PDA

View Full Version : Am ajuns la mana Bucurestiului?



esku
8th July 2005, 00:50
Prin implicarea lui Copos (patron FC Rapid), alaturi de Netoiu (finantator Fc Dinamo) in sponsorizarea echipei Fc Arge, prin firmele Ana IMEP respectiv MEDA, se pare ca am ajuns la mana Bucurestiului. Vom sta capra in fata celor doua echipe si vom ramane cu amintirile, cand Fc Arges se lupta de la egal la egal cu cele doua echipe...... :rosu:

lucas1977
8th July 2005, 08:56
Dilema mea: la ce meciuri de acasa sa ma mai duc si eu? Pe dinamo/rapid nu ii mai batem, la meciurile cu gloria e plictiseala mare etc. Cred ca ramane doar ala cu Timisoara ca sunt tot viola si imi imaginez ca sunt ai nostri.
Forza Viola!

vlad1607
8th July 2005, 09:02
o intrebare: dc o echipa are aceleasi culori inseamna ca "Sunt de ai vostri" ?????????? scuzati-ma da mi se pare o prostie enorma.....

ultravioletcanada
8th July 2005, 15:04
Dilema mea: la ce meciuri de acasa sa ma mai duc si eu? Pe dinamo/rapid nu ii mai batem, la meciurile cu gloria e plictiseala mare etc. Cred ca ramane doar ala cu Timisoara ca sunt tot viola si imi imaginez ca sunt ai nostri.
Forza Viola!
uite vezi, incepem sa ducem dorul craiovei :rolleyes: macar aveam 2 meciuri interesante pe an. da lasa, ca ne vedem la anu cu ei. si o sa mai avem atunci si derby-urile cu international si dacia, poate pe la sibiu, cred ca vom avea mai multe meciuri tari atunci :mda:

EDMOND_
8th July 2005, 15:18
Eu am inteles ca International nu mai exista...ca ar fi de fapt Valcea...

Vulturul
8th July 2005, 15:37
Eu am inteles ca International nu mai exista...ca ar fi de fapt Valcea...

Exista ...o sa va intalniti cu ei anul acesta in Strand. :evil:

dlgicu
8th July 2005, 22:13
Din pacate nu suntem la mana lor, ci undeva mai jos de brau; Ilinca, sa-ti traiasca familia ca pe FC Arges vad ca deja l-ai rezolvat!

esku
9th July 2005, 00:53
Eu am inteles ca International nu mai exista...ca ar fi de fapt Valcea...

Nu ai inteles bine.....