PDA

View Full Version : ruud ruud ruud ruud



Unitu
11th September 2003, 16:01
:yeah: Mdeee, care crede ca Ruud van Nistelrooy e cel mai bun striker din Europa?

realmadrid.com
11th September 2003, 18:41
Cel mai bun o fi dar pt min tot Raul Raul Raul mi se pare mai bun :D

DRAGOS
11th September 2003, 19:39
E bun Ruud van Nistelrooy!!!! Imi place stilul sau de joc. E un adevarat golgeter si spre deosebire de Inzaghi (care e cel mai de seama golgeter!) are si tehnica si nu cerseste penalty-uri cum face milanezul.

Delia
11th September 2003, 21:21
E al naibii de bun! 8) Abia astept sa-l vad sambata asta impotriva lui Charlton.

Dragos, Inzaghi mi-e antipatic, dar oportunismul este una din marile lui calitati... :happy

DRAGOS
12th September 2003, 17:15
Dragos, Inzaghi mi-e antipatic, dar oportunismul este una din marile lui calitati... :happy
La fel ca si Claudiu Raducanu si Danciulescu. Amandoi sunt oameni numai de gol insa primul mentionat chiar imi place cum joaca. Va ajunge un atacant mare.

Swordlord
1st October 2003, 03:34
Mie mi se pare ca Van Nistelrooy joaca exact la fel ca Inzaghi (Filippo). Numai ca e oarecum mai solid.

gicu
1st October 2003, 13:21
Swordlord, diferenta dintre cei doi consta in faptul ca Van Nistelrooy stie cu mingea :D pe cand celalalt are plasament si atat!
Eu cred ca olandezul e un atacant complet, stie cu ambele picioare, are o lovitura de cap foarte buna, are plasament excelent, tehnic, are viteza...

DRAGOS
1st October 2003, 14:57
PLASAMENTUL si TEHNICA sunt principalele sale calitati dar sezonul acesta s-a cam stins. Sper sa-si revina.

Imi amintesc de o faza din sezonul trecut cand Man. United a jucat cu Blackburn si RUUD a da un gol senzational: a trecut de 4 adversari si l-a fentat superb pe portar si a inscris. SUPERB gol!!!!

madridIZA
3rd October 2003, 21:17
Nu-i adevarat! Van Nistelrooy= Inzaghi doar ca are lovitura de cap mai buna. Adevaratii atacanti: RAUL, ALES DEL PIERO, SHEVCENKO & RONALDO.
Iza

realmadrid.com
3rd October 2003, 22:33
Ronaldo e mai varza decat toti pe care iai spus madridIZA. Sau cel putin asa mi se pare mie. Cei mai buni Ruud Van Nistelrooy, Raul, Inzaghi, Delpiero si MUtu pe care cred ca lai uitat

DRAGOS
6th October 2003, 15:23
madrIZA si Ionutz va rog sa nu va certati pe tema altui subiect decat este acesta. Aici se discuta despre RUUD si nu despre ce mei buni atacanti din lume.

Mi se pare ca e in revenire de forma Van Nistelrooy. A inscris si in aceasta etapa de campionat si sper sa o faca in continuare mai ales in UCL.

madridIZA
7th October 2003, 16:13
Hey Dragos eu nici nu intentionam sa ma cert cu cineva, traim intr-o tara libera si oricine isi poate exprima parerea. Cat despre Ronaldo, cred ca voiam sa ma refer la HENRY doar ca imi scapa numele :oops: .
Iza

ovidiudod
7th October 2003, 17:06
Ronaldo e mai varza decat toti pe care iai spus madridIZA. Sau cel putin asa mi se pare mie. Cei mai buni Ruud Van Nistelrooy, Raul, Inzaghi, Delpiero si MUtu pe care cred ca lai uitat

Ronaldo e varza ? Vai de capul tau de madrilist.

E de 10 ori mai bun decat Raul

DRAGOS
9th October 2003, 14:52
Ce sport practica Ronaldo????!!! N-am auzit de el. Cine e????
Insa de Raul stiu ca e unul din cei mai buni din lume. Asa-i ovidiudod???
HENRY e un meserias de prima mana. Printre cei mai buni atacanti din lume.

TARAN
20th November 2003, 13:35
Toti de care spuneti sunt atacanti f buni, cu o singura exceptie: inzaghi
asta nu este atacant, asta este un falseur, un om care pacaleste fotbalul, care invata la antrenamente arta simularii, cum sa-i fure pe altii, aruncandu-se pe jos ca o carpa, pt ca nu este in stare sa joace un fotbal cinstit. Nu are abilitati.

Probabil nu este vina lui....este din cauza ca este italian, italienii fiind campioni la ANTIFOTBAL.

Dutch girl
20th November 2003, 17:55
Van Nistelrooy este bun, ieri trei goals. :yeah:

JOOD
20th November 2003, 17:56
hahaha, who the fuck ben jij dan??

MaPaX
21st November 2003, 21:29
Atacant pur-sange :yeah:

DRAGOS
22nd November 2003, 14:00
E in mare forma!!!
:yeah: Se potriveste bine cu Manchester United. Sper sa mai ramana acolo inca cativa ani!!!!

JOOD
22nd November 2003, 14:08
da, man utd e cea mai frumoasa echipa dupa Ajax :thinkso: :thinkso: , se potriveste PERFECT acolo!!

TARAN
10th December 2003, 10:08
se zvoneste ca vor sa-l ia Real pe van nisterooy, ceea ce nu cred ca ar vrea si el.

astia de la Real sunt chiar nesimtiti.

treat
20th February 2004, 00:09
Are clasa, dar fara Giggs si Scholes ?

ady_azzuro
22nd February 2004, 21:51
Sunt mai buni Ronaldo si Henry decat Rudd...sa-l vad la Bucuresti la meciul Romania - Olanda :cool:

Vand vise
14th July 2004, 08:04
Ruud este cel mai bun atacant din lume.

fia
14th July 2004, 08:38
Cum iti dai seama de asta? Mie nu mi se pare asa. In Anglia nu e top-scorer, la EURO nu a fost top-scorer... Prin ce e cel mai bun?

Profetu
14th July 2004, 11:56
:yeah: Mdeee, care crede ca Ruud van Nistelrooy e cel mai bun striker din Europa?

eu ....

se numara printre cei mai buni ...

Vand vise
14th July 2004, 17:29
Cum iti dai seama de asta? Mie nu mi se pare asa. In Anglia nu e top-scorer, la EURO nu a fost top-scorer... Prin ce e cel mai bun?
Asta-i parerea mea. :ok: :ok:

Denis
28th July 2004, 10:05
Nistelrooy + Kluivert = cel mai bun cuplau de atacanti
dar boul ala de DICK Advocat nu shtie nimic, dar shtia ca Kluivert este golgeterul Olandei. Macar daca'l baga shi pe el o repriza pe meci macar, dar nu, ca tre' sal bage pe kkt'ul ala de roy makaay.

Denis
28th July 2004, 10:12
intr-adevar, nistelrooy este cel mai bun atacant din lume. shi Kluivert printre primii 10

Saber Rider
27th October 2004, 10:59
Ruud este PRINTRE cei mai buni atacanti din lume. In mod normal nu exista legi si axiome la acest capitol, dar cert este ca Ruud se afla in elita.

Tocmai am citit in ProSport un gest nu rar, ci TOTAL S.F., pentru Romania de exemplu, pe care l-a facut Ruud. link : http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=38575

Deci pe langa faptul ca este un super fotbalist, se dovedeste a fi si un mare caracter.

Si ganditi-va ca Nationala Romaniei va juca cu astfel de jucatori in curand. De fapt deja a jucat si ati vazut ce am facut (cu Cehia - am fost slabi rau).

Se compara genul asta de jucatori (Ruud) cu cei care au ONOAREA de a juca pentru Romania in prima echipa ?!?!?



P.S.
Adevarul este ca te trec fiori cand auzi un stadion intreg cum striga "Ruud Ruud Ruud Ruud", si chiar ma miram un pic la aceasta admiratie pe care o consideram ca fiind una excesiva la adresa acestui jucator. Nu puneam la indoiala calitatile lui ca jucator dar ... dar uite ca o data cu aceasta intamplare dupa meciul cu Arsenal mi-am schimbat radical opinia.

Mare jucator Ruud van Nistelrooy. Greu de dat verdicte absolute, dar sigur nu e un jucator oarecare, de duzina, acest Ruud. Ba dimpotriva. Are tot respectul din partea mea. Si acelasi lucru ar trebui sa-l simta fiecare microbist si om de fotbal cu mintea inteagra si onest.

Seahawk
30th October 2004, 04:19
Ruud dupa mine este unul din jucatorii mai destepti asa..care din cand in cand mai baga cate o intrare din aia criminala...mai cate`o cazatura teatrala in careu..
Dar deh..asa fac toti nu vad de ce ar trebui sa ne mire..
Mai scurt stilul lui de joc se limiteaza la 3 cuvinte: Oportunism, si Stiinta Jocului :ok:

gianni
27th November 2004, 12:07
De departe ! S-a vazut si la Manchester si la nationala Olandei ce inseamna RUUD !!!

Corrado*
29th March 2005, 02:27
Las` ca l`a luat Rooney, shi la goluri (anu` asta), shi ca talent, shi ca plasament, e shi mai iubit de fani...

S`a nascut o mare stea / shi Rooney scrie pe ea
/OLE/

fia
29th March 2005, 08:40
Rooney e intradevar super tare, super talentat, dar tare imi e ca se va pierde, e prea "golan"... Deocamdata il tine ca e tanar... e un copil....

Corrado*
29th March 2005, 15:10
Mie mi`e sa nu se inece in alcool, ca un alt mare numar 8 al fotbalului englez, Paul Gascoigne. Dar oricum, la Europene, eu am pus la pariuri, cum ca el va deveni golgeter :D Si ai uitat sa zici ca e nervos... :P

realmadrid.com
29th March 2005, 15:39
Atzi uitat sa spunetzi ca este si tzaran...nu stiu in ce meci, parca Spania-Anglia...Rooney la inpins pe Iker Casillias peste reclamele de pe marginea terenului...:rosu:...sa nu mai vorbi ca si la Euro 2004, a avut destule iesiri necontrolate.
Cred ca meciul de care am zis, a fost cel care s-a jucat pe Bernabeu...si suporterii spanioli au strigat numai sloganuri rasiste...

Corrado*
29th March 2005, 15:42
Asta e... trebuie sa aiba si defecte... daca era perfect juca la Barcelona... :D

Raul7g
13th April 2005, 11:50
Ruud Van Nistelrooy e unu dintre cei mai buni atacanti din lume la ora actuala ,si asta nu
o spun eu ci o spune siteul uefa.com .Un atacant complet:suteaza bine cu ambele picioare, joc aerian bun si are un simt al portii formidabil !!!!!

Kor
14th May 2006, 19:04
din pacate pentru Manchester se pare ca va pleca vara asta... Se vorbeste despre o incomptibilitate intre "pustii" lui Manchester (Rooney, Ronaldo, Fletcher, Rossi) si van Nistelrooy. Or cum Ferguson pare hotarat sa intinereasca echipa....

Triphat
14th May 2006, 19:05
Sa plece, si-a pierdut respectul pentru mine dupa ce a refuzat sa stea pe banca de rezerve! A plecat acasa.. a jucat Rossi si a facut-o ft bine.

NORGEMAN
14th May 2006, 19:12
:no: ....acum sa nu uitam cate a facut pentru Man United