PDA

View Full Version : Meciuri amicale



florin_vs
21st January 2007, 10:49
sa discutam aici despre meciurile Vasluiului din aceasta pauza competitionala :ok:
ieri : FC Vaslui 1-1 FC Ghimbav (a marcat Bukvic)
FC Vaslui a evoluat în urmatoarea formula : Puia - Apostol, Panait, Buhus, Cornea - H. Popa, Ljubinkovic, S. Frunza, Temwanjera - Gheorghiu, Balauru.
Au mai jucat: Luca, Bukvici, Cotolan, Haisan, Dobos, Pavel, Sabou, Buhaescu, Moraru, Andronic.

razwan_vs
21st January 2007, 13:47
a mai deschis un thread de asta si pe intern...

florin_vs
21st January 2007, 15:51
parerea mea e k aici ar fi mai indicat acest topic :ok:

razwan_vs
23rd January 2007, 16:44
FC Vaslui a remizat azi cu Forex Brasov




La doar trei zile dupa ce a treminat la egalitate, 1-1, cu FC Ghimbav, FC Vaslui a remizat ieri, 0-0 cu ocupanta locului doi din Seria I a Ligii a II-a, Forex Brasov.

Prima repriza a fost una echilibrata însa fara faze de poarta. Partea a doua a jocului a fost dominata tot de echilibru, dar de data asta au aparut si câteva ocazii la ambele porti. Daca oaspetii au avut o bara si câteva lovituri libere periculoase, elevii lui Adrian Hârlab au ratat pe final în doua rânduri golul victoriei, prin Burlacu si Ene. Cei doi tehnicieni, Viorel Hizo, respectiv Adrian Hârlab, au început cu:
Foto de Zoltan Racz

FC Vaslui: Haisan – Buhusi, Ivan, Mardare, Apostol - Smeu, Sabau, Cornea - Neagu, Mike, Gheorghiu
Forex: Danalache – Seran, Simion, Onciu - Popa, Bozetan, Beza, Doicaru - Avram - Ungureanu, Ene.
In partea a doua au mai jucat: Puia - Panait, Andronic, Popa, Dobos, Buhaescu, S. Frunza, Ljubinkovic, Pavel si Cotolan la FC Vaslui, respectiv Oprea, L. Nicolae, Anghel, Vajda, Cristea, Papala, Burlacu, Câmpean si Marton la Forex.

Viorel Hizo a spus la final: “este doar al doilea joc a nostrum amical si se vede acest lucru. Totusi e normal sa fie asa pentru ca înca suntem în perioada de pregatire. Sper ca lipsa lui Frunza sI Croitoru sa fie suplinita de cei doi jucatori pe care i-am adus, Smeu si Mike”. De partea cealalta, tehncianul Forexului, Adrian Hârlab, a precizat: “a fost un joc bun, de angajament, cu detule ocazii de poarta. A fost un antrenament util, dar at vrea mai multa daruire din partea noilor venitI”.

florin_vs
23rd January 2007, 22:47
echipa e in pregatire nu putem trage deocamdata prea multe concluzii :ok:

razwan_vs
27th January 2007, 15:44
5-0 cu barladu :D

Mar1us1ca
27th January 2007, 18:16
Pe OLS anunta 7-0. Oricare ar fi scorul, ma intereseaza parerea celor care au fost la meci, fie barladeni sau vasluieni. Cum vi s-au parut noii veniti, cum s-a miscat echipa in ansamblu? Facem abstractie de goluri - se leaga jocul?

razwan_vs
27th January 2007, 20:11
FC Vaslui face scor

Echipa FC Vaslui a învins sâmbătă, cu scorul de 7-0 (1-0), echipa FCM Bârlad, din liga a patra, într-un meci amical de fotbal.



Golurile pentru FC Vaslui au fost înscrise de Bukvici (min.36), Sabou (min.61), Gheorghiu (min.83, 86) și Temwanjera (min.94, 103, 112).

În prima repriză, tehnicianul Viorel Hizo a folosit următorul '11': Luca - Andronic, Buhuș, Ljubinkovici, S.Frunză, Mardare, Moraru, Cotolan, Pavel, Neagu, Bukvici. Au mai evoluat Buhăescu în locul lui Pavel și Puia în locul portarului Luca.

În a doua parte a meciului, la FC Vaslui au evoluat următorii jucători: Puia - Cornea, Panait, Mardare, Ivan, Sabou, Gheorghiu, Temwanjera, Apostol, Zmeu, Doboș. Hizo i-a mai introdus în joc pe Balaur în locul lui Cornea și Hăisan în locul lui Puia.

FC Vaslui va disputa următorul meci amical, marți, la Galați, în compania echipei Dunărea.

tattae
27th January 2007, 21:17
FC Vaslui va disputa următorul meci amical, marți, la Galați, în compania echipei Dunărea.

si sambata la iasi :drak: :drak:

razwan_vs
28th January 2007, 09:06
Trei amicale pentru vasluieni


Echipa antrenata de Viorel Hizo a stabilit înca o serie de partide de verificare pâna la plecarea în turneul din Antalya, programata în data de 4 februarie. Vasluienii vor întâlni pe 30 ianuarie pe Dunarea Galati, pe 1 februarie vor juca cu FC Botosani, iar pe 3 februarie vor întâlni gruparea din Dealul Copoului, Poli Iasi. Antrenorul Viorel Hizo spune ca nu-l intereseaza rezultatele: “Nu scorul e relevant, vreau sa vad daca baietii sunt pusi la punct cu pregatirea fizica

relansat
28th January 2007, 09:37
N-o fi scorul relevant, dar nici sa ne-o luam pe cocoasa in stil barbar :evil:

Cam lejer meciul de ieri, cred ca o avut rol de dezmortire mai mult :D

DR. LITTO
28th January 2007, 13:48
m-a facut de ras Barladul :( :D

Lauryca
28th January 2007, 14:24
Nu fi suparat, e o diferenta de nivel si valoare. Eu zic ca e un scor destul de bun, avand in vedere ligile in care joaca echipele.

florin_vs
28th January 2007, 14:39
a fost 7-0 :ok: ... e foarte bine k atacantii marcheaza fie si in amicale ;)

razwan_vs
28th January 2007, 16:25
Temwanjera (min.94, 103, 112). cate minute s-au jucat :mda:

soren73
28th January 2007, 18:04
2 reprize de 60 de minute

Lauryca
29th January 2007, 23:21
Urmeazul meciul cu Dunarea Galati de la Husi.

starsteel
30th January 2007, 12:29
Astăzi, la Galați
FCM Dunărea - F.C.Vaslui
Continuă seria jocurilor de verificare. Astăzi, echipa din Liga a II-a - FCM Dunărea va juca cu FC Vaslui. Este al cincilea joc în contul echipei antrenate de Liviu Ciubotariu.
Partida va începe la ora 14,30 și va fi găzduită de Stadionul "Dunărea".

florin_vs
30th January 2007, 15:38
Maine ora 11 : FC Vaslui - FC Botosani la Husi :ok:

tattae
30th January 2007, 16:35
stie careva ora meciului de sambata de la iasi ? :D

florin_vs
30th January 2007, 16:56
FC Vaslui 2-0 Dunarea Galati (au marcat - Panait si Mardare) :ok:

florin_vs
30th January 2007, 16:56
stie careva ora meciului de sambata de la iasi ? :D

tattae se joaca la Husi sambata la 11 :ok:

tattae
30th January 2007, 17:05
la husi ? parca era programat ca se joaca la iasi ...

cosimo1
30th January 2007, 18:18
si eu stiam ca se joaca la iasi

razwan_vs
30th January 2007, 18:38
iese urat daca se joaca la iasi :mda:

florin_vs
30th January 2007, 18:58
iese urat daca se joaca la iasi :mda:

de aceea s'a mutat locatia :ok: eu asa stiu ... poate unii vor sa ma insel :D

tattae
30th January 2007, 19:14
de aceea s'a mutat locatia :ok: eu asa stiu ... poate unii vor sa ma insel :D

eu vreau sa te inseli :D :drak:

Lauryca
30th January 2007, 19:56
Se pare ca m-am inselat in privinta locatiei meciului cu Dunarea.:headbang: :headbang: Oricum vad ca s-a facut o varza cu locul de disputare a meciurilor.

florin_vs
30th January 2007, 20:46
Maine ora 11 : FC Vaslui - FC Botosani la Husi :ok:

rectific ... meciul e joi de la ora 11 :ok:

tattae
31st January 2007, 19:52
Dupa meciul de la Galati , Fc. Vaslui va juca , maine , un meci amical cu Fc. Botosani . Inca nu este sigura locatia in care se va disputa acest meci , dar , cel mai probabil , se pare ca este vorba de stadionul din Husi . Un ultim amical si , cel mai serios , se va desfasura in compania rivalilor de la poli iasi . Meciul se va disputa sambata , la Iasi . Dupa aceasta , echipa vasluiana va merge in Antalya . sursa : fcvaslui.info

Florine ..pana la urma te`ai inselat :evil:

florin_vs
31st January 2007, 22:20
si ce te bucuri asa ? :D :D

P.S. - maine la 11 Vaslui joaca la Husi cu Botosani :ok:

Lauryca
31st January 2007, 22:30
Cred ca batem cu 2 goluri diferenta. Off-topic: Aseara erau cam toate masinile jucatorilor in parcarea de la Racova; de asta era full; asta seara n-am mai trecut pe acolo.

florin_vs
31st January 2007, 22:35
Cred ca batem cu 2 goluri diferenta. Off-topic: Aseara erau cam toate masinile jucatorilor in parcarea de la Racova; de asta era full; asta seara n-am mai trecut pe acolo.

off-topic -> da tii inventarul la masini ? :D

Lauryca
31st January 2007, 22:40
Nu, da' eram aseara pe acolo si nu aveam pe unde parca, ca era full si nu stiam de ce; pana m-a lamurit cineva. Am facut si eu un tur asa sa vad pe ce cheltuie unuii jucatori banii. In afara de vreo 2 Suv-uri restul erau masini ok, decente ca pret.

razwan_vs
1st February 2007, 06:59
Azi, de la ora 11:00, test cu Botosaniul

FC VASLUI Viorel Hizo s-a aratat multumit de forma aratata de jucatorii sai în aceasta perioada de pregatire si spera ca pâna la meciul cu Farul Constanta acestia sa fie în forma maxima. “Nu m-au interesat pâna acum rezultatele din meciurile de verificare pe care le-am disputat pâna acum, dar nici nu am fost indiferent”, a spus “Dulaul”. Altfel, astazi, de la ora 11:00, la Husi, FC Vaslui va juca un meci amical împotriva lui FC Botosan

florin_vs
1st February 2007, 16:46
FC Vaslui 0-0 FC Botosani :mda:

razwan_vs
1st February 2007, 18:36
amical :D

florin_vs
1st February 2007, 20:03
amical :D

poate e amical dar vorba lui Hizo "trebuie sa castigi si in amicale mai ales cand joci cu echipe de rang inferior"

Lauryca
2nd February 2007, 07:45
Acum, nu m-ar supara acest 0-0, daca jocul a fost bun si doar norocul adversarilor a facut ca scorul sa fie alb. Numai sa fie un scor chinuit.

florin_vs
2nd February 2007, 18:28
Acum, nu m-ar supara acest 0-0, daca jocul a fost bun si doar norocul adversarilor a facut ca scorul sa fie alb. Numai sa fie un scor chinuit.

daca Buhaescu si Puia au fost cei mai buni de pe teren nu e a buna :rolleyes:

florin_vs
3rd February 2007, 18:31
FC Vaslui 3-2 poli iasi ... nu mai trebuie sa spunem ca civilizatii suporteri ieseni si'au aratat cultura inca o data :ok:

suporteru_1st
3rd February 2007, 19:24
FC Vaslui 3-2 poli iasi ... nu mai trebuie sa spunem ca civilizatii suporteri ieseni si'au aratat cultura inca o data :ok:



ba ne lasi...hai zona, adica hai pa...poate asa intelegi !!!

Zauri
3rd February 2007, 21:27
ba ne lasi...hai zona, adica hai pa...poate asa intelegi !!!

:cya:

red_man
3rd February 2007, 22:42
ba ne lasi...hai zona, adica hai pa...poate asa intelegi !!!
TU DC II BAGI IN SEAMA???
hai si tu "PA".
HAI JOC DE GLEZNE K NINGE AFARA!!!:sleep:

Sisk
3rd February 2007, 22:53
ba ne lasi...hai zona, adica hai pa...poate asa intelegi !!!
:rosu: out pustiu

florin_vs
4th February 2007, 11:12
ba ne lasi...hai zona, adica hai pa...poate asa intelegi !!!

baiete chiar trebuia sa te bagi un pic in seama ? :no:

suporteru_1st
4th February 2007, 11:20
baiete chiar trebuia sa te bagi un pic in seama ? :no:

baiete poti sa ii spui cui vrei, la "amicii" tai...mie nu imi spui asa !!!:angry:

tattae
4th February 2007, 11:43
baiete poti sa ii spui cui vrei, la "amicii" tai...mie nu imi spui asa !!!:angry:

ce e cetatene ... te`ai simtit jignit ? :evil:

suporteru_1st
4th February 2007, 13:28
ce e cetatene ... te`ai simtit jignit ? :evil:


hai uite cine s'a mai trezit..apropo va merge netu acolo ??? cum de ati intrat si voi in UE !!!:happy

Lauryca
4th February 2007, 13:51
Am intrat cum ati intrat si voi. Iar netu' merge merge, nu-ti fa tu probleme....

florin_vs
4th February 2007, 19:39
baiete poti sa ii spui cui vrei, la "amicii" tai...mie nu imi spui asa !!!:angry:

sper ca nu te'ai simtit agasat :ok:

suporteru_1st
4th February 2007, 20:29
MA...TREBUIE SA IMI ZICI DOMNULE, CA NU AM CITIT ACELEASI CARTI...CAND EU CITEAM CARTI DE SPECIALITATE (NU ARE ROST SA TI LE INSIR CA ORICUM NU INTELEGI NIMIC) TU CITEAI TELETEXTUL DE LA POSTURILE TV SI AMBALAJELE BISNUITILOR CU CIOCALATA.:happy

tattae
4th February 2007, 22:15
MA...TREBUIE SA IMI ZICI DOMNULE, CA NU AM CITIT ACELEASI CARTI...CAND EU CITEAM CARTI DE SPECIALITATE (NU ARE ROST SA TI LE INSIR CA ORICUM NU INTELEGI NIMIC) TU CITEAI TELETEXTUL DE LA POSTURILE TV SI AMBALAJELE BISNUITILOR CU CIOCALATA.:happy

domnule cetatean ...marsh in rasa matii de "cult" !!

suporteru_1st
4th February 2007, 22:46
domnule cetatean ...marsh in rasa matii de "cult" !!

ma tu ar trebui sa iti oleaca de ignor/ban poate te linistesti:ok: ...

tattae
4th February 2007, 23:05
ba ...tu nu vezi ca nici nu stii sa scrii ...mai vorbesti de cartzi de specialitate ?

suporteru_1st
5th February 2007, 13:52
ba ...tu nu vezi ca nici nu stii sa scrii ...mai vorbesti de cartzi de specialitate ?

tattae, la azil tattae:happy

bizarr
5th February 2007, 15:14
lasa-i fratioare in plata domnului ca, cu astia nu o scoti la capat niciodata; atata pot atata stiu

Zauri
5th February 2007, 17:36
Rog vasluienii sa nu mai raspunda acestor exemplare.Sa vedem cu cine mai vb astia.Sa stiti ca nu toti iesenii sunt asa ca astia.

Lauryca
5th February 2007, 22:47
Nu ne mai punem mintea cu voi, ca de unde nu-i....

florin_vs
10th February 2007, 20:09
FC VASLUI 0-1 Debrecen ... la pauza 0-0 :ok:

Sisk
11th February 2007, 13:42
FC VASLUI 0-1 Debrecen ... la pauza 0-0 :ok:

cines aia ma :))....

Lauryca
11th February 2007, 13:59
O echipa de fotbal din Ungaria, daca nu ma însel chiar campioana.

Later-edit: Daca nu ma însel e primul amical pierdut in aceasta pauza.

florin_vs
11th February 2007, 15:11
cines aia ma :))....

campioana en-titre a Ungariei care a pierdut in turul 2 preliminar al ligii campionilor in fata macedonenilor de la Rabotnicki (1-1 acasa ; 1-4 deplasare) si care momentan se afla pe locul 2 in prima liga maghiara cu 11 victorii , 3 egaluri , 3 infrangeri la 5 pct de liderul MTK Budapesta ... sper ca te'am lamurit :ok:

Sisk
11th February 2007, 15:19
si eu care ziceam ca e o echipa de la tara :))

florin_vs
11th February 2007, 15:25
si eu care ziceam ca e o echipa de la tara :))

se mai inseala omul :D

Lauryca
11th February 2007, 20:42
si eu care ziceam ca e o echipa de la tara :))

Macar de la georgrafie sau handbal ar fi trebuit sa stii ca e un oras din Ungaria.:) :P

Sisk
11th February 2007, 23:06
Macar de la georgrafie sau handbal ar fi trebuit sa stii ca e un oras din Ungaria.:) :P

Ma scuzati dom profesor..nu mi-am facut temele...am fost la bar si am uitat :lol: :lol:

Lauryca
12th February 2007, 07:40
PRIMUL ESEC… FC Vaslui a pierdut sâmbãtã primul meci din aceastã pauzã de iarnã, „galben-verzii“ fiind învinsi cu scorul de 1-0 de cãtre campioana Ungariei, FK Debrecen. Astãzi, elevii lui Hizo vor juca cu LUK Vladivostok, echipã aflatã pe locul sapte în campionatul Rusiei.

Aflati în cantonamentul din Antalya, elevii lui Viorel Hizo au pierdut sâmbãtã primul meci din aceastã pauzã de iarnã. La întâlnirea cu primul adversar mai de calibru, FC Vaslui a jucat frumos, dar din pãcate a pierdut cu scorul de 1-0 în fata campionilor Ungariei, FK Debrecen, o obisnuitã a cupelor europene. În prima reprizã, „galben-verzii“ au jucat bine, dominând adversarul si în minutul 25 atacantul Mike Temwanjera a deschis scorul, însã golul i-a fost anulat pe motiv cã mingea nu intrase de tot în poartã. Cu Bogdan Buhus pe banca de rezerve, el fiind suspendat pentru meciul cu Farul din campionat, Viorel Hizo a trimis în teren urmãtoarea formulã de joc: Hãisan, Panait, Ivan, Mardare, Apostol, Cotolan, Zmeu, Sabou, Dobos, Temwanjera si Gheorghiu. Dupã pauzã antrenorul „galben-verzilor“ a început sã ruleze lotul de jucãtori si asta s-a simtit în jocul echipei,pentru cã, în minutul 60, ungurii au reusit sã profite de neatentia defensivei vasluiene si au marcat. „Echipa a jucat bine, suntem multumiti de joc, nu si de rezultat. Prima reprizã am fost peste ei, însã în partea a doua a jocului s-au fãcut schimbãrile si adversarii au înscris. Oricum, echipa noastrã s-a descurcat foarte bine în fata celor de la Debrecen, echipã care avea pe teren sapte jucãtori de peste 1,80 m“, a declarat directorul sportiv al FC Vaslui, Cãtãlin Popa. Astãzi, „galben-verzii“ vor juca un alt meci amical, în compania celor de la LUK Vladivostok, echipã aflatã pe locul sapte în campionatul Rusiei. Viorel Hizo nu mai poate miza în Antalya pe serviciile jucãtorilor Mihai Luca si Vasile Buhãescu, ei urmând sã plece azi cu echipa nationalã de juniori a României în Italia, unde vor participa la turneul „Roma Caput Mundi“, care se va desfãsura pe parcursul acestei sãptãmâni.:( :(

Sisk
12th February 2007, 17:02
las ca batem in campionat :) pe toti

florin_vs
12th February 2007, 21:40
Luch Vladivostok 2-0 FC VASLUI :galben:

Lauryca
12th February 2007, 22:05
Mai bine acum decât mai târziu. Eu cred ca mai prinde bine si câte o înfrângere, si cu atât mai bine cu cat e într-un amical. Care e urmatorul ca nu mai stiu acum..

florin_vs
12th February 2007, 22:48
Mai bine acum decât mai târziu. Eu cred ca mai prinde bine si câte o înfrângere, si cu atât mai bine cu cat e într-un amical. Care e urmatorul ca nu mai stiu acum..

bine ai zis "cate o infrangere" dar deja sunt 2 consecutiv cu o echipa pe care Aradul a invins'o cu 2-1 :ok: din cate stiu miercuri ar trebui sa joace cu Cernomoret Odessa (locul 10 in Ucraina cu 5 victorii , 5 egaluri si 6 infrangeri) iar vineri cu o echipa din Coreea urmand ca sambata sa revina in tara :ok:

Lauryca
12th February 2007, 22:56
Nici un meci nu seama cu celalat. Pai noi cu Fc Botosani am facut 0-0, iar Iasul a batut Botosaniul cu 6-3, iar noi pe cei de la Iasi cu 3-2. In amicale nu conteaza asa de mult rezultatele. In meciul cu Debrecen am citit ca echipa a jucat bine cat a fost 11-le "de baza" si ca dupa ce s-au facut cateva schimbari am luat golul. Important e sa se omogenizeze echipa, sa se simta pe teren si sa fie în forma maxima cand incepe campionatul.

florin_vs
13th February 2007, 16:08
se pare ca s'a schimbat programul : maine jucam cu CSKA Sofia si abia vineri cu Cernomoret Odessa :ok:

Lauryca
13th February 2007, 21:30
Atunci sa speram intr-un joc bun si poate un rezultat pe masura cu doi adversari cu ceva nume.

Sisk
13th February 2007, 21:52
se pare ca s'a schimbat programul : maine jucam cu CSKA Sofia si abia vineri cu Cernomoret Odessa :ok:
batem pe toti.. daca nu le batem suporterii :)):happy

florin_vs
13th February 2007, 22:01
Atunci sa speram intr-un joc bun si poate un rezultat pe masura cu doi adversari cu ceva nume.

trebuie sa ne imbunatatim jocul pt ca CSKA Sofia nu e Vladivostok si sa nu fie un scor sa'i spunem "neplacut" !

Lauryca
13th February 2007, 22:02
Vorbesti ca sa te afli în treaba!!!!:rosu: :no: Oare câti membri ai galeriilor echipelor mentionate sunt în Antalya?

florin_vs
13th February 2007, 22:02
batem pe toti.. daca nu le batem suporterii :)):happy

sisk mai lasa glumitele :ok:

florin_vs
14th February 2007, 17:08
FC VASLUI 1-3 CSKA Sofia

Echipa bulgara TSKA Sofia, cu mijlocasii Eugen Trica si Florentin Petre titulari, s-a impus astazi cu 3-1 în partida amicala disputata la Antalya cu FC Vaslui. Golurile învingatorilor au fost marcate de ivorianul Guillaume Dah Zadi ('5), Velizar Dimitrov ('11) si de Eugen Trica ('82 - din penalty), în vreme ce bulgarul Tuncev a înscris în proprie poarta cu trei minute înainte de final. Fostul stelist marcase si în meciul precedent din turneul de pregatire din Turcia. : Pro Sport

Lauryca
14th February 2007, 17:26
Asta e!! :( Oricum e bine sa bine sa te masori cu adversari puternici..Eu zic ca aceste infrangeri prind bine. Este o vorba: tot raul spre bine!!!:) :ok:

razwan_vs
15th February 2007, 17:56
dap...daca bateau veneau cu capul pe sus in prima etapa :ok:

Sisk
15th February 2007, 23:30
dap...daca bateau veneau cu capul pe sus in prima etapa :ok:

las ca poate o sa faca o figura frumoasa returu asta

cosimo1
16th February 2007, 18:32
meciul cu cernomoret odessa sa terminat 1-1,golul nostru fiind marcat de Mike

florin_vs
16th February 2007, 18:33
FC VASLUI 1-1 Chernomorets Odessa (a marcat Mike in min 60)
Rezultatele inregistrate de FC VASLUI in Antalya :

FC Vaslui - FK Daugava Riga (Letonia) 2-0
FC Vaslui - FK Debrecen (Ungaria) 0-1
FC Vaslui - LUK Vladivostok (Rusia) 0-2
FC Vaslui - TSKA Sofia (Bulgaria) 1-3
FC Vaslui - Cernomoret Odessa (Ucraina) 1-1

razwan_vs
16th February 2007, 18:58
ce bine au jucat :(

Lauryca
16th February 2007, 20:41
Eu zic ca a fost un turneu reusit.

florin_vs
16th February 2007, 21:46
Eu zic ca a fost un turneu reusit.

si eu cred ca baietii aveau nevoie de acest turneu pt ca s'au antrenat in conditii mult mai bune si au avut in fata adeversari mai de valoare, care i'au mai adus cu picioarele pe pamant :ok:

Sisk
16th February 2007, 21:48
Eu zic ca a fost un turneu reusit.

in mare da...dar acu sa faca o faza si mai buna la campionat

Lauryca
17th February 2007, 18:30
Pai n-am zis perfect!!!:D