PDA

View Full Version : ADIO



Blue
11th September 2003, 00:26
nu prea m-am razgandit eu in viatza asa ca e ultimul mesaj.
Va urez la totzi toate cele bune

lupisor lupetto
11th September 2003, 00:29
la revedere :)

EDMOND_
11th September 2003, 00:31
Succes...in toate!

Albastreata
11th September 2003, 00:36
Pai cum ramane?! Nu spune niciodata adio...

PeaceKeeper
11th September 2003, 00:38
o sa ne fie dor de tine blue. :(
La revedere!
esti roman,fi intotdeauna alaturi de tara ta oriunde ai fi.
ROMANIA!!! :yeah:

Pacala
11th September 2003, 06:56
Blue, sper sa-ti treaca pana la meciul cu Brasovu.Hai, te rog :happy

inter
11th September 2003, 09:06
faci o pauza......... de acord dar la meciul cu cainii sper ca vei reveni :happy

Sorin
11th September 2003, 14:27
stai la fotbal, blue.Tocmai acum incepe lupta impotrica lui sandu si eufei. Pierzi partea cea mai spectaculoasa :happy
Trebuie sa te razgandesti :happy

EDMOND_
12th September 2003, 19:51
Nu va framantati , revine el..chiar daca sun alt nick! Si chiar daca nu scrie ...citeste tot!

Pacala
12th September 2003, 19:55
trebuie sa-l intaratam putin ca sa scrie :drak:
propun sa-l criticam si sa-l provocam si el trebuie sa vina sa se apere :D

deep purple
12th September 2003, 19:58
Va ajut? :D

Pacala
12th September 2003, 20:01
:happy
esti cel mai potrivit :D
daca nici la atacurile tale nu raspunde inseamna ca nici nu mai citeste mesajele :(

ady_azzuro
15th September 2003, 19:22
blue come baq!, din dragoste pt STIINTA :yeah: :yeah: :yeah:

PeaceKeeper
29th September 2003, 16:55
Se pare ca Blue nu a putut sa se desparta de sportul rege,si a revenit,ma bucur ca el a revenit pe forum.Acum e randul meu sa va spun Adio!Din pacate,nu mai pot sa imi permit acest lux pe care il numim internet,asa ca se pare ca sunt nevoit sa renunt la el. :(
O sa va duc dorul la toti de pe aici,pot sa zic ca am invatat multe despre fotbal aici,pt. asta va multumesc.
Deci see ya!
HAI FC UNIREA APULLUM ALBA IULIA!!! :yeah:
TOTUL PENTRU TARA!!! :yeah:
TOTUL PENTRU ROMANIA!!! :yeah:
HAI ROMANIA!!! :yeah:

PeaceKeeper
29th September 2003, 16:59
nu va intristati prea mult ca plec,poate daca trec cu bine de iarna si imi permit sa mai-mi pun netul,poate o sa revin prin Feb./Mar.Sper sa ma puneti la curent cu tot ce a fost pe aici,cat timp am plecat.
PAPAPA!!! :happy
Mai vb. la anul,a si Happy X-mas!!!Si Happy New Year!!! :D

inter
29th September 2003, 17:34
:cya: te asteptam sa revii :ok:

Dorin
29th September 2003, 18:19
Ce-i cu voi fratilor ??? Ce mesaje de adio trimiteti ? Ca doar nu sintem insurati .Si n-a murit nimeni.Scrieti cind avti timp si cind vi se lasa ca doar nu e condica de semnat !!!.Fruntea sus si pieptul scos.Suparare si bucurie alterneaza.Iar Onlinesport a venit ca sa ramina ! :yeah: Dorin

EDMOND_
29th September 2003, 21:46
Peace , ce faci mah ...parca vorbisem sa ne vedem la Alba pe 18 octombrie la meci! Sau iti este frica!!!??

Edgar
29th September 2003, 21:57
faci o pauza......... de acord dar la meciul cu cainii sper ca vei reveni :happy

Observ ca inter avu dreptate. :P

PeaceKeeper
29th September 2003, 22:31
Edmond nu iti fa probleme,voi fi pe stadion pe 18oct,fara frica nu ratez eu asa meci :happy
Asa e dorine,nu e tragedie,nu mor(inca) :D Las ca mai vb. noi o sa incerc sa mai intru pe aici,macar o data pe luna,ca sa-ti urmez sfatul tudose :)
HAI UNIREA!!!

PeaceKeeper
29th September 2003, 23:13
A si va rog eu ceva,nu va mai certati atata. :D
PEACE 2 ALL!!!
EVERYTHING 4 ROMANIA!!!

jay
30th September 2003, 00:00
Un om de onoare se tine de cuvint, nu ma indoiesc de acest lucru. Toate cele bune si tie! N-o sa-mi fie dor de tine, prazar analfabet!!! "Eu as...", nu "eu asi", inginerule. :P S.a.m.d. ;)

Jhan
30th September 2003, 00:09
N-o sa-mi fie dor de tine, prazar analfabet!!! "Eu as...", nu "eu asi", inginerule. :P S.a.m.d. ;)
Shit!Ba da' rau mai esti si tu!Ce dracu ti-a facut omu' asta de esti asa de scarba? :o

Blue
30th September 2003, 00:39
Un om de onoare se tine de cuvint, nu ma indoiesc de acest lucru. N-o sa-mi fie dor de tine, prazar analfabet!!! "Eu as...", nu "eu asi", inginerule.
:D :D :D analfabet, analfabet , da' uite ca sint inginer p'acilea SIC, SIC :D :D :D
Te oftici? :D :D :D Si apropo, n-am spus cine sint ,ce sint pe forumul asta, stiau doar prietenii sau cunoscutzii , tu nu aveai de unde sa stii decat daca esti jay-gay cel negru in ceru' gurii (ala care ma pandea de un an pe forumul prosport sau cel care intra pe forumul Blue Lions si se da oltean care recunoste penalturi usor acordate sau cel acum un an jumate intra si ne injura, cand vedea ca poate fi banat, plangea si se ruga sa-l credem ca a injurat un musafir :D :D :D te roade? :D :D :D Tu chiar nu pricepi ca mi se rupe de astia ca tine? :D :D :D

EDMOND_
30th September 2003, 01:27
Blue , nu trebuia sa-l bagi in seama ! Acum se simte important!

jay
30th September 2003, 03:27
Iar ai dat cu batu-n balta. Ca n-ai pic de onoare si de mindrie, e absolut treaba ta si a celor care te tolereaza. Dar de ce faci afirmatii neconforme cu realitatea? Ce e chestia aia cu musafirii?? Nu-mi placi, te stiu de la Prosport si de la Blue Lions de citiva ani. Esti un parvenit, cultura ta generala lasa de dorit (remember "Sonata lunii" ;) ), dar cu toate acestea nu te poate impiedica nimeni sa-ti refulezi frustrarile aici. Sau altundeva... Apropo, nu la Politehnica se invata ortografia. :P Iar notiunea de bun-simt se prinde in anii prescolari... If!

Ardealul, yellow-black! Poate asa iti improspatez memoria. ;)

jay
30th September 2003, 03:35
nu prea m-am razgandit eu in viatza asa ca e ultimul mesaj.
Va urez la totzi toate cele bune

Si tie, Blue, si tuturor celor care-ti sint dragi! Sincer! La fel de sincer, nu dau doi lei pe cuvintul tau! Tu nu ai onoare!

Blue
30th September 2003, 04:31
Educatzie? :D :D :D faptul ca te-ai dat drept amic 2 ani dar nu ma suportai spune totul despre educatzia si caracterul tau. Invidia ti-a intunecat mintea si ai uitat ca ai luat lectzii de gramaticade la forumisti la batranetze si te doare asta :D :D :D Ajunsesi tu sa vorbesti, esti penibil :D :D :D Fotbalul este viciul meu , m-am razgandit,dar nu dau socoteala unuia ca tine.

Cultura? Nu sint vreun paleolog ceva :D :D :D Da' nu ma potzi tu judeca;n-ai fost niciodata capabil sa portzi o discutzie care necesita cultura generala desi ai incercat .Iar aia cu sonata lunii, stiai dinainte ca era o lista neverificata. Asa ca te agitzi degeaba, mai ales ca esti o nulitate din toate punctele de vedere, cultural, moral si uman. Te oftici ca n-am plecat; cata ura ai :o
SIC , SIC :D :D :D Ma plictisesti

Blue
30th September 2003, 04:38
M-am luat cu prostii si am uitat esentzialul :oops: :oops: :oops:

PENTRU PeaceKeeper ! SPER SA REVII CAT MAI REPEDE
:happy :happy :happy

Pacala
30th September 2003, 09:00
:D hehe , invidia duce pana la ura. Asa se trezi sa latre prin gard un brasovean

viole(n)t
30th September 2003, 12:19
deja devine un topic tragi-comic-penibil

in rolurile principale: blue shi PeaceKeaper

qristi
30th September 2003, 15:59
sa-ti refulezi frustrarile
in mod normal nu ti-as face observatie, dar cum vad ca te dai "telectual" si ii faci pe altii analfabeti, ar fi bine pentru cultura ta generala sa stii ca se spune " a defula frustrarile", termen opus celui de "a refula".
nu faci decit sa dovedesti ca esti un semidoct.

vialli
30th September 2003, 16:49
sa nu exageram in privinta lui claudiu ,nu poate fi nici semidoct, el e un nimeni , frustrat si invidios . Prea a fost bagat in seama

PeaceKeeper
3rd October 2003, 23:22
M-am intors si eu pt. 30min ca sunt la un net,cafe si va spun sincer ca eu as mai vrea sa fiu pe acest forum,dar din pacate imi voi face prezenta pe aici cam rar :(

Blue
7th October 2003, 04:34
bine ai revenit , tu tocmai acu cand sinteti pe 3 plecai ? :D :D :D