PDA

View Full Version : Balaci vs.Starsteel



Balaci
22nd January 2007, 23:59
Il provoc pe starsteel in Arena.Motivele ii sunt cunoscute si as vrea sa il vad fara puterile lui de moderator cum se descurca.Pentru mine el este genul de moldovean tipic:stelist,pupincurist,ajuns intr-o functioara si care acuma se foloseste de puterea lui sa-si aduca si puradeii in functioare sau sa ii ajute cu diverse avantaje.De asemenea eu nu cred ca el are sotie,sau familie.Sau ca are 40 de ani.Cred ca e un pustan de 18,cu cosuri pe fata.Altfel nu ii inteleg comportamentul.Il rog sa ma convinga,acceptand batalia,ca nu am dreptate.Asta daca nu il deranjez de la ora de desene animate.

Ulysses
23rd January 2007, 19:09
rusine! refuleaza-te in alta parte!:rosu: :rosu: :rosu:

razwan_vs
23rd January 2007, 19:42
yo zic ca nu accepta :D

YoYoyOi
23rd January 2007, 19:44
pai in primul rand nu e nici un duel...provocarea e ratata...asta nu e provocare de arena...e cerere de sanctiune, semnata si stampilata ;)

*Coco*
23rd January 2007, 19:44
Cine sa accepte ma tataie?!?!:happy :happy :happy :happy :happy
Doamne balaci pai tu astepti sa iti dea tataie raspunsu:headbang:
Nu vezi ca nu vrea

TaciAcolo
23rd January 2007, 19:49
sa puna poza :ras-plans:

Kainsashiki
23rd January 2007, 19:58
Il provoc pe starsteel in Arena.Motivele ii sunt cunoscute si as vrea sa il vad fara puterile lui de moderator cum se descurca.Pentru mine el este genul de moldovean tipic:stelist,pupincurist,ajuns intr-o functioara si care acuma se foloseste de puterea lui sa-si aduca si puradeii in functioare sau sa ii ajute cu diverse avantaje.De asemenea eu nu cred ca el are sotie,sau familie.Sau ca are 40 de ani.Cred ca e un pustan de 18,cu cosuri pe fata.Altfel nu ii inteleg comportamentul.Il rog sa ma convinga,acceptand batalia,ca nu am dreptate.Asta daca nu il deranjez de la ora de desene animate.

are varsta de la profil, il cunosc baietii din grupa c.

*Coco*
23rd January 2007, 20:09
40 de ani are da navasta si copii va spun e sigur ca n`areeeeee:yeah:
Ca altfel nu o lalaia el pe forum la vastra asta toata ziua!

YoYoyOi
23rd January 2007, 20:11
duamne :rolleyes:

Leutzz-Korn
23rd January 2007, 20:38
40 de ani are da navasta si copii va spun e sigur ca n`areeeeee:yeah:
Ca altfel nu o lalaia el pe forum la vastra asta toata ziua!:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

TYPI-STIINTA
23rd January 2007, 20:41
40 de ani are da navasta si copii va spun e sigur ca n`areeeeee:yeah:
Ca altfel nu o lalaia el pe forum la vastra asta toata ziua!

Nu fi asa sigur :D o avea copii...dar nu cu nevastasa :happy :happy

Cristian
23rd January 2007, 20:46
Cu socrusu :ras-plans:

Leutzz-Korn
23rd January 2007, 20:57
Nu am o simpatie prea mare pt SS...pt simplul fapt ca tine si cu steaua...dar...vreau sa va zic ca unii din voi dati dovada de f multa prostie...deja asta nu mai e caterinca...copilul pe care il are SS e cam de varsta pe care o au unii din voi in gandire...de fapt gresesc...varsta copilului(pe care il stiu din vedere, dar nu va voi spune mai multe) e mult mai mare decat varsta pe care o afisati voi in gandire!
Nu sunt glume astea oltenilor, e valabil si pt tine cristi desi esti moldovean de-al meu!

*Coco*
23rd January 2007, 21:03
Pai si ce zisa careva ca e gluma?!?!
Eu imi spusai propria parerea despre el daca e adevarat bine daca nu tot bine!!!
Leutzz daca tu zici ca e asa foarte bine sa ii traieasca
Eu n`am nimic cu starsteel da sare capul de prea multe ori si ma enerveaza rau de tot
El are ceva cu noi Oltenii:D

bada_otelul
23rd January 2007, 21:33
40 de ani are da navasta si copii va spun e sigur ca n`areeeeee:yeah:
Ca altfel nu o lalaia el pe forum la vastra asta toata ziua!

ghinion pustiu,mai intereseaza-te,din surse foarte sigure are si nevasta si copil...pacat ca tine cu steaua,altfel era chiar de treaba

*Coco*
23rd January 2007, 21:35
ghinion pustiu,mai intereseaza-te,din surse foarte sigure are si nevasta si copil...pacat ca tine cu steaua
Bravo lui mai:)
Mai zisai odata si mai zic Aia a fost parerea mea despre el daca e adevarat bine daca nu e tot bine

Ulysses
23rd January 2007, 21:40
pacat ca tine cu steaua,altfel era chiar de treaba

uite cum dai tu cu bata-n balta:headbang:

TYPI-STIINTA
23rd January 2007, 21:42
Cu socrusu :ras-plans:

cu soacrasa :ras-plans:

Sergio_D
23rd January 2007, 21:58
Asa-i ca va simtiti bine, in siguranta, in spatele monitorului ? N-aveti voi treaba, jigniti pe oricine, faceti ce vreti...
Bravo mai romanilor ! :mda:

Leutzz-Korn
23rd January 2007, 22:05
cu soacrasa :ras-plans:

Aici nu mai e vb ca esti oltean, moldovean , englez, pakistanez...ca om dai dovada ca esti nesimtit...cum sa zici ma asa ceva...daca tu nu ai trecut inca de pubertate gandeste-te la altii care au familii...e urat tare ce faci!
Indiferent de simpatii, antipatii...astea nu se fac...pe la 18 ani poate o sa inveti asta!

TYPI-STIINTA
23rd January 2007, 22:07
...pe la 18 ani poate o sa inveti asta!

prea tarziu ..s-au dus de mult cei 18 ani :happy

*Coco*
23rd January 2007, 22:07
Vezi ma leutzz ca ii gresisi varsta
E destul de mare:P
Si lasa ce zisa el uitate la galateanu vostru care sunteti din acelasi oras si va jigniti unu pe altu si faceti mistouri dar ce sa mai zici de unu care e la 700 km distanta:rolleyes:

TYPI-STIINTA
23rd January 2007, 22:09
Vezi ma leutzz ca ii gresisi varsta
E destul de mare:P
Si lasa ce zisa el uitate la galateanu vostru care sunteti din acelasi oras si va jigniti unu pe altu si faceti mistouri dar ce sa mai zici de unu care e la 700 km distanta:rolleyes:

n-are nimic..lasa-l pe cristi. e glumet :D oricum nu se supara starsteel, ca totusi are o varsta si intelege si el de gluma...cred:D

Leutzz-Korn
23rd January 2007, 22:12
Nu am o simpatie prea mare pt SS...pt simplul fapt ca tine si cu steaua...dar...vreau sa va zic ca unii din voi dati dovada de f multa prostie...deja asta nu mai e caterinca...copilul pe care il are SS e cam de varsta pe care o au unii din voi in gandire...de fapt gresesc...varsta copilului(pe care il stiu din vedere, dar nu va voi spune mai multe) e mult mai mare decat varsta pe care o afisati voi in gandire!
Nu sunt glume astea oltenilor, e valabil si pt tine cristi desi esti moldovean de-al meu!
Coco...aici poti vedea daca pana acum nu ai facut acest lucru ca am reprosat si galateanului meu acelas lucru!
cat depsre varsta olteanului vostru...poate avea si 80 de ani in acte daca da dovada de gandire de 5 ani...prea multa marlanie sa spui de cineva pe care nu l-ai va in viata ta ca are copii cu nush cine...urat de tot!

TYPI-STIINTA
23rd January 2007, 22:15
Coco...aici poti vedea daca pana acum nu ai facut acest lucru ca am reprosat si galateanului meu acelas lucru!
cat depsre varsta olteanului vostru...poate avea si 80 de ani in acte daca da dovada de gandire de 5 ani...prea multa marlanie sa spui de cineva pe care nu l-ai va in viata ta ca are copii cu nush cine...urat de tot!

du-te mah si culcate! ai venit sa ne tzi morala aici?

Leutzz-Korn
23rd January 2007, 22:15
n-are nimic..lasa-l pe cristi. e glumet :D oricum nu se supara starsteel, ca totusi are o varsta si intelege si el de gluma...cred:D
Nush SS, dar mie personal mi-a placut tare gluma...ce naiba va stiti de atata timp, ve permiteti glume de astea, are o varsta omu' stie ca mai sunt si marlani...

delaparis
23rd January 2007, 22:17
gata cu scandalul si aici.

Rog pe starsteel sa raspunda daca vrea sau nu sa participe la duel si atunci vedem cum organizam.

Balaci
24th January 2007, 02:10
Vreau sa retrag provocare aceasta.Nu o mai consider necesara si nu vreau sa provoc si mai mult scandal.As ruga pe toti moldovenii si oltenii sa imi urmeze sfatul.

Hard
24th January 2007, 02:15
adica doar toti oltenii:happy

Balaci
24th January 2007, 02:21
Lasa,hardliner,ca nici moldovenii nu sunt ingerasi.Pana la urma,m-am calmat eu acuma,dar de la neregulile plus sicanele continue ale lui starsteel a inceput tot scandalul.A intervenit prea mult in lupta,e clar ca voia sa strice atmosfera si cum oltenii is iuti la manie,au reactionat.Vina e comuna,sa stii.Puteam sa avem o discutie rezonabila,dar de la prea multe ambitii din ambele pari s-a stricat totul.

starsteel
24th January 2007, 08:25
Vreau sa retrag provocare aceasta.Nu o mai consider necesara si nu vreau sa provoc si mai mult scandal.As ruga pe toti moldovenii si oltenii sa imi urmeze sfatul.

Mai aveam timp pana pe 29 ian. ora 23.59 sa-ti raspund la provocare insa se pare ca atunci cand esti calm judeci limpede, in schimb cand ai sangele infierbantat nu prea. Daca iti ceri scuze si pt. caracterizarea pe care mi-ai facut-o in prima postare, fara sa ma cunosti macar, atunci poti demonstra ca dai dovada si de intelepciune.

....Pana la urma,m-am calmat eu acuma,dar de la neregulile plus sicanele continue ale lui starsteel a inceput tot scandalul.A intervenit prea mult in lupta,e clar ca voia sa strice atmosfera si cum oltenii is iuti la manie,au reactionat.Vina e comuna,sa stii.Puteam sa avem o discutie rezonabila,dar de la prea multe ambitii din ambele pari s-a stricat totul.
Discutam calm si analizam oricand "neregulile si sicanele continue" si chiar impresia ta "e clar ca voia sa strice atmosfera". Eu zic ca raspunsul sta in "cum oltenii sunt iuti la manie au reactionat".


Provocarea ta mergea acceptata peste 17 ani atunci amandoi am fi avut aceeasi experienta de viata.... conditia era sa raman eu la nivelul de acum.:D Singura necunoscuta ramane daca evoluam sau o luam inapoi.:thinkso: ....inapoi?! Doamne fereste!

Cristian
24th January 2007, 09:57
Lasa,hardliner,ca nici moldovenii nu sunt ingerasi.Pana la urma,m-am calmat eu acuma,dar de la neregulile plus sicanele continue ale lui starsteel a inceput tot scandalul.A intervenit prea mult in lupta,e clar ca voia sa strice atmosfera si cum oltenii is iuti la manie,au reactionat.Vina e comuna,sa stii.Puteam sa avem o discutie rezonabila,dar de la prea multe ambitii din ambele pari s-a stricat totul.

Eu sincer nu va cred in stare de asa ceva (ma refer la cei inscrisi in concurs) daca pana si oltenii vostrii zic ca nu ati legat 2 paie in cruce, ce sa mai vorbim... ?

Cat despre aceasta confruntare cu star steel e ceva nebunesc... Si ca sa stiti si voi am glumit la faza aia unde am zis ca a facut copil cu socrusu, e asa de greu sa va prindeti ca are nevasta ??? Iar ficasa va intrece pe toti in gandire... inclusiv pe capitanul vostru cu replica aia de neuitat: "cei mai buni dintre romani"

Iar TYPI STIINTA e o limita de varsta sa intrii pe un forum ???

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 11:18
Iar TYPI STIINTA e o limita de varsta sa intrii pe un forum ???

Nu stiu. intreaba moderatorii :D

Balaci
24th January 2007, 11:21
O sa dau dovada de maturitate,si,desi nu ar trebui sa imi cer scuze,mai ales ca am primit o avertizare pentru asta si 4 puncte,o sa o fac.In schimb,nu imi schimb parerea asupra modului in care ai influentat lupta in fazele incipiente,tocmai cand se"incalzeau"echipele,prin ne-eliminarea imediata si acoperita de regulament a lui Dr.Satan,prin sicanele continue asupra mea si prin eliminarea total nefondata a lui Coco,lucru care a si dus la scandalul ulterior.
Imi cer scuze pentru afirmatii,dar si tu,daca intr-adevar ai da dovada de maturitate,ti-ai cere scuze pentru vicierea unei lupte care s-ar fi putut desfasura"Altfel"

maur85
24th January 2007, 11:33
super semnatura ta balaci.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 11:34
si a ta maur85 :ok: dar le spui degeaba :D

maur85
24th January 2007, 11:46
si a ta maur85 :ok: dar le spui degeaba :D

daca taceai filozof erai.nu ne cunosti deloc.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 11:55
daca taceai filozof erai.nu ne cunosti deloc.

pai la cati suporteri stelisti aveti in galati va si bat aia acolo daca nu ascultati de ei :happy

Cristian
24th January 2007, 11:59
Da TYPI am luat o bataie sora cu moartea la mine in GL ca am strigat m**e steaua :ras-plans:

Ma daca nu stii despre ce e vorba mai bine taci, is mult mai multi anti-stelisti si anti-bucuresti decat iti poti tu imagina :D

maur85
24th January 2007, 12:08
pai la cati suporteri stelisti aveti in galati va si bat aia acolo daca nu ascultati de ei :happy

iar vorbesti fara sa stii.vorbesti din auzite.am mai spus cat am stat in Craiova,stiam ca Galati este un oras gen Slatina.credeam ca,craiova este capitala romaniei la cat o ridicati in slavi,ceea ce nu e un lucru rau.cand am ajuns la Galati am avut marea surpriza sa vad un oras mai mare si mai dezvoltat din pacate pt voi.dar ceea ce voiam sa spun eu este ca defaimati pe altii fara sa stiti nimic despre ei.pana la urma tot voi aveti de pierdut.
inca odata i-ti repet.intereseaza-te,documenteaza-te si dupa vb.la faza cu stelistii ai dat-o in bara.Galati este o pata antisclavie in marea de sclavi:yeah: .
Respect Craiova.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:16
hai mah, ca si la televizor am vazut galateni pe stadioane cu caciula sau fular cu steaua, dai naibii...sa nu-mi zici ca si aia tot cu otelul tin?

Cristian
24th January 2007, 12:19
TYPI te invit sa vii prin Galati si sa te plimbi cu tricou cu steaua :)

Da nu asta e problema... e vorba ca si tu vorbesti in necunostinta de cauza... unde ai vazut tu la TV ca galatenii au venit la stadion cu caciula si fular cu steaua ??? Numai incearca sa faci asa o data sa vii pe stadionul din GL imbracat cu tricou sau cu fular stelist :)

maur85
24th January 2007, 12:20
hai mah, ca si la televizor am vazut galateni pe stadioane cu caciula sau fular cu steaua, dai naibii...sa nu-mi zici ca si aia tot cu otelul tin?

daca tot esti toma necredinciosul intereseaza-te cum s-au simtit stelistii la Galati;).la faza cu fularul sau fesul cred ca ai avut vedenii.culorile otelului sunt rosu-alb-albastru iar celelalte sunt rosu-albastru sau alb-rosu.sigur ai confundat.dar am o intrebare pt tine.cati din cei ce vin la stadionul din Craiova tin doar cu,Craiova?ma refer la cei care stau si crapa seminte.eu stiu ca sunt sdr-isti si la voi.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:23
TYPI te invit sa vii prin Galati si sa te plimbi cu tricou cu steaua :)

Da nu asta e problema... e vorba ca si tu vorbesti in necunostinta de cauza... unde ai vazut tu la TV ca galatenii au venit la stadion cu caciula si fular cu steaua ??? Numai incearca sa faci asa o data sa vii pe stadionul din GL imbracat cu tricou sau cu fular stelist :)

:happy :happy nu ma pui acum sa ma imbrac si in tricou cu dinamo :happy
daca vin la galati, pe stadion, o sa vin in tricou cu universitatea:D ...tare faza "eu in tricou cu steaua" :happy . Poate doar cand jucati cu steaua nu mai vin, unii galateni, cu caciuli cu steaua :P ... si apelult tau de la tine de la semnatura imi da de inteles ca aveti multi simpatizanti ai capitalei prin galati :evil:

Kainsashiki
24th January 2007, 12:25
TYPI te invit sa vii prin Galati si sa te plimbi cu tricou cu steaua :)

Da nu asta e problema... e vorba ca si tu vorbesti in necunostinta de cauza... unde ai vazut tu la TV ca galatenii au venit la stadion cu caciula si fular cu steaua ??? Numai incearca sa faci asa o data sa vii pe stadionul din GL imbracat cu tricou sau cu fular stelist :)

bai frate eu am vazut ieri la tv, la stiri, unu din galati care si-a vopsit poarta in ros-albastru, gainile, cainii, casa, tot ! :happy :happy si vecinii au zis ca vor sa vopseasca toata strada asa :happy :happy

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:26
daca tot esti toma necredinciosul intereseaza-te cum s-au simtit stelistii la Galati;).la faza cu fularul sau fesul cred ca ai avut vedenii.culorile otelului sunt rosu-alb-albastru iar celelalte sunt rosu-albastru sau alb-rosu.sigur ai confundat.dar am o intrebare pt tine.cati din cei ce vin la stadionul din Craiova tin doar cu,Craiova?ma refer la cei care stau si crapa seminte.eu stiu ca sunt sdr-isti si la voi.

aaa, vin si la noi, nu-i problema, pt ca din cei 30.000 de oameni cam 7.000-8.000 vin din afara craiovei...deci mai sunt si acolo din astia care simpatizeaza cu sdr (dar aia stau numai la tribuna I si sunt foarte putini...si oricum nu vin cu fulare la meci pt ca mai ca sigur si-ar lua bataie in drum spre craiova sau chiar la stadion - daca ar ajunge acolo :D ) . Defapt si pe ghencea sau pe giulesti o sa vezi suporteri multi de-ai timisoarei sau craiovei :)

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:27
bai frate eu am vazut ieri la tv, la stiri, unu din galati care si-a vopsit poarta in ros-albastru, gainile, cainii, casa, tot ! :happy :happy si vecinii au zis ca vor sa vopseasca toata strada asa :happy :happy

gresit. el a vrut sa vopseasca in rosu, ALB si albastru...dar nu a mai avut omu bani si de vopsea alba :(
PS: pe maicasa nu o vopsea si pe ia in ros-albastru ca sa ne bagam noi ceva in ea?!! :mda:

maur85
24th January 2007, 12:27
bai frate eu am vazut ieri la tv, la stiri, unu din galati care si-a vopsit poarta in ros-albastru, gainile, cainii, casa, tot ! :happy :happy si vecinii au zis ca vor sa vopseasca toata strada asa :happy :happy

din pacate sunt si tolomaci din astia.ca si la voi.banuiesc ca era de undeva de la tara.:rolleyes:

Cristian
24th January 2007, 12:27
Cu tricou cu universitatea nu cred ca are nimeni vreo ceva impotriva... ti-a zis si maur sunt foarte multi braileni care pentru o distanta de doar 15 km vin sa vada pe steaua.
Semnatura lui la asta se refera...

Cat despre semnatura mea ma stie lumea, de 15 ani vin pe stadionul Otelul la meciuri... deci nu am cum sa tin cu altcineva, la asta se refera.

La becali la partid in loc de Partid Creshtin democrat, au vopsit astia Sh-ul :ras-plans: ce-a iesit cititi singuri.


DiabLo eu nu stau sa pazesc pe toata lumea... fiecare e liber sa faca ce vrea, da e pe barba lui....

YoYoyOi
24th January 2007, 12:27
pana la urma threadul asta ce destinatie are? :confused:

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:28
pana la urma threadul asta ce destinatie are? :confused:

anti sdr :happy

maur85
24th January 2007, 12:30
aaa, vin si la noi, nu-i problema, pt ca din cei 30.000 de oameni cam 7.000-8.000 vin din afara craiovei...deci mai sunt si acolo din astia care simpatizeaza cu sdr (dar aia stau numai la tribuna I si sunt foarte putini...si oricum nu vin cu fulare la meci pt ca mai ca sigur si-ar lua bataie in drum spre craiova sau chiar la stadion - daca ar ajunge acolo :D ) . Defapt si pe ghencea sau pe giulesti o sa vezi suporteri multi de-ai timisoarei sau craiovei :)

mane.erati buni odata.dar acum veniti si voi f putini.doar la meciurile cu sdr va mai mobilizati.si de-ai nostri au fost multi la meciul din buc cu dinamo.intreaba-i pe dinamovisti cum s-au simtit in groapa in deplasare in turul asta;).nu compar suporterii craiovei cu cei de la galati.si aici se incearca o schimbare in bine.

maur85
24th January 2007, 12:33
pana la urma threadul asta ce destinatie are? :confused:

daca tot a fost deschis degeaba putem vb orice de acum:D

Cristian
24th January 2007, 12:34
anti sdr :happy

:yeah:

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:34
mane.erati buni odata.dar acum veniti si voi f putini.doar la meciurile cu sdr va mai mobilizati.si de-ai nostri au fost multi la meciul din buc cu dinamo.intreaba-i pe dinamovisti cum s-au simtit in groapa in deplasare in turul asta;)

prietene, dar de noi acum 5-6 ani cand am fost pe lia manoliu 25.000 de olteni, ce mai zici?:D cu timpul oamenii o sa vina iar in numar mare la orice meci pt ca echipa a inceput sa joace fotbal cu adevarat

maur85
24th January 2007, 12:36
prietene, dar de noi acum 5-6 ani cand am fost pe lia manoliu 25.000 de olteni, ce mai zici?:D cu timpul oamenii o sa vina iar in numar mare la orice meci pt ca echipa a inceput sa joace fotbal cu adevarat

asta a fost 5-6 ani.oricum tineam cu voi la meciul ala;).as vrea ca peste tot in provincie sa fie ca la Craiova acum 5-6 ani.a-ti fost fantastici atunci.
insa voi nu sustineti echipa la greu.

Cristian
24th January 2007, 12:36
TYPI echipa a inceput sa joace fotbal unde ? pe computer ? ca pe teren nu prea se vede. Mai bine joaca Pandurii decat Craiova :happy

Kainsashiki
24th January 2007, 12:40
din pacate sunt si tolomaci din astia.ca si la voi.banuiesc ca era de undeva de la tara.:rolleyes:

e dreptul lui sa tina cu ce echipa vrea, dar am scris asta mai devreme doar pt ca zicea cristi ca stelistii in galati cine stie ce ar pati, pai ala si-a vopsit casa in ros-albastru si n-a patit nimic.

si ai dreptate, tolomaci sunt in orice zona a tarii, asa cum sunt si tigani peste tot in tara. fiecare padure are si uscaturile ei.

Balaci
24th January 2007, 12:41
La faza cu Pandurii sunt si eu de acord:D

maur85
24th January 2007, 12:42
e dreptul lui sa tina cu ce echipa vrea, dar am scris asta mai devreme doar pt ca zicea cristi ca stelistii in galati cine stie ce ar pati, pai ala si-a vopsit casa in ros-albastru si n-a patit nimic.

si ai dreptate, tolomaci sunt in orice zona a tarii, asa cum sunt si tigani peste tot in tara. fiecare padure are si uscaturile ei.

nu-l mai luati in seama pe cristi.prea se arunca cu pieptul gol in baionete:) .
cam periculoasa atitudinea ta.se tine doar cu echipa locala!!!!!!!!!.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:42
TYPI echipa a inceput sa joace fotbal unde ? pe computer ? ca pe teren nu prea se vede. Mai bine joaca Pandurii decat Craiova :happy

pandurii sunt dupa noi in clasament :D
7 Fc Vaslui 28
8 Otelul Galati 27
9 UTA 24
10 Poli Iasi 24
11 Univ. Craiova 24
12 Pandurii Tg Jiu 23
................
ti se pare asa diferenta mare de puncte intre echipe? :) eu zic ca in retur mai putem urca
normal ca a inceput sa joace fotbal. se vede mana lui stefan stoica. multi dintre jucatorii din echipa craiovei sunt mai tineri decat noi: argintaru si ionescu , care sunt titulari au 18 ani, costea, dina, Mitchell, velcovici, dananae, garla au intre 19 si 22 de ani ...deci viitoru e al nostru. Peste 2-3 ani ne vom bate la titlu. PS: acu avem si experienta , echipa e mai omogena, si mai ne-am intarit cu 2 mari jucatori:wobay si njock

Cristian
24th January 2007, 12:44
e dreptul lui sa tina cu ce echipa vrea, dar am scris asta mai devreme doar pt ca zicea cristi ca stelistii in galati cine stie ce ar pati, pai ala si-a vopsit casa in ros-albastru si n-a patit nimic.

si ai dreptate, tolomaci sunt in orice zona a tarii, asa cum sunt si tigani peste tot in tara. fiecare padure are si uscaturile ei.

Cand vii in GL la un meci cu tricou stelist ???

Cat despre ala cu casa ros-albastra, da-ne adresa :D:D:D

Cristian
24th January 2007, 12:46
Hai ma TYPI, Craiova e de locul 11 ??? :ras-plans:

Si noi mai putem urca nu e problema.... Da Pandurii au facut meciuri mai reusite decat Craiova... asta e clar. Ce a facut Craiova cu SDR-istii si ce a facut Pandurii ???

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:51
Hai ma TYPI Craiova e de locul 11 ??? :ras-plans:

Si noi mai putem urca nu e problema.... Da Pandurii au facut meciuri mai reusite decat Craiova... asta e clar. Ce a facut Craiova cu SDR-istii si ce a facut Pandurii ???

mah, craiova s-a schimbat in bine de atunci. in primele etape s-a vazut ca jucatorii nu au fost invatati cu prima liga, dar apoi s-au obisnuit. de pe locul 16 ( pe care-l ocupam cam prin etapa a 6-a) am urcat, la un moment dat, pana pe locul 8 :) O sa vedeti voi in retur:D . eu as zice ca ar trebui sa va faceti griji cand veti juca cu "noua" stiinta

Cristian
24th January 2007, 12:52
:ras-plans: esti comic rau TYPI :D

maur85
24th January 2007, 12:53
pandurii sunt dupa noi in clasament :D
7 Fc Vaslui 28
8 Otelul Galati 27
9 UTA 24
10 Poli Iasi 24
11 Univ. Craiova 24
12 Pandurii Tg Jiu 23
................
ti se pare asa diferenta mare de puncte intre echipe? :) eu zic ca in retur mai putem urca
normal ca a inceput sa joace fotbal. se vede mana lui stefan stoica. multi dintre jucatorii din echipa craiovei sunt mai tineri decat noi: argintaru si ionescu , care sunt titulari au 18 ani, costea, dina, Mitchell, velcovici, dananae, garla au intre 19 si 22 de ani ...deci viitoru e al nostru. Peste 2-3 ani ne vom bate la titlu. PS: acu avem si experienta , echipa e mai omogena, si mai ne-am intarit cu 2 mari jucatori:wobay si njock

cu siguranta ca echipa voastra va incepe sa castige.dar la faza cu titlul e mai greu.Achizitiile voastre nu se compara cu ale noastre si ale cfr-ului.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:54
:ras-plans: esti comic rau TYPI :D

da, stiu :) lasa ca vedem noi in retur

maur85
24th January 2007, 12:55
palmaresul intalnirilor directe intr-e Otelul si Craiova este net favorabil Otelului.eu va las sa va duelati.papa.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 12:57
palmaresul intalnirilor directe intr-e Otelul si Craiova este net favorabil Otelului.eu va las sa va duelati.papa.

poate dupa 96 incolo

Cristian
24th January 2007, 13:02
palmaresul intalnirilor directe intr-e Otelul si Craiova este net favorabil Otelului.eu va las sa va duelati.papa.

Da nu ma duelez ma cu el... Doar ca-mi e simpatic si-i raspund la niste intrebari care ni le pune.

Ce e aici sa ma duelez ? "Dansez ptr tine" ? :ras-plans: :happy

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:03
o fi , dar daca nu-l aduci pe banica, tot degeaba

Cristian
24th January 2007, 13:06
Las ca-i propun lu Vadim sa facem si noi un fel de dansez... Dansez pentru forum :happy :happy :ras-plans:

maur85
24th January 2007, 13:15
poate dupa 96 incolo

in intalnirile directe;) adica de cand a debutat pe prima scena, din 85 pana in prezent.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:19
in intalnirile directe;) adica de cand a debutat pe prima scena, din 85 pana in prezent.

aaaa, din 1985 . nu stitam ca abia atunci ati promovat :( ..trebuia sa ma gandesc si la istoria voastra in liga 1 ; credeam ca a fost mai lunga

Balaci
24th January 2007, 13:20
Pai acuma daca Otelul a debutat mai greu...:D Ne poti da si un link sau ceva mai precis ca sa fim siguri ca asa e.Sau de unde ai informatia?

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:22
Pai acuma daca Otelul a debutat mai greu...:D Ne poti da si un link sau ceva mai precis ca sa fim siguri ca asa e.Sau de unde ai informatia?

mai conteaza?! :D noi cand jucam in semifinala unei cupe europene ei jucau in B ...deci nu prea mai conteaza asa mult rezultatul meciurilor direct, mai ales ca nu ne-am intalnit asa de multe ori cu ei...daca au fost ascunsi prin alte divizii :D

maur85
24th January 2007, 13:23
aaaa, din 1985 . nu stitam ca abia atunci ati promovat :( ..trebuia sa ma gandesc si la istoria voastra in liga 1 ; credeam ca a fost mai lunga

ce ai vrea?sa tinem cu sdr?totusi suntem de ceva timp in liga 1.aproape 20 de ani consecutivi si se vor aduna.noi tinem cu echipa locala si nu conteaza ce istorie si ce palmares are.pe noi Otelul ne reprezinta.
ce sa spun.sunt 30 si ceva de intalniri directe.sunt suficient de multe si se vor inulti;)

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:24
ce ai vrea?sa tinem cu sdr?totusi suntem de ceva timp in liga 1.aproape 20 de ani consecutivi si se vor aduna.noi tinem cu echipa locala si nu conteaza ce istorie si ce palmares are.pe noi Otelul ne reprezinta.

bravo!! daca ai putea sa-i convingi si pe altii de la tine din oras ar fi bine

maur85
24th January 2007, 13:28
bravo!! daca ai putea sa-i convingi si pe altii de la tine din oras ar fi bine
pt un club infiintat in 1964 eu zic ca am promovat destul de repede.sunt cluburi care mai mult si-au petrecut veacul in ligile inferioare.
ceea ce conteaza mai mult e ca sdr sa fie primite ca la Craiova sau ca la Galati anul asta:evil: .asa sa fie in toata provincia.
unui om nu-i poti schimba convingerile.adik dc e polist,polist ramane.trebuie sa simti asta.trebuie sa-ti placa numele echipei,culorile si sa-ti placa stadionul si orasul.aici ma refer la suporterii adevarati.umpluturile sau travestitii sau sclavii in mare lor masa habar n-au ce inseamna asta.este doar o moda.cel mai important e sa stii ce te reprezinta si multi din tara chiar nu stiu.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:30
pt un club infiintat in 1964 eu zic ca am promovat destul de repede.sunt cluburi care mai mult si-au petrecut veacul in ligile inferioare.
ceea ce conteaza mai mult e ca sdr sa fie primite ca la Craiova sau ca la Galati anul asta:evil: .asa sa fie in toata provincia.

cam greu;nu vezi ca majoritatea ziarelor si televiziunilor nationale sunt bucurestene si ele fac "campanie" echipelor bucurestene. s-au dus vremurile de acum 20-30 de ani cand echipele comuniste erau injurate pe toate stadioanele
De exemplu, cei de la tv nu au aratat nimic din atmosfera ce a fost in tribune la meciul craiovei cu dinamo ...pai ce rost aveau sa le faca la olteni propaganda. dar cand doar 2.000-3.000 de dinamovisti se strang la meci , in peluza, ii lauda pe aia si dau mereu imagini cu ei din tribuna

Cristian
24th January 2007, 13:34
Mai ales Protv-ul si pro sportul, is cumparati de Jiji, numai de steaua aud, mi s-a urat.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:35
Mai ales Protv-ul si pro sportul, is cumparati de Jiji, numai de steaua aud, mi s-a urat.

pai si atunci, cum omul de la tzara , care nu a fost in viata lui pe stadion, sa nu simpatizeze cu o echipa de care se vorbeste mai mereu numai de bine

maur85
24th January 2007, 13:37
cam greu;nu vezi ca majoritatea ziarelor si televiziunilor nationale sunt bucurestene si ele fac "campanie" echipelor bucurestene. s-au dus vremurile de acum 20-30 de ani cand echipele comuniste erau injurate pe toate stadioanele
De exemplu, cei de la tv nu au aratat nimic din atmosfera ce a fost in tribune la meciul craiovei cu dinamo ...pai ce rost aveau sa le faca la olteni propaganda. dar cand doar 2.000-3.000 de dinamovisti se strang la meci , in peluza, ii lauda pe aia si dau mereu imagini cu ei din tribuna
din cauza asta sunt asa multi sclavi in romania.ce sa-i ceri unui tanar care traieste la tara daca la ora 8, dupa 40 de min de reclame vede stirile sdr-sportive cum radoi mangaia un caine in cantonament sau cum dinamovistii jucau table.sincer viitorul nu mi se pare prea roz.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:38
din cauza asta sunt asa multi sclavi in romania.ce sa-i ceri unui tanar care traieste la tara daca la ora 8, dupa 40 de min de reclame vede stirile sdr-sportive cum radoi mangaia un caine in cantonament sau cum dinamovistii jucau table.

:happy :happy tare :D

Cristian
24th January 2007, 13:40
din cauza asta sunt asa multi sclavi in romania.ce sa-i ceri unui tanar care traieste la tara daca la ora 8, dupa 40 de min de reclame vede stirile sdr-sportive cum radoi mangaia un caine in cantonament sau cum dinamovistii jucau table.sincer viitorul nu mi se pare prea roz.


Table ca table da sa-i vezi pe aia de la steaua jucand Popa Prostu :ras-plans: :happy

maur85
24th January 2007, 13:45
mie nu-mi vine sa rad.sa vezi la tv la o ora de audienta maxima cum gica si gherghina sunt in vacanta undeva pe coasta de azur si nu mai ies din dormitor ca nu se mai satura de sex si asta la stirile sportive.ori trebuie sa fii taran,ori prost sa mai urmaresti asa stiri ,,sportive''

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 13:56
uite un galatean DINAMOVIST :D , pe sectiunea CAMPIOANA 2006/2007 ...cred ca tine mai mult cu otelul , cu dinamo doar simpatizeaza :happy

Cristian
24th January 2007, 14:00
Nici el nu stie, si mai e un sclav ca el Vladek...

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 14:27
Nici el nu stie, si mai e un sclav ca el Vladek...

cica il intreb: GALATI= echipele din Bucuresti?

si el imi raspunde: pai da
:happy

Cristian
24th January 2007, 14:33
Pai de la un sclavex ce te astepti sa-ti raspunda ???? Si un Sclavex oltean daca-l intrebi asa tot asa iti va raspunde...

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 14:46
mie nu-mi vine sa rad.sa vezi la tv la o ora de audienta maxima cum gica si gherghina sunt in vacanta undeva pe coasta de azur si nu mai ies din dormitor ca nu se mai satura de sex si asta la stirile sportive.ori trebuie sa fii taran,ori prost sa mai urmaresti asa stiri ,,sportive''

legat de ce ai spus mai sus...uite ce arata cei de la antena 1
http://www.gsptv.ro/index/id/2359 :happy
sut si gollll...ce gollll??? :happy

Cristian
24th January 2007, 14:53
http://www.gsptv.ro/gallery/navigate/videogallery/menuindex/0/filter/steaua/pageindex/7#270

Uite si aici :) Scuze prima data am gresit linku>>> apasati acolo pe imagini din Culise

maur85
24th January 2007, 15:52
legat de ce ai spus mai sus...uite ce arata cei de la antena 1
http://www.gsptv.ro/index/id/2359 :happy
sut si gollll...ce gollll??? :happy


http://www.gsptv.ro/gallery/navigate/videogallery/menuindex/0/filter/steaua/pageindex/7#270
nu merge play.oricum e de asteptat ce stire idioata e.

Uite si aici :) Scuze prima data am gresit linku>>> apasati acolo pe imagini din Culise
sdr si chestii din astea.nu ramane decat sa fim cat mai multi care sa nu mai urmarim asemenea idiotenii de stiri.
si ultima tampenie care am auzit-o.in loc de dica au zis dicanho:happy :jerk: ori la prost tv ori la tembela 1.

TYPI-STIINTA
24th January 2007, 16:31
uite-i si pe astia de la prosport..numai femei baga acolo in lipsa de material sportiv http://www.prosport.ro/articole/invitatie-la-paintball-2/23877 :happy sa cititi ce au scris si vizitatorii ziarului :happy

Bumbescu
24th January 2007, 21:00
Il provoc pe starsteel in Arena.Motivele ii sunt cunoscute si as vrea sa il vad fara puterile lui de moderator cum se descurca.Pentru mine el este genul de moldovean tipic:stelist,pupincurist,ajuns intr-o functioara si care acuma se foloseste de puterea lui sa-si aduca si puradeii in functioare sau sa ii ajute cu diverse avantaje.De asemenea eu nu cred ca el are sotie,sau familie.Sau ca are 40 de ani.Cred ca e un pustan de 18,cu cosuri pe fata.Altfel nu ii inteleg comportamentul.Il rog sa ma convinga,acceptand batalia,ca nu am dreptate.Asta daca nu il deranjez de la ora de desene animate.

Am si eu o intrebare: individul asta, olteanul asta "fierbinte"(asta e din semnatura sa:D) a primit vreo avertizare pt atacul asta abject?
Intrebarea e adresata moderatorilor, nu altor locuitori din zona aia fierbinte.:D

delaparis
24th January 2007, 21:02
Da :D

starsteel
24th January 2007, 21:06
O sa dau dovada de maturitate,si,desi nu ar trebui sa imi cer scuze,mai ales ca am primit o avertizare pentru asta si 4 puncte,o sa o fac.In schimb,nu imi schimb parerea asupra modului in care ai influentat lupta in fazele incipiente,tocmai cand se"incalzeau"echipele,prin ne-eliminarea imediata si acoperita de regulament a lui Dr.Satan,prin sicanele continue asupra mea si prin eliminarea total nefondata a lui Coco,lucru care a si dus la scandalul ulterior.
Imi cer scuze pentru afirmatii,dar si tu,daca intr-adevar ai da dovada de maturitate,ti-ai cere scuze pentru vicierea unei lupte care s-ar fi putut desfasura"Altfel"
E mare lucru ca ai putut sa-ti ceri scuze pt. jignirea care mi-ai adresat-o....
Intreaba-l pe delaparis cand l-am eliminat pe Dr.Satan pt. o intrare in tribuna si o consecutiva, avea cateva ore de la prima postare....
Pe Coco am aratat in "comentarii" cum l-am eliminat astept un raspuns acolo daca a fost sau nu corect chiar din partea lui....
Nu am viciat rezultatul luptei voi v-ati pierdut cumpatul crezand ca sunteti furati, va spun cu mana pe inima ca nu a fost asa. Inter nu a putut fi obiectiv si v-a instigat mai tare.

starsteel
24th January 2007, 21:15
Subiectul sclavi pe care il tratati aici sa stiti ca e o conditie in primul rand a suporterilor trecuti de prima tinerete....cei tineri de azi care lupta pt. totala si unica iubire pt. echipele locale sunt de toata lauda insa exemple de "sclavism" cu il numiti voi am primit si astazi prin declaratia lui Craioveanu care a mentionat ca in tinerete a fost cu sufletul alaturi de Steaua. Nu e singurul mare jucator oltean care a declarat asta, nu-i ii spun si pe ceilalti ca nastem polemici inutile. Oricum nu ne puteti condamna ca iubim alte echipe decat cele locale sau cazul meu ca iubesc pe langa echipa locala o alta echipa. Recunosc in privinta asta sunt mormon....numai in privinta asta. :D

Cristian
24th January 2007, 21:27
Cra10veanu a fost stelist ? :ras-plans:

*Coco*
24th January 2007, 21:33
A zis ca taicasu a fost stelist de mic si e in continuare si a fost nevoit sa tina cu steaua cand eram mic

Vadim
24th January 2007, 21:33
Threadul este inchis. Pe aceasta lupta trebuia sa scrie numai combatantii, nu toata lumea.