PDA

View Full Version : Cum credeti ca sunteti voi, suporterii Farului in acest moment ?



Laur_Farul
23rd January 2007, 22:38
Eu momentan cred ca sunt putin iritat pentru ca ne aflam mai jos decat speram in clasament :no: :( !

tchibos
23rd January 2007, 23:01
Eu deocamdata sunt calm dar cred ca daca si in retur Farul nu va avea rezultate mai bune cred ca voi sari direct la furios. Ideea e ca multi suporteri ai Farului au trecut din starea de suporteri calmi/iritati direct in starea de a nu mai veni la stadion si astfel a pierdut clubul multi suporteri

Kooler
24th January 2007, 00:15
Sunt calm. Intodeauna am fost. Cu conditia ca Farul sa ramana in prima liga, ca altfel sunt extrem de dezamagit. Nu ma infurii decat cand vad meciuri proaste, aparent aranjate, lipsite de faze de poarta.:rosu:

tchibos
24th January 2007, 00:17
vad ca parazitu' trimite scrisori de dragoste?.. sa fie din prea mult timp liber?

pff
24th January 2007, 03:44
traiasca hattrick`u :)

tchibos
24th January 2007, 08:24
adevarul e ca si noi facem parte dintr-un hattrick real in care managerii nu prea vor sa vada si sa le pese de starea in care se afla suporterii, cel mai bun barometru pentru performantele clubului :)

Seahawk
25th January 2007, 08:49
Wow ce topic. Interesant :)) O gramada de adjective..

Eh, eu sunt "nemultumit" doar :D Nu dau in extreme inca :P

Suporter-Shop
26th January 2007, 01:10
Sper in retur sa vad macar jumatate din peluza plina.Altfel o sa ajungem asa cum am si votat.Sa ne trimitem scrisori de dragoste.Daca nu ne trezim acum va fi prea tirziu la sfirsitul campionatului.

tchibos
26th January 2007, 09:58
mai tu la ce fel de dragoste te referi?

Kainsashiki
26th January 2007, 10:03
ce face hattrickul asta din voi :D


ar trebui sa fiti iritati cred..:)

Kooler
26th January 2007, 13:30
ar trebui sa fiti iritati cred..:)

Nu sunt. Ce parca cand juca in B imi jumuleam parul din cap. Ceea ce ar putea sa ma irite e faptul ca nu e continuitate la club. In loc sa plece jucatorii slabi si sa vina aia buni s-a intamplat invers. De fapt au plecat ei pantru ca vroiau salarii mai mari la ascensiunea in care era Farul. Asta arata ca patronul isi arata limitele. :rosu: Pentru conducere.

tchibos
26th January 2007, 13:50
ce face hattrickul asta din voi :D


ar trebui sa fiti iritati cred..:)

unii sunt, altii sunt calmi, dar ii mai irita altii :D