PDA

View Full Version : saritorii preferati



ioanav88
24th January 2007, 10:55
Am deschis un thread unde puteti vota saritorii preferati si motiva alegerea:D

ioanav88
24th January 2007, 11:04
bai ce gafa am facut am uitat sa-l pun pe schlirenzauer:headbang: stie cineva cum modific poll-ul?

dextercioby
24th January 2007, 11:04
Eu il veneram pe Sven Hannawald, dar l-am votat pe Martin Schmitt, fiindca Sven nu era in poll. Si Schmitt imi place, pacat ca nu-i la forma de acum 7-8 ani.

SORENSEN
24th January 2007, 11:13
Martin ...cu el am descoperit sariturile ...bine un pic mai devreme..dar oricum era extraordinar...era constant...dar avea si niste sarituri excelente...tipic german.

Iulya
24th January 2007, 11:22
Matti HAUTAMAEKI si Stefan HOCKE

florin_vs
24th January 2007, 19:47
Janne Ahonen ... imi placea ca era mereu pe locul 2 (pe timpul lui Schmitt) :evil: mai tarziu au venit si victoriile :ok:

georg40
24th January 2007, 20:18
Din cinci voturi , trei pentru Martin Schmitt, matematic sunt deja 60 % !

peirsolgirl
25th January 2007, 10:21
( pentru astia sceptici)Se pare ca Schmitt inca mai ARE fani!
Eu vreau sa stiu unde e Sven:o: Cum de nu e pe lista?

georg40
25th January 2007, 11:55
Sven nu se mai afla printre activi, deci nu-si mai are locul pe lista.

lucian_iasi
25th January 2007, 12:15
( pentru astia sceptici)Se pare ca Schmitt inca mai ARE fani!
Eu vreau sa stiu unde e Sven:o: Cum de nu e pe lista?


Pai ce sa caute sven pe lista????????? :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

dextercioby
25th January 2007, 12:19
Haha, e buna, pai Sven are meritul de a fi primul si pina acum ultimul care a cistigat 4 in 4H. Pacat de caracterul lui ce trada un psihic un pic prea labil pentru sportul de performanta.

peirsolgirl
25th January 2007, 12:20
Pai ce sa caute sven pe lista????????? :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Excuse me?
Nustu daca iti dai seama , dar poll-ul se cheama: "saritorii preferati", iar printre saritorii mei preferati all-time e si Sven , prin urmare vreau sa-l votez:confused:

lucian_iasi
25th January 2007, 12:32
Voteaza-l pe schmitt :ok: :ok: :ok: :ok: ca tii si cu el nu?

peirsolgirl
25th January 2007, 12:50
Voteaza-l pe schmitt :ok: :ok: :ok: :ok: ca tii si cu el nu?
Pe Schmitt l-am votat deja, bineinteles

georg40
25th January 2007, 13:10
Excuse me?
Nustu daca iti dai seama , dar poll-ul se cheama: "saritorii preferati", iar printre saritorii mei preferati all-time e si Sven , prin urmare vreau sa-l votez:confused:

Si al meu, A fost cat a sarit. Insa logica lucrurilor, asa cuma fost deschis threadul, este sa ne ocupam de cei activi.
Daca vrei sa stii saritorul meu preferat a fost Eddy "the eagle" !, englezul care inchidea mereu...plutonul, simpatic, hazliu, dar vai !, un saritor foarte slab. El aducea insa cu el ceva umor si voie buna !

peirsolgirl
25th January 2007, 17:49
Logica mea nu vede nicaieri "saritori cu schiurile in activitate" ci "saritori cu schiurile".De exemplu , cand am votat intr-un poll asemanator la patinaj, acolo erau si cei retrasi.Mi se pare normal...in fine...

Redboy
25th January 2007, 20:31
^ pai da - trebuia bagat si Goldi, si Cecon :D

yo sunt fan Martin Schmitt pana la moarte !! am mai zis :)

urmeaza apoi Schlierenzauer si Ammann :P

SORENSEN
25th January 2007, 21:22
Poate whisper ne ajuta...