PDA

View Full Version : Cine promoveaza sezonul acesta ('05-'06) din seria B3?



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

bihoreanul
3rd June 2006, 21:15
Sincer l-am vazut pe unu cu o nuca de cocos pe acolo,dar la varsta care o avea,inclin sa cred ca o luase de la piata :) Reje,acuma sincer asa o fost faza cu aia care au aruncat cu pietre,se ascundeau dupa ceva pomi si dupa masini.Cat despre excesul de zel al Jandarmeriei nu cred ca poate fi vorba,cand exact lucrurile care nu trebuiau sa iasa s-au intamplat. Asa 'grozavi' 'ultrasii ', ca vezi Doamne ce act de bravura au facut ei si acuma pot sa mearga acasa si sa-si faca temele pe luni. Cat despre meci,recunosc ca ati avut faze monumentale si nimeni nu va contesta victoria,dar la 0-0 v-am cam dominat si arbitru ne-a oprit eronat de cateva ori din pozitii clare de gol ,pe motiv de off-said (vezi comentariu si pe ucluj.ro). La golul 2 al vostru a fost hent evident,iar la golul 3 off-said vazut si din avion,dar nu mai conteaza asta pentru ca repet ati castigat meritat,avand mai multe ocazii de poarta,iar jucatorii nostri parca au fost total depasiti de miza meciului,ori de zvonurile cum ca Liberty 100% castiga la Alba.Felicitari voua pt modul cum ati jucat, dar pacat ca nu v-ati trezit mai devreme.Oricum succes la anu'
PS: refaceti-va drequ stadionul ala,ca se darama acolo pe voi .Fara suparare, dar cred ca ar fi mai rentabil sa-l dinamitati si sa faceti altul.....asa tribune......:(

t.b.
3rd June 2006, 21:27
la golul 3 a fost pasa in spate de unde off-side? si la golul 2 a fost preluare cu pieptul, de unde-am stat eu s-a vazut perfect, e drept ca au fost 2 off-side-uri semnalate aiurea la voi unul dintre ele la 0-0, da` nu din cauza arbitrajului ati pierdut... si voi ati facut un hent in careu chiar pe la inceputul meciului pe care nu l-a vazut arbitrul, Trandu ala ne-a mai arbitrat si cu Olimpia parca si saracul cred ca are probleme cu vederea.
Am fost cu MULT mai buni decat voi azi si ar trebui sa va faceti griji, ca nu o sa va fie usor la baraj, si ca sa rezistati in A va trebe doar 11 titulari si vreo cateva rezerve :D si antrenor :)

Stadionul... ce sa facem? nu depinde de noi, din pacate :rolleyes: cica o sa puna 3000 de scaune, d-apai asta nu rezolva nimic

bihoreanul
3rd June 2006, 21:35
La golul 3 m-am referit la pasa spre JULA (cred ca el a fost cel care a marcat) nu la pasa in spate a lui Musca.....In fine ti-am zis,nu-si mai au rostul polemicile astea aiurea.....am pierdut asta este,dar nu-ti bate tu capul cu ce facem noi in A......sau la baraj ca avem bani pt jucatori stai flexat :D
PS: sa ne tii pumnii la baraj.....vezi ca pe TvSport :D

t.b.
3rd June 2006, 21:42
la baraj cu ce aveti acuma o sa mergeti... intr-un fel ar fi bine daca intrati voi, macar scapam de un adversar cat de cat bun, si cu potenta financiara :rolleyes: da` parca as vrea sa va executam o data si la voi acasa :drak: ca anul asta ati avut noroc cu carul in meciurile cu noi :evil:

am auzit ceva zvonuri cum ca o sa jucati la Mogosoaia :)

bihoreanul
3rd June 2006, 21:45
Mda.....si eu am auzit.......foarte 'corect' ales locul de desfasurare ....... Cica la noi deja se fac inscrieri pt deplasarile pe o saptamana !!! pentru baraj,iar pretul este de 1.000.000 .Tot 'cica' deja sunt 30 de persoane inscrise:rolleyes:

Siljanoski
3rd June 2006, 22:03
Nu stiu daca la Mogosoaia, dar la Bucuresti va fi sigur.
Nimeni nu va contesta victoria, nu va mai agitati atata in suc propriu. Cat despre public, atmosfera si alte chesti marca cluj, mi-am spus parerea si detalii nu mai am chef sa dau.:jerk:

King of Hell
3rd June 2006, 22:05
Sincer l-am vazut pe unu cu o nuca de cocos pe acolo,dar la varsta care o avea,inclin sa cred ca o luase de la piata :) Reje,acuma sincer asa o fost faza cu aia care au aruncat cu pietre,se ascundeau dupa ceva pomi si dupa masini.Cat despre excesul de zel al Jandarmeriei nu cred ca poate fi vorba,cand exact lucrurile care nu trebuiau sa iasa s-au intamplat. Asa 'grozavi' 'ultrasii ', ca vezi Doamne ce act de bravura au facut ei si acuma pot sa mearga acasa si sa-si faca temele pe luni. Cat despre meci,recunosc ca ati avut faze monumentale si nimeni nu va contesta victoria,dar la 0-0 v-am cam dominat si arbitru ne-a oprit eronat de cateva ori din pozitii clare de gol ,pe motiv de off-said (vezi comentariu si pe ucluj.ro). La golul 2 al vostru a fost hent evident,iar la golul 3 off-said vazut si din avion,dar nu mai conteaza asta pentru ca repet ati castigat meritat,avand mai multe ocazii de poarta,iar jucatorii nostri parca au fost total depasiti de miza meciului,ori de zvonurile cum ca Liberty 100% castiga la Alba.Felicitari voua pt modul cum ati jucat, dar pacat ca nu v-ati trezit mai devreme.Oricum succes la anu'
PS: refaceti-va drequ stadionul ala,ca se darama acolo pe voi .Fara suparare, dar cred ca ar fi mai rentabil sa-l dinamitati si sa faceti altul.....asa tribune......:(

1: Jandarmii is de kkt, dupa imaginile de azi de la Giurgiu mi-am dat seama ca astia is chiar tampiti. adica nimic nou sub soare
2: Stadionu nost, vai de capu lui, ce sa-i faci, al vost e bijuterie pe langa ce avem noi
3: Nu vreau sa ma pronunt in legatura cu incidentele, pentru ca nu eram acolo, m-am grabit acasa imediat dupa meci sa manc pizza ca imi era foame, ca eram nemancat. :)

bihoreanul
3rd June 2006, 22:14
Ce faza ....si eu am mancat pizza cand am ajuns acasa :) ....desi nu eram nemancat ,pt ca mai mancasem niste mititei pe drum :D

King of Hell
3rd June 2006, 22:17
lasa-ma sa ghicesc, la Negreni :D

bihoreanul
3rd June 2006, 22:29
Din pacate nu :( .....Noi acolo am fi vrut ,dar 'zelosii' bleumarini nu ne-au dat voie decat dupa,cica sa facem la noi in judet ce vrem,ca ei vor sa scape de noi :D Ciudat,ca in drum spre Cluj am putut opri acolo,dar la intoarcere nu, asa ca am oprit putin mai incolo la Vegas :D Ce-or mers si vreo doua beri dupa aia :)

King of Hell
3rd June 2006, 22:41
apai jandarmii dupa cum ziceam, is tampiti, ce sa le faci. asa s-o legat unu de noi la sanicolau mare, cand dupa meci, in parcare (imagineaza-ti, numa noi acolo si in rest padure) ne-am apucat sa facem pogo si sa cantam si cica ne da amenda pentru tulburarea linistitii publice...(probabil ca speriam ursii din padure)

elia
4th June 2006, 09:54
Bai fratilor, atata o mai dati cu jandarmii. Sunt de acord cu voi ca sunt niste inapoiati, dar nici cum ar vrea suporterii craiovei/ploiestilor si altii sa fie nu-mi convine. I-am vazut pe ploiesteni la meciul de cupa cu rapid, din giulesti, si le statea gandu' doar la scaunele alea amarate. Craiovenii la fel, meci de meci ei rup scaune. Daaca nu ar fi amarata aia de garda, nu stiu ce ar iesi.
La fel si ieri, la Cluj. Daca nu erau jandarmii, uneori sa fac si abuzuri, iesea de-un mic razboi civil pe strazile din jurul stadionului. O luam in gura si noi, da' si voi, pt ca mai mult de 200 nu erati acolo, iar noi eram 500. E adevarat ca voi erati mai fiorosi, dar cum ziceam, o luam noi, da' si voi!
Inca o data, jandarmii sunt de toata jena. Inclusiv faza de la NEgreni. Da' acolo ati fost si voi un pic fraieri. NIMENI nu va poate interzice sa opriti unde vreti voi sa mancati!!! Vreau sa vad eu jandarmul ala care ma ia pe sus de la Negreni pt ca vrea el sa nu mai fiu in judetul Cluj. Da' pentru linistea voastra, eu am ramas in negreni si nu am mancat mici, ca n-am avut pofta :yeah:

bihoreanul
4th June 2006, 18:21
Faza e ca nu avea cum sa te ia pe sus jandarmul de la Negreni,pt ca autobuzele nici macar nu au oprit acolo,ordin primit de la jandarmi :D Cat despre bravura cu 'vreau sa vad...' ,tin sa-ti amintesc ca in deplasari si in locuri lipsite de ochii trecatorilor de rand si a martorilor ,nu se prea tine cont de legile acestui stat si drepturile cetateanului de rand.Ti-o zic eu care am fost in zeci de deplasari,ti-o poate confirma si rejele si altii care insotesc echipa prin tara.Il doare pe jandarm in pix de ce zici tu,el vede doar in fata (adica sa se scape de tine) ,iar daca tu ai ceva de comentat nimeni nu sta la discutii cu tine,eventual poti sta tu cu ****nu la 'taclale' :)

elia
4th June 2006, 19:46
Mai bihorene, nu vreau sa ma contrazic cu tine, chiar mi-s drage posturile tale. Da' au oprit autobuze la negreni, s-a si coborat. Poate ca nu toate au oprit, asta-i drept.
Am fost si eu in zeci de deplasari si iti dau dreptate. Da' aici erau sute de oradeni.

Siljanoski
4th June 2006, 23:21
Mici la Negreni am mancat si eu; al naibii de buni. Cu bere si gust de baraj castigat.