PDA

View Full Version : Pronosticuri tragere la sorti sferturi



Elphax
23rd January 2007, 17:08
Cine se incumeta? Eu zic :

Poli Timisoara-Rapid
Steaua-Arges
National - Otelul
Pandurii - Poli Iasi

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=1042225&postcount=9
pt detalii

Benny
23rd January 2007, 17:49
Poli T - Steaua
Rapid - Otelul
Pandurii - Otelul
National - Poli iasi

edd
23rd January 2007, 18:43
steaua-otelu se califica galatiu..
rapid-iasi se califica rapidu..
pandurii-arges se califica argesu..
national-POLI, POLI ia cupa :D

*Coco*
23rd January 2007, 19:39
Timisoara pica cu steaua sigur:yes:
Fac hotii de la frf ce fac :headbang:

alex_6tm
23rd January 2007, 20:15
Timisoara pica cu steaua sigur:yes:
Fac hotii de la frf ce fac :headbang:


Si joaca la Craiova :yeah: :yeah: :yeah: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Leo
24th January 2007, 07:59
poli - otelul
rapid -pandurii
steaua -poli iasi
national -arges

TaciAcolo
24th January 2007, 08:17
pandurii-arges si ii rupem:yeah:

noir_desir
24th January 2007, 09:20
Steaua - Otelul
Rapid - Poli IS
FC National - FC Arges
Poli TM - Pandurii

starsteel
24th January 2007, 09:22
Ce imi doresc:
Steaua - Arges
Otelul - National
Poli Iasi - Pandurii
Rapid - Poli Timis. (merg impreuna 2 bile calde?:P ........ :no: )
Ce cred:
Otelul - Arges
Steaua - Pandurii
Rapid - Poli Iasi
Poli Timis. - National

A 3-a varianta : e ce va fi...:D

*Coco*
24th January 2007, 10:06
Pandurii poate sa cada cu orcine de aici ca merge mai departe;)

TaciAcolo
24th January 2007, 13:02
clar :evil: ma pregatesc de deplasarea de la timisoara

Livio_
25th January 2007, 13:44
sper sa picam cu otelu` sa ne luam revansa de la galati cand au castigat si n-au jucat mai nimik...parerea mea :
steaua-arges
rapid-pandurii
national-poli iasi
otelu`-Poli Timisoara
sper...sa fie asa...daca nu...e bine si cu steaua :happy /OLE/

starsteel
26th January 2007, 08:52
sper sa picam cu otelu` sa ne luam revansa de la galati cand au castigat si n-au jucat mai nimik...parerea mea ....

Mai precis......nu ati jucat nimic (Poli) si ati pierdut.
Otelul e dispusa sa ofere o bataita lui Poli, din pacate stim ca pe langa timisoreni trebuie sa invingem si arbitrii in acest caz. Nu de asta ati achizitionat dinozaurul moldav? Sau doar sa se asorteze cu dinozaurul giulestean? :D

tuxie
26th January 2007, 11:28
Inca nu s-a vazut vreo urma de marsavie din partea lui Chivorchian. Repet, inca. Si sper nici sa nu se vada. Pe de alta parte, eu zic ca Steaua - Otelul are sanse mari :D

TaciAcolo
26th January 2007, 11:51
cu arges sper sa picam :D:D sa se joace la craiova;)

starsteel
26th January 2007, 12:10
Inca nu s-a vazut vreo urma de marsavie din partea lui Chivorchian. Repet, inca. Si sper nici sa nu se vada. Pe de alta parte, eu zic ca Steaua - Otelul are sanse mari :D

Corect din partea ta ca ai zis inca....Otelul a avut parte de mizerii din partea dinozaurului. Ex. ultima etapa Otelul - Steaua 1-1 si Brasov - Bacau 0-1....astfel a ajuns Otelul la baraj. Intre timp Brasovul si Bacaul au ajuns in liga a 2-a iar Otelul e in prima liga.
Rasplata divina! :yes:
Steaua - Otelul din pacate sunt ceva sanse, e drept.... :cry: :headbang:

Hard
26th January 2007, 12:14
steaua- otelul
rapid -national
poli tm -poli iasi
pandurii -arges

Liviu
26th January 2007, 12:15
Steaua - FC Arges
Rapid - Pandurii
National - Timisoara
Otelul - Poli Iasi

Hardliner...Rapid si National nu se pot intalni ca sunt capi de serie .

bada_otelul
26th January 2007, 13:27
Poli T - Steaua
Rapid - Otelul
Pandurii - Otelul
National - Poli iasi

da noi avem 2 echipe calificate si nu stiu?:D
jucam ori cu rapid ori cu steaua

horiafb
26th January 2007, 15:10
[QUOTE=elphax;1042482]Cine se incumeta? Eu zic :

Steaua - Otelul
Rapid - Pandurii
Poli Timisoara - Poli Iasi
National - Arges

Lordul
26th January 2007, 15:19
Steaua -fc arges castiga steaua
Poli Iasi -Pandurii castiga Poli
Fc National -Otelul castiga Otelul
Rapid -Poli Timisoara gastiga rapid

si semifinale :
rapid -steaua
poli iasi -otelul

finala : steaua /rapid -poli iasi

TaciAcolo
26th January 2007, 16:20
sa vedem in 5 min:D:D

Ulysses
26th January 2007, 16:25
starsteel , cam nasol pentru tine! steaua-otelul:no:

TaciAcolo
26th January 2007, 16:25
meciurile sunt:

steaua-otelul

rapid-arges

pandurii-fc national :evil:

poli-iasi

edd
26th January 2007, 16:26
POLI-poli iasi....hehehe hai k anu asta luam cupa :D

UrsMeier
26th January 2007, 16:30
pandurii-arges si ii rupem:yeah:

ce glumet esti :happy

TaciAcolo
26th January 2007, 16:31
pe ce loc sunteti :ras-plans: sssss

UrsMeier
26th January 2007, 16:34
daca sunteti mai sus ca noi asta nu inseamna ca ne rupeti..........ce gandire "logica" ai.O sa vezi ca pandurii o sa aibe un retur opus celui din tur.

*Coco*
26th January 2007, 16:37
daca sunteti mai sus ca noi asta nu inseamna ca ne rupeti..........ce gandire "logica" ai.O sa vezi ca pandurii o sa aibe un retur opus celui din tur.

Stai pe burta prietene mai ai si tupeu sa mai scoti capul dupa ce va aflati in zona care va aflati
La Tg-Jiu returul acesta o sa vina toate echipele care sunt sub Pandurii la ora actuala in campionat...
De dinamo si rapid au scapat nu au nici o sansa pandurii sa retrogradeze(parerea mea)
Si despre Cupa cu National cred ca vor merge mai departe ca, National pare un adversar foarte accesibil mai ales ca nu au facut nici o achizitie sezonul asta

Cristian
26th January 2007, 16:38
Anti - steauaaaa :jerk:

UrsMeier
26th January 2007, 16:40
Stai pe burta prietene mai ai si tupeu sa mai scoti capul dupa ce va aflati in zona care va aflati
La Tg-Jiu returul acesta o sa vina toate echipele care sunt sub Pandurii la ora actuala in campionat...
De dinamo si rapid au scapat nu au nici o sansa pandurii sa retrogradeze(parerea mea)
Si despre Cupa cu National cred ca vor merge mai departe ca, National pare un adversar foarte accesibil mai ales ca nu au facut nici o achizitie sezonul asta

stai linstit ca nici voi nu sunteti inca scapati........iar dupa urmatoarea etapa difetenta dintre noi va scadea cu 3 puncte

Sunchase
26th January 2007, 16:50
Meci usor

m4st3r
26th January 2007, 17:07
sa speram k mergem mai departe...

malexoid
26th January 2007, 17:12
sa speram k mergem mai departe...

de ce, ai vre-un dubiu???

ADVERSAR CUPA / Au remizat cu niste pustani!!!
2007-01-26 16:40:00

Poli Iasi, adversarul desemnat astazi in Cupa Romaniei, nu a putut sa invinga pe Laminorul Roman, o echipa de copii din liga a III-a, care se lupta pentru evitarea retrogradarii. Meciul s-a incheiat la egalitate, 2-2, dupa ce iesenii au fost condusi cu 2-0!!! Pentru Poli Iasi, a inscris Palimaru de doua ori. "Jucătorii nici nu puteau să mai alerge pe teren, atît de frînți erau. Am preferat să susținem aceste teste doar în ideea de a înlocui cîteva antrenamente cu specific tehnico-tactic, pentru că dimineața lucrăm mult la latura fizic", a declarat antrenorul principal Ionuț Popa

m4st3r
26th January 2007, 17:13
malexoid, mai bine rezervat =))

Bega
26th January 2007, 17:15
de ce, ai vre-un dubiu???

ADVERSAR CUPA / Au remizat cu niste pustani!!!
2007-01-26 16:40:00

Poli Iasi, adversarul desemnat astazi in Cupa Romaniei, nu a putut sa invinga pe Laminorul Roman, o echipa de copii din liga a III-a, care se lupta pentru evitarea retrogradarii. Meciul s-a incheiat la egalitate, 2-2, dupa ce iesenii au fost condusi cu 2-0!!! Pentru Poli Iasi, a inscris Palimaru de doua ori. "Jucătorii nici nu puteau să mai alerge pe teren, atît de frînți erau. Am preferat să susținem aceste teste doar în ideea de a înlocui cîteva antrenamente cu specific tehnico-tactic, pentru că dimineața lucrăm mult la latura fizic", a declarat antrenorul principal Ionuț Popa


Si noi ce mare lucru am facut cu pustanii Bacaului?

daniel30
26th January 2007, 17:18
steaua-otElu>se califica steauaaaaaa

starsteel
26th January 2007, 17:26
starsteel , cam nasol pentru tine! steaua-otelul:no:

Un singur cuvant pot spune....CATASTROFA!

alex_6tm
26th January 2007, 17:26
de ce, ai vre-un dubiu???

ADVERSAR CUPA / Au remizat cu niste pustani!!!
2007-01-26 16:40:00

Poli Iasi, adversarul desemnat astazi in Cupa Romaniei, nu a putut sa invinga pe Laminorul Roman, o echipa de copii din liga a III-a, care se lupta pentru evitarea retrogradarii. Meciul s-a incheiat la egalitate, 2-2, dupa ce iesenii au fost condusi cu 2-0!!! Pentru Poli Iasi, a inscris Palimaru de doua ori. "Jucătorii nici nu puteau să mai alerge pe teren, atît de frînți erau. Am preferat să susținem aceste teste doar în ideea de a înlocui cîteva antrenamente cu specific tehnico-tactic, pentru că dimineața lucrăm mult la latura fizic", a declarat antrenorul principal Ionuț Popa

Si noi am facut mare meci cu Bacaul...ce sa-ti spun...oricum cel mai accesibil adversar dupa parerea mea

starsteel
26th January 2007, 17:35
Ceea ce am avut curajul sa postez astazi la ora 9.00 si putea fi usor demontat de tragerea la sorti totusi e un scenariu posibil.

...... Nu sunt paranoic frf&lpf sunt fiefuri dinamoviste pana in maduva oaselor.
Corect ar fi fost o urna cu 8 echipe iar toate bilele sa aiba aceeasi temperatura. :D
P.S. Pronosticul meu pt. tragerea asta.....3 bile caldute Steaua, Rapid si Timisoara. Nu e voie ca bilele incalzite sa joace intre ele! :P
Practic conform teoriei mele atat de des uzitata insa la frf, Steaua si Otelul au prins cel mai periculos adversar posibil.

marcos
26th January 2007, 18:06
steaua-otelul 2

sebastianstis
26th January 2007, 18:20
steaua-otelul 4-0

bada_otelul
26th January 2007, 19:45
bai,nu mai fraierii nu se asteptau sa fie tragerile asa,adica cine a fost atat de naiv incat sa spere sa cada poli steaua si rapid in meci direct?nu "trebuie" sa mearga toate 3 mai departe?
frf ue frf
ps
meciul steaua-otelul se va juca la focsani cel mai probabil pt ca este terenul bun

Hard
26th January 2007, 20:15
steaua- otelul
rapid -national
poli tm -poli iasi
pandurii -arges

am nimerit 2 partide:D

colis_07
26th January 2007, 21:08
Sarcina facila pentru Giulestina. Sper ca Razvan sa nu rateze si acest obiectiv. Hai baieti castigati cupa si dresati maidanezul care latra doar pentru a face vocalize, puneti botnita si ancorati-l de discobol cu lesa, poate se satura de latrat la luna.:headbang: Copos ia-ti pe cineva care sa le "dea peste nas binevoitorilor" care ne musca mereu de...:happy