PDA

View Full Version : Oponentii, programul pentru sezonul regulat in NFL-2007



Seahawk
22nd January 2007, 07:17
http://www.nfl.com/schedules/tv/2007_opponents#schedule



Seattle va juca acasa cu:

Arizona, St. Louis, San Francisco, New Orleans, Tampa Bay, Chicago, Baltimore, Cincinnati


si in deplasare la:

Arizona, St. Louis, San Francisco, Atlanta, Carolina, Philadelphia, Cleveland, Pittsburgh



Destul de interesant :D

Ce parere aveti despre viitoarele meciuri ale echipelor voastre favorite, si nu numai... pe acest thread:)

codrutc
22nd January 2007, 08:46
Stiu ca Colts vor juca acasa cu New England si in deplasare cu Baltimore, la fel ca in playoffs. Interesant nu-i asa ?
Pe langa meciurile din divizie la anul mai jucam cu toate echipele din NFC South, adica New Orleans, Carolina, Atlanta si Tampa Bay si cele din AFC West, adica San Diego, Kansas City, Denver si Oakland.
Tare programul , nu-i asa?

Seahawk
22nd January 2007, 12:14
Dap, Colts au program la fel ca Seahawks..greu de tot

codrutc
22nd January 2007, 22:15
E normal. Cine castiga divizia are program pe masura in sezonul urmator, cel putin pe hartie pentru ca trebuie sa joace cu castigatoarele celorlalte divizii din conferinta.

Zabriskie
16th February 2007, 11:23
San Diego mi se par ca au un program destul de usor, toate meciurile tari le au acasa : Indianapolis, Baltimore, Chicago si o revansa de luat la in deplasare la Pats. Sa vedem ce vor face acuma dupa toate plecarile, programul era destul de accesibil, parerea mea.
Chicago iarasi nu ar trebui sa aibe probleme acasa.