PDA

View Full Version : Primul gol in 2007



Laur_Farul
24th January 2007, 10:16
Rapid a dominat meciul cu a doua clasată din Norvegia, dar nu a reușit să cîștige. A fost a șaptea remiză a giuleștenilor în Europa din vară și pînă acum. Alb-vișiniii au marcat ieri primul gol în 2007, autor fiind Mazilu.

chipy_1923
24th January 2007, 10:58
Rapid a dominat meciul cu a doua clasată din Norvegia, dar nu a reușit să cîștige. A fost a șaptea remiză a giuleștenilor în Europa din vară și pînă acum. Alb-vișiniii au marcat ieri primul gol în 2007, autor fiind Mazilu.

la c atac avem..cel putin dc te gandesti la nume....e ff putin 1 gol in 3 meciuri amicale...:(

grande
24th January 2007, 11:34
Sunt deacord cu tine chipy ,dar nu uita ca totusi am jucat cu echipe destul de tari ,sau preferai sa jucam cu unele clasate prin divizii inferioare si sa castigam cu scoruri de genul 4-0 ! Dinamo de exemlpu a jucat impotriva lui Vitoria clasata pe locul 7 in a doua divizie a campionatului portughez si a pierdut cu 1-0 ,deci dupa parerea mea suntem in grafic !:ok:

Florentina Anca
24th January 2007, 20:04
Putine goluri, de acord cu voi, dar cel putin am jucat FOTBAL ......... si ne-am descurcat destul de bine cu niste echipe care spun ceva in fotbalul international. Perioada de pregatire nu s-a terminat, asa ca mai avem timp.
Sunt curioasa sa vad care dintre atacanti va marca primul intr-un meci oficial. Eu una pariez pe MAZILU.:no1

Datenshi
24th January 2007, 22:34
Hai mai grande da-o dracu de treaba, 1 gol in 3 meciuri e foarte putin. E amical totusi. Da' nu, junioru' joaca la rezultate. Are el o obsesie cu termenul neinvins.

Sunchase
24th January 2007, 23:39
O sa vina si avalansa de goluri.. :P

Datenshi
25th January 2007, 12:01
Cand, cu Otelul? :D