PDA

View Full Version : Promoveaza "U" Cluj?



Pages : 1 [2]

King of Hell
28th March 2006, 19:18
ni ma cine o revenit, te-ai plictisit in canal si ai zis sa mai scrii si tu oarice pe forum? :D

marcel
28th March 2006, 19:41
Sambata va bate dejul si ADIO PROMOVARE inca un an de divizia B adika de mediocritate! cine vorbeste de divizia b. voi nici nu a-ti promovat,a-ti cumparat locul de la jiul:no:

King of Hell
28th March 2006, 20:08
lasa-i Marcele, ca ei se simt bine in postura de echipa fanion a orasului, cu rezultate submediocre in divizia A :D

Ess
31st March 2006, 20:44
cine vorbeste de divizia b. voi nici nu a-ti promovat,a-ti cumparat locul de la jiul:no:
V-oi da cu tamaie creierul tau cel acoperit de nedesavarshiri, sa iasa incultura, dezinformarea generata de ingustarea violenta a caii spre adevarul suprem, sa iasa dracul din dansul.
Pentru asta, cand iesi din superba-tzi urbe ia-o spre miazanopate, lasand in urma prazul, racoritoarea numita de voi "tuica" si alte chestii generatoare de blenoragii si alte infectzii ale creierului. Vino numai tu! Sti unde ma gasesti...ca doar ai mai fost :yeah: Acum zi un tatal nostru si du-te fa nani puishor.
OnTopic>ma tem ca anu asta gozu intra
:ciocan:

ParazitU 1919
1st April 2006, 16:56
am trecut HopUl cel greu am trecut de SLUGA franei suntem in catzi pt promovare .... o GALERIE IMENSA la dej care cfr nare nici acasa !!:ok: :yeah: :yeah: :yeah: :happy :happy BRAVO ECHIPA !!/hello /hello

t.b.
1st April 2006, 18:22
Chiar nu exista termen de comparatie intre GALERIA noastra si adunatura de alcoolici si copii analfabeti pe care cei din deal o numesc "galerie", nici ca numar, nici ca mentalitate, e clar ca suntem cu 10 clase peste ei, sa nu ne coboram la nivelul ala prin comparatii fara sens.

Inca avem sanse chiar si la primul loc, importante o sa fie meciurile directe. O candidata serioasa la promovare devine Liberty Salonta, nu-i prea bagam noi in seama pana acuma dar iata ca inca se tin bine...

FORZA "U"

King of Hell
1st April 2006, 18:59
A FOST MAGNIFIC....ca o paranteza...am vazut la tv vreo 5 minute cu galeria lu cfr...patetic ma, da patetic, jenant.

marcel
1st April 2006, 19:06
A FOST MAGNIFIC....ca o paranteza...am vazut la tv vreo 5 minute cu galeria lu cfr...patetic ma, da patetic, jenant.
care galerie?:no:

t.b.
1st April 2006, 19:12
A FOST MAGNIFIC....ca o paranteza...am vazut la tv vreo 5 minute cu galeria lu cfr...patetic ma, da patetic, jenant.

Oare din cauza ca au aflat rezultatul de la diej, sau asa-s ei de obicei? :D


@marcel
se referea la adunatura de alcoolici care s-au dus la Mioveni sa-si castige banii de beutura in mod corect. trebe` apreciati ca macar nu stau pe strada la cersit :drak:

Ess
4th April 2006, 00:10
Chiar nu exista termen de comparatie intre GALERIA noastra si adunatura de alcoolici si copii analfabeti pe care cei din deal o numesc "galerie", nici ca numar, nici ca mentalitate, e clar ca suntem cu 10 clase peste ei, sa nu ne coboram la nivelul ala prin comparatii fara sens.

Inca avem sanse chiar si la primul loc, importante o sa fie meciurile directe. O candidata serioasa la promovare devine Liberty Salonta, nu-i prea bagam noi in seama pana acuma dar iata ca inca se tin bine...

FORZA "U"

1. Au motiv sa bea;
2. 10 clase la ce? La numar??? lol; Abia ti-a trecut tie parul de ceafa :D. Iti lasi plete? De ce?????
3. Pai da...mediasul, salonta si campia sunt adevarate fortze in fotbalul romanesc.
Totusi mi-e CIUDA (fara bashcau) ca nu promovatzi. Adica U, nu tu... :mda:

seara maxima !

georgemp
4th April 2006, 00:21
Cred ca o sa promoveze si o sa se lupte de la egal la egal cu cfr si pana la urma o sa retrogradeze cfr!Maine,sper sa bata National pe cfr!

t.b.
4th April 2006, 00:33
1. Au motiv sa bea;
2. 10 clase la ce? La numar??? lol; Abia ti-a trecut tie parul de ceafa . Iti lasi plete? De ce?????
3. Pai da...mediasul, salonta si campia sunt adevarate fortze in fotbalul romanesc.
Totusi mi-e CIUDA (fara bashcau) ca nu promovatzi. Adica U, nu tu...

seara maxima !

1 ca si tutunul/drogurile si alcoolul creaza dependenta :D asta-i problema lor, nu le trebe motiv :)
2 vorbeam despre galeria noastra in comparatie cu adunatura pe care voi cei din deal o numiti abuziv ¨galerie¨. Arunca o privire peste pozele de la Dej si compara-le cu orice poza a


Si stai flexat ca promovam ;)

Ess
4th April 2006, 17:02
@tebeu> arunca si tu o privire pe postarile in care am vb despre cele doua galerii. desi as mai adauga ca o galerie adevarata canta pana la sf meciului si nu pana la primirea primului gol (remeber dubla u-cfr). Dupa ce s-a deschis scorul, nu se mai auzea decat galeria cfr-ului:,,nu se-aude!!!"
Nu pot fii de acord cu nimeni care se ia de niste oameni care tin cu o alta echipa. Ca te iei de iulia pt chestiile, hai sa le zic ,,ciudate" pe care le zice sau le face (transfer de jucatori la echipa satelit impotriva lui u): proceed. Te ajut si eu daca vrei. Da nu te lua de niste oameni care e normal sa reactioneze dupa ,,imensa rivaliate dintre cele doua echipe"...lol...imi vine sa rad cand ma gandesc la niste ani care au trecut de mult...presa libera si-a facut treaba...adica si female ejaculation poate fii simulata printr-o simpla urinare...???
On Toppic: sa va vad in fatza gozului si ma flexez dupa forma si volumul vasului in care sunt turnat...
hai noroc!

dragos_popa17
8th April 2006, 19:00
Asa mai merge. 4 goluri si inca o gramada de ocazii. Daca jucam tot asa avem sanse mari sa promovam. Desi in aparare am cam scartait, mai ales in prima repriza. Sper sa fie o chestie de moment doar. Altfel, Gazu da rateuri in ultima vreme, la fel si Bihoru. In schimb Liberty devine un adversar incomod. Cred ca se vor stinge totusi in curand.

HAI U! /OLE/

King of Hell
8th April 2006, 19:31
Suntem trupa cea mai cea, suntem U CLUJ NAPOCA! Shai la lala lai lala lai la lala! :D

t.b.
8th April 2006, 20:17
In schimb Liberty devine un adversar incomod. Cred ca se vor stinge totusi in curand.

HAI U! /OLE/


Apai sper ca n-au de gand sa promoveze :mda: Ar fi culmea sa intre ei si gazul, doua echipe din orase care la un loc n-au 100.000 de locuitori

boshcUtza
8th April 2006, 20:28
Desi in aparare am cam scartait, mai ales in prima repriza. Sper sa fie o chestie de moment doar.
in aparare sa vazut clar lipsa lui csik care va reveni in meciu urmator
oricum cel mai important e ca am castigat si ne-am apropiat de gazu
putem spera si la locu 1 e greu dar nu imposibil

ParazitU 1919
8th April 2006, 20:32
nu este nici asa greu si de pe primu loc ... gozul nu joaca bine in deplasare si o sa aiba mai multe deplasari :yeah:
ORICUM PROMOVAM !!:ok:

boshcUtza
8th April 2006, 20:42
eu raman la parerea ca promovarea se va juca in meciu direct
deabia astept depasarea aia

t.b.
8th April 2006, 20:50
Pai la adevar noi suntem la +6 la fel ca si Bihorul, Mediasul are +7, Salonta sta cel mai bine la capitolul asta +9, dupa etapa de miercuri o sa fim si noi la +9
Sa nu uitam ca dintre primele 5 clasate doar noi am stat o etapa. Avem sanse si la locul I

ParazitU 1919
8th April 2006, 21:56
vam spus eu /hello

mblue
11th April 2006, 15:01
intrebare de baraj, ce vina are cfr-ul ca e singura echipa din divizia a din cluj, nu inteleg. ce vina are ca au stadionul in gruia. apoi si faza cu centru universitar si cu nod feroviar . din cate tin minte cfr-ul nu prea mai are legatura cu ministerul de interne. oricum eu tin cu cfr pt ca este in divizia a si pt ca are un antrenor pe care il respect f mult, daca se vor schimba lucrurile la u ma mai gandesc. oricum nu am cum sa simtatizez un grup de huligani care a atacat o echipa in plina zi , in parcul central.

King of Hell
11th April 2006, 17:20
suntem chiar tristi ca nu ai cum sa ne simpatizezi, vom aprinde o lumanare. pa

ParazitU 1919
11th April 2006, 18:00
oricum S | U | R sund ADEVARATZII ULTRASI AI BANATULUI ! ! !
am si eu o intrebare dc "faimoasa" galerie a lu poli au cantat doar cand era 2-2 ?
foarte jenant se auzeau 100 de pusti mai bine ca si voi ..

mblue
12th April 2006, 09:06
1 nu sunt in nici un galerie(a se citi grup huliganic)
2 chiar daca momentan lucrez si locuiesc in timisoar tot ma intereseaza ce se intampla in cluj. imi doresc foarte mult sa promoveze u cluj in divizia a. dar imi doresc si mai mult sa nu ne mai facem de ras ca anul trecut. acel episod nu il pot uita. cred ca rivilitatea in romania este prost inteleasa. in cluj e nevoie de un stadion cu adevarat european. si ilie moina este varza, am fost la cateva meciuri si mi-a lasat un gust amar.

dragos_popa17
12th April 2006, 09:35
n-am fost niciodata pe ilie moina, dar daca e asa rau cum spui tu, e grav. :mda: cat despre evenimentu din sezonu trecut, cu tot respectu, habar n-ai ce s-a intamplat acolo.
altfel, astept sa se intoarca baietii cu 3 puncte din sannicolau mare. /OLE/

t.b.
12th April 2006, 18:30
imi doresc foarte mult sa promoveze u cluj in divizia a. dar imi doresc si mai mult sa nu ne mai facem de ras ca anul trecut. acel episod nu il pot uita. cred ca rivilitatea in romania este prost inteleasa. in cluj e nevoie de un stadion cu adevarat european. si ilie moina este varza, am fost la cateva meciuri si mi-a lasat un gust amar.

Incidentul respectiv nu e ceva cu care sa ne mandrim asta-i adevarat, dar nu cred sa mai existe vreo echipa care sa se cazeze langa stadionul rivalei.

King of Hell
13th April 2006, 02:30
ba da greu o fo la sanicolau mare, is rupt, abia am ajuns si ii 2:28, ai caramba. DOSSEY DU-TE LA CULES BANANE! :D

t.b.
13th April 2006, 02:41
Ma da` ce incidentele vietii o fost p-acolo? Ca ia ce scrie pe site


Se isca incidente intre galeria clujeana si jucatorii si oficialitatile echipei gazda.

HIV
13th April 2006, 09:12
ma t.b. ...orasenii din metropola sannicolau au inceput sa il loveasca pe tushier , chiar in fata noastra , noi le-am strigat "C-ul C-ul" , aia ne-au injurat si astfel a inceput un schimb de...chestii care se gaseau pe jos . :)

dragos_popa17
13th April 2006, 09:47
iarba? :hmm: :D
+9 la adevar si promovarea e tot mai aproape. Sper sa se linisteasca liberty :mda: Imi dau emotii mai mari decat gazu :P

HIV
13th April 2006, 09:54
lemne , resturi de la fumigene :D , brichete etc.

dragos_popa17
13th April 2006, 10:08
si ei cu ce au aruncat? Adica v-ati recuperat brichetele? :D

King of Hell
13th April 2006, 10:55
Ba, jur pe mama ca n-am mai vazut jucatorii unei echipe sa linseze un arbitru. OMG!!! Ar trebui suspendati pe viata si trimisi la cules de cartofi.

dragos_popa17
13th April 2006, 11:00
Il si vad pe Dossey la cartofi :D

King of Hell
13th April 2006, 11:04
Nu, Dossey la vanat de leoparzi sau cules de banane. sau sclav pe plantantie. cum vrea sufletul lui.

HIV
13th April 2006, 13:15
si ei cu ce au aruncat? Adica v-ati recuperat brichetele? :D

sa ii frec...ca aveam o bricheta superba ..nou noutza , albastra..deaia cu 0,3 ron:D bine ca nu am aruncat cu telefonu..ca am fost tentat dupa ce am realizat ca nu mai am nimic in buzunare :D

dragos_popa17
13th April 2006, 13:30
lol, dup-aia iti mai si vorbeau aia minutele :lol: si te taxa in plus, ca sannicolau ii practic in serbia :D

Ultras_gnr
28th May 2006, 08:37
Sper sa reveniti in A!!!!! Ptr ca aveti super galerie!!!! HIV dami add la id meu tavy_farist! pls

Angelina Jolie
28th May 2006, 08:42
Asta e special pentru SuperPurcelushul, care dealtfel este un baiat clasa 1.:ok:
T-AM ZIS IO MAH? Nu m-ai crezut.

Virus
4th June 2006, 16:11
MNO buei, v-ati racit papagalul un an intreg ca promovati... Sa mai astept in 2007?
Numa gura e de voi, traiti din istorie; PREZENTUL IL FACEM NOI!

King of Hell
4th June 2006, 16:32
Da ma, prezentul vostru e glorios, si viitorul suna si mai bine. Succes in CL la anu, amu poti sa ne lasi sa ne racim papagalu in continuare.

Virus
10th June 2006, 19:00
Parca vad ca peste 2 luni iar incepeti cu impresii ca promovati :lol:

boshcUtza
10th June 2006, 19:16
dute mah in gruia si lasa-ne
iar apareti mah ca ciupercile dupa ploaie?
io la anu sincer vreau mai mult un meci cu frana in cupa decat promovarea

King of Hell
10th June 2006, 19:28
Virusu bate toba, Virusu bate tare, Virusu bate toba cu maciuca din dotare.

HIV
10th June 2006, 21:52
Parca vad ca peste 2 luni iar incepeti cu impresii ca promovati :lol:

boule , macar speram , si sunt multi care spera , spre deosebire se situatia voastra de acu 3-4 ani . Hai ma dute repara toba ca nu suna bine .

gopoarad
22nd August 2006, 12:22
Prea tanara sa cunosti sepcile rosii.

gopoarad
22nd August 2006, 12:25
Apropo despre Domnul Formoty fieraru Cluj a-ti auzit D-soara Angelina Joli.

lolo_grupa_c
22nd August 2006, 12:33
dap am auzit....2 tarfe...."U" revine anu acesta in liga 1..abia astept sa vad cum fug aia din gruia .....

ANTI U-IST
4th September 2006, 14:47
Da Revine "U"anul Acesta Dar In Liga A Iii-a

boshcUtza
4th September 2006, 15:25
bah sincer acuma vreau mai mult un meci cu voi in cupa si nu pt ceea ce se va intampla pe teren ci in tribune

m8k
4th September 2006, 17:36
bah sincer acuma vreau mai mult un meci cu voi in cupa si nu pt ceea ce se va intampla pe teren ci in tribune

Ati fi 17 insi nu 15 ca de obicei???

boshcUtza
4th September 2006, 21:13
da mah si la voi ar mai aparea ink unu pe langa tine

m8k
4th September 2006, 22:35
da mah si la voi ar mai aparea ink unu pe langa tine

...si ala beat manga....:sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

Sezione
26th September 2006, 00:26
Ar fi cazul sa dispara echipe ca Unirea Urziceni sau Ceahalul Piatar Neamt( sper sa nu dispara si U craiova........) si a reveniti in A unde va e locul...

RazvyVG
26th September 2006, 12:45
Ar fi cazul sa dispara echipe ca Unirea Urziceni sau Ceahalul Piatar Neamt( sper sa nu dispara si U craiova........) si a reveniti in A unde va e locul...

da... si echipe ca Gloria, cfr , cu istorii glorioase si suporteri incredibili au loc?? :headbang: cand echipe ca "U" CLUJ, Petrolul, Brasovu zac in B ...
ne vedem la anu' in A :)

Lup_Galben
26th September 2006, 12:49
sper sa promoveze.....
daca nu Petrolul , macar U Cluj.....
amandoua ar fi mult prea frumos.....:yeah:

Mario Di Lazi
6th October 2006, 08:58
Sa promoveze U Cluj, dar sa dea in acest campionat toate cele 6 puncte celor de la CSM ... :D
Primele 3 puncte, sambata asta la CLuj ...

Mario Di Lazi
7th October 2006, 14:38
U. Cluj - CSM Rm. Valcea 1-1 ... :D
Ce v-am rupt ... :D

comisaru
9th October 2006, 00:10
Inregistrarea integrala a meciului cu Ramnicu Valcea aici: http://www.sepcile-rosii.com/video.htm

Comentariul "radiofonic" aici:
http://www.sepcile-rosii.com/audio.htm

gruppo_centrale
2nd November 2006, 23:43
PRO-MO-VAM, baga-mi-ash! asta vine din vestiarul lui "U", de pe banca lui "U"! repetati spurcatilor: "U" PRO-MO-VEA-ZA!!!!!!!!!!!!!!!

King of Hell
2nd November 2006, 23:53
Doctore, Allah Akhbar :D

gruppo_centrale
11th November 2006, 23:26
Allahu Akhbar! Insh'Allah!

gtibi
12th November 2006, 19:06
Nu are cum sa nu promoveze! In sfarsit Clujul va avea doua echipe in prima divizie. Sper sa nu mai retrogradeze niciodata! Mai sunt alte 16 echipe care pot retrograda...:D

shafu
14th November 2006, 13:20
U. Cluj - CSM Rm. Valcea 1-1 ... :D
Ce v-am rupt ... :D
ce ne-ati rupt?
uita-te acum in clasament,asta conteaza;apropo in meciul ala am avut dak imi amintesc bine vreo 4 bare + ink vreo 15 ocazii rarisime shi voi ati dat gol dintr-o greseala
Oricum anu asta noi intram , voi poate peste 50 de ani k oricum n-aveti voi fata de prima liga
FORZA "U"! anti cfr, anti gloria

BbYGiRl
20th March 2008, 18:07
Nush kare vi problema dah ca sa shtitzi sh voi k "U" ii cea mai tare sh totzi aia normali la kap tzin k "U"[:X] nooma aia neemmm normalish is cu CFRu...alb+negru=unika iubire[:X][:X]

omul
15th May 2008, 13:50
LOL puteti reveni la topicul asta baieti :drak:

Bogdy LFC
15th May 2008, 14:05
OT: Imposibil ca U Cluj sa mai revina pe prima scena daca isi vinde majoritatea jucatorilor :(

BBB
15th May 2008, 14:08
Stati ma sa vedem daca nu se desfiinteaza echipa si dupaia vorbim de promovari si alte rahaturi. personal nu cred ca promoveaza sezonul asta

Razvan T.
15th May 2008, 14:55
Sper Sa Promovam!!!!

Razvan T.
15th May 2008, 14:58
Actionarii "Sepcilor rosii" au luat astazi primele decizii in ceea ce priveste soarta clubului universitar. In sedinta ce a avut loc in cabinetul primarul Emil Boc, Intop-Impact si Oncos au hotarat sa acorde un nou imprumut Universitatii Cluj, pentru a plati salariile jucatorilor. Pana maine, Impact va vira in conturile clubului 300.000 de lei, iar Oncos 100.000 de lei. Drept urmare, jucatorii isi vor primi banii in cel mai scurt timp.
Suma imprumutata de cei doi actionari se vor transforma ulterior in actiuni. "Banii pe care ii vom primi pentru actiunile Consiliului Local se vor intoarce in cele din urma la club. Ii vom investi in infrastructura si in centrele de copii si juniori", a spus Emil Boc.
De asemenea, "U" nu va putea face niciun transfer pana la cedarea clubului catre noul investitor. "Pana pe 22 mai nu va pleca nimeni pentru ca orice transfer este blocat. Jucatorii ce si-au depus memorii au fost platiti si nu ii vom pierde gratis. Astazi s-a facut un pas inainte", a declarat presedintele Universitatii, Toni Dobos.
Urmatoarea sedinta a Adunarii Generale a Actionarilor a FCM Universitatea Cluj S.A va avea loc saptamana viitoare, in aceeasi zi.

ensic
16th May 2008, 03:37
Stie careva cat adevar e in povestea cu Viorel Moldovan la "U" ca si antrenor?

Razvan T.
17th May 2008, 14:11
Stie careva cat adevar e in povestea cu Viorel Moldovan la "U" ca si antrenor?

Dobos spunea ca ramane "Messi"

svu
2nd September 2010, 00:23
Si a promovat...