFA ... :drak:

cip_81
21st July 2005, 20:52
O sa avem un moral beton dupa ce am facut instructie cu soldateii lui jiji botezatorul, insa, recunosc, va fi mai greu.

vlad1607
21st July 2005, 20:53
paulica nu mai visa online...intzeleg ca e cald si te influentzeaza caldura..baga capu intr-o caldare :D

Paul
21st July 2005, 21:08
ce e aia caldare ?
stiu numa de galeata :evil:

claudio25ro
22nd July 2005, 03:04
meci greu de tot..la inceput formare..alea.alea dar merg pe un 2

THE HUN
22nd July 2005, 03:41
Meci greu pt. ambele echipe dar mai greu pt.Dinamo care trebuie sa demonstreze neaparat inca din prima etapa ca investitia de 10 mil.dolari este reala si trage sa castige campionatul.

vlad1607
22nd July 2005, 09:39
un campionat nu se castiga in prima etapa...

don_denver
22nd July 2005, 09:41
un campionat nu se castiga in prima etapa...
corect...oricum...m-as mira sa bata otelul...chiar daca si-a luat-o in amicale la greu dinamo, nu cred ca otelul are sanse, decat foarte mici, sa bata.

vlad1607
22nd July 2005, 09:45
om trai si om vedea.....Doamne Ajuta ! Forza Noi ! da pe ce stadion se joaca?

RstInPc
22nd July 2005, 09:48
Apele sunt cam tulburi la Otelul iar Dinamo pare a fi intr-o criza de forma, dar pana la ora meciului mai este destul timp. Cred ca va bate Dinamo, Otelul nu mai are nici jucatori si nici antrenor care sa mai poata pune probleme "granzilor". In schimb la Arges este cu totul alta mancare de peste.

vlad1607
22nd July 2005, 11:47
intr-adevar apele sunt cam tulburi la galatzeni si tre profitat....
eu unul vreau sa vad mai multa agresivitate,mai multa determinare in joc decat sezonul trecut!

cip_81
22nd July 2005, 17:21
Sunt gata sa dau pariu cu oricine ca in meciurile oficiale vom vedea o alta fata a lui Dinamo.

vlad1607
22nd July 2005, 18:30
asa zic si eu ....si punem si pariu dc vrei :D :D :D

george-dinamo
22nd July 2005, 22:15
tre sa profitam de situatia in care se afla otelul si sa-i mancam. ca n-am mai batut la ei in campionat de nu stiu cand. un 2-0 pt noi ar fi ok.:)))

giulestina
23rd July 2005, 07:24
Dupa cum se prezinta situatia la Galati dinamovistii nu vor avea probleme in meciul cu echipa de la Dunare.2 categoric.

vlad1607
23rd July 2005, 09:15
chiar dc situatzia galatzenilor nu e tocmai roza sunt convins ca nu o sa fie un meci chiar usor pt ca suntem in prima etapa a campionatului si mecanismele de joc nu sunt inca puse la punct asa cum ar trebui...

cip_81
23rd July 2005, 09:57
Nu, nu va fi deloc usor, chiar este cert un lucru: meciul de la Galati va fi mult mai greu decat meciul pe care-l vom juca pe 31 iulie.

vlad1607
23rd July 2005, 09:58
asa sa fie :D

zizou
23rd July 2005, 12:37
In condiţiile crizei de la Oţelul, Dinamo nu cred că ar trebui să aibă probleme

Stefany
24th July 2005, 00:08
Invinge Otelul
FORZA POLI IASI - MEREU CU POLI

vlad1607
24th July 2005, 11:04
ce tzipi ba asa? :drak: unde te crezi? :D :drak:

dc esti tu asa de sigur ca invinge Otelul poate ne oferi si niste argumente ...ceva plauzibil....ai viziuni?

Stefany
24th July 2005, 14:44
Iar te bagi aiurea, asta e parerea mea. Ai ceva impotriva? E doar un pronostic........

vlad1607
24th July 2005, 14:50
baietzica ...tu ai probleme? ok ...stiu ca e parerea ta....o respect....da te intreb ai vreun argument adica ce te-a facut sa fii asa de sigur...deci zici ceva coerent sau te ataci din nou???

giulestina
24th July 2005, 15:49
Oricum dinamo are un lot mult mai valoros decat al galatenilor si decat al multor echipe din campionat (poate chiar cel mai bun) si nu se pune problema castigatoarei din aceasta partida.Dupa cum am zis si inainte merg pe un 2 solist! La Dinamo poate lipsa omogenitatii constituie un dezavantaj , dar daca se pastreaza lotul pentru mai mult timp si nu-l vor injumatati porcea si negritoiu Dinamo va fi o echipa puternica. Si in privinta Supercupei Dinamo este favorita in disputa cu Steaua.

vlad1607
24th July 2005, 17:45
favorita nefavorita nu ma intereseaza..important e sa o castigam si apoi sa invingem si la GL

don_denver
24th July 2005, 17:56
favorita nefavorita nu ma intereseaza..important e sa o castigam si apoi sa invingem si la GL
Vlade, taica-miu e de acord cu tine..:D...eu..ma mai gandesc..:D

vlad1607
24th July 2005, 18:22
pai eu ti-am mai zis ca tatal tau e om serios :D :D
nu te gandi foarte foarte mult ca poate itzi vin idei periculoase :D renuntzi la stelutza ta pt favorita unui om adevarat...la taicatu ma refer :D :D

P.S.: pt cei ce nu stiu tatal domnului Denver e DINAMOVIST :ok:

bob
25th July 2005, 14:12
bravo lui don denver senior! mare om! fiule, ia aminte!

don_denver
25th July 2005, 14:16
@bob vlad...n-o sa vedeti...da las ca va vad eu daca o-ti avea copii stelisti sau rapidisti ce o sa faceti..:D

bob
25th July 2005, 14:24
don denver, tatal tau a dat dovada de prea multa blindete. la mine nu va fi cazul. fratele meu era stelist, pe la 7-8 ani. dar i-am schimbat optiunile, si acum e dinamovist infocat. metodele nu ti le spun.

iocs
25th July 2005, 14:27
La topicul asta e cam greu de raspuns: Daca se pot fura arbitrii si in deplasare, pun 2, daca nu pun 1!

don_denver
25th July 2005, 14:29
don denver, tatal tau a dat dovada de prea multa blindete. la mine nu va fi cazul. fratele meu era stelist, pe la 7-8 ani. dar i-am schimbat optiunile, si acum e dinamovist infocat. metodele nu ti le spun.
nu e vb de blandete c m-a lasat sa-mi aleg singur ce si cum...ceea ce apreciez f mult..metodele gen pumn in gura..au repercusiuni grave..daca nu pe loc..in timp..

vlad1607
25th July 2005, 14:31
@iocs:hai ca ne plictisesti du-te si fa o baie in mare.....
@bob: asa am zis si eu ca e om deosebit denver senior:D
@denver: ce sa fie baiatul/baietzii mei? fii serios....."CROMOZOMI ALB-ROSII"! nu se discuta ! :D

don_denver
25th July 2005, 14:55
@vald si daca te insori cu o stelista sau rapidista..degeaba ai tu cromozomi alb-rosii...ca o sa iasa patati..:D

vlad1607
25th July 2005, 15:01
nu are nici o treaba ea cu fenomenul :D asa ca e rezolvata ecuatia:D

iocs
25th July 2005, 15:07
@vlad, ala cu 5000 de mesaje in mai putin de un an, din cate vad esti genul de suporter descris de porcea...Si mai lasa-ma in pace pe mine, k eu n-am zis nimic despre tine. Zii si tu ca Farul fura meciuri daca poti, dar lasa-ma pe mine in pace, fair-play ce esti

vlad1607
25th July 2005, 15:25
adica care gen stimabile?hai uimeste-ma!!!! sper ca ai macar decenta sa raspunzi!
zi tu care gen si te lamurec

iocs
25th July 2005, 15:46
adica care gen stimabile?hai uimeste-ma!!!! sper ca ai macar decenta sa raspunzi!
zi tu care gen si te lamurec

Dinamo are o gramada de suporteri adevarati. Suporteri care pe forumuri si pe alte prostii de`astea sunt tare smecheri si mari dinamovisti, dar in realitate nu cunosc nici 1/3 din lotul cainilor si n-au vazut nici un meci cu Dinamo. Asta se intampla la toate cluburile mari si e deja o mandrie sa tii cu Dinamo ori Steaua. Daca esti din Iasi, de ce nu tii cu Poli? Pentru ca probabil cand ai inceput tu sa vezi meciuri (la tv bineinteles), Dinamo era lider.
PS: Acum, e o moda sa tii cu Timisoara. Vezi cum faci sa devii cat mai repede Alb-violet!

don_denver
25th July 2005, 15:50
iocs..tata..calmeaza-te...ce legatura au mesajele tale intre ele...odata il jignesti pe vlad apoi treci la caiafa...hotareste-te...pune ordine in ganduri si fii mai putin coleric...nu e bine..strica tenul..nu vad unde te-a jignit vlad..in schimb vad unde la-i jignit tu..

bob
25th July 2005, 15:51
iocs, stai linistit, am impresia ca te referi la stelisti. astia au aparut ca ciupercile dupa sevila 1986.

iocs
25th July 2005, 15:52
iocs..tata..calmeaza-te...ce legatura au mesajele tale intre ele...odata il jignesti pe vlad apoi treci la caiafa...hotareste-te...pune ordine in ganduri si fii mai putin coleric...nu e bine..strica tenul..nu vad unde te-a jignit vlad..in schimb vad unde la-i jignit tu..

Ia arata-mi si mie unde l-am jignit eu pe vlad!!!

iocs
25th July 2005, 15:53
iocs, stai linistit, am impresia ca te referi la stelisti. astia au aparut ca ciupercile dupa sevila 1986.

Si ei, dar macar astia sunt suporteri adevarati (unii!).

bob
25th July 2005, 15:56
cu ce sunt "mai adevarati" ca ai nostri?

iocs
25th July 2005, 15:59
cu ce sunt "mai adevarati" ca ai nostri?

Sunt mai tari ca ai vostrii pentru ca ei nu isi parasesc echipa cand e mai mare nevoie de ei. Au fost meciuri in Groapa cu doar 1 000 de suporteri dinamovisti, pe cand eu in Ghencea n-am vazut asa ceva. Sa vezi ce o sa fie la supercupa si in turul 2 al CL.

vlad1607
25th July 2005, 16:03
Dinamo are o gramada de suporteri adevarati. Suporteri care pe forumuri si pe alte prostii de`astea sunt tare smecheri si mari dinamovisti, dar in realitate nu cunosc nici 1/3 din lotul cainilor si n-au vazut nici un meci cu Dinamo. Asta se intampla la toate cluburile mari si e deja o mandrie sa tii cu Dinamo ori Steaua. Daca esti din Iasi, de ce nu tii cu Poli? Pentru ca probabil cand ai inceput tu sa vezi meciuri (la tv bineinteles), Dinamo era lider.
PS: Acum, e o moda sa tii cu Timisoara. Vezi cum faci sa devii cat mai repede Alb-violet!

stimabile tzin cu DINAMO de la 6,7 ani de cand am inceput sa intzeleg fotbalul...pe atunci nu locuiam in IS ci in alt oras care avea echipa tot in A..acum nu mai are(nu stateam in Craiova :D )
tzineam in primul rand cu DINAMO si apoi pot sa zic ca aveam o simpatie pt Ceahlaul....

si pt cultura ta generala am fost in peste 20 de deplasari printre care si la Constantza..orasul tau...si urmeaza sa merg la SuperCupa si la GL in prima etapa

asa ca te rog intreaba inainte sa judeci si sa dai verdicte.

bob
25th July 2005, 16:04
pai de aia sunt considerati oitze(cred ca si tu). oierul si-a pus bodyguarzii la galerie, si toata peluza nord cinta cum dicteaza el.daca, dupa atita timp lumea mai sta in peluza aia, e clar cu iq-ul lor.

iocs
25th July 2005, 16:10
Sunt considerati oite de catre voi. Pe oriunde merg prin tara, stelistii sunt primiti cu onoare si respect. Eu nu sunt oita, eu sunt rechin :). Insa cand Farul n-are sanse la titlu, cu ei tin.

vlad1607
25th July 2005, 16:11
da da respect ...si la Cluj si la Ploiesti si pe la Oradea ....da da.... :happy: :drak:
nu generaliza sunt zone si zone

bob
25th July 2005, 16:17
Sunt considerati oite de catre voi. Pe oriunde merg prin tara, stelistii sunt primiti cu onoare si respect. Eu nu sunt oita, eu sunt rechin :). Insa cand Farul n-are sanse la titlu, cu ei tin.

si daca nici ei n-au sanse, atunci tii cu rapid viena, daca nici aia - hajduk split, etc. pai, la meciul farul-steaua tii cu farul, deci vrei ca steaua sa piarda. unde e logica? de fapt, sunteti recunoscuti ca SCLAVII LUI STEAUA!

iocs
25th July 2005, 16:17
Ce mi-ai enumerat tu acolo sunt zone cu echipe in B. Toate echipele "fane" Dinamo au cazut in B.Acum si Craiova. Sa fie vreun semn divin?


si daca nici ei n-au sanse, atunci tii cu rapid viena, daca nici aia - hajduk split, etc. pai, la meciul farul-steaua tii cu farul, deci vrei ca steaua sa piarda. unde e logica? de fapt, sunteti recunoscuti ca SCLAVII LUI STEAUA!

Tu ai probleme grave de tot! Am zis ca tin cu Steaua cand Farul nu mai are sanse la titlu, si rectific, la un loc mai bun in campionat. Normal ca la Steaua-Farul tin cu Farul,k altfel ziceam ca sunt stelist.

vlad1607
25th July 2005, 16:22
Ce mi-ai enumerat tu acolo sunt zone cu echipe in B. Toate echipele "fane" Dinamo au cazut in B.Acum si Craiova. Sa fie vreun semn divin?

ba tata da ce texte de 2 bani ai in tine pe cuvant stimabile...sunt zone de mare traditzie in fotbalul romanesc...dc ai habar de ceva istorie....

si nu despre asta era vb...ci de "respectul" pt steaua

iocs
25th July 2005, 16:25
ba tata da ce texte de 2 bani ai in tine pe cuvant stimabile...sunt zone de mare traditzie in fotbalul romanesc...dc ai habar de ceva istorie....

si nu despre asta era vb...ci de "respectul" pt steaua

La faza cu respectul pt steaua, ai dreptate. Ce am zis eu apoi era doar o afirmatie. Nu avea treaba una cu alta. Traditia noastra e Steaua, baiatule. Ca nu a auzit nimeni din afara de U Cluj, de Petrolul Ploiesti sau de mai stiu eu ce echipa din divizia B

don_denver
25th July 2005, 16:26
bob..pls...nu intra in categoria pe care am mentionat-o mai sus..mi-ai face o mare placere daca ai sterge acest quote..si voi ramane dator...
ps...mc fia...

vlad1607
25th July 2005, 16:27
iocccccccsa o dai din cola in fanta fara noima!! tu ai zis ca steau e resp.peste tot si eu ti-am dat 3 exemple unde e "foarte"respectata.....ce nu intzelegi???e simplu!

iocs
25th July 2005, 16:30
bob..pls...nu intra in categoria pe care am mentionato mai sus..mi-ai face o mare placere daca ai sterge acest quote..si voi ramane dator...
ps...mc fia...

Don Denver, salut atitudinea ta de stelist convins. Ar trebui sa-l rogi si in genunchi, sa il implori, sau sa ii pupi mana. Din cate stiu eu, Steaua si Dinamo nu se inteleg asa bine. Sau faci parte dintr-o miscare unilaterala de simbioza a celor doua cluburi?

iocs
25th July 2005, 16:31
iocccccccsa o dai din cola in fanta fara noima!! tu ai zis ca steau e resp.peste tot si eu ti-am dat 3 exemple unde e "foarte"respectata.....ce nu intzelegi???e simplu!

Inteleg, baiete, si ti-am zis ca sunt de acord cuu tine. Ce vrei sa mai fac. Sa desenez???

vlad1607
25th July 2005, 16:32
te contrazici ca un copil mic care a fost prins dupa ce a facut o pozna.....

iocs
25th July 2005, 16:35
te contrazici ca un copil mic care a fost prins dupa ce a facut o pozna.....

Ok..bine esti foarte coerent pe forumuri, k na, numai asta faci! Am si eu o intrebare offtopic: Ai fost la finala sau ai stat si ai postat si atunci?
Scuza-ma ca nu ne intelegem, dar eu nu stiu sa vorbesc caineasca!

Vietnam
25th July 2005, 16:38
La faza cu respectul pt steaua, ai dreptate. Ce am zis eu apoi era doar o afirmatie. Nu avea treaba una cu alta. Traditia noastra e Steaua, baiatule. Ca nu a auzit nimeni din afara de U Cluj, de Petrolul Ploiesti sau de mai stiu eu ce echipa din divizia B

Cred ca la alte echipe din B te refereai la Craiova. Baiete de Steaua, Dinamo si Craiova sa stii ca s-a stiut in Europa. Si unii si acum isi scuipa in san cand aud de echipele de mai sus. De la Revolutie incoace doar Steaua a reusit sa tina steagul sus si asta in ultimii ani.Noi am tetrogradat. Dar sa stii ca de Farul COnstanta sigur nu au auzit prin Europa dar poate se va auzii. Eu sper sa se auda de toate echipele romanesti. Uita ca si de Cluj a inceput sa vorbeasca lumea. Sa-ti fie rusine ma cameleonule!Te consideri suporter al Farului? Halal de tine, prefer un ciine dinamovist decat un suporter ca tine care orice ar face echipa favorita ( nr 1 in preferinte cica este Farul) are back-up -ul asigurat tinant si cu o echipa de renume in cazul in care prima echipa clacheaza ... Vai de tine! :jerk: Sper sa se dezica de tine suporterii Farului ....

On topic: :drak: Catelusii o sa cam chelalaie cand o sa toarne galatenii ceva otel topit peste ei. 1 solist.

Vlad vezi ca cistigasi respectul unui faristo-stelist. Acum din respect pentru tine o sa tina si cu Dinamo! Oricum felicitari pentru cifra rotunda!

vlad1607
25th July 2005, 16:38
@Iocs:
da ma tu nu intzelegi?ti-am dat unele explicatzii pe pagina anterioara!! chiar nu vrei sa pricepi? da am fost la finala cu voi si am vazut cat va duce capu la nivel de peluza....coregrafia aratata cu vreo 15 min inainte de startul meciului...VERY SMART !!! :drak:

don_denver
25th July 2005, 16:40
iocs..fac parte din miscarea pro bun simt ..atat....sunt stelist...dar asta nu inseamna sa nu pot fii obiectiv si sa-mi vad lungul nasului sau sa vorbesc in limita bunului simt fara sa jignesc pe nimeni...

vlad1607
25th July 2005, 16:42
Vietname hai nu ne mai povesti visele tale erotice ca nu ne intereseaza...vad ca esti sado-maso otel topit alea alea :D :D :drak:

apropo de sado maso sa ne mai zici din cand in cand cum e aerul in Beeeee :D :drak:

iocs
25th July 2005, 16:44
Vaiii de capul meu!! Imi retrag mesajul ala cu Steaua! Ca nu asta am vrut sa zic prin el. Eu tin cu Farul pana la moarte. Dar in caz ca nu are sansa la titlu, sper ca titlul sa il ia Steaua. E greu? Sa imi mai cereti lamuriri daca nu ati inteles, k? :degete: Craiova!

Vietnam
25th July 2005, 16:47
Vaiii de capul meu!! Imi retrag mesajul ala cu Steaua! Ca nu asta am vrut sa zic prin el. Eu tin cu Farul pana la moarte. Dar in caz ca nu are sansa la titlu, sper ca titlul sa il ia Steaua. E greu? Sa imi mai cereti lamuriri daca nu ati inteles, k? :degete: Craiova!

Pai atunci mori mai repede!
Si daca tot arati degetelele alea, limba de ce o tii scoasa?

vlade: Aerul este nasol..miroase de te indoaie a mititei!

iocs
25th July 2005, 16:47
@Iocs:
da ma tu nu intzelegi?ti-am dat unele explicatzii pe pagina anterioara!! chiar nu vrei sa pricepi? da am fost la finala cu voi si am vazut cat va duce capu la nivel de peluza....coregrafia aratata cu vreo 15 min inainte de startul meciului...VERY SMART !!! :drak:

Si mie mi-a placut de voi. Un singur cantec ati invatat. Era prea greu sa stiti mai multe?

iocs
25th July 2005, 16:49
Pai atunci mori mai repede!
Si daca tot arati degetelele alea, limba de ce o tii scoasa?

vlade: Aerul este nasol..miroase de te indoaie a mititei!

Esti foarte inteligent! De fapt e recunoscut IQ`ul craiovenilor!

vlad1607
25th July 2005, 16:49
un singur cantec? :happy :happy
inseamna ca ori aberezi cand postezi si debitezi tot felul de ineptzii ca altfel nu potzi sa faci fatza ori ai ceva probleme cu auzul......
auzi la el

iocs
25th July 2005, 16:52
un singur cantec? :happy :happy
inseamna ca ori aberezi cand postezi si debitezi tot felul de ineptzii ca altfel nu potzi sa faci fatza ori ai ceva probleme cu auzul......
auzi la el

Ok, au fost 2. Ala cu Ale, Dinamo ale... si ala cu Dinamo, Dinamo Dinamo..., sau Dinamo, sa moara Dinamo.... (varianta farista)

Vietnam
25th July 2005, 16:53
Esti foarte inteligent! De fapt e recunoscut IQ`ul craiovenilor!

Mersi, imi pare rau ca nu pot spune acelasi lucru despre tine, cu toate ca apreciez faptul ca ai observat! :drak: Cel putin din postari momentan nu pot sa-ti intorc complimentul. Dar sper ca in timp sa-ti remediezi imaginea. Fruntea sus ! Momentan tu ai IQ-ul unui dinamovist ( bancul cu Eistein!)

vlad1607
25th July 2005, 16:53
e doar o parere nu vreau sa te jignesc dar Cred ca ai probleme de personalitate...

numai ineptzii vb! esti clona?
:D :D :D

Vietnam
25th July 2005, 16:57
Nu cred , nu este asa important sa-l cloneze cineva. E doar cu IQ la limita.

Vlad oricat te iei de iocs tot pierdeti la galati. Ghinionul vostru dar Becali vrea sa scape de Andone... din pacate pentru voi o sa si reuseasca! :evil:

vlad1607
25th July 2005, 16:59
ma pierdem nu pierdem(normal ca nu pierdem :P :D :drak: ) eu o sa merg la GL ! :ok:

Vietnam
25th July 2005, 17:05
Bafta suflete! Vezi ca ramasasi singur pe aici ca pe "bob" l-au prins hingherii trimisi de fia ( :ok: ) si sta doua zile la racoare! :D

iocs
25th July 2005, 17:05
ma pierdem nu pierdem(normal ca nu pierdem :P :D :drak: ) eu o sa merg la GL ! :ok:

Revenind la ontopic: Pierdeti!

vlad1607
25th July 2005, 17:05
Bafta la ce?:D :drak:
@iocs: ceva argumente plauzibile care sa-ti sustina afirmatzia? sau esti vizionar de malul marii? :drak:

Vietnam
25th July 2005, 17:06
Incepe sa-mi placa iocs! :D Citeodata parca are gura aurita ! E clar vlade ca pierdeti !

vlad1607
25th July 2005, 17:07
ce sa zic :D dc a zis clona ca pierdem tre sa fie chiar asa? :D :D blaa blaaaa blaa

iocs
25th July 2005, 17:08
Incepe sa-mi placa iocs! :D Citeodata parca are gura aurita ! E clar vlade ca pierdeti !

E, din pacate, eu nu pot spune acelasi lucru despre tine.





Clona?? Si mai ziceai ca eu am vorbe de 2 bani. Asta ai scos`o din telenovele, nu?

iocs
25th July 2005, 17:09
Clona?? Si mai ziceai ca eu am vorbe de 2 bani. Asta ai scos`o din telenovele, nu?

vlad1607
25th July 2005, 17:11
clona inseamna altceva pe OLS de fapt pe orice forum banuiesc....

ontopic: nu pierdem la GL :ok: deoarece avem un lot superior valoric dorintza de victorie e mai mare pt a porni lansat psre castigarea titlului si pt ca nu s-a mai castigat de ani buni la GL;iarOtelul pare sa nu treaca printr-o perioada fasta...

iocs te-am intrebat ceva mai sus dc ai vreun argument pt care ai zis ca pierde Dinamo la GL...da vad ca pauza...esti doar un discipol al mamei omida :drak:

Vietnam
25th July 2005, 17:17
E, din pacate, eu nu pot spune acelasi lucru despre tine.

touche!

Seahawk
26th July 2005, 05:30
Dinamo deja a cumparat prea mult jucatori decat avea nevoie... chiar nu au masura.. daca mai vin si Barcauan si Stoican.. or sa fie pe fiecare etapa cel putin 5-6 jucatori care n'or sa aibe loc nici macar pe banca.. Si uite asa se duc banii aiurea.
Dar revenind la meciul de la Galati.. cred ca or sa castige caini ...ca galatenii's vai de mama lor. Pacat de Badescu ca nu vrea sa vina la Farul :(

vlad1607
26th July 2005, 13:01
Dar revenind la meciul de la Galati.. cred ca or sa castige caini ...(
nu te contrazicem :D :D

Angelina Jolie
27th July 2005, 07:22
Asa zic si eu. La Galati a fost vraja aia cu bugetul ala imens dar se pare ca s-a stins totul. Bate Dinamo.

vlad1607
27th July 2005, 19:50
incredibil in sondaj conduce DINAMO la sanse de castig :unde suntetzi oltenilor sa votatzi anti DINAMO ? asa ceva nu se intampla sezonul trecut :drak:

ADelPiero
28th July 2005, 02:20
am mai redus eu din diferenta la poll :D
si la meci, vor reduce jucatorii otelului :ok:

iocs
29th July 2005, 00:45
clona inseamna altceva pe OLS de fapt pe orice forum banuiesc....

ontopic: nu pierdem la GL :ok: deoarece avem un lot superior valoric dorintza de victorie e mai mare pt a porni lansat psre castigarea titlului si pt ca nu s-a mai castigat de ani buni la GL;iarOtelul pare sa nu treaca printr-o perioada fasta...

iocs te-am intrebat ceva mai sus dc ai vreun argument pt care ai zis ca pierde Dinamo la GL...da vad ca pauza...esti doar un discipol al mamei omida :drak:

Unde`i lotul ala superioi valoric?? Semeghin, Alistar sau chiar Pulhac :headbang: :headbang:

saphicus
29th July 2005, 02:52
Unde`i lotul ala superioi valoric?? Semeghin, Alistar sau chiar Pulhac :headbang: :headbang:

E tinut la .... cotetz frate!! :) Acum hingherul sef umbla dupa "caini de rasa"
sa-i aduca inapoi pe gratis.. daca se poate!! Stie "ei" ce stie , ca haita e cam naspa si e...pe nasoale cu atatia verzisori cheltuiti in zadar!!

Important este ca noi am aflat pe unde "s-a aerisit" cateii in Orasul Lumina,
lasand urme la radacina pomilor de pe Champs Elysees.
O excursie binemeritata in Franta, zugravita cu lux de amanunte foto,video relatari de presa noastra (pseudo)sportiva. :scared:

george-dinamo
30th July 2005, 00:02
bey iocs de ce vorbesti fara sa stii? esti din aia care scriu mesaje numa ca sa faca norma? si dupa aia te duci acasa sa te lauzi ce tare ai fost pe net? alistar nu mai e la dinamo :ciocan: :happy iar seme e doar rezerva lui pulhac. si oricum fata de echipa de "valori" a otelului sunt mult peste! :degete: asa ca nu te mai baga in seama fara rost! :ok:

be@
31st July 2005, 13:47
Hai Otelul Galati !!!

vlad1607
1st August 2005, 09:23
@iocs: probleme? te doare tare? :drak:
@ be@ :hai da unde? :drak:

be@
1st August 2005, 09:46
Hai, Otelul , bateti cainii !
Pricepusi acum, Vlade ? :evil: :D

vlad1607
1st August 2005, 10:24
vrei cam multe :drak:

Vand vise
1st August 2005, 10:33
1 solist, scor 2-0 => 3 puncte Otelul :drak:

vlad1607
1st August 2005, 10:53
ai avut tu o revelatzie?:D ia zi ce prnostic ai dat pt Super Cupa :drak:

cip_81
1st August 2005, 16:49
Nu-mi fac probleme. Daca am dat 3 goluri patrupedelor purtatoare de lana fara a face un meci grozav, cu astia maturam pe jos.

Hard
1st August 2005, 16:51
ati mai batut voi otelul si pana acum la galati, de ce nu ati face-o si acum? am baza in voi cum am avut si pana acum

vlad1607
1st August 2005, 21:56
sebyucu 99% vin la meci la GL bem o bere gospodare? :D

bob
3rd August 2005, 16:55
nu bea, ca sta in fatza portzii la sidex, poate i se faca mila la vreun indian si ii arunca niste parai. daca nu, vine mm-ul si ii da un pumn, asa, de sanchi!

Hard
3rd August 2005, 17:46
da vladutz, sigur,sper sa vii cu 2-3 ore inainte ca sa avem timp de baut,daca nu stii, iti spun eu acum ,daca nu intri pe stadion cu o ora inainte, ala esti.asta e regula la galati:D

vlad1607
3rd August 2005, 17:46
@Bob:aha ok e clar imi pierd timpul ....:D
@sebyucu: o fi regula cand vine steaua :D ca am mai fost la GL...la celalat stadion am traversat orasul cu tricou 2 fulare si o esarfa,cu inca un prieten,si nu s-a intamplat nimica :drak:

Hard
4th August 2005, 18:17
nu eram NOI prin preajma:D,acum e vacantza:D

vlad1607
4th August 2005, 18:20
care voi ma ? :happy ceata de copii din Micro 18 sau din Micro 19? :happy

Hard
5th August 2005, 00:30
nu ma, Galati Group, un grup de stelisti format acum 7 ani,din 7 copii(printre care si eu),aveam 16 ani,dupa care s-au facut 10, 15, si tot asa ,ajungand acum 4 ani la 40 de membri.aveam punct de intalnire un parc unde se intalneau si cainii, cam la aceeasi ora.:Dne intelegeam bine,ca doar eram cu totii galateni.o singura data au fost probleme,insa nu mari:D.probabil ai auzit de guardia galati,mult mai numeroasa decat noi si mai bine pusa la punct deoarace acolo media de varsta era mai mare decat a noastra.cand am dat la facultate,ne-am cam impartit in toate colturile tarii si ne intalnim doar la meciuri Stelei la Galati.La ce meci ai fost la galati?cat s-a terminat meciul?
alt micro,nu l-ai nimerit:D

vlad1607
5th August 2005, 13:19
@ seby: am fost in sezonul 2003-2004 la acel Otelul Galati-DINAMO : 0-0 din pacate f mici sanse sa ajung la meci pt ca de samabta seara tre sa fiu cu munca la Sovata ...asa ca lasam berea pe altadata :(
@ traiane : felinarul alb-albastru ce indica stimabile? penibilitatea ultimilor aprox 15 in care eternul obiectiv era eventul sau macar un trofeu intern si sfarsea ambitia in mocirla mediocritatzii ???

Sabin
5th August 2005, 14:05
Ce vrei, Traiane... a avut si Plesan o revelatzie. Abia de curand si-a dat seama ca de fapt prin el curge sange de dinamovist adevarat si acum par la mii de ani in urma momentele in care refuza sa vina la Dinamo. :P Acu' tu nu tre' sa mori de ciuda... ce vrei, o sa pui si tu ceasul sa sune mai dimineatza si te duci la meci. Asta-i viatza... :happy

Cainele
5th August 2005, 14:12
ma uit asa cum spera toti ...sa na bata...nici o sansa...batem Sidex-ul la ce obicei :P

Hard
5th August 2005, 14:58
vlad, si la acel 0-0 nu erau cativa stelisti cu fulare: la tabela?:D
o s-o bem noi berea aia candva, dar nu anul asta:D

vlad1607
5th August 2005, 15:01
sincer nu mai tin minte ce ar fi dc am bate toti stelistii zi si tu? :D

cum se prefigureaza :P un an DINAMO te intzeleg ca nu mai esti din casa anu asta :D

Hard
5th August 2005, 18:20
sincer nu mai tin minte ce ar fi dc am bate toti stelistii zi si tu? :D

cum se prefigureaza :P un an DINAMO te intzeleg ca nu mai esti din casa anu asta :D
plec la sfarsitul lunii din tzara .
mai bine veneai si duminica ,poate le tineai noroc iar dinamovistilor,cu inca 20 de ratari si 0 goluri :D

Ayrton
5th August 2005, 18:23
absenti la Dinamo: Tamas si Plesan accidentati, Cl Niculescu suspendat.

Batem si asa! Hai Dinamo!

Hard
5th August 2005, 18:51
clar , meci de 1 solist!
Nu rezistati infernului de pe Dunarea:D

vlad1607
5th August 2005, 18:56
@ seby :bafta acolo unde pleci dar din pacate anu asta iar nu luati nici un trofeu mai bine sa nu te interesezi de steaua :D :drak:
@traian : dc tu crezi ce ineptzii zici atunci e grav ....e caz patologic !
@ayrton :intr-adevar 3 absente de marca dar tot vom castiga :D sper :D

desdemona
6th August 2005, 01:31
revelatia era ca-i sta bine ca cocota rosioara, jucand 3 meciuri corecte pe an restul blaturi
Pai si nu i se potriveste ca o manusa, din moment ce mai multe nici nu e in stare sa joace onorabil (corecte sau nu)? :evil:

vlad1607
6th August 2005, 12:24
Traiane ma feresc sa te incadrez in vreun "tipar uman" ca probabil imi iau minim avertisment :D
pe cuvant ca m-am saturat sa zic la fiecare nou venit pe ols care e anti-Dinamo(probabil ar trebui sa imi pun asta in semnatura :D ) ca nu zicem ca e cea mai "curata" cea mai "pura" echipa....noi cainii de pe OLS am si zis ca episoade gen semifinala cu Astra sau ala cu Serea sunt penibile,rusinoase !! dar ceea ce faci tu si altzii ca tine nu poate fi caracterizat decat ca fiind izvorat din frustrare! LAsa-l pe Plesan ca nici un dinamovist nu da doi bani pe asa zisele lui sentimente alb-rosii

ontopic: batem la GL :D sper :D

ronaldinho
6th August 2005, 12:42
da, cica s-a incins seme la o bauta cu tanase si l-a cam luat :D
on topic, meci greu pt galateni, mai ales ca dogalaii au si ei un lot care le da dreptul sa spere la podium, in ipoteza unui campionat corect. pt binele lui si al fotbalului romanesc, sper ca grigorie sa confirme in acest meci evolutiile bune din sezonul trecut si totodata sa -i deschida ochii bisnitarului de becali ( doar prin prisma faptului ca e cu 2 clase peste plesan ) pronosticul meu e un X2, cu toate ca m-ar bucura o victorie a galatenilor.

vlad1607
6th August 2005, 12:45
stai ca nu joaca Niculescu Tamas si Plesan nu e chiar asa usor....

oricum sunt de acord cu jumate din pronosticul tau ...jumatatea aia care e "2" :D

ronaldinho
6th August 2005, 12:48
am mai zis , jumatatea aia a luat-o semeghin contra lui tanase :D

vlad1607
6th August 2005, 12:55
vb mai incet ca trezesti betivu :D

Hard
6th August 2005, 15:31
75 de mii intrarea la meci? oare merita?bine ca oricum nu ma duceam,dar decat sa dau 75 de mii si sa vad 2 echipe pline de cascadorii rasului, mai bine as risca sa intru cu galeria oaspete :D.
@ vlad: o s-o vad pe Steaua in Uk, se califica 5 echipe din Anglia + Glasgow Rangers ceea ce inseamna sanse foarte mici ca Steaua sa nu cada cu una din ele in grupe :D

vlad1607
6th August 2005, 16:52
la cat "bulan"avetzi nici nu as fi f mirat ....:D
stai acasa ca poate mai "zboara" niste pumni :D

Hard
6th August 2005, 17:35
nu am eu norocul asta:D,doar la Otelul-Steaua vezi asa ceva:D

vlad1607
6th August 2005, 18:30
ai "bulan"si scapi de fiecare data ai vrut sa zici :D

regelesolomon
6th August 2005, 18:32
Domnul profesor Sunda a fost la noi la Cluj si a facut atunci un meci mare cu Dinamo. Insa la Galati mi-e greu sa cred ca va putea repeta figura, deci merg pe o victorie a oaspetilor (desi de 10 ani Dinamo nu a mai razbit in fata Otelului).

Sabin
7th August 2005, 12:10
Traiane, lasa dinamoviada in pace, ca aia daca ar fi, ar fi in divizia a. Ia tata si pune ceasul sa sune sa nu pierzi derbyurile de traditzie din divizia voastra! :drak:

SounDBUsteR
7th August 2005, 12:29
Derbyuri de traditie ?
Dar despre traditia voastra in :
Racolare de jucatori ?
Furturi nerusinate cu ajutorul arbitrilor militieni ?
Blaturi ordinare ?
Jafuri la drumul mare ? (vezi faptele lui Netoiu la Craiova )
Ghete de aur acoperite cu NOROI DE STEFAN CEL MARE ?
Despre traditia celor de mai sus ce aveti de spus ?
PS : Toata lumea stie ca traditia voastra a inceput odata cu intrarea in Romania a tancurilor rusesti . Cand veti recunoaste si voi acest lucru ?

Hard
7th August 2005, 12:35
la galati, inainte cu 5 ore de meci, vremea este posomorata,insa nu ploua,inca.Sa dea Domnul sa ploua !:D

vlad1607
7th August 2005, 15:26
@SaoundBuster :bine ca dai tu lectii de morala care esti fanul unei echipe ajunse in A din mila altora;nume de cod :bragadiru ! si "scarba" e frumos zis fata de cei ce pozeaza in "corectii si valorosii tzarii" cand de fapr nu dau decat dovada de ipocrizie !

SounDBUsteR
7th August 2005, 16:15
Vlad ,eu nu dau nici-o lectie nimanui dar voi si stelistii ati cazut deja in penibil cu laudele voastre despre titluri,cupe,Europa samd. Va inselati amarnic daca mai credeti ca lumea nu stie despre ce e vorba cand aude numele celor doua cluburi.
Cat despre mila,stai linistit ca voua ,adica S si D v-ar trebui vreo 50 de ani sa dati inapoi ce ati primit gratis , de bunavoie sau cu forta,de la cluburile din restul tarii.
Ati distrus prin lacomia voastra orice incercare a vreunui club din PROVINCIE de a scoate capul la lumina. Iti mai aduci aminte de Corvinul...Craiova,Poli si alte cluburi?
Tot ce era mai bun in loturile lor ati acaparat voi sub falsul pretext al reprezentarii cu cinste a fotbalului romanesc in Europa . Halal cinste construita pe mormantul altora.
Si mai aveti tupeul sa spuneti de eternul derbY !
Pai ia tu oricare meci POLI-UTA ,chiar si din divizia B si o sa vezi acolo adevarat derby si nu unul intre HOTI.
Dar nu are rost sa ma mai agit pentru ca voi mai traiti din vanzarile de dupa revolutie ,vanzari ale unor jucatori luati pe nimic de la adevaratii truditori anonimi din fotbalul nostru. E bine ca au inceput sa se destepte celelalte cluburi si nu va mai vand nimic MOCCA. Asa ca hai s-o lasam mai moale cu laudele si sa trecem la fotbal de-adevaratelea. Numai bine!

vlad1607
7th August 2005, 16:20
in primul rand tre sa recunosti ca suntetzi un hibrid rusinos...episoade rusinoase din istoria lui DINAMO au fost recunoscute de cainii de pe OLS ...asta e diferentza noi recunoastem "voi" sunteti ***************** ! nu mai discut ca vad ca tot "o dai din colo in fanta" ....

eddy_steaua
7th August 2005, 16:25
o sa bata dinamo ..2-0..poate ca sunt eu stelist...dar trebuie sa fim realisti...dinamo e cu mult peste galati..se va vedea astzai...

sun
7th August 2005, 16:29
in primul rand tre sa recunosti ca suntetzi un hibrid rusinos...episoade rusinoase din istoria lui DINAMO au fost recunoscute de cainii de pe OLS ...asta e diferentza noi recunoastem "voi" sunteti ***************** !

Dumnezeule , Vlade ! :o: Ce injuratura exista dintr-un singur cuvant de 17 litere ? :D

Desi Otelul nu a slabit mult fata de sezonul trecut totusi : Otelul - Dinamo 0-2 :headbang:

SounDBUsteR
7th August 2005, 16:39
in primul rand tre sa recunosti ca suntetzi un hibrid rusinos...episoade rusinoase din istoria lui DINAMO au fost recunoscute de cainii de pe OLS ...asta e diferentza noi recunoastem "voi" sunteti ***************** ! nu mai discut ca vad ca tot "o dai din colo in fanta" ....Hibrid,nehibrid,vom vedea roadele in toamna 2006. E pacat insa ca nu intelegi ca vremurile trecute intradevar s-au dus. A aparut Clujul,Farul,Timisoara iar venirea la Bistrita a noului antrenor restrange aria de influenta a mafiotilor din conducerile unor cluburi pe care cu plecaciune le incurajati. In loc sa va bucurati ca sunt sanse ca fotbalul nostru sa se dezvolte va lansati in afirmatii gen gradinita despre hibrizi,bragadiru sau mai stiu eu ce. Hai sa fim seriosi si sa vedem cine,ce poate pe dreptunghiul verde . Cat despre BKP nu sunt eu in masura sa spun cat de vinovati sunt sau nu sunt dar pot sa spun ca investitia de la Timisoara este demna de laudat asa cum ar fi fost de exemplu si cea a Sidexului la Galati dar nu a fost sa fie. Poate mai tarziu .

vlad1607
7th August 2005, 16:48
@eddy:asa sa fie :ok:
@sun: tu chiar ai numarat? :happy
@sounD: 1. hibrid rusinos clar :drak: 2."roadele"sau ce or fi om vedea in 2006 vb ta.3.e demna de lauda dc nu e spalare de bani si asta ramane de vazut.


LUPTA DINAMOOOOOO LA LA LA ! :D

sun
7th August 2005, 16:56
vlade 1607 : cred ca erau 17 : " timisoaras***p*** " e o varianta :evil:

Si un sfat tot pt tine : nu te mai lua la harta cu Bragadiru ca nu merita osteneala ; ei sunt nu doar fanatici ca noi , ci ORBITI DE NEPUTINTA SI FRUSTRATI DE SUCCESELE STELEI SI A LUI DINAMO :evil:

vlad1607
7th August 2005, 16:58
sa stii ca nu era o injuratura...nu conteaza oricum....

pronostic batem 1-0 :yeah:

eddy_steaua
7th August 2005, 16:58
vlade nu ma bucur daca bate dinamo sa fii sigur de asta...incerc sa fiu doar realist...

vlad1607
7th August 2005, 17:00
ma bucur ca esti realist.... pe OLS...in general se voteaza in sondaje ANTi X sau Y...o sa remarci si tu ca realismul lipseste...

Hard
7th August 2005, 17:29
si anul trecut dinamo era mai buna decat otelul:D, si ati vazut ce a iesit:)
GOOOL otelul :happy :headbang: :happy ce v-am zis? nu merita descultii astia 75 de mii! cascadorii rasului,nu altceva :happy .danut munteanu,mare fotbalist,a intrat in istoria cascadorilor rasului :mda:

apparte
7th August 2005, 18:47
Galatiul e cea mai slaba echipa pe care am vazut-o in acest campionat!

Hard
7th August 2005, 19:03
ce vrei ? joaca cu vicecampioana:D,sunt timizi si ei, e primul joc:D.otelul si jiul,favoritele la retrogradare,SE STIEEEE!

STEAUA-MANIA
7th August 2005, 19:28
Hmmm, "interesant" meciul lui dinamo....si normal ca nu le dau prime mari celor de la dinamo...tre sa ajunga bani pt "ceilalti". :rosu:

claudio25ro
7th August 2005, 19:31
4-0 ma duc pe plaja.. :)
/OLE/

Angelina Jolie
7th August 2005, 19:46
0-4 :o: :o:
Acum isi demonstreaza domnul Sunda clasa de antrenor. CU tactica lui "curu in poarta si Doamne ajuta".
Apel catre toti microbistii din .ro: sa nu cumva sa mai traiti cu impresia ca Sunda are valoare de divizia A ca nu are. Este excelent pentru a promova din B in A dar in rest nimic.

pinky
7th August 2005, 22:31
Hmmm, "interesant" meciul lui dinamo....si normal ca nu le dau prime mari celor de la dinamo...tre sa ajunga bani pt "ceilalti". :rosu:


Tu nu prea ai nici o treaba cu fotbalul de obicei asa-i?Inainte sa te pui sa postezi asa, aiurea, doar ca sa ai un numar cat mai mare de mesaje, mai bine l-ai asculta pe al vostru mult adorat patron cum declara ca el merge la meciuri doar asa, sa se distreze...si asta ar trebui sa ne puna pe ganduri cand vorbim despre corectitudinea meciurilor voastre nu?? :headbang: :jerk: :no: :rosu:

Sabin
8th August 2005, 01:56
@SounDBUsteR, sa nu-mi spui ca esti suporterul echipei Politehnica Timisoara, care se zbate undeva prin divizia C. Lasatzi-ne fratzilor in pace, astia cu diviziile B si C! Mi se pare normal sa discute suporterii echipelor divizionare A, restul punetzi-va ceasurile sa sune si culcatzi-va mai devreme sa avetzi tonus la meci. :drak:
Cat despre Otzelul-Dinamo, cred ca Dinamo s-a miscat destul de bine, dar si Otzelul are clar fatza de candidata cu mari sanse la retrogradare.
Acum conteaza meciul cu Omonia. FORZA DINAMO!! /hello :yeah:

Sabin
8th August 2005, 01:59
0-4 :o: :o:
Acum isi demonstreaza domnul Sunda clasa de antrenor. CU tactica lui "curu in poarta si Doamne ajuta".
Apel catre toti microbistii din .ro: sa nu cumva sa mai traiti cu impresia ca Sunda are valoare de divizia A ca nu are. Este excelent pentru a promova din B in A dar in rest nimic.
Daca n-are cu cine, nici tata lu' Capello nu face echipa. Sunda a promovat niste echipe in divizia A, si s-au prezentat de multe ori mai mult decat onorabil. Daca Otzelul a vandut ce-avea mai bun si nu a adus nimic in schimb, nu cred sa aiba o vina atat de mare Sunda. Din partea mea are tot respectul, mai ales dupa meciul de ieri. :D

vlad1607
8th August 2005, 08:14
Hmmm, "interesant" meciul lui dinamo....si normal ca nu le dau prime mari celor de la dinamo...tre sa ajunga bani pt "ceilalti". :rosu:
pe tine te doare rau de tot gogule ai probleme mari baietzica :sleep:

despre meci nu sunt prea multe de zis ...scorul zice cam tot

Brigantes
8th August 2005, 09:33
Blat ordinar!!! Ma mir ca nu-i retrogradeaza pe astia, sunt o rusine pentru tara! Am vazut EU la TV, la stirile din sport, pe 3 canale diferite, cum i-a zis borcea lu ala de la otelu sa-si dea autogol, ca il rezolva el. Si becali le-a promis ca daca pierd cu dinamo, ii transfera la chelsea, ca are maurinio nevoie de oameni de incredere. Si din astia nu gasesti pe toat drumurile.

Si in final, ziceti-mi si mie, ca nu sunt prea la curent cu rezultatele, CE A FACUT ETAPA ASTA craiova?
:degete: stiaua

bob
8th August 2005, 11:15
draga brigantes, cu multa stima tzin sa te informez ca stiintza craiova a invins cu 2-0 (goluri:ilie balaci si geolgau) pe fc scuipandunare. meci frumos, oltenii declarind ca obiectivul lor e titlul (de blegi) si participarea in cupe (cupa oraselor tirguri).

vlad1607
8th August 2005, 11:19
ufff m-am speriat....am mizat pe ei la pariuri :drak: e bine asa....

dc nu stitizi dupa 25 de ani echipa de care zicetzi voi nu mai are ca obiectiv cupa si campionatul

de ce oare?

be@
8th August 2005, 12:09
Unde-i Otelul lui Cartu,acela pe care-l stiam eu ? :headbang:

vlad1607
8th August 2005, 12:12
in "papushoi" ce te mai doare acuma?

RstInPc
8th August 2005, 12:13
La Arges. :ok: Cred ca Argesul va fi un ghimpe in coasta numai ca a avut ghinionul sa cada in prima etapa cu Steaua si n-a apucat sa-si ia avant.

vlad1607
8th August 2005, 12:17
Galatiul e cea mai slaba echipa pe care am vazut-o in acest campionat!

si ai si vazut multe echipe "in acest campionat" aflat in plina desfasurare din cre au trecut deja 8 etape :happy

be@
8th August 2005, 12:22
in "papushoi" ce te mai doare acuma?
Pai ma doare, ca-i echipa din Moldova si nu vreau sa retrogradeze.

vlad1607
8th August 2005, 12:23
ei si tu acuma deja tragi concluzii dupa prima etapa...campionatul e lung...nu cred sa pice GL ...rabdare....

bob
8th August 2005, 12:42
4-4-2 e vorba-n vint pt. ando. a fost de fapt 4-3-3. chiar daca zicu a dat 2 goluri, nu mi-a placut cum a jucat.a avut noroc de galatzeni: slabi saracii. cretinul asta nu face faza defensiva. ando, vazind ca isi raceste gura cu zicu, l-a retras pe baltoi. mi se pare ca ando e inconsecvent. accepta fitzele unora ca bratu si zicu si modifica asezarea echipei. sa-i ia naiba pe astia 2. il prefer pe baltoi.

vlad1607
8th August 2005, 12:44
de fitzele si indolentza lui Zicu m-am saturat si eu....ori se trezeste ori se duce unde vrea el....Baltzoi?alta "vedeta" ...:(

Brigantes
8th August 2005, 14:14
si ai si vazut multe echipe "in acest campionat" aflat in plina desfasurare din cre au trecut deja 8 etape :happy


adica 8 meicuri :D

Klingon
8th August 2005, 18:31
Salut voua celor care-i ajutati pe hingheri sa manance o paine!

In comentariul in timp real al meciului pe GSP, aparea ca Margaritescu l-a lovit in tampla pe Badescu si acesta a trebuit sa primeasca ingrijiri medicale. Se mai intampla, s-ar zice, doar ca mi-am amintit ce i-a facut Margaritescu lui Cristocea in finala Cupei Romaniei. Atat Cristocea cat si Badescu sunt mijlocasi ofensivi si oameni de gol. Am sa-l urmaresc pe acest Margaritescu de acum incolo in fiecare meci, mai ales in cele grele pentru Dinamo (de exemplu meciul urmator nu pare greu). Puteti sa-i spuneti ca are un Rechin sub pat, sa fie foarte atent...

cip_81
8th August 2005, 18:45
Am retinut, o sa-i transmit....dar asta dupa etapa a 3-a dupa ce mai calca un rechin pe inotatoare.

SounDBUsteR
11th August 2005, 11:15
8th August 2005, 08:54
SounDBUsteR
This message has been deleted by Tudose. Reason: Off-topic
:no: :ok: :no: :ok: :no:

Nu-mi fac probleme pe seama stergerii unui mesaj decent in care-i raspundeam lui Sabin .
Pentru mine stergerea lui in baza motivatiei de a fi fost off topic este o garantie ca adevarul doare mai mult decat orice altceva si ca mesajul meu a fost citit de cine trebuia sa-l citeasda . Daca e sa glumesc putin ,repet ,sa GLUMESC putin, el (adevarul) doare mai mult chiar si decat prostia.
Nu e cazul sa se simta cineva ofensat de aceasta gluma caci nici eu nu m-am simtit ofensat de interminabilele afirmatii copilaresti ale unor persoane ce se cred mature . Continuati deci sa-i dati cu "Bragadiru" cu "Frustratii" si cu ...
iar eu o sa va fac trimiterea la ladita cu jucarii pe care n-ati mai deschis-o din copilarie .
Si ca sa nu-mi stergeti mesajul pe motiv de off topic inchei postul meu cu urmatoarea fraza: Ce bine ar fi fost ca Otelul s-o fi luat pe urmele lui Poli iar dupa meciul de la Galati invincibilitatea galatenilor in meciurile cu D----- sa fi avut continuitate. Nu-i nimic insa caci din fericire pentru fotbalul romanesc are cine sa-i invinga . :yeah:

brandacadabra
13th August 2005, 19:23
bragadiristule ciocu mic !

SounDBUsteR
14th August 2005, 17:26
bragadiristule ciocu mic !
Esti cumva in calduri , catelusO ?
Daca da ,treci pe privat si o sa-ti transmit reteta pentru inlaturarea mancarimilor care nu-ti dau pace !
Te astept ! Hai ,HAM !!!