PDA

View Full Version : Ce jucatori ar trebui indepartati de la echipa ?



Laur_Farul
21st January 2007, 13:43
George Curca :) !

kerosene
21st January 2007, 13:48
Nici unul.Cred ca le-a cam venit mintea la cap.Daca vor sa joace,o vor face bine.Sper sa nu ma insel.

tchibos
21st January 2007, 14:06
eu cred ca nu trebuie inlaturat nici unul.. in cel mai rau caz trimisi la echipa a doua.. ca si asa suntem deficitari cu lotul, dac ii mai si inlaturam...

CosminGrc
21st January 2007, 14:25
nici unu...

bahaus_84
21st January 2007, 14:55
vorba lui tchibos...daca ar fi pe bune,ar trebui o remaniere in masa....dar cine o sa ramana in locul lor,dak noi cumparam de la buzau

bianco_azzurro
21st January 2007, 14:57
:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu: http://forum.farul.ro/viewtopic.php?t=366 RUSINE !
P.S : Ar trebui sa ai putin respect fata de cei care au facut acele threaduri originale !

danny del corco
22nd January 2007, 03:21
In mare toti jucatorii de astazi au dus greul si anul trecut. Nu consider necesara indepartarea nimanui. Sunt convins ca vor disparea "aerele" unora dintre ei odata cu sosirea lui Panduru.

Seahawk
22nd January 2007, 07:08
Senin, pentru ca se vede ca numai pentru Farul nu vrea sa joace. Plus, este genul de jucator care mai mult strica in economia jocului. Nu-mi aduc aminte sa-l fii vazut stralucind vreodata in turul asta...

dorryn
23rd January 2007, 18:20
senin si curca ..atat. astia 2 ar avea multe pe constiinta,daca ar avea asa ceva.mai ales senin care isi injura proprii suporteri si mai are pretentii sa joace cu stadionul plin.caracter mizerabil ca asta nici zicu nu are.nu numai de la farul ar trebui indepartat ,ar trebui indepartat din fotbal...

Laur_Farul
23rd January 2007, 22:15
:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu: http://forum.farul.ro/viewtopic.php?t=366 RUSINE !
P.S : Ar trebui sa ai putin respect fata de cei care au facut acele threaduri originale !

Nu inteleg cu ce te deranjeaza daca iau eu de acolo, si nu-mi mai reprosa mie tu ce sa fac, eu sa fiu sanatos ;) !

tchibos
23rd January 2007, 22:47
gata cearta intre faristi.. bianco lasa-l in pace pe laur.. daca e ceva de reprosat sau ceva nu e in regula sunt moderatorii (eu si seahawk) care se sesizeaza.. discutati civilizat ca intre faristi.. aici nu e loc de certuri.. daca vreti asa ceva faceti-o cu stelistii, dinamovistii, rapidistii sau cu altii dar nu intre voi... dar si cu aia sa o faceti tot in maniera civilizata

Seahawk
25th January 2007, 08:41
Da, exact nu inteleg ce legatura are forumul acela cu OLS. Dar hai sa terminam cu offtopicul...


Pana acum avem propuneri: Curca si Senin. Mai credeti ca mai exista alti jucatori care ar trebui indepartati de la echipa? Si argumentati evident..

Kooler
25th January 2007, 12:36
Pana acum avem propuneri: Curca si Senin. Mai credeti ca mai exista alti jucatori care ar trebui indepartati de la echipa? Si argumentati evident..

Laurentiu Florea: nu stiu, nu stie sa se plaseze, prea usor depasit, nu stie sa gestioneze situatiile periculoase
Disney daca nu joaca atacant e varza, ori joaca varf inpins, ori out ca nu stie sa dribleze.

Laur_Farul
10th February 2007, 11:35
Nici de Disney nu-mi place : e prea imobill

Catalin 06
10th February 2007, 15:40
Disney nu prea are fizic , la orice duel cu un adversar il vezi pe jos . Mai bine ar juca mijlocasi , are viteza buna si ar putea face diferenta , cu postul de atacant nu prea le are.

Laur_Farul
18th February 2007, 01:29
Da, sau cand are o pozitie favorabila de sut paseaza, este prea altruist :( !

tchibos
18th February 2007, 01:50
oricum nu ne permitem sa il indepartam acum

Laur_Farul
18th February 2007, 12:33
Avem destul jucatori care sunt mai talentati ca el, de ce nu ?

tchibos
18th February 2007, 12:35
Poate ca sunt dar nu vezi ca se accidenteaza foarte repede? Si atunci ce facem?

Laur_Farul
18th February 2007, 12:37
Sa ramana dar nu merita postul de titular !