PDA

View Full Version : Romania 2-2 Danemarca ... trebuie sa luam atitudine !!!



dhp][mIkE
11th September 2003, 23:12
http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719


8) furt calificat...asta a fost... trenuie sa luam atitudine....poate va intrebati cum... http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719 - Sunt semnaturi pentru a SUSTINE ROMANIA... dak semneaza 10.000 de oameni uefa ia atitudine! ...

:x :x :x CINE NU "VOTEAZA" NU CONTEAZA :x :x :x

oricum..astfel deschid un nou subiect de discutie ... nu trebuie sa ramanem nepasatori la ceea ce se intampla ...

Feel free to say what eva U want !!!

ps: totusi ..pastrand un vocabular ... decent ... desi uneori ... parca e mai usor sa ......beep ...cat vrei... oricum ...nu aici... nu acum!!! pt ca altfel /nope/ :ciocan: :yeah: [/url]

Dorin
12th September 2003, 14:18
Furt sau nu am fost intodeauna de parere ca omul isi face rau singur. Puteam sa dam mai multe goluri si gata.Din pacate nu stim sa "omorim " meciul cind avem avantaj si ne lipseste pragmatismul .Vezi Brazilia- Anglia in Japonia cind nu s-a mai jucat nimic dupa ce brazilienii (ulterior campioni)au luat conducerea .La noi nebunie in atac , aparare dezlinata ....etc.Am facut impresie frumoasa dar nu ne-am calificat ! Poate e bine si asa ...Toti ne stiu de frica si adesea sintem favoritii ! :yeah: Dorin

DRAGOS
12th September 2003, 17:08
[mIkE"]http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719


8) furt calificat...asta a fost... trenuie sa luam atitudine....poate va intrebati cum... http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719 - Sunt semnaturi pentru a SUSTINE ROMANIA... dak semneaza 10.000 de oameni uefa ia atitudine! ...
:x :x :x CINE NU "VOTEAZA" NU CONTEAZA :x :x :x

oricum..astfel deschid un nou subiect de discutie ... nu trebuie sa ramanem nepasatori la ceea ce se intampla ...

Feel free to say what eva U want !!!

ps: totusi ..pastrand un vocabular ... decent ... desi uneori ... parca e mai usor sa ......beep ...cat vrei... oricum ...nu aici... nu acum!!! pt ca altfel /nope/ :ciocan: :yeah: [/url]

Deja sunt 10.909 semnaturi???? Deocamdata n-am vazut nici o miscare din partea oficialilor UEFA.

inter
12th September 2003, 17:12
si nici nu o sa vezi :evil: :evil:

DRAGOS
12th September 2003, 17:17
De ce zici asta inter????
Eu nu stiam ca daca sunt 10.000 de semnaturi se actioneaza impotriva arbitrului. Am auzit de la dhp][mIkE.

dhp][mIkE
12th September 2003, 21:44
dragos...poti muta subiectul acesta in sectiunea:

Pagina de start a forumului ->Intern

pt ca acolo ar trebui defapt sa fie ...nu? :thinkso:

...esti sigur ca sunt deja 10 000 ?....eu am votat ieri ..si erau aprox. 1.000 ... oricum.... uefa..nu e obligata sa sanctioneze arbitrul...decat trebuie sa dea un raspuns ... sa ceva d geu asta...mai departe ..depinde de ei ... oricum... daca nu-l "pedepseste" uefa pe Urs Maier...las ca-l pedepsesc romanii ...in felul lor :drak: dupa ce e-mail'ul lui Urs(ulica) asta a fost facut public ..pe un post de televiziune rom ... azi...a venit la el mos Craciun ... care i-a adus cadou vreo 1000 de mail'uri... + inca 2000 in asteptare :drak: :drak: :drak: .... oricum... eveniment relativ nesemnificativ pt "ursulica" ...
:D si se pare ca si faimoasa lor sirena ....s-a suparat din cauza arbitrajului si a .plecat.. :? ?...

...sa speram ca nu au fost romanii de vina...pt ca altfel ..iar facem reclama negativa patriei noastre |||care si asa ..este bine inradacinata in ochii unor (ne)europeni ....

|||al za best!!! <><><> :yeah: :yeah: :yeah: <<><><>mike|||

emil
13th September 2003, 00:00
[mIkE"]dragos...poti muta subiectul acesta in sectiunea:

Pagina de start a forumului ->Intern

pt ca acolo ar trebui defapt sa fie ...nu? :thinkso:


L-a mutat?


[mIkE"]
...esti sigur ca sunt deja 10 000 ?....eu am votat ieri ..si erau aprox. 1.000 ... oricum.... uefa..nu e obligata sa sanctioneze arbitrul...decat trebuie sa dea un raspuns ... sa ceva d geu asta...mai departe ..depinde de ei ... oricum... daca nu-l "pedepseste" uefa pe Urs Maier...las ca-l pedepsesc romanii ...in felul lor :drak: dupa ce e-mail'ul lui Urs(ulica) asta a fost facut public ..pe un post de televiziune rom ... azi...a venit la el mos Craciun ... care i-a adus cadou vreo 1000 de mail'uri... + inca 2000 in asteptare :drak: :drak: :drak: .... oricum... eveniment relativ nesemnificativ pt "ursulica" ...
:D si se pare ca si faimoasa lor sirena ....s-a suparat din cauza arbitrajului si a .plecat.. :? ?...

...sa speram ca nu au fost romanii de vina...pt ca altfel ..iar facem reclama negativa patriei noastre |||care si asa ..este bine inradacinata in ochii unor (ne)europeni ....

|||al za best!!! <><><> :yeah: :yeah: :yeah: <<><><>mike|||



Nu stiu cata importanta are numarul, cand totul este evident! Intrebarea mea este mereu: ce se intampla in situatiile fara martori (economice, politice, etc.) daca in fata lumii hotia este atat de fara rusine! Mai ales cand aud ce spune individul! Asta nu are nici macar un pic de rusine sa taca! Ca tot veni vorba: care ii este adresa de email?
Si lasand hotul in treaba lui (ca doar d-aia e hot..) baietii ar face bine sa rateze mai putin! Iar Mircea Sandu (nu stiu ce onoare are si asta) sa se retraga un pic (cam asa cum a facut-o patriarhul, da cu vreo 30 de ani mai mult! :)

PeaceKeeper
13th September 2003, 01:16
Urs Meier are tupeul sa spuna ca nu a gresit cu nimic,nu-l doare de noi cei care stim ca a gresit,si si el stie ca a gresit,dar nu vrea sa recunoasca asta,dar poate a vrut sa greseasca?!?!
In orice caz se pare ca am bagat putin frica in el,sper sa tina aceasta sperietura ceva vreme.Cat despre UEFA ar face binesa reactioneze,ca daca nu bagam frica si in ei :D :D :D
Intotdeauna voi fi alaturi de tara mea ,ROMANIA! :yeah:

realmadrid.com
13th September 2003, 20:37
Tupeu ca Maier nu crd ca are nici un arbitru care a facut asa ceva. Duminica seara la Procesul Etapei va intra in direct cu Calinescu ,Mutu , Dragomir , Lacatus, Sandu si alti invitati de marca.
Daca ati vazut titlul din prosportul de ieri cu mica sirena care a fost aruncata in mare : " Mica Sirena a fugit in apa opribilata de arbitraj :D :D :D , sau ceva de genul asta.

DRAGOS
13th September 2003, 20:50
De ce ziceti ca sa mut subiectul???? Nu eu l-am facut.

DRAGOS
13th September 2003, 20:56
[mIkE"]...esti sigur ca sunt deja 10 000 ?....eu am votat ieri ..si erau aprox. 1.000 ...
Cand am votat eu mi-a aparut ca e a 10.909-a semnatura. Oricum, cred ca ai dreptate.

dhp][mIkE
13th September 2003, 22:55
dragos....eu l-am creat ...dar vreu sa-l mut la sectiunea

Pagina de start a forumului ->Intern

pt ca acolo ar trebui sa fie...
problema e ca .......nu stiu cum! :rolleyes: si ma gandeam ca poate stii tu (un msg pe priv ..daca stii pls , sau daca poti ...muta-l tu ... :D )
.................................................. ...........multumesc anticipat :yeah: